Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

ZAČÁTEK SMUTNÉHO KONCE JE TADY. ISLÁM MÁ VE ŠVÝCARSKU VĚTŠÍ VÁHU NEŽ ŽENSKÁ PRÁVA


ZAČÁTEK SMUTNÉHO KONCE JE TADY. ISLÁM MÁ VE ŠVÝCARSKU VĚTŠÍ VÁHU NEŽ ŽENSKÁ PRÁVA

Dva muslimští žáci ve věku 14 a 15 let v Therwilu na severu Švýcarska uspěli se svou stížností a už nemusí podávat ruku své učitelce. Švýcarsko tak popřelo základní lidská práva této učitelky, rovnost mužů a žen i zdravý rozum.

Údajně má jít o to, že "jejich víra jim nedovoluje fyzický kontakt se ženou, pokud to není jejich blízká příbuzná".

Jako žena bych se cítila hluboce uražena, dotčena a také pořádně nasejřená. Pokud oficiální instituce souhlasí, že je v pořádku, když se muslimové (teprve děti!) můžou chovat jinak k mužům a ženám, křičela bych a vyzývala evropské muže, ať to tak nenechají. Ať zvednou alespoň svůj hlas. Kdyby...

Vezmu to zkraje. Ústupky většinové společnosti "hostům" z cizí kultury a především velmi odlišného náboženství vyžívající se v uřvaných výkřicích Alláhu Akbar coby plivnutí do křesťanské nebo hůř ateistické tváře napříč Evropou překročily únosnou mez. Odporují našim kulturním zvykům, zákonům i zdravému rozumu.

V mnoha školách zakázali nabízet vepřové, no budiž, čuníci proti tomu určitě protestovat nebudou. Leckde se vzdali oslavy Vánoc a nově letos také Velikonoc viz. Austrálie odmítá muslimské uprchlíky, protože představují hrozbu. Čokoládoví králíčci asi také nic nezmůžou. Psi právě tak málo nadělají s tím, že jsou pro muslimy nečistými tvory.

Ženy protestovat musí, dokud má jejich slovo pořád ještě plnohodnotný hlas. Dokud jejich cena není poloviční, dokud je nezahalí a nepošlou domů, aby nevycházeli bez mužského doprovodu. Do háje, opravdu zajde ta debilní Evropská unie až sem?

Paradoxně, jestli po někom mrštit kamenem za tuhle vinu, jsou to dvě ženy. Angela Merkelová, vůdkyně Německa a někdo by jí už asi měl říct, že opravdu jen a pouze toho Německa. Hodně dlouho jsem o ní neslyšela. Na druhou stranu Federicu Mogheriniovou, která má naneštěstí v Evropské unii na svědomí mezinárodní záležitosti, tak tu si naposledy pamatuju brečící, lkající nad brutálními útoky v Bruselu.

A upřímně, těmhle dvěma bych já osobně ruku nepodala.Author: Jitka Prikrylova # CireVuve07
Európa2016-04-069
-
 74% ( 9 people voted )
+
Keď budú múdri ustupovať tak budú vládnuť samí blázni.
kidmari # GufiPiki97
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-04-08 11:21:37 b2296dcb
Východ a západ se morálně, eticky a materiálně hodně liší.Kdo žije poctivě a nenásilně v Evropě, ten nemá problém žít na východě.Kdo žije násilně a nepoctivě v Evropě, ten je stíhán a musí se skrývat.To na východě neexistuje.

ajeto # KisiGofy94
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-08 14:01:02 bc78d419
Ja si myslím že ..ajeto94 ..má pravdu. Má to však háčik , že tá jeho pravda je v prvom rade STARÁ minimálne 2500 rokov, a za druhé do dnes nemá EXAKTNE stanovenú MIERU, /etalon, "kaliber" / A tým pádom kto má v medzinoží otvor....a drizdá a drizdá aa poctivě.. a nenásilně a morálně ..a a etický.. a západ a východ a ne-materiálně.. a lišííí se a liší... Kto s kým ako...o koľko metrov , svetelných?, rokov, peňazí. či VÁŽHO ROZUMU... a jeto 94.Ale ste to dal na svetlo...pre tých menej... skoro Vám podobných... Vďaka ...Teda k veci..
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-08 14:56:34 58d4289b
Ak je istý problém náboženského charakteru , nech sa rieši na platforme, náboženskej . Ak je to monoteistickej ..nech sa ľúbi --všetci monoteisti a hlavne na DEMOKRATICÝCH PRINCÍPOCH nech sa dohodnú,a pokiaľ platia zákony /sekulárne napr.../A viem si predstaviť ..nejakú celosvetovú CIRKEVNÚ ustanovizeň ...ktorá demokratický bude riešiť .../nie križiackými vojnami/ problémy..!
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-08 15:20:40 58d4289b
Ono to OSN vzniklo v istom obdobííí , s istým cieľom . A tých zakladajúcich v NEW YORKU .. a ten "Perlík triskajúci toty šabli" to kto vymýšleľ ?.. Ale nie takéto symbiozne súladenie .."kadejakých vyznávačov --cirkevných" večných , nekonečných , nekonečne šťastných, nešťastných je vždy ..smutných.. véééľmi veľa. Teda...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-08 16:31:00 58d4289b
Aby... sa ŽIDIA ..nemuseli vždy a všade ..,vysmievať , robiť krúžky na čele, kadejakým iným monoteistom .. nech zorganizujú kdesi ..isté " MATINÉ" a ..vyšli sme z jednej.."riti" tak buďme "SÚZVUČNÝ"... No nie... .. a trepú sa a trepú...a hlavne budú... o čo ... "kapitálové hodnoty" je kricí manéver, ale "duchovné" hajajááááááj... to treba roz.. DRBAŤ ..a v tú ranu . Ak pustím hlášku že ten "ARAB ŚEJK " musí mať najmenej "dešeč " žien tak hotovo... aj mne stúpa ...oné izé... Ale hele hele .. do desať ... a komplexne... i z prácou, i z hlavou , i z ...riťou...Takže..
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-08 16:52:37 58d4289b
loading...
Za každé dieťa -- zodpovedajúce podmienky ---vlastnou prácou.. a žena ..to nie je "prevadzkáreň " chúťok .. "semenárnych" a "rozmnožovacích snažení"..! To je vec vraj slobody vierovyznania...a to len preto ..že vierovyznanie nie je ... ani "konštitučno " nutné , ani ľudský potrebné, ani zákonne riešiteľné! Je to pocitová záležitosť--osobná-- NIE MANIPULAĆNÁ...Ani veriaci ani neveriaci ...pojmovo , významovo ..neexistuje. Je to fikcia ..ku ktorej sa dá , alebo nedá prikloniť. Ja neverím ..že voda sa premenila na víno... ale že to "riešil " nejaký človek.. je to možné, a že sa volal Ježiš.. tak to verím.. že mohol ------- sa tak volať..
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-08 19:01:24 58d4289b
A tým pádom ani matematicky, ani pôvodom ani chemicky vodu na víno nikto nikdy... ale že riešil ---verím že mohol sa volať aj HERKOPÁTER---Už len procesiu...na čele --šesť cípa--- potom kríže a polmesiace a tým pádom ... nikto nikomu...alebo "komúna" ...spoločná.
klop # MapyRywo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-08 19:29:44 58d4289b
To nie je o miere ako o tom, že sú to zvieracie psychiky, poprípade démonické u náboženských vodcov, tak ani tam cesta nevedie. Neviem si predstaviť ako cielene vyvolať ľudskosť u takej deformovanej nevýchovy, jedine rozdeliť celú ich "spoločnosť" na jedincov a celú zrušiť. Možnosť sčlovečnieť Zhora majú rovnakú ako my, ibaže to jednoducho NIE JE reálne.

Mors # RudyLuby88
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-09 00:23:07 54f6a22b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Monetárny systém voľného trhu a Predstieranie vedomostí


Monetárny systém voľného trhu a Predstieranie vedomostí
Kniha F. A. Hayeka Monetárny systém voľného trhu a Predstieranie vedomostí je veľmi dobrým úvodom do práce ekonóma a držiteľa „Nobelovej ceny za ekonómiu“ Friedricha Augusta von ...
Závěrečný odpočet začíná: Planeta má už jen 11 měsíců, než ji potká strašlivá Al Gorova smrt!
Dva svety materskej dovolenky
Kolik a co stojí Evropu muslimská imigrace? (I.)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0262 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo