Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

WESTMINSTER REFERENDUM O SKOTSKÉ NEZÁVISLOSTI ZMANIPULOVAL


WESTMINSTER REFERENDUM O SKOTSKÉ NEZÁVISLOSTI ZMANIPULOVAL

Šéf ruského spolku pozorovatelů voleb senzačně obvinil britskou vládu ve Westminsteru z manipulace hlasování o skotské nezávislosti tvrzením, že i když si kampaň za ‚ne‘ osobuje vítězství, tak bylo ve skutečnosti více hlasů za ‚ano‘ než za ‚ne‘. Po politické bitvě, která přilákala globální pozornost, porazila kampaň ‚Lépe spolu‘ při včerejším hlasování své protivníky pro-nezávislost zabezpečením úspěchu 55%-45%, což znamená, že Skotsko zůstává součástí Spojeného království. Avšak v kroku, který je bezpochyby spojen s narůstajícím nepřátelstvím mezi Moskvou a britskou vládou, která tu kampaň na ‚ne‘ vehementně podporovala, šéf jedné z pozorovatelských skupin z této země dnes kontroverzně prohlásil, že hlasování bylo zmanipulované.

Šéf s Kremlem spjaté Asociace za ochranu volebních práv Grigorij Fjodorov v rozhovoru s RIA Novosti konstatoval, že: "Podle toho, co nám pozorovatelé v hlasovacích místnostech říkali, při počítání hlasů bylo více Ano."

Fjodorov šel ještě dále tvrzením: "Skotsko se nacházelo pod nesmírným tlakem... Ti na britské straně kampaně za hlasování Ne se uchýlili ke všem představitelným prohřeškům."

Jeho pocity se odrážely i u Igora Morozova, člena Výboru Federální komise pro zahraniční záležitosti, avšak Morozov se těsně před prohlášením, že celé referendum bylo zmanipulované, zastavil.

"Viděli jsme, že s výjimkou Glasgowa ti, co podporovali nezávislost, neuspěli v získání většiny. Myslí, že v tom sehrála velkou roli propaganda Westminsteru. Předpokládám, že to lze připsat informacím proneseným stranickými vůdci v posledních týdnech, které měly dopad na hlasování, díky čemuž Skotové dospěli k tomu výsledku, který teď mají," řekl Morozov.

Fjodorov nespecifikoval přesně, k jakým ‚prohřeškům‘ došlo, ač jak už jsme před tím referovali, někteří přívrženci ‚ano‘ upozorňovali na sporadické případy, v nichž se ukázalo, že s lístky ‚ano‘ se manipulovalo chybně a přidaly se na hromádku ‚ne‘, ač takovéto domněnky zůstávají nedokázané.

V posledních týdnech kampaně se u britské vlády projevovala panika z faktu, že průzkumy ukazovali zužování rozestupu mezi oběma tábory s tím, že kampaň za ‚ano‘ dokonce v jednom okamžiku nabrala vedení. Kdyby referendum dopadlo jinak, byl by dopad na Westminster monumentální, přičemž mnozí spekulují, že ministerský předseda David Cameron by byl nucen rezignovat.

Video o možné manipulaci počítání hlasů:Author: prisonplanetcom reformycz # BeqoRutu33
Európa2014-09-2012
-
 72% ( 8 people voted )
+
Ani trochu by ma to neprekvapilo. Ved sa to deje vždy keď sa veci nevyvíjajú tak ako je naplánované aj referendum Slovenska o vstupe to isté atd. ...

Kolobot # JebeDene87
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-09-20 19:57:25 573c3026
Najlepšie by bolo naučiť Angličanov žiť --po Škotsky! Ono tá Škotska "šetrnosť" vznikla v kotrbách "anglánoch" vtedy ..keď ..nemali nič na práci...a cca 400 milionov ľudí po celom svete na ních "makalo" a oni "picwick tea " popíjali !Vymýšľali --z nedostatku---inej činnosti aj technické novinky ..za pomoci Disraeliho finančnom usmernení a po Napoleonskom "dekabli"..pri Vaterlo... mali 100 rokov voľnú ruku na svetové RABOVANIE!
klopi # KyvoWavo40
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-20 21:27:18 58d4289b
co sa rusom chcelo, to sa rusom snilo, - putin uz snival o rozvrate unie a zrazu nic, tak co asi, zrejme sfalsovane vysledky. Pravda, rusi to maju jasne podla volieb na kryme.
milo # VabeWoqu84
-
 41% ( 19 people voted )
+
2014-09-20 23:46:15 52145364
v komentari zavan zdraveho rozumu v tejto paranoidnej ztuchline dolezite.sk a hned ho tunajsi mamlasi zminuskuju :P

Yanath # VepeBeke80
-
 56% ( 6 people voted )
+
2014-09-21 08:07:14 559f68d2
Naša "vyspelá demokracia" sa dá udržať pohromade už len nedemokratickými prostriedkami.

Popelka # VileDapy45
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-09-21 09:24:02 c4c9d930
No, tentokrát rusákom politika vrážania klínov jednoducho nevyšla. Zjavne nechápu, o čom sú tieto liberálne spoločnosti. Vskutku deprimujúce, že po vyhlásení výsledkov iba 6 zatknutí kvôli šarvátkam. Zase netvrdím, že dlhodobou masážou by nevedeli dosiahnuť lepšie výsledky, lebo však v tejto disciplíne sú skutočnými majstrami.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-21 09:27:57 b228d1af
loading...
Bolo len otázkou času, kedy nespokojní jedinci, prídu so svojou obvyklou paranoidnou teóriou. Ale Škóti si zavolili ako chceli a život ide ďalej. Nás sa táto ich vlastná kratochvíľa v podstate netýkala...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-09-21 13:03:50 bc7b649f
Začínať vetu malými písmenami, na taký výkon treba zapojiť vskutku nadmerný výkon rozumu. Asi vystúpil nad úplný limit svojich možností a vyššie to už nepotiahne, ale prečo by aj jeho hlúposť neobrátili vo svoj prospech paranoici z druhého brehu.
Mali by ste sa začať liečiť, blázni, vaša posadnutosť Putinom je už ohromujúca na vaše vnímanie a bude sa iba stupňovať, skloňte hlavy, pokým liečba ešte zaberá, zajtra budete atrakciou v ZOO.
Zomknutý centralistický komunizmus neprerazili Putinove klince, odrazili ste rojenie KGB, ubránili ste sa a svetlé zajtrajšky vás neopustia, tak čo prejavujete obsesiu, alebo musíte, lebo vaša nenávisť je väčšia ako radosť zo spevnenia vašich chlebodarcov? Tupé kolektivistické ovce, nie je na vás príjemný pohľad. Nedostatok rozhľadu, jednak chýbajúce myslenie, obdržali ste príliš veľké slovo v „liberálnej spoločnosti“, našli záľubu a vyjadrenie v demokracii, v kriku lúzy a prehlasovaní pravdy. Ale rovnosť nie je, ani u ľudí, ani pre činy, pravda stojí najvyššie a o počty neprajníkov sa nestará.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-22 03:45:33 b228bf45
Lidhja,

uz to mas moc pokrutene v tej tvojej hlave! Pouzivas dost komplikovane vetne spojenia a mimozmyslove zvraty. Je mi uplne jasne , ze si uspesny clovek. Len mi nejde do hlavy na co taky IQ-ac ako ty, vobec zabija cas na tomto konspiracnom fore...

capko # KivySoke83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-22 08:45:06 b228be36
Lidhja, prisamvačku, snažím sa poctivo lúskať tvoje príspevky, a stáva sa, že v duchu nejakú pasáž aj lajknem. Ale už len dáko vysvetli, že ako idú dokopy tvoje antietatistické postoje s prehliadaním postavenia Putina, akoby etatistického božstva ! Tu nejde o nenávisť voči Rusom, to vôbec, iba o určitú rezistenciu (snažiacich sa trochu slobodnejšie vnímať svet) práve voči stádovitosti prijímania jeho istých doktrín. Veď musíš vidieť, že davy Rusov zomknutých okolo cca. 3-4 ídeí takmer vyčerpávajú termín "slepá masa". Inak, po tom po-perestrojkovom vyprchaní "istôt" do istej miery ich chápem, asi musia byť nejaké tie placebá šité na mieru. Ibaže akonáhle začnú (placebá) prekračovať hranice (aj myslené a aj tie geografické), tak istá "paranoja" liberálov je možno aj na mieste.

Na záver si dovolím vysloviť názor/presvedčenie, že kým liberál skôr pochopí a trošku aj toleruje extrémne názory, tak to isté o majiteľoch výlučných právd na druhej strane sa celkom nedá povedať. Ale každopádne, nepochybne aj jedným aj druhým ide o nastolenie raja, ale kým jedni to chcú riešiť bleskovo (revolučne, a žiaľbohu v úplne extrémnych prípadoch aj s vylúčením istých nehodných menšín), tak tí druhí vsádzajú skôr na evolučné postupy, lebo však pravda sa nedá nasilu vtláčať.


Éto majá tóčka zrenia.

FcKensie # HegaNojy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-22 08:46:00 b228ea16
Pre "inteligentov", co este nepochopili, ze nic nie je nahodne a trepu tu o nepriatelskych rusoch a Putinovi, hoci ako jedini mali tu odvahu povedat pravdu na plnu hubu. Skoti, iri, walesania boli vzdy nemejcennym narodom v ociach anglicanov. Video: ht
tp://www.youtube.com/watch?v=G50XIlWDb_U


mirec # LuvoRovo11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-25 03:15:39 3ea9b40b
Mirec: takže "pretože briti vnímajú ostatných ako menejcenných sú rusi tí dobrí?" :-o
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-25 08:34:46 c3928a4c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0336 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne