Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Výzvy na najbližší čas


Výzvy na najbližší čas

Zabudnime na večný "boj" pravice s ľavicou. Zabudnime na ohlupovanie mainstreamom. Skúsme sa zamyslieť tak nejako triezvo. Nemáme čo stratiť. Povedzme si úprimne, že všetky sľuby sa ukázali ako plané, a že keď vtáčka chytajú, pekne mu spievajú. Proste, nebuďme už naivní. 

 

Zmiešaný politický systém – Spočiatku pokusne pol na pol – polovica mandátov v národnej rade pre politické strany, druhá polovica pre nezávislých kandidátov, z každého okresu jeden, ktorý v okrese získal najvyšší počet hlasov.

Je už ďalej neúnosná réžia udržiavania politických strán pri živote, financovanie kampaní, najmä predvolebných, korupcia, previazanosť strán so záujmovými skupinami a skupinkami. Doterajší volebný systém sa celkom očividne neosvedčil. O tom nemožno vôbec diskutovať, zoberme si len masívne zadĺženie štátu – už 39 miliárd eur. Húfny odchod mladých na Západ. Kvôli čomu? No v prvom rade kvôli nemožnosti si založiť rodinu. Politické strany tu za 20 rokov vybudovali pre mladých doslova vlčie podmienky. A v neposlednom rade anarchia, respektíve priam slabomyseľná alebo možno, teda vlastne asi určite - chýbajúca koncepcia národného rozvoja.    

 

Vystúpenie z NATO (neutralita)  - Je to najčestnejšia forma bytia.

 

Podpora národného rozvoja – Všetko národné sa od prevratu potláčalo, čo je slovenské, východoeurópske, to je zlé. Treba kopírovať Západ. Už len z hľadiska pudu sebazáchovy je potrebné zaujať opačný postoj. Čo je slovenské, to je dobré, a ak ešte tomu tak nie je, tak postupne bude dobré. Musí byť.

 

Alebo v opačnom prípade predbehnime dobu a môžeme to tu vlastne už rozpustiť, zaviesť angličtinu ako úradný jazyk, zmeniť štátnu vlajku rovno na modrú s hviezdičkami, odovzdať všetky právomoci Bruselu a čakať, čo bude, a či fakt platí, že kto nič nerobí, nič nepokazí.Author: Marek Brna # CohyJina24
Komentáre2014-01-089
-
 62% ( 11 people voted )
+
"Spočiatku pokusne pol na pol ..." - to ma zarazilo.
1.Mal som na stavbe ukrajinskú partiu, makali poctivo. Investor si vymyslel, že chce postaviť ešte čosi viac, tak som k nim pridal ešte partiu našich. A bolo po poctivosti - naučili sa od našich, ako sa tváriť, že stále robia, už v sobotu nechceli prísť len za bežný nadčasový príplatok. Vo výsledku sa prosto zdravé jablko nakazilo od hnilého.
2. Keď komanči za socíku urobili zmeny, tak nový a možno aj zapálený minister s víziou aspoň mesiac nevyšiel z kancelárie a usilovne študoval, čo ten starý robil, kazil a ako to napraviť, či ako sa tomu aspoň vyhnúť. Mesiac bola dlhá doba a tak sa malý, nevolený úradník domáhal rozhodnutia v istej neodkladnej veci (trebárs to potreboval pre iného ministra). Nový minister si zavolal starých šéfov oddelení a tí mu poradili, ako sa to robí - tak a tak. A už ho mali, už bolo po reforme, už nikdy žiadnu neurobil.
Na začiatku niečoho nového "pol na pol" nemusí byť veľkorysosť, ale môže to byť zbytočná hlúposť.

Luko # LidySesy00
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-08 18:42:00 c3a87f42
ked už je tu taky nazov tak si dovolim tiež vyzvat: treba volit mezensku(ak vlado pavlik nestihne nazberat dost podpisov)
:-)

ropas # RutiQajo58
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-01-08 19:25:14 b2124ad2
Tiež som sa rozhodol pre p.Mezenskú - jej prioritou je priama demokracia!(teda ak som dobre informovaný)
Bertold # FuliXuju84
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-08 19:34:40 4e639d01
Mame možnosť znova voliť. Teraz ide o prezidenta. Len mám vážne obavy, že to skončí ako v česku, kde do finále sa prebojovali dve politické antiosobnosti. Takže znova menšie zlo, ktoré o chvíľu sa prevalí ako veľké zlo. A tak to skončí aj na slovensku. Jeden človek obklopený armádou europoskov v Bratislave toho veľa nenarobí. A ak sa neskloní,..urobia to tak ako v Banskej Bystrici. Nie som úplným skeptikom ale Slováci ešte nedorástli na to, aby sa jednoznačne rozhodli, že naozaj chcú tu správnu zmenu. Možno sa mýlim a bol by som veľmi rád aby to tak aj bolo! Pozrite si video od D.Icka- A už dosť. Možno by to trocha pomohlo aby sme sa naozaj rozhýbali a začali sa starať nielen o blaho osobné ale aj o to, čo sa deje za našou záhradou!

valdo # SaduMixu65
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-08 20:06:57 b228120a
luko, ja tých komančov nemusím, ale prečo si si to teda nespravil sám? prečo si potreboval ukrajincov a aj slovákov potom? mal si si najať nemcov, tí sú známi svojou precíznosťou a poriadkom, určite by ti to spravili lepšie a lacnejšie.
bertold
aj ja som počul, že mezenská je ochotná vzdať sa rodiny, jedla a sexu, pokiaľ tu nebude priama demokracia. to je dobre, že si sa rozhodol pre ňu, ale ona sa nerozhodla pre teba! ona sa rozhodla pre priamu demokraciu!

aaa # RuxaQija4
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-08 20:20:55 b22900de
mna len stve že niekedy aj dobrá uvaha je podpísaná tým kxkxtom marekom brnom...

brano # PuguSuke47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 20:31:46 4df7e017
loading...
aaa # RuxaQija4
či sa rozhodla pre mňa, alebo nie, je celospoločensky nepodstatné. Podstatné je, že priamou demokraciou bude rozhodovať o napredovaní tohto štátu občan a nie nejaký závislý politik.

Bertold # FuliXuju84
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-09 08:47:04 4e639d01
V najbližšom čase, teda už včera bolo neskoro : utekaj, bež dôkladne študovať vedy.in, pomôž tej troche dobra, čo na Zemi ešte zostala, nečakaj, čas beží, už veľa neostáva, tik-tak...s najväčšou vážnosťou...
Lepa # QacaLoba59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-09 17:12:45 5c342477
"Přímá demokracie" rovná se prakticky mediokracie, protože právě média (a přidružené firmy - PíáR, reklamní agentury a podobně) získají ještě větší vliv.

KdyzVlednuJeJakVmaji # SubeSola86
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-09 20:00:26 4e88aa18

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0287 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made