Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Všetky prípady masovej streľby na verejnosti za posledných 20 rokov majú spoločného menovateľa... a zbrane to nie sú


Všetky prípady masovej streľby na verejnosti za posledných 20 rokov majú spoločného menovateľa... a zbrane to nie sú

Nasledujúci text predstavuje opätovné zverejnenie dôležitého článku, ktorý napísal Dan Roberts z AmmoLand.com. Odhaľuje skutočnú pravdu na pozadí prípadov masových strelieb, ktorú byrokrati a tvorcovia zákonov obvykle zametajú pod koberec - úlohu ktorú zohrali v týchto prípadoch psychyiatrické lieky. Ak chcete naozaj vedieť prečo dochádza k masovým streľbám, toto je nepohodlná pravda o ktorej médiá nehovoria.

Ako súčasť úsilia kolektívneho hnutia zdola o ubránenie Listiny práv od uzurpátorov a tyranov, Natural News (a teraz aj Waking Up Wisconsin) sprístupňuje tento článok s možnosťou jeho šírenia bez nutnosti žiadať o povolenie. Keď príde na boj proti tyranii a obranu slobody, nepísaným zákonom naprieč celou slobodu milujúcou "grassroots" komunitou je "Používajte naše články - pomôžte šíriť naše posolstvo". Napríklad, každý článok ktorý [autor] napísal na Natural News je možné šíriť ďalej s uvedením mena a linku späť k pôvodnému textu na NaturalNews.com.

Nasleduje článok Dana Robertsa v plnom znení:

Takmer každý incident, hromadnej strieľby na verejnosti za posledných 20 rokov, ako aj množstvo iných prípadov samovrážd a nešťastí s nižším počtom obetí majú spoločného menovateľa, ktorým však nie sú zbrane.

Vyčerpávajúce množstvo dôkazov poukazuje na skutočnosť, že všetci páchatelia týchto ohavností buď užívali psychotropické lieky v čase spáchania zločinov, alebo niekedy v bezprostrednej minulosti.

Množstvo kredibilných vedeckých štúdií mapujúcich obdobie dlhšie ako 10 rokov, ako aj interné dokumenty niektorých farmaceutických firiem,

ktoré sa snažili tieto informácie utajovať, svedčia o tom že lieky kategórie SSRI (selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu) majú dobre známe, avšak nezverejňované vedľajšie účinky, ktoré zahŕňajú a zároveň sa neobmedzujú na samovražedné sklony a rôzne druhy násilného správania. Človeku stačí k tomu aby sa oboznámil s problematikou poznať niektoré kľúčové slová či frázy na Google. Stránka http://www.ssristories.c om je populárnym zdrojom, ktorý dokumentuje viac ako 4500 prípadov nenormálneho alebo násilného správania jedincov užívájúcich tieto silné medikamenty, ktoré zverejnili mainstreamové médiá z celého sveta.

Zoznam páchateľov masových strelieb a liekov, pod vplyvom ktorých boli, alebo ktoré užívali tesne pred spáchaním ich hrozných činov skompiloval a zverejnenil na Facebooku John Noveske - zakladateľ a majiteľ Noveske Rifleworks iba pár dní pred tým, ako zahynul za záhadných okolností pri autonehode. Existuje spojitosť medzi Noveskeho smrťou a zverejnením informácií, ktoré by z rôznych dôvodov množstvo tretích strán radšej nevidelo v obehu na verejnosti?

Odpoveď na túto otázku ponechám na uváženie čitateľov. Ale podotýkam, že existuje zdokumentovaná história vysoko podozrivých úmrtí jednotlivcov, ktorí "vedeli príliš veľa" a predstavovali tak "hrozbu".

Od Katherine Smithovej - pracovníčky DMV (Oddelenia Motorových Vozidiel - pozn. prekl.) v štáte Tennessee, ktorá bola spájaná s nadobudnutím štátnych poznávacích značiek štátu Tennessee únoscami z 11.septembra 2001 a ktorá neskôr bola nájdená zhorená vo svojom aute, cez víťaza Pulitzerovej ceny - žurnalistu Garyho Webba, ktorý odkryl operáciu CIA z 80-tych rokov, ktorá spôsobila záplavu cracku v uliciach LA a ktorý bol neskôr nájdený s dvomi strelami do hlavy, pričom jeho smrť bola nahlásená ako samovražda, až po Franka Olsona - popredného mikrobiológa, ktorý pracoval na výskumnom programe ovládania mysle MKULTRA pre CIA.

Po tom ako Olson požiadal o uvoľnenie z výskumu, ocitol sa s agentom CIA v hotelovej izbe v New Yorku, v ktorej spáchal "samovraždu" vyhodením sa z balkóna na desiatom poschodí. V roku 1994 uspeli Olsonovi synovia v snahe o exhumáciu telesných pozostatkov ich otca a v následnej opätovnej pitve, ktorú uskutočnil James Starrs - profesor práv a forenzných vied Národného Centra Práv Univerzity Georgea Washingtona. Starrsov tím dospel k záveru, že k poraneniu vzniknutom úderom tupým predmetom do hlavy, ako aj k poraneniu v oblasti hrudníka nedošlo v dôsledku pádu, ale ešte pred ním. Nájdená dôkazy boli označené ako "úplné a jasné indikácie zabitia s cudzím pričinením". Na základe týchto okolností zahájil v roku 1996 manhattanský okresný prokurátor v prípade Olsonovho úmrtia vyšetrovanie vraždy, avšak vzhľadom na nedostatok dôkazov nebol schopný sformovať obvinenie.

Ako som už povedal, ponechám na uvážení čitateľov aby si vytvorili názor na to, či Noveskeho postihol podobný osud. Poďme na zonzam strelcov a psychotropických liekov, ktoré užívali.

Eric Harris vo veku 17 rokov (najskôr užíval Zoloft a neskôr Luvox) a Dylan Klebold (prípad streľby na škole Columbine v coloradskom Litellone), zabili 12 študentov a 1 učiteľa a poranili 23 ďalších, pred tým ako sa sami zabili. Lekárske záznamy z Kelboldu neboli nikdy zverejnené.

Jeff Weise vo veku 16 rokov mal v čase, keď zastrelil svojho starého otca, priateľku starého otca a mnoho ďalších študentov v Red Lake, štát Minnesota, predpísaných 60 mg Prozaku denne (trojnásobok dávky obvykle predpisovaný dospelím).

Corry Baadsgaard vo veku 16 rokov bol pod vplyvom Paxilu (ktorý mu spôsoboval halucinácie), keď sa rozhodol na strednej škole vo Walhluke (štát Washington) s puškou v ruke držať 23 spolužiakov ako rukojemníkov. Na udalosti si dnes nepamätá.

Chris Fetters vo veku 13 rokov zabil pod vplyvom Prozacu svoju obľúbenú tetu.

Christopher Pittman vo veku 12 rokov zabil pod vplyvom Zoloftu obidvoch starých rodičov.

Mathew Miller sa vo veku 13 rokov po 6 dňoch užívania Zoloftu obesil vo svojej izbe.

Kip Kinkel vo veku 15 rokov pod vplyvom Prozacu a Ritalinu zastrelil obidvoch rodičov v spánku a následne sa vybral do školy, kde v otvorenej paľbe zabil 2 spolužiakov a poranil ďaľších 22. K udalostiam došlo krátko po zahájení liečby Prozacom.

Luke Woodham vo veku 16 rokov pod vplyvom Prozacu zastrelil svoju matku a následne zabil dvoch študentov a poranil ďalších šiestich.

Nemenovaný chlapec v Pocatello (štát Indiana) ID mal v roku 1998 Zoloftom vyvolaný záchvat, ktorý spôsobil ozbrojený incident v jeho škole.

Michael Carneal vo veku 14 rokov pod vplyvom Ritalinu spustil streľbu na strednej škole vo West Paducah (štát Kentucky) na študentov počas stretnutia, na ktorom sa modlili. Traja tínedžeri zahynuli, päť ďalších utrpelo zranenia.

Mladý muž v Huntsville (štát Alabama) prešiel pod vplyvom Ritalinu do psychózy, v ktorej rozsekal svojich rodičov a jedného súrodenca sekerov, pričom takmer zavraždil aj druhého súrodenca.

Andrew Golden vo veku 11 a Mitchell Johnson vo veku 14 rokov - obaja pod vplyvom Ritalinu postrelili 15 ľudí, z čoho štyria študenti a jeden učiteľ podľahli zraneniam.

TJ Solomon - študent strednej školy v Conyers (štát Georgia) vo veku 15 rokov pod vplyvom Ritalinu rozpútal paľbu a zranil šiestich spolužiakov.

Rod Mathews vo veku 14 rokov pod vplyvom Ritalinu ubil palicou spolužiaka na smrť.

James Wilson z Bretonwoodu (štát South Carolina) vo veku 19 rokov pod vplyvom rôznych bližšie nešpecifikovaných psychiatrických liekov zobral revolver ráže 22 do základnej školy, kde následne zabil dve mladé dievčatá a poranil sedem ďalších detí a dvoch vyučujúcich.

Elizabeth Bushová vo veku 13 rokov pod vplyvom Paxilu spustila streľbu na škole v Pensylvánii.

Jason Hoffman pod vplyvom liekov Effexor a Celexa - streľba na škole v El Cajon (štát California).

Jarred Viktor vo veku 15 rokov pod vplyvom Paxilu (po jeho päťdňovom užívaní) 61 krát bodol svoju starú mamu.

Chris Shanahan vo veku 15 rokov v Rigby (štát Indiana) pod vplyvom Paxilu z ničoho nič zabil ženu.

Jeff Franklin pod vplyvom Prozacu a Ritalinu zabil kladivom, sekerou, mäsiarskym nožom a mechanickou brúskou v Huntsville (štát Alabama) svojich rodičov, ktorí sa práve vrátili z práce a následne zaútočil na svojich mladších bratov a sestru.

Neal Furrow figuroval v streľbe na židovskej škole v LA pod vplyvom Prozacu, ktorého užívanie mu bolo spolu s niekoľkými inými liekmi predpísané súdnou cestou.

Kevin Rider vo veku 14 rokov bol vo svojej liečbe vo fáze znižovania dávky Prozacu, keď zomrel na následky strely do hlavy. Pôvodne bol jeho prípad označený ako samovražda, avšak o dva roky neskôr bolo vyšetrovanie jeho smrti znovuotvorené s podozrením úmyselného zabitia inou osobou. Hlavný podozrivý - rovnako vo veku 14 rokov, užíval Zoloft a iné SSRI antidepresíva.

Alex Kim sa vo veku 13 rokov obesil krátko na predpísané zdvojnásobenie dávky Lexapro.

Diane Routhierová dostala na problémy s žlčovými kameňmi predpísaný Welbutrin. O šesť dní neskôr, sa zastrelila po tom ako sa odrazilo množstvo vážnych vedľajších efektov lieku.

Billy Willkomm - úspešný zápasník a študent Floridskej Univerzity dostal vo veku 17 rokov predpísaný Prozac. Jeho rodina ho našla v júli 2002 obeseného na dlhom rebríku v ich dome na Gulf Shore Boulevard.

Kara Jaye Anne Fuller-Otterová bola pod vplyvom Prozacu, keď sa vo veku 12 rokov obesila na háku v skrini. Jeden z rodičov povedal: "... ten prekliaty doktor ju z toho nechcel odstaviť a pritom som ho o to žiadal(a), keď sme boli na druhej prehliadke. Povedal(a) som mu, že má (dcéra - pozn. prekl.) na Paxil akúsi reakciu.

Gareth Christian spáchal v roku 2002 vo veku 18 rokov vo Vancouveri samovraždu pod vlyvom Paxilu. Jeho otec sa zo smrťou svojho syna nedokázal zmieriť a taktiež sa zabil.

Jullie Woodward sa pod vplyvom Zoloftu vo veku 17 rokov obesila v garáži.

Matthew Miller mal 13 rokov, keď sa dostal k psychiatrovi, pretože mal problémy v škole. Psychiater mu dal vzorku Zoloftu. O sedem dní neskôr ho jeho matka našla obeseného na háku v skrini.

Kurt Danysh vo veku 18 rokov pod vplyvom Prozacu zastrelil svojho otca brokovnicou. Momentálne sedí za mrežami väznice, odkiaľ píše listy, v ktorých sa pokúša varovať svet pred liekmi z kategórie SSRI ktoré môžu zabíjať.

Woody ___ spáchal vo veku 37 rokov samovraždu počas piateho týždňa užívania Zoloftu. Krátko pred jeho smrťou mu jeho doktor doporučil zdvojnásobenie dávky. Lekára pôvodne navštívil kvôli nespavosti. Nikdy netrpel depresiami a ani nemal počas svojho života príznaky mentálnych ochorení.

Chlapec z Houstonu vo veku 10 rokov zastrelil svojho otca po zvýšení dávky Prozacu.

Hammad Memon vo veku 15 rokov zastrelil spolužiaka zo strednej školy. Bola uňho diagnostikovaná ADHD (porucha pozornosti s hyperaktivitou - pozn. prekl.) a depresia a tak užíval Zoloft a "ďalšie lieky na jeho zdravotný stav".

Matti Saari - 22 ročný študent kuchárčiny zastrelil deviatich študentov a vyučujúceho zamestnanca, poranil ďalších študentov a následne zabil aj seba. Bral SSRI a benzodiazepine.

Steven Kazmierczak vo veku 27 rokov zastrelil v auditóriu Univerzity v Northern Illinois päť ľudí a poranil dvadsaťjeden ďalších, na čo sa následne tiež zastrelil. Podľa slov jeho priateľky bral v krátkom čase pred incidentom Prozac, Xanax a Ambien. Toxikologické výsledky preukázali, že mal v obehu ešte stále vystopovateľné množstvo Xanaxu.

Fínsky strelec Pekka-Eric Auvinen bral vo veku 18 rokov antidepresíva predtým ako zastrelil na strednej škole v Jokele osem ľudí a poranil tucet ďalších. Neskôr spáchal samovraždu.

Asa Coon z Clevelandu vo veku 14 rokov postrelil a zranil štyroch, pred tým ako si sám zobral život. Súdne záznamy svedčia o tom, že bral Trazodone.

Jon Romano bol vo veku 16 rokov na liekoch na depresiu, keď na strednej škole v New Yorku vystrelil z brokovnice na učiteľku.

Aké lieky bral Jared Lee Loughner, keď vo veku 21 rokov zabil v Tuscone (štát Arizona) šesť ľudí a poranil ďalších štrnástich?

Aké lieky bral James Eagan Holmes, keď vo veku 24 rokov zabil v Aurore (štát Colorado) dvanásť a poranil päťdesiatdeväť ďalších ľudí?

Aké lieky bral Jacob Tyler Roberts, keď vo veku 22 rokov zabil v Clackamas (štát Oregon) dvoch a jedného poranil?

Aké lieky bral Adam Peter Lanza, keď vo veku 20 rokov zabil v Newtowne (štát Connecticut) dvadsaďšesť a poranil dvoch ďalších?

Tí, ktorí sa sústredia na striktnejšiu reguláciu zbraní a streliva upriamujú svoju pozornosť nesprávnym smerom a kladú nesprávne otázky, či už zámerne v snahe odvrátiť pozornosť od spomenutých súvislostí, alebo z úplnej a hrubej ignorancie. Nedovoľte im v tom pokračovať! Tlačte na našich volených zástupcov a médiá, aby na túto problematiku vrhali svetlo. Neprestante naliehať, pokým sa tak nestane.

Every mass shooting over last 20 years has one thing in common... and it’s not guns vyšel Disclose News. Slovenský překlad, který přebírám, pořídili na T.K. InfoVojna.Author: Dan Roberts # RipoFuwy82
Svet2015-10-165
-
 54%  ( 3 people voted )
+
"Všetky prípady masovej streľby na verejnosti za posledných 20 rokov majú spoločného menovateľa... a zbrane to nie sú" :-DDD

Ale samozrejme, ze zbrane nie su spolocnym menovatelom masovych vrazd... Spolocnym menovatelom masovych vrazd su sproste obete, ze boli v nespravnom case na nespravnom mieste a ze sa same slobodne rozhodli vchadzat do balistickych drah vystrelenych projektilov... Kazdy clovek ma mat pravo si slobodne strielat kde chce a kedy chce, strelba je prejavom slobody cloveka a zbrane s tym nemaju nic spolocne... Treba urobit poriadok s uhlavnymi nepriatelmi slobody, s obetami, ktore svojimi telami zamerne krizuju slobodne drahy, so zbranami nijako nesuvisiacich, slobodne vystrelenych projektilov...


Pred par dnami tu niekto pod nejakym clankom vhodil link na rozhovor s byvalym generalnym riaditelom ZTS Martin, Janom Seglom... Nepamatam si uz ani pod ktorym clankom to bolo, ani akym nickom sa dotycny podpisal, ale precital som si ten rozhovor a kedze velmi dobre ilustroval, ako to u nas za socializmu realne fungovalo, rozhodol som sa ho sem vlozit...

Nie, nepredpokladal som, ze ten clanok ma akukolvek sancu prejst cenzurou admina, on tu svoju 100%-nu oddanost sireniu chujovin a americanmi nalinkovanej propagandy demonstruje uz roky, ako napriklad aj uverejnenim clanku vyssie, ale nielen toho, prakticky 99% tu uverejnovanych "clankov" je pre normalneho cloveka len dokazom niekedy az tazko uveritelneho stupna vysinutosti ich autorov...

Nemylil som sa, clanok cenzurou nepresiel... Nemal ziadnu sancu byt tu uverejnenym, normalnost tu tolerovana nebude... :-DDD

Len pre tu srandu, tu je nan link:

http://www.aktuality.sk/clanok/305293/praca-byt-vy
borny-plat-aj-odmeny-istoty-za-socializmu-nemali-o
bdoby-hovori-byvaly-riaditel-zts/


Mile zbranichtive deti, ak mi slubite, ze zbrane pouzijete vyhradne na spachanie samovrazdy, ako o tom posledne sniva mnau mnau maciak, sam budem podporovat legalizaciu zbrani a nech sa predavaju aj v cukrarnach...

Ak by ste mi vsak slubili, ze sa tymi zbranami zastrelite do konca buduceho tyzdna, nielenze podporim ich legalizaciu, ale budem tiez ziadat ich bezplatne poskytnutie kazdemu zaujemcovi...

Na druhej strane, ak by sa u nas kazdy blbec zastrelil, kto by potom pisal clanky pre dolezite a kto by tu bol adminom...? :-DDD


mackolog # VegaXady76
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2015-10-18 01:49:37 25bb9742
Macko log vy ste si aj prečítali o com bol text hore. A keď aj tak asi vôbec nepochopil. Nazývať niekoho blbcom a sam nim byt to chce riadnu odvahu podporenu pravdepodobne spomínanými tabletkami.
Prečo sem tahate časy dávno minuli a hlavne časy ktoré. Sa. Nedajú vrátiť späť. Meno BAťa, ford niečo hovorí ale. Asi nie.
Ak by ste bol znali pomerov tak spomínanélieky sa v danej krajine ppredpisujú hojne a ich účinky sú tiež známe. Stačí si prečítať pribalený lleták s nežiaducimi účinkami zvyčajne je ich viacej ako tých, ktoré liečia


Dix1 # TydyCegu36
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2015-10-18 06:04:42 55edeae2
Že spoločný znak, že páchatelia brali tento druh liekov, mi skôr hovorí, že diagnóza bola stanovená nesprávne a terapia pomocou SSRI zodpovedala inej diagnóze.

ThomX # FedaPebe23
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-10-18 15:52:29 5b7fbfc6
Niekedy útočia, pretože im lieky došli, nie tak náhodou? A čo sopliaci čo si hneď na 18. narodeniny zaobstarajú zbroják, kúpia pušky a idú sa hrať na vojačkov? Horšie sú náboženstvá a sekty, ktoré treba zničiť, lebo tvoria trosky ako je matej a jeho nadriadený.

VypIta placacka # CevePyli42
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2015-10-19 09:06:11 b2299e69
Mne tiez dosli lieky a preto som sem zabludil :)
Ale maju pravdu tam sa aj detom vo velkom predpisuju tieto lieky a div sa svetu kedze nam sem uz priniesli ameriku tak u nas je narast predpisovania tychto liekov tak rapidny ze ambulancie nestihaju prijimat pacientov.
Tato super demokracia psychicky zlikvidovala vacsinu ludi, kazdodenne "istoty" spravia svoje ci skor, ci neskor

MM # SidaSafa91
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2015-10-19 10:17:19 d94b4912

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Jak vyběhnout s úředníky


Jak vyběhnout s úředníky
Klacků pod nohy mají živnostníci dost a dost. Ale jak si lze ze všech těch nařízení, předpisů, zákazů a příkazů udělat legraci, dodržet je a při tom je vlastně obejít, to um...
Kombinace cyklů slunce, AMO a PDO reprodukuje globální klima minulosti
Tipněte si, kolik látek obsahuje obyčejný rohlík?
Vítej, Chorvatsko

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0269 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles