Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič

Voľby: ide o všetko/nič

Po období vymývania mozgov "prispôsobilými" prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na lacné práčky, chirurgické zákroky či výhodné pôžičky. Usmievajú sa na nás staré známe tváre s falošným úsmevom. A samozrejme aj mladí žraloci, ktorí chcú tých starých vymeniť pre naše všeobecné blaho...Alebo len pre ich vlastné blaho.

Nejako sa rozpisovať o posledných kauzách ani nemá zmysel, každý kto má aspoň menší kontakt s realitou vie o nakúpených pomôckách pre školstvo. Mám na mysli predražené sifóny v cene slabšieho laptopu. Či štrajk zneužitých učiteľov ako antikampaň proti Ficovi. Aká náhoda, že práve v tomto období a sponzorované mimovládnymi organizáciami. Chcú len oslabiť preferencie Smeru a sami sa tým netaja. Nehovorím ani o výpovedi pána, ktorý pracoval pre prieskumné agentúry, o tom ako umelo znižovali čísla Kotlebovi a zvyšovali ostatným. Potom sú tieto prieskumy prezentované ako by "väčšina" volila. Je to pritom anketované na malej vzorke ľudí. Funguje to psychologicky a občania z obavy, aby im neprepadol hlas, tak ho zväčša dávajú "osvedčeným" stranám. Obhajovať Kotlebu určite nejdem, práve naopak. Stalo sa to, čo som spomínal v minulých článkoch. Klasické strany zlyhali na plnej čiare a tak si pospolitý ľud našiel hrdinu v niekom inom, kto zatočí s cigánmi, korupciou a podobne. V 30. rokoch minulého storočia to bolo podobné a vieme ako to dopadlo, kto nie, nech si preštuduje dejiny...

Všetci sa snažia moralizovať ako treba ísť voliť. Ako sa ľudia, ktorí nehlasovali, nemôžu ani sťažovať na výsledok. Ja osobne ani nemám koho zvoliť a nie som sám, čo to tvrdí. Politické strany sú len sro-čky robené len na biznis. Vytvárajú si zákony podľa seba, aby im prešli všetky ich nekalé činnosti a boli nepostihnuteľní. Strany majú svojich sponzorov, ktorí ovládajú daných politikov a strany. Viaceré strany majú rovnakých sponzorov aj keď sú to názorovo odlišné subjekty. Súperenie je samozrejme len na oko diváka. Potom prebiehajú tie "boje" voličov pri pive, v práci alebo na facebooku.

Najhoršie na tom celom je ale stratený princíp. Na Slovensku sa nevolí niekoho ale proti niekomu. Čiže všetci proti Mečiarovi, potom všetci proti Dzurindovi a najnovšie si strany robia kampaň proti Ficovi. Z billboardov netrčia prázdne heslá ale doslova odboj proti Ficovi. Je to normálne? Je aj tak úplne jedno kto tam sedí, pravica a ľavica je jedno a to isté. Potrebujú mať ľudí rozdelených, pretože ak by ľudia ťahali za jeden povraz, rýchlo by tu nastali zmeny. Verím tomu.

V niektorých krajinách popravujú politikov za korupciu. My ich zvolíme opäť alebo začneme tlačiť tričká proti Ficovi a výťažok pôjde do mimovládnych organizácií. Čo asi s nimi budú robiť? To čo vždy, antikampaň. Viac info tu: http://www.jangaso.sk /penis-pre-alianciu-fair-play/ . V poslednej dobe mám pocit, že žijeme v kocúrkove ale ani tam sa nediali také situácie ako na Slovensku. Prečo by mali o nás rozhodovať psychopati? Ktorí sú len bábky platené korporáciami. Im nejde o dobro pre ľudí, či krajiny. Nie je možné aby to takto pokračovalo ďalej. A preto pokračujte v zdieľaní hlúpych fráz od rôznych umelcov, či politikov. To pomôže...

Samozrejme nie je to len o kritike ale hlavne o uvedomení. Uvedomení si toho, že tento systém si vytvorili oni na svoj obraz, nie my. My to takto nechceme. Existujú riešenia a je ich viac ale na to sa treba spojiť pre rovnakú vec. Čím viac skupín, tým jednoduchšie zanikne ich hlas v dave. Nenechajme to tak!Author: Tomas Zivot # FabeWube82
Politika2016-02-2966
-
 65% ( 10 people voted )
+

Čas klamstiev je tu1. Komunisti sa budú snažiť ovládnuť Slovensko. To znamená vrátiť Slovensko do čias, kedy mal každý prácu, po uliciach sa nepovaľovali bezdomovci, mali sme kde bývať, VS vzdelaný človek bol už niekto, človek s maturitou si našiel v pohode prácu, učňovkári, ktorí sa vyučili remeslu, boli rešpektovaní a vážení, prakticky neboli triedne rozdiely.
Otázka znie: Kto sú ti vlastne bývalí komunisti?

2. Nesmieme ísť cestou Grécka. To už je tak obohratá pesnička, ktorou strašia ľudí po Európe. Čo to vlastne znamená neisť cestou Grécka? Znamená to len šetriť, šetriť, šetriť..... . Šetriť v školstve, šetriť v zdravotníctve, šetriť vo verejnej správe...., proste šetriť, kde sa len dá. Šetriť na ľuďoch. Šetrili tí naši zástupcovia ľudu na sebe? Vysoké odmeny, paušálne náhrady, pekné platy. Pozrime sa na platy našich starostov, či sú to už starostovia obcí, mestských častí, miest.... . Môžem Vám povedať, že náš starosta zarába najvyššiu hornú hranicu, akú mu dovoľuje zákon, ináč povedané, nemáme na kultúru, na osvetlenie, ale pri prvom zasadnutí mestského zastupiteľstva si primátor nielen v mojom meste, ale myslím si, že všade, dvihol plat na max. možnú hornú hranicu (3 780 EUR). Čo s tým vláda urobila? Nič, predsa sú to jej nominanti. Dokedy si budeme uťahovať opasky? Myslím si, že viac sa už nedá.

4. Budeme vytvárať pracovné miesta, znižovať nezamestnanosť. Opäť si na SR dotiahneme ázijské fabriky, aby z nás urobili ,,otrokov". Je vôbec dnes na SR nejaká slovenská prosperujúca fabrika? Potravinársky a textilný priemysel je zlikvidovaný. Na našich pastvinách sa už nepasú ovce a kravy, v maštaliach nechováme prasce...., to si už všetko dovážame. Malý a strední podnikatelia nemajú také bonusy a úľavy ako veľkí zahraniční investori. Dnes byť živnostníkom alebo začať podnikať je sociálna samovražda.

5. Reforma verejnej správy. Definícia verejnej správy: ,, Verejná správa je činnosť vykonávaná orgánmi štátnej správy, samosprávy a verejnoprávnymi inštitúciami pri zabezpečovaní verejných úloh. Jej hlavným cieľom je prevádzkovanie verejného blahobytu prostredníctvom posilnenia občianskej spoločnosti a sociálnej spravodlivosti". Čo z toho je pravda? Keď si mám isť na nejaký úrad niečo vybaviť, je mi z toho zle.

6. Bojovať s korupciou a kriminalitou. K tomu už netreba komentár. Kto si prečítal spis Gorila, vie, čo vlastne boj s korupciou znamená. Toľko bojovnosti voči slovenskej korupcii asi nikde inde na svete nemajú. Kto by mal záujem natočiť ,,Nekoneční príbeh III", nech mu je to námetom. A čo sa týka kriminality, kto nekradne vo veľkom, ten skončí vo väzení.

7. Spis Gorila. Horúce želiezko pre novo začínajúce strany. Veľmi zaujímavé čítanie a človek nemôže tomu neveriť, pretože dnešný stav Slovenska a spoločnosti je odzrkadlený v tomto spise. Takže môžeme očakávať veľmi vecnú, tvrdú a bujarú slovnú prestrelku ohľadom spisu Gorila. Len by som chcel upriamiť pozornosť na to, aby si ľudia všímali rétoriku politikov, ktorí v tomto spise hrajú hlavnú rolu. Zaujímavé je však aj to, že noviny (Pravda, Sme,....) ako aj štátna a súkromné televízie nejavia o informovaní ohľadom spisu evidentní záujem. Každý vie, prečo.

Takže milí spoluobčania SR. Čakajú nás voľby plné sľubov o tom, ako nám každý chce dobre, ako nás tí politici majú radi. Ak by sme si mali zhrnúť posledné 12 roky, rétorika politikov sa prakticky v ničom nezmenila, pretože jedná a tá istá vec sa dá povedať rôznymi slovami. Milí občania SR, už mi len ostáva veriť, že na tie prázdne politické sľuby, ktoré počúvame pravidelne pred voľbami a po voľbách sú len prázdnymi slovami, sa nedáte nachytať. Stokrát obohratá tá istá pesnička je už nudná a nikoho nezaujíma, no vždy sa ešte nájdu takí, ktorí tomu veria. Z môjho osobné hľadiska bude táto kampaň viac menej zameraná na našich ctihodných dôchodcov (ktorých dokážu oblafnúť aj pouliční predavači hrncov), ktorých je na SR približne 1000 0000 a ktorí samozrejme vedia, čo je pre našu republiku dobré.

Rád by som touto cestou vyzval všetkých, aby na dôležite.sk pridávali sľuby polit. strán, s ktorými sa stretneme na mítingoch, aby sme sa mali na čom baviť. Myslím si, že to bude zaujímavé čítanie.

Preto voľme s rozumom, aj keď viem, že nie je čo voliť, ale nedajme opäť šancu tým istým, ktorí nás majú ,, tak radi".


Jan Koller # TociLaty90
-
 65% ( 7 people voted )
+
2016-03-01 15:49:23 bca7e244
je len smutne, ze v tzv. demokratickom state a v state, kedy je nam uz 26 rokov pripominana sloboda slova, musi niekto napisat clanok bez toho ,aby mu nevymazali cely prispevok, ak by uviedol to jedno jedine meno...meno, ktore nemoze napisat, lebo cely clanok tym padom nebude tu uverejneny.
rafael # RusyNecu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-01 15:58:59 55d89f5b
rafael- a o ake meno ide? co sa tyka slobody slova tak ta umrela...na to mam uz rozpisane nieco nove. Sloboda slova uz nie je i ked sa tvarime ze ano, pravda je opak. Za svoj nazor je clovek zosmiesnovany a sledovany

Tomas Zivot # LekyBufu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-01 16:44:10 d94b4c6a
V prvom rade, by vo voľbách mali ľudia všetkých tých, čo tam do teraz smrdeli, už konečne spláchnuť. Ako už aj tu bolo povedané, je jedno ktorý z nich tam bude. Všetci starí smradi smrdia od tej istej stoky. Všetci sú namočení do toho istého svinstva. Oni naozaj len smrdia. V pozadí sú tí navoňaní, ktorých nevolíme, ktorí žiadne voľby ani nepotrebujú. Idem voliť niekoho, kto tam ešte nebol. Ešte nesmrdí. On po čase tiež napáchne, tak ho potom treba opäť spláchnuť.
milan # TepuXaba62
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-01 17:51:59 57f4fff1
nechápem, čo má kto zas proti korupcii! korupcia je predsa kultúrne dedičstvo nášho národa, niečo ako veľkonočná šibačka, alebo vianočné koledy. korupcia síce existuje aj v iných krajinách, ale u nás je iná, taká špecifická. napr. v indii je tiež korupcia, ale je nepísaným zákonom dané komu koľko a za čo. u nás je korupcia zároveň trestný čin, a tak je vrcholom umenia komunikácie vytušiť komu koľko za čo. aby to nebolo málo, to by nás udali, ale ani príliš, aby sa to oplatilo. korupcia je hybnou silou nášho hospodárstva.
nesnažme sa stratiť našu národnú identitu a nezavrhujme naše zvyky pod nátlakom cudzích kultúr.
a keď správne odhadnete komu a koľko, tak korupciu raz zapíšu ako našu národnú tradíciu v UNESCO.

Urbi et Orbi # JabeKajy85
-
 50% ( 4 people voted )
+
2016-03-01 19:21:01 b2296819
Skutočné dobro, čiže dobro všeobecné je dobrom pre všetkých ľudí v tom najširšom meradle. Každé iné "dobro", ktoré v sebe nezahŕňa prospech celku v skutočnosti žiadnym dobrom nie je. Je to iba egoizmus, a teda zlo.
Hladac Pravdy # KataCuxa43
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-03-01 20:39:03 590fa2aa
loading...
"je len smutne, ze v tzv. demokratickom state a v state, kedy je nam uz 26 rokov pripominana sloboda slova, musi niekto napisat clanok bez toho ,aby mu nevymazali cely prispevok, ak by uviedol to jedno jedine meno...meno, ktore nemoze napisat, lebo cely clanok tym padom nebude tu uverejneny"

ja volím
K
O
T
L
E
B
U

LOL pred chvíľou mi filter zahlásil, že je to nadávka :DDD inak sa to nedá napísať, len takto :P bravo, admine!

lisa22 # HoxiDuna67
-
 60% ( 5 people voted )
+
2016-03-02 00:56:17 5f69ce4b
Proč si volíte furt blbečky z plakátu. Volte rovnou co chcete.
Sasin # KixiXoke65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 01:18:47 b248e52a
Je priam zarážajúce, vlastne už teraz úsmevné koľko energie /jalovej/ koľko "rozumu" /zbytočného/, koľko "sponzorských" /guľašovo- občerstvovacích/ peňazí sa premrhá v predvolebnej...Zbytočnosť, márnosť je v tom , že tie strany , straničky-srandičky sa tvária vo svojom "repre--prezente " OBJAVITEĽSKY. A pritom...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 05:31:33 58d4289b
A pritom...Pokúsim sa čosi --samozrejme nie kompletne.. Dajmä tomu na budove NR by bola véééééélikánska "vytrína" a tam by boli témy: potravinová sebestačnosť,nezamestnanosť aj romov, redukcia lekárni,/je ich viac ako krčiem -hahaha/,systém zberu a úpravy umelo-hmotného odpadu,/pet fľaše//redukcia "gympľov" a posilnenie odborných.., zmena štruktúry a rozsahu VŚ, zvýšiť početnosť rekondično rehabilitačných ustanovizní na úkor nemocničných...cestovný ruch..regionálnu vyváženosť../ BA je piata v EU a BB, PP..na predposledných..../ atd..Čiže ..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 05:43:30 58d4289b
Čiže strany, straničky..srandičky by do svojí programových "cieľov" povinne zakomponovali reálne postupy riešení takto "definované" a ostatné záležitosti --nech sa ľúby...kreatívne do zošalenia../aj tak by to nikto nečítal/ .Nestávalo by sa , žeby...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 06:04:45 58d4289b
Robíme pre ľudí - Rozkrádame pre seba ! Takí vždy boli politici. Kto sa dostal ku "válovu", sa aj nabalil. Každému (česť vínimkám, ktoré potvrdzujú pravidlo) sa záhadne zväčšil objem majetku. Ešte aj svoje poslanecké platy si dali min. 3000 E.
Poslanec - to je poslanie - služba pre tých, ktorí ma do nej poslali. Mala by byť bez platu. Alebo len 61,50 E mesačne.

Hufnagel Gejza # GeduCesy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 06:13:43 b2292bb5
Žeby ..špecifický líder--odborník //napr: na zdravotníctvo, či socialno právne.aa/ na istú oblasť a ostatné luft a minister obrany /skladník , u našich Čechoch herec../ by pobehoval s drevenou šabličkou a pospevoval.."my sme smelý vojáci.." Je tu záber národohospodársky, socialno-spoločenský, zahranično -politicky, obranno-strategický...atd .. A spočítavať fazuľky...či hľadať lapsusy, kritizovať, ...ale no..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 06:15:37 58d4289b
A človiečik anzi zvanzi porovná: strana Č. .. rieši nezamestnanosť " takhle" a Č .... "onakhle" atd potravinovú sebestačnosť... školstvo...zdravotníctvo...atd . A volíme a volíme ...ani veľmi rozmýšľať by nebolo treba /či najmenšie zlo, či "na ten truc", či ľavých -pravých.., či ružovkasto---drogovo---sväto--svetsko--liber..so
cial......a ináč ..istický../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 06:29:20 58d4289b
lisa pre vacsiu srandu na Slovensku vol to meno, co sa napisat neda...ale je to uplne jedno, psy stekaju a karavana ide dalej, raz za styri roky sa rodinni prislusnici hadaju o tom pravom mene, pravej strane a ti , o ktorych sa hadaju sa v poslaneckom bufete z nas rehocu.
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 07:42:20 55d89f5b
http://goo.gl/gYoPLG

ssdss # QahuLuwi24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 07:47:17 c3a828e2

Ako by sme jednali my keby sme v politike?


Vezmime si príklad obyčajného, priemerného človeka. Jeho rodina je pre neho všetkým. V zabezpečení rodiny vidí to najvyššie dobro. Celý jeho duševný obzor je doslova obmedzený takýmto chápaním "dobra". Ak by ho náhodou život postavil pred dilemu rozhodovania medzi dobrom jeho vlastnej rodiny a dobrom trebárs celonárodného významu, ak by sa mal rozhodnúť medzi týmto dvomi alternatívami, rozhodol by sa pre ono úzke "dobro" vlastnej rodiny a to aj v prípade, keby jeho rozhodnutie uškodilo celému národu.Podobným spôsobom svojho času jednali napríklad mnohí politici, ktorí za určitú úplatu či iné výhody predali hlboko pod cenu kľúčové energetické odvetvia štátu a tým, pre svoj osobný prospech, alebo prospech svojej rodiny, okradli a poškodili celý národ. A žiaľ, mnohí politici podobným spôsobom jednajú i dnes.

Hladac Pravdy # KataCuxa43
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 07:58:23 a02efc13
Ono...lisa22..prezraďte nám ešte ĎALŚIE VAŚE DISKR0EOEOETNOSTI...Napr..koľko máte ...oné izé...aby ste sa...mohla celebritne...PREZENTOVAŤ...alebo aspoň ..REKLAMNE...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 10:03:25 58d4289b
čo také chcete vedieť, klopi? koho budem voliť, už viete, a odporúčam to každému, komu aspoň trochu záleží na tejto krajine. ak si niekto myslí, že je to prašť jak uhoď, pozrite si dnešný článok na Hlavných správach, mimoriadne veľavravné ;)))
lisa22 # HoxiDuna67
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-03-02 10:19:42 5f69ce4b
Mne síce uniklo koho bude voliť Líza, ale pre tieto voľby každému odporúčam č. 19. Aspoň by nás oblúkom obchádzali priúdení pobehlíci ako obchádzajú Maďarsko.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-02 11:39:24 d425402c
Pande, ty nám normálne múdrieš :P ešte chvíľu, a začneš sa aj modliť. len tak ďalej, pokračuj! ;))
lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 11:51:58 5f69ce4b
Jááj ?! Trochu som to tušil. Tak teda good luck, Líza !
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 13:16:57 59ad0b0a
"Trochu som to tušil."

no to si aj mohol ;)) a ty čo? nepridáš sa? :P

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 17:09:37 5f69ce4b
Tak ještě jednou. Naučte se volit rovnou to, co chcete. A jestli to nevíte, volte si dál blbečky z plakátu. Například. Chci světovládu. Nebo chci být otrokem. Nebo třeba chci doinekonečna platit za to, co za jednu genarácu si klidně vybuduji sám na tisíc let do předu, ale nemáš na to čas. Musíš hákovat. Platit cipoviny. Musíš žrát prejty lisované podle otravinářské módy. A vaše děti budou dvakrát tak vymleté jak vy. Jejich děti? Co já vím, bude to vůbec mluvit? Muheeeeeee

Sasin # KixiXoke65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 18:27:46 b248e52a
Adam a Eva-Abel a Kain----nič nič nič a zrazu Sumerska kultúra-skadial prišli--nože vysvetli lisa22- čo bolo v nič nič dejinách-kto vtedy žil?? Veľa je tu pretriasaná božia láska-aká? uprednostnil jedného dar pred druhým-povýšil jeden národ pred druhým-a to je jeho spravodlivosť? A tak je to aj z voľbami-každý volí to-čím v skutočnosti je-Len ten svoj piesoček-ale nie celok! keď rozdrobía celok- každý sa v ňom vyhlási za krála-a vojna je na obzore-lebo každý chce viac od toho druhého- pre plnenie božieho zákona!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 18:41:15 58d4285f
Dyk tam je napísané. ROBÍME PRELUD.
Šak ani číst už neumíte. Hotové.

Sasin # KixiXoke65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 19:08:28 b248e52a
Boris Kollár je najlepší pre obyčajných ľudí !
https://www.youtube.com/watch?v=mpSsg_xb3vw
Když už nevíte co chcete, zvolte Vaského
https://www.youtube.com/watch?v=88pjIYj18cY
Sasin # KixiXoke65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 20:23:31 b248e52a
boris kollár? to je ten inseminátor?
Urbi et Orbi # GipyKary74
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-02 20:49:02 b2295bd8
Áno, zo Slušovíc. Ak to nie je náhodou zhoda mien...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-02 20:53:21 bc7b649f
pán doktor Jozef Tiso bol hrdina, ktorý celý svoj život obetavo slúžil Bohu a svojmu národu. tento zanietený vlastenec bojoval za samostatnosť svojho národa ešte predtým, ako sa stal prezidentom a dokázal mu vybojovať autonómiu. to, že sa stal prezidentom práve v čase vypuknutia vojny, bola nešťastná zhoda okolností, za ktorú on nemohol. ak nechcel zničiť všetko, čo práve pre svoj národ získal, nemal na výber, len vyhlásiť samostatný štát. počas zúrenia fašizmu robil všetko pre to, aby odvracal jeho ničivé dôsledky hlavne od najviac ohrozených: slovenských Židov. zachránil ich pred smrťou až do 40 tisíc.

hoci mu Rusi pred koncom vojny ponúkli, že ak sa zapredá ZSSR a vyhlási "Slovenskú sovietsku republiku", bude môcť byť naďalej prezidentom, odmietol to. prednejšia mu bola sloboda. za to potom zaplatil svojím životom aj povesťou a dodnes si smradi otierajú oňho svoje nevymáchané huby.

bol to svätec, ktorý žiaľ nemá v dnešnej dobe nasledovníka.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-03-02 22:14:14 5f69ce4b
Je úsmevne sledovať niektoré "múdroriťné" "šacovačky" /hodnotenia / gradujúce..dokonca posúvajú niektorých názorových sympazitantov ,či odporcov do polôch skutočne --- .blížiacích sa podobou istým zvieratám, profesiam, pekelným --nebeským či technickým /kôl.drúk. ..mašina..aaa// "zjaveniam." A stačilo by slušne naznačiť niekomu zbytočnosť presadzovať riešenie istého problému na SK lebo iné riešenie je racionálnešie.Alebo nech si skúsi svoje riešenie konzultovať s dajmä tomu .Obamom, Putinom, Alžbetou II...či Čínskym...prezidentom ,alebo Kimom severo-korejským...alebo našim Českým Zemanom...//samozrejme virtuálne/ ako by sa "tváril a obracal" Fakt tie zvierata , "bytosti" ani technické "zjavenia" za to nemôžu...A za koho sme sa doteraz NAHANBILI hajajáj ..viac ako dosť...historicky ani nehovorím ..Takže voliť neísť znamená vytvoriť priestor na ďalšiu HANBU...Len pozor 3% centné strany už dostávajú "lóve" z naších daní a "jedou " ďalších 4 roky...len tááák...mimo NR .a "fujara" ..ako hovorí Piťo v našej krčmičke...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 22:25:08 58d4289b
No jasné, To říkal Vasky. Kollár je IN, nosí šálu. U nás to dělal nějaký Dostál. Ale Kollár chce chytré a šťavnaté děti, kterým v budoucnu přidělí práci aby mu dělali na jeho penziju. Takže taky robí PRELUD. Muheeeeeee
https://www.youtube.com/watch?v=aoDbBMXK86w
Sasin # KixiXoke65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 22:25:39 b248e52a
nešťastník, čo to trepeš, Jozef Tiso bol známy svojou mimoriadnou skromnosťou, zriekol sa dokonca prezidentského platu v prospech chudobných (gesto, ktoré sparodoval úžerník Kýška), nosil staré reverendy a v Grassalkowitchovom paláci obýval minimálne priestory.

a že nezachránil Židov? ty musíš byť asi tiež Žid, keď si niečo také dovolíš vypustiť z huby:
https://beo.sk/historia/1198-jozef-tiso-a-zidia-ul
omky-zo-zamlciavanych-skutocnosti
 • nemecký vyslanec v Bratislave, Ludin, v telegrafe z 26. 06. 1942 do Berlína hovorí o „asi 35 000 Židoch“, ktorí získali „osobitné legitimácie“ a „nemusia byť vysťahovaní“ (PA AA, Pol. II. St. S. Juden, Slowakei);
 • dokument z 30. 06. 1942, v ktorom poradca riešenia židovskej otázky na Slovensku, Dieter Wisliceny udáva v tejto súvislosti počet „35 000“ bez „asi“ (PA AA, Inland II A/B 682, Slowakei, Bd. 3.)
 • Tisov osobný tajomník, Dr. Karol Murín, vraví zasa o prísne utajovaných prezidentských výnimkách pred Nemcami pre 10 000 rodín, teda celkom pre„40 000“ Židov (Murín, K. : Spomienky a svedectvo. Hamilton, Ont., 1987, s. 111.)
 • [/ol]
  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-02 23:22:50 5f69ce4b
  ešte záverečný citát z článku, ktorý sedí ako riť na šerbeľ presne na takých ako ty:

  "Som preto rozhorčený a znechutený z účelového popierania či z ignorantského obchádzania historických faktov v súvislosti s osobou Dr. Tisu a hanobenia slovenského národa rôznymi negatívnymi zovšeobecňujúcimi konotáciami Slovákom prisudzovaným zo strany nechutných a nedovzdelaných posmievačov a fašizmobijcov, nech už sú akéhokoľvek pôvodu a nech už sa tvária akokoľvek erudovane! Chápem, že pokiaľ človek nemá vec naštudovanú, môže sa stať, že jeho názor na vec bude mylný – priznávam, že mne osobne sa to niekoľkokrát stalo a dodnes si to vyčítam – ale čo nechápem, je arogancia tých, ktorí s pofidérnym vedomím o veci konajú proti veci s úmyslom ju poškodiť!"


  podpisujem sa.

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-02 23:25:42 5f69ce4b
  ty nie si len sprostý, ty si aj neskutočne bezcharakterný. nebude to teda len tak náhodou, že si sa nechal oblúzniť práve tými najväčšími hajzlami v dejinách. ty k nim patríš, si z rovnakého cesta. vrana k vrane...
  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2016-03-03 00:17:18 5f69ce4b
  a ešte si aj pluskuješ vlastné príspevky. niekoho mi pripomínaš...
  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 00:20:32 5f69ce4b
  No vieš Lisa, ak by vysvitlo, že ide len o recesiu za skínhedov prezlečených vznešených šľachticov, tak veruže by som sa pridal.

  Ale jak pozerám, tak pozerám, veľmi to nevyzerá, že by disponovali až tak vhodným genofondom aj na produkciu intelektuálnej elity národa. A tie ich trochu pichľavé, a zároveň do neurčita pozerajúce oči...Čo ti budem hovoriť, videl som už aj príjemnejšie tváre. No a čo tá zaujímavá okolnosť, že podľa všetkého ledva trčia z kremeľských zadníc, pričom samozrejme plno rečí o suverenite. A ešte niečo, špeciálne pre teba: Nezdá sa ti, že heslo za Boha a národ v ich prípade asi tak trochu naráža na 2-hé prikázanie?

  FcKensie # HegaNojy80
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 00:22:20 59ad0b0a
  "Nezdá sa ti, že heslo za Boha a národ v ich prípade asi tak trochu naráža na 2-hé prikázanie?"

  nie, nemyslím, že berú Božie meno nadarmo, rozhodne nie viac než tí, čo majú adjektívum "kresťanský" v názve svojej strany.

  jedným z dôvodov, prečo ich budem voliť, je aj to, že s nimi ide do volieb Anton Selecký a jeho strana, ktorá nemá reálne šance dostať sa do parlamentu, ale s ktorej programom a osobnosťami sa stotožňujem asi najviac. proste Seleckému verím, že to myslí úprimne. a pokiaľ ide o MK., tak program má výborný, si myslím. čítal si ho?

  ok, máš teda niečo lepšie? ;)


  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 00:31:59 5f69ce4b
  inak ešte k tým "ruským zadniciam", možno máš pravdu, ale v súčasnej situácii to považujem za také celkmo zdravé vyváženie síl. a Rusi neschvaľujú dúhové pochody, ani Juvenilnú justíciu, ani gender ideology, ani slniečkové návštevy, mám pocit. takže v tomto rozhodne lepšie než opačným smerom.
  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 00:36:01 5f69ce4b
  Existuje výrazový prostriedok "...a mám ťa na lopate...". Súvisí to s niečim takým , že istý človiečik len čosi naznačí,..a ten druhý aktívne "so spenenými ústami" "či krvou podliatými očami"..ide okamžite riešiť...Ono to súvisi s istou schopnosťou diplomacie nadobudnutou intelektuálnym /inteligenčným/ zdokonaľovaním--sústavnym . Ináááák .... skončí ako tá "dlhonosá" ktorá chcela Janíčka si " pripraviť" na veselie ..jej podobných.../alebo sa mýlim ... lisa22...?/Ale ja by som také "morbidné" rozprávky zakázal ..
  klopi # KyvoWavo40
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 06:24:31 58d4289b
  gender, juvenil, teplí-v správnom servírovaní vynikajúce prostriedky na vyvolávanie nálad a následnú manipuláciu vydeseného pospolitého ľudu.V tomto sú kremláci jednoducho neprekonateľní. A neviem, či prinesie trvalé šťastie, mať "zmáknuté" v ideovej rovine pár okruhov, pričom mnoho iných je ešte takpovediac vo vzduchu, resp.štádiu zbožných želaní. Ekonomika napríklad.

  Hm, mám za to, že aj iné volebné programy sa dajú považovať za proslovenské, keď zvážim, že mnohí chcú posilniť peňaženky občanov Slovenska, akurát pri tom tak urputne nemávajú zástavami. (viem, viem, prachy, prachy, prachy) Nejdem ich vymenovávať, lebo jednak tvojou optikou sú všetky slobodomurárske, a ešte ani sám neviem, že nakoniec do ktorého chlievika vleziem. Väčšinou sa posledný deň rozhodujem, lebo chvalabohu toľko času nemám na dôkladné zvažovanie v predstihu.Až som sa vydesil, že už je to tento víkend.

  AS-musím sa priznať, že doteraz som ho akosi neregistroval. Pokiaľ by aj mal aj pre mňa prijateľné prvky vo svojom programe, a predpokladám, že by ich aj mohol mať, ale skutočnosť, že postupuje pod tútorstvom silných chlapcov, mi žiaľ vopred vymedzuje mantinely, medzi ktoré ho asi zaradím.

  FcKensie # HegaNojy80
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 07:45:12 59ad0b0a
  Ta nehutorím-ja volím teho-on volí teho-každý volí teho oneho svojho-že vraj spravodlivého-doteraz-potom ojojoooj-už lem pre seba- ta nemám pravdu-Dežu-páli nás chudoba a on i von volia jak chcú-že vraj podla svojho geologického svedomia-ta tak!-volce jak ja!volím boha-jek še hutorí-hovorí-pán boh zaplac a máte vyhraté! aspon še nesklamece že sce volili teho nepravého vreckára! bo i Pali hutorí-musím šetric-bo pisek zdražel! kedz še odoberem na odpočinok do minulosci-bez hypotéky-bo exekúcia zhabe i to posledné!jamu!
  ferda # XimaHifu28
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 09:10:41 58d4285f
  "gender, juvenil, teplí-v správnom servírovaní vynikajúce prostriedky na vyvolávanie nálad a následnú manipuláciu vydeseného pospolitého ľudu."

  no iste, v tvojom liberálnom ponímaní je to presne takto, o tom nepochybujem. ja sa však konkrétne týmito oblasťami zaoberám v rámci mojej práce trochu viac, takže o tom možno viem aj to, čo ty nie, hlavne pokiaľ ide o závažnosť a skutočný dopad na spoločnosť, ktoré sú zrejme omnoho väčšie, než si myslíš.

  neviem, či sleduješ vývoj napr. vo Švédsku, ale tam už to zachádza fakt trochu priďaleko:
  http://www.hlavnespravy.sk/svedska-liberalna-mlade
  z-pozaduje-legalizaciu-incestu-a-nekrofilie/750282

  a tiež to začalo len "nevinnými" požiadavkami "lásky pre všetkých"...

  pokiaľ ide o JJ, sledujem dosť podrobne činnosť Barnevernet, aj príčiny toho, čo sa deje v Nórsku. dúfam, že už nie je nikto, kto by tie informácie pokladal za vymyslené.

  mimochodom, práve robím na jednej fakt zaujímavej knihe...verím, že sa vydavateľ nezľakne a z presprílišnej politickej korektnosti ju nenechá v šuflíku...

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 11:41:17 5f69ce4b
  A znovu... nabádanie ..istých diskutérov ... v prejave .. ani mimoriadnosti , ani pozične ovplyvňujúce skutočnosti , ani už pomaly obohacujúce ...smerovania tu nie sú ..To len tááák "Janču ty si glupy a ja mudry " ...lebo treba čosi zdvihnúť. Alebo "ja som poviel ..to a ty si poviel to" ...a pritom i jeden i druhí "do mecha a šmaric het" ... lisa22.. Davo... buďte radi že ste sa stretli kdesi a VYDRIZÁVATE sa v zbytočnostiach ...bez hľadania RIEŠENÍ... Tie Vaše "žabomyšie " už tak neskutočne krát boli PREDRIZDANÉ že je to skoro trápne ...Riešenia... len odhadujete...dokonca ...dávate šancu... Ale čo už.... Davo..lisa..lisa...davo...davo lisa ...a hotovo MY VŠETCI ...v našej krčmičke ..len zírame ...koľko sa dá ZBYTOĆNOSTÍ naprodukovať..../ a vraj najlepšie sa zem zahnojí na jar , keď je sneh.....a treba ...ten hnoj.../ A nevedeli sme --aj v našej krčmičke... jemnejšie ..keď sme to už napísali --- lise-22--vyššie.../
  klopi # KyvoWavo40
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-03 16:44:58 58d4289b
  "Fuha, tak totok je už dosti strmé. Pánabeka Lisa, potom dr.Tiso bol vlastne oportunista, keď zachraňoval tých 40.000 Židov ? Ľudáci by už konečne mohli seknúť s lavírovaním a povedať demokraciou vymäknutým pakom natvrdo, či vôbec mať alebo nemať súcit so zamordovanými potomkami komparzu v tej "commedia divina". (A ktorí, len tak medzi nami, sú aj tvojimi súrodencami po Adamovi a Eve, že ?) Hm, veľmi by som sa mýlil, keby som si myslel, že tu prezentuješ vlastne flashe zo svojej pripravovanej knihy ? Ak áno, buď si istá, že to bude kasový trhák, a rozhodne dôstojná doplnková literatúra k práve zo žalára vyslobodenému majnkampfu."


  si si trochu pomýlil tému, nevadí, hodím to sem a odpoviem ti, maj chvíľu strpenie :) a s knihou sa mýliš...je to niečo úplne iné a robím len prípravu do tlače (dáfam, že bude nejaká)

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-04 23:02:10 5f69ce4b
  vlastne, keď ťa tak čítam, asi som dosť dobre nepochopila, na koho vlastne reaguješ. to, že bol Tiso oprtunista, tvrdí Davo. ja tvrdím, ako ma to učil môj ujo, že to bol muž, ktorý slúžil Bohu a národu, ako najlepšie vedel, a ako kresťan proste nesúhlasil s holokaustom, bez ohľadu na to, koho sa týkal, takže áno, zachraňoval životy, pretože mal súcit.
  vieš, že môj ujo aj s pánom profesorom Ďuricom to mali možnosť ešte za komančov študovať z komunistami neprekrútených prameňov. ja im verím, iné ti na to fakt neviem povedať. je naozaj kopec svedectiev aj od samotných zachránených a ich potomkov.

  tá kniha bude o homosexuálovi, čo sa zbavil svojej neželanej príťažlivosti k rovnakému pohlaviu. je to vlastne príručka pre chlapcov a mladých mužov s podobným problémom, niečo ako workbook (heh, asi som ti spôsobila nový žlčníkový záchvat :P).

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-04 23:33:31 5f69ce4b
  Pomýlil ? Veď to je k "...pretože oni sami pred Pilátom kričali: "Jeho krv na nás a na naše deti!" a myslíš, že za krv Božieho Syna to bol priveľký trest? ja nie..." V "islam/fašizmus"
  FcKensie # HegaNojy80
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-04 23:34:51 59ad0b0a
  aha tak sorry...takto si to myslel. nevadí, nechajme to už tu, tam to je celé zaspamované aj tak :D

  pozri, ako by som ti to...vždy je nejaká príčina a jej následok. sú zákony, ktoré, ak sa porušujú, prinášajú so sebou isté dôsledky. toto sú pravidlá, ktoré platia. to je rovnaké, ako keď vychovávame deti: snažíme sa ich uchrániť pred zlom, nebezpečenstvom, poranením, tak, že im hovoríme, čo môžu a čo nesmú robiť.
  ak budú strkať ruku do ohňa, popália sa. ak budú drzé voči rodičom, dostanú na zadok. to je proste dôsledok ich vlastného chovania a akonáhle už vedia rozmýšľať, aj ich vlastného rozhodnutia.

  Židia sa sami rozhodli tak, ako sa rozhodli, a oni vedeli, čo im to prinesie. ale ty myslíš, že to prenasledovanie, ktoré na seba privolali ako zaslúžený trest, Boha nejako tešilo? že ho to uspokojovalo, keď videl, ako trpia? naopak, on trpel tiež. presne ako trpí rodič, keď vidí, že si jeho dieťa vlastnou nerozumnosťou ubližuje. a všetci normálni súcitní ľudia takisto trpeli, keď to videli, a snažili sa to zmierniť, keď už sa to nedalo úplne zastaviť. žiaľ, tú mašinériu dali do pohybu oni sami a museli si niesť následky. ale keby to nebolo nutné, Boh by to nebol nedopustil. veď on sa radšej nechal sám ukrižovať, len aby sme nemuseli my všetci niesť následky za naše hriechy po celú večnosť....

  to utrpenie, ktoré podstupovali, mohlo byť pre nich istým spôsobom výkupné. nechceli prijať Kristovu obetu tak, ako kresťania, tak museli takto...

  naozaj neviem, či som to vysvetlila tak, ako to cítim, kľudne sa pýtaj, ak treba.

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-04 23:50:09 5f69ce4b
  ešte to poviem takto: zlo vo svete pochádza od diabla. všetko zlo vôbec pochádza od diabla, Boh ho len dopúšťa. robí to preto, že nám musí umožniť slobodne si vyberať. ak sa my sami rozhodujeme pre zlo, potom sa dostávame akoby do sféry pôsobenia diabla, ktorý tým pádom, že sme sa mu vydali do moci, má možnosť nám škodiť.

  je to ako keď vlezieš do klietky k tigrovi;, je dosť pravdepodobné, že ťa roztrhá. ak tam lezieš napriek tomu, že si bol viackrát upozornený, potom sa asi nedá nič robiť, ponesieš si následky, o ktorých si vedel.

  ak sami konáme zlo, stávame sa akoby rukojemníkmi diabla; lezieme k nemu do klietky, kde nám môže ublížiť. Boh nám nemôže nasilu zabrániť v našich rozhodnutiach konať zlo, iba nás môže všemožne vystríhať, aby sme to nerobili. a ak to napriek tomu robíme, potom musíme znášať aj následky.

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-04 23:58:54 5f69ce4b
  Som pomerne otvorený všeličomu, preto príbeh "zmutovaného" hmsxla, ak to nie je fantasy, môjmu žlčníku iste neuškodí. Momentálne mu najviac škodí Marian K. Absolútne mimo môjho pochopu tá afinita k novým experimentom s odtieňmi hnedej. Najmä, keď zvážime čo nás učí aj Dolfiho príklad, že sa nehodno príliš citovo viazať na Šéfove "prevýchovné" nástroje, keď ich nakoniec aj tak sám skántri aj s celou mašinériou. (Neger poslúžil, neger môže ísť, hehe).

  A teda suma sumárum, ale asi ti zabehne: Čo tretia možnosť, t.j. liberálne vyvažujúc medzi extrémamami si to šinúť po takej ceste, ktorá nepovedie ani k holokaustu, ani k Norimbergu. K tomu úplne postačuje desatoro, pár dobre urobených svetských zákonov, a sem tam nejaké demokraticky myslené poriadne výchovné zauchá

  FcKensie # HegaNojy80
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-05 02:31:23 59ad0b0a
  FcKensie, precital som si tvoje posledne 4 pripevky a tvoj prerod "basnika v trpaslika" vyvolal na mojej tvari usmev... Ano, rozumiem preco si pri dlhodobom obstastnovani mojej osoby nemal najmensi zaujem napisat cokolvek konkretne... Musel si si uvedomobat, ze obhajoba tvojej vlastnej predstavy totality, by asi v tvojej "liberalnej argumentacii" vyznela trosku smiesne... :)


  "K tomu úplne postačuje desatoro, pár dobre urobených svetských zákonov, a sem tam nejaké demokraticky myslené poriadne výchovné zauchá"

  Nepostacuje, mily FcKensie, ani zdaleka nepostacuje...

  Sustavne sa odvolavas na psychologiu, socialnu psychologiu a dokonca mozno aj na psychologiu umenia a architektury a taka elementarna vec ti unika, ze s dasatorom si v doterajsej historii vytieral zadok aj kazdy papez a papez je pritom predseda strany mysliacich inac, tak co v tomto smere ocakavas od samotnych radovych inac mysliacich...? Nemozes celemu narodu "liberalne" nanucovat konkretnu, na fikcii zalozenu, zaujmovu cinnost a ockavat, ze sa dostavi nejaky pozitivny vysledok... Ludovoumelecky konicek uctievania fiktivnych entit rozhodne je, vzdy bol a vzdy aj bude zaujimavy len pre niektorych a aj ti si budu desatorom vzdy len vytierat zadok..

  Mnozstvo prikladov takehoto pocinania si najdes aj priamo na tomto fore... S hadam najziarivejsim prikladom "desatoroveho zadkoveho vytierania", prave vedies tuto "diskusiu"... Ak chces v spolocnosti vidiet uplatnovanie moralnych principov, musis ich v spolocnosti najprv cielavedome pretlacat, sam byt prikladom ich dodrziavania a sucasne ich nedodrziavanie aj tvrdo trestat a vtedy si kazdy bude moct verit v aku imaginarnu entitu len bude chciet, to vysledny efekt vobec neovplyvni...


  Svetske zakony... :-DDD

  Kde sa v tebe berie tolka naivita...? Zakony su potrebne, ale ich sila netkvie v ich forme a obsahu... Sila zakona je priamo umerna tomu, ako je dodrziavanie toho zakona v spolocnosti vymahane a to je uz uplne ina pesnicka, vyhradne ideologicka a v tomto pripade je liberalizmus pre spolocnost vysoko kontraprodiktivnym, alibistickym, chaotickym, nezodpovednym, bezcielnym a tym aj priamo destrukcnym... Pod pojmom ideologia rozumej smerovanie spolocnosti urcujuce fundamentalne principy, specificke, velmi konkretne principy... Prave subor tychto principov totiz jednoznacne urcuje kvalitu spolocnosti, ci dana spolocnost bude vobec spolocnostou, alebo len tlupou ludi obyvajucich rovnake uzemie...? Ak ideologia, teda subor fundamentalnych principov, aplikovanych v danom state, nesleduje prospech kazdeho clena spolocnosti, tak taka "spolocnost", je len kontradikciou pojmu spolocnost...


  Ano, rozumies tomu spravne, totalita v spolocnosti musi byt, dodrziavanie fundamentalnych principov musi byt v normalnej spolocnosti tvrdo vymahane, inac by v spolocnosti zavladol chaos, alebo liberalny bordel, ak chces... Facky v spolocnosti musia byt... Ich opodstanenost a efektivitu vsak neurcuju nalepky, ktore im priradime... Je uplne jedno, ci decku vylepis demokraticky, fasisticky, bolsevicky, rasisticky, homofobne, xenofone, komunisticky, krestansky, nacisticky alebo liberalne "mienenu" facku, decko sa na tvoju nalepku vyserie... Vzdy bude presne vediet, ci si ju v danej chvili zasluzilo, alebo nie...

  Aby ktokolvek dokazal facku prijat tak, ze na nom zanecha vychovny efekt, musi presne vediet za co ju dostal a musi ju tiez dostat v spravnej chvili... Nie predcasne, preventivne a tiez nie s oneskorenim... A teraz dobre vyplesti oci, nasleduje totiz to naozaj podstatne... Ak chceme ludi vychovavat fackami, teda nekompromisnym vymahanim dodrziavania fundamentalnych principov spolocnosti, tie principy musia byt predovsetkym dobre, take, aby sa s nimi ludia vobec dokazali stotoznit... A ako spoznas dobry fundamentalny princip...? Okrem toho, ze vychadza z reality a je pre spolocnost objektivne prospesny, co je samozrejme kazdym posudzovane vysoko subjektivne a s roznymi zavermi, dany princip bude nadcasovy, axiomaticky, teda rovnako dobre a s rovnakym prospechom pre spolocnost uplatnitelny ako dnes, tak aj pred 5000 rokmi a aj o dalsich 5000 rokov... Nad tym sa hlbsie socialno psychologicky zamysli... :)

  A ked sa uz budes takto socialno psychologicky zamyslat, zamysli sa tiez nad tym, ako je mozne, ze prave ta nadcasovost, vsemudrej a vsemohucej fiktivnej entite kompletne unikla...? Ako je mozne, ze ta entita spachala taku fundamentalnu, z hladiska prislusnikov jej strany neodpustitalnu, chybu...? Co bola vtedy ozrata...? Ako jej mozne, ze zakladatelom svojej strany natarala dogmy postradajuce akukolvek nadcasovot...? Dogmy usite na mieru len pre vtedajsich kozojebov, ktore adresovali vyhradne ich vtedajsiu hystericku vyvojovu, spolocensku a mentalnu uroven a ktore boli potrebne vyhradne na vtedjsie zahnanie ich do kosiara a fackovanie...? Dana entita nepredpokladala, ze ludia budu na svete aj o 2000 rokov neskor...? Toto nejako uniklo jej pozornosti...? Toto nebol jej povodny vseobjimajuci plan...? Ved dnes tie dogmy uz nie je mozne pouzit ani len v satirickej glose, tak daleho su vzdialene od dnesnej reality a o zdravom rozume uz ani nehovoriac...

  Zelam ti prijemny vikend, veselu velku noc a burlive prvomajove oslavy... :)
  P.S.: Stotoznujem sa s tvojim odmietanim Mariana K... Nie preto, ze je nejakej konkretnej farby... To je mi uplne fuk... Je to hlupak. aktivny, snazivy hlupak a ti su vzdy nejnebezpecnejsi, ti vzdy napachaju najviac skod...


  fakolog # SobiDyre54
  -
   69% ( 16 people voted )
  +
  2016-03-05 09:52:59 badb0088
  "Momentálne mu najviac škodí Marian K. Absolútne mimo môjho pochopu tá afinita k novým experimentom s odtieňmi hnedej."

  prečo zas až takto? nesúhlasím, čítal si vôbec niečo od neho, alebo sa len necháš "informovať"? je to normálny národne cítiaci vlastenec, k SA má rozhodne ďaleko. iste, v dnešnej dobe, kedy byť vlastencom je pomerne out, môže pôsobiť trochu výstredne, ale keď si zasa vezmeš, že ak sa k istým dejom, ktoré v súčasnosti mohutne prebiehajú, nezaujme trochu radikálnejší prístup, tak o pár desaťročí skončíme v Európe na spôsob "50 odtieňov hnedej rasy" namiesto pôvodnej bielej. keď už teda sme pri tých farbách. a k tomu ja rozhodne toleranciu akosi nemám.

  "A teda suma sumárum, ale asi ti zabehne: Čo tretia možnosť, t.j. liberálne vyvažujúc medzi extrémamami si to šinúť po takej ceste, ktorá nepovedie ani k holokaustu, ani k Norimbergu. K tomu úplne postačuje desatoro, pár dobre urobených svetských zákonov, a sem tam nejaké demokraticky myslené poriadne výchovné zauchá"


  vieš o takej možnosti, ktorá by zodpovedala popisu? lebo pokiaľ ide o poslednú vetu, ja som presvedčená, že v tú napĺňa aj 19-tka.

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-05 11:55:55 5f69ce4b
  fckensie, po voľbách možno očakávať ficovu pomstu! :D doteraz to nepoužili, ale po voľbách a najmä po voľbách kde smer nezíska to čo očakával, sa môžu občania tešiť na výber "objektívnej zodpovednosti". :D
  rovnako ako zanedbaných stk, či nezaplatených diaľničných poplatkov skytollu. :D a ver mi, ani jeden víťaz volieb tieto pokuty nezruší! zákon je predsa zákon! :D
  lisa, ozaj isto vieš že volebné prieskumy je pred voľbami zakázané zverejňovať. ale vieš, že ešte pred mesiacom dávali v stávkových kanceláriách kurz, že 19 sa dostane do parlamentu 1:2500 a dnes už stávky na túto stranu nepríjmajú, a na iné áno? žeby židovské stávkové kancelárie mali nejaké iné prieskumy? prehrať predsa nemôžu!
  lisa, a vieš koľko je dnes cena hlasu volebného? hovorí sa že viac ako 33 eur, aby mali cigoši aj na pokuty. :D

  Urbi et Orbi # JabeKajy85
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-05 14:11:49 b229143a
  Po voľbách bude isté jedno: Smer sa už nebude môcť bezstarostne hrať na vládnutie podľa dávno zrušeného 4. článku ústavy. A keď si za sekundanta vyberie spolok mostového hunharoida (po ktorom dávno poškuľuje) jeho zostup to len urýchli.

  :-DDD

  Pandemonium # DaruJete36
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2016-03-05 14:42:01 bc7b649f
  ale aj tak by ste si mali rozmyslieť koho voliť, najmä ak máte nejaké dopravné priestupky, alebo prepadnutú stk.
  vtedy ste vydierateľní. smer je odnož štb a tí vždy vedeli, že najlepšie sa presvedčuje vydieraním.
  mám indície, že ak bude mať smer nad 35% tak bude nasledovať generálny pardon na "objektívnu zodpovednosť" a nevykonané stk a chyby v diaľničných poplatkoch. inak nie! a výmena policajných veliteľov a prokurátorov nejakú chvíľu trvá.

  Urbi et Orbi # JabeKajy85
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-05 14:55:36 b229143a
  Generálny pardon na STK tu už bol celý január...

  :-DDD

  Pandemonium # DaruJete36
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-05 15:36:51 bc7b649f
  Dávidko, teraz ťa tu nechám s tvojimi zápecnými nočnými morami a idem si zavoliť. Je to jednoduché: K súčtu troch šestiek pripočítam jednotku. Ty zatiaľ zas vymysli nejakú komunistickú agitku. Keď sa vrátim, nech sa bavím...

  :-DDD

  Pandemonium # DaruJete36
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-05 16:54:00 bc7b649f
  "lisa, a vieš koľko je dnes cena hlasu volebného? hovorí sa že viac ako 33 eur, aby mali cigoši aj na pokuty. :D"


  LOL už je to tu:
  http://www.cas.sk/clanok/372269/prvy-skandal-volie
  b-sa-stal-na-luniku-ix-priznanie-v-priamom-prenose
  /


  "Voliči sa nepriamo priznali, že sa niektorý kandidát snažil kupčiť s ich hlasmi. Konkrétne meno nechceli prezradiť, ba dokonca ani neprezradili, čo im ponúkal."


  ktože to len mohol byť? :DDD

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   58% ( 2 people voted )
  +
  2016-03-05 17:52:37 5f69ce4b
  K
  O Ľ
  T S
  L a N
  E S
  B
  A

  vám toľko vadia že tie mená automaticky cenzurejete?
  Premenujte sa na cenzurovane.sk !!!
  Je mi z vas zle # MyhaBoku37
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2016-03-05 22:19:31 5f802ba4
  Gejza ! Mojcheles ! Prajem ti veľa nápadov a síl s mordovaním sa s novým fundamentálnym princípom pre spoločnosť. Silne však pochybujem, že aj tvoj kryštálovo čistý intelekt by vymyslel čosi zásadne odlišného od toho, čo svojho času oná entita nanútila kozojebom. Ostatne, čo by si trápil. Veď tvoji obdivovaní "správcovia spoločnosti" už onoho času zbadali jeho nadčasový potenciál - viď jeho tuning, morálny kódex budovateľa socializmu - akurát úplne nevysvetliteľne (hehe) tiež vyhoreli na rozdielnostiach teórie a praxe, a to mali onakvejších fackovačov. Ale aby si nepovedal, že liberáli sme mrchy, prijmi malú pomôcku: Nahraď všetky zákazy príkazmi, príkazy zákazmi, a bude ti hneď jasné, o čom sa tam točí. Samozrejme 2-hé prikázanie môžeš buď vynechať, alebo nahradiť niečím coolovejším. Hm, trebárs, že neber meno Gejzu Hufnágela nadarmo ?
  FcKensie # HegaNojy80
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-09 00:23:47 59ad0b0a
  Ehm, "...čo by si sa trápil..."
  FcKensie # HegaNojy80
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-09 00:29:19 59ad0b0a
  tavak # DoqeFopu93
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2016-03-09 00:43:24 5f669e84
  Nepochopil si. Nie len taký obyčajný všeobecný tuctový krištáľ, ale priam kryštál ČISTÉHO ROZUMU.
  FcKensie # HegaNojy80
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2016-03-09 00:54:33 59ad0b0a
  FcKensie

  "Prajem ti veľa nápadov a síl s mordovaním sa s novým fundamentálnym princípom pre spoločnosť. Silne však pochybujem, že aj tvoj kryštálovo čistý intelekt by vymyslel čosi zásadne odlišného od toho, čo svojho času oná entita nanútila kozojebom."

  "Nahraď všetky zákazy príkazmi, príkazy zákazmi, a bude ti hneď jasné, o čom sa tam točí. Samozrejme 2-hé prikázanie môžeš buď vynechať, alebo nahradiť niečím coolovejším."

  Ako s malym deckom, FcKensie, ako s malym deckom... No dobre mile dieta, tak zacnime od toho, o com sa v tom desatore vobec hovori...? Ty uz mas totiz v sebe zakoreneny taky liberalny zvyk zahmlievania, tak nech je kazdemu jasne, o com vlastne hovoris...?


  Katolícke desatoro

  1. Ja som Pán Boh tvoj. Nebudeš mať iných bohov okrem mňa, ktorým by si sa klaňal.
  2. Nevezmeš meno Božie nadarmo.
  3. Pamätaj, že máš svätiť sviatočné dni.
  4. Cti otca svojho i matku svoju.
  5. Nezabiješ.
  6. Nezosmilníš.
  7. Nepokradneš.
  8. Nebudeš krivo svedčiť proti svojmu blížnemu.
  9. Nebudeš žiadostivo túžiť po manželke svojho blížneho.
  10.Nebudeš túžiť po majetku svojho blížneho.


  Ako je teraz mozne zretelne vidiet, v katolickom dasatore sa vobec nejedna o ziadne fundamentalne principy fungovania spolocnosti... Prve dva body sa len pomerne nestastne snazia zdoraznit existencnu dolezitost fiktivnej entity... Pomerne nestastne z toho dovodu, ze ak by ich bola nadiktovala samotna fiktivna entita, tak by prve dva body svedcili len o jej nesmiernej samolubosti, co nepatri prave k pozitivnym osobnostnym atributom kohokolvek... Ta entita by vo chvili diktovania prvych dvoch prikazani musela byt alebo ozrata, alebo nie celkom normalna...

  Tretie prikazanie uz nema nic spolocne dokonca ani so samolubostou fiktivnej entity, o nejakom spolocenskom principe uz ani nehovoriac... Tu sa uz hadam mozeme dohodnut, ze prve tri prikazania, tak ako ich katolici po niekolkych storociach tvrdej prace konecne dostali do tejto podoby, su len ucelovou snahou katolickych pohlavarov, o akusi legitimizaciu katolickej viery v ociach ich klientov, ci clenskej zakladne, ci ako ich vobec vnimaju...?

  A dalsich 7 prikazani tiez nema s fundamentalnymi pincipmi fungovania normalnej spolocnosti nic spolocne... Tieto totiz platia bez ohladu na nejake ich formulovanie aj u zvierat, staci sa prizriet aky vztah maju drave zvierata ku svojej koristi, ako si ju chrania, aky vztah maju k svojim samiciam napriklad mandrily (africke op'ice), ako vodca vlcej rodiny rozhoduje aj o pareni sa svojej dcery, ako vychovava mladez ladovy medved atd... Tomuto sa v modernej spolocnosti hovori pravny poriadok a ziadny poriadok sa neda dosihnut taranim o nom, ani spisovanim jeho bodov, len jeho nekompromisnym vymahanim...

  Takze suma sumarum, desatoro nie je ani suborom fundamentalnych principov fungovania normalnej spolocnosti a dokonca ani nejakym nadcasovym odkazom pre ludi... Bodmi 4 az 10 sa riadia aj zvierata a prve tri su o nicom... Ani ziadne nove odhalenia, ani mudrost, ani nadcasovost a uz vobec nie fundamentalne principy fungovania normalnej spolocnosti, nic... Tieto prikazania mali zmysel len pri snahe o ideologicke zjednotenie kozojebov a ziskanie clenov inych, vtedy uz existujucich, ideologickych zoskupeni, v danej, davno minulej, hysterickej epoche a tymto mozeme z ich autorstva, vsemudru fiktivnu entitu, jednoznacne vylucit... To bol len boj o vytvorenie co najvacsej clenskej/volicskej zakladne novej politickej strany, s presne takym istym cielom ich vyuzitia, ako to mozeme sledovat dnes... Dnes uz ale nemozeme napriklad Hulika nazvat najvyssim zastupcom nejakej fiktivnej entity na Zemi a pracovnikov prieskumnych agentur tou entitou osvietenymi prorokmi, lebo by nas zavreli na psychiatriu... V hysterickej epoche kozojebov, to ale mozne este bolo... :)  "Ostatne, čo by si trápil. Veď tvoji obdivovaní "správcovia spoločnosti" už onoho času zbadali jeho nadčasový potenciál - viď jeho tuning, morálny kódex budovateľa socializmu - akurát úplne nevysvetliteľne (hehe) tiež vyhoreli na rozdielnostiach teórie a praxe, a to mali onakvejších fackovačov."

  Najprv ta musim poopravit... Nieco take, ako "morálny kódex budovateľa socializmu", nikdy neexistovalo... Existoval vsak moralny kodex budovatela komunizmu... Kvoli poriadku uvediem aj jeho plne znenie...


  MORÁLNY KÓDEX BUDOVATEĹA KOMUNIZMU

  1. Oddanosť veci komunizmu, láska k socialistickej vlasti a k socialistickým krajinám.
  2. Svedomitá práca pre spoločnosť - kto nepracuje, nech neje.
  3. Starostlivosť každého o zachovanie a rozmnoženie spoločenských hodnôt.
  4. Vysoké uvedomenie spoločenskej povinnosti. Nezmieriteľnosť voči porušovaniu záujmov socialistickej spoločnosti.
  5. Kolektivizmus a súdružská vzájomná pomoc, jeden za všetkých - všetci za jedného.
  6. Humánne vzťahy a vzájomná úcta medzi ľuďmi. Človek je človeku priateľom, súdruhom, bratom.
  7. Poctivosť a pravdivosť, mravná čistota, prostota a skromnosť vo verejnom i súkromnom živote.
  8. Vzájomná úcta v rodine, starostlivosť o výchovu detí.
  9. Nezmieriteľnosť voči nespravodlivosti, príživníctvu, nestatočnosti, karierizmu.
  10.Priateľstvo a bratstvo k ZSSR, k všetkým národom socialistických krajín a nezmieriteľnosť voči voči národnostnej a rasovej nenávisti.
  11.Nezmieriteľnosť voči nepriateľom komunizmu, mieru a slobody národov.
  12.Bratská solidarita s pracujúcimi všetkých krajín, so všetkými národmi.


  Tento kodex bol prijaty na XXII zjazde KSSZ v 1963 roku... Ako mozeme vidiet, v protiklade do desatora, tento kodex uz nielen zohladnuje normalne fungujucu spolocnost, ale z nadcasovych principov fungovania normalnej spolocnosti priamo vychadza... Jeho 100%-na nadcasovost je v nom nastrbena len zakomponovanim do neho ZSSR, socialistickych krajin a komunizmu... Slovne spojenie "socialistickych krajin", staci nahradit slovnym spojenim "normalnych krajin", vyraz "komunizmu", opisom "fundamentalnymi principmi normalnej spolocnosti", nazvy konkretnych krajin z neho vynechat, jeho titul zmenit na "Moralny kodex budovatela normalnej spolocnosti" a mame aktualny moralny kodex...

  Moralny kodex, nie fundamentalne principy, tie som naznacil v prispevku na ktory si reagoval... Moralny kodex je len moralny kodex, vyjadrenie toho, co od obcanov ocakavame v zaujme naplnovanie nasich cielov, ktore vychadzaju z fundamentalnych principov, ktorymi sa riadime... Clovek je tvor lenivy, vypocitavy, ziskuchtivy atd., takze spisanie cohokolvek na neho nebude mat ziadny ucinok, pokial to co, od neho ocakavame, nebudeme od neho aj nekompromisne vyzadovat a akekolvek porusenie z toho vyplyvajucich pravnych noriem, aj tvrdo trestat...

  To, aku konkretnu moralnu uroven sa nam takto v spolocnosti podari dosiahnut, zalezi vyhradne od miery spravodlivosti, ktoru v celom procese budeme uplatnovat a taktiez aj od osobneho prikladu vodcov/spravcov spolocnosti... Vodu kazu, vino piju, fungovat velmi nebude... :)

  Pevne verim, ze aj napriek tomuto uz naozaj extra lopatickemu vysvetleniu, sa aj tak vratis s otazkou: A preco si myslis, ze ta zelna skrina nie je oranzova...? To, co som totiz napisal tu, som uz napisal aj v predchadzajucom prispevku, len stale na hlave alebo mam, alebo nemam, tu ciapku, co...? :)))  P.S.: Mozes mi prosim ta objasnit, kto je to Mojcheles...? Len by ma zaujimalo, komu este si adresoval svoj prispevok...? :)


  fakolog # SobiDyre54
  -
   60% ( 5 people voted )
  +
  2016-03-09 20:45:04 cef6b3fd
  Hm, ani neviem, kto je väčší zahmlievač. Lebo áno, formálne ozaj obrovský rozdiel, ale v podstate v obidvoch prípadoch ide o rovnaký cieľ, reguláciu vzťahu jednotlivca ku kolektívu. Aj keď v prvom prípade kolektív sa vonkoncom nespomína. Jeho existencia totiž automaticky vyplýva z ducha kódexu, kým kódex 2.0 ho objavuje, ako dáku teplú vodu. O iných rozdielnostiach nemá veľký zmysel písať, lebo ide o variácie na rovnakú tému (kolektív/jedinec), dokonca oba začínajú odkazom na akýsi vyšší princíp. Ale v podstate mi ani nešlo o hodnotenie jedného alebo druhého. Pôvodne som chcel len povedať, že zbytočne sa umárať so zdokonaľovaním kódexov, lebo ľudu v podstate jedno, ktorý dokonalý princíp bude sabotovať.

  No, ale predsa len ťa trochu podpichnem, keď vidím, ako nežne si sa rozpísal o verzii 2.0. Hm, môže byť, že jej skonu napomohlo, že z verzie 1.0 mohli predsa len do nej pár bodov - ako pripomienku v nemodifikovanej podobe - zakomponovať ?

  Mojcheles ? Nie je to z mojej hlavy, a ani neviem, odkiaľ to mám. Ide asi o akýsi súdobý SK jiddiš na také milšie prihováranie sa. Pravdepodobne znamená môj, môjko. Vieš, keď už spomíname kozo.ebov...

  FcKensie # HegaNojy80
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2016-03-09 23:19:21 59ad0b0a
  Mojcheles FcKensie, kam do liberalnych hmiel tahas tu debetu...?

  Povodne si napisal toto:

  "K tomu úplne postačuje desatoro, pár dobre urobených svetských zákonov, a sem tam nejaké demokraticky myslené poriadne výchovné zauchá"

  Ja som ti na to napisal, ze ani zdaleka nestaci a vysvetlil aj preco... Ty si na to zareagoval tym, ze nic lepsie ako desatoro aj tak nevymyslim a ja som ti extra lopaticky vysvetlil, ze desatoro a aj moralny kodex budovatela komunizmu su o nicom, pokial nevychadzaju zo spravnych principov normalnej spolocnosti a zaroven nie je ich dodrziavanie nekompromisne vymahane...

  Tiez som ti vysvetlil, ze desatoro smerovanie spolocnosti vobec nezohladnuje a tymto sa aj lisi od moralneho kodexu budovatela komunizmu...

  A ty teraz reagujes tym, ze medzi desatorom a moralnym kodexom budovatela komunizmu nie je v zasade ziadny rozdiel...

  Super ultra hifi stereo turbo extremne lopaticky, vynechjuc "nepodstatnu" zmienku o tom, ze desatoro v sebe zahrna aj slepe uctievanie fiktivnej entity, ti to teraz poviem takto:

  Debata nikdy nebola o porovnavani nejakych ludmi napisanych moralnych kodexov... Debata od zaciatku bola o normalnej spolocnosti a o tom, co je k dosiahnutiu takejto spolocnosti potrebne...?

  Na zaciatku je potrebne si vytycit konkretne ciele, ktore chceme dosiahnut... Na zaklade tychto cielov nam vyplynu fundamentalne principy, z ktorych nasledne vyplynu nase zakony, moralne kodexy atd... Toto je podstatou... Mat spravne ciele a z nich vyplyvajuce fundamentalne principy... Nie mat desatoro a par dobre urobenych zakonov, o ktorych si hovoril ty, pretoze desatoro samo o sebe je o nicom a ako si predstavujes dobre napisane zakony, ak neexistuju ziadne konkretne ciele spolocnosti a tym ani ziadne principy, ktorych sa hodlame drzat...?

  Liberalne "principy", co je tvoje, to je moje a co je moje, do toho ta nic, "sloboda" a individualizmus, to nie su ziadne principy spolocnosti, lebo spolocnost musi byt o spolocnom zaujme, o kolektivnom snazeni ist rovnakym smerom a dosahovat spolocne ciele atd... Ak medzi ludmi neexistuje zaujem spolupracovat, delit sa medzi sebou, mat spolocne ciele, tak sa nejedna o spolocnost...

  Narod vsak musi byt spolocnostou, ak ma zaujem prezit... A ako to uz davno odhalil aj Svatopluk, v jednota je sila, takze pre narod je aj daleko vyhodnejsie byt normalnou spolocnostou... Len kazdy narod k treba k tomu trosku pohanat bicmi a to je to tvoje fackovanie, alebo povedane liberalne, totalita... :)


  fakolog # SobiDyre54
  -
   50% ( 2 people voted )
  +
  2016-03-09 23:57:46 cef6b3fd

  Meno:

  Čo je tripcode?
  Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
  Tripcode:
  (odporúčané)
  Čo je toto?
  Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
  deväť   deväť
  (zadajte číslicami)

  Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:  Podporte nás aj cez BITCOINY  12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

  V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
  Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
  Najlepšie za týždeň
  Najčítanejšie za týždeň

  Kde sa berú zlí ľudia?


   Kde sa berú zlí ľudia?
  Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
  Vládam sa začína Bitcoin páčiť
  ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
  KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

  Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


  Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
  V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
  Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
  Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
  Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

  PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


  PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
  Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
  VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
  KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
  Venezuela a Farma zvířat

  RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


  RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
  „Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
  Jak zblbnout Francouze
  MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
  RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

  SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


  SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
  Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
  TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
  Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
  India s nadrozmernými bankovkami a barterom

  NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


  NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
  Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
  MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
  Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
  PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

  JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


  JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
  „Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
  Tyhle děti nepotřebují solární panely
  Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
  JAK JE TO S TÍM LVEM?

  ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


  ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
  Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
  Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
  Drazí Číňané, jste fakt drazí
  Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

  PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


  PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
  Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
  POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
  STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
  STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

  KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


  KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
  Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
  ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
  DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
  Celosvetová vojna proti hotovosti

  Masový vrah Volkswagen


  Masový vrah Volkswagen
  Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
  Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
  Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
  Potemkinove emisie

  Kedy už Bitcoin konečne padne?


  Kedy už Bitcoin konečne padne?
  Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
  Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
  Kdo je Satoshi Nakamoto?
  Jak svítí hodinky

  KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


  KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
  Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
  Bitcoin nám stresuje
  KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
  Bitcoin si naďalej drží hodnotu

  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


   Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
  V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
  Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
  Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
  Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

  Voľby: ide o všetko/nič


  Voľby: ide o všetko/nič
  Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
  Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
  EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
  V zajetí megalomanie

  Štvrtý oriešok pre Popolušku


  Štvrtý oriešok pre Popolušku
  Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
  Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
  Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
  Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
  Výber

  Poučná pohádka o hladové hospodářce a nenažraných potkanech


  Poučná pohádka o hladové hospodářce a nenažraných potkanech
  Zatímco hlavouni států Evropské unie v křeči hledají a nenacházejí řešení uprchlické krize, my si dáme jednu poučnou pohádku. Bohužel, asi ne na dobrou noc...
  RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY
  Tak už je to tady: Čína staví terminátora
  BREXIT A TRAGÉDIA SLOVENSKEJ ŽURNALISTIKY

  Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.178 s
  important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne