Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Vojna je kšeft


Vojna je kšeft

 

Nie je známy príbeh o obrovskej zodpovednosti Roosevelta na vypuknutí druhej svetovej vojny. FDR nielenže trestne zapojil Ameriku do vojny, ktorá už pohltila Európu, ale nesie zodpovednosť pred históriou za vypuknutie najničivejšej vojny všetkých čias.


Zbierka tajných poľských dokumentov, ktoré sa dostali do nemeckých rúk vo Varšave v septembri 1939, jasne ukazujú, že Roosevelt hral kľúčovú úlohu na vzniku druhej svetovej vojny. Taktiež odhaľujú sily za prezidentom, ktorý tlačili do vojny. Na konci septembra 1939 zabavili Nemci vo Varšave množstvo dokumentov poľského ministerstva zahraničných vecí. V prekvapivom útoku brigáda SS, pod vedením von Kuensberga, obsadila stred Varšavy pred príchodom pravidelnej nemeckej armády. Von Braun Kuensberg povedal, že jeho muži vzali kontrolu nad poľským ministerstvom zahraničia v čase keď ministerskí úradníci boli v procese pálenia usvedčujúcich dokumentov.

 

Nemecké ministerstvo zahraničia vybralo Hansa Adolfa von Moltkeho, predtým veľvyslanca vo Varšave, ako hlavu osobitnej Archívnej Komisie aby preskúmala a vytriedila tie dokumenty, ktoré by mohli byť vhodné pre zverejnenie. Na konci marca 1940 16 z nich bolo publikovaných v knižnej forme pod titulom Polnische Dokumente zur Vorgeschichte des Krieges [Poľské dokumenty o predvojnovej histórii]. Vydanie dokumentov bolo medzinárodnou mediálnou senzáciou. Americké noviny dali príbeh na predné stránky novín a spravodajstvá uverejňovali dlhé úryvky z dokumentov. Ale vplyv bol oveľa menší, ako vláda Nemecka dúfala.

 

Koniec koncov. Ak dokumenty zverejnené nemeckou vládou boli v skutočnosti autentické a skutočné, znamenalo by to, že veľký vodca americkej demokracie bol mužom, ktorý klamal jeho vlastným ľuďom a porušoval právo vlastnej krajiny, pričom Nemecká vláda hovorila pravdu.

 

Napríklad. Poľský veľvyslanec si uvedomoval, že za všetkou rétorikou o demokracii a ľudských právách a prejavmi lásky k Spojeným štátom, chazari, ktorí agitoval za vojnu proti Nemecku, vlastne nerobili nič iného než bezohľadne presadzovali svoje vlastné čisto sektárske záujmy.

 

Po vojne spojencami vymenovaní sudcovia Medzinárodného vojenského tribunálu v Norimbergu odmietli uznať poľské dokumenty ako dôkaz pre nemeckú obhajobu. Keby tieto dôkazy boli prijaté, podnik Norimberg mohol byť menej zábavnou show pre víťazov u skutočne nestranného súdu medzinárodnej spravodlivosti.

 

Niet absolútne žiadnych pochýb, že dokumenty z poľského ministerstva zahraničia vo Varšave, ktoré zverejnila nemecká vláda, sú pravé a autentické. Kým poľské dokumenty sú nezvratným dôkazom o klamstvách kampane Roosevelta o svetovej vojne je štastím pre budúce pokolenia, že podstatná časť nevyvrátitelných dôkazov existuje a potvrdzujú sprisahanie zaznamenané v pošte z Washingtonu do Varšavy. Poliaci za účasť na vojne proti nemecku mali prisľúbený Danzig koridor a dnešný Gdansk. Preto poliaci vyprovokovali 2. svetovú vojnu vraždením nemeckých civilistov na predtým nemeckom území, ktoré pripadlo Poľsku Versaillskou zmluvou.

 

Prezident Roosevelt mohol urobiť len málo k podnecovaniu vojny v Európe bez pomoci mocných spojencov. Stáli za ním medzinárodné finančné sily usilujúce sa o zničenie Nemecka. Medzi hlavné organizácie, ktoré bubnovali do verejnej podpory pre zapojenie Spojených štátov v európskej vojne pred útokom na Pearl Harbor, bol chytro nazvaný "Výbor na obranu Ameriky a pomoc spojencom." Prezident Roosevelt sám inicioval jeho založenie. Štátni úradníci často konzultovali s vodcami výboru. Výbor bol v skutočnosti organizovaný mocnými finančnými skupinami, ktoré zarábali na ziskoch z úverov pri zaangažovaní sa Británie vo vojne a na inteligentných investíciách do obrieho valca vojenského priemyslu v Spojených štátoch .

 

Na konci roka 1940 senátor Rush D. Holt vydal správu o podrobnom preskúmaní činnosti výboru, kde odhalil základné záujmy za idealisticky znejúcimi sloganmi:

 

"Výbor má silné spojenie s bankami, poisťovňami, investičnými firmami a priemyselnými podnikmi. Tie zase ovplyvuňjú univerzitných rektorov a profesorov, ako aj na noviny, rozhlas a iné masovo-komunikačné prostriedky. Jednou z mocných je skupina "400."

 

Príbeh je škaredým obrazom zrady verejného záujmu. Silný záujem JP Morgana s jeho účasťou v Britskom impériu pomohol plánom organizácie a prispel finančnou časťou na účet.

 

Niektoré významné osobnosti vo výbore, ktoré boli odhalené Holtom: Frederic R. Coudert-platený vojnový propagandista pre britskú vládu v USA počas prvej svetovej vojny, Robert S. Allen z Pearson a Allen. Henry R . Luce- vplyvný vydavatel Time, Life, a Fortune časopisov. Fiorella LaGuardia- ohnivý starosta New Yorku. Herbert Lehman- guvernér štátu New York s významnými finančnými podielmi vo vojnovom priemysle. Frank Altschul- dôstojník v investičnej firme Lazard Freres s rozsiahlymi podielmi v muničnom a vojenskom priemysle.

 

Ak by sa Výboru podarilo dostať USA do vojny, Holt varoval, "...americkí chlapci budú prelievať ich krv pre špekulantov, politikov a ‘paytriots’ (od slova pay-platiť a patriot ). Ak vojna príde, bude na rukách sponzorov Výboru krv Američanov zabitých v zbytočnej vojne."

 

V marci 1941 bol zverejnený zoznam väcšiny finančných podporovateľov výboru. To dhalilo povahu síl túžiacich priviesť Ameriku do vojny v Európe. Medzinárodné bankové záujmy boli dobre zastúpené: JP Morgan, John W. Morgan, Thomas W. Lamont a dalšie veľké bankové domy Morgana boli uvedené na zozname. Dalšie dôležité mená z New Yorského finančného sveta, vrátane pána a pani Mellonových, Felix a James Warburgovci, J. Malcolm Forbes. Chicagský vlastník obchodných domov a vydavateľ Marshall Field bol prispievateľom, rovnako ako bol William Averill Harriman, vlastniaci železnice a investičný milionár, ktorý neskôr slúžil ako veľvyslanec Roosevelta v Moskve.

 

Samozrejme, že medzi menami dlhého zoznamu tvoria významnú časť Hollywoodski zbohatlíci: filmár Samuel Goldwyn z Goldwyn Studios, spolu s Dávidom Dubinskym. William S. Paley Fond, ktorý bol zriadený na čele s obrím Columbia Broadcasting System, tiež prispel na činnosť výboru. Meno pani Lehmanovej, manželky guvernéra New Yorku, bol tiež na zozname.

 

Cleon Skousen v knihe "The Naked Capitalist" píše:

"Moc z akéhokoľvek zdroja vytvára chuť na väčšiu moc ... Bolo takmer nevyhnutné, že super-bohatí sa v jeden deň budú snažiť kontrolovať nielen ich vlastné bohatstvo, ale aj bohatstvo celého sveta.

Na dosiahnutie tohto cieľa boli dokonale ochotní kŕmiť ambície po moci bažiacich politických sprisahancov, ktorí sa zaviazali k zvrhnutiu všetkých existujúcich vlád a prevádzkovať centrálnu celosvetovú diktatúru." W.Cleon Skousen

Extrémistické revolučné skupiny boli, a sú, zriaďované a financované keď sú potrebné a sú odrezané od zdrojov peňazí, niekedy dané ich opozícii, keď nie sú potrební.
Platených agentov, cez ktorých pretláčajú ich agendu, získavajú cez nadácie, fondy, think tanky. Ale hlavným nástrojom modernej formy imperializmu je mena. Zdroj ZdrojZdroj

 

Diplomatická príručka hovorí: "Nie sú trvalí nepriatelia, ani trvalí priatelia. Trvalé sú iba záujmy."

 

Smedley Butler v jeho knihe Vojna je kšeft hovorí:

 

"Vojna je kšeft. Vždy bola. Je to možno najstarší a najvýnosnejší biznis, určite nemorálny. Ide o jediný medzinárodný biznis vo svojom rozsahu. Je len jeden v ktorom sa zisky počiítajú v dolároch a straty v ľudských životoch."

 

"V dnešnom svete je 40 000 000 mužov v zbrani a naši štátnici a diplomati majú tú odvahu povedať, že vojna nie je v procese. Pekla zvony! Je týchto 40 000 000 mužov vyškolených aby tancovali?"

 

"Zisky niekoľkých zaplatí väčšina spoločnosti. Existuje však spôsob, ako to zastaviť. Nie je to možné ukončiť odzbrojovacími konferenciami. Nemôžno to odstrániť mierovými parádami v Ženeve. Dobre mienené, ale nepraktické skupiny to nemôžu vymazať rezolúciami. Môže to byť efektívne rozbité iba tým, že vezmete zisky z vojny. "

 

"Strávil som 33 rokov a štyri mesiace v aktívnej vojenskej službe a počas tejto doby som strávil väčšinu svojho času ako vysokopostavený svalovec pre veľké korporácie, pre Wall Street a bankárov. Stručne povedané, bol som vydieračom, gangsterom kapitalizmu. Pomáhal som urobiť Mexiko, a najmä Tampico, bezpečné pre americké ropné záujmy v roku 1914. Pomohol som urobiť z Haiti a Kuby decentné miesto pre chlapcov z National City Bank vyberať príjmy. Pomáhal som pri znásilnovaní pol tucta republík v Strednej Amerike v prospech Wall Streetu. Pomáhal som očistiť Nikaraguu pre medzinárodný bankový dom Brown Brothers v 1902-1912. Priniesol som svetlo do Dominikánskej republiky pre americké cukrovarnícke záujmy v roku 1916. Pomohol som napraviť Honduras práve pre americké ovocné spoločnosti v roku 1903. V Číne, v roku 1927, som pomáhal dohliadať na to, že Standard Oil nerušene pokračoval na svojej ceste. Ohliadnúc sa spät, možno by som dal Al Caponemu niekolko tipov. Najlepšie čo mohol on urobiť bolo prevádzkovať kšefty v troch okresoch. Ja som ich prevádzkoval na troch kontinentoch. "

 

"Môj záujem a mojím jediným koníčkom je zachovanie demokracie. Ak týchto 500 000 vojakov má obhajovať niečo voňajúce fašizmom, tak zoženiem 500 000 ďalších, ktorí pôjdu za mnou do pekla, a my budeme mať skutočnú vojnu tu doma."

 

"Ako každý vojak, nikdy som nemyslel do času kým som neopustil armádu. Moje osobné pocity boli pozastavené a vykonával som rozkazy zhora. Ako každý vojak."

 

"Nešiel by som bojovať opät, aby som urobil ochranu niektorých investícii mizerných bankárov. Existujú len dve veci pre ktoré by sme mali bojovať: Jednou z nich je obrana našich domovov a druhou je obrana ľudských práv. Vojna z akéhokoľvek iného dôvodu je jednoducho kšeft."

 

"Je tu trik vo vydieračskej spoločnosti pred ktorým je armádny gang slepý. Sú tu muži, ktorí ukazujú nepriateľov. Sú tu svalnáči na zničenie nepriateľov. Je tu mozog týchto mužov plánujúci vojnové výpravy. A je tu "Big Boss"- medzinárodný kapitalizmus."

 

Nie, nie sme hnaní proti tomuto režimu nenávisťou. Čo nás ženie proti tomuto režimu je zodpovednosť a láska voči budúcim generáciám.

 

Článok prvýkrát vyšiel na dolezite.sk v roku 2008. Čas neubral na aktuálnosti.

 

 

http://www.ihr.org/jhr/v04/ v04p135_Weber.html

 

http://www.ihr.org/jhr/v04 /v04p205_Hoggan.html

 

http://thenewalexandrialibra ry.com/nazi.html

 

http://suite101.com/a/effect-of-loans- trade-on-us-entry-in-war-1917-a81130

  

http://www. gnosticliberationfront.com/The%20Forced% 20War1.htm

 

http://buchanan.org/blo g/did-hitler-want-war-2068

 

http://dolezite.sk/Druha_svetova_voj na_Kto_ju_financoval_Wall_Street_13.html

 

http://www.to dayszaman.com/news-328198-the-paradox-of -central-bank-cooperation-by-harold-jame s.html

 

http://www.n ewtimes.co.rw/news/index.php?i=15501& ;a=70995

 

http://www. strategic-culture.org/news/2013/10/02/eu ropean-hyenas-75th-anniversary-of-munich -pact.html

 

http://beforeit snews.com/economy/2013/10/hitlers-financ es-a-response-to-my-critics-5-2563848.ht ml

 

http://www.corporations.org/soluti ons/

 

http://www.ratical. org/ratville/CAH/warisaracket.html

 

http://orientalreview.org/2010/ 07/31/episode-4-who-ignited-the-first-wo rld-war-i/

 

http://www.henrymakow.com/001583.ht ml

    Author: Juraj Smrek # HipeTajy64
Vojny2013-10-258
-
 70% ( 10 people voted )
+
Takto nejak by mala vyzerat vyzbroj a uniforma Slovenskej armády

Viktor # FunoNyfe91
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-26 16:35:02 4079836a
Prinášajú do našich domovov slobodu, demokraciu a robia to z dobrovoľne z lásky k peniazom.

Viktor # FunoNyfe91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-26 16:39:22 4079836a
Uniforma Slovenskej armády-Miesto znaku korporačná reklama. Korporácie by aj mali platiť vojakov. Jedinú demokratickú armádu má Švajčiarsko- domobrana/národná garda.

Viktor # FunoNyfe91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-26 16:44:22 4079836a
Vojna je nevyhnutnou súčasťou kapitalizmu. Pozrite si toto nadčasové komunistické video, ktoré bolo považované za propagandu i keď PRAVDA NIE JE PROPAGANDA !!!

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-10-26 21:42:40 576ad7e3
SocialMaster máš bingo a pochvalu pred naštartovanou vetrieskou k tomu

Viktor # FunoNyfe91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-26 22:18:55 4079836a
Neviem komu bol určený tento príspevok...p. Smrek... ale nijaké vojny cca 5500 rokov sa neviedli... k ničomu a len a len pre "GEŚEFT" áááá konečne sa to pochopilo po toľkých---- tisííííc -ročiach..
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-10-27 09:33:27 58d4289b
loading...
From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Monday, December 02, 2013 2:41 PM
To: 'spravodajstvo@stv.sk'; 'tipy@ta3.com'; 'noviny@joj.sk'; 'nazory@markiza.sk'
Cc: ..................................................
..........................................


Subject:
Asociačná dohoda medzi Ukrajinou a EU je podvod-!!!Dobrý deň dámy a pani.
Email je venovaný zmanipulovaným médiám v SR.Ukrajinci podpísaním asociačnej dohody s EU by museli prijať legislatívu EU a v priebehu 10 rokov prijať množstvom antisociálnych reforiem, ktoré by mali negatívny dosah na najslabšie vrstvy obyvateľstva a viedli by na Ukrajine k surovej až brutálnej auto genocíde ukrajinského obyvateľstva a katastrofálneho zadlženia Ukrajiny podobne, ako sa to dialo v strednej Európe a tak uroujeri by si našli nove trhy pre a super lacnú pracovnú silu v tomto priestore, čo si dnes bežne zmanipulovane obyvateľstvo Ukrajiny zástancami, euroujermi Timošenkovej a Vladimíra Klička a ďalších kreatúr tretieho odbojného sektora podporovaného zo zahraničia finančným systémom z USA a EU .Z geopolitického postavenia by USA a EU čiže NATO sa super veľmi priblížilo na priami kontakt k Rusku na veľmi veľkom priestore a začalo by klásť neprijateľné podmienky Rusku na jeho ovládnutie či deštrukciu krajiny alebo neskôr na totálne zničenie Ruska, čim by dosiahlo aj na širokom geopolitickom priestore priblíženie sa aj k Čine na totálne podmanenie si Číny a ďalších krajín v Ázií, čim by si mohli absolútne ovládnuť a zotročiť ľudstvo našej planéty.


Nepodarilo sa im to počas druhej svetovej vojny a tak sa o to pokúšajú znova aj za cenu rozpútania tretej svetovej vojny, len aby si ochránili dolár a euro. Politikov, média už majú pod prstom a kresťanstvo a morálku ľudí sa snažia rozložiť


Ja osobne nemám nič proti vierovyznaniu judaizmu či iných vierovyznaní sveta a to, ako museli nevinní židia trpieť v koncentračných táboroch počas druhej svetovej vojny z celého sveta, keď oligarchovia židovstva stvorili a nepriamo dopomohli sa dostať k moci a Adolfu Hitlerovi a postaviť ho proti Rusku, financovať počas vojny bojujúce strany Rusko a Nemecko či ďalšia krajiny, čím veľmi zarobili na druhej svetovej vojne a tak aj preto muselo zomrieť 60 miliónov ľudí sveta. Famílie, oligarchovia židovstva, chazarov v minulosti aj dnes zostanú pre mňa iba primitívny hnus, keď nikdy neboli potrestaný ľudstvom našej planéty . Nakoniec si môžete prečítať poznatky a vedomosti poľského žida, ktorého si vážim a ctím, ktorý prežil koncentračný tábor a opísal svoje poznanie s priateľmi v knihe NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU’ od
Augusta Kowalczyka a jeho priateľov. http://www.relay-of-life.org/cz/
chapter.html


Ak ide o Ukrajinu.

USA a EU si za opozičného ľudového kritika Ukrajiny zaplatili? Koho? Tentoraz populárneho boxera Ukrajiny Vladimira Kličkova, majstra sveta v boxeTentoraz si nedám si servítku pred ústa.V. Kličko, profesionálny boxer a majster sveta je v službách nadnárodnej židovskej oligarchie. Tie prachy, čo za to dostane, by si nespotreboval za 2 životy.


Veľmi jednoduché a prehľadné. Kto to nepochopil, tomu niet pomoci alebo kope za rovnaké farby.
Kličko si hľadá miesto v politike, keď skončí s boxom a je mu to celkom jedno, aké budú obete-!!!

Oligarchovia, chazari židovstva hľadajú nové trhy, lebo kolaps ekonomiky západnej Európy sa blíži.
Kličko (obaja) je ďalším Schwarzenegrom, ktorý bude teraz splácať svoj dlh za to, že mu umožnili zarobiť si športom. Navyše je určite ideologicky tak spracovaný, že si ani neuvedomuje, že slúži, ale myslí si, že bojuje za pravdu...
Je to moje hlboké presvedčenie a názor.
S pozdravom Jozef Varga z Košíc


Jozev Varga # JawaReca96
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-02 15:04:19 3ec5e27c
Vojna je kšeft biznisu.
George # XeboFafy42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-18 00:14:19 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

RAKOUSKO: IMIGRANT MOČÍ PŘED LIDMI V METRU A TI RADĚJI KLOPÍ OČI. MAJÍ STRACH …


RAKOUSKO: IMIGRANT MOČÍ PŘED LIDMI V METRU A TI RADĚJI KLOPÍ OČI. MAJÍ STRACH …
Je potřeba posílit střední Evropu, shodl se prezident Miloš Zeman s Norbertem Hoferem. Rakouský kandidát na prezidenta za Svobodné (FPÖ) po jednání s českou hlavou státu novinářům ř...
Jak muslimové vraždí křesťany v Egyptě
Žádné “Turecké jaro,” ale “Pálivé léto”
TATO ŽENA ZA POSLEDNÍ DVA ROKY NEVYTVOŘILA ŽÁDNÝ ODPAD

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0276 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo