Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Vladimír M. píše Robertovi F.


Vladimír M. píše Robertovi F.

Milý Robert, nadišiel čas, aby som Ti definitívne odovzdal štafetu vodcovstva na Slovensku. Uznávam, že si už dávnejšie dosiahol viac ako Ja. Tvojmu úspechu sa nečudujem - máme predsa toľko spoločného.

Priznávam, kedysi som Ti príliš neveril. Aj preto som Ťa svojho času nazval robertkom (vieš, to je taký vibrátor). Ty si sa však znechutiť nenechal a poctivo si sa odo mňa učil. Dnes už môžem povedať, že učeň prekonal majstra.

Veď predsa,

Ja som vytiahol značku zDS (za Demokratické Slovensko), a ty si použil SD (Sociálna demokracia). A obaja sme tú značku úspešne používali napriek tomu, že sme si aj tak robili čo sme chceli. Dôležité je, že väčšinový občan náš volič to akceptoval. Uznávam, že použitie značky SD bolo efektnejšie.

Ja som začal programovo vytvárať novú slovenskú kapitálovú vrstvu, a ty si ju následne výrazne posilnil a najmä rozšíril. Mnohých mojich podnikateľov-sponzorov si mi prebral, ale mnohých nových si vytvoril a neustále vytváraš. Uznávam, robíš to modernejšie.

Ja som vedel zatočiť so svojimi nepriateľmi (to sú tí, o ktorých si to myslím ja, a ktorých ja aj určím). Kováč junior aj senior, Remiáš a viacerí ďalší by veru vedeli rozprávať. V porovnaní s Tebou som to riešil menej sofistikovane (vieš, taká bola doba). Uznávam, že aj v tomto si ma prekonal, to ako si poriešil Hedvigu, Čénteša, vojenské spravodajstvo atď., je oveľa elegantnejšie a čo sa týka konečného výsledku takmer porovnateľné.

Ja som sa vždy vedel dohodnúť s vysokými cirkevnými činiteľmi a dokázal si to aj Ty. Otcovia biskupi s nami nikdy nemali problém, nielen s našim katolicizmom, ale ani s funkcionárčením v SZM, ani s členstvom v KSS, ani s našim ateizmom. Úprimne povedané, nečakal som, že aj Teba (súdruha katolíka-ateistu) zoberú k sebe rovnako srdečne ako mňa. Presvedčil si ich brilantne.

Ja som veru vedel uhranúť radového slovenského voliča. Dlho som si myslel, že legendárne Pasienky už nič nemôže prekonať, ale Tvoje oslavy MDŽ boli minimálne na porovnateľnej úrovni. Uznávam aj, že Tvoj tohtoročný snem v Nitre bol pompéznosťou na úrovni toho môjho na trnavskom futbalovom štadióne. A uznávam aj to, že si svojich voličov udržíš dlhšie ako ja (však som ti väčšinu z nich sám vychoval).

A preto ešte raz - uznávam, že slovenská vodcovská štafeta (alebo ak chceš, žezlo) bude v tvojich rukách na tom najsprávnejšom mieste. Kto iný to môže povedať s dostatočnou vážnosťou, ak nie Ja.

Vieš, predstavujem si, že na hradnom nádvorí v Bratislave raz bude stáť súsošie troch najväčších osobností Slovenska. Okrem Svätopluka aj Ja a Ty. Kráľ starých Slovákov, Otec novej slovenskej štátnosti a súčasný Predseda moderného Slovenska, ako tie povestné tri prúty. Ja sa toho možno nedožijem, ale uznávam, že ty pravdepodobne áno. A uznávam aj to, že najväčšia socha z nás troch budeš Ty. A ak sa raz staneš aj prezidentom, tak bude už každému definitívne jasné, že si nás prekonal úplne vo všetkom.

Vodcovskú štafetu týmto slávnostne odovzdávam tomu Najväčšiemu.
Tebe.

Tvoj Vlado

P.S.: Ak marcové voľby 2016 nevyhráš jednoznačným rozdielom, tak prídem a osobne Ti vodcovskú štafetu vezmem (ber to samozrejme ako fór, niečo také Ti určite nehrozí).

P.P.S.: A nájdite si už konečne do užšieho vedenia Smeru-SD aj nejakú "keltošku", nech stále nevyzeráte ako partia buzíkov.Author: Roman Brandsteter # RycoRumo59
Slovensko2015-12-098
-
 38% ( 6 people voted )
+
Tentoraz som vážne po prvýkrát zvedavý, aký komický traktát k tomu zosmolí náš Truhlík. Lol!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-12-09 20:05:59 d405c1fd
Ozaj kde je ten dlhý hubertus prvého"slováka" ked vystúpil na to drevené popravy šte Slovenska v sieni slávy totalita č.2 a ani nám neporadil a ani sa s nami nerozdelil... a tento nový má zavesenú košelu v kancelárii ktorou zabíjal americké šváby na holom tele ked bol v jew obchode ilegálne1991...

aktivista1 # MafiLama35
-
 50% ( 4 people voted )
+
2015-12-09 21:43:02 c3a0b62c
Mnau mnau (MC), musel si sa pri pisani prispevku poriadne natrapit, stojac pri tom v pozore na zadnych labkach a pravou prednou salutujuc podobizen Duceho... :-DDD

Ak mas odvahu, klikni sem...macka domaca # XabaCoba22
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-12-09 22:33:10 25bb9742
Znova som nútený sa všetkým ospravedlniť za moje čurácke príspevky, ale fakt nemôžem za to , že som čurák.
Trpím rozdelením osobnosti . Dokonca sa mi chvíľami zdá , že som len pandemonium bez prívlastku - čurák je to ako nočná mora preto,

dôrazne ,žiadam doktora Chocholúška o môj odchyt a umiestnenie do patričnej liečebne.

Zároveň znova dôrazne upozorňujem mačku domácu aby ma nevolala mačiak ani MC = mečiarova cicina, ale tak ako ma na Tajnom ostrove na jednom zlete po zvolaní nazval sám pán Mečiar a to Mečiarov čurák.

:-DDD


Pandemonium curak # HujaBuba15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-10 08:04:10 5ef2fa75
Ak by chcel si niekto urobiť názor na nejakého politika."dejateľa " v minulosti ČSR, SR , ČSSR tak pri čítaní istých "charakteristík ", ironizujúcich , zatracujúcich či velebujúcich tu zverňovaných , neexistuje aby dosiahol istý objektívny obraz.A pritom každý a jeden bol skoro "demo-kratický" zvolený,vééľkou časťou obyvateľstva uznávaný aaa. Prečo sa vždy pri nejakej persóne nepovie jeho prínos a zaroveň osobný pohľad na negatíva , alebo opačne negatíva a osobný pohľad na prínosy . / viaceré národy majú kontraverzné historické osobnosti...názory sa samozrejme rôznia ..berú však do úvahy fakt že "čosi " znamenali , ovplyvnili aj za pomoci národa.../Nebyť istých omylov , chýb , nebolo by sa z čoho učiť, vyvarovať.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-10 08:09:38 58d4289b
Markovič , Pičko skončili so živnosťou na Mečiarovi , lebo už boli trápni . Ale asi na tom Mečiarovi predsa len niečo bude , keď po toľkých rokoch sa chce na ňom niekto priživiť . Je to aspoň v mojich očiach trápne , tak ako v uvedenom prvom prípade

mrbean # GedyDoky73
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-10 18:51:37 59ad5836
loading...
Teda tá "rétoristická ekvilibristika" ..pánovi v pravo..na foto..nikdy nechybovala. A "dáma " USA -Česká.. /Láhvova financ..istiteľka " keď kdesi povedala o čosi v súvislosti s "čiernou dierou " ..o SLOVENSKU a vládou P. MEĆIARA...tak pokiaľ to myslela o nejakom "medzinoží " tak to až tak zlé nebolo .../ani so Slovenskom/.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-11 10:31:24 58d4289b
Aj tu po tomto fore sú "pobehujúci" ctitelia..a tiež samozrejme ani neradi hovoriacíí o istých persónach . Asi sa nájde " čosi " čo načrie do svedomia , nejakým aj medialne sa prezentujúci,celebritám---objektívne.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-11 18:55:38 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Proč právě princip sebevlastnictví?


Proč právě princip sebevlastnictví?
Proč by právě princip sebevlastnictví měl být tím jediným správným morálním postojem? Jde pouze o jeden subjektivní názor z mnoha? A proč je vlastnění jiných lidských bytostí – ...
20 GENETICKY MODIFIKOVANÝCH POTRAVIN NA VAŠEM STOLE
Dve tváre čohokoľvek
10 zajímavostí o českých a slovenských dolarových milionářích

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0334 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne