Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtví a že také zadržela dva podezřelé. Svědci při střelbě však slyšeli, jak útočníci křičí Alláhu akbar!

Kanadský premiér Justin Trudeau označil čin za "teroristický útok na muslimy". "Odsuzujeme tento teroristický útok na muslimy v centru modliteb," uvedl Trudeau. Vyjádřil také soustrast pozůstalým: "Kanaďané dnes truchlí za ty, kdo byli zavražděni v tomto zbabělém útoku na mešitu v Quebeku. Myslím na oběti a jejich rodiny".

"Zdálo se mi, že hovoří s quebeckým přízvukem. Začali střílet a křičeli Alláhu Akbar. Kulky ty lidi zasáhly, když se modlili. Mou hlavu těsně minula kulka. Byly tam i děti. Jednomu byly dokonce jen tři roky," citují média svědkyni incidentu.

Tolik základní fakta z agenturních zpráv. K incidentu pár komentářů ze sociálních sítí: Policie se zatím vyhýbá tomu, zveřejnit identitu střelců v mešitě. Některé věci jsou však už jisté teď.

Pokud dojde k útoku na naše lidi, žádný premiér neřekne, že "došlo k útoku na křesťany, naše lidi, Němce"nebo jiné označení našich občanů. Pokud dojde k útoku na naše lidi, je to vždy útok ojedinělého fanatika, který nemá nic společného s ničím.

Pokud dojde k útoku na skupinu lidí vyznávajících islám, řekne politik, že je to útok na všechny chudáky muslimy, jak již kanadský premiér svým vystoupením naznačil.

Pokud se ukáže, že útočili nemuslimové, nebude to útok ojedinělých fanatiků nemajících nic společného s Kanadou. Bude to tzv. "rasový útok" naší zlé civilizace, a my všichni budeme za ně kolektivně zodpovědní.

Není co dodat, píše v reakci M. Konvička a pokračuje: Snad jenom detail, že k té střelbě došlo den poté, co Kanada slíbila přijmout všechny machomety, které z USA vykope prezident Trump. Kanaďani si holt zvolili sluníčkového multikulturalistu jejich věc.

Aktualizace: Podle Radio Canada útok mají mít na svědomí dva muži, oba studenti místní univerzity Laval.Mohamed Khadir a Alexandre Bissonnette, tak zní jména dvou zatčených podezřelých ze střelby. Prvním je původem Maročan, druhý je pak konvertita k islámu, Kanaďan. Zprávu přináší i Fox News.Author: COM # WunoLibi63
Amerika2017-01-317
-
 58%  ( 2 people voted )
+
Může se to ještě změnit, ale aktuální verze je, že Maročan byl svěděk a Kanaďan protislámský radikál.

Tedy to spíše vypadá na dalšího pošuka ala Breivik, který je ale hloupější a ani nerozpoznal, kdo je jeho nepřítel: namísto na levicové liberály prosazující islamizaci zaútočil přímo na muslimy, takže jejich postavení ještě posílil.

pp # WadaWawu12
-
 42%  ( 2 people voted )
+
2017-01-31 17:35:41 2e1de323
Kričal opäť niekto aloha snackbar?
Svedkovia, ktorých predtým nikto nikdy nevidel a nikto ich nepozná, ale veľmi ochotne sa podelia s médiami o tom, čo údajne začuli. Hovorili, ale už ich verzia neplatí, ale žiadne sankcie im zrejme nehrozia, aj keď narozprávali bludy, ktoré sa rozchádzajú s oficiálným znením, muselo sa vydať definitívne stanovisko, čomu sa už odteraz musí veriť, už sa súdruh vláda a podriadené zložky medvedíkov starostlivých dohodli a už ukazujú prstom.
Otáčajú sa nálady, musí dôjsť depeša zhora, krivoľako sa informuje, neoveruje, pretože jedni chcú veriť, že išlo o moslimských psov, akoby čakali, že kvôli tomuto incidentu vláda zlikviduje všetkých moslimov, alebo tí druhí by chceli silnejšie veriť, že náboženstvo mieru moslimských psov nenesie žiadnu vinu a preto treba doviezť tony ďalších obohacovateľov.

Bologna # ReweToty04
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-01 04:04:33 4e62c0ad
Satan rozosial po svete vlastné špinavé chrámy plné špinavých, nečistých a skazených, absolútnu hrôzu uctievajúcich idiotov v ich slepote a zablúdení. Oni sú vzory pre dnešnú spoločnosť. Čím väčší psychopat, tým lepšie.
Človek sa proti týmto zločincom a ich tútorom ani nesmie brániť, súdruhovia to zakázali a nazvali demokraciou a slobodou a toleranciou. Samozrejme do času, kým ich chránenci im na verejnosti nerozrežú hrdlá, a to sa jednoznačne udeje, ale možno aj v tej agónii budú viniť obvyklé terče.
Čo také zvláštne sa stalo, súdruhov sa všetko dotýka, strieľačka a každý je hneď znepokojený. Starajte sa o vlastný život, a zrušte etatizmus a políciu ako zbytočné a nefunkčné orgány.
Neuveriteľné, aká rýchlosť. Valkovu smrť ste už vyriešili? Sústruhovia ficoboľševici by mali vyžiadať o posilu týchto kolegov, alebo nie je záujem? Riešiť, ale nevyriešiť, to je vaše heslo, platiť a nehodnotiť vašu neprácu?

Bologna # ReweToty04
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2017-02-01 04:13:07 4e62c0ad
Mŕtvy moslim je dobrý moslim. Keď vyvražďujete vlastné deti a rozbombardujete celú Euráziu, vtedy obdržíte metále za chrabrosť, ale moslimovia toľko chýbajú celému vesmíru, že treba povinne vzlykať, veď tragédia prepukla. Vztýčte čierne vlajky islamu na znak zármutku.
Boli to kráčajúce mŕtvoly, zavraždili samých seba dávno predtým, teraz iba dodýchali, znehybnili ich, zabili mŕtve telá bez života a bez duše. Každý moslim sa predal satanovi, jemu slúžil a ten si ho aj vzal, on ich viedol ako ovce na bitúnok. Nie je zmyslom islamu stretnutie s alláhom? Veď predsa tento zločinec aj najväčším hriešnikom spomedzi moslimov daruje „raj“, takže dočkali ste sa prekvapenia a už vás zvítal žeravým kutáčom.
Islam je ideológiou vojny, prečo smoklíte, snažíte sa seba presvedčiť, aký je islam prospešný? Úplne chorí ľavicoví blázni. Ale je to pochopiteľné, kto nenávidí Boha a jeho prikázania, ten okamžite bude bežať za Jeho nepriateľmi.
Veriaci náboženstva, ktoré ich vyučuje vraždeniu, klamstvám, nemravnostiam všetkého druhu, znásilňovaniu detí, privolali toľko súcitu od nemorálnych politických a mediálnych indivíduí, hanbite sa.
Púštni modloslužobníci na vandrovkách v Kanade, opustili divokistan, aby si ho nanovo vytvorili. Pred inými moslimami ste utiekli, ale pred vami neutečiete nikam. Vláčite so sebou zatratenie, neuniknete mu. Jediná možnosť je prijatie skutočného Boha Isusa Christa, ináč zostanete navždy bezcenným smetím a po smrti utrápeným zúfalcom. Po tom túžite? Alláh vám sľúbil „raj“, stelesnenie túžob všetkých skazených, ale ozajstný Boh sľubuje a dodrží.

Bologna # ReweToty04
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2017-02-01 04:40:34 4e62c0ad
Boli tam aj deti, áno, dovliekli deti, aby ich odovzdali satanovi, aby ich satan opanoval, aby z nich stvoril netvorov a svoje zúrivé nástroje. Vy moslimský odpad, to vy vraždíte deti a vychovávate z nich príšery, váš obraz.
Mešity sú semeniskom satanizmu, jednu jeho zložku vymyslel spolu so svojím otcom satanom, maniak Mohamed, dokonca aj svedok nosí jeho prekliate meno. A pritom v Maroku kedysi žili bieli berberskí kresťania.

Bologna # ReweToty04
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-01 04:48:46 4e62c0ad
Áno, vyhýbajte sa zmiešavaniu, nie islam, ale jednotlivec. Sám som sa zamýšľal, že dokedy budú spochybňovať médiá a predajní politici zločiny moslimských hrdlorezov v Líbyi a Sýrii. A objavil sa oponent, na ktorého sa všetko zvalí, ISIL. Alebo pomätený jednotlivec.
Moslim je terorista, prítomnosť moslimov vyvoláva nepokoj a terorizmus.
Jeho nepriateľom majú byť ľavičiari a moslimov má obchádzať? A prečo? Lebo ste podstrčili agendu o neprijateľných sionistoch, ale nádherných židoch?
Jediní prijateľní „moslimovia“ sú v Turecku, neboli nikdy postihnutí natoľko ako púštne hordy, kvôli podmienkam vplyvu obrovského počtu kresťanov. A čo taký Irán, ak by boli sunitmi, tak by vystrájali rovnako, napriek tomu, že stále v nich tečie, aj keď znečistená árijská krv. Moslim je vždy nepriateľ, muži jednoznačne, bez výnimky. Ale nie každý údajný moslim je moslimom, iba žije medzi divochmi, kde aj jeho zaraďujú medzi divochov.
Ak by zaútočil na ľavičiarov, koho by tým posilnil? Postavenie moslimov je silné z jediného dôvodu, pretože neviditeľný vládca temnôt je kráľom tohto sveta, a on drží svoje deti na výslní, žiaden bezvýznamný Trudeau o ničom vážnejšom nerozhoduje, je to bábka. Predal svoju dušu satanovi, pretože bol hladný po moci, chcel byť slávnym, takže je šťastný, že očaril hlúpych voličov, ale on je riadený, je médium.
Moslimovia a ateisti a heretici spoločne napomáhajú satanovmu plánu prichystať zavŕšenie globálnej vlády a diktatúry antichrista.

Bologna # ReweToty04
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-01 05:08:00 4e62c0ad
loading...
Och Bologna--tvoj ochranca- akože-ako sa môže dívať zhora-na vraždenie-veky vekov-Každý rodič svoje deti chráni a on len pozerá sa-na vraždenie-akú tu moc má! keď nevie zasiahnuť! Asi zasiahne až vtedy-keď posledný človek zahynie! Kto neverí že prídem zas---uverí-že neprídem zas! Kto má veriť-keď človek už nebude! Ha?
ferda # XimaHifu28
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-21 16:24:41 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

Jak zblbnout Francouze


Jak zblbnout Francouze
Francouzská pravice pláče a zanedlouho zapláče i celá Francie. Pohlednému devětatřicetiletému rétorovi a exbankéři Emmanuelu Macronovi se podařilo zblbnout voliče. Vítězství nad ná...
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH
PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Očkování, autismus a ignorance


Očkování, autismus a ignorance
Máme doma jedno zlaté dievčatko, ktoré sa po povinnom očkovaní postupne začalo meniť. Zo zdravého usmievajúceho dievčatka sa stávalo dieťa vrieskajúce, nezládnuteľné a nekomunikujú...
Americká tajná služba odchytáva cestujúcich v Nemecku
Plakat nestačí
Jaký bude Trump?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0319 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage