Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

V DÁNSKU TVOŘÍ 84% PŘÍJEMCŮ SOCIÁLNÍCH DÁVEK PŘISTĚHOVALCI NEEVROPSKÉHO PŮVODU


V DÁNSKU TVOŘÍ 84% PŘÍJEMCŮ SOCIÁLNÍCH DÁVEK PŘISTĚHOVALCI NEEVROPSKÉHO PŮVODU

Podle nových údajů Ministerstva pro zaměstnanost jsou přistěhovalci "neevropského původu" masivně nadměrně zastoupeni v dánském sociálním systému.

Z celkového počtu na sociální podpoře zcela závislých rodin v Dánsku, sezdané páry, kde oba partneři pobírají sociální podporu státní přídavky, je okolo 84 procent migrantů "neevropského původu". Podle údajů, které získaly dánské noviny Ekstra Bladet jde každý měsíc těmto neevropským přistěhovalcům celá třetina všech peněžně vyplácených přídavků v Dánsku.

Tyto údaje lze považovat za obzvláště vysoké, jelikož mezi lidmi v produktivním věku v Dánsku tvoří neevropští přistěhovalci pouze 8% obyvatelstva. Odborníci, kteří vypracovali zprávu pro dánské ministerstvo, se shodují na tom, že tento jev, kdy malá část populace pouhých 8% tvoří tak signifikantní část z celkového počtu žadatelů o sociální podporu je "obrovský a obzvláště nákladný problém".

Podle dánských novin BT se odhaduje, že přistěhovalci stojí dánskou vládu okolo 11 miliard dánských korun (cca 36 miliard Kč, pozn. GI), což je obrovská suma pro zemi, která čítá jen pět a půl milionu obyvatel.

rucicky

Ekstra Bladet nabízí vysvětlení pro tuto evidentní predispozici k nezaměstnanosti mezi neevropskými přistěhovalci v Dánsku, kdy dává do souvislosti aktuální čísla zprávy s komentáři vládních terénních sociálních pracovníků, zaúkolovanými v roce 2015 zajistit těmto přistěhovalcům práci. Ředitel zvláštního úřadu práce Eskild Dahl na konci svého funkčního období v tomto zařízení, že utratil "šílené množství peněz s prakticky nulovým výsledkem" během pokusů zaměstnat přistěhovalce.

Přistěhovalci, se kterými byl v každodenním kontaktu považovali státní finanční podporu jako právo, a takzvaní "uprchlíci" všeobecně chápali práci jako "trest", kterému se bylo nutné vyhnout za každou cenu.Základním problémem v tomto případě je, že dánský sociální stát byl vybudován na protestantské pracovní morálce a proto je neslučitelný s morálkou nově příchozích, uvedl Dahl pro dánské novinyBerlingske Tidende.

Je to díky nezvykle poctivému vedení údajů, praktikovanému dánskou vládou, které umožňuje v těchto statistikách referovat o míře nezaměstnanosti v přistěhovaleckých komunitách. Narozdíl od mnoha dalších evropským zemí Dánsko rozlišuje mezi přistěhovalci z Evropy a těmi, kdo přícházejí zdaleka.

S ohledem na současný počet etnických Dánů v zemi vyjadřuje dánská vláda obavy z demografických změn a počtu obyvatel. Jak již Breitbart London uvedl dříve, nehledě na nárůst celkového počtu obyvatel v Dánsku díky přistěhovalcům, samotný počet etnických Dánů se snižuje. Podle vládních statistik tvořili Dánové v roce 2014 jen 89% obyvatelstva.Author: OLIVER LANE # XinyXexa70
Európa2016-03-218
-
 64% ( 4 people voted )
+
Zamýšlel jsem se nad tím matematicky a hlava mi to nebere. V podstatě to znamená že 440 000 přistěhovalců pobere ze soc. systému 36 000 000 000 Kč / rok = 82 000,-Kč / rok/hlava (je jasné, že většina pracuje, ale i tak...) a většina populace čerpá 5,8 miliard (zbylých 16%) = 1 160,-Kč/rok. Znamená to tedy, že mimoevropší přistěhovalci čerpají cca 70 x více ze sociálních systémů než domorodci, kteří do nich hlavně přispívají!!! K tomu si připočtěte další problémy jako: 60-70% chovanců vězení se rekrutuje z těchto 8% (tedy jsou cca 40-50x kriminálnější), čímž dále zvyšují celospolečenské náklady dánských daňových poplatníků! Vyvodil jsem z článku své závěry správně?
spektator # CeliPute32
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-22 17:23:12 4e50dec2
Politické a spoločenské katolícke noviny 18.apríla 1914 napísané hostinským modrou pastelkou:Uhorská krajina je od Rumunska krajinou bláznov...
aktivista # TaceDyqy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-22 19:23:37 c3a0b62c
Neeurópski prisťahovalci - rozumej prevažne moslimskí. Keďže je ich povinnosť podľa ich náboženstva 5 x denne sa modliť, nemajú čas na prácu. A ani to v podstate nevedia. Preto sa sem tlačia (do Európy), lebo sú presvedčení, že je našou povinnosťou ich živiť. Podľa výkladu ich koránu sme neveriaci ateisti - ich otroci !
Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-23 03:33:47 b22911f7
Doplním ťa Dave: a síce citáciou z Koránu - "Kto neverí v Allaha, alebo sa zriekne viery, je hoden smrti ! ! ! Takto je to tam napísané. Ak má niekto povinne 5 x denne - dobrovoľne - vymývaný mozok, je schopný všetkébo. Aj nechať sa odpáliť v dave ľudí. Lebo potom príde do raja, kde mu bude slúžiť 77 panien (podľa Koránu). Ale kde má ten Allah brať taķé množstvá panien ? ? ? Je to choré, ale zatiaľ pacienti na to neprišli. Neviem si predstaviť tie obrovské množstvá tých obrovských budov, kde by sa toto liečilo. Také psychiatrické ústavy asi nikto nspostaví. Ani Angela na to nemá dosť prostriedkov. ! ! !
Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-23 11:29:39 b22911f7
Dobrý inšpiratívny nápad pre zápecného súdruha z Revúcej. Predpokladajme, že ho tá veta zaujme doslova a rozhodne sa svoj biedny život ukončiť napríklad skokom do vody. Ak to urobí do žabacieho rybníka za rodnou chalupou, prídeme v kabarete Dôležité navždy o veselý uzlíček nervov, ale ak skočí červený príbuch do oceánu vo svojich predstavách, vidím tu možnosť transformácie z prioceánskeho záhradníka na vášnivého obhajcu islamu. Už bol, resp. zabával nás ako rastlinný klaun-vegetarián, teraz je komunistickým jelitom a nabudúce... ktovie?
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-23 12:46:51 d425402c
Je zvláštne že islamský migranti sa snažia presadiť ich náboženské zákony Šária, na úkor zákonov krajín kde žijú. Pokiaľ však z týchto právnych/svetských zákonov vyplýva pre nich nejaký benefit, tak nemajú problém tieto zákony akceptovať.

Muslimova si musia vybrať, buď budú akceptovať zákony krajín kde žijú a budú mať práva a povinnosti ako ostatný, alebo im musia byť všetky benefity odňaté.

Dudo # GadyLyku13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 05:39:33 5b7f1963
loading...
ja si myslim ze po kazdorocnych udalostiach v Presove si ani my nemozme dovolit povedat, ze sme normalni.
To co v Presove na hypoteticke nastrelenie gymnastu na prekrizene brvna pachaju pred detmi v ramci podrobnej rekonstreukcie mytu je ohavnost.
kde su socialni pracovnici, ktori by mali odobrat rodicom ich deti za to, ze ich vodia na tentovyjav chorych tzv divadelnikov.

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-03-26 08:10:43 55d89f5b
Aspoň vidia davy ľudí-o čom je to divadelné blúznenie v čo veria-čo presadzujú--strach-bolesť! k podradenosti! a pokore k cirkvi- Budte také! ako chceme vidieť vás--Nemyslieť!!-- záleží nám- to!! keď nemyslíš a myslíš len tak-čo boh káže!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 11:22:01 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Brazilci nevěří, že mikrocefalii novorozenců způsobuje virus Zika


Brazilci nevěří, že mikrocefalii novorozenců způsobuje virus Zika
V zahraničních, a potažmo nyní i českých médiích (např. zde) se rozhořívá velká kampaň strašení virem Zika, který dle oficiálních míst způsobuje právě teď v Brazílii extré...
Vďaka za vývoz zisku!
Oxid uhličitý a oceán: Je to teplota, co řídí CO2, nikoliv naopak
Britská špionáž si vyvinula četné nástroje umožňující manipulaci internetu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.029 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage