Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Úžasný příběh chlapce, který utekl před chemoterapií a poradil si s rakovinou přirozeným způsobem


											Úžasný příběh chlapce, který utekl před chemoterapií a poradil si s rakovinou přirozeným způsobem

Vzpomínáte si na příběh šestnáctiletého chlapce, který v roce 1994 utekl z domova v Massachusetts, aby se vyhnul chemoterapii? Jmenuje se Billy Best. V době, kdy se ukrýval, ohromil celou zemi.

Dnes je naprosto zdravý, je zpátky doma a pracuje v prodejně zdravých potravin. Radí rodičům dětí, kterým je vnucována chemoterapie, a účastní se seminářů, na kterých se hovoří o volbě léčby. Nadále poskytuje rozhovory alternativním zpravodajským médiím, kdykoli se nějaká rodina dostane do problémů kvůli odmítnutí chemoterapie a ozařování svých dětí.

Spolu s Lindou Conti také napsal o svém příběhu knihu. Jmenuje se "The Billy Best Story: Beating Cancer with Alternative Medicine".

 

Billyho příběh

Z novinových článků z doby, kdy byl Billy na útěku, by se mohlo zdát, že skončil v Kalifornii. A že právě v Kalifornii objevil léčebné metody na svůj Hodgkinův lymfom.

Ve skutečnosti však v Kalifornii vůbec nepobýval. Původně tam měl přicestovat autobusem, nakonec ale skončil v texaském Houstonu.

Místo toho, aby se toulal po ulicích, seznámil se skateboardisty, kteří mu pomohli najít střechu nad hlavou. Billy neměl tušení, že je hledán po celé zemi. Jeho rodiče kontaktovali několik celostátních médií, aby zjistili, kde se nachází a jaký je jeho zdravotní stav.

Jednoho dne však otec Billyho kamaráda prozradil, že viděl Billyho v televizním pořadu, kde se mluvilo o jeho útěku z domova po pěti chemoterapiích. Billy se tehdy rozhodl vrátit domů pod jednou podmínkou: žádná chemoterapie.

Místo toho se přiklonil k alternativním medotám. Díky tomu, že o něm věděla celá země, mohl si vybrat z mnoha různých způsobů léčby. Rady od různých lidí se jen hrnuly.

 

Billy si vybral lék 714-X a čaj Essiac

Gaston Naessens odešel z Francie, aby mohl aplikovat injekce s lékem 714-X v kanadském Quebecu. Záhy se však dostal do problémů i tam. Jeho směs kafru, dusíku a minerálních solí se dosud vyrábí v Kanadě, ve Spojených státech je však zakázaná.

Billy se naučil, jak si lék aplikovat v Kanadě, kde jej mohl koupit, a dosud jej občas užívá.

Podobně jako cannabisový olej, i 714-X je na černé listině farmaceutické mafie a je obtížné jej získat. Oproti tomu čaj Essiac je velmi levný a snadno dostupný. Stačí si pořídit nejkvalitnější bylinky a čaj si uvařit.

Zprávy o pacientech s rakovinou, kterým čaj Essiac nepomohl, pramení většinou ze skutečnosti, že tito lidé si čaj koupili v obchodech se zdravou výživou, kde je tento čaj dražší, než když si jej sami uvaříte z bylinek.

Kanadská zdravotní sestra Rene Caisse však na maloměstské klinice vyléčila tisíce lidí. Po její smrti úřady vtrhly na kliniku a zničily všechny dostupné dokumenty. Recept na přípravu čaje však objevil dr. Gary Glum, díky kterému je dnes opět dostupný pro kohokoli.

Jen málokdo však bohužel ví, jak je důležité použít přesně ty bylinky, které používala Rene Caisse: rebarbora turecká, lopuchový kořen, jilm kluzký, šťovík malý i s kořeny. Mnozí výrobci čaje Essiac dnes nedodržují správný postup, používají méně kvalitní nebo ozářené bylinky a nepoužívají kořeny šťovíku. To však účinky tohoto čaje příliš degraduje. Spolehlivé instrukce naleznete na této adrese.

Překlad: Tomáš Piňos

Zdroj: naturalnews.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2014-02-1537
-
 60% ( 10 people voted )
+
Veru, je to neuveriteľné koľko ludí sa naďalej vraždí v nemocnicich CHEMOPOPRAVOU ako by sa nič nedialo.
PETER # XajoSidy52
-
 59% ( 7 people voted )
+
2014-02-15 21:39:59 57f4e71f
Takže Billy si namiesto výťažku zimozelene, noholistu, produktov streptomycét, katarantu a hormónov dával gáfor, alkohol a soli. V článku chýba pointa...
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-15 22:32:00 b2299f2d
Kam sa hrabú s dobovými propagandistickými článkami niekdajší súdruhovia...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 53% ( 9 people voted )
+
2014-02-16 00:05:50 bc7b649f
Nízko hodnotený príspevok


httpdoleziteskauthorphpautorgejz # FotiHavo49
-
 39% ( 13 people voted )
+
2014-02-16 06:01:16 4e625831
Zaujímavé a ironické že ked kamarátke z chemoterapie ,,odišla ruka,, tak komerčné pripoistenie ju odmietlo odškodniť lebo ju vraj mohla odmietnuť//chemo//

karel dvorak # KuliKubi6
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-16 09:36:03 b229129c
mala brat uz tretiu chemo davku.viete ako vyzera clovek po 3 davkach chemo?.kto videl tie obrazky z koncentracneho tabora,tych mrtvych kostlivcov?.tak tak vyzerate po 3 chemoterapiach.a nesmies to odmietnut.inak ziadna nemocenska.ucinok to zatial malo nulovy.dokonca to vyzeralo akoby chemo terapia ralovinu pohnojila.hrce rastli este rychlejsie..jedine co jej dovolili ze odlkad na 2-3 mesiace.ak odmietne nedostane nemocensku davku.takze mala volbu.zdochnut od hladu na ulici.alebo nechat sa zabit chemo terapiou..zauimave ze v mediach sa taketo veci nepisu.proste podla poistovne je lepsie ludi zabit ako im davat niekolko rokov memocensku alebo invalidny dochodok..

httpdoleziteskauthorphpautorgejz # FotiHavo49
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-02-16 11:07:36 4e625831
loading...
Čítam rôzne názory na článok. Mňa ten članok nahneval.Kto vie Ako táto choroba zmení osobnosť človeka,duševne aj telesne,vie,že asi mladík toto ochorenie nemal,alebo bolo vo veľmi ranom štádiu.Mladík mal silu utiecť z domova ,(mal šťastie,že ľudia z ulice)mu pomohli nájsť strechu nad hlavou a bol schopný vyhľadať pomoc.Neverím.Obyčajne sa človek v nádeji,že mu pomôžu ,zverí do rúk lekárov. Opisovať,čo na onkológii pacienti zažívajú,je zbytočné.Lekári aj keď vedia,že niet nádeje ,potrebujú niekde uviesť,že" liečili".
Tento článok mne príde ako hlúpa,necitlivá reklama!!!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-16 12:51:53 b229c5ab
Celkom by som uvažoval aj o tom názore , či tá chemoterapia nezabije človeka skôr , ono je to predsa len taká hra na liečenie a nakoniec väčšinou aj tak zdochneš ako pes , teda ak ti to nevyoperujú , tam je ešte šanca . Priznajme si ako to je , že toto doktori ešte nevedia liečiť . Koľký sa to že vyliečili naozaj , teda vyliečili ako že zostali zdravý ?

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-16 13:45:29 d5d75caa
Jehovo, tvoju rozhorčenú výčitku chápem tak, že keby vedela o tomto článku, tak podľa neho tiež ujde z domu, bude sa ukrývať na neznámom mieste (napríklad v lese?), nezomrie a v konečnom dôsledku cez bulvár dojemne ohromí celé Slovensko? Myslel si to takto, alebo si nebodaj myslíš že zázraky sa dejú? Keď si vymyslím článok, že na rakovinu je najlepší lechtvar zo sušených krídiel rozomletého netopiera, budeš naozaj naháňať netopiere po kostolnej veži?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 68% ( 12 people voted )
+
2014-02-16 14:28:30 bc7b649f
Držme im palce!

http://www.tedxbratislava.sk/2013/en/videos/index/
video:peter-celec-mozu-nas-liecit-gmo#video:peter-
celec-mozu-nas-liecit-gmo

Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-16 14:36:05 b2298b8e
Pandáš :
Chápeš to tradične zle. Ide tu o to, že chemoterapia nemá ani 4 % úspešnosť liečby dlhodobo, štatisticky, teda je horšia ako placebo...Zarábajú na nej len farmaceutické koncerny. Je to obchod so smrťou...Všetky alternatívne možnosti liečby sú od farmakofiriem, tvrdo potláčané, aby im tento biznis so smrťou nepokazili...Takže mnohí, ktorí o tom vedia a majú problémy, zvolia radšej alternatívne liečenie, ako takmer istú smrť v rukách lekárov, ktorí povinne presadzujú chemoterapiu. Ono, rozhodnutie pre akú alternatívu sa chorý človek rozhodne nie je žiadna sranda a diskutéri do toho možu kopať a kritizovať, kým nie sú v takej situácií ako tí chorí, potom je to o inom.Potom sranda a zosmiešňovanie končí.


Onkologickí lekári svojích pacientov vábia na chemoterapiu presviedčaním, že tá má veľký úspech a že nádej na vyliečenie je vysoká. Veda však hovorí niečo úplne iné.
Výsledky 14-ročného výskumu odhalili šokujúce závery, ktoré uvádzajú, že:
“Celkový prínos liečebnej a adjuvantnej cytotoxickej chemoterapie na 5-ročnom prežití dospelých s rakovinou je 2,3% v Austrálii a 2,1% v USA.”
Ty si, pandáš, pyšný človek, ktorému chýba pochopenie a empatia pre iných ľudí..Ale život nie je sranda a ani ty si ešte nepreskočil a nevieš ako skončíš. Je pravdepodobné, že aj tebe dá život zabrať, že budeš prinútený zmeniť mnohé svoje názory a postoje..michal # RabyFaso02
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-02-16 15:15:08 b2291483
Nízko hodnotený príspevok


Jambo # CapuSuxo47
-
 35% ( 7 people voted )
+
2014-02-16 19:51:22 b229c5ab
Ku chemoterapii uvediem zopar faktov, vo vseobecnosti chemoterapeutika: potlacaju imunitu (mnozstvo bielych krviniek za kratky cas sa drastickym sposobom znizi), su hepatotoxicke (poskodzuju pecen), neurotoxicke (mozog), nefrotoxicke (oblicky)... tieto organy su najviac poskodzovane.
Tieto informacie najdete v kazdej ucebnici ,ktore su urcene pre lekarov !!! Citujem z knihy z ktorej cerpa informacie moja kolegyna pani doktorka "Cytostatika su karcinogenne" !!!
Ano, tie substancie ktore sa aplikuju priamo do krvneho riecistia pacientom sposobuju rakovinu, je to fakt. Tvrdi to priamo vyrobca a vedia to aj lekari.
Cytostatikum ak kvapnete na gumenu podlahu, vypali do nej dieru, preto sa cytostatika aplikuju velmi pomaly, az 3-4 hodin, aby sa cievy neprepalili, doslova.
Som jeden z tych co podporuju svojou pracou tento system, snazim sa dosiahnut financnej slobody aby som nemusel s tymto vedomim dalej zit. Je to tazke to Vam poviem.
Kazdy musi splacat hypoteku...

Nonsensm # SuryKywy09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-16 21:29:48 6de639dc
jambo, nonsens. Chemoterapeutikum = názov lieku. Veľakrát to je bežne používaná látka, ktorú nikto nevníma a berie pravidlene v bežnej strave, len "to okolo" jej dáva nálepku. Tým nehovorím, že chemoterapeutiká používané v medicíne sú všetky dobré/zlé.

A súhlasím s Jambom. NIKDY! nedávať peniaze na charitu a spol.

Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-16 22:34:39 b2298b8e
So zaujmom to tu citam a ... zasnem.
Vecsina ludi tu ma celkom jasne vo veci: lekari vedome spolu s farmalobby zabijaju miliony ludi na svete a nejakym monstroznym sposobom taja pred verejnostou (okrem zopar internetovych zasvetencov) ze na rakovinu je vlastne vseliek gafor s alkoholom a vyvar z nejakej byliny.... wow!
Vazne rozum ide bokom.
FAKTY:
- chemoterapia je toxicka, ked ju nechcete nemusite. Nik vas nenuti. Rakovina nie je nakazliva, cize neliecenim skodite maximalne len sebe. Prezitie po chemo a kvalita zivota je otazna.
- Neliecena rakovina zabija. Liecena rakovina zabija. Rakovina zabija.
- A HLAVNE: neexistuje ziadna zazracna alternativa, ziadne amulety, zaklinadla, gaforove tinktury, cakry, mrkvove dzusy... existuje len nekonecny zastup ludi tuziacich aby tomu tak bolo.
Volba medzi vysoko pravdepodobnou smrtou a chemickou otravou s mensou perspektivou smrti je tazka a psychika mnohych ludi radsej ujde do rise fantazie a uveri nezmyslom. Ludia casto nie su dost silni aby prijali pravdu. Ak k tomu pridame (na Slovensku dost silnu) iracionalnost a naivitu - trebars uz len v tom ze ludia nemaju ani sajnu o tak dolezitej veci ako metodika vedeckeho skumania - t.j. napriklad ze "zazracne vylieceny" neznamena ze sa vyliecil tym co tvrdi, alebo ze vobec tu chorobu mal spravne diagnostikovanu alebo ze by sa nevyliecil bez akejkolvek liecby... plus zufalstvo spojene so snahou o hladanie nepriatela ktory za to moze (bezna reakcia) = taketo clanky

cyto # CojoBuke09
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-02-16 23:01:00 b28fad40
Vdaka za poucenie, mas pravdu. Dalej som uz pisal o cytostatikach. Dr Hujer, myslim ze ti usla pointa...
Je tazke zanechat stare predsvedcenia, viem. Skolska medicina dokaze efektivne vymyt mozog.

A, NIKDY! nedavajte peniaze na charitu, radsej si kupte chemoterapeutika, a aby ste podporili farma priemysel kupujte len zarucene synteticke produkty :)

Nonsensm # SuryKywy09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-16 23:05:09 6de639dc
cyto
Takze to zhrniem. Neexistuje studia ,ktora by preukazala ,ze "konvencna liecba" predlzuje zivot oproti neliecenej rakoviny. Avsak nelieceny clovek ma ovela vyssiu kvalitu zivota (a o enormnych financnych nakladoch na zdravotnu starostlivost ani nerozpravam)
Ver mi, pracujem na onkologii.

Nonsensm # SuryKywy09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-16 23:09:55 6de639dc
Nonsensm, takže odpovede máte z prvej ruky. Gratulujem. Rakovinou napadnutým priateľom ich môžete doporučiť.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-16 23:24:48 b2298b8e
Dr Hujer :
Až by verejne poukázal na túto pravdu v práci pacientom ,tak príde o zamestnanie..) A čo navrhuješ ty, akú alternatívu ? Alebo sa podrobiť klasickej liečbe ?

michal # RabyFaso02
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-16 23:37:45 b2291483
Ocakavam ,ze budem upaleny za ziva ,ale skusim to.
Skvelym prikladom smrtelnej chotoby je AIDS, ktory sposobuje zatial nikdy nikym nezdokumentovany a nedokazany virus HIV. Ano existuju pseudo dokazy, mozte si par "dokazov" sami vygooglit. Skuste najst izolovany virus HIV, prajem vela zabavy. Pravdepodobne, u niektorych osob sa choroba prejavuje cisto zo psychickeho stresu a zo spolocenskej izolacie. Niektory su len udajnymi nosicmi u ktorych sa choroba zahadnym sposobom neprejavi a niekory na "nu" zomieraju.
Test HIV pozitivity je jeden velky vtip: väčšine ľudí to bude pripadať ako veľké prekvapenie, ale súčasné testy na HIV (= Human Immunodeficiency Virus = vírus ľudskej imunodeficiencie (nedostatočnej imunity) = vírus spôsobujúci AIDS - pozn. prekl.) v skutočnosti netestujú prítomnosť vírusu HIV. Namiesto toho testujú prítomnosť protilátok proti HIV, ktoré imunitný systém vytvára na obranu seba samého proti HIV. A to, že máte v tele protilátky proti HIV ešte neznamená, že ste skutočne nositeľom HIV. Za určitých okolností je až 50 percent ľudí s pozitívnym výsledkom HIV testu (t.j. tým, ktorým test potvrdil nákazu HIV) v skutočnosti HIV negatívnych, avšak (neoprávnený) pozitívny výsledok HIV testu im tak-či-tak zo života urobí peklo.
Tento znepokojujúci fakt bol odhalený v nedávnej štúdii publikovanej vo vydaní Journal of the American Medical Association (Časopis Amerického zväzu lekárov) z 21.VII. Táto štúdia ukazuje, že pacienti, ktorí sa podieľali na klinických skúškach vakcíny proti HIV častokrát skončia ako HIV pozitívní, aj keď boli vystavení len vakcíne, nie samotnému vírusu HIV.
"Takmer polovica HIV-negatívnych ľudí, ktorí sa podieľali na klinických skúškach očkovacích látok proti HIV, skončia ako HIV-pozitívni v bežne používaných testoch na HIV - aj keď v skutočnosti nie sú nakazení HIV" oznamuje US News & World Report.
Niektoré vakcíny spôsobili počet falošných výsledkov (HIV-pozitívnych namiesto HIV-negatívnych) až vyše 86%.
To ,ze ste HIV pozitivny Vas nezabije, lebo nic take ako HIV pozitivita neexistuje, zabije Vas vedomie ,ze musite zomriet.
Takze, nenechajte sa liecit konvencnou medicinou (az na vynimky akutneho ohrozenia zdravia, chirurgicky zakrok). Neverte ludom ,ktory tvrdia ,ze rakovina je smrtelna (psychicky faktor je klucovy), a zmente svoj zivotny styl - jedzte zakladne nespracovane potraviny, a vyhybajte sa stresu.

Nonsensm # SuryKywy09
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-16 23:42:24 6de639dc
Nonsensm :
A čo moderné metódy, protonové delo ?

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-16 23:53:56 b2291483
"Zarucene" zazracne metody vam mozem vypisat mozno aj za tucet.
Zda sa ,ze klucovym faktorom v liecbe akejkolvek choroby je psychika cloveka, lenze prave ta psychika je pre modernu medicinu neuchopitelna, takze nepouzitelna a hlavne sa neda patentovat ako liecivo.
Pravdaze faktor prostredia, toxiny ,ziarenie atd. tiez musime brat do uvahy. Nemozte ocakavat ,ze ak ako par dnove dieta dostanete davku ortute a formaldehydu budete mat pevne zdravie.
Pozdravujem vsetkych zastancov ockovania.

Nonsensm # SuryKywy09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-17 00:01:19 6de639dc
michal
Vies preco som sucastou stale tohto systemu ?
Lebo kazdy clovek si musi prevziat zodpovednost sam za seba, na 100%, nie len pritakavat autoritam (lekarom...). Ja som dilerom, ty sa rozhodnes ci risknes nakup...
Viem o rakovie asi tolko ako konvencna medicina, zhola nic. Ale viem ,ze to je len giganticky biznis, a nikomu nepomahame, ale prave naopak.

Nonsensm # SuryKywy09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 00:10:36 6de639dc
Nonsensm :
Si súčasťou toho systému pre peniaze, aby si mal na hypotéku a náklady na život, to ,čo si napísal, tým sa snažíš vyriešiť len tvoje svedomie, ktoré sa ti ozýva...
Vieš, to je taký alibizmus, máš x ľudí, čo nemajú vzdelanie, nemožu vedieť všetko a preto sa spoliehajú na autority, lekárov, že ich chcú liečiť, lenže lekári robia len to, čo im systém dovolí a ten je založený na zisku z pacienta a nie na skutočnom liečení.. Aj lekár platí hypotéku, ako aj ty...A bližšia je vždy rodina ako cudzí človek, pacient..Ale je to morálna dilema každého, kto sa toho zúčastňuje a má plné vedomie toho, čo vlastne robí..Myslíš, že čo už povie lekár onkologickému pacientovi ? Že nemá ísť na chemoterapiu ? Aby mu zobrali licenciu ? Aby ho ostrakizovali a vyhodili z práce ?
Neber si to osobne, napísal som len svoj názor..michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 00:30:52 b2291483
michal, navrhujem, aby sa každý rozhodol tak, ako uzná za vhodné. Bohužiaľ to ľudia nerobia. Ľudia umierajú na rakovinu či sa liečia zaručene fungujúcimi alternatívnymi metódami, alebo konvenčnými spôsobmi. Ja počkám na génovú terapiu.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 08:38:09 5b7f47f7
DR Hujer :
OK

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 09:30:38 b2292c6c
"Zprávy o pacientech s rakovinou, kterým čaj Essiac nepomohl, pramení většinou ze skutečnosti, že tito lidé si čaj koupili v obchodech se zdravou výživou, kde je tento čaj dražší, než když si jej sami uvaříte z bylinek." takže aqua salamandra nefunguje keď sa kupuje v obchodoch so zdravou výživou? Alebo keď sa kupuje s veľkou maržou?


článok je možno dobre myslený, ale strašne blbo napísaný, alebo preložený.

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 10:13:45 c3928a4c
Gejza Hufnagel

jemne narazal na tazko charitativnu Ligu proti rakovine starej pani "Dobrotivej" , satanistke , ktora nikdy nedala ani floka ziadnemu choremu na rakovinu , ktory sa na nu obratil , nikdy nikomu nepomohla a za tazke stamiliony , ktore chudaci - hlupaci v narcisovych manipulatorskych zbierakach v dobrej viere darovali tejto starej sladekej zakernej zlodejskej bestii , ktora za to postavili kliniku pre svoje deti a stala sa tazkou milionarkou !

Svoj zlodejsky zadok si stara zlodejska potvora zasadne vyvaza v narcisovom Mercedesi a byva pod Slavinom vo vile za desiatku mil EUR !

Sumrak # GysyQuky18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 12:20:54 bc79b747
Sumrak :
Ako sa volá ?

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 12:39:41 b2292c6c
gejza hufnagel brat jehovov # SapuTyfy26

dobré ráno!

klifton # GexiSosy84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-17 14:43:07 5f67a347
cyto,---Máš pravdu,----Len by som pripomenula pozerajme sa očami ,človeka,chorého . Tú nejde ,podľa mňa o naivitu,či iracionálnosť. Možno na Slovensku sa ľuďom málo hovorí,načo majú právo.Na Slovensku sa nehovorí pacientom,že preventívna prehliadka proti rakovine sa robí v Martine a môžu si to dovoliť ľudia ,typu Flašik. Je údajne veľmi drahá .Chorý sa na Slovensku dozvie krutú pravdu,keď už je obyčajne neskoro.Potom sa chytá aj stebla slamky.
nonsensm,----Pri vážnej chorobe ,nemôžeš od človeka chcieť ,aby za seba prevzal 100% zodpovednosť.Záleží na psychike človeka, tak povedz,ktorý vážne chorý človek,ktorému povedia ,že jeho život je už na konci ,ak nepôjde na chemoterápiu,či na ožarovanie,je psychicky silný?A ešte aby si zachoval zdravý rozum?Také reči ako--rodina ťa podrží---sú nanič. Rodina je takisto zhrozená a vykoľajená ,ako chorý člen rodiny!.Lekár by sa mal s rodinou chorého porozprávať otvorene,poradiť a to sa u nás deje len keď dáš úplatok.Možno česť výnimkám.Ak sa to niekomu nepáči,môže dať zas mínus.
.


Jambo # CapuSuxo47
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-17 19:29:15 b2298b25
jambo, kompletná onkoprehliadka stojí cca 170€. Ja som bol na nej v Brne na MOU.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 20:34:40 b229cd21
Dr Hujer,--- No vidíš. Stačí, aby to lekár takto povedal Chorému alebo jeho rodine. Tých 170€ by určite každý obetoval.Tak kde je chyba?Len treba informovať a to u nás chýba. . Ak to má byť preventívna prehliadka,tak by ju mal lekár navrhnúť každému.Veľa ľudí ani nevie že niečo také jestvuje.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 20:58:02 b2298b25
Sloňko, kto má zdravú hubu a nemá v hlave nakladené, ten sa informuje. Hlupák len konšpiruje a uchyľuje sa k stredovekému mastičkárskemu ránhojičstvu. Porozumel si, čo som napísal? Lol!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-17 21:55:40 bc7b649f
Už máš dušu spokojnú? Pandemonium?

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-17 22:05:18 b2298b25
Podla mna tento problem je ovela komplexnejsi ako ciernobiely pohlad - priemyselna liecba (chemo, radio, cielena terapia, atd..) versus alternativne terapie ( existuju doslova stovky roznych oficialnou vedou neuznanych terapii) Ja by som nezatracoval ani jedno ani druhe. To skutocne zavisi od pripadu k pripadu, kazda minca ma dve strany. Problem s chemoterapiou je ten, ze je velmi agresivna a nici imunny system, ktory je klucovy pri boji s degenerativnymi chorobami.
Ale skutocny pruser nastane vtedy, ak chemoterapia neznici vsetky chore bunky. Nepatrna (mozno nedetekovatelna) cast degenerativnych buniek ktore na liecbu nereaguju sa budu dalej mnozit. A potom uz nepomoze ziadna lekarskou vedou schvalena liecba a organizmus s oslabenou alebo znicenou imunitou si s tym nedokaze poradit. Poznam niekolko ludi, ktori podstupili operaciu a nasledne chemoterapiu a vyliecili sa, ale vo vsetkych pripadoch bol nador izolovany a nerozsiril sa do inych organov. Poznal som asi tucet ludi s metastatickou rakovinou, ktorym chemoterapia nepomohla alebo pomohla len velmi obmedzene. V priebehu pol roka az piatich rokov vsetci odisli na onen svet. Vacsina z nich neskusila ziadnu alternativnu metodu a spoliehali sa len na "vydobytky" modernej zapadnej mediciny. Ale poznam jeden pripad rakoviny prsnika s metastazami na plucach. Osobu vo veku asi 40 rokov na ktorej to onkologicki lekari vzdali a poslali domov s tym ze jej zostava jeden-dva mesiace zivota.
Odvtedy ubehlo vyse pol roka a tato pani vdaka klasickej TCM uspesne preziva s tym ze rast nadorovych buniek sa dramaticky spomalil. Liecba ktorej sa podrobuje spociva v uzivani cinskych protirakovinovych bylinnych zmesi a podpornej akupunkture.

Zolo # SohyVeku58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-18 03:46:57 4304d646
Radost citat toto. Nieco poucne a nieco za hlavu chytajuce. Co to ta rakovina je? Je to virus, bakteria, alebo co? Ak si spravne zodpovieme tuto otazku, tak potom mozme zacat tvorbu lieku. Ale tvorba lieku nespociva vo vyvine lieku, ale iba tvorbe homeopatik, alebo skor vyrobe vodiciek za velke peniaze. Lebo je nemozne, aby liek ktory sa akoze vyvijal dlhe roky, prisiel na trh, predával za 1000€ a nemal ziadny ucinok, ale skor mal opacny efekt. A chyba dnesnej doby je, ze vsetko ja len o peniazoch. Ludsky zivot ma nulovu hodnotu.
Cital som o konvencnej liecbe a alternativnej dost. Farmaceuticke spolocnosti nespristupnia vyskum, aleternativnej liecby, lebo by prisli o mnohomiliardove zisky rocne. Pre nich je lepsie zarabat na lieku ktory mozno pomoze a mozno nie, ako dovolit vyskum lieku ktory pomoze! Lebo bolo vela pripadov, kde lekari uz nechceli liecit cloveka, lebo to nemalo vyznam, ale alternativna liecba ho dokonale vyliecila. Pokial lekarom nepojde o vyliecenie pacienta tak dovtedy farmakospolocnosti budu vyrabat a predavat vodicky s velmi nizkou ucinostou.

John # RinaTehu04
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-19 17:53:23 c157a901

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0632 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made