Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

USA vs. Rusko


USA vs. Rusko

USA vs. Rusko

O čo vlastne ide? V podstate o nič aj o všetko. Prečo toľko vzruchu pre krajinu ktorá nikoho neinteresovala celé roky?

Krajina ktorá nemá žiadnu extra peknú minulosť. Hádam že teraz som si znepriatelil Ukrajincov, ale je to tak. Názov Ukrajina pochádza zo slova Okrajina. Takže niečo mimo krajiny. Bola viac rokov poľská ako ruská, alebo ukrajinská. Nechcem to tu rozoberať do detailov, ale chystám sa napísať o tom zvlášť kapitolu, myslím, že celkom zaujmavu a rozsiahlejšiu.... Ukrajinský národ vznikol z vyhnancov, vrahov a pod., ale tak vzniklo aj USA a kde sú teraz? Troška drzosti nie je nikdy na škodu.

Prečo USA interesuje Ukrajina?

USA cíti šancu, a reálnu ako nikdy doteraz, aby položili svojho najväčšieho súpera Rusko.

Majú všetkých spojencov. NATO je dnes mašinéria aká nemá obdoby. Nikdy doteraz nebola s nimi aj východná Európa a celé Pobaltie. Bez šance úspechu,čo do počtu vojakov, tak aj výzbroje. Jasné, že Rusko tu má ešte atómové zbrane, ale to hádam nik na svete nechce. Len chorá hlava. Je na každom či je za alebo proti. Nechcem tu propagovať ani jednu stranu tohto začínajúceho konfliktu, ktorý kto vie ako skončí.

Ale vyhrať vojnu s jedinou lietadlovou loďou? Rusko sa preceňuje a vie že nemá na to. Zbytočné provokácie. Nakoniec zlomia aj tak oligarchovia krk Putinovi, lebo prišli o strašné peniaze. Švajčiarsko ešte aj zastavilo machinácie a účty bez rozdielu aj Ukrajincom aj rusom. No pochybujem že si ľudia, ktorí platia Putina, nechajú len tak zobrať peniaze. Nejde o pár rubľov..to je jasné

Nefandím ani USA , ani Rusku.

Len keby má Rusko takúto šancu tak je tu už vojna na všetkých kontinentoch. Nepochopím ľudí, ktorí dnes sympatizujú s niektorou stranou konfliktu. A vrchol, keď niekto podporuje krajinu , ktorá nás okupovala 20 rokov. A preto sme tam kde sme. Nech ide taký človek do gulagu a asi mu tam bude fajn. Ale čo sa komu páči, nech má.

Jedine plus pre Ukrajinu je, že konečne spoznali svoje sebaurčenie. Doteraz neboli na svoj štát nijako pyšn, teraz sa bijú do pŕs... to asi Rusko nechcelo. Tak národne prebudenie zväčša začína tam, kde chce niekto utlačiť a spochybniť podstatu národa.

Normálny človek nechce ani Rusko ani USA. Sú to mocnosti a my len medzi nimi malý kamienok.

Máme ale na výber? Nie sme Švajčiarsko, kde majú narvané peniaze obe strany. Sme len malá krajina, ktorá si ako neraz, odserie všetko čo prinesie tento konflikt.

Preto nechcime propagandu a vojnu. Nič dobré by nám to neprinieslo.... Ukrajina je náš hraničný štát a my by sme to tu mali za dverami...túto chorú vojnu!

Žofo



Author: Jaroslav Zofcik # NyleXigu36
Svet2014-12-2128
-
 20% ( 41 people voted )
+
autor je "farizej" - FUJ! (-)

Bertold # FuliXuju84
-
 64% ( 12 people voted )
+
2014-12-22 18:28:50 5f67d201
A v nasledujucom clanku nam autor povie, ze mozno by bolo pre nas bezpecnejsie keby sme tu predsa len mali nejaku tu zakladnu nasich "spojencov". Vtedy si Rusko na nas urcite netrufne. Co sa tyka tych lietadlovych lodi, keby ich rusi potrebovali viacej, tak by ich urcite postavili.
Dunco # BiqoXahu07
-
 77% ( 12 people voted )
+
2014-12-22 18:54:16 bc8d1e88
Nechcem propagovať ani jednu stranu konfliktu, ale Rusko, Rusko, Rusko, Rusko.... Ešte že USA nechcú vojnu. Veľmi tendenčne napísaný článok. Dúfam, že i Vy ostatní ste to poznali. Ak nie, tak mám pre Vás ešte závažnejšie zistenie. Články na dôležité.sk začínajú byť, alebo sú veľmi tendenčné. Oči otvorené a nehltajte všetko bez rozumu.... Opatrujte sa!

Pepa # TyquPosi23
-
 82% ( 18 people voted )
+
2014-12-22 20:58:09 bc7b70e7
Dutohlav bezmozgový.
O pôvode názvu ukrajina síce píšeš správne, ale aj tak si ukážkový. Úplne v pohode by sa Ukrajina mohla premenovať a vybrať si meno z rozsiahlej škály tých, ktoré ňou v minulosti prehrmeli.
Ty sa upínaš na názov, nahovárajúc, že názov niečo znamená.
Ukrajina nebola poľská, kde si na to prišiel? Rzeczpospolita nie je poľsko, ale viacjazykové, viacnáboženské spoločenstvo. Čo bolo poľské na tej ukrajine a čo je poľské na rozdiel od nepoľského? Zbláznil si sa? Vtedajší poliaci nebola banda nacistov alebo pisopatov.
USA sú kde teraz? Presne na začiatku. Sám píšeš, že vznikli z vrahov a dnes sú miliónkrát horší vrahovia? Žeby nie?
Rusko je súper USA? Nie a ani nikdy nebolo, stalo sa ním iba z nostalgie, pre neslýchane rozľahlé zboľševizovanie lebení v Rusku, keď sa Rusko jednak ako jediné stalo dedičom ZSSR, ale aj z dôvodu nehybnej a nemysliacej americkej verejnosti, pre ktorú Rusko či ZSSR znamená to isté. Psychopati nenávidia Rusko, pretože ho stotožňujú so ZSSR. Komunisti z bývalej sovietskej zóny prešli pod nové ústredie, pričom sa nezbavili boľševických móresov. A zároveň v Rusku sa príliš rozkrikujú pohrobkovia komunistickej hrôzovlády, čím len nahrávajú americkej špinavej čvarge a sú v skutku ich spojenci.
Je ľahké vyhrať nie s jednou lietadlovou loďou, dokonca aj bez nej, úplne neviditeľne.
Ty podsúvaš, že vraj Rusko na niečo nemá a že sa preceňuje. Už si si vsadil na víťaza? Ináč všetky tvoje prázdne reči nemajú zmysel. Ak poznáš vopred vývoj, tak by si ho mal využiť. Lenže ty si len 1 zo zástupu tupých gójov, čo mudrujú o všetkom, ale nikdy nezúžitkujú svoje „vedomosti“.
Oligarchovia prišli o prachy? Kto a o koľko? Takže sa zbavia Putina politicky, alebo hospodársky, alebo dokonca zmenia zákony? Alebo v tvojom komunistickom svete je to to isté?
Napíš meno tých, čo okupovali? Bolo to Gruzínsko a Ukrajina, žeby nie? Počuj boľševik, takže 20 rokov? A čo predtým, počas vlády stalinistických katanov a českoboľševických zločincov? Tá doba sa ti náramne páčila, nebol tvoj otec náhodou vykopnutý zo strany?
Keď píšeš nás, píšeš za vás predaugustových súdruhov? Ty si socka, lebo si socka, si tam kde by si nechcel byť a hľadáš ako všetci súdruhovia vinníkov tvojho nelichotivého postavenia.
Aký môžu mať vplyv sovietski vygumovaní vojaci na tvoju dnešnú malosť, trocha sebareflexie by sa ti hodilo.

Lidhja # JojaVime40
-
 59% ( 17 people voted )
+
2014-12-22 21:26:50 b228aaae
USA chcu ruske nerastne suroviny , pozrite si mapu a rozlohu Ruska ake je obrovske a kolko nerastneho bohatstva a zdrojov sa tam nachadza . USA chcu kontrolovat ruske zdroje tak ako teraz kontroluju ich zemny plyn, pretoze maju pod palcom kohutiky na ukrajine, tak isto ako kontroluju vsetku ropu ktora je v Iraku , radi by mali pod palcom aj Venezuelu , skratka par dementov chce svetovladu a zjednotit a zotrocit svet. (kto ma pod kontrolov zdroje a potraviny ten vladne svetu ) Pravdepodobne pred tym ako to urobja ho este ciastocne depopuluju bo sarancata su uz dost premnozene a vojna medzi usa a Ruskom moze poskytnut spustaci mechanizmus.
cickosko # FajeLyna69
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-12-22 23:22:46 bc7b648c
Po tomto clanku si akurat kazdemu ukazal, ze ty si skvely priklad toho ako media dokazu vygumovat aj zdravy rozum a dokazu presvedcit o vsetkom.... Urob nam laskavost a daj sa liecit a nepis uz ziadne clanky... Teda ci sa das liecit mi je jedno ale nerad by som si na dolezite.sk este raz precital clanok od tak primitivneho a slabomyselneho blba ako si ty!
Sisinalozil # RaryHaxa65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-22 23:32:24 5e766000
loading...
Že si potíte triko. Ďalší z ťažko platených profíkov z "nezávislých" agentúr. Si všimnite ten rovnaký štýl ako "ostatní" s protiruským zameraním. A občas aj s pritiamerickým. Či vpravo, alebo vľavo, vsjo rovno, hlavne, že stádo stále ide stále smerom do košiara. Bohužiaľ už nie na každodenné podojenie, ale treba načim cudzokrajných jahňacinou nakŕmiť. Zbohom a amen.
Hockenberry # NogaWyji14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 01:12:29 3ec5f340
RUSKO = posledná koloniálna mocnosť sveta.
A patrí sa dodať že najväčšia.
Stručná história Ruska
8. a 9. storočie - spoločný štátny útvar tzv. Kijevská Rus
1721 - ujíma sa vlády Peter I (Veľký).
Vtedy Ruské kniežatstvo siahalo sotva na polceste z Moskvy po Ural.
Peter inicioval a začal tzv. objaviteľské cesty, kedy boli postupne pripájané k Rusku:
Severné územia, Ural, Sibír, Ďaleký východ, Kamčatka, Aljaška.
Keďže šlo takmer o neobývané územia, tak sa tak dialo s minimálnym alebo nulovým odporom. Veď Eskimákov a Čukčov bolo sotva 100.000.
(Nikto to nikdy presne nezrátal, je to len odhad)
Krym a Čiernomorské pobrežie pripojila k Rusku cárovná Katarína Veľká* .
Napr. r. 1776 sa osamostatnili Spojené štáty od Anglickej nadvlády !
4. 7. 1776 Deklarácia nezávislosti USA .
Rusko je jediná koloniálna mocnosť, ktorá svoje kolónie získavala postupným pripájaním k svojej východnej hranici ! !
* Katarína II (prezývaná Veľká)
1729 - 1796
nemka z rodu Anhalt-Zerzbst, ktorá ovládla Rusko


Gilgamesh # BakyJymu34
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-12-23 01:34:49 42f951c9
jaroslav zofcik alias zifcak, na jednej strane máš pravdu, že putina položia vlastní oligarchovia, ale čo to píšeš za blbosť, že nechcime vojnu? akoby sme my o tom rozhodovali.
vojnu tam chce usa a už sťahuje na ukrajinu aj vlaky s vojenskou technikou. aj cez svk.

http://www.topky.sk/cl/10/1446113/VIDEO-Zachytili-
kolonu-obrnencov-v-Bratislave--Presun-armady-cez-h
lavnu-stanicu-

vládny predstavitelia o ničom "nevedia". to značí len jedno. je to pravda! tak ako dzurinda nechal bombardovať juhosláviu cez svk a bola to len "odklonená civilná letecká doprava", tak teraz fico potichu zradil a necháva prechádzať útočné transporty. a to tvoje "nechcime vojnu" je na výsmech. tým si zhovädil celkom dobrý článok. vojna tu už dávno je. neviem ale či nenabádaš skrze tento článok, aby sme išli vykoľajovať tie vlaky?
pozor, sis ťa sleduje!


aaa # RuxaQija4
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-12-23 05:01:39 b229156b
http://www.mojevideo.sk/video/20f74/k_comu_je_amer
icanom_vojna_v_eu.html
kucma # FyvaFixa25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-23 07:37:24 bc7061e2
USA uber alles ! ! ! tak nejako podobne to uz parkrat zacinalo v minulosti
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 07:50:57 d9777929
Gilgamesh

doplnil by som ťa, že až tak bez odporu to nebolo. Za Ivana Hrozného si podrobili Nencov, Sibírsky chanát. Viď účinkovanie Jermaka. Taký ruský Hernán Cortés a paralely s objavovaním Ameriky. No a Krym, že posvätné ruské územie ? To isté môžu povedať aj Tatari, ktorí tomu územiu vládli cca. do panovania Kataríny Veľkej. Tak len toľko k tej šírej holubičej duši našich bratov.

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-23 07:56:47 59ad0cca
Když čtu podobné politologické rozbory, uvažuji o tom, že na světě je už nyní velké množství rozumných a moudrých lidí, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je bohužel založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně, globálně realizovat. Nebude.li se uvedený problém urychleně řešit, tak to špatně dopadne. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným a moudrým lidem byla cestou k dohodě, co bude v budoucnosti následovat. Osobně se domnívám, že v rámci vzniku globální demokratické vlády vznikne univerzální učení, které bude zahrnovat v jednotném pojetí víru i vědu. Více lze nalézt v následujících odkazech:
Pochová věda boha?: http://dolezite.sk/J
ohn-Lennox-Pochova-veda-Boha-oevOW0.html#ixzz3MfFm
EMYk

Prognóza budoucnosti lidstva: http://miloslav7.blogspo
t.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html[/ur
l]
Teorie vševývoje reálskutečnosti:
http://miloslav
7.blogspot.cz/2014/07/teorie-vsevyvoje-posledni-de
finitivni.html


Miloslav Dedek # LafiToju89
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-12-23 13:00:42 b2d194ac
Když čtu podobné politologické rozbory, uvažuji o tom, že na světě je už nyní velké množství rozumných a moudrých lidí, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je bohužel založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně, globálně realizovat. Nebude.li se uvedený problém urychleně řešit, tak to špatně dopadne. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným a moudrým lidem byla cestou k dohodě, co bude v budoucnosti následovat. Osobně se domnívám, že v rámci vzniku globální demokratické vlády vznikne univerzální učení, které bude zahrnovat v jednotném pojetí víru i vědu. Více lze nalézt v následujících odkazech:
Pochová věda boha?: http://dolezite.sk/J
ohn-Lennox-Pochova-veda-Boha-oevOW0.html#ixzz3MfFm
EMYk

Prognóza budoucnosti lidstva: http://miloslav7.blogspo
t.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html[/ur
l]
Teorie vševývoje reálskutečnosti:
http://miloslav
7.blogspot.cz/2014/07/teorie-vsevyvoje-posledni-de
finitivni.html


Miloslav Dedek # LafiToju89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-23 13:05:52 b2d194ac
milko, vieme, volá sa to nwo.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 13:30:57 b2291089
Vyborny clanok. Ako doplnok odporucam
http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/12/ruble-oi
l-shale-gas-derivatives-and_8.html

http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/12/vineyard
-of-saker-white-paper-china.html
7 Lies In Under 2 Minutes: http://youtu.be/UErR7i2onW0

december # TileQymy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 14:42:25 425753fc
To co bolo kedysi dolezite dnes preslo na nazorobcana.sk, hlavnespravy.sk, inespravy.sk


december # TileQymy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 14:44:51 425753fc

Marek Obrtel: Hluboce se stydím za zločineckou organizaci, jakou je NATO. Vracím vyznamenání


22. 12. 2014 18:49


Otevřený dopis Ministru obrany ČR a vládě ČR – žádost o odejmutí vyznamenání z vojenských operací AČR pod hlavičkou NATO


http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-peti
ce/Marek-Obrtel-Hluboce-se-stydim-za-zlocineckou-o
rganizaci-jakou-je-NATO-Vracim-vyznamenani-351287

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-peti
ce/Marek-Obrtel-Hluboce-se-stydim-za-zlocineckou-o
rganizaci-jakou-je-NATO-Vracim-vyznamenani-351287/
diskuse

imelo # SyxaHosa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 15:27:16 b06ab9ff
Autor clanku je bud jednoznacny idiot, co necita dennu tlac a vôbec nepozna historiu, alebo zaplatena prostitutla. Uz nejaky cas ma Rusko vo svojej vojenskej doktrine, ze okamzite pouzije jadrove zbrane, pri akom kolvek konflikte, co ohrozi uzemie Ruska. Takze tato tupa uvaha, o vojenskej prevahe NATO je uplne bezpredmetna. Okrem toho, velmi rad by som videl, ako by islo bojovat tych niekolko stoviek pretucnelych sprostych vojakov Slovenska, Ciech, Rumunska, Polska, alebo Bulharska proti Rusku. S technikou, co ma minimalne 30 rokov. No a keby vyhlasila EU mobilizaciu, tak dopadne asi presne rovnako, ako na Ukrajine, ze bud vsetci utecu, alebo by este v ten isty den obesili svoje vlady na lampy... Co je asi skor realne. Takze osobne si myslim, ze aketolvek tupe uvahy o napadnuti Ruska su odsudene na zanik este skor, nez sa nad nimi nejka tupa hlava v NATO vôbec zamysli. Skratka nemaju na napadnutie Ruska ani odvahu, ani nic, co by im zaistilo akykolvek uspech. Zapad svoju sancu uz davno presral, ked za ozrateho Jeltsina bolo Rusko v bankrote, ludia nemali doslova co jest a armada neexistovala. Vtedy bola MALA sanca polozit Rusko. Aj ked neverim, ze by vtedy Rusi nepouzili svoje atomove zbrane presne tak isto, ako by ich pouzili aj dnes... Rusi skratka niesu ti, co si nechaju svoju krajinu niekomu UKRADNUT alebo vyrabovat. Ako sme uz boli v nedalekej historii dva krat svedkami. Rusi vojny nezacinaju, oni ich ale vyhravaju...
Hansen # WywyWyjo95
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-12-23 17:54:06 5119a4e6
Ad Hansen
Rusi vojny nevyhravaju !
Napoleona aj Hitlera porazil general M O R O Z !
Po slovensky generál Mráz !
A propo - svoje jadrové zbrane rusi vyrobili len na základe krádeže americkej technológie !


Gilgamesh # BakyJymu34
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-23 20:57:02 42f951cc
A čo chcel týmto básnik povedať?

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 21:00:46 bca784a0
Gilgamesh # BakyJymu34
no daj ešte nejaký, nech sa pobavím

Bertold # FuliXuju84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-24 00:03:32 5f67d201
No a amíkom ich vyrobili nemci, ktorým odpustili vojnové zločiny.
Sando # QeluKefe05
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-24 03:19:13 5c341824
autor clanku sa krasne vyjadril ze rusko ma jedinu lietadlovu lod. ale vsetci co vieme ze lietadlove lode nesluzia na ochranu krajiny ale prave na agresiu, nevedomky povedla svoj nazor na to ze rusko nie je agresor ,ale skor amerika pod schovavajuca sa za NATO : north[/b
] alliance terrorist organization

laco # LiqoToqe82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-24 10:59:46 5f66da1a
Obavam sa ze Rusi aj keby ich z velkej casti nefunkcne jadrove zbrane nerozpredala ruska mafia do usa, by v pripade vacsiehou konfliktu nemali sancu. este aj ten rusky ozran co by odpaloval rakety by tu atomovu zbran omylom odpalil na moskvu :D
xexexe # MudaXici27
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-25 05:55:30 c35b0be3
To keď niekto hovorí o vojne a medzi "mocnosťami"...véééľmi sa mýli! To by nebola vojna --to by bolo--NIČENIE--! Tých 6 atomových bômb na USA industrialne centra a --ochromená ekonomika, pohyb pozemných vojsk--v predu 100 km priestor--bez živej duše nepriateľskej, po stranách 200 km "čistý koridor" a valiace sa vojsko 60km rýchlosťou... dronik hodí "číp" do nepriateľského centra a za cca 10 minút je tam raketa aj balistická s rôznym ničiacím "aspektom" --všetko , všade "zlokalizované", upresnené , navigované...a ničiacé! Podceňovať jednu alebo druhú stranu--je REAKČÉ..vysoko neseriozné, hlúpe! Kto má čo i len takéto snaženia--náznakovo../autor "príspevku/ ..treba HO izolovať!
Klopi # KafuKygu89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-25 14:10:14 58d4289b
Pst..REAKČNÉ...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-25 14:12:31 58d4289b
Tento web uz stoji za jedno velke h***o. dakujem. Dovidenia.
Posledny nech tu zhasne. Viac sem neklikam

Zbohom # LegeSefo92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-26 00:15:26 b228a505

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:







Podporte nás aj cez BITCOINY



12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Politika levných peněz neničí ekonomiku jenom pomocí inflace


Politika levných peněz neničí ekonomiku jenom pomocí inflace
Americká centrální banka bude pokračovat ve stimulaci ekonomiky, protože inflace nepředstavuje velkou hrozbu. Prezident Minneapoliského FEDu Kocherlakota řekl: „Očekávám míru inflace ...
Plytvanie na mikroúrovni
Virtuálne meny v Davose
Technologicky vyspela Európa? naozaj?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1057 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made