Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ


USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ

Barack Obama a britský premiér David Cameron se při nedělním čtyřicetiminutovém telefonickém rozhovoru "v principu" dohodli, že i bez souhlasu OSN a bez ohledu na výsledek šetření jejích inspektorů příštích dvou týdnech zaútočí na Sýrii. Francie s plánem podle všeho souhlasí.

 

Britské zdroje konstatují, že útočící státy dopředu nevylučují, že by požádaly v OSN o podporu pro svou válku, s kladným verdiktem světové organizace ale nepočítají a jsou proto připraveny vést agresi i tak. První útoky se mají takřka výlučně soustředit na raketové údery po "velitelských a kontrolních" oblastech a budou vedeny z amerických bitevních lodí, které v uplynulých dnech dorazily do regionu.

 

Británie má údajně eminentní zájem na tom, aby útoky, jejichž příprava už byla zahájena, proběhly rychle a Cameronova vláda tak nemusela čelit vyhlídce na parlamentní hlasování o válce, neboť parlament by ji podle všeho neschválil. Proto je snaha, aby byly raketové útoky velmi omezené, čímž by podle Camerona nesplňovaly definici "války" a daly by mu výmluvu k tomu, že nepožádal parlament o souhlas.

 

Podobně uvažují i v baště demokracie. Přední postava Demokratické strany, člen sněmovního výboru pro zpravodajské služby Adam Schiff už prohlásil, že útoky budou směřovány tak, aby zabránily Bašáru Asadovi v používání chemických zbraní, ale není jejich cílem "změna režimu" v Sýrii. "Nemáme v úmyslu svrhnout režim," prohlásil pro CNN. Podle Schiffa Kongres podpoří jen omezené údery, jejichž terčem budou chemické zbraně. Raketové útoky prý nebudou tak silné, aby zcela destabilizovaly režim, ale budou "dostatečně trestajícími" k tomu, aby Asad dále podnikal chemické útoky. 

Celý článek zde: literarky.czAuthor: lit # GequLixu48
Vojny2013-08-2629
-
 63% ( 6 people voted )
+
tymto mierotvorcom na cele s najmierumilovnejsim nositelom nobelovej ceny sa uz podarilo oslobodit lybijsky lud od bezplatneho skolstva, zdravotnictva, elektrickej energie a kopu dalsich zatazujucich dotacii zo strany teroristu kaddafiho. konecne mozu slobodne podliehat dlhom a platit za vsetko, za co sa da tak ako aj my. my sme si ju nehumanne vystrngali, oni sli humannejsou cestou a to bombardovanim. take iste oslobodenie caka aj lud syrie od teroristu asada tiez od tych istych mierotvorcov.
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=ht_k2RKAWGsFero # LifuRoru61
-
 88% ( 32 people voted )
+
2013-08-28 13:03:38 5ab6fb7f
Všimli ste si že nie je počuť o Nemecku? Ja viem, sú tam voľby .... ale aj tak .... divné. Fakt krásna ukážka mediálnej manipulácie.

smartang # BohuPyki56
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-08-28 13:16:03 d90c3016
http://czech.ruvr.ru/2013_08_28/USA-zautoci-na-Syr
ii-v-noci-na-patek/
dnes vecer # TaqoCeve67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-28 14:11:06 6de625d1
v predoslich clankoch som sa docital ze nasli jeden chamicky sklad(a je otazne ci to zasa nieje iba podvrh),ale v clanku citam o raketovych utokoch na sklady chemickych zbrani v mnoznom cisle.co je toto zasa za priehladny podvod?zrazu vedia o desiatkach chemickych skladov?
a dalsi blud su raketove utoky na suverenny stat ktore nesplnaju kriteria vojny?aj keby cudzie armady ostrelovali vojenske ciele ineho statu zo vzduchovkami,tak sa jedna o akt vojny!o com to ten Cameron trepe?

TNT1973 # HamuQeno04
-
 74% ( 9 people voted )
+
2013-08-28 14:55:13 d991c727
Amici povedali jasne ze nebudu cakat na vysledky inspekcie - uz vedia kto je vinny. To hovori za vsetko. Ak bude Slovensko sucastou tohto dalsieho oebu, tak to bude nielen velmi smutne, ale do neba volajuca hlupost a obmedzenost. A co na to inteligent Lajcak? Onedlho asi bude mat moznost predviest, ako vyzera vlastny nazor na vec .... potom sledujte tie naucene frazy ... Vrecko na grcanie doporucujem mat po ruke hlavne ak mate novu sedacku.

Tak co Slovensko? Quo vadis?

smartang # BohuPyki56
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-08-28 15:32:29 5f67412b
Dokonca uz nevadi ani to, ze bojuju po boku Alkaidy. To je ta ich zasadovost. Dobre ze sa toho nedozil Bin Ladin. Asi by skoncil v cvokarni. Takto zostal hrdina ...

smartang # BohuPyki56
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-08-28 15:39:06 5f67412b
loading...
Celé je to od začiatku (9/11) o Iráne. Lenže Irán je trošku iná liga, naňho nemôžu zaútočiť len tak, treba trošku taktizovať. Vyradiť spojencov z hry, dostať sa mu na hranice, ale nenápadne, tak aby nemohol Irán protestovať. Takže najprv z východu amíci obsadili Afganistan a teraz sa chystajú zo západu na Sýriu. Toto je podľa mňa posledný krok pred útokom na Irán. Pravdepodobne bude vojna s Iránom začatá práve preto, že obvinia Irán z priamej pomoci Sýrii. Kam bude utekať sýrska armáda a papaláši - do Iránu.
mkultra # JyteWodo51
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-08-28 15:42:43 5f6608d7
Blizi sa velke finale financneho systemu? Coje na tomto pravdy neviem, ale toto info a tym aj doveryhodnost Bena si budeme moct coskoro overit ...
Latest attempt to start world war 3 in Syria a sign of cabal desperation

Posted by benjamin
August 27, 2013

The final take-down of the criminal cabal that illegally seized control of many Western countries is under-way according to multiple sources in the Pentagon, MI5, the Italian P2 Freemason Lodge and in various Asian power centers.
The ongoing attempts by these religious fanatic criminals to start Armageddon, this time with an operation in Syria is nothing more than a sign of desperation. The list of countries that has agreed to attack Syria based on the obvious cabal staged poisonous gas attack in Syria is also a list of the countries still under cabal control. These are the US, Canada (to my deep shame), France, Israel, Italy, Turkey, Qatar and Saudi Arabia. The fact that other NATO countries, notably Germany, are not participating is a sign the cabal no longer controls the NATO alliance. Globally, the cabal now controls only 8 out of the 195 nations on earth.
It is true these cabal controlled nations still control considerable military power on paper but it is extremely unlikely the pentagon will go along with this latest cabal gambit. From their point of view it is difficult to see what sort of legitimate US interests would be served by attacking Syria.
Instead, they realize this latest horror is just a desperate attempt to start war in order to save cabal control of the financial system. That is not going to be allowed.
On that front, a White Dragon Society representative will meet this week with holders of historical Asian bonds issued by the Federal Reserve Board in order to begin moves to either force the Feds to either cash them or be declared bankrupt. The bonds will be taken
http://benjaminfulford.net/smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-28 15:51:45 5f67412b
Pekný kanál má cez milión subscriberof
How do media organizations help lead the US into war, using an intervention in Syria as the latest example? Using clips from CNN with various politicians and pundits.

Krakatit # JyvuLomi92
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-28 16:24:42 4079836a
Jeden z "war pigs" je prasa kongresman Peter King ktory sa preslavil popri Dianne Feinstein slovami o tom ye blogeri nie su zurnalisti. Dava zmysel.
http://watchdog.org/89921/state-rep-peter-king-dec
lares-war-on-journalists/
http://www.washingtonsblog.com/2012/10/drone-murde
rs-of-americans-totally-right-totally-constitution
al-homeland-security-chairperson.html

Black Sabbath: War pigs

Generals gathered in their masses
Just like witches at black masses
Evil minds that plot destruction
Sorcerers of death's construction
In the fields the bodies burning
As the war machine keeps turning
Death and hatred to mankind
Poisoning their brainwashed minds... Oh Lord yeah!

Politicians hide themselves away
They only started the war
Why should they go out to fight?
They leave that role to the poor, yeah

Time will tell on their power minds
Making war just for fun
Treating people just like pawns in chess
Wait 'till their Judgment day comes, yeah!

Now in darkness, world stops turning
Ashes where the bodies burning
No more war pigs of the power
Hand of God has struck the hour
Day of Judgment, God is calling
On their knees the war pigs crawling
Begging mercy for their sins
Satan, laughing, spreads his wings
Oh Lord yeah!


Krakatit # JyvuLomi92
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 16:50:17 4079836a
Pani zavolala šerifa aby rozdelil bitku medzi jej dcerou a jej manželom-14 šerifových ľudí ich oboch zastrelili.
Only in america, land of the free
http://www.alternet.org/news-amp-politics/mother-c
laims-she-called-sheriffs-split-fight-between-her-
daughter-and-son-law

Krakatit # JyvuLomi92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-28 17:05:39 4079836a
mk ultra
sýria priamo nesusedí s iránom, ale irak. a ten už obsadený majú. susedí však s izraelom, libanonom, tureckom, irakom a jordánskom. v jordánsku sú už americké posádky. ale irán je podporovateľ asada.

http://www.hlavnespravy.sk/jordansko-
v-krajine-sa-koncom-juna-zacne-vojenske-cvicenie-s
-ucastou-usa/106127/


takže tá vojna je plánovaná dávno.
v sýrii bojuje aj kopa čečencov a iných moslimských žoldákov proti asadovi.
fsa stráca silu, naberá ju al kajdá.
asad nemal dôvod použiť chemické zbrane. buď ich použili povstalci, buď došlo k náhodnému zasiahnutiu nejakého skladu, ale najpravdepodobnejšie to tam vypustili us vojaci, alebo izraelci. aby mali zámienku. to je jasné.
slovensko je v nato a v tomto prípade má tiež svoju úlohu. má 8 zajatých špiónov v iráne. (paragliding je drahý šport, sav ho financuje, ale nie každému :D, preto sú utajené mená tých zajatých, aby tu ľudia nevedeli, kto robí v sr pre cia len tomáša pánika) ide totiž o to, že bezpilotné špionážne us lietadlá iránci hakli a tak nasadili klasických špiónov na padákoch.


aaa # RuxaQija4
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 17:53:18 b2296c39
Je to aj tak, že pokiaľ sa niekto "TREPE" medzi sebou mimo územia USA a samozrejme Izraela tak je to v poriadku! A "rozdúchavanie" "trepania" sami medzi sebou , je nutné iniciovať furt, stále ako odpútavací manéver .... a príčiny "trepačky" sa vymyslia ...ešte sú v talone ...Śíti- Suniti..Kurdi.. i iii
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-28 18:39:02 58d4289b
hnus...čoho sme sa dožili a ako sa nám otvorili oči pri hnusnej zločineckej americkej demokracii..a až teraz som si uvedomil že všetko zlo pochádza z EU a jej štátov ako GB,Francia, a další kolonizátori...títo vlastne kolonizovali aj USA a vytvorili si ho ako svoju armádu...Rusi sú uplní anjeli proti týmto hajzlom..ale dufam že teraz v Sýrii konečne dostanú na frak tak že sa nespamataju už nikdy ..hajzli zločineckí...

http://translate.google.sk/translate?hl=cs&sl=en&u
=http://www.presstv.ir/&prev=/search%3Fq%3Dpress%2
Btv%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DfN5%26rls%3Dorg.mo
zilla:cs:official

brano # PelaSedo59
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-08-28 19:43:11 4df7e017
ak to bolo v spravach na markize. Vraj Al-Qaeda bojuje po boku USA. Romanticke. Ako Janko a Marienka. Pockat .... nebola to prave vojna proti terorizmu, ktora pred rokmi "zmenila svet"? Teraz je Al-Qaeda nas priatel? P. Lajcak, pojdeme aj my do boja s novymi americkymi priatelmi?

Tak teraz som z toho jelen ...

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 19:48:27 5f67412b
BBC hlásí: „Rusko s Čínou vystoupily s varováním proti vojenské intervenci do Sýrie s tím, že Moskva říká, že jakákoliv takováto akce by měla pro tento region „katastrofické následky“.
K doplnění tohoto obrázku ohlásil před chvílí Interfax, že zástupci Ruska a Číny se stáhli ze zasedání Rady bezpečnosti OSN o Sýrii. A jelikož obě tyto země mají v OSN právo veta, zrovna tak jako v roce 2012, jehož scénář se celý opětovně přehrává, tak se nelze shodnout na rezoluci OSN.
Ide do tuheho chlopi. Treba sa pripojit na stranu rozumu a zivota. Tam, kde je Rusko a Cina, tam je miesto vsetkych normalnych ludi. Som vemi zvedavy na postoje statov EU ....
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2624-cina-se-pr
idava-k-rusku-s-varovanim-ze-uder-na-syrii-by-mel-
katastroficke-nasledky


smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 23:03:09 5f67412b
isli sa vycikat
http://czech.ruvr.ru/2013_08_28/Rusko-neprovedlo-n
a-setkani-petky-RB-OSN-demarsi/
http://czech.ruvr.ru/2013_08_26/Lavrov-Rusko-se-kv
uli-Syrii-nechysta-s-nikym-bojovat/
smer vychod
http://czech.ruvr.ru/2013_05_10/Sergej-Lavrov-NATO
-postupuje-k-ruskym-hranicim/
a co nas caka a nas neminie... priprava uz v Madarsku
http://czech.ruvr.ru/2013_08_20/USA-vytvori-novy-s
tat-na-hranici-Ukrajiny-s-Madarskem/

SpravnySmer # FereHuso42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-29 04:14:03 52e5b590
toto su zli povstalci, ale v Syrii to su dobri povstalci.
Uplne naopak. Pravda je loz a loz je pravda.

SpravnySmer # FereHuso42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-29 04:20:44 52e5b590
toto su zli povstalci, ale v Syrii to su dobri povstalci.
Uplne naopak. Pravda je loz a loz je pravda.

http://czech.ruvr.ru/2013_08_28/OSN-uderila-proti-
povstalcum-na-vychode-Konga/
SpravnySmer # FereHuso42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-29 04:25:02 52e5b590
Satelitne snimky potvrdzuju ze chemicke zbrane pouzili zapadom sponzorovani teroristi
http://www.corbettreport.com/syrian-activist-satel
lite-imagery-proves-syrian-chemical-weapons-attack
-staged-by-rebels/
V podstate sa jedna o utok na zahranicnu politiku Ruska nie Syriu
The strike on Syria will be an attack on Russia's foreign policy rather than on the Assad regime.
http://vestnikkavkaza.net/news/politics/44434.html

Xerox # DotyMoty09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-29 06:10:30 42577597
Aj toto stoji za precitanie. Saudska Arabia v podstate atakuje Rusko sponzorovanim Cecencov a nepochybne stoji za pucom v Egypte kvoli utoku na Syriu/Rusko potrebovali mat Egypt pod kontrolou. Izrael vyhlasil ciastocnu mobilizaciu
http://assafir.com/MulhakArticle.aspx?EditionId=25
51&MulhakArticleId=1852931&MulhakId=6463#.Uh7KwT81
kcc

Xerox # DotyMoty09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-29 06:18:14 42577597
Strucne povedane o co tu ide: Strike on Syria will be an attack on Russia's foreign policy rather than on the Assad regime.

A diplomatic report about the “stormy meeting” in July between Russian President Vladimir Putin and Saudi intelligence chief Prince Bandar bin Sultan concluded that the region stretching from North Africa to Chechnya and from Iran to Syria — in other words, the entire Middle East — has come under the influence of an open US-Russian face-off and that “it is not unlikely that things [will] take a dramatic turn in Lebanon, in both the political and security senses, in light of the major Saudi decision to respond to Hezbollah’s involvement in the Syrian crisis.”

At the bilateral level, Bandar relayed the Saudi king’s greetings to Putin and the king’s emphasis on the importance of developing the bilateral relationship. He also told Putin that the king would bless any understanding reached during the visit. Bandar also said, however, that “any understanding we reach in this meeting will not only be a Saudi-Russian understanding, but will also be an American-Russian understanding. I have spoken with the Americans before the visit, and they pledged to commit to any understandings that we may reach, especially if we agree on the approach to the Syrian issue.”

Bandar stressed the importance of developing relations between the two countries, saying that the logic of interests can reveal large areas of cooperation. He gave several examples in the economic, investment, oil and military arenas.

Bandar told Putin, “There are many common values ​​and goals that bring us together, most notably the fight against terrorism and extremism all over the world. Russia, the US, the EU and the Saudis agree on promoting and consolidating international peace and security. The terrorist threat is growing in light of the phenomena spawned by the Arab Spring. We have lost some regimes. And what we got in return were terrorist experiences, as evidenced by the experience of the Muslim Brotherhood in Egypt and the extremist groups in Libya. ... As an example, I can give you a guarantee to protect the Winter Olympics in the city of Sochi on the Black Sea next year. The Chechen groups that threaten the security of the games are controlled by us, and they will not move in the Syrian territory’s direction without coordinating with us. These groups do not scare us. We use them in the face of the Syrian regime but they will have no role or influence in Syria’s political future.”
http://assafir.com/

V podstate axis of evil: The City a jeho poskoci Francuzko a USA chcu ukazat Putinovi a Iranu kto je panom sveta.
http://landdestroyer.blogspot.com/2013/08/the-war-
on-iran-beginsin-syria.html
Akym chodnickom do Perzie?
http://landdestroyer.blogspot.com/2011/02/brooking
s-which-path-to-persia.html

The Wall Street Journal has confirmed what many suspected, that the West's so-called "evidence" of the latest alleged "chemical attacks" in Syria, pinned on the Syrian government are fabrications spun up from the West's own dubious intelligence agencies.
http://landdestroyer.blogspot.com/2013/08/cofirmed
-us-claims-against-syria-there.htmlXerox # DotyMoty09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-29 06:48:05 42577597
Assad ma vo veciach jasno a nie je to hlupak ....

http://www.chvelemendik.sk/R
ozhovor_syrskeho_prezidenta_Assada_pro_denik_Izves
tia_VLASTNIHL_815322488.html
smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-29 08:02:17 5f67412b
Dnes britský parlament vyhodil Cameronov návrh na intervenciu a ozvali sa hlasy žiadajúce jeho rezignáciu.

Akákoľvek úloha Británie v Sýrii musí ísť cez parlament a tomu sa do Sýrie nechce, ani začínať nové vojny.

Zato Izraelci povykupovali plynové masky, lebo sa boja, že sa tento konflikt rozrastie do plne vyvinutej vojny.

Nazri dnešný "Daily Mail".
Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-30 00:08:05 59a8785b
Svet je iný ako bol ..... niečo sa deje. USA v poslednej roli skapínajúceho koňa:

Účasť Veľkej Británie na intervencii v Sýrii stopol parlament. Američania si vyhradili právo konať bez spojencov.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6917016/brita
nia-cuvla-z-ucasti-na-utoku-v-syrii-usa-by-zasiahl
i-aj-samy.html#ixzz2dQZyDZlz

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-30 07:36:56 d90c3016
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
Sranda či úbohosť ?

USA odtajnia dôkazy o chemickom útoku v Sýrii
Čítajte viac: [c
olor=black]http://www.sme.sk/c/6917169/usa-odtajni
a-dokazy-o-chemickom-utoku-v-syrii.html#ixzz2dR8L5
Sqc


Syrské úřady poskytly důkazy OSN, že s chemickým útokem nemají nic společného http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2621-syrske-
urady-poskytly-dukazy-osn-ze-s-chemickym-utokem-ne
maji-nic-spolecneho

Saúdové hrozí Rusku teroristickým útokem na olympiádu, pokud nepřestanou s podporou Sýrie http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2620-saudove
-hrozi-rusku-teroristickym-utokem-na-olympiadu-pok
ud-neprestanou-s-podporou-syrie

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}
smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-30 10:03:31 d90c3016
Zatial neoverene ale zaujimave:

Na serveru infowars se objevil zajímavý článek
. Několik rebelů se údajně přiznalo k použití chemických zbraní. Zároveň uvádí, že nevěděli, že šlo o chem. zbraně a že jim je dala Saudská Arábie.

Totalna tragikomedia ak je toto pravda.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-30 22:38:23 5f67412b
preco tragikomedia?mozne to je.saudsko-arabsky šejkovia su jedna ruka s USA a mohlo sa to tam dostat aj takouto cestou

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-31 07:16:56 d991c727

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sede   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

PADESÁTILETÝ ISLÁMSKÝ IMIGRANT CHTĚL ZNÁSILNIT PATNÁCTILETOU DÍVKU!


PADESÁTILETÝ ISLÁMSKÝ IMIGRANT CHTĚL ZNÁSILNIT PATNÁCTILETOU DÍVKU!
V německém městě Rheinberg došlo k dalšímu případu sexuálního napadení. Opilý padesátiletý alžírský imigrant se pokusil znásilnit patnáctiletou dívku, která se procházela se sv...
Nový trend? Neomarxistický kulturní antisemitismus v Británii
REVOLUČNÍ SKLENÍK UMOŽNÍ PĚSTOVAT ZELENINU I V POUŠTI
Kolaps diktátu Bruselu a NWO.

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0704 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made