Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

„Trojští koně“ cválají do Evropy


„Trojští koně“ cválají do Evropy

Většina čtenářů jistě pojem "trojský kůň" zná, kdy obléhatelé Troje použili lsti, aby přemohli obranu Trojanů. Ti, nic zlého netuše, s radostí vtáhli podivný dar obléhatelů vede­ných Odyseem dovnitř obranné zóny, aby pak kvůli své hlouposti přišli o všechno, včetně svých životů. Obyvatelé Evropy, vedení nezodpovědnými politiky, nyní dělají totéž.

Nevím, kolik z nás, kteří situaci s invazí imigrantů podrobněji sledujeme, si všimlo "drobného detailu", že za nelegální přepravu do Evropy tito "zoufalí a naprosto chudí uprchlíci" platí svým "převozníkům" desetitisíce dolarů. Všichni! Kde je asi ti chudáci pr­chající před válkou vzali?


trojskyh

Není to tak dávno, kdy nás sdělovací prostředky informovaly o tom, jak bojovníci Is­lámského státu na dobytých územích vyplenili spousty bank, a získali tak desítky miliard dolarů. Nemusím být ani spisovatel sci-fi, abych si dovedl představit, že "palubní lístky" desetitisícům zájemců o "sladký život v Evropě" platí právě příslušníci Islámského státu. A evropští politici jim v tom velmi aktivně pomáhají. Pak bude stačit jeden povel a statisíce islámských bojovníků vyskočí ze svých úkrytů a podříznou nás jako podsvinčata.

Kdy to bude? Nezačneme-li Evropu ihned bránit se zbraní v roce, tak to nebude trvat více než rok. Ještě si snad své životy můžeme zachránit, ale čas běží a na symbolických hodinách už je za pět minut dvanáct!
Author: VACLAV HUSAK # QidyQahi16
Európa2015-06-0314
-
 79% ( 24 people voted )
+

Údajná konšpirácia je žiaľ realitou!

To, na čo mnohí rozumne zmýšľajúci ľudia na Slovensku poukazujú úplne otvorene, za čo od zapredaných hlavnoprúdových médií žnú kritiku, že živia konšpiračné teórie, sa potvrdilo, že je realitou. Nórske úrady odhalili, že niekoľko „utečencov“ zo stredného východu, ktorým nórske úrady hodlali udeliť azyl na základe programu, ktorý organizovala OSN malo spojitosť s teroristickými organizáciami ISIS a Nusra Front.

„Žiaľbohu, objavili sa u nás ľudia, ktorí chceli zneužiť utečenecký systém. Medzi nám pridelenými kvótami utečencov sme objavili utečencov, ktorí majú prepojenie na teroristické organizácie ISIL a Nusra Front,“ priznal nórsky policajný veliteľ Svein Erik Molstad pre nórske noviny Dagbladed, viď link tu:

http://m.db.no/2015/06/01/nyheter/innen ... 69/?REF=NC

V stručnosti, nórska tajná polícia PST (čosi ako naša SIS) vykonala dva výjazdy na stredný východ, na základe ktorých odhalila, že až 10 žiadateľov o azyl v Nórsku bolo členom teroristickej organizácie ISIS. Chápeme sa priatelia? Koľko peňazí z daní občanov musí stáť to, aby štát zistil, či žiadateľ o azyl je, alebo nie je členom teroristickej organizácie? A čo ak sa tajnej polícii nepodarí odhaliť, či preverovaný žiadateľ o azyl je členom teroristickej organizácie a azyl mu bude poskytnutý? To si potom krajina prijme teroristu za občana, ktorý vo vhodnej chvíli splní úlohu, ktorú mu pridelila teroristická organizácia, ktorá ho do tej krajiny vyslala?

Myslí si niekto, priatelia, že ak by počas rozdeľovania utečencov do jednotlivých krajín EÚ orgány EÚ alebo naše orgány nejakých teroristov odhalili, že by to aj otvorene priznali? O tom veľmi silne pochybujem. Ututlali by to presne tak, ako aj ututlávajú korupciu a rozkrádanie verejných zdrojov.

Nesmieme dovoliť, aby nám politici z Bruselu, ktorým je Slovensko ukradnuté, diktovali koľko a ktorých tzv. utečencov máme na Slovensko prijať. Toto je veľmi vážna vec! Slovensko má svoj parlament a ten musí prijať ústavný zákon, ktorý „prekričí" azylantský diktát z Bruselu! Iba slovenský parlament musí rozhodovať o tom, koho na Slovensko prijmeme. Jasne, že pre našich politikov je výhodné, ak nám teroristov z ISIS pridelí Brusel, pretože v prípade teroristického útoku budú môcť povedať: „To nie je naša vina, to nie my sme na Slovensko tých teroristov pozvali, to Brusel nám ich sem poslal!“

Čo dodať na záver? Politici USA sa musia rehotať ako „divé svine", keď vidia, čo všetko nás kvôli údajným utečencom do budúcna ešte čaká. Veď boli to predsa oni, kto svojou politikou ISIS stvorili a neskôr ho nám svojou politikou do EÚ ešte aj implementovali."

Zdroj: Hnutie za reálnu demokraciu

LenkaB # LyroKomo25
-
 70% ( 13 people voted )
+
2015-06-04 12:48:48 58d7436a
no nevim, k nam do dzedziny kad by dosui henti cernosi, dostali by po chrapje, zakopli bysme je pjenka huuboko a byu by pokoj.
lolo # TinuPoku32
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-04 13:22:03 55edea0b
Už začínáte rozumět, proč bylo loutkaři rozhodnuto demontovat v zemích východního bloku socialismus? Protože státy s tímto režimem by dokázaly vzdorovat současnému „jedu liberalismu“ jak o nich trefně píšou Protokoly. Socialistické režimy byly autoritativní a represivní ve své podstatě. Mělo to jistě své špatné stránky. Ale nomenklaturní vedení bez skutečné opozice by nikdy nepřipustilo úplnou devastaci svého národa a rodiny jako jeho základu. Díky své uzavřenosti národ zůstával víceméně koherentní, tudíž schopen přežít cokoliv. Jasně, nebyly banány, ale základní kořeny, ze kterých jsme čerpali, byly nedotčeny. To, co nám tak vadilo, nás ve skutečnosti udržovalo zdravé a silné. Teprve úplným rozložením jednotného vedení a nasazením pseudo-demokracie, která zajišťuje, že se nikdo nikdy na ničem rozumném nedohodne, a každý politik ví, že je tam jen tak dlouho, dokud budou jeho páničkové chtít, umožňuje ten správný a úplný rozklad společnosti. A nemylme se, v dnešní společnosti je člověk to poslední, o co jde. Má sice cestovní pas, ale jinak má nulová práva, pouze povinnosti.
Socialismus padl ne proto, že se přežil či ekonomicky nestačil, ale proto, že se nehodil k plánům, které už tehdy pro nás „elity“ chystali. Demontáž socialismu, odstranění Kaddáfího a rozvrat Libye jako jediné pojistky proti nájezdům černých hord, rozvrat sekulárních států na Středním východě, spojte si zdánlivě náhodné body a pochopíte, o co zřejmě jde v šílených plánech „elit“.

benares # PynuWogy50
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-06-04 22:47:40 bc7b6a6d
Blahorečiť boľševický koncentrák, lebo sa včaššie nedovalili negry? Vás boľševikov treba konečne deportovať na Sibír, ak sa vám hrôzovláda pre druhých proti ich vôli toľko páči. Došli za čias vášho znásilňovania aj multikulti vzorky ako Kubánci, Ibrahim Majga, Vietnamci, aj Sagvan Tofi. Ešte aj deti mládežníckeho festivalu v Moskve.
Hranica bola strážená delostreleckou paľbou smerom navonok, aj dovnútra, preto neprišli. Protiimperialistických súdruhov tmavokožcov podporilo politbyro vždy.
Má byť zásluhou tyranie, že vás čierne hordy obchádzali, ináč sa tak deje dodnes, pokračuje a prehlbuje sa zásluha aj dnešnej pseudodemokracie a prisťahovalcov niet. Zvelebuješ komunistických vrahov, že niekoho nevpustili, ale už nie dnešný režim, ktorý je konzistentný s predchádzajúcim a aj keby mohli dôjsť, stále neprišli.
Iba tak sa rozhodli majitelia marionety demontovať váš socializmus? Nesvedčí ich úspešná aktivita, že vaši milovaní geronti boli ich bábkami, na ktorých príkaz si kľakli? Bábkami jedu liberalizmu. Zabudol som, Gorbačov vás zradil a otvoril klietky.
Ináč nič zvláštne, pražskí komunisti boli neznášanliví šovinisti od vojny, sovietski úplní majstri sveta, im nijako nespôsobovalo problémy presúvať preživších tisíce kilometrov, Jean Marie Le Pen oproti nim je škôlkársky urozprávaný učeň bez praxe.
Komunistický slovník o ukrytých imperialistických revanšistoch je neprestajne živým, studená vojna, rasová vojna, triedna vojna, stačí poprehadzovať v letákoch aktérov a všetko súhlasí, nie iba slovník, ale aj priamo sa hlásiaci ku komunizmu, komunistickej strane, socializmu, alebo nepomenovanej, ale predsa socialistickej ideológii. Vo východnom bloku sú súdruhovia príliš angažovaní proti prisťahovalectvu, nie sú dobrý spojenec. Milujú väzenie, to je motivácia, čo ich poháňa. Francúzska komunistická strana by si nič také nedovolila. Prešla otvorene k multikulti, aj keď ona sama ešte aj v 80. rokoch búšila proti prisťahovalectvu kvôli zamestnaneckej otázke, ale je to minulosť a jej voliči sa presunuli ku FN.
Protokoly citujú pohrobkovia boľševizmu? Svet sa úplne prevrátil, staroboľševici zabíjali majiteľov knižky a nakoniec sa stane pre ich zmodernizovaný variant ich písmom svätým? Ide o nejaký klam? Aké nečestné úmysly pripravujú?
Takzvaný jed liberalizmu je obyčajnou slobodou, rozlúčením sa so sociálnym inžinierstvom, keď sa každému vopred určili mantinely pohybu, z ktorých nesmel uhnúť, ale pracovať povinne pre blaho ľudstva. Obyčajná banálna sloboda sa stáva pre súdruhov ideologickým nepriateľom. Slobodný človek je ich ideologický nepriateľ.
Práve o to ide, že komunistické štáty by vzdorovali, ozbrojená päsť štátu by rozhodla, že treba vzdorovať a ako vzdorovať a že musí každý vzdorovať a zapojiť sa, ináč sa stáva dezertérom a takého je možné beztrestne zabiť.
Socializmus sa hospodársky rozsypal, mal k dispozícii kompletnú účasť obyvateľstva, ktoré okradol a okrádal a napriek tomu sa nepostaral o ich spokojnosť. Vychovával k totálnemu materializmu, ale už vysoko nad ich sily bolo zabezpečiť dostatočnú konzumnosť.
Ak sa píše, že človek je na poslednom mieste, a že nemá nijaké práva, jedná sa o úplne logický stav, Boh je prvým a človek až po ňom, pestovanie kultu človeka je veľkou neúctou k Bohu a viera v pôsobenie elít je popretím jestvovania Boha. Boh nie je, elity vraj áno a sú zlovestné ako korporácie a ničiace úbohý ľud, na ktorý dopadli samé povinnosti. Je veľmi zvláštne, že autor nechápe, že socializmus povinnosti vyžaduje, čo sa sťažuje, sám sa vzdal slobody v prospech nasledovania sebeckých autorít. Božia autorita je veľmi príjemná, ľudskú vidíte sami, naivne sa utešujete rozporom medzi elitami a ľudom, hoci práve ľud je krutejší, pretože je početnejší.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-05 02:50:41 5f666dd0
Sekulárne na východe? Etatizmus je sekulárnym, pretože sám sa povýšil na božstvo, snád aj výlučné, ktoré by mohlo, ale nemuselo vyhnať aj iných konkurenčných bohov, ale etatizmus nevykántril islam, nezmazal ho definitívne z mapy.
Kaddáfí bol sám moslimský terorista, čo ten navystrájal proti Švajčiarsku, keď v referende sa vyslovili proti stavbe minaretov.
Nijaký sekularizmus nebol, jedine protikresťanský sekularizmus.
Sovieti rúcali chrámy, vraždili kňazov a veriacich až takmer vymizli, vnucovali herézy, zaviedli nový kalendár, v školách totálne bezboženstvo, kdeže je rovnaká skúsenosť u takzvaných sekulárnych na východe?

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-05 02:59:51 5f666dd0
LenkaB–Hľadel som už po polnoci na kalendár a premýšľam, v ktorý deň sa objavila značka windowsu 10 a vidím, že si mala ešte pred chvíľou meniny. Prajem ti, aby ťa prestali urážať, ale aj tak nemôžem súhlasiť.
Etatistickí teroristi kričia chyťte teroristov. ISIL a Nusra Front sú teroristi, my pokrokoví súdruhovia, čo dovoľujeme dlhé desaťročia naplnenie ľudského práva pre ženy povraždiť vlastné dieťa aj v 9. mesiaci, napriek intenzívnemu utrpeniu počas usmrcovania, napriek schopnosti dieťaťa reagovať na bolesť, sme sa jednomyseľne zhodli, že Assad a ISIL, aj Putin musia odísť.
Nemám nijakú dôveru v úrady, nesídli neslávny úrad socializovania detí v Nórsku? Ktorý úrad hodlal udeliť azyl a ktorý úrad odhalil triednych záškodníkov? Ktorý súdruh určil, že kto má byť tým teroristom?
Policajný nadúrad, zlodeji detí, už sa vysvetlila moja otázka.
Koľko peňazí stojí etatizmus, prerozdeľovanie nakradnutého výpalného na zbytočnosti a eštebáci zvlášť, tak znie zásadná otázka, a nie preludy paranoika, čo je ochotný dôverovať etatistickému monštru, ale vopred fantazíruje o výbuchoch navŕtaných „teroristov“. Ak údajne bol v ISILe, tak je naveky v ISILe, kto bol zväzákom, navždy zväzákom?
USA stvorili ISIL? Nie je to klebeta? Rozumiem, hnutie myslí, že USA nepriamo zrodili ISIL tým, že do Iraku vlietli a mravenisko rozfúkali, totalitnú násilnú husajnovskú jednotu narušili. Nemyslí hnutie, že za ISILom otvorene stojí koalícia Saudská Arábia Katar Kuvajt Turecko USA Izrael. Že nečinnosť USA teroristov sa v mienke sveta rozchýrilo ako spojenectvo s ISILom.
Čo je najpresvedčivejšie, že toto hnutie odsudzuje ISIL, celý svet odsudzuje ISIL, každý a zvlášť USA sú lepším ako ISIL, veria každej správe, čo ISIL ohovára, každý by chcel podnikať kroky, aby zastavili ohavný ISIL, chudáci „kresťania“ východu sú prenasledovaní, nesmie nám byť ľahostajným ich osud.
Toto nie je môj štýl, nie z pýchy, ale nutnosti som sa už dávnejšie vyjadril prívetivo voči ISILu, alebo aj Talibanu, stál som za odolávajúcim Assadom, proti každému moslimákovi, židákovi, wigwamovi, čo ho chcel odstrániť, ale keď sa objavila správa, že bojovníci ISILu vytvorili vlastnú dŕžavu, bol som nadšený, že prestali byť žoldákmi.
Absolútne odmietam kohokoľvek iného, ako Assada, čo by pôsobnosť ISILu skresal, na tom sa podieľať nemienim, kto odsudzuje ISIL si sadol do jednej línie s teroristami nového svetového poriadku popri viditeľných bábkach ako Obama a Merkelová.
Je úplne ľahostajné, či sa ISIL vynoril spontánne, alebo im predsa len dopomohla CIA, má právo žiť, nie sú o nič horší, skôr naopak, ako zvyšok sveta. Najviac pošpinený „medzinárodným spoločenstvom“ je práve ISIL a Assad. Kadekto by ich chcel povraždiť, už len hľadať zámienky a zdroje. Aj keby medzinárodná koalícia sa „úprimne“ snažila vojensky zničiť islamský štát, aj tak by sa šuškandy o spojenectve nerozplynuli. Jedná sa o 2 krídla teroristov, ktoré sa líšia snáď iba pri pohľade na vodcovstvo USA vo svete, to protiamerické sa snaží presviedčať, možno po dohovore s USA politikou, že USA predstiera, že ISIL chce odstrániť a že vzostup ISILu je zodpovednosťou západných politikov. Funguje to kvôli zomknutiu sa domnelých dvoch krídel kvôli spoločnému nepriateľovi.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-05 03:56:20 5f666dd0
loading...
Melchisedech,

Obycajna automobilka planuje na petdesiat rokov.

Co myslis,na kolko dni planuju konstrukteri?

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-05 06:35:07 b229c85d
Co sa ich tak bojite sak su to slovania ako my )len troska cierny zhoreny) ciez sa drzia heslom vsetci za jedneho jeden za vsetkych) a co voleke pochybne nabozensto si myslia ze ich zmeni :) vytajte bratia otroci :)


Janko hrasko # TeseXixi03
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-06-05 08:41:51 b229e1cf
13%-tná účasť vo voľbách do EU parlamentu bola príliš!!!

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-05 09:36:13 4e638f50
Pán Varga - nebol to tak celkom môj nápad, citovala som vyjadrenie toho hnutia - a hlavne ma zaujalo čo tvrdil ten nórsky policajný veliteľ ...

Melchisedech - áno mala som meniny, dik že si si spomenul :). No s tými moslimskými teroristickými organizáciami to je tak - je v podstate logické, že existujú - po udalostiach s Izraelom a "arabskej jari" - bolo by skôr divné, keby nejaký odpor nevznikol - to ale neznamená, že sa nimi máme nechať ohrozovať v Európe.
A že nemáš dôveru v úrady plne chápem, ale na druhej strane štát musí byť nejak inštitucionalizovaný - ak chce byť štátom .. Niekde sa musia prijímať rozhodnutia ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-05 09:52:18 58d7436a
... a rozhodnutia sa nesmú preberať a prijímať z ulice. To by tu bola anarchia. To si musí dedo Jozef mailto Varga v prvom rade uvedomiť, inak bude len na všeobecný smiech vypisovať tie svoje naivné predstavy.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 63% ( 6 people voted )
+
2015-06-05 10:44:34 d425402c
http://www.topky.sk/cl/1000791/1478081/Islamsky-st
at-vznikol-rovno-pred-ocami-USA--Keby-mohli--odtrh
nu-nam-hlavy-a-vypiju-nasu-krv

camp bucca, bez vetra sa listok nepohne...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-05 17:55:57 b2fd8732
ale ne, koza snad dostatocne vysvetlila, ze islamski "hateri" maju problem hlavne sami so sebou, to vyplyva zo slova hater :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-05 23:34:17 b2fd8a76
Teda.. Husák16.. No dobre.. dajme tomu, ale veď v Českých zemiach.....hajajááááj. Existuje čosi Európske, /polosvetové/ a riešilo "ČOSI O ĽUDSKÝCH PRÁVACH " aj z Helsinskej úrovne ...tento čierno..nie, Schvarce...negro,.bergo spíícici ..schlafenoví...kníížecí.... A viete si predstaviť "JEHO" v čele riešenia ... Europskeho......./Prosíííím o videho toho smejúcehoho sa....ktosi to už tu raz dal..sipacého od smiechu...//Kučma hej ... hej.. pomôžte../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-07 18:24:41 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0338 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne