Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Tri dni temnoty


Tri dni temnoty

"A hneď po súžení tých dní zatmie sa slnce, a mesiac nevydá svoju žiaru, a hviezdy budú padať z neba, a nebeské mocnosti sa budú pohybovať. A vtedy sa ukáže znamenie Syna človeka na nebi, a budú plakať všetky pokolenia zeme a uvidia Syna človeka, prichádzajúceho na nebeských oblakoch s mocou a slávou velikou. A pošle svojich anjelov s trúbou veľkého zvuku, a zhromaždia jeho vyvolených od štyroch vetrov, od jedných končín nebies až po ich druhé končiny." Matúš 24, 29-31.


Tri dni temnoty, hlavné znamenie Vytrhnutia

(Bonnie, 8. novembra 2013)

"Deti moje, udalosti, ktoré boli predpovedané, sú už blízko vás. Hľadajte útechu vo Mne, vašom Pánovi a Spasiteľovi, a Ja vám vložím Svoj pokoj do vašich sŕdc.

Prichádza zemetrasenie, dcéra Moja, ktoré bude predchádzať 3 dňom temnoty. Zemetrasenie prejde a po ňom zostúpia tri dni temnoty.

Najprv nastane kataklizmická (kozmická) udalosť. Celé človečenstvo uvidí túto udalosť, kdekoľvek na zemskom povrchu sa budú nachádzať. Toto je znamenie pre vás, že prichádzam. Musíte ísť do vašich domovov a zhromaždiť k sebe vašu rodinu. Modlite sa ku Mne, aby som vás zachoval a zaopatril počas prichádzajúcej temnoty.

Temnota zostúpi počas troch dní pri objavení sa tejto kozmickej udalosti. Temnota začne so zemetrasením. To je dôvod, prečo je to pre vás dôležité, aby ste boli vo vnútri a zostávali vo vašich domoch. Tak ako deti Izraela, ktoré boli ochránené, keď Anjel Smrti prechádzal a videl krv na trámoch dverí, tak budú všetky moje deti ochránené krvou Baránka na vašich čelách. Ste zapečatení Mojou krvou a Moja Nevesta bude ochránená, nezávisle od toho, čo sa deje mimo vašich príbytkov.

Musíte pozatvárať vaše dvere a okná, zastrieť vaše závesy a spoločne sa modliť. Počas tohto času zjavím Seba každému jednému z vás. Tí, ktorí sú už Moji, budú naplnení Duchom Svätým a budú premenení. Tým, ktorí ešte nie sú Moji, bude daná príležitosť prijať Ma ako svojho Pána a Spasiteľa.

Moja Nevesta bude premenená a po 3 dňoch temnoty ju vyšlem von, aby priniesla poslednú žatvu. Bude slúžiť v Mojej sile a moci a bude úplne ochránená bez ohľadu na to, kam bude kráčať. Toto bude trvať určitú časovú dobu, dokým sa posledná žatva neprinesie domov. Moja Nevesta potom povstane so Mnou k jej oprávnenému miestu v jej nebeskom domove.

Poďte, deti Moje, všetko je už pripravené a čaká pre Moju prichádzajúcu Nevestu! Ja, váš Ježiš, váš Ženích, čakám už na vašu spoločnosť so Mnou v nebi.

Nebojte sa, nepochybujte.... Ja nemeškám... Teraz prichádzam!!


Slovo od PÁNA: 3 DNI TEMNOTY - 22. júna 2014

(Slová od Pána pre Donnu McDonaldovú)

Deti, toto hovorí váš PÁN, YAHUSHUA HA MASHIACH (Ježiš Mesiáš). Na celú Zem prichádza temnota, vidíte to vo vašich večerných správach, môžete to cítiť, vnímať, spoznať. Koniec prichádza na Zem, ako ju poznáte. Zem speje k výbuchu a premení sa na nočnú moru. Vaše srdcia musia byť pripravené. Vaše srdcia musia byť obrátené smerom ku MNE v úplnej a totálnej podriadenosti. Nemôžete sa už ďalej obzerať za vašimi vlastnými nádejami, plánmi a snami. Musíte vziať vaše nádeje a plány a sny a položiť ich na MOJE lono. Odovzdajte ich všetky MNE. Nechajte MA, aby som žil u nich pre vás a usmerňoval a vyrovnával vaše cesty. Pokiaľ mi nedáte vaše VŠETKO, potom neuvidíte Svetlo dňa, pretože svet sa zatmie na 3 dni. Vezmem Slnko a bude skryté pomocou veľmi temného oblaku, závoja, ktorý zadrží Slnko, aby svietilo. Dokonca ani ľudia okolo rovníka neuvidia MOJE Slnko. Ľudia sa musia pozrieť na MÔJHO SYNA pre ich spásu, aby nezostali pozadu pre najtemnejšie dni na tejto planéte, Zemi. Musíte toto oznámiť, podeliť sa s týmto s vašimi deťmi, vašimi rodičmi a vašimi priateľmi a susedmi, aby všetci nezahynuli, keď vezmem MÔJHO SVÄTÉHO DUCHA z tejto zeme. Toto hovorí PÁN, YAHUSHUA HA MASHIACH. AMEN AMEN AMEN, AMEN.


Preložené a zverejnené na: http://posledna-poln ica.blog.cz/1407/tri-dni-temnoty

Ďalšie preložené posolstvá ohľadom 3 dní temnoty môžete nájsť tu: http://posledna-p olnica.blog.cz/rubrika/slavnost-polnic

Zdroj: youtubeAuthor: Stano # HyxaFyjo84
Cirkev2014-07-1371
-
 63% ( 14 people voted )
+
nelen ze prisiel pondelok, este pride toto...

kucma # FyvaFixa25
-
 58% ( 9 people voted )
+
2014-07-14 06:18:13 b2fdb731
Ak je trestaný jednotlivec, zrejme jedná sa o nejaké porušenia zásad, noriem! Ak sú trestaný viacerí "aktéri" tak asi došlo k masovému porušeniu, či manipulácií , alebo davové-zneužitie .aaa! Ale "všetko osadenstvo " zeme nie je v stave aby porušovalo čosi ..za čo má byť trestané...! Trestať je treba autora takýchto výziev pre úmyselné vyvolávanie paniky, strachu ...a duševných "lapsusov"! /Tých "pondeliskoch" i "piatočkov " bude ešte hajajáj..pokiaľ sa čosi poruší vo vesmíre../
klopi # KyvoWavo40
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-07-14 07:28:28 58d4289b
Nízko hodnotený príspevok


vypIta placacka # FasePinu49
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-07-14 08:21:25 5b7f00cb
Hneď po prečítaní nadpisu mi padol zrak na ilustračný obrázok a ihneď sa ma podvedome zmocnilo podozrenie. Preskočím dole pozrieť kto je autor a nemýlil som sa - náš kostolný trtko ktorému straší v strážnej veži! Musí to byť obsahovo poriadna grcanica, ale to sa už dozvie len ten, kto má čas strácať čas s výplodmi psycháčov...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 48% ( 13 people voted )
+
2014-07-14 08:56:26 d4254112
Myslel jsem, že jsem otevřel dolezite.sk a ejhle, jehovistická agitka! :D
Freddy Kruger # LodoDeqa63
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-14 09:17:33 25bcead8
Pre tych co naozaj vazne hladaju , ponukam jednu z analyz ktore su na nete. Analyzuje dianie; 2 tisic rokov po Kristovi az po sucastnost: ,, SVETY CAS SUDU,,. Znamenia na nebi analyzuje so sv. Bibliou az po sucasne dianie vo svete . Cital som ich viac , az na malickosti sa zhoduju , Tato je podla mojho nazoru najasnejsia a najstrucnejsia .Je spracovana i na videu ktore je i s autom. titulkami , pokusim sa neskor pridat ho sem. VRELE DOPORUCUJEM !!
http://2fletchdr222.blogspot.mx/2014/04/the-histor
y-of-8-blood-moon-tetrads.html#!/2014/04/the-histo
ry-of-8-blood-moon-tetrads.html

milan # MatoRica16
-
 74% ( 9 people voted )
+
2014-07-14 10:03:14 4f9f5acd
loading...
Keď ten kostolný príbuch vyňuchá naše odpovede, rozčúli sa a jedným dychom pripomenie, že nie je jehovista. Nedávno v rozčúlenej reakcii sám seba označil ako veriaci bez vyznania. Už len z toho jasne vidieť, že nevie kde je sever ani v kostolných sračkách. Je to narušený náboženský tajtrlík, ktorý stále hľadá svoje miesto v svätých rozprávkach... a našiel sa ako pacient v ústave.

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 10 people voted )
+
2014-07-14 10:11:03 d4254112
Presne tento istý článok a doporučenie bolo pre koncom sveta v 2012.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-14 10:24:49 55f80a26
Tuna je F.B. stranka autora prace. Na nej najdete i mnoho inych zaujmavych info. , popripade mozete s nim komunikovat. https://www.facebook.com/#!/discoverministry?fref=
ts
Dole v odkaze SUPER VIDEJKO! ... SUD JE UZ TU... ale bude to strasne az morbydne dianie , ale ,... za to si sproste ludstvo moze samo,... teda aj ja , kazdy si nesie svoj kriz , ..karmu. BUDE MELA !!

milan # MatoRica16
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-07-14 10:33:35 4f9f5acd
Všimol som si v nadpise slovo VYTRHNUTIE..
O tomto dnes hovoria mnohé cirkvi, o nejakom "tajnom" vychvátení/vytrhnutí "verných" Božích detí, pred príchodom antikrista a jeho vlády (žiaľ, už ani antikrist nie je podľa nich pápežský systém, pápež a na závere dejín falošný Kristus - ako to učili všetci priekopníci viery a reformátori, ale len nejaký vojenský vodca, čo je nebiblické).
Budeme tu až do konca dejín, žiadne tajné vytrhnutie. Prečo je to dôležité? Aby si sme si uvedomili našu prípravu na to čo príde a mali prepálený charakter. V histórii položili milióny veriacich svoj život pre Krista, najmä počas inkvizície, a my budeme vytrhnutý z tohto všetkého? Tak to by už bola aká spravodlivosť...?

"Ale modlite sa, aby sa váš útek neprihodil v zime ani v sobotu. Lebo vtedy bude veliké súženie, akého nebolo od počiatku sveta až doteraz, ani už nikdy viac nebude." (Matúš 24, 20-21)

"Vtedy keby vám niekto povedal: Hľa, tu je Kristus! alebo: Tu! neverte! Lebo povstanú falošní kristovia a falošní proroci a dajú veliké znamenia a budú robiť zázraky..." (Matúš 24, 23-24)


4A Ježiš odpovedal a riekol im: Hľaďte, aby vás niekto nezviedol! 5Lebo mnohí prijdú pod mojím menom a budú hovoriť: Ja som Kristus, a zvedú mnohých. 6A budete slýchať o vojnách a chýry o vojnách. Hľaďte, aby ste sa nestrachovali, lebo to všetko sa musí stať, ale ešte nie je koniec. 7Lebo povstane národ proti národu a kráľovstvo proti kráľovstvu, a bude bývať hlad a mor, a zemetrasenia budú miestami. 8A to všetko je počiatkom preporodných bolestí sveta. 9Vtedy vás vydajú v súženie a budú vás zabíjať, a budete nenávidení od všetkých národov pre moje meno. 10A vtedy sa pohoršia mnohí a budú jedni druhých zrádzať a jedni druhých nenávidieť 11a povstanú aj mnohí falošní proroci a zvedú mnohých. 12A preto, že bude rozmnožená neprávosť, ochladne láska mnohých; 13ale kto zotrvá do konca, ten bude spasený. 14A toto evanjelium kráľovstva bude hlásané po celom svete na svedoctvo všetkým národom, a vtedy prijde koniec. (Matúš 24, 4-14)

Ešte k tomu vytrhnutiu. V Tesaloničanom je jasne napísané, že nepredstihneme tých, ktorí zosnuli.
13Ale nechceme, bratia, aby ste nevedeli o tých, ktorí zosnuli, aby ste sa nermútili jako aj ostatní, ktorí nemajú nádeje. 14Lebo ak veríme, že Ježiš zomrel i vstal z mŕtvych, tak i Bôh tých, ktorí zosnuli, skrze Ježiša privedie s ním. 15Lebo to vám hovoríme slovom Pánovým, že my živí, ponechaní do príchodu Pánovho, istotne nepredstihneme tých, ktorí zosnuli. 16Lebo sám Pán s veliteľským povelom, s hlasom archanjela a s trúbou Božou sostúpi s neba, a mŕtvi v Kristu vstanú najprv; 17potom my živí ponechaní budeme razom s nimi vychvátení v oblakoch v ústrety Pánovi do povetria. A takto budeme vždycky s Pánom. 18Takže sa potešujte navzájom týmito slovami.
(Tesaloničanom 4,13-18)

Tu je o antikristovi napísané, že sa posadí do chrámu Božieho a bude sa vydávať za Boha. Pravdepodobne je v tom nejaká súvislosť, že v Izraeli sa už dlhú dobu pokúšajú postaviť tretí chrám pre príchod "Mesiáša".
Prv ako prijde Pán, prijde odpadnutie: antikrist a jeho doba.1Ale vás prosíme, bratia, ohľadne príchodu nášho Pána Ježiša Krista a nášho shromaždenia k nemu, 2aby ste sa nedali hneď zviklať od umu ani sa strašiť ani duchom ani slovom ani listom, ako nami poslaným, ako čo by už bol nastal deň Kristov. 3Nech vás nikto nezvedie nijakým spôsobom, lebo deň Kristov nenastane, kým prv neprijde odpadnutie, a nebude zjavený človek hriechu, syn zatratenia, 4ktorý sa protiví a povyšuje nad všetko, čo sa zovie Bôh, alebo čomu sa dáva božská česť, takže sa posadí do chrámu Božieho jako Bôh a bude sa vydávať za Boha. 5Či sa nepamätáte, že ešte keď som bol u vás, som vám to hovoril? 6A teraz to, čo zdržuje, viete, aby bol zjavený vo svojom čase. 7Lebo tajomstvo bezzákonnosti už pôsobí, len až by ten, kto teraz zdržuje, bol odstránený zo stredu. 8A potom bude zjavený ten bezzákonný bezbožník, ktorého Pán Ježiš zabije duchom svojich úst a zkazí zjavením svojho príchodu, 9toho bezbožníka, ktorého príchod je podľa mocného pôsobenia satanovho so všetkou mocou a so znameniami a s lživými zázrakmi 10a s každým zvodom neprávosti medzi tými, ktorí hynú, pretože nepriali lásky pravdy, aby boli spasení; 11a preto im Bôh pošle mocné pôsobenie bludu, aby uverili lži, 12aby boli odsúdení všetci, ktorí neuverili pravde, ale si obľúbili neprávosť.(2.Tesaloničanom 2, 1-12)
Odporúčam aj túto sériu prednášok v Košiciach, pretože mať Kristov charakter a vieru je omnoho dôležitejšie, ako poznať všetky biblické proroctvá a byť plný teológie bez praxe:


Patrik # VebaSydi71
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-07-14 11:55:05 58f6f198
Patrik so Stanom strcte si svojho vybajeneho Krista uz do prdele a neotravujte stale sn im, ste jak partia prihriatych, mate co teda vycitat francovi, ked tak glorifikujete nejakeho prihriateho(navyse vymysleneho zidaka).

Viete obaja velky prd, co vraj povedal, ked diktafony vymysleli ovela neskor a vsetci vieme ako sa ludova slovesnost skresluje uz pri prvej reprodukcii.

Rafael # BakiQuno09
-
 41% ( 12 people voted )
+
2014-07-14 12:03:00 59ad5d21
Milan, pustil som si to video čo si hodil. Vyzerá to zaujímavo, nie je to dlhé, takže si to pozriem :)

Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 12:15:01 58f6f198
Nízko hodnotený príspevok


milan # MatoRica16
-
 33% ( 5 people voted )
+
2014-07-14 12:27:26 4f9f5acd
Nízko hodnotený príspevok


Rafael # BakiQuno09
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-07-14 12:31:19 59ad5d21
ale som rad, ze nielen prihluply Jano v biblii rad prorokuje, ma svojich idiotskych pokracovatelov. Prislusnici akejkolvek sekty ani nic ine nevedia, len posielat do hajzlu vsetkych ostatnych, ktori neveria im bachorkam. Ake ubohe...
Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 12:33:07 59ad5d21
Rafael...si ti ale KKt...to teda UZNAVAM aj ja ,.... takze este nieco pre teba DEBILNA HRUSKOVA SRACKA . O nedho sa vsetci podobne zmyslajuci poserete z diania ktoreho prave prichadza . Ste zasrati odpad duchovna . BUDETE SPALCHNUTI a konecne bude od vas POKOJ a to na VEKY VEKOV AMEN....
milan # MatoRica16
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 12:45:53 4f9f5acd
tu je priklad toho ako tzv. krestania, ci siritelia Kristovych sraciek nieco ine hovoria a nieco ine konaju, ak su trocha napadani za sirenie bludov.
Ta laska k bliznemu, ci to je len take klise, aby si napravili ego. Vsak milan? Asi sa toho zidackeho ucenia rychlo vzdavas, ved ja som zbludil a ty mi mas pomoct...

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-14 12:50:23 59ad5d21
a zabudol som poserieme sa z toho ,co pride, dokonca vas prid.rbnuty bozik necha vstat z mrtvych vsetkych, co ho neuznali a potom ich necha skvarit v pekle, bla, bla bla... ty chudacik
Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 12:51:38 59ad5d21
Rafael ...KKt.. oko ty uz je treba konecne povedat za koho ich Mi veriaci mame : Ja , VERIACI,.. ako sam za seba ta mam za:. POSRATEHO OBMEDZENEHO SPROSTEHO KRETENA S PRAZDNOU HLAVOU KTORY JE ZDRAVY MAXIMALNE IBA PO CLENKY A TO TELOM I DUCHOM .... akoze ty tu vravis o egu ty chuj ,.. ved ty si myslis ze ako si MOJ BLIZNY ty sracka hruskova . SI HOVNO A NIE MOJ BLIZNI ... ty MNE nesiahas ani po pety...KRETEN !!!
milan # MatoRica16
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 13:04:47 4f9f5acd
takze krestanstvo nie je o laske, ale o nadavkach? To si mal hned povedat ze Kristus je sice kkt, ale nas....
Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 13:09:17 59ad5d21
Stano, predstav si situaciu, ze tu dlhodobo pise nejaky prispievatel. mozeme si jeho prejav zanalyzovat, urobit profil a v ramci moznosti pisomneho prejavu spoznat. potom zacne pisat pod inou prezyvkou. spozname ho? samozrejme, ze ano. precitaj si citacie, co tu davas. chapes, kam tym mierim?
Fero # LifuRoru61
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 13:17:41 d9777929
Rafael... coskoro spoznas sam na sebe Lasku Boziu , KTORA JE NEODDELITELNA OD PRISNEJ SPRAVODLIVOSTI v SUDE SVETOV...pre takych kretenov ako TY , to bude TOTALNA LIKVIDACIA ...vtom som si isty ...laska k bliznemiu ??... k ODPADU , HOVNAM AKO ty ....mas ty ale divne predstavy o Laske Bozej ... HOVNO SI !!! ... o teba JA , by som ani,, OSRATU METLU NEOPREL,,...vtom je Moja laska k tebe IDOIT NAMYSLENY....
milan # MatoRica16
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-07-14 13:22:24 4f9f5acd
to je voda nam lyn vsetkym tym ,ktori akukolvek sektu kritizuju opravnene.
Navonok sladke reci ,ale ked ho trocha nastartujes, prejavia sa unho take iste pudy ako u ostatnych.
Milan moji predkovia boli ateisti a zomreli v starobe a stastne aj bez nejakeho zidovskeho trtka. Preto ma tvoje prorocke reci len bavia, nic ine v portfoliu totiz nemate, strasenie a vyhrazanie, inak sa toitz ziadna idiotska sekta neda udrzat po generacie, len takymto sposobom.
Si ako papagajik, verny napodobitel, takze nesklamal si...

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 13:28:04 59ad5d21
Milanko aj ostatní kostolní pomätenci! Máte špecializovaných Ježových stránok na webe plnú prdel (viac stránok je venovaných už len pornu), tak si láskavo tie svoje idiotské mentálne sračky serte tam! Medzi pomätencami sa vaša pomätenosť stratí, a nás, normálnych, tak ušetríte nauzey.
Pock # SihySuri34
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-07-14 14:48:06 3ec5f361
Máš pravdu, že na internete je veľa ježišoidných stránok pre bláznov, ale i kabaret Dôležité potrebuje kvôli pestrosti svojich náboženských komikov. Už som uvažoval aj o presťahovaní sa na taký portál s cieľom rozložiť stránku komunity veriacich bláznov, ale tu je aspoň zopár normálnych diskutujúcich, s ktorými sa do tých kostolných trtkov radostnejšie kope. A navyše sa znova našiel stratený zápecný asociál Dávidko z Revúcej. Teraz sa ide asi profilovať ako ekológ, bude sranda...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-07-14 15:39:01 d405c1fd
Je to pravda, pán Ježiš o tomto varuje všetkých veriacich, aj katolíkov, aj veriacich bez konfesie. Ježiš nehľadí na nepodstatné náboženské doktríny, ale na vaše srdce, či ho milujete a poslúchate, alebo nie. To je jediná doktrína, skrze ktorú buď patríte do jeho večnej duchovnej cirkvi, do Nebeského kráľovstva. Berte to prosím vážne. Rok 2012 bol fake, ale tieto veci ešte len prídu.

P
roroctví 2012 - 3 dny temnoty, YOUTUBEStano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 15:39:35 5057d10a
Neviem, čo si o tom myslieť hlavne keď vidím spôsob akým diskutujete a aké výrazy používate :) Hlavne Milan ma prekvapil.. No možno niekto použil jeho meno, lebo dosť ľudí to tu robí, že píše pod menom iného

Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 15:54:55 58f6f198
ked vam to (opat raz) nevyjde, stanete sa ateistami a prestanete nas konecne obstastnovat takymito idiotinami?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-14 15:56:45 0fcba96c
Mate strach POSRATI DUCHOVNI IDIOTI ,ze??....a to sa este len zacina ...to budu fukoti, aj sa vam bezboznikom keckovice zavaria , teraz vam tie vase vymlete gebule nepomozu , vasa doba uz je tu , budete splachnuti vo VESMIRNOM HAZLIKU !!!
mialn # DyniPemo08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 16:22:01 4f9f5acd

11 de julio
„Když byl dítětem, zneklidňoval krále, když byl chlapcem, udivil doktory, když byl mužem, otřásl celým národem i základy Římské říše. Ovládal zákony přírody, chodil po vlnách moře, tišil bouři, sytil z mála tisícové zástupy, uzdravoval bez... léků, křísil mrtvé. Nepřátelé ho nemohli přemoci, satan jej nemohl zničit, hrob jej nemohl zadržet. Nade vším zvítězil.

Nenapsal ani jednu knihu, ale do největších knihoven světa by se nevešly knihy, které o něm byly napsány. Nesložil žádnou píseň, ale svou odpouštějící láskou rozezvučel písně chvály více než všichni básníci světa. Nezaložil náboženskou školu, vědecký ústav ani seminář, ale všechny školy vzdělaných národů se nemohou pochlubit tolika žáky jako on.

Nezařídil lékařskou ordinaci, ale uzdravil více chorých duší, než tisíce lékařů nemocných těl. Nevelel žádné armádě, nedobyl železem ani píď půdy a přece žádný vojevůdce neměl tolik dobrovolníků jako on. Mocí své lásky, poselstvím evangelia přetvořil svět. Velcí mužové světa přišli a odešli. Všichni lidé zklamali, on však nikdy nikoho. Všichni lidé zhřešili, on však zůstal svatý, věčný dokonalý, nejkrásnější mezi lidskými syny.

A tento Ježíš je Spasitel světa, můj Spasitel a Přímluvce u Boha. Chceš-li, bude i tvůj. Pokoř se před ním, provolej ho králem svého srdce. Vyvol si Ježíše, nikdo není jako on.“

Toto o Ježíši napsal slavný a uznávaný věde Isaac Newton .
[/ol]
milan # MatoRica16
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-14 16:35:48 4f9f5acd
Neviem, koľkí z vás ste boli v bani. Sú tam zakázané štôlne, kam neradno vstúpiť, ináč ste v okamihu mŕtvi. Je tam otrávený vzduch. Myslím si, že ak nastane veľké zemetrasenie, ako je predpovedané, potom sa zem naplní jedovatými výparmi.
Preto treba pozatvárať okná a nevychádzať von, kým to ustane.
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=mhJa0sZ-hso


Pán Ježiš vás miluje, preto vás varuje mnohými posolstvami:
ABChttp://posledna-polnica.
blog.cz/1407/dopis-od-jezisa-pre-vlaznu-cirkev[/ur
l]


Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 17:24:23 5057d10a
Lol, no nehovorím? Je s ním sranda. Nájdený Dávidko je opäť tým starým asociálnym bláznom, ktorý nás tu tak zvykol zabávať. A ako ho zas vytáčam! Stačilo mu podhodiť príspevok a už reaguje ako jeseter na udičku. Lol! Všetko je opäť tak, ako má byť...

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-07-14 17:50:54 d405c1fd
...koniec sveta nebude v deň kedy si povie človek, príde dňom kedy bude určení BOHOM...príde pre Vás varovanie, pre všetkých, aj pre tých ktorý doteraz neotvorili svoje srdcia pre BOHA, aj pre tých ktorý súdia podľa spravodlivosti svojho SRDCA, "nesúďte lebo budete súdení" súdeným sa povyšujete nad BOHA a môže to byť pre Vás väčší hriech ako pre tých ktorý sa proti nemu v SRDCIACH rúhajú...veriaci, modlite sa za SRDCIA tých ktorých súdite, tým skôr im život zachránite ako nenávisťou ktorú im preukazujete.lucifer # FaliQuva33
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-14 20:54:28 b91d9c22
Stano, odporucam Ti precitat si bibliu. Nasiel by si tam dost rozporov s tym co pises. Priklad: Tvoj posledny prispevok, ked pride koniec casov tak Jezis upozornoval, ze by mali ludia utekat z domovov a ani sa nevracat pre oblecenie. Chytro utekat a nie zostat v dome... To co sem davas posledne mesiace su bludy RKC, alebo internetove chujoviny. Zober do ruky bibliu a citaj, pomoze Ti. Myslim to v dobrom...
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 21:21:18 5b7f489b
Kresťanstvo sa mieša so socializmom, to sme sa dopracovali .

vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 21:49:33 55d8bc65
Na spestrenie témy:


http://www.dhaxem.com/data/handt_sl/Boh_a_Apoka
lypsa.pdf
Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-15 00:56:16 502f57d9
memory # XifiTasa15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-15 09:29:24 0fcba97d
Neviem ale mne to pripadá ,že niektorí "srandisti" typu ..milan 16.. a iní "plytkejší" ako keby sa tešili ..z blížiacej sa vraj .. tejto.. .. de.....cií či "apokalypsy" !A nastane SELEKCIA! Múdri tu hlúpi tu! Znalci diania v raji tu v pekle tu! Veriaci v čosi tu , neveriaci tu. ale pozor zostanú aj tretí.... im je to jedno! Nedokážu pochopiť veriacich ani neveriacich.. Nechcu vedieť čo je lepšie , vedia sami bez usmernenia ...A "nášho" ..luci--féra33... koniec sveta určite nezastihne 27,8,2014..kedy po 60000 rokoch bude Mars najbližšie pri Zemi znovu, a keď náhodou bude zle stretneme sa v..Slovenskom raji ..na Tomášovom výhľade...a spolu skočíme do rokle.../A prosím okrem právneho pohľadu na vec nerobte si srandy zo " snaženia niektorých jedincov znalých ----"perspektívy"-- ani na to prídu sami---aj čítať aj písať čosi vedia...!/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-15 18:58:14 58d4289b
klopi....ked je niekto sprosty v tejto oblasti ako TY , tak samozrejme nemoze o nasledujucom diani vediet nic ,..JE TO JEDNODUCHE ....ale , su tu i ludia ktory uz roky badaju , skumaju , su vedeni o co svedci mnozstvo informaccii na vebe , volne dostupnych . Vlastne toto nepisem pre tupcov krvnej skupiny ako mas ty, tym uz nepomoze nic , duch je uz davno mrtvy . Ono totiz ked je niekdo debil ako ty , tak mu uz ani svetena voda nepomoze .
milan # MatoRica16
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-15 22:58:02 53286f82
No ked mam povedat svoj nazor, toto mi pripada uz ako odlkon k sektarstvu ... Jezis ludi neodsudzoval, Jezis ich miloval - a aj tych, ktorymi ti "dokonali" najviac pohrdali - hriesnikov, prostitutky - videl v nich ludskost, utrpenie, utrel im slzy a tym ich menil, povedal - nerob to, skodis si ...
tym odsudzujucim hovoril kto .. bez viny, nech prvy hodi kamenom

Co nemal rad boli prave ti farizeji, ktori cele dni vykrikovali - my sme ti dokonali, my pojdeme do kralovstva nebeskeho, vy ostatni zhorite v pekle - pre tych nemal dobre slovo ...

Ja mam rada aj ateistov - a mozno este viac ako niektorych "prisnych katolikov" a oni maju radi mna, dovolim si tvrdit. Odsudzovanie vyvolava este väcsi vzdor ...

Treba vediet byt aj spravne prisny, ale hlavne laskavy ...Dobro sa siri dobrom, nie zlom ...


Na zaver par mudrych citatov:

"Jezisovi ide o cloveka, ktory ma sice svoje chyby, ale je pravdivy a zivy. A jeho nefalsovana laska - pretoze je nedokonala, robi ho pokornym. Doverou, ktoru vsade vzbudzuje vie ocarit svoje prostredie (Jozef Porubcan)

"Priatela si udrzis len uprimnostou a doverou, ale hrdostou a neznasanlivostou kazdeho odstrcis od seba (Bozena Nemcova)

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-15 23:01:48 54b12c82
Komat, Patrik a Fero, prečítal som si vaše súdy. Vypočujte si prosím a dobre uvážte nasledujúce:

Samotné čítanie Biblie a počúvanie prednášok všemožných lepších či horších kazateľov, ktorým ste uverili, vás priviedlo k vašej viere, k vašim presvedčeniam, k vášmu vlastnému výkladu biblických slov. Ale je vaša viera, presvedčenie a výklad naozaj pravdivý? Je vaša viera živá či mŕtva, svetlá či temná?

Božie slová napísané v Biblii vyslovil Boh, preto iba Boh pozná ich vnútorný zmysel a jedine Boh ho zjaví každému, kto je Ho hodný. Kto sa nechce márnivo pýšiť poznaním pravdy pred ľuďmi, kto nehľadá svoju vlastnú slávu, kto sa v srdci obracia k Ježišovi a koná jeho vôľu a chce slúžiť Ježišovi, ako si to On želá, aby aj ostatní ľudia Ho mohli živo spoznať a prísť k Nemu a byť oslobodení od hriechov a skrze neho spasení. Ježiš Kristus prisľúbil poslať všetkým veriacim, ktorí Ho MILUJÚ A POSLÚCHAJÚ, Ducha Svätého, ktorý nás uvedie do všetkej pravdy, podľa Jeho svätej vôle. Ján 14, 15-31.

Pavol bol hlásateľom evanjelia a prorokom, ktorý všetko, čo písal a prorokoval, písal z Ducha Svätého. Povedal: "Ale nám Boh zjavil skrze svojho Ducha. Lebo Duch spytuje všetko, aj hlbiny Božie." 1.Kor.2,10. Nedôveroval slepo iným ľuďom, ale vždy sa v srdci obracal k Ježišovmu Duchu Svätému, pre spoznanie pravdy, pre spoznanie Ježišovej svätej vôle, Ježišovi dával vždy prednosť pre ľuďmi. Preto pokarhal Petra, ako je napísané v Galaťanom 2,14, keď Peter chcel svoje vlastné predstavy nadraďovať nad Božiu vôľu. Peter sa vtedy zmýlil, keď chcel "pohanom hlásať židovský spôsob života". A to isté robíte vy, a to isté robia milióny veriacich na tomto svete. Nasledujú omylných ľudí a svoje vlastné záľuby, namiesto aby hľadali, počúvali a poslúchali vôľu Ježiša. Ako to povedal sám Ježiš: "Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach. Mnohí mi povedia tamtoho dňa: Pane, Pane, či sme neprorokovali v tvojom mene a v tvojom mene démonov vyháňali a v tvojom mene mnoho divov nečinili? A vtedy im vyznám: Nikdy som vás neznal. Odídite odo mňa, páchatelia neprávosti!" Matúš 7,21-23.

http://posledna-polnica.blog.cz/1406/v
lastne-porozumenie


Hľadali ste už Božiu vôľu? Prijali ste už jeho Ducha Svätého? Ste mu poslušní? Prosili ste Ho, aby vás viedol, aby vám oznámil pravdu? Alebo súdite iba podľa vášho vlastného názoru a presvedčenia? Je vaša viera vám samým svetlom alebo tmou? Je pravdou či lžou? Alebo si radšej chcete držať svoju vlastnú "pravdu", svoju vlastnú vieru, ktorou sa chcete pýšiť pred inými? Aké sú vaše pohnútky? Hľadať a spoznať pravdu, spoznať Ježiša a slúžiť mu, varovať iných, aby sa tiež odvrátili od svojich hriechov, aby začali počúvať a poslúchať Ježišovu vôľu, ako nám ju všetkým oznamuje a vkladá do nášho srdca, častokrát aj ako napomínajúce svedomie, aby neprišli do pekla?

Tu je
bližšie vysvetlenie onej 24. prorockej Matúšovej kapitoly:

ht
tp://lorber.szm.com/vej/09/vej09_070.htm


Nech vás Ježiš žehná.

Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-15 23:18:12 5057d10a
LenkaB... takze podla teba , ked sem niekto da inforamaciu je sektar?'...pokial reagujes na moje niektore vulgarne prispevky , tak vid ze maju opodstatnenie , vulgarizmus sa ma vracat naspet. Ako si si mozno vsimla je tu urcite tema . clanok a Tu sa ocakava , DISKUSIA , k danej teme , co mnohi asi ani nedokazu pochopit. Nuz . a ked neaky totalne idiotsky tupec este uraza to co tu kedz bolo NAJSVETEJSIE ; Bozieho Syna , Jezisa Krista,..ktory za Pravdu , prinesenu od Boha , pre zbludene ludstvo k naprave ,... BOL ZAVRAZDENY..., cloviecik so sprostym rozumcekom , ktory nie je schopny preskumat ani to ze Kristus, vobec niake nabozenstvo nezalozil , len priniesol Pravdu od Boha , za ktoru hrdinsky obetoval svoj zivot ,.. a tento cloviecik ho krizuje slovami dalej : je podla mna : IDIOT ,, en MORRITURI TE SALUTANT,, ..
milan # MatoRica16
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-07-15 23:35:13 53286f82

Milan - chapem a rozumiem ti .. Ano - urazaju nieco co bolo je a vzdy bude najsvätejsie... Rozmyslala som nad tym preco - mozno odmietanie, odsudzovanie, posielanie do pekla zo strany niektorych krestanov, alebo ich falos, zneuzivanie krestanstva, absolutne nepochopenie toho o co ide, strach z toho ako ziju, pocity viny, nedostatocnosti, nedostatok sebalasky .. nepoznam priciny ...Ale jednu vec som pochopila - ked sa na to chytis, si v takom istom duchovnom stave - hnev, nenavist, negativita, prazdnota atd.. Toto neni dobre, to co naplna ludi je jedine laska ...

Nasla jeden uzasny citat z Biblie, ako fungoval Jezis - na opacnom principe ako na odsudzovani, on volal ludi k sebe, aby si prisli k nemu oddychnut, on ich menil svojim dobrom a pravdivostou. Ten kto nasepkava ten je hriesnik, tamten je hlupy, ten pojde do pekla - to je diabol, Jezis pracoval presne opacne, sice varoval pred dusevnym peklom, ale nikoho do neho zamerne neposielal, alebo nehovoril - pre teba uz nie je navratu, ty uz nemas sancu atd. Kazdy kto chcel k nemu prist mohol ....

"Teraz uz niet odsudenia pre tych, co su v Kristovi" Rim8,1

-"v tejto vete, ktoru ti Boh sepka do srdca sa ukryva tvoja svätost krestanstva, tvoja sloboda, pre teba, ktory si v Kristovi, uz niet odsudenia! Nikto a nic ta nemoze odsudit, najst na tebe vinu, pretoze si ukryty v Jezisovi.Teda ani ty sam sa nesud, neprehrabuj sa vo svojej vine, len odpocivaj v nom, v ktorom niet odsudenia. Nasepkava ti diabol alebo zle svedomie "hriesnik, hriesnik, hriesnik"? Mas pre neho odpoved - Jezis ta neodsudzuje a nikdy ta uz neodsudi. Jezis ta do pekla neposiela. Jedine zivot bez odsudenia vyprodukuje zivot bez hriechu. Ani Jezis ta neodsudzuje, tak chod a nehres! Nie naopak, Jezis nehovori nehres a potom ta neodsudim... On ta UZ neodsudil .. a ty mozes ist a nehresit ..."

Oslobodzujuce :)
Zmenis nieco tym ze sa budes hnevat a posielat ich do vecnych lovist? Nikdy ... Jezis ked ho mucili nekrical - pojdete vsetci do pekla! ... Povedal: Otce... odpust im, lebo nevedia, co cinia ... Tak velmi miloval Jezis ..

LenkaB # LyroKomo25
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-07-16 01:48:00 54b12c82
..LenkaB25.. Pomôžte mu..milan16..Milanko stráca súdnosť pri "aktivácií ".."osratých metiel ,vesmírnych hajzlíkov,duchovní hajzlíci.."a p. Ten repertoár nadávok začína sa blížiť k výrazom istého pápeža v 19 storočí ktorý "svojím" preklínaním vyjadril dovtedy neslýchané kombinácie../možná Vás pochopí ..ako ženu ..skôr....totiž začína "blúdiť" v nadávkach, invektívach a iniciovaní nenávisti, vyhrážok../
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 06:36:19 58d4289b
Stano, pises tu nieco o sudoch. nevidis, ze presne to mozes napisat aj o svojich prispevkoch? nie si nahodou ty, kto tu vynasa sudy?
To, co som ti pisal dobre vystihol Patrik, aj ked on to myslel na ine. ak niekto pise pod menom niekoho ineho, nespozname to? nie je toto presne to ?

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 07:46:51 d9777929
klopi...to ty len sa neobavaj o mna , vobec nic ja nestracam ani sudnost , zato ty a tebe podobny teraz, v casoch sv. Sudu , STRATITE A TO VSETKO, aj tu opiciu hlavu co nosite na krku .O nedlho padne financni system MEGAKRACHOM A TO VSADE NA SVETE, ..a takym namotancom na system ako ty, sa v zniknutom chaose a depresii , keckovice z toho zavaria . NEBUDETE SCHOPNI NICOHO!!! Vas opici rozumcek sa vam zastavy v tom vzniknutom chaose .STRACH VAM ZAVRE USTA, TELO ZMERAVIE ...o mna sa ty vobec neobavaj , ja som na to uz roky trenovany .
milan # MatoRica16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 08:27:21 53286f82
..milan 16. Chápem Vás. Skúste si kdesi pohľadať slová vyhrážok, prekliatia Leona Taxila pápežom LEVOM XIII...a žasnete ako sa mu približujete... je to.. ÚBOHE!Myslíte si že týmito počinmi podporujete vieru...Nie nie robíte len hanbu!
Klopi # HavaMeje90
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 09:00:49 58d4289b
@Fero, opýtam sa ťa: chceš mi naznačiť, že vraj píšem pod prezývkou niekoho iného? Potom sa mýliš. Nie som dvojník. Všetky moje príspevky za posledný rok som sem poslal iba pod týmto tripkódom HyxaFyjo84. Alebo ak mi naznačuješ niečo iné, tak to povedz zrozumiteľne, bez zastretých narážok. Ja vás nesúdim, len som vám upozornil, aby ste neupínali vašu vieru na ľudí, ale na Ježiša.

@Lenka, tento článok je varovaním Ježiša Krista PRE VŠETKÝCH ĽUDÍ, kresťanom, nekresťanom aj ateistom, plynúcim z jeho lásky a milosti, aby sme všetci boli informovaní, keď sa vonku udeje pohroma, prečo sa to deje a čo máme robiť, kresťania aj ateisti, aby sme sa neutiekali k fámam blúdiacich ľudí, ktoré si budú vymýšľať vo svojej fantázii. Je to volanie nám všetkým, aby sme sa odvracali od lásky k hriechu a začali konať podľa svedomia, aby sme boli poslušní Bohu.

Citát z Nového zákona: Toho istého času tam boli prítomní niektorí, ktorí mu rozprávali o tých Galileanoch, ktorých krv zmiešal Pilát s ich obeťami. A Ježiš odpovedal a riekol im: A či sa domnievate, že tí Galileania boli hriešni nad všetkých Galileanov, že pretrpeli také veci? Nie, hovorím vám; ale ak nebudete činiť pokánie, všetci podobne zahyniete. Alebo tí osemnásti, na ktorých padla veža v Siloe a zabila ich, či sa nazdáte, že oni boli vinní nad všetkých ľudí, ktorí bývajú v Jeruzaleme? Nie, hovorím vám; ale ak nebudete činiť pokánie, všetci zrovna tak zahyniete. - Luká
š 13,1-5
.


Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 09:01:43 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


rafael # RusyNecu46
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-07-16 11:10:02 59ad5d21
utrel im slzy a tym ich menil, povedal - nerob to, skodis si ...

tak tak FC skratka len nechapem, ze ludia h opotom podla legendy nechali ukrizovat...
Asi tu su iste protirecenia,ak ich menil,preco ti zmeneni ho nezachranili< Bud ich bolo malo, alebo sa nezmenili,alebo to bola loz,co si napisala...


rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 11:28:58 59ad5d21
inak idealizovanie romanovych hrdinov je normalne, ale nie je normalne, ak ich zamiename za skutocne postavy aj s ich cinmi, ktore su len fantaziami autora,

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 11:33:00 59ad5d21
Hej Stano, naznacoval som ti nieco ine. ak sa dvaja podpisu pod to iste rovnakym menom, neznamena to, ze to pise ten isty. asi ma chapes
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 12:35:41 d9777929
Mňa, naopak, moje napodobňovanie - resp. ak sa mi chce niekto podobať - osobne veľmi teší. Svedčí to o mojej výnimočnosti a užitočnosti na tomto diskusnom fóre.

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-07-16 12:54:34 d4254112
fero ver mi ty si nenapodobitelny...
Staci ak sa zacnes ohanat fyzikou a jej pochopenim....

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 13:04:22 59ad5d21
to je zabava citat ako sa vyznavaci toho isteho kultu hadaju kto je vacsi okultista :))

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 13:07:38 0fcba97c
To je tak, ak si zamienaju citatelsky kruzok za realitu, tam je to normalne, ak sa fanatici nejakeho zanru, ci knihy zacnu stotoznovat s dejom knihy. Ale vacsinou to beru ako recesiu, ci snahu na seba uputatt, ale tito privrzenci jedneho nepodareneho zanru zachadzaju pridaleko. Oni dokonca vedia, ako to postavy mysleli,ci co povedali, aj ked to tam nikdy autor nenapisal. Hraju sa na to, co tim chtel basnik rict,,,

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 13:12:37 59ad5d21
ale nas znamy diluvianista bude mat nav rch, vytiahne fyzikalne vedomosti a rozprasi ich,

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 13:15:13 59ad5d21
memory, myslis vyzbavacov kultu nicim nepodlozenych milionov rokov? ano, to chapem :))))
Fero # LifuRoru61
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 13:28:22 d9777929
@fero
a kde si my navzajom odporujeme a hadame sa?
snazis sa snazis, ale nejde ti to nijak

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 13:36:47 0fcba96b
neboj memory, bolo aj take. ale mas pravdu, slepa oddanost a umela jednota je znakom okultizmu :)
Fero # LifuRoru61
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 13:52:16 d9777929
@fero
stale o nicom ;)

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-16 14:17:53 0fcba96c
memory, viem ;)
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 15:11:45 d9777929

tak tak FC skratka len nechapem, ze ludia h opotom podla legendy nechali ukrizovat..."

no ved pozri sa sam na seba aky si hlupy - ty ho tiez kazdy den bezdovodne krizujes a pritom o nom vobec nic nevies

Stano - ok

P.s. toto nebola predsa hadka ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 16:49:07 54b1253e
FC o hypotetickych postavickach, ci ich tzv.citaciach si myslim svoje.
Ludova slovesnost urobila hrdinu z kazdeho aj vymysleneho cloveka,v pripade klincosa nevynimajuc.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 16:54:47 59ad5d21
Potom sa divim ze tu cele dni nenadavas napr. na otca Goriota ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 17:07:07 54b1253e
rovnako mna zaujima to iste,preco sa aj k nemu nemodlis...

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 17:15:57 59ad5d21
Lebo pre mna to neni to iste ...
V podstate chapem aj obavy ateistov - stale sa siriaci Islam napr. - to je realna hrozba, nie altruisticke krestanstvo, na ktoreho zakladoch vyrastla Europska civilizacia... Co sa Islamu tyka, tam je problem kladneho postoja k agresii, prenasledovaniu odpadlikov, netolerancii vseobecne....Postupne ako sa budu odstranovat hodnoty krestanskej civilizacie, to bude cas kapitulacie pred dravym Islamom ... toho by som sa ovela viac bala na tvojom mieste, ako "klincosa". Ked padne vplyv cirkví a Europske hodnoty celkovo a nasa spolocnost bude tak multikulturne fragmentovana ze nikto nenajde oporu ani v ludoch, ani v state - to bude ta doba, ked mozes zazit na vlastnej kozi naozajstne nabozenske alebo ine prenasledovanie ....
Zimomriavky mi nahanaju skor pripady ako Fatwa na Salmana Rushdieho, vrazdy povodnych Europanov v Turecku, Syrii a inde,bombove atentaty, pokusy o zavrazdenie karikaturistov mohameda, snahy o zavedenie prava Saria a pod. - ano ... to je problem ... Ale Mohamed a Jezis Kristus, to boli dva odlisne svety ..

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-07-16 18:13:26 54b1253e
ja mam radsej Timura a jeho partu

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 18:15:44 59ad5d21
Fero, fakt je to až taký rozdiel? :) Som to stále ja, len dbám na svoje svedomie, ako som doposiaľ nerobil. Pokorujem svoje ego, svoju skazenú dušu, nechcem už viac slúžiť peklu. Pýcha je zlá, pýcha vedie do pekla, pýcha je podstata duše každého diabla. Prv než niečo vyslovím, dávam to posúdiť svojmu svedomiu, či je to správne, a keď cítim, že je to špatné, tak takú zlú myšlienku odvrhnem. A poviem ti, že ma to teší. Ježiš/Otec nás k tomu volá, viď Matúš 11,25-30, Matúš 6, 5-15, Efezanom 4, 17-24, atď. Bez pokory šírime okolo seba peklo a kráčame po našej širokej ceste do pekla.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 20:02:19 5057d10a
@lenka
preto ho nekritizujeme, lebo jeho privrzenci sa nam nesnazia vnucovat svoju dogmaticku pravdu

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-16 20:28:23 5f699539
Stano, veru pre mna hej. jednoducho autor urcite nie je ten isty, aj ked sa podpisuje ako ten isty.
Inak este take upozornenie. tusim v Ezechielovi sa niekde pise, ze srdce je zradnejsie, ako cokolvek ine. preto si treba davat pozor, ked ta niekam "vedie" srdce. rozhodnutia od srdca byvaju vacsinou tie najhorsie, aj ked to clovek v tej chvili citi ako spravne.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-17 07:35:45 d9777929

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
ose   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Martin Daňo, bravo!


Martin Daňo, bravo!
Pozrite si videozáznam z rokovania parlamentného výboru o prerokovaní postupu k podnetu proti poslankyni vládnej strany Smer. Perfektne odhaľuje dianie v zákulisí parlamentu.
Nepoužívejte pojem přerozdělování
Mladí ľudia utekajú pred minimálnou mzdou
Jste zvědavi, jak bude v naší zemi za několik let?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1537 s | panel
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles