Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

TYTO TŘI ČÍNSKÉ HROZBY VYVOLÁVAJÍ OBAVY USA


TYTO TŘI ČÍNSKÉ HROZBY VYVOLÁVAJÍ OBAVY USA

Do roku 2020, kdy má být, jak se předpokládá, ukončena vojenská reforma Si Ťin-pchinga, nebudou čínské ozbrojené síly, pokud jde o jejich možnosti, v ničem pozadu za Pentagonem, píší média.

Války v kybernetickém prostoru, přístup k levnému čínskému zboží a modernizace čínských ozbrojených sil, to jsou tři hlediska ovlivňující rovnováhu sil v čínsko-amerických vztazích, zdůrazňuje tiskový orgán La Gaceta.

"Čínská vojenská reforma je rozsáhlým projektem předsedy ČLR Si Ťin-pchinga. V průběhu pěti let uvidíme první plody a za deset let nebudou čínské ozbrojené síly v ničem pozadu za Pentagonem", uvádí zmíněný list slova Davida Finkelsteina, viceprezidenta a ředitele oddělení výzkumu Číny v Centru vojenské námořní analýzy CNA.

Expert se domnívá, že modernizace čínské armády bude ukončena do roku 2020 a poté začne Peking řešit územní spory s Japonskem.Author: ru # QimoVyka58
Čína2014-12-3015
-
 50% ( 2 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


otvoreneoci # VymoVupu87
-
 33% ( 11 people voted )
+
2015-01-01 00:58:03 87177079
Americký boľševik sa poddajne podkladá americkým etatistom. Sockonuly blúznia o akomsi vybájenom západnom svete (a nezmieriteľnej vojne s tými, ktorých zaradili do iných kategórií), aby prestali byť nepodstatnými, v dave sa im lepšie prechádza. Komu by sa boľševické USA mohli vyhrážať, nebyť premnožených nenávistných vygumovaných ovcí, udavačov, sliedičov, ubíjajúceho etatizmu, policajnej drezúry a krádeže majetku pod hrozbou teroru? Čo vytvorili, vyprodukovali masy rusofóbnych krikľúňov? Takmer nič, ale kradnú výsledky práce tých, ktorí k týmto úbožiakom odmietajú patriť.
Zo závisti útočia na Čínu, akoby oni ako osoby získavali dajaký prospech z pochlebovania USA plánom.
Aká Čína, súdruhovia? Poznám jednotlivcov, ktorých boľševici by chceli nasilu zaradiť do celku, presne podľa vzoru chimérneho západného sveta a potom všetkých poštvať proti tomu zvyšku. Bandu boľševikov nazvali západom, vodcami západu, predvojom západu, jedinými predstaviteľmi a hovorcami západu, jednotného, zoceleného, boľševického a víťazného západu. Všetkých nahnať do vášho boja, potom nech Čína všetko podnikne proti vám, nech vás zahrabe aj s vašou zúrivou zlosťou.
Blázon je každý, kto nedopraje iným úspech, žiarli, pretože je frustrovaný, preto vzýva celok, aby ten celok odpratal z cesty všetkých, ktorých nenávidí, lebo sám im nedokáže konkurovať.
Komunisti vypisujú, že Čína niečoho nebude schopná. Ale sú vypisovači schopnými vykonať také divy, čo Čína podľa nich nie? Alebo podľa boľševického hesla, že všetko je všetkých a každého práca patrí každému v rámci skupiny, sa socky opovážlivo osopujú na Čínu, ktorá niečo nezvláda, hoci oni sami nezvládajú úplne nič z toho, ale privlastňujú si dielo suseda?
Amerikanoanálovia začnú blahorečiť Číne, ak by sa vymenila vláda, to by sa stala príjemnejšou ako Japonsko a hneď by priskočili chváloreči o ich vysokánskom IQ.
Čvarga, nenáviďte Čínu iba za seba, nekradnite diela druhých, aby ste si liečili mindráky.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-01 05:50:36 b228e68d
Amerikanoanálovia začnú blahorečiť Číne, ak by sa vymenila vláda, to by sa stala príjemnejšou ako Japonsko a hneď by priskočili chváloreči o ich vysokánskom IQ.

Mylis sa, ja zacnem blahorecit Cinu, ked lud vyvrazdi komunistov do posledneho a tym ukaze ze ma nejaku hodnotu a nie su to len sprosty otroci. Ale to sa v Cine nestane, lebo vlada najviac zbroji proti vlastnemu narodu.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-02 01:30:17 87177079
PS-VB ty estebak, to si sa nezmohol na ziaden argument len urazanie?

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-01-02 06:47:35 87177079
Po desiatkach rokoch cieľavedomej priemyselnej špionáže, domácou spoločensko-politickou klímou zmietajúcou sa v bizarnom kombinovaní prvkov socializmu a kapitalizmu, sa toto musí viditeľne prejaviť aj v kedysi zaostalej krajine ryže. Pravda, západ si dôležité technológie stále drží doma pod pokrievkou, ale komponenty si necháva lacno vyrábať inde. Kde? A žlté šikminy majú okále doširoka otvorené (keď je treba) a už si dajú dohromady dva a dva.
Prečo mocnosti ako USA, Rusko a teraz i Čína tak intenzívne modernizujú armádu? Prečo by do nej pchali obrovské finančné prostriedky len na to, aby sa predvádzala na vojenských prehliadkach? Správne! Aby ju všetci traja použili na presadzovanie svojich záujmov kdekoľvek vo svete.


:-DDD


Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-02 11:53:02 bc7b649f
Očný emigrant,
až USA raz vyhlási bankrot a neboj sa ,aj na to dojde, kde sa potom pojdeš zahrabať ? Do ktorej krajiny zdrhneš ako krysa ? A že by bolo Rusko zruinované, ako píšeš ? To je len zbožné želanie blbcov bezmozgu, ako si ty.Skor rátaj s tým, že v prípade ešte väčších problémov ako teraz, amíci začnú ešte viac parazitovať aj na tvojej Kanade, ktorú už aj tak prakticky vlastnia..Priprav sa na to, že ti klesne životná úroveň a narastú náklady, hlavne si šetri nervy, lebo lekári nie sú lacní a chorý človek tam je len položka určená na likvidáciu a dávaj pozor aj na svoje hypotéky a stratu zamestnania, aby si sa nepripojil k tej desiatky miliónovej mase nezamestnaných v amíkove..michal # RabyFaso02
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-01-02 13:02:15 5f67d0b7
loading...
Očný emigrant a ešte nejaké údaje o Rusku, nakoľko chceš argumenty od iných, ktoré síce nechápeš, ale veď nakoniec sa iné od teba nedá čakať...


V priebehu 12 rokov Putin zvýšil rozpočet Ruska 22 násobne, vojenské výdavky 30 násobne, HDP 12 násobne (Rusko postúpilo z 36. miesta vo svetovom rebríčku HDP na 6. miesto).
Zlaté rezervy Ruska zvýšil 48 násobne.
Pod ruskú jurisdikciu vrátil 256 ložísk nerastných surovín (zostalo vrátiť 3).
Zrušil ponižujúce "najliberálnejšie" dohody v histórii o rozdeľovaní produkcie.
Znárodnil 65% ropného a 95% plynárenského priemyslu a mnohé ďalšie priemyselné odvetvia.
Pozdvihol priemysel a poľnohospodárstvo (Rusko už 5 po sebe nasledujúcich rokov je na 2-3 mieste v svetovom rebríčku vo vývoze obilia, prekonalo tým aj USA, ktoré sú v súčasnosti na 4 mieste).
V priebehu 12 rokov zvýšil priemerné mzdy vo verejnom sektore 18,5 násobne a priemerný dôchodok 14 násobne.
Navyše Putin zmenil Chasavjurtovskú dohodu, čím obhájil celistvosť Ruska, zvýšil význam nevládnych organizácií 5 piliera a zakázal poslancom vlastniť účty v zahraničí, ubránil Sýriu, ukončil vojnu v Čečensku. Splatil obrovskú zahraničnú zadlženosť, takmer 400 miliárd USD
Usporiadal v histórii najlepšiu víťaznú Olympiádu.
A vrátil Rusku Krym.

michal # RabyFaso02
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-01-02 13:09:10 5f67d0b7
ZATVORENEoči:
1. Žiaden strom nerastie do neba.
2. Uvedom si že produkcia všetkej americkej hi-tech prebieha v Číne.
3. Jakmile padne dolár (otázka času nič viac) nebudú bobulky na armádu ani vojenský výskum, nebudú sa dať "skupovať mozgy" z celého sveta. Ba možno mnohí rusi a číňania sa vrátia domov i s tým čo sa v emerike naučili.
4. Iba idiot ktorý vôbec nepozná Rusko si môže myslieť že nejaké sankcie zmenia postoj Ruska alebo ho nejak dostanúä na lopatky.

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-02 16:32:15 55e4d202
Chlapci to je vsetko prd, ked im amici skacu po Rubli ako po hnoji. Putina by som dal okamzite odstavit, lebo je presne taky ako vas Ficko, keby ze na jeho mieste sedi Hitler tak dnes je Rusko prva krajina vo svete a dolare by vykupovali na to, aby si vytreli s nima rit. Pokial tam bude len estebacky komunista tak to bude aj tak vyzerat.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-01-02 22:17:53 87177079
Ale no? Už len pomôcť by Vám trebalo..otvorenéoci87..! Lenže ako..?.Viete čo v Montreale hrajú naši juniori 20-tka choďte si tam zakričať Slovensko do toho aspoň budete užitočný! Poprípade niekoľko záberorov z prekrásnej Kanadskej prírody pozavesujte na "nejaký folder" internetový... a Vaše " náhľady na svet " budú aspoň zmyselné , konkrétne!
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-02 23:53:43 58d4289b
vazeni, co sa tu hadate. nevidite, ze sa tu pripravuje svetova vojna? amici ako sa spravaju stale akoby boli daky silny hrac, ale zabudaju, ze to je tazka minulost a mozu o tom uz len snivat. viac nie. mali by prehodnotit svoju agresivnu zakernu a utocnu politiku, pekne krasne sa ospravedlnit vsetkym, co spravili zle, cize vlastne vsetkym na svete a ticho v kute sa modlit za odpustenie a mozno bude ich krvou pokryta krajina ponechana vlastnemu aj ked nie pozitivnemu osudu a nie znicena. kazde ine kroky budu pre nich len horsie, pretoze pohar trpezlivosti uz pretiekol a dlhy sa zacinaju splacat....
lamacan # PudySice78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-03 02:34:29 6de6302c
Čína predstavovala v minulosti--cca5 storočí--- mocenské, technické, technologické, kultúrne centrum sveta!/Marco Polo.../ Následným nájazdami kočovných kmeňov ich pozície boli oslabené! Ďalší vývoj bol "ubrzdený " tzv. opiovými vojnami kedy cca.20 milionov Číňanov sa dostalo do závislosti -"nainštalovanej" Angličanmi! Občianská vojna , Japonske drancovanie Mandžuska , hľadanie vlastnej cesty Mao Ce Tungom boli "míľniky", ktoré nemali --okrem poučenia--kladný vplyv na výrazny ekonomický rast!Dnešné dianie v Číne --silný centralistický vplyv na usmerňovanie hodnototvorného procesu--kapitalového--vytvára priestor pre sústavný ekonomicky rast--teda aj vojenský potenciál!/Na nedávnej návšteve Zemana --nebolo ani zmienky o ľudských právach ..či "otroctve"!--čo bolo a je skoro povinnosťou "každého povaľača kopnúť " a znevážiť takto vývoj.../! Čína sa dostáva do pozícií ktoré jej historicky prináležali, prináležia ,a nie vlastnou vinou boli "odobraté"! Rozsiahlý ekonomicky potenciál dáva priestor pre obchodné aktivity, ale tiež presadzovanie iných záujmov, /agresivity/ a tým pádom zvyšovanie vojenského potenciálu je skoro opodstatnené!
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-03 08:05:50 58d4289b
Ešte...niektorí "dejatelia" u naších Čechov idú sa ospravedlňovať Zemanovi za jeho " epiteton ornans"-- vulgárny ktorý bol predmetom "kampane " protizemanovskej včítane červených kariet a vajíčok..! Totiž keď zisťujú že nadviazal, vytvoril podmienky, uzavrel zmluvné vzťahy /rámcovo, konkrétne../ počas návštevy Číny v rozsahu niekoľko desiatok miliard Čk...a o vnútornom diani sa ani nezmienil---"smejkají klobouk v pokleku"--- !/na rozdiel od Havla-lahva/ A poučenia ktoré tam získal chce , začal aplikovať/ vymahanie práva.., antikorupčný proces,...veľkosť správnych inštitúcií..k počtu obyvateľstva... aaa/mali by byť vzorom aj naším...dejateľom!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-03 09:05:55 58d4289b
Nízko hodnotený príspevok


otvoreneoci # VymoVupu87
-
 36% ( 4 people voted )
+
2015-01-04 15:26:59 87177079
Určite nepoviete..otvoreneoci87.. ani druh --komoditný , ani rozsah v konkrétnych čísla ..."zavistla na Amerike"... teda rozsah a druh závislosti..Číny na USA .A to.. " jedno velke vrece prdov" ste si "našili" na seba ? A pokiaľ ste si všimol kapitalizmus, komunizmus ani komunistov som nespomínal ... Bežte radšej povzbudzovať ... hokejistov...už za páru hodín začne. Je to jednoduchšie...pre Vás--nemusíte rozmýšľať len tlieskať a kričať..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-04 18:49:29 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sede   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ilegálna žltá


Ilegálna žltá
Pätnásťročnému Tommiemu Roseovi zo Salfordu v Anglicku hrozí vylúčenie zo školy. Dôvodom je nosenie zakázaných predmetov a prevádzkovanie čierneho trhu v škole.
ČELJABINSKÝ METEOR 2.0? OBROVITÝ ZÁBLESK NAD RUSKÝM URALEM OHROMIL MÍSTNÍ I VĚDCE
Jak nám dotace ničí morálku?
Trumponomika: Dobrá pro byznys, špatná pro trh

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0307 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne