Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku


Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku

      ;      &nb sp;      & nbsp;       ;      &nb sp;     Môj verejný  názor.

 

Bohužiaľ musím konštatovať reálnu pravdu právd, že štátne vlastníctvo ČSSR dalo obyvateľstvu ČSSR 1000 krát viac pre ich dôstojný život, než roky tunelovania, rozkrádania štátneho vlastníctva pluralitnými mafiami a zločincami z NR SR a ich priateľmi z biznisu po roku 1989 dodnes.Laughing Je to jediné moje presvedčenie za ktoré sa nehanbím.
Pokiaľ občania Slovenska nebudú mať okrem práva voliť aj právo odvolať voleného zástupcu alebo odmietnuť nežiaduci zákon či medzinárodnú zmluvu, tak žiadna Mezenska nezabraní korupcií, tunelovaniu a ďalším kauzám GORIL z NR SR a biznisu.

Ako občan Slovenska musím sa hanbiť za politické pluralitné mafie v NR SR, že sa stali odpornými riťolezcami diktátu USA a EU, a z obyvateľstva svojej krajiny urobili motrokov globálneho korporatívneho fašizmu súkromného vlastníctva z dnešným verejným dlhom Slovenska 40 miliárd €, keď sa nič nestavalo pre občanov Slovenska, len tunelovalo a kradlo.

Asi tá Americká a Nemecká prdelka  im veľmi zavoňala, keďže im dovolila tunelovať štátne vlastníctvo v mene nenávisti k štátnemu vlastníctvu-!!!Môj názor na demokraciu vo svete je tento,  že len vytrvalým nenásilným kultivovaným spôsobom občianskych protestov sa robia spoločenské zmeny politického systému,  a to požiadavkou pravá občanov vytvoriť si a schváliť si dôležitý volebný zákon, čim by sme vylúčili politické strany ktorým už nedôveruje značná časť občanov celého sveta z procesu volieb  parlamentov a senátov u nás do NR SR,  a volili by sme si len osobnosti zo svojich miest a obci do NR SR, zástupcov, ktorých by sme mohli my voliči kedykoľvek odvolať pri nedôvere alebo odmietnuť aj nežiaduci zákon či medzinárodnú zmluvu.

Za samozrejmosť považujem pri občianskej novele volebného zákona aj to, že každý volič by dostal volebný úradný doklad koho volil a tiež to, že voľby by boli z uvedeného dôvodu už nie tajne koho sme volili, aby Ty voliči čo volili svojho poslanca do  NR SR pri neskoršej prípadnej nedôvere,  mohli ho neskôr odvolať.

Vládu by tvorili vybraní ekonómovia zo SR na základe ich výberu profesormi univerzít v SR z odborníkov ekonómie,  práva a ľudia s technickým vzdelaním, ktorí študovali exaktné vedy.

 

Aj takto volená vláda,  by bola tiež odvolateľná voličmi v SR, ale len na podklade referenda, súhlasu nadpolovičnej väčšiny zúčastnených voličov.

To sú moje predstavy o demokracií a spôsobe zmeny spoločenského politického systému v našej krajine aj iných krajín Európy či sveta a nie Vaského vulgárne nabádanie občanov k fyzickému násiliu.

Za samozrejmosť považuje aj reformy medzinárodných inštitúcii medzinárodného spoločenstva po mnou uvedenej demokratizácii krajín sveta.

Je my to ľúto, ale ja osobne považujem,  ako  jedinú a  skutočne demokratickú krajinu sveta v 20 aj 21 storočí,   považujem len Švajčiarsku konfederáciu.Author: Jozef Varga # DamuPysy21
Svet2013-09-2010
-
 77% ( 21 people voted )
+
SOCIALISTA JE ČLOVEK, ktorý vám umožní zarobiť peniaze, ktoré by ste v kapitalizme nikdy nedostali, pretože by vás vykorisťovali neustále viac až pokiaľ by ste nepokapali, pokiaľ by sa nebáli zmeny režimu.
MrProper # JewuQowo48
-
 59% ( 12 people voted )
+
2013-09-21 14:18:09 c11ce431
S takýmto systémom sa nedá nesúhlasiť. Žiaľ, demokracia sa šíri zbraňami a asi by sme sa potom stali cieľom demokratického humanitárneho bombardovania.

Peter Novak # DigiQihy47
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-21 14:52:14 55d8e107
...Gejza Huf... 51 .. nežiadajte nemožnosti. Stači že je sa z čoho... no ...poučiť nie, zmúdrieť tiež nie , ale úsmev a žiaricí...to je ono..".teraz som nato prišiel". Jak dobre že máme ..šup JOŹKA ..z Ke... nášho...Ťahanohavicového...
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 16:24:38 58d4289b
to motto paradoxne vystihuje zmýšľanie kapitalistu . Obhajcovia kapitalizmu nemajú problém natrčiť ruku , ale keď majú dať niečo oni tak už sa má každý postarať sám o seba .

pepe # SowuGami78
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-09-21 16:40:13 b228bd47
Ja viem lepsiu definiciu: Socialista je clovek ktory ti da euro ked sa dostanes do problemov pretoze pred tym ti zobral dve...
Inak s clankom suhlasim, som za priamy volebny system a za ovela väcsi rozsah referenda-problem je v tom ze tieto institucie nemaju na SK velku tradiciu. Ono fiaskom skoro dopadlo i tak dolezite referendum ako bol vstup do EU.
Dnesna kriza je globalnou krizou moralky a vyriesi sa az s nastupom novej moralnejsej generacie. kedy...to nevie nikto...

Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-21 17:33:39 55e54ecb
Tých ekonómov a podobných myslíš ako , že by im radili , alebo že by tam boli iba dobre vzdelaný ?

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 18:31:03 d5d75caa
loading...
to kde sme nie je o systeme ale o ludoch a ich povahe na ktorych to vsetko stoji a pada...zial vacsinou pada...

Yanath # VepeBeke80
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 22:38:13 559f68d2
.... Joži " náš..." Z Ke..aj my v našej krčmičke zname dačo o tých "vyspevovaných" --Helvétoch...Sviss.. Systémy ktoré sú tam uplatňované nikto nikdy nevedel, nevie a nebude vedieť posúdiť či boli, sú, budú od socialistov, komunistov, otrokárov, kníežat,kapitalistoch..či-čii...nedajbože pravicovo či ľavicovo orientovaných ---komediantov--- Koncentrácia financií...prevažne bez možnej, chcenej, žiadúcej identifikácie pôvodu je dôvodom ,že nejaké tie ..izmové ..prvky sú uplatňované "kombinovane" ..ovládačmi financií.. teda znalcami a manipulátormi gojimov..... Kapišo ....".igazgato ..Jóžikam z KE" --dúfam...a takéto vzory sú priťahované....predovšetkým Vami.....
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 10:05:50 58d4289b
Keby sme mali v našej krajine viac takýchto občanov ako je pán Varga a menej ľahostajných cynikov, tak naša krajina by vyzerala úplné inač a život ľudí by bol iný, menej bolestný.

Demon # NibeBapi13
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 11:54:04 3ec5e27c
Ekonomika je pre ľudi a nie ľudia pre chamtivých podnikateľov, ktorí by bez nezamestnanocti nevedeli fungovať, prosperovať tak ako v intergračnom procese.
--- # JacyJaqo33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-22 18:21:35 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   je
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0363 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo