Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Slovákom zabili horolezcov – dotkli sa ich globálne procesy a nepáči sa im to


Slovákom zabili horolezcov – dotkli sa ich globálne procesy a nepáči sa im to

V Pakistane bola v noci zo dňa 22.6 na 23.6 pred hotelom zastrelená výprava horolezcov pozostávajúca z 2 Slovákov (Anton Dobeš a Peter Šperka), 3 Ukrajincov, 2 Číňanov, Nepálčana, Litovca, Američana a Pakistanca. Expedícia smerovala na Nanga Parbat, 9 najvyšší vrch sveta.

 

Lekcia z propagandy


Udalosť bleskurýchle využili "novinári" zo smetiska, aby nás hneď v prvej vete, ba čo viac, v prvom slove "in-formovali", že našich horolezcov zabil islam. Presne takéto smeti sú ukážkový prípad profesionálnej propagandy – miešanie pravdy s klamstvom za účelom dostania čitateľa na svoju stranu. Učebnicová manipulácia verejnej mienky na podporu "ich" veci – démonizovania moslimského náboženstva .

 

Lož má o to väčší dopad, že verziu zo smetiarne prebrali ďalší, napr. horolezecký spolok James. Nechcem aby sa táto tragická udalosť pamätala ako "islamskí militanti zabili".

 

Za čo bojuje západ v Afganistane a Pakistane?


11.9.2001 svetové zákulisie s veľkým rachotom oklam alo svet. Následne sa Spojené štáty, spolu so svojou vojnovou korisťou – Západnou Európou, vybrali zabíjať a pestovať drog y do Afganistanu. So zväzkom, na ktorý sme dlho romantizovane hľadeli, ako na "bohatý a civilizovaný západ", sme sa v roku 2004 s veľkou pompou plne integrovali. Získali sme tak možnosť degen erovať, ale už nie bohat núť spoločne. Zväzok sa po vytriezvení javí ako zadlžená (zotročená) a neživotaschopná civilizáciu na ústupku.

 

Kto je kto v Pakistane?


Pakistanci sa nevidia "islamsko-teroristicky", ako nám nahovára hypno-mediálna sféra. Ľudia, pre ktorých je Pakistan domovom, sa našou terminológiou vnímajú ako "partizáni" či "hnutie odboja". Vidia sa ako bojovníci proti "okupantom".

 

"Okupantov" predstavuje NATO. Organizácia, pod rúškom ktorej tu Spojené štáty prostredníctvom bezpilotníkov každý deň zabíjajú nevinných ľudí. Miestni obyvatelia odpovedajú: Partizánskym spôsobom bojujú proti spoločenstvu, ktorého členom je aj Slovenská republika.

 

Nezabúdajme, že nie je tak dávno, čo podobné akcie prebiehali aj v Podkarpatí. 3 generácie dozadu sa v Tatrách písali aj takéto scenáre:

 

Podstatná časť povstalcov po potlačení prešla do hôr. Uskutočňovali diverzné akcie, napádali nepriateľa. Činnosť vyše 40 partizánskych jednotiek usmerňoval hlavný štáb partizánskeho hnutia dislokovaný v Nízkych Tatrách...

Kľak, SNP


Rola Slovenska


"Ale veď Slováci nikoho v Afganistane nestrieľajú," mohol by argumentovať zhypnotizovaný Slováčisko. Myslím, že keď niekomu NATO zabije manželku, takéto detaily ho nezaujímajú. A obzvlášť nezaujímajú mladého nevzdelaného človeka, ktorý nepoznal našu mierovú históriu spred 29. marca 2004.

 

Slovensko (a Litva) sa teraz nachádzajú na rovnakej lodi ako USA, Británia, Francúzsko, Španielsko, Belgicko, Holandsko, Taliansko, Nemecko,... síce nie je za kormidlom, ani neobsluhuje lodné delo. Na palube je, "vezie sa", a svet to vidí.

 

Kto zabil?


Stoja za tým skutočne miestny partizáni – hnutie Tehrik-i-Taliban – ako uvádza Hlas Ruska? Veľmi sa mi tomu nechce veriť: ak sa chceli pomstiť, za čo sa revanšovali Ukrajine, Nepálu a Čine? Autor a jeho ciele sú neisté.  

 

Ešte jedno je dôležité. V správach informujúcich o udalosti je často uvedené, že zahynuli iba Ukrajinci, Číňania a Rus. Väčšina sveta nevie, že zomreli aj Slováci. Niežeby to svet nezaujímalo, len mu to nepovedali – všetky obede sa podarilo identifikovať až keď udalosť "vychladla". Smrť horolezcov sa preto týka hlavne Slovenska. Myslím si, že z nášho pohľadu nie je dôležité kto zabil, podstatné je čo sme stratili a kto nám bol zobraní.

 

Kto nám bol zobraní?


Zobrané nám boli výnimočné osobnosti. Horolezcov vnímam ako nositeľov zvláštnych vedomostí o živote, vedomostí, ktoré neučia na škole v meste. Ľudia s častým výskytom v horách sú tak, akosi prirodzene, bližšie ku hviezdam a k bohu.

 

Náhodná smrť


Zvykli sme si, že z regiónu Stredozeme chodia prevažne správy o smrti. Občas aj o smrti našich vojakov. Vojaci v boji môžu padnúť (aj vtedy, ak bojujú iba za žold). Je to udalosť očakávaná. Zomrieť môžu aj horolezeci – ani ich smrť nie je prekvapením. Neočakávame však, že horolezeci zomrú pred hotelom v doline dávkou zo samopalu.

 

Neočakávanú situáciu úprimne hodnotí miestny sprievodca (1:03): "Je to miesto kam si idete očistiť svoju dušu, je to ako požehnanie. Kráčate hore, vidíte hory, zbavujete sa všetkých pnutí a starostí. Jeden by nečakal terorizmus na tomto mieste. Táto udalosť je vskutku niečo za našou predstavivosťou."


Pre koho bola udalosť neočakávaná a náhodná? Bola náhodnou pre útočníkov? Nie – pravdepodobne bola nimi aspoň minimálne plánovaná. Náhoda to bola pre Dobeša, Šperku a ďalšie obete. Pre koho ešte? Pre Slovensko – pretože to nie len Psotka a Demján vystúpia na Everest, to aj "my" vystúpime.

 

Náhoda je správa. Jej obsah by tomto prípade mohol znieť: "Slovensko v roku 2013 na Nanga Parbat nevystúpi. Dobeš a Šperka už viac nebudú v Tatrách zachraňovať zblúdilých turistov v šľapkách s ponožkami."


Pochopí správu adresát?


Zdroj http://www.nadhlad.com/content/slovakom- zabili-horolezcov-dotkli-sa-ich-globalne -procesy-nepaci-sa-imAuthor: Peter Novak # KytaQomo80
Slovensko2013-06-2615
-
 68% ( 21 people voted )
+
Kazdopadne vrahovia horolezcov potrebovali na seba upozornit. Ale co ked tym vrahom napr. zabili amer. bezpilotne lietadla nejakych rodinnych prislusnikov... Pytam sa, maju nejaku inu moznost upozornit okrem vrazdenia na svoje utrpenie vo vlastnej zemi ?

Turambar # WuliTydu25
-
 74% ( 13 people voted )
+
2013-06-26 15:42:11 9ec337f3
násilie plodí len ďalšie násilie, preto je na čase s ním skoncovať, ale nenásilne.

max # RocuWome79
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-06-26 16:48:36 5f6725d4
Na Slovensku sa denne stanú desiatky tragédii a len niektoré sa dostanú do hlavného vysielacieho času správ,aby vraj priniesli všetko to zásadné čo sa za ten deň udialo.Podľa mňa je to len,aby sa vyplnil čas a hlavne sledovanosť na úkor niečej tragédie.
Kvôli koľkým vraždám a socialnym samovraždám sa ihneď zorganizovali vládne mítingi pred novinármi a kamerami? ...Áno,ak nerátam,že nejaký zúfalec postrieľa neprispôsobivých cigáňov.
Čo nám to vlastne chcú podsunúť pod nos,aby celý národ zas akože oplakával nejakých horolezcov,ktorý si chceli niečo ctižiadostivo dokázať?Samozrejme treba hneď štartovať aj lietadlo,veď trúchlivý národ sa na to rád poskladá.Zas je to len voda na mlyn niekomu.Toto nieje jednostranné podnecovanie k nenávisti?

cobra # WykeXala95
-
 70% ( 10 people voted )
+
2013-06-26 16:50:41 55f814c2
slovensko je vlastne vo vojne.z mnoho statmi.ale media nem stale klamu ze terorismus.zatiahli nas do vojny.za kazdeho mrtveho slovaka by som losoval jedneho poslanca z byvalej dzurindovej aj ficovej vlady.a popravit. ved oni nas za par grosov zapredali nato. tahaju nas do vojny.a tym nas ohrozuju..co ked sa pride najaky afganec pomstit a vyhodi nejaky barak do vzduchu. ..tak tamiba chytit lajcaka z popravit.

kozy # XyqiFyhu66
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-06-26 16:54:42 4e622d12
Som zvedavý, či to bude dostatočne silné na začatie rokovaní o vystúpení SR z NATO?
Alebo sa to ráta,ako povolené straty.

cobra # WykeXala95
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-06-26 16:58:05 55f814c2
este nico.kolko stoja slovensky zoldnieri v afganistane?.bola tam nejakka jednotka stala rocne 130 milion e.asi pred pol rokom tam lajcak poslal akusi specialnu jednotku kuklacov.zo samopalmi.ze pomahat budovat.ale zo samopalmi sa nebuduje tato jednotka ma stat 30- 40 milion e rocne. to ale pan fico povedel ze na zdvihnutie platu sestriciek niet penazi.este aj ustavny sud povedal ze setricky si viac nezasluzia.je toto normalny ustavny sud ?alebo ustavna mafia.z pana fica sa nam vyklula poriadna spina.

kozy # XyqiFyhu66
-
 68% ( 9 people voted )
+
2013-06-26 17:02:52 4e622d12
loading...
tak v prvom rade úprimnú sústrasť všetkým obetiam... včera, či predvčerom som čítal na jednom známom internetovom portáli rozhovor s p.Hámorom (asi najskúsenejším slovenským horolezcom čo sa týka 8tisícoviek). Tento pán už danú oblasť pod Nanga Parbat navštívíl, zažil pomery a vie ako to tam chodí medzi domácimi. V rozhovore padlo, že týmto činom "teroristi" nie len zabili horolezcov, ale aj všetkých domácich - lebo títo v tej oblasti žijú na 90 percent z toho, že sa motajú okolo zhraničných turistov a horolezcov. Teraz je viacmenej isté, že tam medzinárodné horolezectvo na nejaký čas skončilo - dokonca Pakistanská vláda uvažuje uzavrieť - domáci snáď aj pomrú od hladu a nedostatku financií... tak ma napadlo, či tento ohavný čin nebol plánovaný nie ako pomsta za bezpilotné americké drony, ale ako vyprázdnenie už asi moc rušného územia - keďže je verejným tajomstvom, že táto oblasť severného Pakistanu, či Afganistanu je veľmi frekventovanou čo sa týka pašovania zbraní a heroínu z a do stredoázijských republík a potom ešte ďalej... len tak ma to napadlo. tí teroristi asi nebudú mať IQ húpajúceho koníka, muselo im dojsť, aké to bude mať následky (no ťažko mi hodnotiť tu z vyhriatej izby na SVK)... takže aj takáto možnosť sa naskytá...
Sheldon # HyhoPyqu52
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-06-26 17:15:04 1f82a20e
temer každý atentát, ktorý sa stal pod taktovkou teroristov v USA bol na dolezite.sk označený ako nahraný a obete, prípadne samotný atentát spochybnený. Takže ani toto sa nestalo?

Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 48% ( 13 people voted )
+
2013-06-26 17:45:57 57c596fc
Bumerang clenstva v utocno-teroristickej organizacii(NATO) sa nam bude vracat s hnevom. treba dodat, ze opravnenym

Fero # LifuRoru61
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-06-26 18:30:43 5ab6fb7f
Nízko hodnotený príspevok


Pandemonium # DaruJete36
-
 35% ( 7 people voted )
+
2013-06-26 23:28:01 bc7b649f
Tu by som hľadal paprče, čo to urobili v Izraeli a v USA.
FERO12 # FepoWivo57
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-06-27 08:02:35 5057dc46
Vynikajúci príspevok od Petra Nováka.

A Sheldon- tiež sa my to celé nezdá. Ale asi to bude tak. Trebalo vyčistiť priestor pre drogi zbrane. Možno to spravila CIA. Možno dáky šejk (v podstate to jedno)

Duan # SymeVuma90
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-06-27 08:32:17 c1565806
Ako sa do hory volá tak sa z nej ozýva! Často býva ozvena silnejšia ako volanie a vždy ozvena prichádza z rôznych strán!

Tresty za našu zločineckú činnosť sa budú zákonite zväčšovať, spravodlivosť raz príde! A ona príde, pripravte sa parazitickí regeneráti a platení drollovia, ktorí nás do tohto zločineckého marazmu priviedli pod rúškom parazitickej falošnej demokracie!!! Odplata prebudených ľudí svetla bude sladká!

jan # PukiKyri51
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-06-27 09:34:50 4e6357e6
Pozerám podľa reakcií, že adresát správu nepochopil. Na Slovensku je zhruba 50-80 ľudí, čo sú schopný "náhodu" správne preložiť.

Ja vám dám návod ako to čítať: Toto nie je ani tak o NATO, Amerike, Afganistane, Pakistane, vojne, ... toto je iba iba o Slovensku. Sme dostali správu. Predčasne odišli ľudia, ktorí veľa vedia o svete. Doležití slovenský človek. Správa znie: Idete zlým smerom, konajte!

Autor clanku # BuwoNiqo9
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-27 12:35:35 5587c60e
Autor clanku&BuwoNiqo9

Náhoda neexistuje! Boh nehrá v kocky!!! A dušu si treba pestovať v každodennom živote a nie na štítoch, vari si myslíš, že tam je človek bližšie k bohu? Treba si uvedomiť, že všetko so všetkým súvisí a ako sa hovorí ""božie""" mlyny melú pomaly ale isto! Veru, príde rad aj na okupované Slovensko!

Správa ktorú si asi len """ty""" (podľa teba) dostal znie: Ideš zlým smerom, konaj!

jan # PukiKyri51
-
 53% ( 7 people voted )
+
2013-06-27 13:54:12 4e63452f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   t
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nešťastie s názvom meditácia


Nešťastie s názvom meditácia
V súčasnosti je veľmi frekventovaným slovo meditácia a spolu s ním i všetky praktiky s týmto pojmom súvisiace. Ide o praktiky, ktorých účelom má byť duchovné pozdvihnutie, ...
Drnčí vesmír jako sklo?
139 let stará záhada „andělské záře“
Kdo zvítězil v boji proti korupci?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0775 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage