Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Šialené protiruské vízie


Šialené protiruské vízie

Od čias atentátu na Abrahama Lincolna sa v hlavách amerických fanatikov moc nezmenilo.

Vyjadrenie bývalého predstaviteľa CIA Herberta E. Meyera, že zabitie Putina je tou správnou cestou, ak sa má Rusko stať demokraciou podľa amerického vzoru, hovorí za všetko.


USA vždy riešilI svoje problémy s nepohodlnými osobnosťami atentátmi, a to nielen doma, ale aj v zahraničí.

Meyer vo svojej vízii na serveri americanthinker.com píše: "Je len jediný spôsob, ako sa zbaviť Putina: "Nohami napred, s dierou po guľke v zátylku."
V závere článku uvádza ešte druhý, celkom konkrétny návod na likvidáciu ruského prezidenta: Keď Putin poletí z návštevy Kuby alebo Venezuely, jeho lietadlo vyhodí do vzduchu "nejaká čudná polovojenská skupina, ktorá sa nevysvetliteľne dostala k rakete zem-vzduch".

Americká prax


Slová bývalého vysokopostaveného agenta americkej tajnej služby nie sú len výrazom chorej túžby, ale v podstate odhaľujú praktiky, ktoré sú v "najdemokratickejšej" krajine sveta udomácnené od čias Abrahama Lincolna. Šestnásty americký prezident bol totiž prvou obeťou atentátu.
Po ňom nasledovali ďaľší: Dvadsiateho prezidenta USA, obľúbeného Jamesa Abrama Garfielda, zastrelili ani nie po dvesto dňoch jeho vlády a ďalší, v poradí dvadsiaty piaty bol William McKinley.
Najslávnejšou vraždou prezidenta USA bola doteraz neobjasnená vražda známeho a veľmi obľúbeného Johna Fitzgeralda Kennedyho.
Ak k týmto dokončeným atentátom prirátame aj ďalších šesť neúspešných pokusov, tak okrúhle číslo 10 je v krátkej americkej histórii vraždenia prezidentov ohromujúce.
V Amerike sa však nestrieľajú len prezidenti. Vraždy páchajú aj deti, keď podľa vzoru dospelých strieľajú na svojich spolužiakov a učiteľov.
Ani vraždy z úradnej moci nie sú výnimkou, ako o tom svedčí nedávne zastrelenie dvoch černochov policajtmi na predmestí St. Louis.
Z tohto liberálneho amerického pohľadu je vlastne morbídny návod superagenta US, ako zabiť Rusa Putina, banálnou vecou, banálnejšou ako operácia Púštna búrka, Allied Force, Trvalá sloboda, Bezletová zóna či humanitárne bombardovanie Juhoslávie, Iraku a Líbye so státisícmi ľudských obetí.


Protiputinovský džihád


Podobné výkriky protiruskej hystérie sú súčasťou štýlu americkej politiky, podobne ako je výkrikom módy American Style s potlačou americkej vlajky.
Ten štýl nie je len obľúbeným figovým listom na zakrytie nahoty niektorých našich celebritiek, ale jeho politický variant má bohaté zastúpenie aj v slovenských a českých médiách.
V Mladej fronte Dnes aj v ČT sa priam šíri pravicový protiruský džihád. Publicista Teodor Marjanovič vyčíta Ukrajincom chybu, že sa zbavili jadrových zbraní. Píše: "Keby teraz mali poruke atómovú bombu, hovorilo by sa im s Moskvou inak."
Normálnemu človeku zastane rozum nad primitivizmom novinára napodobňujúceho chorú fanatičku Tymošenkovú, ktorá chce spáliť ruskú zem atómovou bombou.
Ani slovenská, tzv. mienkotvorná tlač nemá ďaleko od nenávistnej protiputinovskej propagandy.
Publicista Peter Schutz odsudzuje v denníku SME pozvanie Vladimira Putina na oslavy SNP, pričom sa o ruskom prezidentovi vyjadruje s opovrhnutím: "Rus nepatrí na benefíciu, nech má hocijaké historické zásluhy."
Démonizácia Putina a volanie po tvrdých sankciách je americký výmysel a slabošská Európska únia prijíma rozkazy Washingtonu s vazalskou podriadenosťou.
Americkí vojenskí poradcovia plánujú v Kyjeve ďalšie operácie proti etnickým Rusom na ukrajinskom východe a inštruktori Národnej gardy cvičia fašistických zabijakov, aby ruiny Donecka pripomínali ruský Leningrad po 2. svetovej vojne.
Ukrajinská chunta na čele s oligarchom Porošenkom sa zmieta vo vojnovom ošiali, ktorý ju stojí miliardy dolárov. Čo na tom, že národ bude hladovať - hlava Vladimira Putina je cennejšia.Author: meldo # FajuSuba76
Svet2014-09-1424
-
 81% ( 22 people voted )
+
Na Ukrajine vzniká jeden alebo viac koncentračných táborov. Stavia ho turecká firma, ktorá dostala kontrakt od kyjevskej vlády. Pôvodne ten tábor mal byť určený ako záchytné stredisko pre utečencov z Afriky a z Ázie a mal byť uvedený do prevádzky v priebehu roka 2015. Projekt je spolufinancovaný z prostriedkov EÚ.
Avšak využitie zariadenia bolo urýchlené a podľa informácií TV Klagemauer z Muenster tam chce Kyjev umiestniť nepriateľsky zmýšľajúce osoby podľa špeciálne prijatého zákona.

Podľa zákona z 08.042014 občania Ukrajiny, ktorí sa budú zúčastňovať na akciách a protestných zhromaždeniach, ktoré požadujú pričlenenie k Ruskej federácii alebo kladú odpor vojenským akciám budú ako vlastizradcovia odsúdení k trestom väzenia.
V druhej časti videa je informácia, že na strane Kyjeva bojuje najmenej 150 nájomných ozbrojencov americkej firmy Greystone, zaoberajúcou sa dodávkou nájomných vojakov. A mali by operovať v uniformách jednotky Sokol ukrajinského Specnaz.
Túto informáciu by mohla overiť EÚ ak by chcela. Vieme, že Kyjev je schopný oveľa horších vecí ako zatvárať názorových protivníkov. A treba zobrať aj v úvahu to, že bývalý minister obrany verejne hovoril o tom, že zriadia – nazval ich - filtračné tábory.

http://quer-denken.tv/index.php/800-konzentrations
lager-und-eingeschleuste-soeldner
http://palba.cz/viewtopic.php?f=307&t=6308&sid=ba9
2d11b6ee56a55db57592d776bd06e&start=300

cokoAdolfzUKR # BedoByti01
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-09-15 11:07:44 4e62c554

sú iba dve cesty, tak vyber si sám...svetlo verzus temnota

peter nokok # KuruMedy19
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-15 12:31:32 4e62726c
V duchu predchádzajúceho príspevku iba dodávam, že zväčšujúca sa polarizácia spoločnosti spôsobuje, že svetlo sa stáva svetlejším a temnota temnejšou.


meldo # FajuSuba76
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-15 12:52:13 c35b07a1
peter nokok # KuruMedy19

ešte nám vysvetlí, čo si pod takým slovom "svetlo", "temnota" predstavuješ ,o))

klifton # GexiSosy84
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-09-15 13:08:19 4e62d5b2
O Ukrajine , Rusku, USA..či Nemecku...nie je vhodné, ani možné ani jednoznačne sa vyjadrovať! Źe boli sú a budú všade ..."iní čelní predstavitelia"---aj nevyhovujúci --tak tých je hajjajáááj...aj u nás! /taký Janko keľňa--v zahraničnej politike... alo aj istý maštaľňový, ..či tankista -žilinský.. ach zapomeň zavaruj...alebo teatralisti...aj čiapkovííí..// Nie nie sú tu predovšetkým masmedialne...účelovo deformujúce názory, ďalej vyložene komerčné záujmy , demonštrácia sily , vopred stanovená obhajoba ..nejakého útoku a konečne našiel sa priestor..aby sa ...KTOSI --KDESI -- TREPAL-- mimo ...či sú tu bratia, náboženský rovnaký, alebo rozdielny hlavne medzi sebou a mimo ... !Za "tú stenu."./ na hraniciach z Ruskom tam to bude tma? Alebo na Ukrajine bude mier--moderné zriadenie a životná...." jak hov. do" ... príjem Nórsky ...ceny "boľševické"...Ach tá tretia nosná dierka....
klopi # KyvoWavo40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-09-15 14:10:04 58d4289b
svetlo predstavuje tvoje prebudenie sa z nevedomosti [temnoty]
peter nokok # KuruMedy19
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-09-15 15:18:37 4e62726c
loading...
kyjev je třeba očistit od novinářů loajálních donbasu
http:
//www.zvedavec.org/vezkratce/9024/


thhfjh # SajyWyfi61
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-09-15 15:38:08 51132f5c
Médiá (mainstreamové - BBC, CNN a pod.) sú hlavným vojnovým štváčom. Kto vlastní médiá, ten chce vojnu!
meldo # FajuSuba76
-
 68% ( 9 people voted )
+
2014-09-15 15:49:46 d5b58294
O príčinách tohto všetkého:

http://afinabul.blog.cz/1409/projev-abb-pred-izrae
lskou-ambasadou
http://www.auria.sk/blog/zidia-ako-otcovia-vojen-a
-globalni-podpalaci


filip # WyboCeci64
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-09-15 15:57:55 5b7f8203
Americký prezident Roosevelt obhajoval svoji podporu nikaragujského diktátora Somozy slavnou větou: „Je to z kurvy syn, ale je to náš z kurvy syn.“Velký politik, velký státník, osobnost světových dějin. Nemá cenu vyjmenovávat desítky diktátorů, jejichž hrůzostrašné režimy Spojené státy podporovaly. Některé „z kurvy synů“ nejdříve podporovaly, avšak později je zlikvidovaly, aby instalovaly jiné, ještě vstřícnější. 


Postupovali tak všichni prezidenti Spojených států minimálně od začátku minulého století.

A současně mluvili o lidských právech, a kladly sebe sama a Spojené státy za vzor cnosti.


Existuje mnoho států, kde nejsou diktátoři, ale ani velcí politici, velcí státníci, ale i v docela velkých zemích docela malí sluhové. Neslouží ovšem lidu zemí, v nichž byli zvoleni, aby si zasloužili jejich vděčnost a podporu, ale slouží místním oligarchům a velmocenským zájmům, aby se udrželi ve funkcích. Jenže pokud jsou v těchto zemích rudimenty demokracie a aspoň část obyvatel občas získá objektivní informace a získají dojem, že by se mohli mít lépe, jejich demokratičtí vládcové si nakonec své funkce neudrží. Je úplně jedno, jestli se hlásí k levici nebo pravici, zvlášť když to podle jejich činů nerozpoznáme.


Nyní vidíme ubohé sluhy, jak připravují sankce proti Rusku a ve prospěch amerických miliardářů, nepatrného zlomku amerických občanů. Jsou to sankce, které se obrátí proti lidu v evropských zemích nejen bezprostředně, ale zejména v dlouhodobé perspektivě, protože zbaví Evropu východních zdrojů a východních odbytišť. Mají pomoci USA zajistit odbyt v Evropě a tak prodloužit ne už hegemonii ale velmocenské postavení.

Jsou to sankce, které mají izolovat Rusko, ale izolují Evropu a učiní jí závislejší na USA. Sluhové si představují, že dokud budou sloužit, USA je ve funkcích podrží. Nepodrží, bude je chtít nahradit proamerickými diktátory. Nestabilita, kterou v Evropě svojí politikou demokraticky zvolení sluhové způsobují, je smete.


Budiž čest a sláva politikům, kteří tlakům z USA a jejích Evropských satelitů tolik nepodléhají a snaží se zabránit protisankcím.

Je pěkné, že Fico odmítl nechat ze sebe dělat úplného tajtrlíka a řekl, že na Ukrajině nejde o válku Ruska proti Ukrajině, ale o geopolitické soupeření USA a Ruska.

A všichni víme, že kyjevská nelegitimní vláda je najata pouze na špinavou práci.

Opírá se i o fašistické živly a masakruje obyvatelstvo země, kde byla dosazena k moci. Jsou to z kurvy synové, ale Obamovi z kurvy synové.

Pokud tyto ukrajinské vládce podporují čeští politici, kteří čekají hlasy od levicových voličů, nakonec jim nepomohou ani presstituti z České televize, Českého rozhlasu a z tisku všech oligarchů.


Nepředneseno na zasedání ÚVV ČSSD 13. září 2014, protože byla přítomna média a bod „diskuse“ nebyl na programu.

Novarepublika.cz
Moribundus # LixeVapo95
-
 65% ( 7 people voted )
+
2014-09-15 17:19:22 425774c0
Kremel je v obrovskej vyhode: kona chladnokrvne na rozdiel od pudasov na zapade. Ocakavalo sa ake proti-sankcie zahlasi Kremel ako odvet. Ticho. Kremel hra metodu "killing me softly" pomaleho usmrcovania. Putin povedal, ze Rusko prijme iba take opatrenia aby si neuskodilo. Prelozene do jazyka nasho kmena: najprv zabezpecia nahradu a potom seknu NATO. Prva lastovicka je tu, ked Rusko nepride na planovanu schodzku o plyne medzi RU-UA-EU. Vraj minister energetiky je zaneprazdneny do konca septembra.

General Moroz porazil jak Napoleona tak Hitlera. NATO rozohrava hry ale nema nahradne riesene, najma v energetike. A kam budu vyvazat hory odpadu v podobe spotrebneho tovaru ktory aj tak nikto nepotrebuje je dalsou otazkou
Moribundus # LixeVapo95
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-15 17:35:52 425774c0
Rozpad USA... ako bude vyzerať! Začnime tým Al Ej či ako to nazval Schwatze ne--berge - / my napíšeme Š a oni sch/ Teda tam je "blaho" .. aj TEKTONICKÉ! Východ je priemyselny...teda 4 obrovské bomby ... a kubánci za tých 54 rokov príkoria im ukážu ako sa šuľkajú siváre!Nie nie..kukurica geneticky "deformovaná" nebude ničiť ... benzín nebude "za prd" a lupy sa budú minimalizovať! Teda ako bude vyzerať rozdelené USA!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-15 18:50:02 58d4289b
Nízko hodnotený príspevok


FcKensie # HegaNojy80
-
 32% ( 9 people voted )
+
2014-09-15 19:15:32 b228d4fc
A začnime--deliť Canadu -- Qubeckom... či Kingdomským ..Scott llandom ,,, alebo Írskym ..USA---a budú sa ..."mať radi i naďalej"..!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-15 19:23:35 58d4289b
FcKensie
Tvoja snaha uraziť ma prívlastkom grafoman vyšla nazmar ;-)


meldo # FajuSuba76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-15 20:16:34 c35b07a1
Sieg" dolezite"Sieg " sme"Sieg ...Sieg"temnota..." dnes tu boli prispievatelia ozaj milé "nedolezite"kde sú?SIEG "cion..."

Anton # NugyJequ25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-15 20:32:44 c3a0b62c
Meldo, myslel som to skôr ako konštatáciu.
FcKensie # HegaNojy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-15 21:39:08 b228d4fc
tí americkí zmrdi sa zmôžu už len na to že zdochnú ako prašiví psy, za všetok terorizmus avojny, čo postvárali po celom svete. Nič iné im národy sveta / väčšina/ ani nemôže priať. Tak ako to povedal Putin....tá americká čvarga žije na úkor celého sveta a je to svätá pravda.

lajko # RuquRedi84
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-09-15 23:00:50 d425500a
Meldo, a keď si už tak zahorel hnevom spravodlivých, čo tak rozšíriť záber, a dať fikciu trebárs o Litvinenkovi a fialovom Juščenkovi ? Hm ?
FcKensie # HegaNojy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-16 09:35:48 b228ee27
FrcKensie a to nevieš že s Prasačenkom(Walcmanom) a Jacenukom tiež sa nebude FSB/GRU maznať ak ich skôr neodpraví zo sveta nejaký občan Ukrajiny(Ukrajinskej alebo Ruskej národnosti), títo páni to majú zrátané a neschovajú sa ani v USA ani v Izraeli!!! A určite aj na ďalšie svine čo páchajú vojnové zločiny na Donbase a na Ukrajine FSB/GRU už vodu varí!!! Tieto prasce čaká neradostní život v stálom ohrození života, musia mať kopec spoľahlivých bodiguardov, spoľahlivého kuchára a ochutnávača, jazdiť len v pancierovom aute a na dome mať nepriestrelné sklá a nechodiť na prechádzku, na balkón, na dvor domu a podobne a ak to nedodržia alebo na to nebudú mať financie skončia v koryte, svine fašistické, skôr alebo neskôr im to FSB/GRU spočíta!!!
FrcMcOKSkensi # BisuFuho37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-16 12:12:39 4e627a79
FrcMc

jasnačka, že to môže byť aj takto, ibaže Meldo vytrvalo o tom, že takéto praktiky sú vlastnosťou iba amerikánov

FcKensie # HegaNojy80
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-09-16 12:55:17 b228ee27
FrcMc

...a vďaka za výpomoc

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-16 12:56:44 b228ee27
FcKensie
Stále nerozumiem, o čo Ti ide. Mám pocit, že som Ťa tým článkom nejako urazil. Ak je tomu tak, úprimne sa Ti ospravedlňujem.
Ďalej, ja netvrdím, že : "takéto praktiky sú vlastnosťou iba amerikánov" To sú Tvoje slová.
Skús nás teda Ty obohatiť nejakým všeobsahujúcim článkom, a ja Ti sľubujem, že pokiaľ k nemu budem mať čo povedať (napísať), tak to urobím bez toho, aby som tvoju snahu znevažoval.
Peace

meldo # FajuSuba76
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-16 14:53:38 c35b0805
Meldo o.k., aj Tebe peace !

V podstate som chcel vyjadriť, že keď píšeme o špinavostiach sveta, nie je možné sa prvoplánovo obmedzovať iba na jedných. Ináč v poriadku, jedni sú nám sympatickí, druhí nie. Ale ak chceme byť trochu objektívnejší a vyvarovať sa pozdejších prekvapení, tak treba nahlas hovoriť aj o nedostatkoch našich obľúbencov.

Ja dlhé pojednania v téme iste nebudem písať, lebo publicistika nie je mojou parketou. Obmedzím sa iba na tých pár riadkov, ktoré vypustím, keď sa mi zdá, že veci sa odkláňajú od mnou uznávaného normálu.Keď sa Ťa dotkla moja uštipačnosť, tak sa ospravedlňujem. V mojom spriatelenom okruhu ju často používame jednak ako prostriedok na odľahčenie suchých akademických debát, a jednak ako pripomienku nebrať svoje egá až tak smrteľne vážne.


Takže ešte raz, peace

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-16 17:50:09 b228e5bb

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   pä
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

7 zdraví prospěšných důvodů, proč pít pivo.


7 zdraví prospěšných důvodů, proč pít pivo.
Většina z nás si zajde v pátek, nebo během víkendů někam pryč vypít pár piv na zchlazení a užívání si času s přáteli. Nic méně, mnoho lidí neví, kolik zdravotních výhod ...
RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO
Spoločná poľnohospodárska politika EÚ – schopnejší budú platiť viac
Rusko buduje nové RVHP s Čínou

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0383 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne