Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Sexuálne menšiny


Sexuálne menšiny

Dovolte mi napísať pár slov na úvod. Skôr ako začnem pokus o vysvetlenie skutočného problému medzi nami, bol by som rád, ak by ste si prečítali celý článok až do konca.

Mnohí z vás nazývajú tento svet zvrátený, pretože sa rušia tradičné hodnoty, na ktorých sa stavala celá naša civilizácia. Ľudia majú tendenciu bojovať o tieto hodnoty a na tom nie je nič zlé. No chybou je a na to sa často zabúda, že dávajú hodnoty tohto národa nad úroveň človeka. Väčšina sa snaží zaujať svoj "správny" postoj a bojuje za svoje hodnoty proti menšine (v tomto prípade sú na mysli sexuálne menšiny) niekedy častokrát aj násilníckym spôsobom. Ba dokonca niektorí z vás by ste boli schopný prepadnúť aj fašistickej ideológie, ktorá stavia na čistej rase a všetko čo sa z tejto rasy odlišuje, treba vyhubiť. Pýtam sa vás, je podľa vás správne zachovať si svoje tradičné hodnoty (ktoré vám nikto ani neberie) a bojovať proti menšinám? Uvedomujete si, že aj tie menšiny sú len ľudia z mäsa a kostí ako vy a tvoria základ tohto národa? Prečo neustále bojujeme voči svojim? Nemôžeme tu všetci spolu koexistovať a navzájom sa tolerovať? Teraz keď vo svete možno zúri veľká národná vojna nemali by sme skôr vytvoriť jednotu namiesto toho, aby sme sa stále rozdeľovali? To sú naozaj tie vaše tradičné hodnoty tak dôležité, že ste ochotní kvôli ním ubližovať nevinným ľudom? Nech si odpovie každý sám. Zapamätajte si, že agresia z jednej strany vytvára agresiu zo strany druhej. Agresia vedie k násiliu a vojnovým konfliktom. Pýtam sa nás, chceme neustále bojovať proti iným alebo chceme žiť všetci v mieri? Zoberte si len samotnú históriu, koľko nevinných ľudí sme dokázali pozabíjať v mene "národných hodnôt". História tu bola na to, aby sme sa z nej poučili a nie ju druhýkrát zopakovali. Musíme vytvoriť jednotný národ, iba tak sa môžeme posunúť tým správnym smerom.


Homosexualita a homosexuál


Medzi homosexualitou a homosexuálom je rozdiel. Homosexualita je sexuálna orientácia, ktorá označuje princíp väzby jedinca inklinovať k rovnakému pohlaviu. Homosexuál je človek, ktorý je priťahovaný rovnakým pohlavím. Chybou je, že sa anglické spojenie "homosexual orientation" prekladá ako sexuálna orientácia na rovnaké pohlavie. Slovo sexuálny znamená pohlavný. Slovo sex nie je len sexuálny styk medzi dvomi jedincami, ale označuje aj slovo, ktoré mi zvyčajne nazývame pohlavie (muž a žena/samec a samica). Ak by som bol presný, homosexuál je jedinec, ktorý je celoživotne priťahovaný k osobám rovnakého pohlavia emocionálne, ale aj sexuálne. Čiže ak by som mal filozoficky vysvetliť, čo je to homosexualita, tak by som to vysvetlil nasledovne: homosexualita je celoživotné orientovanie sa jedinca na rovnaké pohlavie, ktorej cieľom, popríp. pokusom je nájsť si (celo)životného partnera. Pri heterosexualite platí opak.

Pedofília, zoofilia


Pri týchto dvoch pojmov platí, že čím menej o ich význame vieme, tým viac sa ich bojíme. Skúsim stručne vysvetliť čo znamenajú tieto pomenovania. Predpona fília je citová/emocionálna láska. V tomto prípade slovo pedofília je označenie, ktoré vyjadruje citovú lásku k deťom. Zoofília označuje citovú lásku k zvieratám. Veľkou chybou je, že si pod slovom fília predstavujeme sexuálne násilie. Teda podľa ľudí je pedofil človek, ktorý sexuálne zneužíva deti. Zoofil je človek, ktorý znásilňuje zvieratá. Ja sa potom pýtam, muž ktorý znásilní ženu je čo? Ak by sme postupovali podľa tejto "logiky", tak by mal byť heterofil. Treba rozlišovať medzi láskou a násilím. Násilie = zločin, ktorý musí byť potrestaný. Láska nemôže byť potrestaná, nech je akákoľvek. Láska ľudom neubližuje, láska ľudí spája Smile

Na záver by som chcel vyjadriť jednu krásnu myšlienku aj s otázkami na zamyslenie. Každý človek je jedinečná bytosť, ktorá túži po láske k niekomu blízkemu, bez ohľadu na to, ako človek vyzerá, akej je rasy, sexuálnej identity a pod. Preto sa vás pýtam, nezaslúži si každý človek rovnakú úctu a zaobchádzanie? Musíme sa my ľudia rozdeľovať do rôznych podskupín, ktoré nás rozdeľujú? Nemôžeme sa navzájom tolerovať aj z jedenej aj z druhej strany? Uvedomte si, že všetci sme ľudia, ktorý robia chyby, preto nemáme právo súdiť iných.

Poznámka: tento príspevok nebol mierený len proti väčšine, ale aj proti menšine.
Author: Slovak # SeviCaro16
Svet2014-12-0825
-
 50% ( 12 people voted )
+
čo si jebnuty ?
ach jaj # KaleDera97
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-12-08 17:05:10 5a403f14
p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { } Zaujímavý názor na homosexualitu má psychiater z Bansko Bystrickej nemocnice Michal Patarák, ktorý pracuje na sexuologickom oddelení psychiatrie
Patarák prirovnáva kresťanských homofóbnych aktivistov k islamským radikálom
http://patarak.blog.sme.sk/c/365482/nas
ilnost-islamskych-radikalov-v-kontexte-davovej-psy
chologie.html
Môžeme to ilustrovať aktuálnym príkladom. Cirkevné skupiny senzitizujú spoločnosť proti LGBT hnutiu preto, lebo ono je tým mýtickým Druhým. Robia to v mene zachovania tradičnej rodiny, ktorá je však už naozaj skôr tradovaná, než reálne žitá. Ide o klamný cieľ odviazanej agresie, ktorá by bez vonkajšieho nepriateľa ostala nahromadená kdesi pod prahom. Takto sa však môže beztrestne kolektívne vyplaviť, čo je mimochodom sprevádzané značnou úľavou. Napokon sa môže naviazať a sústrediť na vyfantazírovanú skicu nepriateľa. Skica je pritom strašne jednoduchá: LGBT ohrozuje tradičnú rodinu. Upresním: Ona musí byť jednoduchá, inak by nemohla byť sugerovaná. Cirkev ale nebojuje proti LGBT snahám len zo svojich vlastných zdrojov. Batérie má nabité v našej konzervatívnej spoločnosti. Inak povedané, keby sa cirkev nenapájala na elementárne a konzervatívne nálady spoločnosti, tak by v mene rodiny nebojovala proti LGBT, ale svoje aktivity by zacielila na ozrejmenie spoločenských a kultúrnych pohybov, ktoré k úpadku tradičnej rodiny viedli. Rozvíjala by napríklad pole, v ktorom by sa medzi manželmi posilňovala úcta a láska k svojim partnerom a v ktorom by sa ľudia spirituálne inšpirovali k tomu, aby videli na druhých skôr to pekné, než to nepríjemné. Mohli by aj pracovať na materiálnej a duchovnej pomoci rodinám v kríze a podobne. To by však musela byť táto snaha ideová, kým ona ostáva len ideologickou.

majk # HaqoGiva70
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-08 17:24:39 6b9b7185
[code]Patarák sa vyjadruje ku kontroverzným vyjadreniam katolíckeho kňaza

http://patarak.blog.sme.sk/c/364131/o-pr
imarnych-a-sekundarnych-homosexualoch-a-extremnych
-nazoroch.html

[/code]
majk # HaqoGiva70
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 17:28:08 6b9b7185
[code]Zaujímavé, že primár BanskoBystrickej psychiatrie a tiež najuznávanejší psychiater na Slovensku MUDr. Ludvík Nábělek, PhD, má aj k pedofilom veľmi mierny a liberálny názor. V Slobodnom vysielači sa vyjadril aj k pedofilom, čo bola nechcená odbočka od témy. Pôvodne to malo byť o homosexuáloch

3.10.2013
Sexuálne menšiny z pohľadu psychiatrie, moderujú: MUDr.Ludvík Nábělek - psychiater a Boris Koroni - ,,pacient,,
http://www.slobodnyvysielac.sk/opony/p19/r12/l6

http://www.slobodnyvysielac.sk/redata
/other/dl.php?id=976
[/code]
majk # HaqoGiva70
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 17:40:14 6b9b7185
Ach jaj - dovod?
Slovak # KohiRyxy16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 17:58:40 5587c363
loading...
Pokud dáte sexuálním menšinám možnost legálního vybití jejich sexuality mezi sebou, vybijí se sexuálně a budou svoji sexualitu projevovat kultivovaně, nebudou muset hledat jiné cestičky, jak ji vybít.
Tím, že ji budou moci vybít, tak pro ně sexualita nebude ani tolik zakázaným ovocem, tudíž je nebude tak fascinovat.

Pokud sexuální menšince uznáte jako hodnotné lidi, nebudou muset svoji sexualitu skrývat a budete je mít pod dohledem
(jejich sexualitu uznávat klidně nemusíte, ale neměli byste pohrdat těmito jedinci jako celkem, to už totiž nejste pravdiví a vylili jste vaničku i s dítětem; oni klidně mohou v jiných oblastech života být velmi dobří).
Pokud je neuznáte jako lidi, budou se snažit schovávat a mít představu o normálních lidech jako o nepřátelích a budou se potají spojovat proti normálním lidem (gaypride, juvenil).

gfrhbtzh # QytoBoqa14
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-12-08 18:12:32 2e27a6a3
upozorňujem pandáša, že v rámci boja sexuálnych menšín prehliadol dnešný sviatok nepoškvrneného počatia panny márie a ešte k tomu nedal komentár. prestáva si plniť povinnosti a zlyháva. možno sa stihne vyjadriť aspoň do narodenia pána, tj do vianoc.
davaj , rýchlokvašák! :DDD

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 20:11:11 b22951e9
aaa, nejsom sice pandas ale upozornujem ta na nepresnost. mozno tebe sa nejaky pan narodil na vanoce, mne sa ziaden taky nenarodil a chvala bohu ani mojim detom.
lolo # TinuPoku32
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-08 20:58:51 55a27958
Autor
Zabudol si na nekrofilov, úchyl...
meldo # FajuSuba76
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-12-08 21:04:48 c35b0ad8
lolo, neviem či myslíš 25. 12. alebo to celé s bohom a tvojimi deťmi ako oxymoron.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 21:18:25 b22951e9
meldo - nekrofil neexistuje, staci take vysvetlenie? - to je len pomenovanie pre cloveka, ktory sa odbavuje na mrtvolach. A co kradofili, vrahofili? to akoze teraz budeme pomenovavat kazde nasilie za filiu? na zamyslenie.
Slovak # SeviCaro16
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-08 21:52:42 5587c363
Slovak (franco???)

Wikipedia: "Nekrofilie (též nekromanie) je parafilie (tj. sexuální úchylka) projevující se erotickou náklonností k mrtvolám. Slovo vzniklo složením starořeckého νεκρός(nekrós, „mrtvý, zemřelý“) a φιλία (filia, „obliba, láska k něčemu“). Termín samotný byl zřejmě poprvé použit v roce 188
6
v práci Psychopathia Sexualisněmeckého sexuologa Richarda von Krafft-Ebing.
Jsou známy případy nekrofilů, kteří se vloupali do márnice a vykonávali pohlavní styk s mrtvolami. Existují i vrahové, kteří nejdříve zabili ženu a teprve poté ji "znásilnili". Tyto případy byly zaznamenány i v České republice, a to nejednou. Nekrofil však nemusí být vrah nebo zločinec, který se vloupává do márnic, může to být normální člověk, může mít normální sex s kýmkoli, ale nebude mu to připadat přirozené.


Zverstvo rovnaké ako pedofília aj zoofília

meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 00:24:52 d5b58294
aaa, je to ovela jednoduchsie. tu ideu, keru asi ty a viaceri povazuju za svojho pana ja za svojho pana nepovazujem a vysvetlujem to tak aj svojim detom, takze su slobodne, rastu do slobodnej bytosti, nie do pokruteneho uzlicka popletenej, utyranej mysle, bojujucej sama so sebou...
lolo # TinuPoku32
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 01:23:48 55a27958
gfrhbtzh
co to prosim ta trepeš?
podla tvojho zmyslania potom dajme narkomanom drogu,seriovym vrahom dajme zbran,uchylnym knazom dajme malich chlapcov-ved oni sa sexualne(aj inak)vybiju a uz budu poslusny?ach jaj!

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 07:04:36 d991c738
Mam dojem ze Slovak to napisal dost dobre, zoofilia v prvom rade je laska ku zvieratu(bez sexualneho kontextu), neskor oznacovana ako sexualna uchylka.
Spravnejsie je slovo sodomia.
Ale preto by bolo ozaj dobre sa zamysliet ako sa ma teda nazvat clovek, ktory sex so zvieratom nerobi..
No a podobne je to aj s tym slovom pedofilia....

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 08:53:01 59ad0eb9
Kamarátstvo sa sexualizuje, zas. Len aby bolo viac homošov. Tie city si strč za klobúk. Tu ide o hormóny a... Error error error.

Homosexuál alebo bi je ten, ktorému stojí bibmbiš pri pohľade na spoteného chlpatého medveďa, alebo cross dressera či čiu gayu. A predstavuje si TO...
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 08:57:36 4e62cc6a
Tolerovať určite....Ale určite nie nasilu zviditeľňovať... a média ich rady zviditeľňujú a tak dostávajú do podvedomia....a vidíte ako to vyzerá...mne to zrovna príjemné nie je - myslím to zviditeľňovanie!!! ľudí s neštandardnou orientáciou.

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 09:57:45 5f67cf95
psvb, super napisane. este by som doplnil taku drobnost. skusme odclenit tych, ktori to robia do kolaca, melona, periny, butlavej vrby, mrtvoly ci umelej vaginy a tych, ktori to robia zvieratam, detom alebo ludom, ktori s tym nesuhlasia. tych prvych nehajme na pokoji, vlastne nikoho tym netrapia a tych druhych nejako skusme liecit.
a co sa tyka toho, ked dvaja, traja alebo n ludi robi nieco spolu a vyhovuje im to, kto my sme aby sme im do toho kecali? je to ich vec.

lolo # TinuPoku32
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 12:44:20 55a22206
lolo takže oxymoron, keď "chvala bohu"
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 17:27:19 b229126d
Heterosexuály nebojujú s homosexuálmi, homosexuáli bojujú s heterosexuálmi. Homosexualita je normálna psychická porucha, tak ako si blázon namýšľa že je Napoleón, tak si chlap domýšľa že je žena a opačne.

Nikto sa nerodí ako homosexuál, taký gen ani neexistuje, nemal ako vzniknúť, človek sa rodí stále len z muža a ženy a tam homosexuálny gen určite nebude. Toto nieje v genoch ako sa obhajujú, toto je v ich mozgu a tam hľadajte príčiny tejto choroby. Mali by ju začať skúmať a vytvoriť liek, normálne ako u bláznov.

Je mi ľúto ak týmto príspevkom urazím gey skupiny, ale legalizácia vašej choroby, vás neoprávňuje tvrdiť o sebe že ste zdravý ľudia.

Majte sa a pekný večer.

lucifer # FaliQuva33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 21:20:15 b91d9c26
lucifer, presne. aj ja som si kedysi myslel že za to nemôžu, ale po prečítaní si interwiew s romanou schlesinger som zistil, že ide o ich vedomé rozhodnutie k sodomii. aj samotná romana to prirodzene skúsila najprv s mužmi a až potom sa rozhodla byť lesba. pravdepodobne zo zištných dôvodov, lebo vyčuchala dobrý sponzoring zo švajčiarskeho veľvyslanectva a to jej umožnilo zas začať jej politickú kariéru.
aj tu písal príspevky istý montenegro a aj on sa vyjadroval v tom zmysle, že "keď som bol ešte heterosexuál...."

aaa # RuxaQija4
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 21:27:31 b229126d
Lucifer - ja lenze si to mylis s transexualitou. Transexual je clovek, ktory sa citi byt v opacnom tele a nie je to psychicka porucha, ale geneticka porucha. Tak ako sa narodi chlap bez penisu, zena bez maternice a pod. Homosexualita nie je ziadna choroba, ale orientacia. Mensinovy druh orientacie. Inak na zamyslenie. Kolko by teraz bolo na svete ludi keby tu neboli homosexuali z celu historiu ludstva? Odhadujem tak do 18 miliard. Ako by sa nam tu zilo ked uz teraz nas je viac ako dost. Faktom je, ze ludia sa viac rodia ako umieraju. Preto tu ma homosexualita, neplodnost, transexualita.... vyznam
Slovak # KohiRyxy16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 08:50:24 5587f303
Slovak

Nazývaj si to pokojne ako "orientácia" ale tá nemôže byť genetická, pretože títo ľudia majú celú výbavu. Ak by bola genetická namiesto zadkov by im narástli vagíny. Toto ide z hlavy, nie z tela.

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 14:53:40 b91d9c26
*Zamyslieť sa , rozhodnúť medzi ---"sexuálnymi chúťkami"... rozmnožovacím procesom- tvorivým.. a naj procesom zabezpečovacio.. výchovným..je problém!Aj morálny, aj náboženský, aj tvorivý...aj aj! Ako z toho von.../Aj pápež je z toho ..PAF!/ Matematika je pomôcka ! Kedy nastáva extrém funkcie---minima? Ak sa nevychováva, ak sa nerozmnožuje a ak sa "nesexuje" len chúťkovo! Treba zabrániť extrémizmu----hajaj ---najlepšie to vedia v AMERIKE.. Čo dodať---- VÝCHOVA DETÍ -- to je prvoradé.....! Ak sa splnia "normálne " podmienky pre ich výchovu...všetko ostané je vecou morálky---a aj nezmyselných dočasných právnych rozhodnutí....určite rozporuplných! / z dvoch rovnakých vajec ... či rozdielnych vajec... a čo bolo prvé...tá kura ? ale no!/A bengálske ohne na scéne sú kvôli obyčajnému--- všetkému inému ....len nie ..morálnemu, so všetkými dostupnými možnostiami vytvorenými podmienkami výchovy novej generácie!A prdí sa i naďalej aj vo Vatikáne ...morálnej to vraj ustanovizni...!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 19:18:41 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   de
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Švédské úřady: potřebujeme ještě víc imigrantů!


Švédské úřady: potřebujeme ještě víc imigrantů!
V roce 2015 požádalo ve Švédsku o azyl 163 000 lidí, což je v přepočtu na počet obyvatel evropský rekord. Podle informací švédských úřadů letošní počet podaných žádostí klesne...
EVOLÚCIA, SOCIALIZMUS A SKLAMANIE PO 89.
Aký má byť prezident SR
Střílíme z krátké zbraně … pokud možno přesně

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0367 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne