Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Sekty oficiálne podporované Katolíckou cirkvou


Sekty oficiálne podporované Katolíckou cirkvou

Všetci vieme čo to znamená "sekta". Málokto si však uvedomuje že najnebezpečnejšie sekty sú tie ktoré patria pod Katolícku cirkev (a iné väčšie protestantské cirkvi). Tie majú totiž certifikát dôveryhodnosti a sú plne integrované do riadnej oficiálnej Katolíckej cirkvi. Ide o tzv. kresťanské spoločenstvá. Háčik je ale v tom, že kresťanské spoločenstvá sú v podstate sekty a používajú silné metódy manipulácie.

Každé kresťanské spoločenstvo má svojho autoritatívneho vodcu, môže to byť buď certifikovaný laik alebo kňaz. V niektorých budovách sa stretávajú a vedú spoločné modlitby a rozhovory. Manipulatívny autoritatívny rečník má aj slovo. Je to často doprevádzané aj hudbou, tzv. chválami.

Medzi najviac manipulatívne kresťanské spoločenstvo patrí napr. Koinonia Ján Krstiteľ.

.

Kresťanské spoločenstvá nie je nič čo by sa dalo bagatelizovať. Počet členov v kresťanských spoločenstvách je relatívne vysoký a má to závažný demografický význam.

Najviac sa tomuto náboženskému primitivizmu v Slovensku darí v oblastiach v Bratislave (dobre počujete: bohužiaľ) a na Orave.

.

Ak daný človek do tejto sekty vstúpi (ľahko je do nej vstúpiť a ťažko vystúpiť) tak je veľmi oklamaný - daný človek verí, že sa tak priblíži k Bohu. V skutočnosti sa daný človek nielen vzdiali od Boha, ale urobia z neho zmanipulovanú psychickú trosku.

.

Medzi autoritatívneho fanatického kazateľa v kresťanských spoločenstvách patrí aj Pavol Strežo. Pozrite si ukážku jeho kázania. Je to úplne psychopatické. Je z toho cítiť negatívne energia, človek z toho aj intuitívne cíti niečo nedobré, odpudivé, oplzlé a nečisté. Za tohoto človeka ručí a nesie zodpovednosť Katolícka cirkev (konkrétne miestny biskup). Je smutné ako je vedenie katolíckej cirkvi tolerantné k tomuto extrémistovi.

https://www.youtube.com/watch ?v=g8B3uhZBLm8 (mimochodom všimnite si, že na pozadí je namaľovaný čert. Aspoň je vidieť komu tento človek slúži a čo je jeho symbol - rozhodne temné sily)

https://www.youtube.com/watch ?v=d25MZfc2wag

https://www.youtube.com/watch ?v=8Q9Z3kN7_jQ

.

Kresťanské spoločenstvá majú veľmi silný a manipulatívny egregor. Prvok manipulatívnej davovej psychózy je tiež veľmi silný. Davová psychóza je veľmi silná vec. Kto to nezažije na vlastnej koži (ako ja), nepochopí aká je v tom veľká manipulatívna sila.

.

Ak raz daný človek vstúpi do kresťanského spoločenstva, nie je možné z neho vystúpiť. Pravidelný návštevník spoločenstva si tam rýchlo nájde priateľov - tí robia medvediu službu. Ak sa daný človek pred inými členmi spoločenstva (alebo kamarátmi so spoločenstva), že mu na náboženstve niečo vadí a že mu náboženstvo nič nedáva, tak ho slovne sa všetci budú presviedčať aké je to náboženstvo úžasné, a ak vás budú všetko dookola presviedčať, že červená je modrá a modrá červená, tak nakoniec tomu aj uveríte - spracujú vás, zmanipulujú vás.

Keby sa aj niekto pokúsil so spoločenstva vystúpiť, nakoľko by sa mu sprotivil náboženský fanatizmus a náboženský hnus, tak bude to mať veľmi ťažké. Vystúpiť je nemožné. Daný človek sa bude svojím priateľom báť (a nebude mať odvahu a bude mať "ohľady") zveriť s tým, že je taký "slaboch", ktorý už prestal "veriť" v náboženstvo a že odchádza. Budú sa ho snažiť spracovať zmanipulovať a prehovoriť, aby neodchádzal. Odísť dokáže len človek s veľmi silnou osobnosťou a takých je málo.

.

Kňazi manipulátori

Medzi sektárskymi manipulátormi sú aj kňazi, ktorí nie sú členmi žiadneho spoločenstva.

Poznám istého nemenovaného extrémne fanatického a extrémne prísneho katolíckeho kňaza. Je veľmi prísny: od rodičov ktorí si schnú dať pokrstiť dieťa vyžaduje, aby 6 mesiacov pred krstom chodili v nedele do kostola - zaujímavé že aj mnohí úplne nenáboženskí ľudia a najväčší "pohania" sú takí "debili", že naozaj sú ochotní len kvôli krstu to dodržať.

Od rodičov prvoprímajúcich detí vyžaduje aby rok chodili v nedele do kostola. A oni ho ako debili poslúchajú - daný pán farár má úžasný talent na manipuláciu.

Kázne máva tento kňaz extrémne fanatické, veľmi cholericky sa rozkrikuje, má silný hlas a silne kričí. Nechýba ani zastrašovanie, diablom, peklom a strachom. Je smutné, že takéhoto blázna vôbec Katolícka cirkev toleruje vo svojich radoch.

.

Čo je bohužiaľ veľmi smutné na miesto toho aby to ľudí odradilo, na miesto toho, aby ľudia začali z kostola ochládzať a začali chodiť do iných kostolov okolitých farností, do kostola tohoto psychopatického kňaza chodí čím ďalej tým viac ľudí. Kostol sa čím ďalej tým viac zaplňuje. Neuveriteľné!!! To je skutočný príbeh na Slovensku. Je neuveriteľné, že to čo by malo ľudí odpudzovať, ich naopak priťahuje - lepšie povedané manipuluje. Sila manipulácie tohto kňaza je obrovská. A čo je smutné, rozhodne nie je jediný.

.

Nie nadarmo tak nebezpečnému a fanatickému náboženstvu plnému strachu - islamu - sa tak veľmi darí. Je to najrýchlejšie sa šíriace náboženstvo (nie je ním kresťanstvo!!!). Fanatizmus a zastrašovanie, to je tá najsilnejšie manipulácia.Author: dxm # FociGahi15
Cirkev2015-10-253
-
 50%  ( 10 people voted )
+

Niekto sa nechal nalapat a teraz je z toho zatrpknutí

stigd # LybySuli20
-
 53%  ( 5 people voted )
+
2015-10-26 10:04:17 c35b0e2e
stigd: nauč sa gramatiku a až potom píš

V článku spomínam aj pojem egregor. Pojem egrogor je vysvetlený v týchto dvoch videách. človeku to veľmi dobre pomôže pochopiť čo je to náboženstvo - hlavne tie fanatické formy

dxm # FociGahi15
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-10-26 10:25:40 5057d10a
egregor 2

dxm # FociGahi15
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-10-26 10:29:29 5057d10a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Žobrák a politik


Žobrák a politik
Chlap bez cti je ako hovno, ktoré sa tvári že je čokoláda. Je všetkým na smiech. Myslite na to, keď pôjdete nabudúce voliť. Čokoláda, ktorá smrdí, nie je čokoláda, ale h....
EVROPSKÁ KOMISE NEZMĚNÍ SVŮJ POSTOJ K PŘEROZDĚLOVÁNÍ AZYLANTŮ
RING VOĽNÝ – BITKA O VODU ZAČALA
Obeť na Golgote alebo ako sa stali kresťanské dejiny kriminálnymi.

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0232 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne