Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Satanizmus na Slovensku


Author: Lovec Satanistov # HufuWido35
Slovensko2016-05-2222
-
 45% ( 1 people voted )
+
Sekty sú veľkým problémov súčasnosti. Stali sa lákadlom hlavne pre mladých ľudí, ktorý vstupujú do takýchto siekt zo zvedavosti, z dôvodu frustrácie vo svojom okolí a nespokojnosti zo svojím životom. Mladému človeku, ktorý vstúpi do nejakej sekty sa psychickou manipuláciou systematicky ovplyvňuje správanie, myslenie aj cítenie bez toho, aby si to uvedomoval. Postupne sa stane absolútne poslušným a psychicky závislým členom sekty. Vonkajší svet mimo sekty sa mu stáva cudzí, izoluje sa od svojich doterajších priateľov, rodiny a spolužiakov. V niektorých prípadoch sa členstvo v takejto sekte môže skončiť tragicky. To bol aj prípad 17-ročnej Lucie...

brasilflog.com
Lucia mala ťažké detstvo. Otec alkoholik a násilník, pred ktorým sa skoro každý večer schovávala, keď prichádzal ožratý domov z krčmy. Raz do skrini, inokedy pod posteľ. Ale odvšadiaľ, kde sa schovala, počula mamin krik a buchot v kuchyni a potom už len tiché mamine vzlykanie a otcovo chrápanie. Vtedy vedela, že nebezpečie pominulo a ona môže vyliezť zo svojho úkrytu.
Z Lucie sa stal pod týmto vplyvom utiahnutý a zakríknutý človek. V škole nemala priateľky a spolužiaci sa jej vysmievali a zneužívali ju. Všetku robotu v triede musela robiť ona.
„Kto zmaže tabulu?“ pýtala sa učiteľka.
„Lucia, na čo ju tu máme!“ ozval sa posmešný hlas zo zadnej časti triedy a trieda sa zasmiala. Učiteľka sa bezradne pozrela na Luciu.
„Lucia?“ spýtala sa.
„Veď už idem...“rezignovane sa ozvala Lucia a išla zmazať tabuľu. Pri ceste k tabuli jej ďalší spolužiak podložil nohu a ona sa celá roztrasená potkla a spadla do uličky medzi lavicami. „No pozrite, ani chodiť to nevie, nemehlo!“ Znovu sa ozval posmešný hlas za hurónskeho smiechu triedy.
Takéto dni sa pravidelne opakovali a Lucia bola psychicky úplne na dne. V kúte svojej izby plakala a predstavovala si ako všetkých tých tyranov pozabíja. Mala také hrozné myšlienky, až sa ich niekedy hrozila...
Práve v tomto období oslovil Luciu spolužiak s vyššieho ročníka. Ostatní spolužiaci sa ho báli, pretože mal zlú povesť a ešte horších kamarátov, ako sa šepkalo po škole. Lucii povedal, že jej pomôže s problémom, ktorý má so spolužiakmi a že s nej spraví sebavedomé a pre druhých obávané dievča. Len nech príde dnes večer o ôsmej do starej tehelne, kde sa jeho priatelia stretávajú. Lucia nad jeho návrhom dlho nerozmýšľala. Chcela sa zbaviť toho ponižovania, ktoré zažívala v škole a Martin, ako sa volal ten starší spolužiak, jej ponúkol cestu von z pekla. Aspoň vtedy si to myslela...
Lucia odvtedy, čo vstúpila do satanistickej sekty počas tej tajomnej noci v tehelni, keď sa s ňou ako s novickou verejne pred ostatnými členmi pomiloval ich vodca, veľmi zmenila. V škole, odvtedy ako prišli niektorí jej spolužiaci s poriadnymi monoklami do triedy, už ju nikto neponižoval. Už nemusela ani tabulu po hodine utierať, všetci spolužiaci sa jej začali strániť. Ale Lucii to vyhovovalo, chcela mať od všetkých pokoj. Zmenila výzor aj oblečenie. Do čiernych vlasov si dala krvavočervený melír, začala požívať hnedočierny rúž na pery a čierny lak na nechty. Luciina mama nechápala tú rýchlu zmenu svojej dcéry. Už niekoľko rokov bývali sami, bez tyranského muža a otca, ale teraz by potrebovala mať pri sebe nejakého muža, ktorý by jej s výchovou Lucie pomohol.
Lucia začala byť drzá a neustále mame odvrávala. Radšej sa vždy zavrela do svojej izby a nahlas si pustila hudbu. To už jej mama nevydržala a vletela do jej izby. „Lucia, daj si tú hroznú hudbu tichšie. Kto to má počúvať?!“ kričala, aby prehlušila hudbu.„Ja to počúvam a mne sa to páči, keď je to tak nahlas!“ odvrkla Lucia.„Čo je to za hrozná hudba, taká depresívna? Ako to môžeš počúvať?“ pýtala sa mama zhrozene sa obzerajúc po izbe svojej dcéry. Steny mala polepené plagátmi hudobných skupín, na ktorých boli povešané rôzne symboly, ktorým nerozumela. Iba jeden z nich spoznala, čierny kríž obrátený dolu hlavou. „Lucia, prečo máš na stene ten kríž dolu hlavou? Ty si sa dala k satanistom? To by vysvetľovalo všetko, tvoje správanie, obliekanie a výzor! Odpovedz Lucia!“ „Daj mi pokoj mama, ty ničomu nerozumieš!“ odvrkla Lucia.„Tak to ti teda moja milá nedám pokoj! Ten kríž zmizne z tej steny a ty máš od dnes tie svoje večerné vychádzky do mesta zakázané!“ skríkla Luciina mama.„Ty mi nič nezakazuj a nebuzeruj ma! Už si ako foter...“ Lucia ani nedopovedala a už dopadla mamina ruka na jej ľavé líce.„Tak to si nemala matka. To oľutuješ“ skríkla Lucia a vybehla z bytu von.„Lucia, kde ideš? Okamžite sa vráť!“ kričala za ňou mama, ale Lucia už bola preč. Luciina mama si sadla na okraj postele a začala plakať. Už mala toho všetkého dosť. Najskôr si vytrpela pri tyranskom alkoholikovi a teraz má ťažkosti aj so svojím jediným dieťaťom...
Lucia sa ani po niekoľkých dňoch nevrátila domov. Prestala chodiť do školy a polícia začala po nej celoštátne pátranie, ale bezvýsledne. Jej mama nemala o nej žiadne správy, len sem tam jej niektorí známi hovorili, že videli podobné dievča ako je Lucia v noci pred jedným pochybným barom. Ale to boli všetko len neoverené správy...
Asi po mesiaci prišli za ňou do práce dvaja muži s vážnymi tvárami.
„Pani R.....?“ Hneď vedela, že sa stalo niečo zlé. Mala taký nepríjemný vnútorný pocit. S obavou prikývla. „Sme s kriminálnej polície, potrebujeme, aby ste išli s nami.“ Povedal jeden z nich.
„Stalo sa niečo Lucii, mojej dcére? Našli ste ju?“ chytila jedného z nich za ruku.
„Ešte si nie sme istý, či sa jedná o vašu dcéru. Potrebujeme, aby ste ju išli s nami identifikovať.“„Identifikovať?“ stiahlo jej hrôzou hrdlo, „Hádam nie je mŕtva?!“ skríkla s obavami. „Nevieme, či je to vaša dcéra.“ opakoval policajt, „Včera ráno našli tú dievčinu mŕtvu na záchodoch jednej miestnej diskotéky. Ale ako hovorím, to nemusí byť vaša dcéra.“„Čo sa stalo tej dievčine? Ako zomrela?“ zašepkala Luciina mama.„Predávkovala sa heroínom. To bola príčina smrti.“„Drogy?? Lucia nikdy nebrala drogy!“ vzlykala. „Pani, ukľudnite sa. To nemusí byť vaša dcéra. Preto sme prišli za vami, aby ste tú dievčinu identifikovali.“ upokojoval ju policajt.
Keď Luciinej matke ukázali nehybné telo dievčiny na pitevnom stole, len v hrôze vykríkla a zosypala sa na zem. V momente spoznala svoju dcéru. Tú tvár, ktorú keď bola Lucia mladšia, s láskou bozkávala, pričom sa jej dcéra na to zlostila. Tie čierne vlasy, ktoré si jej dcérka dala tak rada prehrabávať jej rukami. A teraz bola mŕtva, navždy preč! Policajti ju prebrali, posadili na stoličku a podávali jej pohár s vodou.
„Je nám to veľmi ľúto. Neviete, s kým sa vaša dcéra stretávala?“ Pozrela na nich s ohňom v očiach.
„To majú na svedomí tí satanisti! Tí moju dcérku zabili!“ začala plakať.„Myslíte tú partiu, čo sa stretávala v starej tehelni?“ spýtal sa jeden z policajtov, „Tú bandu už dlhšie sledujeme kvôli drogám a vandalstvu, ktoré sa dialo v našom meste. Niektorých sme už v minulých dňoch zatkli. Vaša dcéra patrila medzi nich?“ „Áno, Bože mala som si to všimnúť skôr, že niečo s ňou nie je v poriadku! Bože môj, prečo som si to nevšimla...?“ vzlykala Luciina mama.


Policajt ju súcitne chytil za rameno, otočil sa a odišiel z miestnosti. Luciina mama zostala sama s dcérou, ktorú už nikdy nezoberie do svojho náručia, nepobozká na líce, nebude sa spolu s ňou smiať. V duchu si donekonečna opakovala otázku: Prečo sa to muselo všetko stať? Prečo....?!
Lovec Satanistov # HufuWido35
-
 64% ( 4 people voted )
+
2016-05-22 06:00:30 2e658ad3
Aj Pandemonium je satanista, ale taky schizofrenicky. Piatok vecer sa zvolava s kamaratmi a chodia v noci na zrucaniny hradov zarezavat macky a robit rozne satanisticke ritualy pri ktorych sa kolektivne natieraju krvou maciek a v sobotu chodi ZA BOHA a ZA NAROD NA STRAZ do miestnej krcmy. Len obcas tuto rutinu preruzi a uprednostni MULTIKULTI KARNEVAL, alebo koncert satanistickych skupin v nejakej smradlavej krcme v Polsku.

Mandarinkova euforia # BiwuSadu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-22 06:44:58 d42fe348
Tá Já jak človiék si múžu vybrať bóha či Satána, ale pózor,dóbre si všímaj,čó robí boh a čó Satán. Gde je pravda? Satan énom bére smrt,no bóh i žívot ničí,énom záto,že ho némilujú? Tá to je jého láska? A čo Sátan róbi žívotu? nič,énom čaká na smrt člóvieka . Tóto všétko si vymýšľa iba psychicky narušený člóviek v pódobe bóha i Sátana.
detvan # KiciWore42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-22 11:35:01 58d4285f
Mohol by súdruh ešte vygúgliť k potešeniu nejaké ďalšie obrázky Marduk alebo iných reprezentantov z kultúrnych podujatí obľúbeného black metalu?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-22 20:33:30 d405c1fd
Magor, vies ty aspon kto bol Marduk ? Vymysleny boh v Mezopotanii. Najprv len boh mesta a potom boh celej Babylonie. Zidia z neho upatlali Jahveho. Uz davno som pisal o pripade Etemenaski (zikkurat) z ktorej urobili krestania Babylonsku vezu a v ktorej sa nachadza svetina boha Marduka. Je na smiech, ze si ti tvoji vyznavaci satana za nazov zvolia vymysleneho bozika z ktoreho upatlali zidia Jahveho. Bola to hlavne praca Abrahama z Uru.

Black metal pocuvaju hlavne ludia s poruchami osobnosti. Ty si schizofrenik, mas narok.

V piatok O NAS TEMNY LORD a v sobodu ZA BOHA ZA NAROD NA STRAZ.

Cerveny Sip # XydeCete44
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-22 20:44:06 3e669443
loading...
Nízko hodnotený príspevok


Mors # RudyLuby88
-
 38% ( 3 people voted )
+
2016-05-24 07:48:07 25300f05
"je potrebne si uvedomit, ze zlyhali vychovavatelia slecny a nie nejaka "sekta" (v ktorej sily aj tak odporcovia neveria) ju vyuzila na pobavenie sa jej smrtou.." Sekty si vzdy vyhliadnu prave tych, ktorych vychovavatelia zlyhali. Su to lahke obete, ktore je mozne manipulovat slubovanim roznych imaginarnych odmien, alebo odmien vo forme drogovych euforii, ktore tiez nahradi ich konecna tragedia. Robia to scientologovia, satanisti, ale aj krestanske sekty. Funguju na rovnakych zakladoch. Slubovanim nadludskych sil dosiahnutych vernostou k imaginarnej modle.


Abdul Kader # ByliDesy35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-24 07:59:54 3ed281f6
Najviac si sekty trufaju napriklad na deti, ktore sikanuju v skole. Pandemonium by o tom urcite vedel povedat viac. Toto bol aj jeho pripad a stale hlada v satanizme pomoc temnych sil. Skusal uz aj voodoo babiky a podobne. Teraz sa natiera krvou maciek a uctieva satana vo viere, ze ziska moc. Jedine, co moze ziskat je pobyt medzi penovymi stenami, alebo ho budu vozit v dodavke bez okien, pretoze jeho satanisticky vyzor mu neumoznuje zaradenie sa do spolocnosti a to len jeho trapenie znasobuje a udrzuje ho v sekte, pretoze tuzba po dosiahnuti specialnych vysad rastie a clovek ako je on nie je schopny vysady ziskat tvrdou pracou na sebe.

Abdul Kader # ByliDesy35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-24 08:04:57 3ed281f6
Dôležité je začať vhodne rozvráteným sociálnym zázemím. To zaručene zaberá. Príbeh je vyfabulovaný cielene precízne, akoby autor bol scenáristom mojej obľúbenej komediálnej série o súdruhovi majorovi Zemanovi. Samozrejme, ten pravý autor blogu, ktorému text súdruh z Revúcej kompletne ukradol ako to už u charakteru boľševika býva bežným zvykom. Samotný (pravý) autor pritom sám musí drať kostolné lavice s akým citom zo seba vytlačil mravoučný prípad priam pýtajúci sa do kostolného časopisu. Ale o inom som chcel... V skutočnosti by také zakríknuté jelítko neskončilo v poriadnej partii, ale dotyčná by zakotvila s ružencom niekde v spevokole na chóre. Pobavilo ma tiež, ako je opísaný súcitný prístup vyšetrovateľov k materi obete, lol, vraj "policajt ju súcitne chytil za rameno..." Ak už policajt niekoho chytí za rameno, tak len preto, aby ho vykĺbil. Je to predsa silová zložka, nie? Ako vidíte, dojemný príbeh varí z vody pre istú cieľovú skupinu. Ostatným je na smiech.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-24 08:34:01 d425402c
Fíha--ta to je autorská myšlienka človeka čo prednedávnom sedel ako člen volebnej komisie-vydedenec-ktorý má rád členstvo v nenávisti ku všetkému a preto zostáva radšej ako idiot-sám pred sebou- ale ohuruje okolie svojou zvrátenou tvárou spravodlivosti-nadávajúc na kostolné lavice-ale zabúda na svoje zoskúpenie trasúcich sa zvrátených hláv-opojený krvou nevinných mačiek-Tak tam patrí-ako cestovateľ za blúznením sa Metálom-Pande!!-prenasledovateľ z fóbie červená-vymyslenom vo svojom chorom mozgu-identitu súdruha z Revúcej ! Tak a čuj ty čarna hmota-nemusíš čítať- máš slobodnú voľbu-však žiješ ako slobodný občan vo svojom kruhu debil izme-zvaný Metal- veď noviny sú predsa nato-že ho čítajú aj ostatný a to stačí---ne? Veď si predsa okrúžkovaný ako slobodný vták pod dozorom kapitalistu !
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-24 12:29:18 58d4285f
"Dôležité je začať vhodne rozvráteným sociálnym zázemím. To zaručene zaberá. " Samozrejme, lebo tam najviac parazituju na nestasti obeti zleho socialneho zazemia verbovaci siekt. Satanisti samozrejme tiez.

"Samozrejme, ten pravý autor blogu, ktorému text súdruh z Revúcej kompletne ukradol ako to už u charakteru boľševika býva bežným zvykom. " Autor to zverejnil prave preto, aby si ludia dali vacsi pozor na deti. Autor clanok nepredaval. Chcel sirit tuto informaciu a to sa aj deje.

"V skutočnosti by také zakríknuté jelítko neskončilo v poriadnej partii, ale dotyčná by zakotvila s ružencom niekde v spevokole na chóre. " Nepovazujem to za idealne, ale zrejme je to lepsie ako keby skoncil kdesi krvavy na cintorine. To je oblubene miesto pre satanistov. Aj tam sa schadzaju a robia tie svoje ritualne pic-oviny a natieraju sa krvou maciek ozrati z krabicoveho vina.

"Ak už policajt niekoho chytí za rameno, tak len preto, aby ho vykĺbil. Je to predsa silová zložka, nie? " Takze sa od teba dozvedame, ze policajti su tu len na mlatenie obcanov. Stava sa z teba riadny konspirater.

Abdul Tam Kabel # PiceJonu24
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-05-24 19:56:49 b07b075d
Vyznavaci satanizmu trpia vaznymi psychickymi poruchami. Satanisticke sekty dokonca praktikuju pedofiliu, uzivaju drogy,... je tam toho o vela viac. Odporucam precitat: http://www.whale.to/b/sullivan.html

Abdul Tam Kabel # PiceJonu24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-24 20:06:42 2582e385
Policia SR by mala zacat monitorovat pohyb cloveka, ktory sa tu prezentuje ako Pandemonium, pretoze sa jedna o clena satanistickeho kultu a ja neverim tomu, ze dodrzuju zakon. Je podozrenie, ze clenovia kultu s ktorymi sa schadza mozu byt hrozbou pre zdravy vyvoj deti v ich okoli.

Abdul Tam Kabel # PiceJonu24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-24 20:14:06 2e11640e
Kvůli vaší socialistické kebuli tady píše málo lidí. Nechcete se nad tím zamyslet? Není tady prostor pro lidi, kteří vědí co by bylo potřebné pro ně, i odrazem pro ty ostatní. Jenže vy nechcete aby lidi říkali co by bylo potřeba pro ně, vy chcete aby se dozblbnutí vyjadřovali k tomu, co chcete vy. a skandovali, " vivát". Muheeeeeee
Sasin # KixiXoke65
-
 62% ( 3 people voted )
+
2016-05-24 21:42:21 b248e52a
To sú oni, celí súdruhovia! Memorovať do zblbnutia boľševické plky a nasadzovať ľuďom klapky na oči - propaganda a oblbovanie heslami je totiž základ ich existencie. A predsa ich na konci vždy hnali kade ľahšie. U nás mali šťastie, že ich len vyštrngali ale najnovšie vo venezuelskom socialistickom chudobinci ich už poženú mačetami, lol!

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-25 00:29:42 d405c1fd
Co tu trepes opat za voloviny maciak...?

Ludia si na namestiach odstrngali akurat tak vsetky svoje dovtedajsie istoty, svoj zdravy rozum a svoju buducnost... :-DDD

Ze vraj hnali kade lashsie a vystrngali... :-DDDDD

Ved dodnes salutujes stojac v pozore pred podobiznou sudruha Meciara, vraj vystrngali... :-DDD

Cecham ekonomicky vladne sudruh Babis a prezidentuje im sudruh Zeman, ktory ma 86%-nu podporu naroda... U nas politicky vladne sudruh Fico, ekonomicky sudruh Hascak so sudruhom StB-bakom Sirokym, akurat na hrade mame takeho chuja, ktoreho nevzali ani do strany, aj napriek tomu, ze sa snazil a jeho otec bol okresnou stranickou celebritou... Nevadi, aj tak ako kazdy spravny hajzel obratil kabat a rekvalifikoval sa na stavitela zakladni NATO, co vobec nezodpoveda nasmu programovemu vyhlaseniu...

jedneho dna bude nahradeny skutocnym sudruhom... Vraj vystrngali... Maciak, hadam si nenahradil pitie fiktivneho vina pitim nejakeho skutocneho jablcneho s alpou v nom a ten prispevok si napisal v stave totalnej ozratosti...? Vraj vystrngali, ja sa z teba doseriem maciak... :-DDD


mackolog # VegaXady76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-25 00:51:43 d421f0c5
"To sú oni, celí súdruhovia! Memorovať do zblbnutia boľševické plky a nasadzovať ľuďom klapky na oči - propaganda a oblbovanie heslami je totiž základ ich existencie. A predsa ich na konci vždy hnali kade ľahšie. U nás mali šťastie, že ich len vyštrngali ale najnovšie vo venezuelskom socialistickom chudobinci ich už poženú mačetami, lol!" Koho pozenu ? Zastupcov firiem Ford motors, Toyoty a stovky dalsich ? Tychto sucasnych budovatelov "socializmu" vo Venezuele si myslel ?

Abdul Strudel # FugyXema09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-25 03:28:19 6da3ea08
Toto je ukazkovy priklad sekty. Najviac nebezpecne su sekty ktore patria pod katolicku cirkev ako je toto
Chrante svoje deti pred tzv. krestanskymi spolocenstvami

matej # DijaPuxa33
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-05-25 15:27:27 4e8d458a
Už sa teším na 1.7. do Brna. Jubilejný blackovo satanistický Hell Fast Fest. Rodinná atmosféra, temnota, výborná zostava skupín. Prvotriedna kultúrna akcia ako má byť!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-07 19:32:36 bc7b649f
Drahý Pandemonim , to dúfam nemyslíš vážne.
Veď predsa vieš , že sa neodporúča navštevovať miesta s veľkým množstvom ľudí.To to je cena za slobodu .Nechoď tam, buď zodpovedný k spoločnosti. Kto potom uzemní socku s Revúcej , keď administrátorovi sú jeho výpady voči demokracii ľahostajné.
BUDEM SA ZA TEBA MODLIŤ.

Tvoj obdivovatel # VokeWawy69
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-06-07 20:18:05 c15a0c59
Kto alebo co je STOR ?
RKC je az tak tolerantna , ze necha na svojom majetku tieto LIVE ...

Hex Hexis # PoqePyfo65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-04 00:25:58 d5b58223

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šes   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Prezliekaci tyzden pre deti 10 LGBT shit # SanoNoce66
“Umenie” košických vandalov 7 Sandokan # NuweVuka96
Satanizmus na Slovensku 22 Lovec Satanistov # HufuWido35
Zlociny bielej rasy 6 Rom-y # TysaLita86
Automatizacia - STOP BAGRISTOM V ... 5 schizofrenicky bagrista # LetaLibu05
Rasizmus na Slovensku 15 Dejvi # XitiDuwy95
Socialista Vasky 16 Roxor # RajuVyfi27
Paranoja a davová psychóza: Smatana 8 MB # VuwySoby92
Štefan Harabin vs Kiska 6 mit # QityKyny95
Kotl*ba spasiteľ Slovenska 37 shild # LeraHety07
Šialené besnenie SMERáckej mafie 1 shild # LeraHety07
Kauza Norbert Lichtner a peniaze 27 lado # NudySeta68
Zamyslenie na tento mesiac 4 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Za záchranu slovenskej zeme 10 Sloven # CekoLubo54
email reminder na dolezite.sk 6 one # KeneGydu10
Ešte bločková lotéria 19 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko... 14 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Nepoužil som nadávka aj tak ma to ... 7 Jan Jedlicka # LykeHihy95
"Slobodni obcania", preco ste nas ... 4 neslobodny obcan # JabuDawy24
Trest smrti (odstrel) pre dealerov drog 3 SocialPower # HatoNyva63
Potrebujeme politikov ? 16 J Kravcik # FuciVypi71
Súdruhovia sa vracajú 9 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Kapitalizmus VS Neosocializmus (vláda ... 79 SocialMaster # TymaMoxo37
Slovensko v piesňach 5 Sloven # RijiDese27
Poručíčka Katarína Svrčeková je š... 7 Oskar Dobrovodsky # LakuGogo17
1 |

Vytvor nové vlákno  

Back
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?
Nesmyslné ukazatele rozdílu v příjmech

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Raketa, která je skutečně na baterky


 Raketa, která je skutečně na baterky
Asi každý fanoušek kosmonautiky zná nějakou ne příliš úspěšnou raketu, o které by byl schopný říct, že je „na baterky“. Ovšem nyní na trh přichází nový nosič, který se ...
Vědci našli sekvenci, která z opičího mozku dělá lidský
Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
OČITÝ SVĚDEK (IMIGRANTSKÉ) INVAZE

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0625 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage