Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

ŠTÁTU VYHOVUJÚ CHUDÁCI, ĽUDIA S VÍZIOU SÚ HROZBOU


ŠTÁTU VYHOVUJÚ CHUDÁCI, ĽUDIA S VÍZIOU SÚ HROZBOU

Každý štát chce vždy a všade mať len zúfalých, bezútešných, beznádejných a znevážených ľudí. Prečo? Pretože takí ľudia nič nerobia. Sú predvídateľní, kategorizovatelní, ohybní a v podstate bezmocní. Takí ľudia neprídu so žiadnym neočakávaným prekvapením, nie sú hrozbou pre nejakú zmenu a nič nedestabilizujú. To je ideálny svet, ktorý si želajú všetci byrokrati, plutokrati a technokrati. Majú potom ľahký život a čistú cestu. Život má byť pre každého len včera a dnes – navždy. To je masa, ktorú chce štát ovládať. Svet demoralizovaných a poslušných občanov, ktorých budú vlastniť.

Naopak nádej narúša tento zdanlivý poriadok. Vidí veci, ktoré ešte neexistujú. Funguje ako prísľub budúcnosti inej ako je súčasnosť. Hrá sa s neistotou budúcnosti a odvažuje si predstaviť, že ideály sa môžu stať realitou. Tí čo takto rozmýšľajú sú hrozbou každému režimu. Prečo? Pretože ľudia ktorí takto rozmýšľajú budú nakoniec možno aj konať takým spôsobom. Takí ľudia sa nepodriaďujú a rebelujú.

A napriek tomu vidíme pokrok všade navôkol. Čo to znamená? Znamená to, že nepodriaďovanie sa je ľudskou normou. Ľudia nemôžu byť večne lisovaní do formy tvorenia štátu. Budúcnosť sa udeje a budú ju tvoriť tí, ktorí sa odvážia prelomiť zlo, odvážia sa nesúhlasiť a riskovať aj zvrhnúť veci, v prospech toho, čo môže byť.

Uvedomil som si to pred niekoľkými rokmi, a keď sa začnete pozerať okolo seba a vidíte mocenské elity, ktoré nevedia a nemôžu vládnuť, objavíte celé tajomstvo spoločenského poriadku. Ukáže sa vám, že ľudia vôbec nie sú pod kontrolou – zatiaľ. Nakoniec sa vám z toho stane celkom sranda. Je to zábavné, pozerať sa na tých "silných" ako padajú z trónov, na ktorých nedokážu sedieť. Je vzrušujúce používať a držať technológie, ktorým nikto nedal povolenie existovať. Je nakopnutím, pozerať sa na ľudské bytosti, konajúce s víziou budúcnosti – ako vždy vyzrejú na arogantných projektantov, ktorí chcú zmraziť dejiny, kontrolovať našu myseľ a zničiť náš svet.

Ak im chcete vzdorovať, je to veľmi jednoduché: stačí si predstaviť budúcnosť, ktorá je lepšia ako súčasnosť. Stanete sa nepriateľom štátu a ten pocit si budete vychutnávať každú sekundu.

Zdroj: Jeffrey TuckerAuthor: Martin Bulak # QoxiPedy87
Slovensko2014-01-0520
-
 68% ( 24 people voted )
+
Autora chápem. Má pocit, že prekukol systém a že je niekde kam nepatrí, medzi slepcami čo nevidia, že sa hrá veľká hra o ich životy a oni ich vsadia vo voľbách na nesprávneho koňa. Nie si sám. Aj ja to takto vidím. Iba, že ver mi, je to iba špička ostria noža, ktorú vidíš. Všetko je to ešte horšie. Musíš sa rozhodnúť čo spravíš zo svojim životom, lebo budúcnosť tohto systému je predurčená k veľkému pádu. Je dosť možné, že keď systém úplne padne na hubu, bude bieda a hlad. V tej chvíli budú na tom lepšie ľudia na dedinách, lebo aspoň im nik nevypne plyn, kúrenie a teplú vodu. Aj keď budú na tom lepšie nebude fungovať zásobovanie potravinami a tak si budeme mlieť múku pekne po starom a jesť plody svojej záhradky. Ľudia v mestách budú viesť boje o potravu a budú jesť aj svojich psov, len aby nasítili svoje rodiny.Nevylučujem ani kanibalizmus, v dejinách sa už také prípady stali. Preto kto môže nech sa naučí všetko robiť doma, a pokiaľ môže pestovať v záhradke čo vie. Chovať zvieratá a hydinu, aby bol pripravený, keď príde bieda. To je moja rada. Nik vám však nezaručí, že vás neokradnú. Nastane doba divokého západu a každý bude musieť vlastniť zbrane na svoju ochranu. Cena života bude minimálna. Toto všetko nastane, ak nezvrhneme tento systém.
sando # DexePady68
-
 64% ( 23 people voted )
+
2014-01-05 21:53:25 5c341847
Pobavila ma posledná veta, ktorá zaklincovala vyfabulovanú apokalypsu, citujem: "Toto všetko nastane, ak nezvrhneme tento systém". Ja len dodávam, že toto všetko nastane, ak sa včas nepodchytí a neskrotí luza s roxormi a revolučnými chúťkami s bláznami typu Vážsky. Čo sa mňa týka, zostávam pokojný. Niet dôvod na paniku.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 24 people voted )
+
2014-01-05 22:09:20 5f66f91a
sando, a budú jesť aj mačky?
alf z melmaku # CyqaHyhy40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-05 23:28:21 b2297988
zanik kazdej rise, kazdeho imperia zacina dnom svojho vzniku, tento sucasny system padne bud pomali-to bude zle, ale bude sa to dat vydrzat s akym-takym zivotnym standardom, alebo padne rychlo a to bude velmi zle, a vobec to nezalezi od slovenska, pretoze to nedokaze nic urobit s tym global casinom co sa naziva burza cennych papierov, aj peniaze su iba cenne papiere, ale na vytierane zadku je lepsi toaletny papier-oporucana investicia do buducnosti v oblasti cennych papierov....xixixi na vidieku ludia zili a prezili odjakziva, ako sa dokazeme dozvediet s historie mesta vetcinou horeli a buducnost je iba zrkadlo minulosti, vediet pestovat a chovat znamena nieco vediet, nieco vediet bude mat hodnotu stale, aj keby cobolo, kdebolo, tambolo a bude....xixixi a to ze jest treba kazdy den, bez ohladu na to ci clovek ma, alebo nema peniaze je hadam jasne!
kombajn # HydyKuwi36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-05 23:47:44 560df8c5
Prejde vas humor súdruhovia. Pred par dnami som cital clanok v HN o moznosti vratenia sa ku korune. V klude odhadovany kurz asi 1:50 za euro. Keby sa odrthlo Nemecko a bohate staty, tak kurz radsej nevycislili. Este pred tym bu EU na vlastnu zachranu uplatnila zakon, co si nedavno schvalili, ze by vam ukradli po Cyperskom vzore vsetky vklady v bankach. Je to uz SCHVALENE !! Tak si spocitajte, kolko by ste vydrzali s plnym bruchom, keby vam ukradli peniaze s banky, keby na zvysok bol vymenny kurz 1:100 alebo viac. A hlavne ako dlho by vam vydrzal humor. Nechodte daleko do historie, Rusko padlo v roku 2000. Z rise, do hladu a bankrotu. Na rozdiel od nas maju naftu a plyn, tak velmi rychlo po nastupe Putina uz mali co zrat. SOm si isty, ze vam by ti psy chutili velmi rychlo. Je to mozno katastroficky scenar, ale hola realita, ku ktorej spejeme. Alebo snad si nemyslite, ze Slovaci su urceni na to, aby dobehli Nemcov?? ;-)
Hansen # DowoLoqu29
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-06 04:58:13 5ec71065
Hansen - keď to píše HN, tak to bude určite pravda.
Sando - Ľudia v mestách majú autá a posledné zvyšky paliva v nádrži minú na to, aby sa z miest vybrali do dedín okrádať tých, čo si vetko sami vypestujú. A dajú aj svojim psom.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-06 08:54:12 5b7f64be
loading...
marsal
ano ludia s miest sa vydaju do dedin kradnut,ale to ma sando tiez osetrene.precitaj si to este raz :D

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 09:16:17 d991c738
Systém netreba zvrhnúť, len odstaviť od korýt psychopatov. Centrálne banky do rúk štátu, každý štát vlastnú menu... Kvôli tomu, že si nejakí kreténi nahonobili bezcenné papieriky a čísla na monitoroch predsa netreba hneď žrať svojich psov a susedov.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-06 11:50:34 5b7f64be
Pre pána Debília:

Pokojný si kvôli liekom, ktoré Ti na oddelení dávajú.

Peter Novak # DigiQihy47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 13:44:03 55d8e107
Luciferkovia na Dôležite.sk -- bla, bla, bla.

Pokiaľ ide o Dôležité, ja si myslím, že je užitočné pre každého mať ho ako zdroj, kde skutočne hocikto môže uviesť skutočne hocičo vďaka tomu, že sa neregistruje na Dôležite.sk. Pozorujeme ho mi, čo chceme ovládať masy v mene demokracie, ale pozorovať ho môže každý – aj Vy a ja. A je to zaujímavý zverinec, to Dôležité.


Celebrita # WaceVyvo46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 13:51:08 3ec5e27c
Slovenský intelekt je mŕtvy, ak kedy vôbec existoval.

Celebrita # WaceVyvo46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-06 13:58:04 3ec5e27c
Neváľajte vinu na štát. Štát je nič, štát je fikcia, inštitúcia, nemá majetok, nevlastní pracovnú silu, nevie tvoriť hodnoty. Štát je monopol na kriminalizáciu. Štát je taký, aký sú politici, poslanci, vláda, je to inštitúcia a tá vyzerá tak dobre, lebo zle, aký vzdelaní a morálni sú občania.

Štátov vo svete sa zmocnili súkromné finančné a priemyselné korporácie. Hitler plnil zakázku: ovládnuť trhy v Európe, financovali ho banky USA. Súkromné korporácie ovládajú monopol na kriminalizáciu. EÚ je o ovládnutí štátov v Európe a nie o občanoch.

Nesúďte socializmus ani kapitalizmus, súďte amorálnosť súkromného kapitálu. Súkromný kapitál, ideológovia, dosadia do výkonnej moci ľudí, ktorí plnia úkol. Dokážu, že štát je zlý hospodár, že majetok spoločnosti, občanov v správe štátu, je potrebné privatizovať, aby súkromníci mohli zbohatnúť, zisky patria súkromnej korporácii. Ak krachujú súkromné banky, firmy, tak tie treba zoštátniť, t.j. odkúpi ich štát za dane občanov, čiže straty platia občania. Výsledok je, že či je kríza, alebo konjunktúra, tak vždy bohatne súkromný kapitál a vždy chudobnie občan.

Prestaňte voliť poitikov, ktorí sú pod diktátom súkromného kapitálu. Odmietnite konzum, nepodporujte korporácie, banky, potravinárov, farmaceutov, energetikov. Zmeňte svoju morálku. Ak si niekto myslí, že sa mu dobre žije, to mu to doprajme. Ak ho pažravosť vlastná aj korporatívna dobehne, potom už je neskoro meniť morálku a spoločenský systém. Ak systém nedobehne občana, dobehne jeho deti. Množina dobehnutých občanov každoročne narastá, pándémon. NIET ÚNIKU!

Definitiva # MunoLyhi27
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-06 14:26:14 57f4ca0a
Autor článku,----To je teda riadna sranda ,sledovať silných(politikov) ako padnú z trónu a zoberú si --beztrestne --so sebou kus Slovenska. Po nich prídu ďalší silní a zas si zoberú-beztrestne- kus Slovenska,lebo sa ukáže,že zas padli z trónu.Nezvládli,ešte uškodili,ale nič sa im nestane. My ale nebudeme milovať štát ,budeme si to vychutnávať a čakať na zázrak. A budeme šťastní!Nakoniec sa zobudíme a budeme mať ruku v ----- No opravím sa, Budeme hľadať ,kde je to naše milované Slovensko?!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 15:43:01 5b7f435f
Sando.---Možno patríš aj ty k tým čo vítali prijatie Slovenska do EÚ. Možno aj Maršal Zukov.Teraz si na dedinách začnete stavať železné opony,aby vám ľudia z mesta neprišli rozkradnúť čo si dopestujete?Vždy to tak bolo,že mesto potrebovalo dedinu a dedina mesto. Odkedy sme v EÚ tak žiaľ ,aj poľnohospodári majú zviazané ruky a ľudí z mesta nezachráni niekto,z dediny čo si vypestuje na 10-tích metroch štvorcových dajakú zeleninku.Keď sa hľadal Dzurinda ,kde bol? v čiej riti bol zastrčený(ospravedlňujem sa za slabý vulgarizmus) aj s topánkami?Kto podpísal vstup do EÚ?Svätá trojica: Dzurinda, figliar Figeľ a Kukan a pánbožko Šuster.


Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-06 16:07:41 5b7f435f

“Demokracia je najhoršia forma vlády, ale nič lepšieho ešte nevymysleli“

Vláda a parlament ľudu nevládnu, ale len dočasne spravujú veci verejné. Sú platenými zamestnancami občanov a sú voči nim v podriadenej pozícii:

- poslanec = zamestnanec

- občan = majiteľ firmy


Úlohou poslancov je odbremeniť občanov od rutinného každodenného rozhodovania. V mene obyvateľov pripravujú a schvaľujú bežné zákony. Tie však nevstupujú do platnosti automaticky.

Občania môžu vetovať akýkoľvek zákon a môžu rozhodnúť, že budú o danej veci radšej hlasovať osobne v referende


Takže luciferkovia na Dôležite.sk -- bla, bla, bla.

Pokiaľ ide o Dôležité, ja si myslím, že je užitočné pre každého mať ho ako zdroj, kde skutočne hocikto môže uviesť skutočne hocičo vďaka tomu, že sa neregistruje na Dôležite.sk. Pozorujeme ho mi, čo chceme ovládať masy v mene demokracie, ale pozorovať ho môže každý – aj Vy a ja. A je to zaujímavý zverinec, to Dôležité.

Slovenský intelekt je mŕtvy, ak kedy vôbec existoval.


Volební program KSČM sa zriekol Marxizmu a Leninizmu a komunisti pochopili, že ideológia korporativizmu s modernou zastupiteľskou parlamentnou demokraciou je pre občanov celého sveta to najlepšie z demokracie:


[colo
r=#000000]http:
//www.kscm.cz/volbyprogram2013.htm

.
.


Celebrita # WaceVyvo46
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-01-06 19:11:41 3ec5e27c
Celebrita,---Čo už také zaujímave povedal Osuský za tú 1:14 minút? Absolútne nič!On sa tiež dostal do parlamentu z vôle ľudu . Nielen,že nič nehovorí podstatné ,ale ešte sa naparuje ako keby objavil Ameriku.


Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 19:19:54 5b7f435f

Jambo

To, že ľud dôveruje už 25 rokov zvoleným zástupcom a aj naďalej bude. presvedčíš sa v nasledujúcich parlamentných voľbách, keď učasť voličov dosiahne 65 alebo 70 % spokojného obyvateľstva, ktoré bude chcieť pokračovať v to čo občania započali v roku 1989. Ináč chápem časť občanov Slovenska čo odmieta chodiť k slobodným voľbam, ale 2/3 spokojných je viac ako 1/3 nespokojných a lenivých.

Slovenský intelekt je mŕtvy, ak kedy vôbec existoval

A Váš Jozef už skonal tragický atď... Česť jeho pamiatke.

Celebrita # WaceVyvo46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-06 19:38:39 3ec5e27c
Definitiva,dovol mi aby som vopred dakoval za kazdy Tvoj post.Velmi sa tesim,co napises.Ak by ludstvo bolo take ake Ty ,uz davno je poriadok na svete.
Este raz,dakujem za kazdy Tvoj post.

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-06 20:09:00 5b7f322c
Celebrita,---Na tvoju odpoveď by som musela použiť urážky a to nechcem.


Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 20:12:41 5b7f435f
marsal Zukov to by som chel videit akoby si isiel zobrat dedincanovy to c si vypestuje akoze hrubou silouu.. By ti namieril brokovnicu natu tvoju gebulu a by ti ju vystrelil nas5 do mesta ;)
Tomy # WatoRuwe71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 20:17:09 4e63eff5

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Geny po neandertálcích nám škodí


 Geny po neandertálcích nám škodí
Archaičtější neandertálci a denisované v konkurenci s moderním Homo sapies neobstáli a označují se za primitivnější. Mnozí z nás si jako památku na dávné intimnosti nosíme jejich ...
Je smysluplné dotovat elektromobily?
Ako vybabrať s byrokratmi
Newark bude mať najväčšiu krytú vertikálnu farmu na svete

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0423 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne