Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

SRDCERVOUCÍ POHLED NA „KDYSI ANGLICKÝ LONDÝN“


SRDCERVOUCÍ POHLED NA „KDYSI ANGLICKÝ LONDÝN“

V Anglii i jinde jsou rušeny naše tradiční svátky, tak aby nevyvolávaly vášně u muslimských spoluobčanů. Naopak my, jejich oslavy, svátky musíme trpně snášet, potupně přijímat jako něco obohacujícího, pro společnost přínosného.

Podívejte se jak vypadají každoroční oslavy Ashura v Londýně z roku 2014. Svátek Ashura připadá na desátý den muslimského měsíce muharramu, kdy v roce 680 zemřel imám Husajn ibn Alí, vnuk proroka Mohameda. Zahynul v bitvě u Karbaly, při boji proti drtivé přesile vojáků, kteří byli věrni chalífovi Jazídovi. Toho šíitská tradice považuje za nepravého věřícího, který muslimskou víru přijal jen z pragmatických důvodů.

Naopak Husajn se stal pro šíity prototypem pravého věřícího a pravého mučedníka, který prý prohlásil: "Pokud Mohamedovo náboženství nemůže žít dále, aniž bych já zemřel, ať mě šavle rozsekají na malé kousky!"

Šíité "šíat Alí" jsou následovníci Alího, tedy Husajnova otce. Podle šíitů to měl být Alí a po něm jeho syn Husajn, kdo se měl stát právoplatným následníkem Proroka, a nikoli ti, kdo se prý vedení obce chopili neprávoplatně.

Šíité se tedy snaží jít ve stopách Alího i Husajna a dokonce pociťují stud za to, že z jejich předků Husajnovi nikdo nepomohl. Proto se také šíité cítí být spojeni se všemi utlačovanými a poníženými. Naopak v Husajnových nezbožných ale mocných nepřátelích, jako byl chalífa Jazíd, vidí ztělesnění nepřátel své víry.

Šíitský islám byl vždy menšinovým vyznáním v rámci islámu a právě mentalita formovaná podle vzoru mučedníka Husajna dávala šíitům sílu vytrvat, případně jim poskytla i jistý pocit vyvolenosti. Někdy byli sunnité viděni právě jako ti, kdo navazují na Husajnovy vrahy, a svátek Ašura se stal momentem, kdy se případná sunnitsko-šíitská nevraživost projevovala nejvýrazněji, včetně teroristických útoků sunnitských radikálů na šíitská shromáždění k uctění imáma Husajna. Také šíitský režim v současném Íránu těží z tradičních šíitských představ ovýznamu mučednictví a o světodějném poslání šíitské víry, a s úspěchem jí politicky využívá.

video:

https://www.facebook.com/mojez emSK/videos/1000442786705133/Author: NZSK # WimoWowe61
Európa2016-05-1413
-
 64% ( 4 people voted )
+
Mozno nemali kedysi podlahnut svojim kolonizacnym a kolonialistickym chutkam...? Z muslimov si takto urobili sucast svojho domaceho obyvatelstva... Bolo by predsa smiesne sa stazovat, ze nam po celom Slovensku behaju Ukrajinci, ak by sme si Ukrajinu boli skror prilepili do svojho kolonialneho imperia...?

Nic nie je zadarmo... Nech sa z toho Briti poucia... Az im nabuduce ich kolonie uz nebudu potrebne, lebo z nich uz vysali vsetko, co bolo mozne z nich vysat, cele domace obyvatelstvo je nutne vyvrazdit, idealne aj obyvatelstvo okolitych statov a potom im po Londyne budu behat len vyhradne rasovo vhodni britski pehati rysavci s priesvitnou bieluckou kozou...

A tiez by si mali nabuduce vo svojich koloniach davat pozor na vlastnych separatistov, zradcov britskej koruny... Nebyt toho, ze sa nimi dali vykopnut z ameriky, dnes by bol na svete pokoj... Anglosaska natura je totiz uz raz taka, kolonializovat a kolonializovat, prisvojovat si co patri inym podla vlastnej lubovole a tak sa dnes pokusa si z celeho sveta urobit vlastnu koloniu dokonca aj ich byvala kolonia... Inymi slovami, dnes aj Winnetou s Ribanou su vdaka byvalej anglickej svetovej rozpinavosti pravymi Anglicanmi a maju pravo si v Londyne oslavovat svoje sviatky Apacov...

Skor by ma zaujimal clanok pod titulom: Srdcervuci pohlad na byvale anglicke kolonie...


solnicka # WobuQylu00
-
 73% ( 16 people voted )
+
2016-05-14 20:34:28 1fa8ecec
Bude velmi tazke ubranit sa takejto presile. Snad nam rusko znova pomoze
MM # SidaSafa91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-16 07:57:12 d94b4912
Aká naivná predstava! Nejasajte nad pomocou niekoho, každý za ňu predloží účet.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-16 10:26:46 d425402c
A toto hovoris prave ty, ktory tu denne jasas nad nasim trvalym platenim uctu americanom, za zorganizovanie u nas klucovej namestovej strngavice v 89-tom...? Uz sme im zaplatili stratou statnej zvrchovanosti, stratou statnych hranic, stratou narodnej meny, donutenim nas preberat cudzie zakony, stratou plnej zamestnanosti, dovolenim rozkradnutia celeho nasho narodneho majetku, zdecimovanim nasho priemyslu a polnohospodarstva, stratou potravinovej nezavislosti atd. atd. a za svoju "humanitarnu slobodu" im budeme nuteni zaplatit este daleko viac... A nase platenie im, pokial tu bude stat kamen na kameni a zit co i len jeden Slovak, sa ani nikdy neskonci... Maciak, ty si vazne totalny imbecil...


platobna karta # XiriHyby58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-16 11:10:14 1fa8ecec
Nuž je to tak chazarská mafia na čele s Rotchildovcami si práve vymieňajú svoje judejské klobúky za moslimské
uteráky na hlave. Čí hlúpy nápad bola táto vlna imigrantov za cieľom ochromenia národnej identity a vytvorenia
globálnej civilizácie. Ak by zajtra prišiel koniec sveta, možno by som sa vlastne aj tešil - jedinú obavu by som mal iba z toho, že by nejaký ľudia prežili, a ja by som sa znovu narodil ak homo sapien sapiens - čo je podľa mňa veľmi problematická genéza vo vesmíre.

TakteTakto # TudiLawa3
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-16 12:54:38 b28f6ddf
Boris KOLLÁR: Čo znamená, že sa stal moslim starostom Londýna

Sadiq Khan, dieťa prisťahovalcov z Pakistanu, človek, ktorý sa hrdo hlási ku svojim moslimským koreňom sa stal starostom Londýna. T.j. nielen hlavného mesta Veľkej Britácie, ale aj jednej z najväčších aglomerácií na svete a tiež finančného centra celého sveta. Čo to znamená?

V prvom rade si treba povedať, že dlhodobá masáž bieleho obyvateľstva prináša významné úspechy. Rovnako ako v USA, pôvodní bieli obyvatelia potláčajú v mysli autocenzúrou vplyv pôvodu, rasy a vyznania do úzadia.

Khanovo zvolenie nie je prekvapujúce. Počet pôvodného bieleho obyvateľstva v Londýne sa zmenšil pod 50% a moslimovia už dlhšiu dobu zastávajú významné funkcie vo verejnej správe a v anglickej vláde. Bolo len otázkou času kedy k tomu dôjde, podobne ako v holandskom Rotterdame, kde je moslim, pôvodom z Maroka, starostom už dlhšiu dobu. Je to vrchol trendu, ktorý začal už veľmi dávno.

Známy názor Sadiqa Khana a plagát z minulého roka, ktorý zverejnil tabloid Mirror a kde víta migrantov (Refugess Welcome), mu evidentne neuškodil. Takže sa zrejme budeme môcť tešiť na mimoriadne ústretovú pozíciu radnice pri vítaní utečencov, samozrejme z verejného rozpočtu a na úkor daňových poplatníkov Anglicka.

Pri komentovaní zamestnanosti sa už nechal počuť, že dôležitým faktorom nebude kvalifikácia, ale farba pleti. Podľa neho Londýn zamestnáva príliš veľa bielych. V reálnej demokracii by to bol diskvalifikačný výrok, v demokracii západného liberálneho strihu ide naopak o žiadanú ingredienciu kandidáta. Takto môžeme zagratulovať prvému otvorenému rasistovi na čele Londýna…

Z doterajších informácií sa už dnes dá predpokladať, že londýnska radnica bude pokračovať v rozvíjaní západnej tradície tzv. pozitívnej diskriminácie ako nástroja sociálneho inžinierstva na deštrukciu society likvidáciou “tradičných” štruktúr spoločnosti.
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-05-17 10:37:25 509a8e95
loading...
Tak predsa si zvolili turbančíka? A queen mummy má už zbalené?
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-17 12:29:08 d425402c
Uz som na tomto fore poukazoval na tento zaujimavy fenomen... Napisal som vtedy nieco v tom zmysle, ze hlupak, neschopny samostatneho myslenia a sucasnym nezaujmom sa co i len kedykolvek pokusit namahat vlastne mozgove zavity, sa vzdy prilepi k myslienkam niekoho ineho, ktore si nadsene prisvoji a potom a hlbokym entuziazmom odusevnene propaguje... Napisal som vtedy, ze toto jeho pocinanie je vzhladom na jeho intelektualne danosti celkom logicke a pochopitelne...

Co je vsak pre mna velmi zaujimavym fenomenom je fakt, ze hlupak si takmer nikdy neprisvoji rozumne myslienky a nazory... Takmer so 100%-nou istou si z nejakeho dovodu prisvoji vzdy len hlupe myslienky a nazory... Pritom objektivne na to nema ziadny dovod, pretoze kvalitu myslienok a nazorov aj tak nedokaze sam posudit, tak na zaklade coho sa mu potom takmer vzdy podari stotoznit len s nejakou volovinou...? Zaujimavy fenomen...

Zachodova copy&paste expertka mala k dispozicii ku skopirovaniu akehokolvek textu cely internet... Mohla z neho skopirovat a na forum vlozit naozaj cokolvek na akukolvek temu... Co ale urobila...? Isla na stranku konzervativneho vyberu a skopirovala z neho vyjadrenie, nevzdelaneho, nerozhladeneho, nezodpovedneho tupca, inseminatora Borisa Kollara, ktory ju ako krestanku, z nejakeho dovodu pritahoval...? Naozaj neviem z akeho...?

Mozno to bolo tym, ze ako krestanke jej imponovalo, ze ma 10 deti s deviatimi zenami (mozno tych zien je len 8, neviem)...? Mozno to bolo tym, ze dosiahol rovnaku uroven vzdelania ako ona, neviem...? To nie je nakoniec vobec podstatne... Podstatne je, ze mala naozej schopnost z internetu skopirovat cokolvek, rovnako by na internete nedokazala identifikovat brilantnu myslienku, ako ani najvacsiu hlupost, ale napriek tomu si vybrala tu neskutocnu hlupost...? Ako je toto vobec mozne...? Aky specialny "navigacny system" maju v sebe zabudovany hlupaci...? Zeby vsetci disponovali nejakym zvlastnym darom bozim...?

A nielen to, ona este dokazala aj tu najvacsiu hlupost v nej skopirovanej hluposti aj zvyraznit podciarknutim... Som plny obdivu, nemam pre toto ziadne logicke vysvetlenie...


Cloveku s co i len priemernym intelektom je totiz okamzite jasne, ze vzdelanim pravnik a byvaly minister vlady vo VB, by nieco take:

Pri komentovaní zamestnanosti sa už nechal počuť, že dôležitým faktorom nebude kvalifikácia, ale farba pleti. Podľa neho Londýn zamestnáva príliš veľa bielych.

zo svojej ustnej dutiny nikdy nevypustil... Ona to vsak este aj podciarkla, aby to, aku volovinu nasla na internete a vlozila na toto forum, nikomu ani nahodou neubiklo... Neuveritelne...


Bolo mi jasne, ze Sadiq Khan niekde nieco povedat musel a tak som nazrel do britskych medii... Nizsie citujem z britskych medii, co, kde a kedy Sadiq Khan skutocne povedal:

London's transport authority is far too dominated by white men, Labour's mayoral candidate Sadiq Khan said today. (Poznamka: 13 marca 2016)

There are currently 13 white men on the Transport for London board and just three women. Khan said he would ensure the board better reflected the "diversity" of Londoners if he becomes mayor.

I will reshape TfL's board, he said during a speech in Brixton this morning. (Poznamka: 13 marca 2016)

It needs to better reflect London's diversity in the interest of Londoners. Did you know there are 16 people on the board of TfL?

He suggested the needs of women and ethnic minorities were being neglected as a result.

Women face specific challenges on our transport network that are not currently being addressed. I was appalled about the recent decision by British transport police to scrap the sexual violence unit. Reports of sexual offences on the London Underground almost tripled over the past five years. As mayor I will take these problems seriously."Pre tych, ktori neovladaju anglictinu, este pred svojim zvolenim za starostu Londyna, Sadiq Khan povedal nasledovne (volny, zhrnujuci preklad): Rada londynskeho dopravneho uradu (Transport for London (TfL) - organ lokalnej vlady), je prilis dominovana bielymi muzmi, co neodraza ani rozmanitost zlozenia obyvatelstva Londyna a ani specificke problemy v mestskej doprave, ktore je potrebne riesit... Dnes v tejto rade sedi 13 bielych muzov a len 3 zeny... Po svojom zvoleni do funkcie, planujem v zaujme vsetkych londyncanov toto zmenit... Za poslednych 5 rokov napriklad pocet sexualnych utokov na zeny v londynskej mestskej doprave, vzrastol trojnasobne a tento specificky problem momentalne nie je vobec rieseny... Ako starosta, budem tieto problemy brat vazne...


No prosim a presne takto sa vdaka blbcom siri "pozadovana" propaganda a medzi obyvatelstvom vyvolavaju "pozadovane" nalady...

S blbcami na vecne casy a nikdy inak...! :-DDD


P.S.: Bolo by ma prekvapilo, ak by pod prispevok zachodovej copy&paste expertky okamzite nebol na tulavej macke prijachal aj blbec tohto fora, tulavy maciak... Nesklamal ma, blbci sa z nejakeho dovodu vzdy navzajom pritahuju... :-DDD


Fantomas # XexoXyxa37
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-05-17 13:11:03 1fa8ecec
Londýn je jedno veľké smetisko. Tam pomaly už bieleho ani nestretnete. Neznášam Londýn. Nikdy by som tam nebývala. Je smutné a choré, keď hlúpe a zaostalé národy si chcú podriadiť vyspelú kultúru a my im to ešte aj dovolíme. To vedie len k zániku alebo úpadku vyspelej kultúry.

ja # HavoGaqy65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-17 14:50:46 5f6661ca
Kazdy kto bol v Londone vie co je to za humus. Kopa ciernych, vecer strach ist von. Sanitku volat len ked umierate. Nedivim sa tym par povodnym obyvatelom ze neznasaju pristahovalcov. A co im to komu pomohlo ? Nieco povedzte a hned vas beru ako extremistu a sudia. To ze tam bezne cernoch rabuje, nadava policajtom atd.. to je uz standard. A pozor na NO-GO Zone
MM # SidaSafa91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-17 15:27:31 d94b4912
"Je smutné a choré, keď hlúpe a zaostalé národy si chcú podriadiť vyspelú kultúru..."

Mas absolutnu pravdu, podla biblie si maju mudre a vyspele narody podriadovat hlupe a zaostale narody, vyvrazdovat ich, zotrocovat, vyrabovat ich krajiny, tak ako to boh kazal robit krizovemu gymnastovi z Jeruzalemu... Humanitarnym bombardovanim do neba... Krestanska vseobjimajuca laska v praxi... :-DDD

A nezabudnite blbci, o pravdivosti akychkolvek vasich tvrdeni rozhoduje vyhradne pocet plusiek, ktore si date pod vlastne prispevky... To je demokracia v praxi... Kollar za premiera...! :-DDDDDDDD

A ked spojime krestanstvo s demokraciou, mame ameriku, zaruku 3. sv. vojny... Huraaaa, krestanska slobodaaaa... :-DDD


niekto iny # HuhiBeca71
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-05-17 15:36:04 1fa8ecec
"Tak predsa si zvolili turbančíka? A queen mummy má už zbalené?
:-DDD"

Nezisťovala som, ale vraj James Bond stratil ako neveriaci pes povolenie zabíjať


LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-17 16:38:57 509a8dad
Petice za zákaz uplatňování práva šárija, na území České republiky


http://www.petice24
.com/zakaz_uplatovani_prava_aria_na_uzemi_eske_rep
ubliky


any # GageFyma34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-17 16:59:10 5b94162b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Proč je Lafferova křivka k ničemu


Proč je Lafferova křivka k ničemu
Lafferova křivka je sakrální objekt libertariánů. Ukazuje závislost celkově vybrané sumy na daních na míře zdanění. Existuje mnoho příkladů osvědčujících její platnost, ale jen ...
Lacní Číňania?
Kyperská krádež jako první vlaštovka?
Malé dějiny kantýny

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0298 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage