Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

SESTŘELTE AMERICKÝ BEZPILOTNÍ LETOUN, NA POVOLENKU A ZA 100 DOLARŮ


SESTŘELTE AMERICKÝ BEZPILOTNÍ LETOUN, NA POVOLENKU A ZA 100 DOLARŮ

Ne všichni Američané jsou nadšení z toho, že jim nad hlavami krouží drony vybavené nejmodernějším špionážním zařízením a útočnými raketami. Ale místní si umí pomoci proti nepřátelům všeho druhu.

Jedno malé město v Coloradu připravuje vydávání loveckých povolenek na sestřel vládních dronů (ZDE), které se objeví v jejich distriktu. A dokonce slibuje odměnu za sestřelení této škodné.

Městys Deer Trail má 540 obyvatel, kteří nemilují ozbrojené složky nad hlavou, když mají zbraně ve vlastních rukou a umí s nimi zacházet.

Po sestřelení jedné létající potvory za cca 17 miliónů dolarů amerických poplatníků vám z místní kasy vyplatí 100 dolarů odměny. Dříve byla třeba donést hlavu hledaného zločince, dnes na to stačí kus plechu.

Právníci se přou o to, kam sahá místní jurisdikce a kam sahají federální zákony. Zvlášť pokud lze dokázat, že létající škodná nese nebezpečnézbraně a škodí místním víc než smrdutý tchoř.

Jistěže místní vědí, že jejich vyhláška o vládní škodné je spíše symbolického rázu. Ovšem ukazuje na nálady americké veřejnosti, která po posledních aférách začíná vidět ve vlastní vládě nepřítele. Není to od věci, protože stejná vláda vidí nepřítele ve všech, vlastní občany nevyjímaje.

Zdroj: e-republika.cz< /p>Author: er # HehiNelo27
Vojny2013-07-225
-
 69%  ( 6 people voted )
+
Sranda článok, vraj poľovačka na dróny, kto by bol kedysi tomu uveril, že sa Terminátor 3 stane realitou?
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=WeC-lGnajT0


Stano # HyxaFyjo84
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-07-22 10:40:12 5057d10a
no sranda to nieje, uz davnejsie som zahliadol o tom clanok aj s reportazou https://www.youtube.com/wat
ch?feature=player_embedded&v=Phpo13Wb71s
(*nevhodne pre ovce typu - "to mi to prelozi, nerozumiem)
wQorTw1iR # KyruVaxy95
-
 47%  ( 5 people voted )
+
2013-07-22 11:28:22 c3a8d144
S článkom súhlasím, iba som povedal, že je to vtipne napísané: "Dříve byla třeba donést hlavu hledaného zločince, dnes na to stačí kus plechu." Je samozrejmé že by sa to nikomu nepáčilo, keby nám nad hlavami lietajú vyzbrojené lietadlá, ktoré sem tam "náhodou havarujú" ;) A kto vie? Možno nám americká démonkracia importuje túto realitu aj ku nám do Európy, v rámci "ochrany demokracie".

Stano # GicaFoby48
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-07-22 12:58:39 5057d10a
Ľudstvo začína bojovať proti psychicky chorej elite.
PETER # XajoSidy52
-
 64%  ( 4 people voted )
+
2013-07-22 22:46:13 57f4e790
nezačína, zostrelenie takého drona by bolo brané ako "poškodzovanie verejnoprospešného zariadenia" a boli by podľa toho súdení. ak sa niekomu nezdá, že je to verejnoprospešné zariadenie a , že to koná proti nemu, ide o paranoika, ktorý nie je verejnosť a nie je oprávnený rozhodovať, čo je verejný záujem, a čo nie. a takí môžu rovno rozstreľovať aj statické kamery (statické drony), a predsa sa to nedeje. ľudia majú z dronov veľký rešpekt=strach, lebo si uvedomujú následky likvidácie takej haraburdy. odsúdili by ich ako za vraždu. a ten strach využívajú tí, čo ovládajú tie drony teda verejnosť.
mimochodom, slovensko ako jedna z hlavných riťolezeckých krajín podpísalo s us dohodu, že us tu môžu voľne používať svoje drony aj na potlačenie miestnych nepokojov, bez toho, aby zasiahla slovenská protivzdušná obrana.
elitášov nejde odstrániť priamo, aby bol svet lepší. oni medzi ľudí a seba nastavali rôzne prekážky. je to podstata pyramídy. ich chránia rôzne ochranky, polícia, a nižší stupeň sú aj mechanické drony. ak chce niekto odstrániť elitášov, musí najprv prekonať tieto prekážky.
inak drony sú pre elitášov veľmi výhodné, lebo hoci sú náročné na technológie a energie (tých majú elitáši dostatok), vylučujú, resp. veľmi eliminujú "zlyhanie ľudského faktora", tj že dáky policajt sa môže obrátiť aj proti nim, ak "zlyhá".
na druhej strane to môže byť pre odbojové skupiny brané ako dobrý psychologický nácvik boja proti elitášom. pokiaľ niekto naberie odvahu zničiť takú mechanickú vec, s tým že samozrejme po ňom pôjdu, a ak sa im naučí unikať, nebude už pre neho morálny problém odstrániť živého ochrancu elitášov-policajta, a bude mať aj skúsenosti s únikom. ono je to vhodné pre nácvik takých supín, ak má niekto strach zabiť hneď politika, alebo jeho ochranu- políciu, môže začať ničiť tieto dronové systémy a postupne sa vypracovať na bojovníka proti nwo.
práve preto, by politici mali odhlasovať prísnejšie tresty za poškodzovanie takýchto systémov, lebo kto sa odhodlá zaútočiť na takýto systém, nemá už žiadne morálne zábrany zabiť politika, ktorý odhlasuje napr. zvýšenie daní, alebo policajta, ktorý ho chce pokutovať za rýchlu jazdu.
Rovnako, ba ešte viac, by to malo platiť aj na hakerov, ktorí taký systém dokážu znefunkčniť, alebo dokonca otočiť proti tým, ktorých má chrániť! Veď si len predstavte, že taký dron by letel bombardovať demonštráciu za vyplatenie mzdy napr. v Detve, haker by ho otočil, a dron by vypálil raketu na parlament, alebo us ambasádu! a slovenská protivzdušná obrana, by zrazu nevedela, či ho zostreliť, keď je americký. To by bol medzinárodný škandál!
ono také niečo už dokonca zabilo jedného slováka v kóreji, keď lietal s takým dronom pre firnu šíbl(to je jedna z firiem, čo také veci vyrába, ale môže to byť aj izraelský elbit, siemens a pod.) a padol naňho. pravdepodobne ho hakli severní kórejci.
http://www.aktuali
ty.sk/clanok/206455/slovaka-zabil-v-juznej-korei-v
rtulnik/My si republiku rozvracať nedáme!

Pandemonium # SydaDofi65
-
 46%  ( 3 people voted )
+
2013-07-23 10:21:46 b2294adc

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
d   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Vzpoura v americké armádě - zatím jen v elektronické podobě


Vzpoura v americké armádě - zatím jen v elektronické podobě
"Nepůjdu s americkým námořnictvem, abych bojoval v syrské občanské válce pro al Kájdu", vzkazuje poddůstojník US Navy svému vrchnímu veliteli na fotografii k článku. Není sám, hnut...
Jak to dělají kosmonauti
Návod ako si aj “posledný” robotník nájde prácu a dobre zarobí
Podnikatelé „divokého“ kapitalismu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0364 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles