Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

SATANISTICKÝ KONCERT BUDE RIEŠIŤ POLÍCIA


SATANISTICKÝ KONCERT BUDE RIEŠIŤ POLÍCIA

Metalový festival Gothoom Open Air Fest, ktorý sa koná od stredajšieho večera v areáli jazera Tajch v Novej Bani, je najkontroverznejším tejto sezóny a najkontroverznejší za svoju päťročnú históriu.

Najprv ho chceli zakázať, teraz budú texty kapiel skúmať policajti. Reč je o metalovom koncerte v Novej Bani. Celú aféru odštartovala hŕstka kresťanských aktivistov a miestna cirkev. Podľa nich texty metalových kapiel znevažujú náboženstvo a festival má satanistický podtón.

Najprv žiadali, aby bol zrušený, to im však nevyšlo. Na apel protestujúcich sa prokuratúra rozhodla, že bude spolupracovať s policajtmi a festival budú monitorovať.

"V súvislosti s hudobnými koncertmi v Novej Bani budú zo strany Prezídia Policajného Zboru SR aj v súčinnosti s prokuratúrou vykonané všetky dostupné a zákonné opatrenia tak, aby nedošlo k porušeniu verejného poriadku a k porušeniu alebo ohrozeniu základných ľudských práv a slobôd," povedala hovorkyňa Generálnej prokuratúry Andrea Predajňová.

Zaujímavé je aj to, že pôvodne mal texty piesní kontrolovať človek z magistrátu, to však primátor Novej Bane Ján Havran odmietol. To, či sú texty piesní urážlivé a napádajú kresťanov, budú teda skúmať kriminalisti.

S neprajníkmi a dokonca vyhrážkami sa stretol aj organizátor festivalu Peter Beťko. Pre denník PLUS JEDEN DEŇ povedal, že ho na ulici zastavujú kresťanskí fanatici. "Zarazilo ma, že ľudia, ktorí tvrdia, že šíria lásku, by dokázali v mene cirkvi ublížiť niekomu inému. Všetko je to vytrhnuté z kontextu a táto hudba je nepochopená," dodal Beťko.Author: meldo # FajuSuba76
Slovensko2014-08-2745
-
 54% ( 3 people voted )
+
Mali by si vymeniť uniformy s tou vatikánskou Strážov, LOL. Skorumpované fízliatká.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-08-28 09:05:54 4e632ed9
Aby sme si urobili reálny úsudok o tejto kauze, mohol by tu niekto zverejniť originál textu piesní a ich preklad? Ja sám túto hubu nepočúvam, ale rád by som si urobil vlastný názor na obsah ich posolstva v textoch.
Jozef45 # FahyWype79
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-08-28 10:06:10 57c58714
Haha tak to je zábavné a súčasne morbídne a aj trápne - z kresťanskej strany. Veď oni sú predsa prví ktorí živia myšlienku o satanovi a tak živia aj existenciu 'satanizmu'.
Myslím že k porušeniu alebo ohrozeniu základných ľudských práv a slobôd tam asi nemalo príliš ako dôjsť, okrem kresťanov ktorí zatiaľ legálne - 'naháňali bosorky' obcujúce zo 'satanom'. :-))

Mali by to tí 'kriminalisti' aj poriadne vyšetriť, aj do kresťanských textov sa začítať . Ak toho Satana nenájdu, budú musieť skonštatovať v záverečnej správe vyšetrovania že je to len vymyslená postava ktorá sa prvá objavila práve v textoch - kresťanských. A aj zjednať nápravu by trebalo, vyškrtnúť satana z ich knižky bláznivej.

No toto # DyvuVeqi71
-
 47% ( 9 people voted )
+
2014-08-28 10:08:49 b2283841
a hovorim ze k0k0t som, lebo uluz si to ten prispevok, a ja k0k0t som na to zabudol..... tak to pisem jak plca druhy krat, lebo vidim ze aj tu je cenzura????????? slovo k0k0t zakazane, uz aj tu vam jebu mozgy????Povodny prispevok bol dlhy a bol pre ADMINa. Takze strucne, 11.september je konferecia v Los Angeles, kde budu ludia ako Jim Marrs a Richard Hoagland.... Moja otazka je ci tam mozem prezentovat dolezite.sk ADMIN nech odpise.
Isaac Bromberg # SyniXyta40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-28 10:35:15 3ec5d318
Jozef45 to je ľahké. Daj si supermusic.sk a môžeš si tam nájsť napríklad kapelu Death alebo hocičo, čo bolo na feste.

Texty sa inšpirujú aj kresťanstvom.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-28 10:36:43 4e632ed9
Nielen to, že satanizmus existuje len v hlavách tých, čo sa ním zaoberajú, ale v tejto hudbe a ak je skutočne negatívna a nihilistická, lebo o nej neviem nič, len obvinenia, vidím výkriky beznádeje generované jednotlivcami, ktorým svet nie je ľahostajný v spoločnosti, ktorá sa stala satanistickou a satani ju vedú.

Pre mňa tieto trendy nie sú nič iné, ako dôkazom satanizmu cirkvi a bábkového zriadenia krajín v rámci NWO, ktoré vyrástli zo stredovekých základov RKC, ako ju založili zradní Karolínčania po vyvraždení Merovejcov.

Toto nie je kresťanská cirkev, ale cirkev karolínskych podliakov, ktorí sfalšovali zákony a vyvražďovali východné kresťanstvo. Arménia, Sýria, Byzancia... boli kresťanské centrá, nie Roma, opak Amor(u) a teda lásky.

O tom, čo satanisti urobili Katarom som sa tu už napísal dosť na to, aby bola o tom predstava. Toto má pápež Inocent (Nevinný) III a RKC na rováši v Carihrade:
http://www.dhaxem.com/data/articles_sl/Vyplienenie
_Carihradu.pdf

Toto je SATANIZMUS v pravej svojej podobe, ak niekomu ešte nebol celkom jasný tento pojem.

Dnes má formu rozoštvávania Európy za účelom vyvolania tretej svetovej vojny a slovenská RKC a slovenské ovce poslušne bľakotajú do rytmu stanov.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-28 10:44:06 59a87a1c
loading...
Hudba ako taká by mala sprostredkovať jej poslucháčovi ne-materiálny (duchovný) zážitok, zamerať vedomie človeka k inému ako bežnému a dennému prežívaniu. Pre citlivého človeka toto spľňa vážna hudba a folkór, čiastočne snáď aj hudba religiózna. Pre pohodlné masy neochotné a lenivé akýmkoľvek spôsobom hľadať vo svojich životoch Vyšší princíp a cieľ, bola zámerne vytvorená celá oblasť povrchnej kultúry (MK ultra, Holywood atď.) so širokým pásmom aj tzv. hudby, ktorá vo svojej podstate nie je nič iné ako usporiadanie frekvencií počuteľných ľudským sluchom. Že hluk spôsubuju stres a ten oslabenie imunity a teda telesné problémy, sa vie bežne a rozumný tvor sa mu v rámci možností vyhýba, menej už o vplyve akejkoľvek zvukovej frekvencie na myseľ a telo.
Katolícki fanúšikovia majú teda veľkú časť pravdy ak poukazujú na škodlivosť a nebezpečnosť tohto a takýchto podujatí, otázne je, či nihilistickému mamľasovi toto aj docvakne, najmä keď sami katolíci sú lapení v osídlach iných nebezpečných bludov. Ale totalitný katolícky systém sa inak ani prejavovať nemôže.
Je v podstate na zvážení každého jednotlivca, a na jeho "vkuse" ergo vyspelosti, čo si do palice vpustí a pustí.
Malá pikoška z Belfastu týchto dní, kde prebieha "koncertná" sezóna pre mladých a starých nihilistov, prázdnych duší a mobilujúcich post-modernistov. V rôznych štvtiach bežia zvukové (vraj hudobné) produkcie cca od 5tej večer do 11tej v noci a v blízkosti jednej som prechádzal, pričom hluk prechádzajúcich áut nebolo vôbec počuť, ktorý inak aj za normálnych okolností vykazuje vysoké veľkomestské hodnoty. Takže myslím, že slovenskí naháňači oviec na porážku majú ešte čo doháňať ...

SomTenKtorySom # BociPera87
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-08-28 12:22:10 577151fa
Ty ktorý si, to aký americký vedec na to došiel?
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-28 12:38:02 4e632ed9
Pokiaľ viem hluk poškodzuje sluch a následne iné funkcie a dokonca spôsobuje nevoľnosť alebo bezvedomie. Svojou hlasitosťou a nie obsahom. Zdravé počúvanie hudby je pod 75db, vyššie sa poškodzuje sluch, prah bolesti je 140db. Tak je jedno aká je to hudba. Ale nechcem sa prechytračovať. Aj keď by som sa nechcel moc vystavovať Riťovi, popíku alebo Ježišovským srágorám. Umrel by mi mozog a začal by som počúvať tie naše rádia.


vypIta placacka # FasePinu49
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-28 13:26:13 4e632ed9
Každý ktorý sa tu pohoršuje nad činnosťou polície pri overovaní textov na tomto koncerte musí pochopiť že konajú v súlade zo zákonom. Ak je podozrenie zo spáchania trestného činu hanobenia, alebo prenasledovania osôb musí rátať aj s adekvátnou činnosťou orgánov činných v trestnom konaní.

Zákon platí pre všetkých, jak pre Kresťanov tak pre organizátorov koncertu, ak sa preukáže že na koncerte bolo verejne propagované vyvraždovanie, prenasledovanie, hanobenie, alebo ničenie osôb iného vierovyznania alebo názoru, organizátor bude trestne stíhaní, obžalovaní a aj odsúdení.

Normálny postup, takže nechápem rozhorčenie diskutérov.

lucifer # FaliQuva33
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-08-28 15:46:44 b91d9c22
Tri hrúbky v troch slovách za sebou... Pacient, dnes máš svoj deň!

:-DDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-08-28 16:20:08 d405c1fd
...moje hrúbky bude to posledné čo ťa bude čoskoro trápiť.
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-28 16:33:52 b91d9c22
A čo sa týka obsahu článku, aktuálny ako vždy v kabarete Dôležité. Kultúrne podujatie je už dávno za nami a chystám sa na ďalšie. Ale chápem, pacient, že život v samotke ústavu musí byť otupný.

:-DDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-08-28 16:49:05 d405c1fd
Lucifer čooooo ? Aký legálny postup, čo to táraš veď Tí černokňažníci chceli vraj koncert zrušiť skôr ako sa mohli o textoch niečo z koncertu dozvedieť.. Ich konanie je z toho každému nezaujatému jasné, nešlo primárne o texty ale o vlastné predsudky na ktoré sa odvolávali už dopredu aj keď sa ešte žiaden skutok nestal. Kiež by dávali aj pokuty za zbytočné obťažovanie polície z hlúposťami.. Možno by si to sektári rozmysleli.. Tak to máme ako za starých čias keď tu určovali kultúrny dej komunisti, teraz zase černokňažníci zo svojimi prívržencami .. Takže si môžu s nimi rovno podať ruky....

No toto # DyvuVeqi71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-28 17:25:49 b2283841
Ale bolo to vzrušujúce zažiť po štvrťstoročí pádu boľševika pokus znovu oživiť komunistické normalizačné metódy zo semdesiatych rokov a znovu naháňať máničky, ako na to spomínajú pamätníci. Útoky médií proti kultúrnym podujatiam a ich účastníkom, pokusy o očierňovanie, neprehliadnutľní fízli nápadne vmiesení v dave (poniektorí z radov pátričkárov) fotenie spoza kríkov, trápne pokusy nadviazať kontakt. Lol! To bol príjemný bonus festivalu a reklama zadarmo v televíznom primetime, čo len zvýšilo kredibilitu akcie. Je zábava žiť v zaprdenom kostolnom Slovensku, skanzene boľševizmu reznutým kostolným stredovekom. To by sa malo využiť v turistických prezentáciách, lol, lol...

:-DDDPandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 19 people voted )
+
2014-08-28 18:22:01 d405c1fd
"Zarazilo ma, že ľudia, ktorí tvrdia, že šíria lásku, by dokázali v mene cirkvi ublížiť niekomu inému."


Autora to zarazilo? Veď to robia stále! Viď ten pošahaný idiotický kňaz, ktorý prirovnáva homosexuálov k masovým vrahom.


Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-29 08:49:50 3ec5f361
Ak ide o preskúmanie textu z právneho hľadiska :

Neviem, ako niektorí dokážu rozlišovať medzi satanizmom a dejinami RKC.


Príklad, ktorý som uviedol vyššie a ktorý sa dodnes oficiálne považuje za najsatanistickejšiu udalosť v dejinách existencie človeka, t.j. vyplienenie Carihradu, o.i. zahrňoval:


Vyplienenie knižnice a zničenie kompletných zbierok jedinečnej starovekej múdrosti - z knižnice si pápežovi vojaci potom urobili stajňu


Zničenie kresťanských kostolov, ich vykradnutie, zbúranie a vypálenie


Znásilnenie mníšok


Vyrabovanie hrobiek


Vraždenie do ľubovôle, údajne zem bola presiaknutá krvou natoľko, že sa v nej pápežovi žoldnieri brodili, tehotným ženám sa rozrezávali bruchá...


Posadenie prostitútky na patriarchov trón.

Toto slovenským ovciam pán farár na nedeľnej omši o svojej cirkvi nepovedia, ale sú to fakty zachytené v literatúre a dokumentoch svetových dejín.


Teda otázka znie, ak by to bolo v „piesni“ koho by hájilo právo?

Pravdu, alebo toho, komu nevonia?Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-29 12:27:41 59a87a97
Viete že sa chystá protiakcia?
Uličný výbor KSS na spoločnom zasadaní s KHD a N.S_Ľ.S v spoločnom bode jednania skonštatovali že nacisti, komunisti i katolíci majú rovnaký vzťah ku sexu čo dokazujú i tieto historické udalosti:

https://www.youtube.com/watch?v=lDWlE3kZ6Fg
https://www.youtube.com/watch?v=IyhuGmiSFkY

V duchu dohodnutého spoločného postupu proti úpadkovej západnej kultúre bude obnovený Festival politickej piesne ktorý bol naposledy v r. 1988 na ostrove slobody.
Hlavnou atrakciou festivalu bude populárna skupina Duchoňka. Jej meno niektorí odborníci odvodzujú od priehrady Duchonka, známej dovolenkovej destinácie funkcionárov ROH a úderníkov, iní od mena Karola Duchoňa, speváka blahej Husákovskej éry populárneho najmä na rančoch a dostihoch, presne v duchu ľudového príslovia Pesničky pre koňa od Karola Duchoňa. Hudobný štýl tejto kapely podľa expertov leži medzi black ľudovkou a death ľudovkou s výrazným vplyvom progressive dychovky (v preklade: Pokroková dychovka:
https://www.youtube.com/watch?v=VL_ESkqN3Q0 )

Ako predkapela vystúpi gospelový súbor Nevesta Baránkova:
https://www.youtube.com/watch?v=GpxFUo7oxWM

Usporiadatelia ľutujú že festivalu sa z technických dôvodov nemôže zúčastniť skupina Visjolyje Ribjata za čo sa ospravedlnili SMSkou textu: Bigbít nebúdet, Nína zabyla balalajku. Ako náhradná skupina však prisľúbili účasť Alexandrovci Junior :

https://www.youtube.com/watch?v=dcab4_-ooj8

Na záver usporiadatelia konštatujú že tento atraktívny program určite pritiahne verejnosť a západným imperialistom zasadíme opäť zdrvujúci úder.
General Guderian # TyroMury04
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-08-29 14:34:16 55e4ddce
A este aby som nezabudol, v NRSR je navrh zakona o tom ze vsetky hudobne skupiny budu musiet od noveho roka absolvovat prehravky pred okresnou kulturnou komisiou
DDD

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-29 17:19:38 55e4ddce
Generál Guderian,
Nehnevajte sa na mňa, ale ste si to s jednou odvolávku trošku pomýlili. Nie je to celkom gospel, ale politická, progresívna pieseň.
Táto pesnička o EU direktívach na optimalizáciu a harmonizáciu zákonodarstva ohľadom národného zdravia štátov má skvelý rytmus, a oh, ako je pravdivá!
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=GpxFUo7oxWM
Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-29 19:02:11 59a87a97
Idem do zátoky, už sme sa zvolali. My, satanisti, lol! Budeme tam recitovať protipátričkárske texty, páliť kríže a bibliu (mačky nie, to by som striktne zarazil), na kamennú dosku položíme ukradnuté nemluvňa a... šmyk, šmyk, budeme sa polievať krvou. Lol...lol...! Tak, perá do papŕč, kostolné jelitá, a spisovať petíciu proti!

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-08-29 19:06:51 d405c1fd
dnesnym postlobotomistom sa stava...tramtararaaaa...pandemonium.
kostolny bolsevizmus je skratka zvratka.

kucma # FyvaFixa25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-29 19:12:00 57f4df4c
Nízko hodnotený príspevok


Stano # HyxaFyjo84
-
 36% ( 4 people voted )
+
2014-08-29 21:00:49 5057d10a
Good Arians,
Chápem Vašu frustráciu, ale svet nie je rozdelený na pánbožkárov a rebelov. Len na dobro a zlo a aj to sa prepletá.
Držte sa všetci.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-29 21:06:35 59a87a97
Podľa mňa na Zemeguli sú dva typy ľudí: Zlí a horší. Jedna sú fanatici, čo sú dobrí len preto, lebo boch by ich poslal do pekla, tak si robia alibi a potom tí lepší, teda menej zlí. Teda z vlastnej iniciatívy.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-29 21:20:38 55d8bc65
Milý Stano nehnevaj sa hovorí z teba fanatizmus. Viem že existujú metalové kapely s extrémistickými textami ale tých je minorita. Prosím ťa povedz mi čo satanistické je na týchto skupinách: Stratovarius, Gamma Ray, Helloween, Sonata Arctica, Sabaton, Hammerfall, Dragon Force...(nájdi si ích na jútjub a ukáž mi jeden satanistický alebo kresťanstvo urážajúci text od ních) Tak buď tak láskavý a negeneralizuj.
Považujem sa za veriaceho kresťana, na hard rocklu a metale som vyrastal,ostalo mi to dodnes.
Na záver jeden text fakt úúúúúúžasne satanistický:
https://www.youtube.com/watch?v=jIo3Mcq_oFw

General Guderian # TyroMury04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-30 07:40:48 55e4ddce
Idem do zátoky, už sme sa zvolali. My, satanisti, lol! Budeme tam recitovať protipátričkárske texty, páliť kríže a bibliu (mačky nie, to by som striktne zarazil), na kamennú dosku položíme ukradnuté nemluvňa a... šmyk, šmyk, budeme sa polievať krvou. Lol...lol...! Tak, perá do papŕč, kostolné jelitá, a spisovať petíciu proti!

...tak v tomto príde by mala zakročiť polícia, vyhrážať sa vraždením detí nieje sranda ani na internete.


Vážený pane, vaše srandy prekročili hranicu, toto dokáže napísať skutočne človek s obrovským problémom.

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-30 08:41:44 b91d9c22
Treba si z vás robiť рiču fanatici, beriete všetko tak vážne. Lucifer a prečo si lucifer ?
vypIta placacka # FasePinu49
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-31 00:49:30 55d8bc65
Znak z azbuky. Dobré čo?
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-31 00:50:18 55d8bc65
Nízko hodnotený príspevok


O toto tu ide # JajoGijo99
-
 38% ( 6 people voted )
+
2014-09-01 23:43:20 55a3db55
Choďte sa radšej modliť za tie vaše vážne sračky. Alibisti jedni. Toto je už boľševizmus. Sú to texty o fiktívnych veciach. Zgrupte sa niekam a spravte si radšej vlastný štát, aby vám neničili život vaši metaloví obľúbenci. Na štátnu vlajku dajte krucifix a niekde v strede kosák s kladivom. Snáď vás uzná aspoň Podnestersko LOL.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 00:17:15 55d8bc65
napíš názor k tým textom placačkaO toto tu ide # JajoGijo99
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 09:23:25 55a35bfb
Je to brutálne skoro ako biblia, čo ešte? A sú to len texty k hudbe, je to zábava. Prečo sa žaluďové hlavy nezaujímajú o inú hudbu, ako rappy čo sú o páchaní zločinu, egoizmus, prachy, kvry, drogy a sexizmus? Nič, dáte ruky preč a začnete radšej zabŕdať do menšej subkultúry. Lebo môžete.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-02 10:19:34 4e632ed9
Ale on prednostne márne čaká a čaká na kostolné hlásenie o akcii zo zátoky...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-09-02 10:55:15 d4254012
placačka, máš ty čudnú zábavu - si zvrátená osobnost ... a následky a dôsledky tejto diagnózy si nájdi na internete, to by si sa dobre zabavil keby si bol normálny, aj by si zaplakal

o toto tu ide # FygiNajo67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 11:09:16 55a34926
Pande, ty sa vyjadri k tým textom - odhliadnuc od kostola a neodvádzaj pozornosť.
Realitou zostáva, a smutnou, že okrem kostola nikto proti tomu neprotestoval.
Zostáva konštatovať - našťastie že je tu ten kostol. Nemôžem inak.

o toto tu ide # FygiNajo67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 11:14:44 55a34926
Tie texty sú len vystrihnuté kúsky kde boli vaše obľúbené veci, kompletné môžu mať iný zmysel, ty dokonale dobrá osoba. Normálne by si mal ísť do nebíčka ešte za živa. A dobre si využil mňa, len aby si vyzeral nad vecou. A ja mimo samozrejme. Nájdi si už naozajstného nepriateľa. Si pre mňa ďalší alibista, čo chce iba robiť dojem na toho svojho bochňa.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 11:30:38 4e632ed9
nebol teknival, tak sa pustili do metalistov :D
peter novak # SymaNygy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 12:52:18 bca70068
o to tu ide: a čo tak výzvy k vraždám:
17 Kto zabije akéhokoľvek človeka, musí zomrieť. 18 Kto zabije nejaké domáce zviera, nahradí život za život. 19 Kto svojmu súkmeňovcovi spôsobil úraz, nech sa i jemu spraví tak, ako on urobil: 20 zlomeninu za zlomeninu, oko za oko, zub za zub. Aký úraz spôsobil, taký nech sa mu odplatí! Kto zabije nejaké domáce zviera, dá náhradu, kto zabije človeka, musí zomrieť. 22 Rovnaké právo platí u vás pre cudzinca ako platí pre domorodca. Veď ja, Pán, som váš Boh!“


alebo rozosievanie nenávisti proti špiritistom a médíám:
Ak niektorý muž alebo žena bude mať v sebe schopnosť vyvolávať duchov alebo schopnosť vykladačstva, musia umrieť. Ukameňujú ich a ich krv bude na nich.


alebo útlak rúhačov:
Rúhača daj vyviesť z tábora a všetci, čo ho počuli, položia na jeho hlavu ruky a všetok ľud ho ukameňuje. 15 Izraelitom však nariadiš: „Každý, kto bude kliať svojmu Bohu, uvalí na seba hriech. 16 Kto bude zlorečiť Pánovmu menu, musí zomrieť: všetok ľud ho bez milosrdenstva ukameňuje; tak cudzinec ako domorodec bude usmrtený, keď bude kliať Pánovo meno.


...keď sa takto oháňame citátmi pri troche nadsázky nie je veľký rozdiel, či?

Krovak # FugePuty85
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-02 15:07:38 c3928a4c
Vskutku zaujímavá diskusia. Tie texty su naozaj psycho, no o to v tejto muzike ide, nie? Kto nešokuje, nie je dnes zaujímavý.
Ale vážne... Nemyslím si, že niekomu môžu tie texty reálne prekážať. Prečo? Veď im pri live hraní nie je rozumieť! (HÚÁÁWAWAHÚÚÓÓ...!!!). Väčine ľudí tam ide o muziku, rytmus, silu a energiu z neho prúdiacu, nie? A že si niekto iniciatívny dal tú námahu a povyhľadával (a aj poprekladal) texty, aby mohol prudiť, nechám radšej bez komentára...
Pýtam sa však, koľkí metalisti u nás (alebo aj inde) reálne niekomu ublížili? Čo? Nech si pália kríže, stále je to nič oproti tomu, keď sa niekto s pátričkami a krížom na hrudi nechá ukájať malým dieťaťom.
Takže Vám, zastávajúcim svätú stolicu (STOLICU - LOL :) pripomínam, že kamene majú hádzať iba tí čo sú bez viny.

meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 16:10:40 3ec5f340
Boli ako vy,...bez lásky k BOHU...príbehy tvrdých ateistov.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detai
lpage&v=DwY4qr_ySwY

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-02 22:29:34 b91d9c22
Keby bolo peklíčko, aj tak by ste tam išli všetcia :>

vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-03 00:34:27 55d8bc65
Milá a potešujúca agentúrna správa na pozdvihnutie náladičky: V dedine Láb na Záhorí sa zrútil kostol. Nemyslíte, že takto by mali dopadnúť všetky kostné búdy na celom svete?

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 56% ( 6 people voted )
+
2014-09-03 10:32:59 d4254112
Tak nejak ako v Nórsku LOL. Dúfam že za to neobviňujú zasa Varga Vikernesa :D
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-03 11:33:01 4e632ed9
Pande,
1. čakám vyjadrenie k tým textom
2. neobhajujem kostol, ale chválim ho za túto akciu keď cítam tie texty
4. Pande a nehanbíš sa - obhajovať toto ? - ani predomnou ?
2. ďakujem za správu o kostole, farára čo robil opravu kostola poznám, mám v pláne už dlhšie ho kontaktovať a pozdraviť .. trošku počkám terazky

pre Pande # PuboSepo05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-03 12:15:01 55a38e70

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:

Lokálne povodne: Výzva starostom slovenských dedín a miest!

2013-06-101
-
 70% ( 10 people voted )
+

Lokálne povodne: Výzva starostom slovenských dedín a miest!
V minulom storočí sa po celej Európe vykonali úpravy krajiny kvôli "racionálnejšiemu využívaniu" poľnohospodárskej pôdy, ktoré porušili dovtedy zdravú štruktúru rybníkov, potokov, polí, lúk a pastvín a celých krajinných úsekov. Systematické odvádzanie vody z krajiny a jej vysušovanie viedlo a vedie celoplošne k erózii pôdy a ako sa každým rokom viac a viac ukazuje, tento obrovský zásah do štruktúry krajiny sa nám stal osudným. Mikroklíma a malé vodné cykly celých krajinných úsekov sú porušené. Aj v záujme protipovodňovej prevencie, by sme tieto vtedajšie zásahy do krajiny mali čo najskôr začať znovu napravovať. Táto náprava sa moderne nazýva aj - revitalizácia krajiny.


Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Bez státu by to nefungovalo …


Bez státu by to nefungovalo …
Luboš se natáhl pro příbor a pustil se do jídla; do rozhovoru, který už cestou z práce do restaurace vedli jeho výrazně mladší spolupracovníci, David s Vláďou, se nezapojoval — ...
Co stojí za úspěchem extrémistických politiků?
Damask v Plameňoch (časť 3.)
Oběti (nové) studené války

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0944 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made