Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Rusko je připraveno kvůli Ukrajině vybojovat válku, přiznává vedoucí vládní činitel


											Rusko je připraveno kvůli Ukrajině vybojovat válku, přiznává vedoucí vládní činitel

"Pokud se Ukrajina rozpadne, zažehne to válku," varuje vedoucí ruský vládní činitel. FT referuje, že Rusko je připraveno vybojovat kvůli ukrajinskému území Krymu válku (tam žije nejvíce ruských obyvatel a mají tam vojenskou základnu). Tento činitel vyvolávající obrazy ruské invaze do Gruzie v roce 2008 řekl FT, že "nejdříve přijdou o Krym, protože ten přijdeme ochránit zrovna tak, jako jsme to udělali s Gruzií." Kreml považuje Gruzínský konflikt za největší přetahovačku mezi Ruskem a Západem od konce Studené války a ten přiživil odhodlání Moskvy zatlačit zpět to, o čem si myslí, že jsou pokusy Západu o ohrazení Ruska.

Od FT,

 

"Pokud se Ukrajina rozpadne, zažehne to válku," řekl tento činitel. "Nejdříve přijdou o Krym, protože ten přijdeme ochránit, zrovna tak, jako jsme to udělali s Gruzií." V srpnu 2008 ruská vojska vpadla do Gruzie poté, co gruzínské ozbrojené síly zahájily překvapivý útok na separatistický region Jižní Osetie ve snaze získat nad touto republikou nadvládu.

...

Tento krátký konflikt s Gruzií vrhl Rusko nepřímo proti USA a NATO, které před tím zkusily nasměrovat Gruzii na cestu členství v NATO. Kreml považuje Gruzínský konflikt za největší přetahovačku mezi Ruskem a Západem od konce Studené války, a ten přiživil v Moskvě odhodlání opětovně zatlačovat zpět to, o čem věří, že je to západní pokus o ohrazování Ruska.

...

Přichází varování před podobným scénářem, protože ukrajinský občanský konflikt už na Krymu rozpoutal napětí. Na tomto poloostrově umístěném na severovýchodním pobřeží Černého moře, kde kotví ruská Černomořská flotila, tvoří téměř 60 procent obyvatelstva etničtí Rusové s tím, že zbytek sestává z Ukrajinců a Krymských Tatarů.

...

Mluvčí krymského parlamentu Volodimir Konstantinov ve čtvrtek řekl, že tento region by se od Ukrajiny mohl chtít odtrhnout, pokud se tato země bude štěpit. "Je to možné, pokud se tato země rozpadne," řekl ruské zpravodajské agentuře Interfax. "A všechno k tomu směřuje." Ruská média ho rovněž citovala, jak říká, že Krymci by se mohli kvůli ochraně obrátit na Rusko.

...

Kreml vehementně zdůrazňuje, že tohle není vměšování do Ukrajiny. ...

Mnozí vládní činitelé však soukromě říkají, že Ukrajina spadá do ruské sféry vlivu. "Nedovolíme Evropě a USA, aby nám Ukrajinu vzali. To je jeden ze států bývalého Sovětského svazu, s nímž jsme jedna rodina," řekl zahraničně politický činitel. "Oni si pořád ještě myslí, že Rusko je tak slabé, jako bylo na počátku 90 let, to ale není."

Takže zatímco někteří poukazují, že dnešní "dohoda" je velkou zprávou, tak máme podezření, že ta neřeší absolutně nic, jelikož zůstává jak korupce v jádru problému, tak i napětí z té přetahovačky mezi Východem a Západem, jelikož jedinou věcí, na které opravdu záleží – jak to tak bohužel vypadá – je ta, kdo kontroluje plynovody.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2014-02-2226
-
 67% ( 11 people voted )
+
Tu je recept na výborný zákusok

http://xaameriki.wordpress.com/2014/02/19/revival-
of-the-cold-war-brutal-clashes-in-the-ukraine/

Exorcista # TakiSihi19
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-22 19:43:25 4079836a
Život je len jeden, na robotu je.kašlem. Ešte jeden dobrý link
http://davidstockmanscontracorner.com/2014/02/14/s
he-lies-victoria-nulands-ukraine-gate-deceptions/

Exorcista # TakiSihi19
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-22 19:47:02 4079836a
Poľsko sa klasickú úlohu poskoka The City a Wall Streetu tak ako pred Svetovými vojnami.

http://orientalreview.org/2014/02/21/poland-as-the
-slavic-turkey-of-nato-destabilization/

Exorcista # TakiSihi19
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-02-22 19:50:13 4079836a
Poliaci su samozrejme poskokovia západu....maju americana Donalda Taska...hnus...sú to hlúpe primitívne katolícke ovce....náboženstvo je pre nich len imidž a formalita...

brano # PelaSedo59
-
 71% ( 11 people voted )
+
2014-02-22 20:28:39 4df7e017

Deklarácia Občianskeho tribunálu k oslobodeniu Slovenska od okupantov, vlastizradcov a kolaborantov.
15. február 2014 in spravy admin
thumbnail

Odvážni a statoční občania slovenského národa, ktorí vedú neustály boj proti režimu korporácií na Slovensku, zriadili dňa 9.11. 2013 Občiansky tribunál ako dočasné štátne zriadenie slovenského odboja.

Občiansky tribunál týmto dňom dočasne preberal moc ústavodarnú a zákonodarnú, výkonnú a súdnu, do oslobodenia slovenského národa a uzatvorenia novej slobodnej a demokratickej spoločenskej zmluvy občana so štátom.

SLOVENSKO MÁ NOVÚ ŠANCU BYŤ SAMOSTATNOU A PROSPERUJÚCOU KRAJINOU.

Politickým oslobodením národa chceme obnoviť prirodzenú rovnosť ľudí a zákonodarnú moc občanov v ústavnom zriadení , územnú celistvosť, samostatnosť a zvrchovanosť Slovenska.

Odmietame hanebnú zmenu zákonodarnej moci občanov na európske a americké korporácie. Odsudzujeme kupovanie moci na Slovensku za peniaze, parlament vlastizradcov, zločinu a násilia.

Slovensko vstupom do Únie korporácií dňa 1.5. 2004 žije v porobe a otroctve. Sloveni a Slovenky bojujú nielen ústami, ale aj tisícročným utrpením a nespočítateľnými obeťami. Vládcovia majetku a jeho tvorby stoja cenzúrou slobody za vládou zločinu a násilia. Médiá jazyk bohatých nechcú, aby sme premýšľali. V mene mieru umelo rozpútavajú mediálne a reálne vojny, plodia ďalšie násilie. Robia všetko pre to, aby sme si pripadali unavení, neslobodní, bezcenní a aby sme definitívne zabudli na to, kým sme. Udržiavajú národ v bezmyšlienkovitej disciplíne. Občania nemajú myslieť, ale poslúchať. Médiá sú kupci a stabilizátory cynickej vlády zločinu a násilia.

Štát bol podmanení korporáciami stal sa hnacou silou záujmových skupín.

Nebudeme sa podieľať na medzinárodnom terorizme amerických a európskych korporácií a boji proti slovanským národom.

Spravodlivá je taká vojna, ktorá je nevyhnutná a požehnané tie zbrane, ktoré sú poslednou a jedinou nádejou.

Najhorší sprievodný jav bezbrannosti je opovrhnutie. Ku strate rešpektu občania nesmú nechať nikdy dopustiť. Medzi ozbrojeným kapitálom a neozbrojenými občanmi nie je rovnováha. Zdravý rozum hovorí, že ozbrojený nebude poslúchať neozbrojeného. Chamtivosti, nenávisti a pomstychtivosti okupantov, vlastizradcov a kolaborantov je nutné postaviť organizovanú silu, ktorá vyvodí sankcie za zločiny.

Nedopusťte, aby vyšlo nazmar to obrovské všeobecné odhodlanie, ktoré dokáže zmiesť z cesty každú prekážku, Boh nás nezbavil slobodnej vôle a tej časti slávy, ktorá nám prináleží a tak s jeho pomocou a obohatení o rady histórie nemôžeme prehrať.

Povolávame príslušníkov ozbrojených síl, ozbrojených a záchranných zborov do národnooslobodzovacieho boja proti spoločnému nepriateľovi.

Vyzývame slovenské dcéry a synov, aby povstali v mene slobody so zbraňou v ruke na celom území našej vlasti a koncentrovane proti parlamentu cudzej moci dňa 23. februára 2014 pred sídlom národnej zrady v Bratislave.

V tomto boji za slobodu národa poskytneme osobnú a materiálnu pomoc slovenskému odboju.

Za znovunadobudnutie slobody, cti a spravodlivej odplaty.

V Prievidzi dňa 14. februára 2014

Občiansky tribunál.

http://obcianskytribunal.sk/deklaracia-obcianskeho
-tribunalu-k-oslobodeniu-slovenska-od-okupantov-vl
astizradcov-a-kolaborantov/

Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 70% ( 17 people voted )
+
2014-02-22 20:56:51 8d08bdc2
Chápu dobře větu: "Médiá jazyk bohatých nechcú, aby sme premýšľali." jako: "Média (jazyk bohatých) nechcou, abychom přemýšleli."? Bez toho oddělení to má jiný význam.
kilo # FetiHaga18
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-02-22 23:14:20 50fbfa8f
loading...
Ked sa uz bude delit Ukrajina, preco by si Slovensko nepriclenilo uzemie ktore mu bolo nepravom odobrene po druhej svetovej vojne. Slovensko dnes presytene dialnicami by aspon malo na par rokov pracu s budovanim dialnic v Zakarpatskej Rusi.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-23 00:50:18 1834e06a
Nízko hodnotený príspevok


Exorcista # TakiSihi19
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-02-23 00:58:37 4079836a
Naviac. Slovensko ma jednu medailu zo ZOH ktoru vybojovala Ruska. Rusi majú medily za to že sa stali občanmi Korejec a Usaic: snowboard a korčuľovanie. Slováci su tak zdegeneronaý národ že napriek prírodným podmienkam nedokážu konkurovať ani na športovom poli. Take Holandsko, Slovinsko ...?

Exorcista # TakiSihi19
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-02-23 01:14:38 4079836a
Slovenské územie na Ukrajine? Otázne. Rakúsko-Uhorsko zaniklo a Slovensko nikdy neexistovalo. Čo chceš klaimovať?

Exorcista o com tocis ty nestastnik? Akokolvek Zakarpatska Rus bola sucastou Slovenska po rozpade Rakusko-uhorska a do zvezku Ceskoslovenskej republiky Slovensko vchadzalo s uzemim ktore zahrnalo i Zakarpatsku Rus a to je neodskriepitelne, keby ze nie je druhej svetovej vojny tak to uzemie je prirodzenou sucastou Slovenska ako dne su spojene staty Sucanske a Marikova, len krtko tomu nemoze rozumiet a omielat si bude len svoju pesnicku truhlik.


otvoreneoci # VymoVupu87
-
 72% ( 8 people voted )
+
2014-02-23 01:42:03 1834e06a
Exorcista–Spodina sa spozná podľa toho, ako všetkých naokolo ohovára a klame. Seba chystá ako vrchného arbitra, ale má schopnosti, úspechy, aby posúdil?
Neseď v krčme, neožieraj sa ako ľudský odpad, nehodnoť druhých, buď športovcom sám, neplánuj životy druhým, ľudia sa nemajú čo tebe niktovi zodpovedať. Nikto nie je povinný byť športovcom, a už vôbec nie, aby dvíhali tvoje zamrznuté ego.
Čo máte vy frustrované socky túžbu stále všetkých urážať, čo ste predviedli počas vášho zbytočného života vy?
Zdegenerovaný je ten, čo namiesto odhadzovania maštaľného hnoja sa vyjadruje k udalostiam, skutočnostiam, javom, dianiu, ktorému vzhľadom na jeho duševnú zaostalosť nemôže a aj odmieta porozumieť, internet dovolil zúfalcom, aby celú sieť zahltili svojou tuposťou a nenávisťou.
Roboši, nevykladajte dejiny, nemáte na to právo, neviete myslieť, a len rozširujete lži, ktorých zdroj ani nepoznáte. Hlupák vždy rozhlasuje na sieti klamstvá, pretože lži sú veľmi jednoduché, ako on sám.
Slovenský národ mal počas dejín mnohé pomenovanie, aj vlastné, aj celistvé, aj čiastkové, aj od druhých. Čadi, panónci, Uhri, Moravania, rôzne pomenovania ľudí rovnakého jazyka. Radšej sa vyjadruj k svojmu životu.
Ty chudák nemáš predstavivosť, za čo naozaj nemôžeš, nemáš v sebe najnovší hardware, ale že napriek svojej zaostalosti by si chcel poučovať a urážať, tak za to si zodpovedný.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 10 people voted )
+
2014-02-23 02:34:58 b228c3fc
Zdravim ta Lidhja!K tvojmu komentaru som dal OBROVSKE plus.

MACKO USKO # DisiDuqa16
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-23 04:46:49 55c957aa
Nízko hodnotený príspevok


Maly Princ # HecuDyho42
-
 35% ( 7 people voted )
+
2014-02-23 05:03:17 c35b0c1c
Lidhja
ani ja nesuhlasim s tym co vyssie napisal exorcista.ale s tymi tvojimi urazlivy srackami uz vobec nie!a nemozem to nechat bez povsimnutia.ty si myslis ze kazdy roboš vie iba kydat hnoj?roboš je automaticky neinteligentnyatd, dalsie tvoje stupidne urazky!
ty mas vyssie vzdelanie?na zaklade tvojho vyjadrovania silne pochybujem.ale ak aj ano,tak si myslis ze vzdelanie je zarukou inteligencie?:nie nieje,je iba jeho predpokladom!
a dokonale sa to hodi na teba.ako som uz inde pisal,mas urcite zazobanych rodicov.pracovat nemusis a ak aj,tak iba ako ze.vzdelanie si dosiahol tiez iba vdaka tomu ze ti rodicia zaplatili skolu a vzdelanie.ale inteligencia sa neda kupit ani za vsetky peniaze na svete.
malo ludi mi dokaze zvysit tep,ale ty patris medzi nich.nenapises mi svoju adresu?navstivim ta a ukazem ti co dokaze moja neinteligentna bagandža spinava od hnoja ktory som prave kydal!
TNT1973 # HamuQeno04
-
 76% ( 15 people voted )
+
2014-02-23 07:46:27 d991c738

Pozornosť každého našinca zasluhuje kniha, pôvodne vydaná v talianskom jazyku r. 1601. Jej preklad uvidel svetlo sveta v ruskom jazyku r. 1722 a od tých čias čakala na svoj čas. Je to zázrak, že sa dožila našich dní, že nezhorela na vatrách katolíckej cirkvi ! Je doslovne senzáciou, pretože svedčí o reálnych udalostiach: o tom, že zo slávneho slovanského národa pochádzali najsilnejšie národy; o tom, akým krajinám, kráľovstvám a provinciám slovanský národ v Európe, Ázii a Afrike vládol; o tom, s kým bojoval. Hovorí o tom, že v západnej Európe sa používala staroslovienska hlaholika, o Slovanoch Gótoch, o Amazonkách (ženách Kozákov) a oveľa viac. Táto kniha, keďže bola napísaná za použitia západoeurópskych materiálov je preto osobitne cenná. Už v tie časy zaujala postoj, ktorý bol v rozpore s oficiálnym postojom katolíckej cirkvi, hoci ju napísal človek, ktorý zaujímal vysoké cirkevné postavenie.


Teraz už vieme, že podobné knihy sa v západnej Európe úmyselne ničili, rovnako ako aj v cárskom Rusku za panovania Romanovcov. Zoznam zakázaných kníh začala zostavovať katolícka cirkev vo Vatikáne r. 1559. Knihy, ktoré sa dostali do tohto zoznamu boli po celej Európe v polovici 16. storočia zničené. V Rusku sa mnohé knihy ničili v 17. storočí.

Na titulnom liste knihy sa dá prečítať, že Orbini bol archimanditom Raguzským, t.j. zaujímal vysoký cirkevný post v meste Raguza. Mesto Raguza dodnes jestvuje na Sicílii v dnešnom Taliansku.

Kniha bola zostavená z mnohých historických kníh a vydaná r. 1601 v taliančine, r. 1722 bola preložená do ruského jazyka a vydaná v Rusku za panovania Petra I. Od tých čias ju nikto nanovo nevydal. Pretože v Rusku bola kniha vydaná na priamy príkaz Petra I., očividne na neho hlboko zapôsobila, a preto aj zázrakom v Rusku prežila do dnešných dní. Hoci sa dnes považuje za výnimočnú senzáciu, v tie časy takou ani zďaleka nebola, nakoľko očividne existovalo množstvo starších historických zdrojov.


O čom vlastne táto kniha je? Citujme Orbiniho:
Slovanský národ ozbrojený svojimi zbraňami dobre že neovládol všetky národy vo Vesmíre: ovládol Áziu i Afriku, bil sa s Egypťanmi aj s Alexandrom Veľkým, pokoril si Grécko, Macedónsko, Ilýrsku krajinu; ovládol Moravu, krajinu Šlenskú, Českú, Poľskú aj s pobrežím Baltského mora, prešiel Itáliou, kde mnoho ráz bojoval proti Rimanom.
Niekedy bol porazený, inokedy bijúc sa v boji veľkým smrteľným krviprelievaním odpovedal Rimanom; neraz bijúc sa v boji rovným bol.
Nakoniec si pokoril Rímsku Ríšu, ovládol mnohé jej provincie, zničil Rím, učiniac cisárov rímskych svojimi daňovými poplatníkmi, čo na celom svete nijaký iný národ nedokázal.
Ovládol Franciu, Angliu a ustanovil panovanie v Hispánii; ovládol najlepšie provincie Európy; a z neho, vždy slávneho národa v minulých časoch pochádzali najsilnejšie národy; t.j. Slovania, Vandali, Burgunďania, Góti, Ostrogóti, Rusi ale Rasi, Vizigóti, Gepidovia, Getialanci, Uverli alebo Gruly, Skirri, Girri, Melanďania, Baštarni, Peuki, Dákovia, Švédi, Normani, Tengovia alebo Fíni, Ukrovia alebo Unkranovia, Markomani, Kvádi, Frakovia, Alleri boli blízko Venetov alebo Genetov, ktorí obývali pobrežie Baltského mora a rozdelili sa na mnohé druhy; t.j. Pomorania, Uvilci, Ruľania, Uvarnavovia, Obotritovia, Polabania, Uvagirovia, Lingonovia, Redatovia alebo Riadutovia, Circipannovia, Kizinovia: Heruli alebo Helueldovia, Levbuzovia, Uvilinovia, Storedandovia a Bricani s mnohými inými, ktorí všetci boli národ Slovanov“.
Týmto textom začína Orbini svoju knihu...
Zdroj : vedy.in
Napriek jasným dôkazom, stále niekto vyrýva, že Slovanov, či Slovákov v historických prameňoch nenašiel...hľadal tieto horeuvedené dejinné pomenovania našich predkov ??


Lepa # QacaLoba59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 19:56:16 5c342477
Myslím, že teraz už je to jasné...

Sloven # CekoLubo54
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-23 20:33:38 5cf505d0
Lepa
mas slovensky preklad historiografie???v azbuke ho mam aj ja,ale moja rustina nieje az tak dobra aby som vsetkemu rozumel

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 21:06:17 d991c738
Niekde som čítal prečo poliaci kolaborujú.
tu je linka:


Marcus Aurelius # XahoHyre28
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-24 06:40:43 55ede02d
Sloven

Vďaka za príspevok. Len sa potvrdzuje, o čom to v skutočnosti je. Treba dvíhať pokrievku na hrnci aby sa do neho videlo. Ak vieš a môžeš vyhoď prosím aj ďalšie info. Čím viac, tým lepšie. :)))

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-24 09:44:49 57f4c47a
pre TNT 1973 :
nemám slovenský preklad historiografie... ruština nie je problém, veď je skoro ako slovenčina ...všetky Slovanské jezyky v sebe majú ukrytý jeden spoločný základný jezyk, praprvotný na Zemi...
mimochodom, čítajúc tvoje príspevky, pozdávajú sa mi tvoje názory...

Lepa # QacaLoba59
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-24 11:37:51 5c342477
Lepa
dakujem.rustina nieje pre mna problem v hovorovej reci.ale v kniznom vydani ano.a este navyse je ta kniha pisana pisanou azbukou s ozdobnym pismom a to je uz na mna naozaj privela


TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-24 15:17:56 d991c738
Lidhja # JojaVime40
"nemáš v sebe najnovší hardware, ale že napriek svojej zaostalosti by si chcel poučovať"
Lidhja ty truľo! čo si to preboha zasa popísal. vieš aký je rozdiel medzi Hardware a Software? môžeš mať aj ten najmodernejší hardware ale keď nemáš software tak ti to je hovno platné. Hardware je zariadenie, software ovládanie. Vráť sa ku pásovej výrobe, prestávka ti skončila. Druhý ráz už pre kristove rany račej nič nepíš, prosím ťa. Neskutočné, nevychádzam z údivu akým poškodeným životným formám sa dostala klávesnica do rúk.
karamba # NyquSajy27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-24 17:46:20 5f678159
pre TNT1973 :
možno je to Staroslovienska bukvica, tá je pekná, zdobená...cez ňu sa treba prelúskať...ale určite tá námaha stojí za to ...otvoria sa ti netušené obzory, paráda...

Lepa # QacaLoba59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-24 20:47:59 5c342477
Lepa
ak sa bukvica pouzivala v roku 1722 ked vysla historiografia v rusku,tak je mozne ze je to pisane prave bukvicou pretoze niektore znaky nepoznam.prisudzoval som to tomu ozdobnemu pismu ale teraz mi to dava zmysel

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-24 21:42:05 d991c738
Lidhja ty robos čo si neumyjes ruky máš ich celé od hnoja buchas do klavesnice a ako vzdy máš u všetkých veeeliky úspech
mudr land # FodiLaty63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-26 01:04:16 5f66593b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   šty
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

50 000 eur do ruky


50 000 eur do ruky
Medzi ekonómami koluje vtip o štáte, ktorý vám najskôr doláme nohy a následne poskytne barly. Takéto barly chce ministerstvo školstva ponúknuť mladým a vzdelaným ľudom v zahraničí, ...
OBAMA PŘEDEHNAL BUSHE V POČTU LIDÍ, KTEŘÍ BY PROTI NĚMU CHTĚLI ZAHÁJIT IMPEACHMENT
Státní silnice = stroj na smrt
Věděli jste, že Brusel vytvořil superhrdinu jménem kapitán Euro?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0642 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage