Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu

Nazrieť do hĺbky duše Robertovi Ficovi by bol síce nebezpečný, zato mimoriadne zaujímavý experiment. Možno by sme sa konečne dozvedeli, čo vedie dospelého, súdneho a úspešného človeka k tomu, aby po tom, čo 10 rokov výdatne pomáhal korupcii a rozkrádaniu, s plnou vážnosťou začal tvrdiť, že teraz už naozaj proti nej bojuje. Je to panický strach, pomätenie či úplná strata čo len štipky hanby?

Robert Fico na tomto našom peknom Slovensku totiž premiéruje už celú večnosť. Za jeho éry uzrelo svetlo sveta vyše 150 korupčných káuz a za jeho éry sme sa dostali na koniec rôznych nepekných rebríčkov, napríklad toho o fungujúcej justícii.

Samostatné pôsobenie Roberta Fica v politike sa začína tým, ako zháňal peniaze na založenie Smeru vlastnou hlavou, pokračuje popíjaním koly na Vazovovej a balením úplatkov určených pre neho osobne do alobalu a končí bývaním v byte postavenom z ukradnutých daní. Ficovi kamoši (alebo ľudia, ktorí ho pevne držia za citlivú časť tela) sú Široký, ktorý obral stovky živnostníkov o peniaze, Výboh, ktorý bol vyšetrovaný pre miliónové úplatky v kauze Pandúr, Poór a Brhel, o ktorých škoda písať. Blízki spolupracovníci sú minister Kaliňák, vyšetrovaný pre majetkové podvody, a špeciálny prokurátor Kováčik, najusilovnejší zametač všetkých nepríjemných káuz.

Tak tento Robert Fico ide bez štipky hanby slušným ľuďom rozprávať o tom, ako on bojuje proti korupcii. Chápal by som, keby to rozprával ako vtip na mítingu MDŽ. Ale písať to ako komentár v Hospodárskych novinách?

Prekvapuje ma tiež, kto všetko asistuje Ficovi pri tomto cynickom divadle. Akýsi experti OECD idú na Slovensku uskutočňovať audit. Zrejme experti nečítajú slovenské médiá, lebo by im okamžite bolo nad slnko jasnejšie, že ryba smrdí od hlavy a že z capa záhradníka nespravia.

Ešte menej rozumiem mimovládkam Transparency International, Fair play a Zastavme korupciu. Obzvlášť nerozumiem nadácii Zastavme korupciu, veď ona vznikla ako reakcia na Ficovo rozkrádanie. Chápem, že ak ich premiér pozve na úrad vlády, tak pozvanie prijmú. Ale ísť s Ficom predkladať nejaké návrhy na zlepšenie zákona o oznamovateľoch korupcie, po tom, čo prakticky všetci oznamovatelia za Fica boli poťahovaní vrátane slečny Hlávkovej, ktorá bola vyhlásená div že nie za nepriateľa štátu, lebo upozornila na dohadzovanie štátnych zákaziek na ministerstve zahraničných vecí, je smiešne. Ako keby predstavitelia mimovládok nevedeli, že starého psa novým kúskom nenaučíš.

A vlastne nerozumiem ani Ficovi samotnému, čo tu rieši nejakú korupciu, keď žiadna neexistuje. Stačí sa spýtať ďalšieho rozprávkara, ministra vnútra Kaliňáka, toho času vyšetrovaného pre majetkové podvody. Ten to prednedávnom svätosväte tvrdil rovno v telke.
Author: Michal Hajek # FiruMyqe42
Slovensko2017-04-2219
-
 46% ( 25 people voted )
+
Už len jedná vec chybuje ---aj v našej krčmičke ---nikto tu pod Tatrami ...nepozná ..dačo také . Piťo furt dáva mäsiarke --našej jedinej /na lazochPande36 veď viete.. / /štolveck/ cukrík --a má --- Pali --a jeho príbuzná krčmárka --nalieva-- furt dostane "pejc vajca..domáce" a nemusí ON čakať pri "šenku" . Ale ..
Klopi # GuqeBocy11
-
 45% ( 1 people voted )
+
2017-04-22 19:29:18 58d4289b
Ale že akcie --dajmä tomu VSŹ .. nákupne za 275--- a predaj max plus minus 10% ---ale za paru mesiacoch --už 675 kčs ---predaj .. A POĽNOBANKA --/TÓ ToTovskáááááá/Ale nie furt len o korupcií---
Klopi # GuqeBocy11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-22 19:36:18 58d4289b
A pre poriadok....mali sme ministra / TÓ Tha/ financiííí...a a nie je ani na Ukrajine...oné izé---sebe čuší... ---kdesi ---/Hufnágel---neviete kde--- tam / Ale no tak --- korupcia ---prosím Vás ... ja i svoje j manželke "podhodím " "šľahačkový pohár čučeoriedkový " a " MôŽEM" si --/ šáhnuť/ .. Ta neveríte...
Klopi # GuqeBocy11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-22 19:59:58 58d4289b
Ryba síce smrdí od hlavy, ale čistí sa od chvosta. Keď už cap kvalifikačne nevyhovuje zastávať funkciu záhradníka, treba prepustiť slona zo skladu porcelánu. Môže namiesto neho dupať v záhrade...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2017-04-22 20:08:31 bc7b649f
Soudím, že autorem není Michal Hájek, ale spíše pan Sulík.
Margaret # LidoQyso46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2017-04-22 20:37:33 b970a740
Vidím / aj tu pod Tatrami / je zima a ---bolo to pochopené ---však Pande 36-- Ale oni Tí Češi mali Capa / kozla ! / a my sme na SK mali kozy ---na hraniciach nejakých --- a bolo ---kozel / cap/ dve kozlatá 1/1 . pak 3 kozlatá 2/1 --- ale když čtyři --- HELFE -- Ale my ich NAŠÍCH ČECHOV máme radi...neutekajú ďaleko --.Aj RÁT---/fiu ďerek ..mitte Tchechische / mal ...paru fľaše ... medzi .." ziskovosťom" ---ale nie ...
Klopi # GuqeBocy11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-22 21:05:14 58d4289b
loading...
Ide-Súdruh--pastier kráv po poli a vidí-ako ma niekto v zadku krave hlavu-keď príde ku krave-hovorí-Pande čo tam robíš! krava odpovie-hľadá kapitalizmus--Tak lem hľadaj ďalej--Pande!!--v niektorej krave asi nájdeš to- čo hľadáš!---Krava síce smrdí od chvosta-ale Pande od hlavy!--HAHAHAHAHA-Jaj-jaj-- už nemôžem sa smiať!čo ten Pande vystrája!
ferda # XimaHifu28
-
 45% ( 1 people voted )
+
2017-04-23 14:14:36 58d4285f
Korupcia nejestvuje. Pokiaľ politik zobká pekne globalistom z ruky tak sú to zaslúžené provízie ktoré berú všetci politici. Pokiaľ sa tým istým globalistom politik vzoprie z provízii sa stanu korupčne peniaze ktoré boli do tej doby províziou. Preto tvrdím korupcia nie je. Sú len peniaze a skupina ľudí ktorá sa snaží ovládať politiku cez provízie ktoré berú všetci.

STOPA # QadyVyna05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-24 13:10:42 bc705a22
A koho chcete aby nam vladol ? Liberalna SAS ,ktora je liberalna vdety ked im to vyhovuje, poslime do Osvencimu deti na rozkaz !!! jeden je z rotary klubu, druhu vychovali mimovladky, treti je akurat reklamnou tvarou strany atd.
Matovic :D
SNS, tu snad nikto rozumny nemoze brat vazne
MOST detto
Mafian s velkou rodinou ako sa patri
oooo Ľudova SNS hmm ak mi ukazu zivotaschopny program... ktory nemaju, nemaju kadrovu zalkladnu, v dnesnom globalizovanom svete ziadny nemecky hospodarsky zazrak nenastane, snivaj dalej...
Smer jedina strana zarucujuca stabilitu, bohuzial je to smutne ale je to tak. Ak chcete majdan na Slovensku volte Ľudova SNS, ak chcete moralny upadok volte SAS-ku. Nic lepsie realne nemame :(Nonsens # LufiBijo24
-
 50% ( 2 people voted )
+
2017-04-26 09:53:35 5bdb8442
Ty si ešte zdatnejší ako tvoj idol. Pretože aj Ficokalif rozumie základnému zisteniu, že sa museli nad ním nevyhnutne viacerí mocibažní zľutovať a vstúpiť s ním do záprahu. Radšej ho mali šupnúť do šachty.
Ty urážaš strany, ktoré pomohli tvojmu šialenému Gottwaldovi vystúpiť zo smetiska, z ktorého vzišiel.
Čo za bľabotanie vypúšťaš, že vraj nám vládol? Akým nám? Hovoríš za spolok boľševikov? Musí ti niekto vládnuť, potom sa ponúkni niekomu do otroctva. Nám, teda všetkým, aby nikto unikol, a už si aj vyhliadol ten správny korbáč a námietky sa nepripúšťajú. Vládol nám, teda okrádal každého a závistlivo riadil súkromné podniky. Socky by sa aj chceli vlúpať, ale nenachádzajú odvahu, preto potrebujú násilnú asistenciu. Vládnuť znamená spoločne kradnúť.
Načo je potrebný Fico komukoľvek a tebe zvlášť, pokiaľ ako správny komunistický parazit necucáš z nakradnutého? Aká vláda? Ľudia potrebujú vládu, lebo nie sú spôsobilí si stanoviť vlastné priority, vybrať si zamestnanie, či z neho kedykoľvek odísť, alebo plniť smernice ako nastupovať do výťahu a do akého výťahu, ale už sú mimoriadne nadaní na politickom bitúnku.
Naturalizovaný beduín doluje sociálne dávky, ale je natoľko pokrokový, že ihneď spoznáva objednávku, ktorého vrchného súdruha zvoliť, pretože ho videl v reality show a ponúkol mu šťavnaté porcie z výpalného.

Claythorn # DycoDiva76
-
 58% ( 2 people voted )
+
2017-04-27 22:26:28 542f2da7
Súdruh sa pýta, že kto má vládnuť a sám si zodpovedal, že boľševik. On je spokojný, keď boľševik vládne, a mali by byť aj antiboľševici spokojní, keď ich stabilne okráda a stabilizujúco ohovára.
Otázka nestojí, že kto má vládnuť, ale keďže etatisti nevedia odolávať socializmu, tak vezmime ich slabosti do úvahy, ale aké ponúkol súdruh Fico výsledky? Rozpíš sa ty boľševický potkan. Aké má súdruh Fico výsledky počas dlhých rokov?
Kupovanie voličov, alobal, krádeže, komunizmus, lži, servilita, vraždy.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 22:37:27 542f2da7
Kto má vládnuť, typické uvažovanie boľševikov, neponúkajú jediný argument, ktorý by komunistov niečím vyzdvihol, že predsa len oni aj niečo trvácne snáď z nakradnutého vytvorili. Vôbec nič, im postačí závisť voličov a ohováranie konkurentov. Ešte aj Stalin dokázal niečo vytvárať a oveľa častejšie. Ficoidi sú ešte väčší vymetenci ako stalinisti. Ficoidi, alebo hollandoidi alebo schultzoidi žijú iba z nenávisti a závisti a vylievania nakradnutého pre nutné udržiavanie voličskej bázy.
Strana socializmus a solidarita vnucuje povinné návštevy a židokomunistický smer je proti? Marxisti všetci veria svojím vlastným výmyslom a ešte začínajú dehonestovať ich spoluveriaceho, pričom poškodzujú ich spoločnú vieru. Oni sa nezomknú ani teraz, 6 miliónoví klamári. Hraná, strojená oponencia. Šíria klamstvá do detských mozgov, aby im drvili lebky, aby si vychovali nový elektorát, ale popritom sa navzájom nenávidia, čo je úplne logické. Klamár a vrah nemôže prestať s nenávisťou.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 22:49:32 542f2da7
Smer zaručuje stabilitu kradnutia, osočovania a nenávisti, stabilitu podpory sodomie, islamu, komunizmu a vyvražďovania nenarodených detí. Voľte zločinecký komunistický smer, len čo vymrie komunistická garnitúra, Fico dovezie, za predpokladu, že ho už dávnejšie nevyvezú na skládku, moslimských teroristov. Fico je istota a stabilita, musí byť zvolený, a ak niet nikoho, aj neger ako volič bude prospešný.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 22:54:25 542f2da7
Morálny úpadok? Ten ešte nenastal, pretože komunistickí vrahovia tomu zabraňujú a pokým sas neprenikne. Ty si utiekol Chocholúšikovi? Komunisti sa už dávno postarali od roku 1945 o rozdrvenie akejkoľvek morálky, a pritom oni sami spočiatku ani neboli veľmi bojovní a ani aktívni. Ale dnešní komunisti sú absolútni satanisti, všetko nemravné je legálne, ale ponechať si majetok je trestným činom. Ohovárať SAS je smiešne strašenie. Čo ste si to boľševici vymysleli? Stranícky fanatizmus všetkých obviní z čohokoľvek, za čím stoja oni sami.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 23:03:31 542f2da7
Aký globalizovaný svet? Svet bol vždy slobodný, pokým ste sa neobjavili na scéne vy, socialistickí teroristi a nezavreli všetkých do klietky a dnes, keď začali zjednocovať jednotlivé socializmy nazvali svoje dielo globalizmom. Teda socializmom, globalizácia je socializmus a globalizovaný svet je socialistický. Komunisti odišli z pieskoviska a budujú svetovú komunistickú vládu.
A akýsi smerokomunista blúzni, že vraj nepríde zázrak. Čoby neprišiel, a azda už neprišiel? A ak nepríde, tak prečo tam ten povaľač a leňoch sedí a mal by sedieť najbližšie storočie? Ty ani nie si platený, ale úplný blázon. Nič nie je, nič nebude, ale komunistickí zločinci musia držať moc? Napíš dôvod? Aký program potrebuješ, súdruh? Oni nemajú program, úžasné zistenie. Ale ficokomunisti ho naisto majú. Ficokomunisti majú úplne všetko najlepšie a najsmiešnejšie je, že ich voliči nemajú vôbec nič a aj keď Fico nezabezpečil, aby niečo mali, aj tak ho takí žobráci, čo nemajú nič, budú voliť a brániť jeho chrapúňstva. Len aby súdruha Fica niekto nenahradil, to by sa im zrútili ilúzie.
Kádre? Ešte lepšie, aké kádre má súdruh Fico a k čomu ich potrebuje? Vláda nič nevyrába, nič netvorí, iba kradne a zamedzuje tvoreniu bohatstva. Bez tvojho komunistického idolu by ešte aj komunistickí voliči boli bohatší, ale to nie je prioritou. Prioritou je moc, aby si súdruh Fico a jeho análisti vyliečili vlastné komplexy. Taký je štedrý z cudzieho, ktoré museli najprv vyprodukovať druhí, ktorých hanlivo a spupne okráda. Fico má najlepšie kádre medzi zlodejmi a závistlivcami, ktorí hádžu polená úspešným a zatieňujú úbohé úradnícke socky.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 23:20:12 542f2da7
Aký životabudič programový zosmolil Fico? Kradnúť a kradnúť a kradnúť z nakradnutého a rozdávať sponzorom a tupovoličom. Fico nedokáže hospodáriť, dlžoby vlády a Ficostarostov sú nekonečné a deficit je tiež obšírny. Nie je dôležité, že Fico je debil, ale že debila Ficodebili zvolili. Fico je bankrotár a jeho voliči sú socky, takže rozvrat suseda ich netrápi alebo angažovaní ideológovia komunizmu, preto je všetko v úplnom poriadku.
Ficovoliči sú bezmozgoví sebeckí podľudia, ktorých ľahostajnosť o budúcnosť je zrejmá. Len aby sa oni mali ako prasce v žite, nech účet zaplatia ďalšie generácie.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 23:30:22 542f2da7
Hurááá, hurá..a máme tu "nového " bojovníka za právo a spravodlivosť. ..Claythorn76...Stačí len konkretizovať menovite , spolu s trestným oznámením, tých čo kradnú a kradnú. Potom navrhnúť tých pod "či-ou " zástavou máme smelo napredovať /navrhnúť riešenie/...a čo i tam dušu dáme...my v našej krčmičke...letíme ..A ..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-28 07:48:25 58d4289b
A pokiaľ budete mať i naďalej "býčio--červené" očka tak nebudete vidieť ani tých "spravodlivých--ozajstných" objektívne nájsť...Claythorn .. / skúšal som spočítať Vaše "vychrlené " invektíva ale pri čísle 15..tu vyššie --7pokusov "býčiou.červených".../ bolo mi povedané...čosi o zaostalosti a plytkosti mysle na Vašu adresu , tak som prestal. Ale sme pripravený Vám pomôcť /..aj kaď Vám újdu včely.../...kľudne, tvoriv..pokračujte.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-28 07:58:38 58d4289b
Zdrastvuj tavaryšč Claythorn--Charašo!--Charaši? charaši?-aj Tebe bublá v žilách ATRAMENTOVÁ krev Barónov-nebodaj šľachty-či samotných kráľoch-fúha--Nezabúdaj! že svet stvorili sámí komunisti i boha stvorili komunisti-všetko!-všetko je len komunistické-preto proti tomu nič nenarobíš-Aj sám si komunista-len tvoj červený Mozog si to nechce pripustiť-nerob hanbu Matičke zemlye-závisťou--Máš ešte dosť času-založiť si stranu--Závistlivci--a bude všetko ako má vyzerať v slušnej strane-bez zlodejov a všetkého zlého-jak še hutorí- kdze nekradneš-neši človek-veľký Kapitalista-Dúfam!-že založíš takú stranu-lebo tu na východze-šicke ludze ce budú volic! Pravda nakoniec zvíťazí-to budze tvoj slogan-proci komunizmu-Otvor oči ľudzom aké možnosti ponúka Kapitalizmus-ale o otroctve-vojnách a bombardovaniach-radšej nehutor ništ! Dasvydanyja-Clay thor! A rozprávky bude koniec!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-28 15:54:19 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ofenzíva trhu


Ofenzíva trhu
Internet druhej generácie (teda smartfóny, mobilný internet, personalizovaný obsah, GPS...) behom pár rokov pripravil revolúciu v prúdení informačného toku spoločnosťou.
WikiLeaks: Asi 80 společností kolaboruje s NSA včetně Intelu, IBM a Microsoftu
Sebaklam ateizmu
Kdo moc ví, je nepohodlný

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0506 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne