Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

RTVS: PÝTAŤ SA ĽUDÍ ČI CHCÚ PLATIŤ… JE AKO PÝTAŤ SA ĽUDÍ ČI CHCÚ PLATIŤ


RTVS: PÝTAŤ SA ĽUDÍ ČI CHCÚ PLATIŤ… JE AKO PÝTAŤ SA ĽUDÍ ČI CHCÚ PLATIŤ

Už dlhšie pozorujem, že verejná debata v intelektuálnych kruhoch sa na Slovensku mierne nakláňa smerom naľavo... od Marxa. To čo ale prichádza stále nové z ich strany, ma nestačí udivovať.

Nech si hovorí kto chce čo chce, v zásade je mi to jedno. Problém ale nastáva vtedy, ak je verejná mienka (cháp názory vplyvných ľudí, ktorí sú v merítku médií) naklonená k vyprázdňovaniu našich peňaženiek smer štátna kasa. Čo je síce skoro vždy ten prípad, keďže ľudia z týchto kruhov majú prirodzene ľavicové a etatistické názory, no niekedy to zachádza až za únosnú mieru aj samotnej ľavicovosti.

Jeden z podľa môjho názoru dosť vplyvných ľudí na slovenskom internete Samo Marec, sa včera vyjadril nasledovne:

Najviac ma zaujala posledná odrážka: "- pýtať sa ľudí, či chcú platiť viac, je ako pýtať sa ľudí, či chcú platiť viac. Za čokoľvek. Spýtajte sa, uvidíte, čo vám povedia. (highlight: vyhlásme referendum!)" Toto je veta za posledný cent etatistickej fiat meny. To treba určite vytesať do mramoru a postaviť na najvyšší kopec pre budúce generácie, ako spomienka na totálnu štátnu indoktrináciu v našej spoločnosti.

Udivuje ma to asi z viacerých dôvodov, no tie hlavné sú asi to, že:

 • Ako sa "slovenská inteligencia" (v úvodzovkách preto, lebo už silno pochybujem o ich inteligencii) dokáže biť za svoje práva a práva čohokoľvek iného (napr. za práva menšín, za práva gayov, za práva zvierat, za práva stromov...atď atď..), no pokiaľ príde na stôl téma "práva" obyčajného bežného človeka na to nechať si svoje poctivo zarobené peniaze, na ktoré drie ako kôň každý deň, aby najskôr poplatil všetky účty a výdavky na rodinu, a potom možno sám rozhodol, ako so zvyškom (ak sa niečo vôbec zvýši) naloží, tak to je už pre nich niečo, čo treba spochybniť a pozrieť sa aj "na druhú stranu mince".
 • Ako dokážu demokraticky selektovať podľa tém, ktoré sa im hodia. Na jednej strane majme demokraciu a obhajujme demokratické princípy (tá posvätná vôľa ľudu), no na druhej strane, ak ide o to rozhodovať demokraticky o tom, čo chcú ľudia pozerať, za čo to chcú pozerať a či to vôbec chcú pozerať, tak v tom momente je už neprijateľné ťahať do toho smiešny inštitút s názvom demokracia.

No a aké by bolo asi vhodné podobenstvo tomuto prístupu? Čo tak nasledovný prípad:

Voláte do autoservisu, lebo sa chcete objednať na prezutie zimných gúm. Zdvihne vám servisák a hovorí:

Servis: "Dobrý deň, ako vám môžem pomôcť?"
Vy: "Chcel by som si objednať prezutie zimných gúm, aká je cena?"
Servis: "Tak 200€ aj s vyvážením."
Vy: "Ste sa pomiatli? Veď to je oveľa viac ako v minulosti."
Servis: "No a čo teraz? Ceny sme zdvihli... ale aj kvalitu! Takže to určite stojí za to. Ale váš názor ma aj tak nezaujíma."
Vy: "No tak dobre, ale mám už zodraté tie gumy, chcel by som nové. Čo máte na výber, rád by som si..."
Servis: "No tak moment. To takto nefunguje milý pane. To my vám niečo vyberieme a vy to zaplatíte."
Vy: "Skvelé. No čo už. Ale aspoň že ste verejný nezaujatý servis bez vplyvu oligarchov, ktorý mi nebude manipulovať s autom."

Takto nejak? Alebo sa vám takéto podobenstvo zdá veľmi uletené? Pretože to nakoniec vôbec nie je správne podobenstvo pre to, ako sa chová RTVS. Je to ešte ďaleko horšie. Takže ešte raz:

Do autoservisu nevoláte vy, ale autoservis volá vám:

Servis: "Vážený pane, posielame vám faktúru za výmenu gúm, bude to 200€."
Vy: "Čo ste sa pomiatli? Veď ja som si nič neobjednal. Ja dokonca ani nemám auto! A vôbec, odkiaľ máte moje číslo?!"
Servis: "Nezáleží na tom, či máte auto alebo nemáte. Vy si platíte len za možnosť mať auto a využiť naše služby. Cesty pred domom máte, čiže máte možnosť kúpiť si auto a na nich jazdiť a potom prísť do servisu s ním. A viete ako, my z niečoho tých servisákov platiť musíme... Čo ak sa rozhodnete kúpiť si auto. Kto vám vymení gumy?"
Vy: "To sa mi nejak nezdá. A čo sa stane, ak nezaplatím?"
Servis: "Bude vás kontaktovať naša vymáhačská spoločnosť. Viete ako, my si s tým ruky špiniť nechceme. A ak aj tak platiť nebudete, nakoniec vás navštívi exekútor a my naše peniaze tak či tak dostaneme. Pekný deň."

Takže takto nejak by to mohlo vyzerať v prípade, že by sme pri všetkých službách, nie len pri televízii, postupovali rovnakým spôsobom. A toto je model, ktorý tí ľudia obhajujú. Mimochodom, v čom je vlastne tá televízia taká výnimočná, že musí byť postavená do takéhoto špeciálneho násilno-financovaného režimu? Sú televízne správy o devätnástej alebo Večera s nejakým Harvanom niečím tak potrebným, bez čoho sa nedá žiť?

Nie. Celé je to o niečom úplne inom. Štátna televízia je len obyčajným nástrojom štátnej propagandy, cez ktorý si vládna elita podľa potreby formuje verejnú mienku a cez ktorú vysiela svoje názory a postoje, ktoré sa jej hodia. Je to forma bezplatnej politickej reklamy a jedným z historických nástrojov udržiavania moci. Pre takého štandardného moci-chtivého politika je to dosť rozdiel, žiť zrazu v neistote, či vám televízia umožní púšťať do éteru váš politický bullshit. Vždy je pohodlnejšie dať to rozkazom a za peniaze iných.

No a naša intelektuálna smotánka im na to chtiac-nechtiac postupom času skočila. Úplne sú v tom. Dnes si už žijú vo svojej ružovej bubline potreby verejnoprávnosti. Pretože nie len že dnes verejná debata v týchto kruhoch neprebieha smerom k samotnému zmyslu takejto inštitúcie v podstate bežnej služby, no dokonca ani v smere zatracovania aktuálneho zvyšovania samotných "koncesionárskych platieb". Už je tá mienka vyformovaná do takej miery, že intelektuáli obhajujú násilné platby (a ich zvyšovanie) tejto zbytočnej inštitúcie.

A to je veľmi pohodlná situácia pre politikov, už len preto, že od debaty o samotnom zmysle niečoho takého to má na míle ďaleko...Author: Martin Bulak # QoxiPedy87
Slovensko2016-06-1313
-
 74% ( 13 people voted )
+
Ako inac, ako by sa mohol menejstatovec Bulak tiez nevyjadrit k teme RTVS, ved ma tych istych sponzorov ako inessaci a Sulkik...?

Bulak sa uz dokonca posunul az k nazvaniu RTVS zbytocnou instituciou... :-DDD

Nebudem tu opat vkladat svoj komentar spod inessackeho dristu, vlozim tu len jeho rozsireny posledny odstavec:

"Podla toho, kto sa v mediach aktivne venuje teme koncesionarskych polatkov je ale aspon vidiet, kto je u nas kym sponzorovany a koho zaujmy sa snazi obhajovat...? Tymto pozdravujem vsetky nase a zahranicne financne skupiny a obzvlast srdecne pozdravujem ideologicke oddelenie americkej ambasady... Nakoniec Sulik, inessaci, menejstatovci, hayekovci, misesaci, libertariani, anarchokapitalisti a ini "pravicovi liberali" presne vedia, kto je ich sponzorom, od koho dostavaju rifle a zuvacky, nie...?"


RTVS # HahyBaha69
-
 47% ( 5 people voted )
+
2016-06-13 12:39:21 b92ed43c
Je mi jedno, kto platí tebou menovaných, rovnako to, či tvoj etatizmus je následok inštitucionálneho vzdelávania, či len vrodený. Oni z môjho vrecka neťahajú nič, narozdiel od tvojej ne-korektnej obhajoby kradnutia, okrem primitívneho urážania. Máš dobrý nick, ešte lepší príspevok, veľmi výstižné, aj to je dôvod, prečo STV má patriť len tým, čo si ju chcú platiť, nech kľudne prejde na satelitné vysielanie a svoje perly neplatičom blokuje a na záver vysielania vám môže zaspievať súdruh kvóta, Pravda víťazí, tá vaša, za vaše peniaze.
Neplat nic ak si nic neobjednas # LakaMoba25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-13 18:05:18 55edeafd
Pri debate platiť, či neplatiť by sa občan SR mohol ešte zamyslieť nad jedným faktom. Každý jeden občan SR dlhuje veriteľom Slovenskej etatistickej "republiky" 7653 Eur. Takže nie, či platiť, alebo neplatiť koncesionárske poplatky, ale žalovať doterajšie vlády za spomínaný dlh a v rámci toho je na každom jednotlivcovi, ako naloží zo svojimi peniazmi a každý, kto doteraz platil dane, tomuto skorumpovanému a neschopnému štátu, má právo rozhodnúť sa, či ich bude platiť, alebo nie a zároveň uplatniť vniknutú škodu voči štátu a etatistom.
Neplat nic ak si nic neobjednas # LakaMoba25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-06-13 18:20:21 55edeafd
Dachtore tu kričice nedaj bože-nože bože zaplac!-bo tu čuc-lem zo žeme hlasy krtkov-lem tááák pocichučky nebudzem plecic--ale placica-jak šlepe v koscele-aby tam umééélci chudááci nepomreli hladom-a placíce ííííím-aby buli celebrity!a tak lem lamentujece nadavace bleskami-chto-co-kemu-temu-ale kedz treba pomosc-jóóój mne še to netýka-ja nič ja muzikant-ta tak-elita národa-dajce vecej-v starobe dostanece-vecej z ničeho!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-13 18:37:33 58d4285f
"Neplat nic ak si nic neobjednas", no nie je ten internet fantasticky...? Neviem, ci si uz bol na svete, ked este ziadny internet neexistoval, ale vtedy by ti bolo hrozilo, ze za taranie volovin by si od niekoho mohol schytat po papuli a zuby by si si musel domov priniest vo vreckovke... Dnes je vsak taranie volovin uz vdaka internetu daleko bezpecnejsie... Zalezies do svojej destskej izby, otvoris si sacok s lupienkami, vedla klavesnice postavis plechovku Red Bullu a mozes sa bezpecne pustit do pisania akychkolvek volovin na internete... Az skoncis, zuby, pokial ti niektore pocas pisania nevypadli vdaka nadmernej konzumacii Red Bullu, budes mat nadalej vsetky v ustach, nebudes musiet utekat do nemoznice, aby ti zdrotovali sanku a budes si moct o sebe navyse aj namyslat, ze si genialny... No povedz, nie je ten internet fantasticky...? :-DDD


BUTAPREN # QyguGeqo81
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-06-13 22:17:26 b92ed43c
" Neviem, ci si uz bol na svete, ked este ziadny internet neexistoval, ale vtedy by ti bolo hrozilo, ze za taranie volovin by si od niekoho mohol schytat po papuli a zuby by si si musel domov priniest vo vreckovke..." Ten komentar nebol moj, ale vyjadrim sa k tomu. Mozno je dobre, ze je ten internet, pretoze ty by mozno autorovi za ten tebou odcitovany nazor chcel rozbit hubu. Mozno ti krivdim, ale podla toho, co si napisal mi to tak pripada.

KANAGON # QyjyWepa55
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-06-13 22:42:12 3ed281f6
loading...
RTVS, SRaT alebo STaR? :-)
Bynk # LojuWafa17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-14 18:10:15 c35b0473
Ďakujem za opýtanie, súdruh Buta. Už viem odkiaľ majú na východe príslovie "glupý jak Buta", dík, že si to pripomenul. Internet je skvelý, to hej, narozdiel od RTVS. Jednoducho si človek zaplatí operátora a pozerá, čo chce, nie čo mu ty a iní súdruhovia vnútite, za jeho vlastné peniaze. Zachcelo sa ti zúbky vybíjať, ako dobre, že ten internet existuje, hneď je jasné, koľko pacientov túži po totalite a za akým účelom. Len pozor, čím bojuješ, tým schádzaš, jednoduchý zákon akcie a reakcie, takže pozor na to, čo si praješ. Lupienky, Red Bull? Lupienky možno v tvojej makovici, respektíve na nej, Red Bull tiež nie je nápoj, ktorý by som konzumoval, no a s vekom si mimo, ako aj s ostatným. Prajem ti príjemný večer, bez zbytočných komplexov a frustrácie.
zaplat co chces ale zo svojho # SokiQiba91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-14 19:45:43 55edea9e
"Jednoducho si človek zaplatí operátora a pozerá, čo chce, nie čo mu ty a iní súdruhovia vnútite, za jeho vlastné peniaze." Ved aj preto je tv a radio prezitok z pohladu mnohych a preto je povinne platenie zastaraleho ziskavania informacii hlupost. Internet dnes reflektuje nazory v state o vela viac ako tv a radio. Samozrejme clovek moze najst vela balastu, ale ma moznost porovnavat argumenty a hladat pravdu na zaklade informacii z roznych stran. Dalsou vyhodou internetu je, ze clovek moze byt sam aktivny a vyjadrit sa k temam. Nemusi len sediet a pocuvat to, co mu hovoria ako keby bol nesvojpravny.

KANAGON # QyjyWepa55
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-14 20:11:29 6da3ea07
Fajn. Tak ak nechceme platíť tak ich nechajme aby vysielali viac reklamy a budeme pozera´t 2-hodinový film 3,5 hod. Keď ma byť rovnocennosť v podnikaní tak nech ich nik neobmedzuje.
kidmari # GufiPiki97
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-06-14 21:55:30 b2290b64
"Tak ak nechceme platíť tak ich nechajme aby vysielali viac reklamy a budeme pozera´t 2-hodinový film 3,5 hod." Ja chcem vidiet debila hoci aj s reklamou NIKE na siltovke, ktory pozera film prerusovany reklamou v dnesnej dobe. Netyka sa starsich ludi, ktorych by sa este dalo pochopit.

Abdul # WodyRisi01
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-06-14 22:07:18 d53d9564

Kidmari
Proč nezákazat filmy a prodané komedianty? Vyjde více času na šmejdské reklamy a lháře lichvokracie. Konečně to bude upřimné a pravdivé. I vodu a vzduch by chtěli zpoplatnit. A jak? No že si to nějakým papírem přivlastní. Takže co na to říci? Nasrat a rozmazat.

Sasin # KixiXoke65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-15 01:30:01 b248e52a
Treba spoplatniť už aj kroky-nech už ľudia konečne sedia doma a nemali čas rozmýšľať a rozptyľovať sa štrajkom- že prečo musia aj za kroky platiť-keď sedia doma! Ale jak hutorice- glupi Dežku!-- prišol jak nato- obul sebe lyže a kroky súú fuč a tak neplaci za nič-a tak hutorí-chto še hrá na glupeho-má vecej rozumu- bo zná v tom kráčac krokom! a tak sebe užíva radosc zo života-kedz neplaci za nič!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-15 15:40:38 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0421 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage