Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

QB počítač kontra


QB počítač kontra

QB počítač kontra

Stať bude pojednávať ako odpoveď na článok už tu zverejnený :

Google dostává 512-qubitový kvantový počítač; špionáž NSA přechází na stroje s umělou inteligencí

 Budeme sa tu zaoberať logickou, významovou a manipulačnou charakteristikou článku.

Ukážeme si na tomto príklade ako sa manipulujú a konšruujú zastrašovacie informácie.

Vstupná fotografia , ktorá má ilustrovať text môže byť fotografiou pozemných testov družice načo poukazujú jej pozlátené diely , ktoré sú u družíc bežné z dôvodu ochrany pred sálavým žiarením.

Hneď v úvode nás autor ohúri konštatovaním z ktorého vyplýva v podstate myšlienka , že zložité výpočty prebiehajú v alternatívnom vesmíre. Na  špicľovanie občanov , akokoľvek sofistikované , zložité výpočty netreba.   Ďalšie konštatovanie je z ríše rozprávok a nepodareného sci – fi , keď autori

namiesto popisu fungovania domnelého kvantového počítača si vypomáhajú úvodzovkami, mágiou.

Mágia a veda –dobré aj keď ide o prímer. A logaritmickými problémami.  Aké sú to nevysvetľujú. Asi gigantické ako nárast logaritmickej funkcie. Špicľovanie celého ľudstva je náročná úloha. Aj vyhodnotenia záberov z 30 000 kamier napr. v Londýne musia robiť len ľudia . Tak si vymyslíme vymyslený super stroj . Aby občan mal dojem že zmákneme celý svet. Aj jeho a každého, všetci ste pod kontrolou.

Zaujímavé je , že článok niekto vypustil práve v čase, keď sa prevalilo, že celý svet je prešpicľovaný.

Samozrejme dáta sa musia ukladať a tu vznikne problém. Uložíme všetky prefiltrované a výberové dáta, alebo len niektoré. A čo keď sa v buducnosti ukáže , že sme filtrovali zle a dáta z minulosti potrebujeme na analýzu teraz a nie sú k dispozícii. Dobre uložme všetko. Ale kam , nestačíme vyrábať záznamové médium.  Nakoniec  dovedené do absurdity sa dostaneme k myšlienke, že potrebujeme záznam celého svete on- line, so všetkými jeho aspektami / strach vládcov, že im niečo unikne /a s on- line vyhodnotením. Takéto schopnosti nemajú ani mimozemské civilizácie s ich fotonickými a kryštálovými počítačmi. Ale NSA a GOOLE má kvantový quibitový počítač a nepovieme čo to je  napr. quibit. Znie to tak odborne. Asi straáášne veľa bitov. Súbežne pracuje, že vraj v mnoho dimenziách.  Nakoniec prečo nie .

Asi majú nejaké tajné poznatky o tom koľko má Vesmír dimenzii, zatiaľ čo vedci v tomto smere už vyše 100 rokov tápajú. Pekne si zobrali info, ktoré je verejne dostupné z zdroja alternatívnych informácií  o multidimenzionálnych kryštáloch a trochu si fakty upravili. O tom , prečo by mal byť vlastne multimenzionálny počítač rýchlejší ani slovo.  Že sú prípadné kvantové počítače vhodné na lúštenie šifier je zrejmé pre ich výpočtovú mohutnosť.

Dá sa predpokladať , že nikto nezíska nad ľustvom moc prostredníctvom počítačov. Ľudstvo nie je bezmocné. Zatiaľ čo korporácie platia sociopatických géniov , trinásť roční talenti vytvárajú nové vírusy. Božskú moc, ako je napísané v tomto zastrašujúcom článku, nik nezíska. Dejiny sú dôkazom.

Problém má protistrana-náš nepriateľ. My sme jeho nepriatelia , my 10 %.

80 % je to ukradnuté a 10% s nimi vždy bude spolupracovať.  10 % je veľa. Čo s nami. Čo je najväčší nepriateľ ľudstva a jediný?  Strach, zastrašovanie. Dnes sú iné časy.  Nasadili na nás pseudovedecké páky . Vyzerajú presvedčivo, však ? Nakoniec nás strašia koncom ľudstva. Čím hroznejším by nás postrašili.

Teraz si rozoberme obľúbený omyl plánovačov budúcnosti, samozvaných futurológov, že výpočtová kapacita alebo program vytvorí inteligentný , samoučiaci nadľudský superstroj.

Nikdy nebude mať  vedomie. Pokusy poľudštiť ho nejakými simulovanými citmi budú len simuláciou človeka.  Mohutná výpočtová kapacita, ktorá krok za krokom niekam dospeje a oproti tomu myslenie človeka , ktorý je náhle osvietený a už vie. Ako k tomu dospel sa prieči linearizmu a analýze, ale je to tak. Ľudské myslenie prebieha v skokoch.

Žiadne postupnosť, ale skok . Intuícia sa tiež nedá naprogramovať. Počítač sa na ňú môže hrať. Intuícia a tušenie nie je logické. Umelá inteligencia porovnateľná s ľudskou nehrozí.

Pozn.:

Autor si nenárokuje na správnosť svojich názorov tu publikovaných.Author: gordon # XywoPuty56
Komentáre2013-07-0428
-
 40% ( 10 people voted )
+
áno presne tak, súhlasím s autorom článku
Podľa môjho osobného názoru 512-qubitový kvantový počítač patrí do rovnakej kategórie ako UFO
Mágia je šarlatánstvo a neseriózna vec, ktorá je v Biblii ostro kritizovaná.

Pozrite ako prekvapivo presne a trefne sa Biblia-Božie zjavenie k téme v článku vyjadruje:
Kniha múdrosti - kapitola 17
7 Hókusy ich čarodejníckeho umenia tu boli bezmocné, hanebne sa osvedčila skúška pre ich chvastanie sa vedou.
 • Podľa môjho názoru v americká vláda financuje supertajné pseudo-vedecko-magické projekty, ktoré ale nikdy úspechom nedopadli a nedopadnú. Američania sa márne chvastali vedou, ako sa píše v Biblii
Kniha múdrosti - kapitola 17
12 Báť sa totiž nie je iné, ako vzdať sa prostriedkov, čo poskytuje zdravá úvaha.
 • neverme na mágiu ako je napr. QB počítač alebo UFO, pretože budeme mať zbytočný nezmyselný strach
 • ktovie či aj Putin nenaletel na nejaké magické zbrane (QB počítač nie je jediná mágia) Američanov, pretože mal očividne iracionálny, nepochopiteľný strach, keď Snowdenovi by dal azyl len pod tou podmienkou
**********************
Tu ešte nejaké dodatočné informácie menej priamo súvisia z článkom
Kniha múdrosti - kapitola 17
11 Zloba sama o sebe je zbabelá. Dokazuje to tým, že sama sa odsúdi. Vždy si domýšľa to najhoršie, pod nátlakom zlého svedomia.
 • V Knihe múdrosti sa spája mágia zo zlobou, zlosťou. Myslím si, že aj Obama a ľudia čo sú za ním veria na takúto pseudovedu, mágiu a preto ich Pán Boh za to potrestal. Ich nenávisť voči Snowdenovi im nevychádza a obracia sa proti nim. Dokonca sa ešte aj rozhádali zo svojimi bratmi - EU, Európou
 • kto verí na mágiu je kvôli svojmu zlému svedomiu domýšľavý: mysleli si, že v lietadle Bolivíjskeho prezidenta sa bude nachádzať Snowden. Ich podozrievanie skončilo nedôstojným trapasom a neúspechom - Snowden po prehľadaní na Rakúskom letisku s prezidentom samozrejme nebol

montenegro # NycyQywa82
-
 45% ( 10 people voted )
+
2013-07-04 14:30:40 5057d10a
http://zpravy.idnes.cz/video-policie-v-berline-zas
trelila-muze-ktery-ji-hrozil-nozem-p6a-/zahranicni
.aspx?c=A130628_155055_zahranicni_pej


tak z tohoto mi je na grc,zviera nebezpečne uspia, človeka zastrelia ako psa, kam spejeme ľudia?

333 # VajiTuku77
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-07-04 15:33:52 55d88d6a
človek zjavne chorí ide z nožom proti zbraniam oni ho nestrelia do aspon do nohy ale rovno zabiju,však je to vražda ,kua,nechutna vražda,svine
333 # VajiTuku77
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-04 15:36:59 55d88d6a
Do kategórie mágie patria aj nasledovné veci:
 • všetko možné súvisiace s UFO, mimozemské civilizácie, mimozemské technológie
 • telepatia (prenos myšlienok) ako taká, telepatia na základe „super technológie“
 • špionáž myšlienok
 • počítač, ktorý sa sám dokáže učiť
 • robot s porovnateľnými alebo rovnakými schopnosťami, vlastnosťami, inteligenciou ako človek (roboty by tak mohli byť použité ako pomoc krutému diktatúrskemu režimu)
 • -hybrid človeka, ktorý by mohol byť využitý ako poslušný vojak pre diktatúrsky režim
*************
Čo už mágia nemusí byť môžu byť rôzne realistické ilúzie z hologramami, pomocou ktorých by sa dala napodobniť iluzionistická invázia mimozemšťanov (armáda by tak odpaľovala zbrane len proti neexistujúcemu nepriateľovi)
Tiež by napr. tzv. „antikrist“ mohol pomocou hologramov robiť umelé zázraky, ktorými by mohol ohúriť masy
montenegro # NycyQywa82
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-07-04 15:46:17 5057d10a
:"Takéto schopnosti nemajú ani mimozemské civilizácie s ich fotonickými a kryštálovými počítačmi."


Výborne! :-)))))

Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-07-04 15:59:57 4e622883
@montenegro
ty to mas nejak naopak :)))
to co je hmatatelne a zmeratelne (kvantovy pocitac) zahrnujes medzi magiu a to co je imaginarne (boh) to povazujes za realitu :)))
memory # XifiTasa15
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-07-04 18:07:44 59ad926c
loading...
Aurtor clanku evidentne nema ani potuchy o kvantovej mechanika a ide nas poucovat a moznostiach ci nemoznosti kvatovych pocitacov. KTO tu tie clanky schvaluje ze ja musim taketo hovadiny citat?!!
Peter Novak # MipeQejy78
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-07-04 20:51:04 2e96c0e9
To čo je za p....iny, človeče. Keď nemrozumieš po maďarsky po anglicky, tak sa nevyjadruj. Najväčší hlupák je ten, čo robí závery bez toho, aby si o veci naštudoval aspoň základy. Bohužiaľ, z toho, čo píšeš usudzujem, že Tvoje ústa sú rýchlejšie než Tvoj rozum.
Hellvy # WaciQoga51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 21:07:08 3ec5c664
ach jaj montenegro, memory ťa vystihol úplne presne. Bohužiaľ pre teba, kvantový počítač nie je žiadna mágia, ale bohapustá realita s využitím kvantových zákonov. či aj kvantové javy považuješ za mágiu? skús si naštudovať kvantovú mechaniku, aspoň komerčné knižky trebárs od Hawkinga. Uznávam, že by sa laickej verejnosti mohla zdať kvantová mechanika ako mágia, ale je to len veda, akurát je mnoho ľudí nerozumie.
Sheldon # HyhoPyqu52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 21:45:04 1f82a20e
Sheldon
myslím, že memory len viac menej žartoval
Kvantový počítač môže byť akurát tak úspešný na prelomenie zašifrovaných súborov
Filozofia je vyššia veda ako fyzika.
Ak niečo nesedí filozoficky, určite nebude sedieť ani vedecky vo fyzike
Pekne to je vidieť najmä v problematike evolucionizmu

montenegro # NycyQywa82
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-04 22:08:11 5057d10a
http://www.vierafilozofia.sk/cla/dcl
a/evolucia-kreacia.htm

http://www.vierafilozofia.sk/cla/dcla/evolucia-kre
acia.htm

montenegro # NycyQywa82
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-07-04 22:09:39 5057d10a
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detail
page&v=g_IaVepNDT4
maximilian # VociTuge9
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-04 22:09:50 b229f422
montenegro


možeš mi uviesť celý nazov tej biblie a rok vytlačenia?thx333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 22:41:25 55d88d6a
to 333

čerpal som z tadiaľto
http://svatepismo.sk/[/
url]

http://www.svatepismo.sk/su
radnice.php?suradnice=M%FAd%2017,7.11-12


Verš 7 sa až príliš trefne a presne dotýka témy v článku, že je tomu až ťažko veriť
Veru nech si to každý pozrie na vlastné oči


montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 23:16:29 5057d10a
Clovek je nieco viac, je to ovela vyssia bytost ako ju pozname. Vlastne, sami seba pozname len minimalne. Zabudli sme, ze sme predovsetkym duchovne bytosti lebo nas pohltila materia a ego. A tak netusime coho vsetkeho je clovek schopny. To, co tu zijeme, to je slaby odvar toho, ako by sme zit mohli. Keby sme chceli. Zijeme svoju vlastnu parodiu pricom ju mame za vrchol. Vraj .... kolko sme toho dosiahli. Ozaj, co take sme dosiahli? Ake skutocne hodnoty sme zveladili, na com sme si postavili spolocnost? Rozmyslam ze preco asi mame krizu a preco tretina planety hladuje. To bude najskor nejaky omyl ktory sa coskoro vysvetli. Rozmyslam, preco ma spickovy manager ktory nic extra nerobi rocny plat v milionoch evry. Asi tiez nejaky omyl. Tretina sveta hladuje, v desiatkach krajin je permanentny vojnovy stav. Dlhy, revolucie, hrozba globalneho konfliktu. Tiez omyl, je to uplne inak. Nepochybne je. Zijeme tiez v omyle.

Je ale v nasej moci to zmenit. Otvorme oci a zcnime pocuvat svoje vnutro. Serme im na ich pozlatka a najdime prachom zapadnute hodnoty. Tie uchovajme pre dalsie generacie. To to to, co tu po nas zostane. To je to, co mozeme dosiahnut.smartang # BohuPyki56
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-07-04 23:43:19 5f667520
Mňa vôbec nezaujímajú choré myšlienkové pochody tzv. konšpirátorov o "špicľovaní ľudstva" či o strachu pred pokrokom. Teším sa na voľby, ktorých sa rád zúčastním, aby som pomohol pohnúť kolesom dejín vpred, spiatky ni krok! Už dnes sa teším, ako si s chuťou zavolím medzi prvými...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-07-05 01:16:52 bc7b649f
čižmička, tak načo navštevuješ túto stránku? vari si nezdedil zvedavosť štbáka?
ozaj, keď tak miluješ tento štát, prečo ti mamina vybavila modrú knižku? prečo si odmietol slúžiť vlasti?
:DDD sráčik!
iných by si na jatky hnal.


Peter Novak # DigiQihy47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-05 01:29:50 b2294b17
@montenegro
ja som nezartoval, ty to mas vazne pomylene
a esteze si spomenul tu filozofiu a evoluciu :))
filozoficky neviete prijat fakt, ze sa mohol zivot vyvinut bez zasahu
ako filozoficky vysvetlis, ze vam zaroven nevadi, ze "stvoritel" sa len tak mohol objavit? alebo trosku inak, odkial sa vzal stvoritel?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-05 08:19:35 59ad926c
@varga
preco series tie svoje dristy k clankom, s ktorymi to nema nic spolocne?
zbytocne zasieras diskusiu idiotskymi recami...zaloz si vo fore vlastne vlakno a tam si dristaj kolko chces, aj tak ta nikto necita a neberie vazne...uz to pochop

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-05 08:58:14 59ad926c
Veru, poniektorí tu sa dajú tak dobre vyprovokovať, lol! Viem presne čo zagágajú a ako zareagujú. Dedo Varga je jedným z nich. Stačí pár slov a (nielen) on sa ihneď chytí a začne dookola spamovať svoje zábavné nezmysly. Navyše sa dokonale znemožní sám. V tomto ohľade je veľmi výkonný. Dobrovoľne prevezme na seba nenápadne podsunutú úlohu trolla a neúnavne zanecháva za sebou svoje názorové výsledky ako koza bobkov. Nám sa už len stačí zabávať. Je na neho spoľahnutie a starý klaun nikdy nezlyhá. Nemôže za to, je to taká jednoduchá povaha. No nezneužite ho...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-07-05 09:39:19 bc7b649f
čižmička, priznaj, za koľko ti mamina vybavila modrú knižku, aby si nemusel položiť život za tvoju milovanú vlasť?
hovorí ti niečo radosov zoznam? :)

Peter Novak # DigiQihy47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-05 09:49:32 b2292e95
pandaš


no prečitaj si ten tvoj nadherný príspevok,ešte raz,


a ty tak rád zneuživaš,že by preto parohatým mavaš?:)


je mi ťa ľuto,si obeť sam seba,a tvojich rodičov,bohužial.

jasom333 # DasuVume19
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-05 11:47:30 55d88d6a
memory
Tebe tentokrát anonymita v tejto diskusii veľmi vyhovuje.
Napr. na facobookovej diskusii by si nemal tú odvahu a guráž sa prezentovať ako radikálny ateistický fanatik


montenegro # NycyQywa82
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-05 12:38:44 5057d10a
@montenegro
kedykolvek, zaloz taku diskusiu, daj sem link a mozme zacat diskutovat
a uvidime aku lasku k bliznemu potom budete prejavovat, podla tvojich komentarov, si to viem predstavit uz teraz :))

a tu, v nejakej krcmovej diskusii, nevidim dovod uvadzat svoje meno :)

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-05 12:50:55 59ad926c
Vidíš memory, urazil som ťa, lebo som ti povedal pravdu narovinu bez servítky na ústa
Bohužiaľ takých ľudí je veľmi málo, že ak sa im vyčíta chyba, aj vedia to s pokorou prijať bez urazenia sa
a tiež aj si svoju chybu priznať

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-05 13:21:08 5057d10a
Bingo! Opäť som sa nemýlil! Starý troll Varga sa presne podľa predpokladu namotal a opäť v spamovaní nesklamal...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-05 15:55:30 bc7b649f
@montenegro
nijak si ma neurazil, taki ako ty to nedokazu :)
a kedze by to nebola moja prva podobna debata na obhajobu ateizmu, moja reakcia nie je fukanim si posramoteneho ega :)

verim tomu, ze prave ty si ten, kto sa takejto diskusie obava :)
memory # XifiTasa15
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-07-05 16:15:18 c35b10ae
Buzeranti, kedy už budete mať čas na prácu, ženy a prestanete vypisovať kravinný na weboch?


Demon # HuvuWevi02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-22 22:37:00 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   sed
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0504 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo