Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Putin se ve 3Q “připravuje na ekonomickou válku” nákupem ohromujících 55 tun zlata


Putin se ve 3Q “připravuje na ekonomickou válku” nákupem ohromujících 55 tun zlata

Zrovna tak jako Čína nakupuje, co jen pobere, levnou ropu, tak Rusko podle posledních dat od Světové rady zlata (WGC) ve velkém nakupuje zlato. Rusko ve Q3 zastínilo zbytek světa, když ke svým zlatým rezervám přidalo úžasných 55 tun, jak hlásí Telegraph, tak Putin využívá nižších cen zlata, aby napakoval trezory ruské centrální banky zlatými slitky, jelikož se "připravuje na možnost dlouhé, vyčerpávající ekonomické války se Západem."

V souhrnu: Rusko za Q3 nakoupilo více zlata než všechny ostatní země dohromady (samozřejmě, že nikdo neví, co a kolik čeho nakupuje Čína).

Jak hlásí Telegraph:

Zjišťuje se, že vláda Vladimira Putina hromadí ohromná kvanta zlata, čímž za poslední desetiletí ztrojnásobila jeho zásoby na asi 1 150 tun. Tyto rezervy by Kremlu mohly poskytnout životně důležitou sílu, aby zkusil vynahradit prudký pokles rublu.

Ruská měna se dostala od nástupu sankcí US a Evropy a propadu cen ropy pod intenzivní tlak, což začalo poškozovat i ekonomiku. Na výnosy z prodejů ropy a plynu připadá asi 45% rozpočtových příjmů ruské vlády.

Celkově ve třetím čtvrtletí centrální banky celého světa nakoupily 93 tun tohoto drahého kovu, což znamená už 15. po sobě jdoucích čtvrtletí čistých nákupů v řadě. Světová rada zlata ve své zprávě uvedla, že to lze připsat kombinaci geopolitického napětí a pokusů různých zemí diverzifikovat své rezervy k odklonu od US dolaru.

V rámci posledního nákupního vzepětí si centrální banky do konce roku opatří až 500 tun zlata, tvrdí Alistair Hewitt, šéf průzkumu trhu u Světové rady zlata.

"Centrální banky neustále navyšují svou držbu zlata už od roku 2009," řekl Telegraph pan Hewitt.Author: Miroslav Pavlicek # NodeQajo26
Rusko2014-11-147
-
 62%  ( 3 people voted )
+
Bezny obcan se priporavuje na zruseni zemneho plynu:
Bezny obcan # CaqePegy69
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-11-15 10:26:32 4faafecd
Rusi mali možnosť poraziť kapitalistov vďaka socializmu...posrali to a teraz dúfajú, že kapitalistov porazia ich vlastnými zbraňami...ale asi zabudli, že západný kapitalisti sú tu už celé storočia a nie ako ruské rýchlokvašky.
Any # KoloRifu20
-
 44%  ( 8 people voted )
+
2014-11-15 20:48:02 5b941615
Židoboľševická Any Krupská, bež si budovať krutý socializmus do spriatelených krajín, ty si bojovala, ty si chcela porážať a ničiť druhých, ty si ideológ, ty si prehrala, aj tvoj neľudský socializmus. Rusi nemajú nič spoločné so socializmom, tvoji šialení predchodcovia ho nainfikovali s bodákmi a pre teba Rusi sú tupé stroje, ktoré majú vykonať v praxi choré „myšlienky“ sociálnych inžinierov odtrhnutých od reality a keď s nástupom oslobodenia sa z hrôzovlády gulagov, okrem zanedbateľného počtu premasírovaných nereformovateľných tupých lebení, niet v Rusku záujem o socializmus, tak nezabudneš nadávať, stratili ste znevoľnených otrokov, preto vreštíte, vy banda experimentátorov.
Ty si bojovníčka, píšeš o porážkach, miluješ zrážky a teror, kto mal akú možnosť koho poraziť? Vy židoboľševickí teroristi ste viedli jednu stranu studenej vojny, vy ste bojovali, vy ste si priali porážku vášho nepriateľa, iba vy, nezapájajte milióny tých, čo odmietali mať čokoľvek spoločné s vami a nepomáhali vám vo vašom zápase.
Rusi bojovali a teraz bojujú opäť, ty si úplne mimo. Studenovojnová propaganda ti zatemnila myseľ.
Ty bojuješ s kapitalistami, ty vedieš neustály iba tvoj vlastný triedny boj, prečo by Putin mal teba nasledovať, má vlastné názory a kupuje čo chce, len fanatici vidia v akomkoľvek obchode ideologickú vojnu. Židoboľševikov v Rusku treba konečne vykántriť, neuveriteľné ako sa skrachovalí triedni zúrivci upínajú ku Rusku čakajúc na novú revolúciu. Potrebujú ústredie pre svoje úchylné experimenty, stačilo lúza, practe sa do Číny.
Socializmus mal možnosť poraziť kapitalistov? To je čo za žartovanie? Jednak túžba porážať druhých je psychická choroba a tiež znamená nevyhnutnosť ústredného plánovania bojového nadšenia, keď geronti si naplánujú úspechy a občania žijúci v socialistickej klietke majú vykonať a prekročiť plánované očakávania a keďže mali obyvatelia iné starosti a ľahostajnosť o stranícke heslá, tak boľševici pľujú na nich vlastnú žlčovitosť. Socializmus mal vo vojne, ktorú viedli iba fanatici, zvíťaziť, ale zlyhal ľudský faktor. Ľudia mysleli viac na seba a preto ideologickým fanatikom prehrali vojnu. Predsa mali napomáhať svojim nepriateľom, aby sa socializmus upevnil a pokračoval ich týrať.
Keďže dnes je im socializmus takisto vzdialený, tak fanatici projektujú vlastné boje na ich konanie, preto vraj oni, Rusko, Putin chcú porážať kapitalistov, veľmi smiešna nenávisť, nevedia im odpustiť, že opustili socializmus, preto im podstrkávajú svoje halucinácie.
Dokonca vraj zlato je zbraňou kapitalistov, doslovne zbraňou, a práve zbraňou kapitalistov, úbohé.
Som veľmi zvedavý, kto je západným kapitalistom a ešte akoby on západný kapitalista bol v súručenstve pospájaný s inými západnými kapitalistami a nič iné nemal na práci ako ideologickú vojnu. Západ nie je nič, nejestvuje, sú jednotlivci, sú podniky, ale súdruhovia zapájajú do vojny všetkých, v čom majú bohaté skúsenosti.
Teším sa, keď socialisti kvičia, prezrádzajú vlastné bolesti, dobre vám tak, keď ste mordovali štvrtinu sveta, vtedy vás smútok obchádzal.

Lidhja # JojaVime40
-
 43%  ( 4 people voted )
+
2014-11-16 02:30:31 4e622577
Uff... Pred pol hodinou sme podpísali zápisnicu Obvodnej volebnej komisie. Konečne si môžem ísť ľahnúť. Najvzdialenejšie okrsky v okrese príšli ako vždy včas, len mesto sa nemohlo dorátať za 5 hodín!
Pandemonium # DaruJete36
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-11-16 03:09:42 bc7b649f
Uff... Práve som sa zobudil a vidím, že som ešte zabudol dodať, že na budúci piatok a víkend ma už čakajú zďaleka príjemnejšie dni, než riešenie podnetov, kontrolné výjazdy po volebných okrskoch, atď. Vystúpenie Cannibal Corpse ma vráti zas do môjho prirodzeného života. A ďalšie a ďalšie akcie prirodzeného životného štýlu. Horšie správa však pre mňa je, že ma opäť ďalšie štyri roky čakajú takéto náročné dni. Čo sa už dá robiť - strana ma poverila a nové zloženie mesta potvrdilo. Ale na deruhej strane: Prečo by sa aj metalisti nemoholi aktívne podieľať na výkone štátnej správy? Bol som zvedavý aj na Novú Baňu. Tam zdravý rozum tiež zvíťazil a kostolníci utreli svoje nevymáchané papule plné odporného religiózneho hnisu sprevádzaného ***ím dychom z análu. Gothoom, ročník 6,66 budúci rok prekonal hlavnú prekážku, a to organizovanú tuposť tamojšieho kostolného stáda.
A čo vy, ktorí sa radíte medzi nespokojnú chudobnú vrstvu pivných krčmových uplakancov nad vlastným neschopným životom s holým zadkom? Už sa začnite pripravovať na ďalší volebný akt - referendum.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-11-16 11:55:48 bc7b649f
Pre PS-VB:
Farba hovna tmavohneda? Podla spravnosti by mala mat farbu stareho zlata!
Skus jest viac cerealnych ticiniek!
A mozno by pomohli aj nejake probiotika.

Lidhja a ake hovna padaju z teba? Teda z horneho konca uz viem - som si precital.
A co zo spodu?

Capko # XaroLyti78
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-11-18 13:45:57 b228fa81
loading...
pre Demokratov Živočišnej ríše:
Ej, ej, Capko, ! Mal by si papať viac kukuričného GMO šrotu, aby ti zatuhlo hovienko, lebo tvoje demokratické hnačky ďaleko zapáchajú.

Gazda # DefiGuca51
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-06-20 20:35:38 5587ebf7

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Jak centrální banky způsobují nerovnost příjmů


Jak centrální banky způsobují nerovnost příjmů
Propast mezi bohatými a chudými neustále narůstá. V roce 1975 vlastnilo jedno procento nejbohatších pouze osmiprocentní výseč na ekonomickém koláči, dnes už je tento klínek ale ...
Použitím selského rozumu by to snad šlo vyřešit
Venezuela: Časovaná bomba
Ruská lekce z komunistické propagandy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0411 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage