Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Lidé ztrácí svou lidskou důstojnost, pokud nejsou jejich hodnoty ukotveny v křesťanství a v dalších světových náboženstvích, tedy bez morálních standardů, které se formovaly po tisíce let, řekl prezident Vladimir Putin.

„Věříme, že hájit tyto hodnoty je vhodné a přirozené. Každá menšina se zaslouží respekt ke své příslušné identitě, ale práva většiny se nesmí zpochybňovat,“ řekl Putin během schůzky diskusního klubu Valdai.

Věří, že Rusko nemůže dosahovat pokroku bez kulturního a národního sebeurčení. Jinak nebude tato země schopna reagovat na vnější i vnitřní výzvy, a nemůže být úspěšná v globální konkurenci.

„Události, k nimž ve světě dochází, představují jednu z nejvážnějších výzev pro identitu Rusů. Ty mají jak zahraničně politické, tak morální aspekty. Viděli jsme mnohé euro-atlantické země, které se v podstatě vydaly na cestu zavržení svých kořenů včetně křesťanských hodnot, které tvoří podloží Západní civilizace,“ řekl Putin.

 • Putin: Rusko učiní vše, aby nikdo nemohl
 • Americké vojenské zásahy v zahraničí jsou alarmující, tvrdí Putin
 • „Po můžeme Sýrii? Pomůžeme.“ – Co Putin opravdu řekl

„K tomu patří negace morálních principů a jakékoliv tradiční identity – národní, kulturní, náboženské, a dokonce i sexuální,“ řekl.

„Prosazují se politiky, které kladou velké rodiny do stejné kategorie jako partnerství stejného pohlaví, víru v Boha i víru v Satana. Excesy politické korektnosti dosáhly už bodu, kdy dochází k vážným diskusím o registrovaném partnerství, které mají za cíl propagandu pedofilie. Lidé v mnoha evropských zemích se stydí za své náboženství a mají strach o něm mluvit, ruší se svátky nebo dostávají jiná jména, jména, která stydlivě zakrývají povahu těchto svátků, a činí se agresivní pokusy vnutit tento model i zbytku světa,“ řekl Putin.

„Tohle je přímá cesta k degradaci a zprimitivnění, do hlubin demografické a morální krize,“ řekl.

„Co může být lepším ukazatelem morální krize v lidské společnosti, než ztráta její schopnosti sebe-reprodukce?“ řekl Putin.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: interfax.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-09-2146
-
 79% ( 24 people voted )
+
Je to Pán politik. Chápe rýchlo a vie čo má robiť. V hlave upratané do komínkov. Je tiež neuveritelne vtipný:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2747-senator-mc
cain-dostal-pozvanku-navstivit-rusko-aby-si-doplni
l-informacni-deficit

Klobúk dole. Prajem mu všetko dobré, aby pomohol zmeniť tento chorý svet.

smartang # BohuPyki56
-
 72% ( 15 people voted )
+
2013-09-21 18:36:44 4e622b0c
este poviem takú vec ... Zvykne sa hovoriť že čo rusi ako rusi v minulosti ... lenže KTO je bez viny?

Poviem to inak. Ak by sa teraz vedľa seba postavili Obama a Putin, nebudem váhať ani miliontinu sekundy. Je tam priepastný rozdiel. A o tom to je. Sme tu a teraz a budujeme si svoj zajtrajšok. A ja sa pýtam: S kým ho chceme budovať a na akých hodnotách to celé postavíme ???? Vstupné data poznáme ....

smartang # BohuPyki56
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-09-21 18:53:32 4e622b0c
Ahoj Smartang.Vies,problem je v tom ze ten Obama za to ani nemoze,je len hovorca zaujmov ktore ho beru do vleku,a potom vyzera obcas jak riaditel zemegule/kam ho ta klika tlaci/,ktory strati pojem kde je sever,kym Putin je v inej situacii.Je to dane uz historicky.

KTO je bez viny? No ved nosaty priatelia,o tych som sa nedocital v ziadnom mediu okrem internetu,ze by za nieco zle mohli.

Nastastie,mna uz varovala davno moja babka,davaj si na nich pozor,ak je to v ich zaujme,nestitia sa absolutne nicoho.Rozhadaju vsetkych,a na tom profituju.Ovsem,netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca.Kuvy su vsade,na celom svete.

Osobne si myslim,ze bude vojna ,Putin sa dost stavia ich zaujmom rozbitia rodiny a rodinnych vezieb,to je proti ich planom.Nevraviac o ostatnom.Asi poctivo cital pro tokoly.

Nezastavam sa Rusov,ale to ako Putin vyskolil v kauze Syria nosatych,to sa len tak nevidi.Do toho perfektne zapadaju posledne kroky Syrie a Iranu,ktori sa dali na cestu ustupu a neutocenia voci USA.Myslim,ze Snowden im riadne vsetkym otvoril so svojimi informaciami oci.

Je jasne ze Amerika potrebuje vojnu,a ta je uz dlho naplanovana.Ak im zoberu vietor z plachiet,bez vojny zacne mat americka ekonomika obrovske problemy.Dobre na to idu,priklanaju si svetovu mienku,fakt bravo Putin a Lavrov.Sachova hra na urovni.

Smartang,jediny problem vidim v tom,ze USA nemozu ustupit,vojna musi byt.Ide o vela,aj ked to tak ludia nevidia.Falsovatelia meny neodpustaju,ze sa niekto vymkne z kosiara.

Casom,ak vlastne nejaka historia sa bude o desiatky rokov posudzovat,myslim,ze historici,budu Syrsku krizu povazovat za nebezpecnejsiu ako Kubansku.

harry # PahoLenu00
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-21 19:59:50 4e625db7
Áno má pravdu, aj u nás by sa mala začať trestať každá propagácia homosexuality a pedofílie, týchto dvoch duševných úchyliek. Buď väzením alebo vyhostením za hranice - keď ich tak tí trójski politici uznávajú. Je správne, ak sa chce spoločnosť ochrániť pred morom.

PS: Čo vlastne znamená Voloďovo meno Putin? Je to "pútnik"?

Stano # HyxaFyjo84
-
 47% ( 5 people voted )
+
2013-09-21 20:00:21 5057d10a
Propagovať homosexualitu a vyhlasovať ju za normálnu je rovnako hlúpe a nezodpovedné ako propagovať psychicky narušených ľudí a považovať ich za normálnych, pretože podľa definície poruchy homosexualita poruchou jednoznačne je i keď je tu samozrejme rozdieľ, lebo táto porucha nie je zas tak vážna ako trebárs demencia a človek s touto poruchou môže prežiť kvalitný život a vytvoriť hodnotné produkty bez toho, aby škodil svojmu okoliu. Záleží len na tom ako sa k tomu postavíme a ako sa k tomu postavia homosexuáli a ja verím, že nie je dôvod ubližovať homosexuálom a znepríjemňovať im život, pokiaľ rešpektujú práva detí a vedia, že sex patrí do súkromia. Hlavne homosexuálna lobby a amorálni aktivisti výrazne uškodili homosexuálom. Niektorí homosexuáli sa dokonca odvolávajú na homosexualitu u zvierat a na tomto základe budujú názor, že je homosexualita normálna i keď sa v podstate odvolávajú len na zvieratá s poruchou sexuality. Je to rovnaký nezmysel ako keby sme našli v prírode psychicky narušené zvieratá a hovorili o psychicky narušených ľuďoch, že je sú normálni. Pravdou je len to, že rôzne poruchy sa v prírode normálne vyskytujú a to nie len u ľudí, ale aj u zvierat.
MrProper # JewuQowo48
-
 63% ( 9 people voted )
+
2013-09-21 20:25:50 c11ce42e
Michal Dočolomanský bol homosexuál, ale mal viac úroveň ako táto liberálna lúza: ABChttp://www.cas.sk/clanok/139001/mares-a-banasova-
su-normalni-sex-a-drogy-riesia-pred-detmi.html[/ur
l]

Takže napríklad v tomto prípade bol pre mňa hodnotnejším človekom Michal ako trebárs tá nosatá celebrita, ktorá je lepšie platená ako ľudia pracujúci v továrňach za minimálnu mzdu, ktorých dnes nazývajú neschopnými.


MrProper # JewuQowo48
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 20:30:58 c11ce431
loading...
Morálka nemá dvetisíc rokov, tak neblábolte o morálke v súvislosti s kresťanstvom, prototypom amorálnosti a perverzie.
Pock # SihySuri34
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 22:33:12 c16eba66

{Lidé ztrácí svou lidskou důstojnost, pokud nejsou jejich hodnoty ukotveny v křesťanství a v dalších světových náboženstvích, tedy bez morálních standardů, které se formovaly po tisíce let, řekl prezident Vladimir Putin.} Zdá sa mi že idea osobného boha je antropologický koncept, ktorý nemôžem brať vážne. Takisto si neviem predstaviť nejakú vôľu alebo cieľ mimo ľudskej sféry... Veda bola obvinená z podrývania morálky, ale toto obvinenie je nespravodlivé. Ľudské etické správanie by malo byť založené na pochopení, vzdelaní a sociálnych väzbách a potrebách; žiadny náboženský základ nie je potrebný. Človek by na tom bol dosť biedne, keby musel byť ovládaný strachom z trestu a nádejou na odmenu po smrti. Albert Einstein


{Lidé v mnoha evropských zemích se stydí za své náboženství} Tomu sa nemožno moc čudovať, pretože rozumové poznanie vedie k tomu, že mnohé náboženské predstavy pôsobia veľmi smiešne.


{ruší se svátky nebo dostávají jiná jména} Veď aj mnohé pohanské sviatky boli zrušené, alebo nahradené kresťanskými a tie budú v budúcnosti tiež prirodzene nahradené, lebo kresťanstvo prirodzene zanikne. Každého boha zabil čas, zabije aj židáckeho Jahveho...

MrProper # JewuQowo48
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-21 23:10:32 c11ce42e


ONLINE: Dúhový Pride dobubnoval. V jeho čele išli ťažkoodenci i mladomanželky

http://aktualne.atlas.sk/online-duhovy-pride-opat-
zapochoduje-bratislavou-vvyhne-sa-problemom/sloven
sko/spolocnost/
MrProper # JewuQowo48
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 23:30:57 c11ce431
stano
http://www.mojosud.sk/?charakteristika-krstnych-mi
en&meno=Vladimir

Harry
Zdravim a Vy viete ze pokiaľ ide o tieto záležitosti svetovlády a globálnej politiky tak sa v podstate vo vsetkom názorovo zhodneme .... okrem tej jednej, zato zásadnej veci. Ja verím, že elite nakoniek ich dlho plánovaná veľká hra nevyjde. Plán bol totiž prezradený a svetová verejnosť je už niekde inde. USA už jednoducho nebudú mať silu to dotiahnuť do finále. Predsa ten svet neni celý až tak blbý. Bol, ale už neni. Ja viem že spravia všetko, ale to urobí dnes už aj 2 strana. Všetkým je jasné že Sýria nie je o Sýrii ale v 1 rade sa hrá o budúcu podobu sveta. Meno Vladimír znamená " vládca sveta" viď hore.
Nuž, uvidíme ....

smartang # BohuPyki56
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 23:31:06 4e622b0c
Kde sú tie slávne a krásne oslavy komunistov, ktorí oslavovali prácu ? Sú už dávno preč, ale nezúfajme, veď tu máme miesto nich pochodujúcich ľudí so sexuálnymi poruchami a s alegorickými vozmi: http://aktualne.atlas.sk/duhovy-pride-sa-vracia-do
-ulic-bratislavy-bojuje-so-stvavou-antikampanou/sl
ovensko/spolocnost/
MrProper # JewuQowo48
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 23:35:38 c11ce431
Našiel som jeden krásny komentár, ktorý je dôkazom nadčasového myslenia komunistov: V škole nás učil,že sprievodným javom kapitalizmu je nezamestnanosť,dekadencia,drogy a úpadok mravov,teraz to tu máme v plnej paráde.
MrProper # JewuQowo48
-
 76% ( 11 people voted )
+
2013-09-21 23:39:49 c11ce431
Díky Smartang, skôr ma zaujímalo čo znamená "Пу́тин". No jasné, Volodimír je ako v tej starej pesničke "adin dva četýre, éta vsem izvéstna v celam míre" )

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-22 00:39:35 5057d10a
Stano-Podla konania prezidenta Putina ma napada skor iny vyznam,ako "pútnik".Putnik,rusky "putišestvennik" je clovek,ktory ide sam svojou cestou.Putina vidim ako cloveka,ktory predovsetkym ukazuje inym dosledky ich konania/cesty a tym,ze zdoraznuje moralku a zodpovednost, im pomaha spravne si vybrat.K tomu je aj prihodne meno "Vladimir".Kedze "vladiet" znamena aj poznanie,ovladanie(napr.jazyk,ci nejaku zrucnost),zlozil by som to,ako "ten,co na zaklade poznania procesov vo svete ukazuje moznosti pute".
Doporucujem si predmetne vystupenie vypocut cele.Clanok sa snazi uz nadpisom rozdelovat ludi na zaklade konfesie.Putin hovoril o tom,ze kazde nabozenstvo obsahuje prvky pravej moralky,ale kedze Rusko je mnohonarodnostny a mnohokonfesny stat s dlhorocnou skusenostou spolunazivania,hovori skor o obcianskej moralke a zodpovednosti.

julo # GopoMipy89
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 08:56:02 6dec7d9e
kto ma zaujem,tu je ten prejav na konferencii Valdaj.

julo # GopoMipy89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 08:58:31 6dec7d9e
Áno...smartang..56..s Vašími hodnoteniami sa dá súhlasiť--vďaka. Mám však ďalšie kritéria "hodnotenia" on ten Reagan poskakoval pri Gorbimu..ako "pikulík" --ale "teatrálne" bol na tom lepšie-bol herec. Ak by sa stretol s Putinom tak aj keď mal cca 195cm tak asi--len po členky.. A Gorbačov presvedčil aj Anglickú kráľovnu že nevie niektoré Anglické výrazy...Teda každý skáče toľko čo mu je dovolené, či ako iní nedokáže --a tým zvýrazňuje svoje prednosti. /A Jelcin by bol určite dobrý kamarát s pezidentom našich Čechov...Milošom.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-22 10:23:00 58d4289b
Fajn, len ma zaujímalo, že aké meno ho sprevádza. Také otvorené reči, aké si dovolil Putin, dnešní oligarchovia nemajú (iba ak sa prerieknu, "majstri v populizme"). Celá politika je postavená na hlavu, plná prekrúcania, ako to napr. to spätné odkúpenie SPP - jedni tvrdia štát tým získa, druhí štát tým stráca. Aj získa aj stratí, ale otázka je: čo??? Teda uvidíme. Tak verme, že Putinovi ide naozaj o zachovanie svojbytnosti ruského národa.

Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 11:13:41 5057d10a
Páči sa mi ako Putin poriešil homosexuálnu lobby a "inakých"...to treba urobiť aj u nás a povedie to k všeobecnej spokojnosti, pretože ľudia nebudú mať potrebu riešiť homosexuálov, pokiaľsa nebudú verejne predvádzať a vyhlasovať homosexualitu za normálnu. Každopádne násilie na homosexuáloch sa mi nepáči a neuznávam to biblické vraždenie ľudí so sexuálnymi poruchami. Netreba znepríjemňovať život homosexuálom, ktorí sa vedia na verejnosti slušne správať.
# QolyDyfu04
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-22 11:27:36 5bdbee38
Putin je dobrý politik, ale s tým prenasledovaním homosexuality to v Rusku preháňajú.
Ale verím, že sa v tom Rusko polepší je to len otázka času

Takéto video by bolo v Rusku asi ilegálne.
Tento gay robí zámerne šov - strašne som sa na tom nasmial - perfektný humor

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-09-22 12:24:22 5057d10a

{Takéto video by bolo v Rusku asi ilegálne.} A ľudia v Rusku by určite o nič neprišli...
{Tento gay robí zámerne šov - strašne som sa na tom nasmial - perfektný humor} Debilita "krížená" s homosexualitou. Nie, neprosím si...
MrProper # JewuQowo48
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 12:45:43 5be9f932
Gejza: už len s princípu, že máš voči niekomu bezdôvodnú nenávisť je veľmi zlé.
Daj si pozor, aby si sa svojou nenávisťou sám seba nezničil

montenegro # NycyQywa82
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 12:57:45 5057d10a
Keď chodia kresťania s transparentami na ktorých je napísané, že homosexualitu treba liečiť, homosexuáli sa odvolávajú na to, že homosexualita bola vyradená zo zoznamu chorôb a porúch i keď v skutočnosti homosexualita samozrejme poruchou je, akurát zatiaľ nevieme ako ju poriešiť. No homosexuáli na druhej strane veselo chodia s transparentami na ktorých majú napísané, že homofóbia sa dá liečiť i keď priamo homofóbia sa tiež nenachádza v zoznamoch chorôb a porúch.
MrProper # JewuQowo48
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-22 13:29:10 5be9f933
No...najväcsia sranda je ked to hovori byvaly agent KGB.... :DDD
Teraz vazne:
Zo Slovenksa tam bol jedine Jan Carnogursky... 6. zmysel mi hovori ze ten clovek vie cosi viac ako ostatni. I ked mi je nesympaticky porozmyslam o hlase pre neho v prez. volbach.
dalej sa bojim toho ze Rusko je este slabe-nemyslim vojensky ale ekonomicky. Rusky narod je jeden z najrychlejsie vymierajucich v Europe (spolu s Nemcami, Talianmi a Spanielmi) a nedavno som cital prognozu ze v r. 2040 bude 40% ruskych brancov muslomov...
Takze s Ruskom byt zadobre ale opatrne...


Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 13:30:13 55e54ecb
Krotte vasne, Montenegro este pred pol rokom ziaden gay nebol, to sa len znovu o niecom presviedca....ani nevie o com rozprava.
Keby si videl na ulici postihnuteho cloveka, ako trepe dve na tri, tiez by si na neho hadam nevzal bassebalku, mozno by si zavolal pomoc.
Bojimsa ze Montenegrovi ju nema kto zavolat, v tom bude cely problem.

Haha # LyjyJeky09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 13:30:35 55d8955a
Mohl by admin nějak odstranit tu reklamu na ODS? Je mi z ní na blití... to bych tu radši viděl reklamy na vložky, sodomii nebo incest
Kalmar # SiwaTini40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-22 13:51:19 550d501e
Montenegro
Putin nic neprehana - mrknite sem aby Vam doslo ze o com je tato cela agenda. Tu vobec nejde o gayov a lesby. Ti su v tejto hre zial iba za ovce a robia tu uzitocnych blbcov a to doslova. Agendou a cielom je rozvrat rodiny a vsobecnej moralky.

Putin do veci vidi a zjavne ma nastudovane a sionske protokoly. Uz v minulosti vo svojom prejave pouzil vyraz NWO. A robi tu najspavnejsiu vec - ide na to nekompromisne. Ina cesta nie je. Zopakujem to este raz. Ty nejde o gayov ani lesby. Na tych v principe kazdy ssere. Tu sa hra o cloveka a jeho "dusu". A to je ta najvyssia hra.smartang # BohuPyki56
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-22 16:32:05 4e622b0c
som zabudol link kam mate mrknut a citajte .... kam sa rutime
http://dolezite.sk/Nemecko-a-EU-chteji-legalizovat
-pedofilii-i-detskou-pornogra-zwE.html


smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-22 16:33:04 4e622b0c
daj blaznovi skielko a bude sa s nim hrat cle tyzdne, daj ludom trdkaci problem a budo ho riesit cele roky.
kvak # VytoNigi09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 17:59:09 c3a873d1
Hm ešte k tomu menu Vladimír ВЛАДИМИР (Володимер) – владеющий миром, упорядочивающий общество.
Doslovný preklad "Vladnuť mierom" (miera, vesmír, mier) a nie vládnuť svetu/vesmíru


A potom Dušan ДУШÁН – душевный.

Odporúčam všetkým si pozrieť zoznam slovenských mien

http://www.vedy.sk/sk/inglisticky_slovnik.php#mena

Keď toto pochopíte, tak zistíte že sme boli fakt oklamaný. Prečo že sme mali také mená a tak sme rozprávali ? (dokonca ešte stále ostávajú nejaké zostatky v slovenčine, ruštine,...... no proste slovanských jazykoch)

U-VED-domenie si spôsob rozprávania nám dá možnosť narovnať problémy medzi ľuďmi a vtedy tí bez svedomia budú odhalení a vytesnení zo spoločnosti.

Duan # SymeVuma90
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 18:48:16 d5519281
Trocha odbocim:
V KE sa zhromazdilo na pochode za zivot asi 70 000 ludi (vid Sme.sk)
Opät som po dlhom case na Slovensko hrdy!

Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 19:27:49 55e54ecb
Conte, pripajam sa k hrdosti :)

Haha # LyjyJeky09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 19:32:34 55d8955a
Ešte zopár takých buzna pochodov a môžeme zmeniť prvé vety hymmny: Nad Tatrou sa blízka, Slovák gule stíska...
MrProper # JewuQowo48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 21:06:07 c11ce431
{blízka}blýska...
MrProper # JewuQowo48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 21:11:49 c11ce42e
Čo sa týka pochodu za život, ťažko môžem jednoznačne súhlasiť s týmto názorom: Obaja rodičia nesúhlasia s názorom, že v čase krízy a nedostatku je nezodpovedné plodiť deti. „My pochádzame z viacdetných rodín, naši rodičia zažili oveľa ťažšie čase, mali všetkého nepomerne menej. A sme tu, živí, zdraví a šťastní,“ vysvetľuje Jarmila.Ono sa stačí pozrieť napríklad do cigánskych osád a prídeme na to ako to vypadá, keď je plodenie hlavnou prioritou a keď sa ignoruje nedostatok prostriedkov na dostatočne kvalitnú výchovu detí. A to nie je len o cigáňoch, ale napríklad aj o ľuďoch žijúcich v Afrike a podobne...inak potrat považujem za extrémne riešenie a som zástanca prevencie, aby neskôr nebolo nutné riešiť problém extrémnou cestou.

MrProper # JewuQowo48
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 21:25:50 c11ce42e
Inak určite mal vyššiu úroveň pochod za život ako pochod buzien aj keď tam drístali vatikánski paraziti.
MrProper # JewuQowo48
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-22 21:27:17 c11ce42e

Jan Hus kázání v Betlémské kapli


MrProper # JewuQowo48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 22:00:17 c11ce431
smartang ..na odpoved Harrymu....Bodaj by si mal pravdu o tej elite a ich planoch,ze im to nevyjde....Lenze jedno stare slovenske prislovie hovori,ze "Hlavou mur neprerazis".Darmo tu pises ,ze verejnost vsetky plany prekukla..atd...Aka verejnost...aj ta slovenska???...co robi...Len sa pozri na nedavne udalosti v parlamente.Zopar odvazlivcov na balkone ...a nic viac.Takto sa chova cely svet ku vsetkym problemom.Kazdy problem sa riesi debatou na internete .That's it.Pokial sa bude sediet na dupke a nic nerobit ,kritizovat anonymne na webe a popijat u toho pivko,tak samo sa nic nezmeni.Elita ma peniaze ,zaplati si media,zabijakov,strajkokazov....cokolvek.Ja osobne nevidim realne vychodisko okrem "snad" Najvyssieho,ktory by to mohol zmenit....nic v zlom...Nieco zo skusenosti...moj ocko povedal po 68mom...Ak by som vysiel do ulic,tak tu dnes nie ste ,chlapci moji..Drzal som hubu,hoci som nesuhlasil...dnes ste vystudovani, kvoli mojej "zbabelosti"????..S odstupom casu vsetko vidim inac....Tak je to dnes so vsetkym....HOWG
us123sk # XiwoXawa65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-23 04:39:43 47e04d45
Ad Mr.Proper, rozdiel medzi zvieratami a človekom existuje. Človek koná vedome a koná úmyslné skutky na uspokojenie svojich potrieb a snov. Zviera koná pudovo, nevedome. Prirodzená selekcia v prírode nedotknutej človekom dokáže vyselektovať všetky negatívne javy, prestanú sa množiť a geneticky zaťažovať populáciu. Na Zemi príroda nedotknutá človekom prakticky neexistuje a človek nie je rozumove natoľko vyspelý, aby mohol nahradiť prírodné zákony. Týka sa to druhu Homo sapiens. Civilizácie príchádzajú, civilizácie odchádzajú a tá anglosasko židovská je na odchode, ale ešte kope.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-23 06:24:54 57f4ca0a
us123
No, ono to nie je len o svetovej "verejnosti". Pozrite sa aku ma dnes USA realnu podporu. Camerona podrazil vlastný parlament, Obama má senátnu podporu cca 10%. Podpora doma v USA 76% proti podľa posledných prieskumov. ďalší prieskum hovorí o tom, že už vyše polovica občanov sú tzv. konšpiratívci. Na 11 september dnes už verí asi len Obama. Toto tu nikdy nebolo. A to napriek tomu že majú všetko kúpené, majú médiá a masírujú a oblbujú ... Máme tu tiež pomerne veľké úniky informácií (wikileaks, snowden ...)
Popri tom všetkom, objavili sa tu silný hráči v čele s Ruskom, ktoré svet navyše akceptuje na rozdiel od USA. Formuje sa silná eurázia. Takže tie deje sú pomerne zásadné a nevidím tu moc s čím to pozovnať z minulosti.
alea iacta est

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 07:56:17 d90c3016
To chce aby sa Rusi pchali do riti Bohovi, ktory je cudzi zido-krestansky grc z Arabskej krajiny ? Dobre , to bude super ked sa budu pchat do riti bohovi ako tlsty amici.
prud # FyruBewu16
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-09-23 10:15:25 4e625e74
Na kostolných hodnotách??? Ak je to pravda, tak potom už ani na Putina sa nedá spoľahnúť. Žeby ho uhranula drevená modla? Tak dovi dopo, zdravý rozum...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-24 01:27:47 bc7b649f
mazu tu prispevkyy odchadzam z klubu prec jeto jedno hovno:
janko hrasko # LasaGaru37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-06 21:53:34 c35b0471
pardon iny clanok:
janko hrasko # LasaGaru37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-06 21:57:38 c35b0471
to potvrzuji. Mne tu dnes zobrali 1000watov, tiez v inom clanku ...

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-06 22:19:30 5f66386b
Varga
len Ty nemaj strach....máme prehlad a navštevujeme všetky stránky...ved sme za to platení...:-)))

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-09 05:20:37 4df7e017
Putin je správny prezident! Bodaj by sa aj nám taký ušiel!
Klopi,---Pravdu hvariš. Povic chto by pasoval z naších politikov ku Putinovi.Tak pocichúčky.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-28 10:01:22 b229d5d5

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Vieme to napraviť?


Vieme to napraviť?
V 15. storočí, Čína mala najvyššiu životnú úroveň na svete. Miesta ako Nanjing dosiahli vrchol rozvoja s veľmi modernou infraštruktúrou, silnými ekonomikami, významným medzinárodn...
Jak porozumět kvantovým počítačům
Návrh dohody o Translantickom obchodnom a investičnom partnerstve
Rudá armáda, armáda znásilňovatelka a zlodějka

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0761 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made