Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Pripravuje sa najväčšia krádež na Slovensku


Pripravuje sa najväčšia krádež na Slovensku

Za 20 rokov histórie Slovenska tomuto mladému štátu kraľovali rôzne vlády. A aj keď sme vždy volili to menšie zlo, kradlo sa vždy viac a viac. Na začiatku to bol štátny majetok a štátne podniky. Keď sme si mysleli, že už nie je čo ukradnúť, začali sa kradnúť priamo peniaze, či už vo forme dotácií, eurofondov alebo získavaním štátnych zákaziek pomocou klientelizmu a korupcie. Potom nás prekvapili záujmové a finančné skupiny, ktoré sa cez zaplatených politikov a štátnych funkcionárov vedia dostať k majetku o akom sa bežnému človeku ani nesníva. Kauza Gorila je pri tom len špička ľadovca, ktorá nám ponúka ukážku toho, čo sa deje za oponou.


Máte dnes pocit, že už nie je čo kradnúť? Ak áno, mýlite sa. Ale teraz sa začne kradnúť vo veľkom a nie len štátne. Súčasná vláda Róberta Fica prijala zákon o pozemkových spoločenstvách [1], ktorý umožňuje rozkradnúť súkromné pozemky v pozemkových spoločenstvách. Zákon definuje všetky pozemky ako jednu vec (spoločná nehnuteľnosť) a každý z členov spoločenstva má práva a povinnosti podľa podielu na spoločnej nehnuteľnosti. Tento zákon však prináša ešte zaujímavejšiu novinku. Pozemok zo spoločnej nehnuteľnosti môže byť oddelený a prevedený na iného vlastníka len na základe rozhodnutia valného zhromaždenia.


Uvedieme si príklad ako jednoducho môžete prísť o vlastný pozemok. Predstavte si, že máte pozemok o rozlohe 10 hektárov. Vy ste majiteľ zapísaný na liste vlastníctva a donedávna ste iba vy mohli rozhodnúť o tom, či pozemok predáte. Pozemok sa však nachádza v lesnom spoločenstve, ktoré tvorí spolu 100 hektárov lesa. Máte teda hlasovacie právo v podiele jedna desatina (1/10). Vo vašom lesnom spoločenstve začne skupovať podiely Špekulant až dosiahne nadpolovičnú väčšinu podielov, napr. šesť desatín (6/10). Špekulant zvolá valné zhromaždenie, na ktorom odhlasuje oddelenie vášho pozemku a jeho odpredaj vlastnej súkromnej firme. A samozrejme za cenu, ktorú si Špekulant odhlasuje. Vy ako jediný vlastník pozemku s tým nemôžete nič urobiť. Pod týmto zákonom sú podpísaní Ivan Gašparovič, Pavol Paška a Róbert Fico (spomeňte si na to pri najbližších voľbách).


Tento zákon umožňujúci odčleniť časť zo spoločnej nehnuteľnosti je platný iba od 1.5.2013 a už 20.5. 2013 chcela spoločnosť Tatry mountain resorts (TMR) vymeniť svoje pozemky v chránenom území za pozemky na ktorých má postavené zjazdovky [2]. Áno, tá spoločnosť TMR ktorej akcionárom je J&T. Áno, tá J&T, ktorá má blízko k vláde Róberta Fica a ešte bližšie k milionárovi Jánovi Počiatkovi. 24.5. predložila vláda do medzirezortného pripomienkového konania návrh novely zákona o ochrane prírody a krajiny [3], ktorá okrem iného rieši aj náhrady za obmedzenie hospodárenia pre súkromných vlastníkov. V návrhu sa uvádza: "preferovať sa má zámena, zmluvná starostlivosť, výkup a nájom" . Novela ako šitá na mieru spoločnostiam J&T a TMR.


A aby náhodou do šafárenia so štátnym niekto nekecal, prejde kompetencia vyhlasovať chránené územie z ministerstva a obvodných úradov na vládu. Uveďme si príklad, ako to môže skončiť. Finančná skupina lacno kúpi pozemok v chránenom území (alebo nechránenom, však vláda ho za chránený môže kedykoľvek vyhlásiť). Pozemok bude lacný pretože sa nachádza na zle prístupnom mieste, môže ísť o skalný štít bez akejkoľvek možnosti na pozemku hospodáriť. Následne bude žiadať vládu, aby finančnej skupine zamenila ich pozemok za iný, samozrejme na lukratívnom mieste, kde je možné stavať chaty a zjazdovky. Zámena sa uskutoční, ako inak, v pomere plochy: "meter za meter".
Položte si ruku na srdce. Môžete bez obáv povedať, že naša vláda predsa chráni záujmy občanov a nie záujmy finančných skupín? Toto by predsa nikdy nedovolila. A ak by sa veľké projekty finančnej skupiny mali stavať na cudzích pozemkoch, bude o vyvlastnení rozhodovať už iba vláda [4]. Nepripomína Vám toto obdobie spred 60 rokov? A čo ak by niekto chcel vidieť pod pokrievku a nedajbože využiť demokratický zákon o slobodnom prístup k informáciám? Nie dlho. Už dnes sa pripravuje novela tohto zákona, ktorá jeho možnosti zredukuje [5].


Slovensko má rozlohu 49 035 km2 z čoho 40,6 % tvoria lesy [6]. Takže dnes má vláda a teda finančné skupiny a špekulanti v rukách budúcnosť 1 990 821 hektárov (zatiaľ) nášho územia. Ešte stále si myslíte, že už nie je čo kradnúť?
Odkazy
Zákon NR SR č. 97/2013 Z. z. o pozemkových spoločenstvách
http://byvanie.pravda.sk/real itny-trh/clanok/281212-tatry-mountain-re sorts-navrhla-statu-vymenu-pozemkov/
Zákon NR SR č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov
http://www.ta3.com/clanok/102 0191/smer-chce-aby-o-vyvlastnovani-rozho dovala-uz-len-vlada.html
http://www.sme.sk/c/6816508/f ico-chce-tri-silne-kraje-bratislava-nema -mat-vlastny.html#ixzz2Uby8hz3chttp://www.vedavyskum.sk/lesn icko_-_drevarsky_komplex/lesne_hospodars tvoAuthor: Peter Pekny # BugaGowi11
Slovensko2013-06-1251
-
 84% ( 146 people voted )
+
Už pred časom som vás varoval, že priať si boľsevikov a pritom presadzovať osobné a investičné hľadisko na báze "KRV a PôDA" je samodeštrukciou. Narážam na tých, ktorí prechovávajú prílišnú lásku k tejto vláde(všeobecne k akejkoľvek z doterajších partokracii) a pritom veria, že ich pozemkov sa táto samovražedná láska nedotkne. Zatiaľ je to len v tomto štádiu, no myslím, že časom fin. skupiny začnú mať chúťky na súkromné pozemky a preto bude najlepšie k ním prichádzať cez zvyšovanie daní v časoch recesie. Áno, môžete si povedať, že tieto dane určujú mestá a obce. No ak vláda "demokraticky" dvíha dane a odvody pre svojich poddaných, potom logicky poddaným ostáva menej, ako aj obecnej správe, ktorá tiež pristúpi na toto zvyšovanie, aby vykryla straty. Takto sa postupne viac a viac ľudí môže dostávať do patovej situácie ohľadom neudržateľnosti vlastných pozemkov a nehnuteľností. Môžete to tiež nazvať pomalým varením žaby. Admin, výborný článok.
openyourmind # VumeXoku13
-
 94% ( 171 people voted )
+
2013-06-12 16:26:12 55ede32d
Neviem čo sa ešte musí stať, aby sa aspoň časť ľudstva začala prebúdzať. Ja sa vo svojom okolí stretávam väčšinou len s nezáujmom, apatiou, ľahostajnosťou a to aj napriek tomu, že na ľudí nijako netlačím. Je až zarážajúce len o aké čurákoviny sú ľudia ochotní sa zaujímať a to aj napriek vážnosti doby. Je to frustrujúce, keď sa človek takmer nemá s kým porozprávať o normálnych veciach.

Axis # GixuQuce39
-
 96% ( 210 people voted )
+
2013-06-12 17:05:47 55ede325
Článok je to dobrý, ale dovolím si ho ešte rozvinúť. Kradnúť sa bude dovtedy, pokiaľ bude existovať tento štátny, teda akýsi vraj právny systém. Myslím tým- demokracia , ktorá v dnešnom podaní funguje už len pre tých, ktorí ovládajú túto planétu a nás všetkých. Naši politici, ktorí sedia v poslaneckých laviciach už dlhšiu dobu, vedia veľmi presne ako sa majú správať ak sa dostanú do koalície, ktorá má 4 roky vládnuť. Im je už jasné čo majú urobiť aby sa dostali k peniazom. Musia totiž plniť určité záväzky voči EU, teda súhlasiť s ich podmienkami za každú cenu. Samozrejme že sľuby občanovi sú na poslednom mieste. EU im za to privrie oko nad ich prehreškami, ba zastane sa ich. Tak sa dostanú do EU ako europoslanci a musia byť poslušný a majú sa dobre. na úkor svojho občana a štátu. Veď rodina je najhlavnejšia inštitúcia podľa kresťanov a národ tým pádom ide za plot. Je to krátkodobá výhoda, ktorá skončí hneď potom ako celý národ bude ožobračený z ich zlým rozhodnutím. Potom aj pre nich nastane plač pre oči. Ak sedia v parlamente, funguje to systémom politik - podnikateľ, teda dám ti peniaze na tvoju kandidatúru a ty mi potom dáš zákazku. Celý tento systém je založený na podplácaní, braní úplatkov, kradnutí a podvádzaní. Preto jednotka proti organizovanému zločinu a kontrolné úrady- to sú len divadlá pre občanov, rovnako ako voľby. Ako správne uviedol admin: na rade sú lesné pozemky a potom už len voda a vzduch. No a potom nastane ten krach celého systému, kedy príde NWO. Že to celé je už blízko, tak to si môžete domyslieť. Preto-zoberte si pôžičku, ..lebo im sa to páči a preto sa to má páčiť aj Vám?

valdo # XakuBimi23
-
 94% ( 136 people voted )
+
2013-06-12 17:19:47 5f670779
Nízko hodnotený príspevok


John11146 # VexuTefo87
-
 36% ( 15 people voted )
+
2013-06-12 18:42:31 542a8532
Vykrádanie pozemkov J&T a inými špekulantmi je len medzistupeň. Pozemky napokon skončia v zahraničných rukách - krajina bude okupovaná už aj de jure.
chladomor # JuqoFasi08
-
 80% ( 35 people voted )
+
2013-06-12 20:27:30 9ec3ceae
samozrejme nejedná sa len o lesy a urbáre.
po komasáciach = PPÚ = projekty pozemkových úprav,(zatiaľ boli vykonané asi na 10% územia), tí, čo si nevyžiadali svoju pôdu do vlastného užívania, a nechali ju v družstve, sú na tom rovnako.
družstvo (poľnohospodársky podnik) sa stáva podobným spoločenstvom ako urbár, tj pozemok majiteľa už nie je presne zamerateľný a je súčasťou veľkej parcely podobne ako je to uvedené v článku tých 100 ha. a pokiaľ vedenie poľnohospodárskeho podniku získa nadpolovičný súhlas (podľa plochy podielu) môže sa rozhodnúť predať celé pole napríklad holanďanovi. a majiteľ si už ani neprdne.
jasajme, máme slovenský štát!

Pandemonium # HeceHojo46
-
 72% ( 68 people voted )
+
2013-06-12 21:14:43 5b7f2a75
loading...
SOS občan petícia
http://www.peticie.com/zaiatok_konca_subenych_isto
t_vekeho_vezira

Prejav Vladimíra Pavlíka na proteste v budove RTVS 1.6.2013:
http://necenzurovane.sk/

huhu # NejyFiga20
-
 55% ( 10 people voted )
+
2013-06-12 22:07:56 5c34196e
Tak už konečne chápete že tu máme Fašizmus 21 storočia ? Tu nám pomôže iba toto : http://www.youtube.com/watch?v=fyUlDz_PD2c

RudolfVasky # QaxoBefo57
-
 41% ( 29 people voted )
+
2013-06-12 22:15:03 4e621e34
tak to je,väčší pes ..j()be...
...jednoducho slabší musia ustúpiť silnejším...o tom je kapitalizmus...
...vari podnikatelia na Slovensku chceli mať socialistrický kapitalizmus

tibir # TigaSebu46
-
 48% ( 21 people voted )
+
2013-06-13 00:19:21 5b9417f2
To je este nic priatelia. Pockajte si rok, dva. Ludia nebudu postupne schopni splacat uvery a exekucna a drazobna mafia im zobere tolko majetku, ze sa o tom nikomu ani nesniva. Uz teraz v tom lietaju miliardy rocne. O par rokov to bude minimalne desatnasobok objemu. A ludia koncia v podnajmoch a na ulici...
ma # LebaMyly29
-
 74% ( 36 people voted )
+
2013-06-13 06:49:00 55a33db6
Vážsky, neviem síce čo je na tom tvojom videu, ale mali by ťa aj tak preventívne zavrieť...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 41% ( 31 people voted )
+
2013-06-13 07:26:32 d4254112
Autorovi tomuto článku by som veľmi rád potriasol rukou za tento skvele odfláknutý a zaujatý reportérsky kúsok. Nechápte ma zle, nie som na strane ani jednej politickej strany, kedže všetky sú o tom istom. Ale to čo tu pulitzerovský reportérko píše je totálny blud...V Zákone o pozemkových spoločenstvách v právach a povinnostiach valného zhromaždenia SA NIČ TAKÉ NENACHÁDZA. NIKTO A UŽ VOBEC NIE ŠPEKULANT VÁM BEZ VÁŠHO SÚHLASU NEMOŽE NIČ ZOBRAŤ. Keby ste si aspon znenie toho zákona prečítali jedným okom tak to pochopíte, kedže podľa môjho názoru by to nerobilo problém ani stredoškolskému študentovi na hodine náuky o spoločnosti. Pozemkové spoločenstvá sú o niečom úplne inom. A zámena pozemkov?? Reportérko...tento trik sa robí už roky rokúce, ale predpokladám, že tvoj záujem o vnútroštátnu politiku vznikol minulý týždeň po úspešnom zvládnutí maturitnej skúšky ( kvalita tvojich informácií je tomu priamo úmerná) a myslím si, že finančníkom môžeme vyčítať kopec iných a vačších podvodov...Podľa môjho názoru urobíš lepšie keď namiesto písania nakreslíš banner a postavíš sa pred prezidentský palác na protest proti tomuto zákonu a jeho zneniu v podobe o akej tu hovoríš...


ordinaryguy # TudoNeje37
-
 61% ( 95 people voted )
+
2013-06-13 08:20:05 5fad4081
Tolerancia a apatia sú poslednými cnosťami umierajúcej spoločnosti. Sokrates
50 # SyceJefa21
-
 83% ( 26 people voted )
+
2013-06-13 09:10:31 2e96c0e9
Nízko hodnotený príspevok


clovek # VajoViqa44
-
 36% ( 12 people voted )
+
2013-06-13 09:16:45 b28fea9a
Radsej si polozme otazku: Na co je zidom 80 jadrovych hlavic? :(

clovek # VajoViqa44
-
 48% ( 21 people voted )
+
2013-06-13 09:18:34 b28fea9a
Všetko je možné, všetky nekalé zákony sa prijímajú a prijme ich aj prezident. O postupnom zvyšovaní daní z nehnuteľností som už čítala, má to logiku, keď uvážime, že na Západe vlastní nehnuteľnosť len hŕstka ľudí, väčšinou sú v podnájmoch, tak na slovenské majetky sa elitám zbiehajú slinky. Veď ako inak dostať ľudí pod kontrolu, zbaviť ich majetku? Proroctvá sa napĺňajú. Možno nie tak rýchlo, ako boli predpovedané, ale ide to. Akurát tí, ktorí si myslia, že majú vyhraté už dnes, veľmi tvrdo padnú na huby. Totiž skutočne slobodný človek je len ten, ktorý je zbavený jarma závislostí, medzi ktoré patrí aj závislosť na majetku a živote - ak zomriem, chcem, aby mi zostala tá posledná nádej - a síce večnosť. A tú tí diabli mať nebudú...
Mata # BakiDero40
-
 86% ( 39 people voted )
+
2013-06-13 09:24:42 d551dd2a
jedine co sa da povedat je vyjst do ulic! tu nic ine nepomoze.

RM # RanyPuky84
-
 84% ( 39 people voted )
+
2013-06-13 09:54:08 58d428c4

Bertold # FuliXuju84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-06-13 10:13:39 4e623dde
to:
ordinaryguy # TudoNeje3


2013-06-13 08:20:05NESÚHLAS!
Argument: Ako vysvetlíš vnútenie pôžičky spoločenstvom vlastníkov 2 - 3 vlastníkom bytov v obytnom dome pod hrozbou ťarchy na ich byt (následne "dobrovoľná dražba") - bežná prax...Tí ľudia proste nemajú šancu...Je to bežný algoritmus ako pripraviť človeka o kľudný spánok....Som svedkom takéhoto postupu v našom dome. Myslíš, že článok je o niečom inom???


Bertold # FuliXuju84
-
 76% ( 19 people voted )
+
2013-06-13 10:15:10 4e623dde
Davo

Tie clanky, co ti tu admin nechcel pustit boli preberane z inych zdrojov, alebo tvoje vlastne...?

Ak boli preberane z inych zdrojov, daj mi sem na ne odkazy (linky), chcel by som sa na ne pozriet, co ho na nich tak poburilo...?ORANGUTAN # PejiRiwe62
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-06-13 11:02:47 3ab36035
Davo

Dakujem za odpoved, ale nehladaj uz v mojich slovach podtexty... Ja som sa opytal, ci boli preberane, len z toho dovodu, ci mozem na ne od teba dostat odkazy, aby som sa na ne mohol pozriet..

Vobec som nezvazoval moznost, ze mohli byt odmietnute z dovodu, ze si nebol ich povodnym autorom...

Mne admin neuverejnil uz 8 clankov a tie boli uplne neutralne...?


ORANGUTAN # PejiRiwe62
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-06-13 11:43:43 3ab36035
A zas bude o kravičke a špenáte, Dávidko?

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 11 people voted )
+
2013-06-13 12:36:42 d4254012
Nízko hodnotený príspevok


kveci # GahyJula43
-
 35% ( 7 people voted )
+
2013-06-13 13:13:07 9024c224
Nízko hodnotený príspevok


Commo sapiens # DopeVope49
-
 36% ( 12 people voted )
+
2013-06-13 13:34:11 4257814c
pre Commo sapiens: a dáš jej iste aj 200 bodov za to, keď tú holotu - ale vrátane aj teba, začne likvidovať, však??? Ak totiž nepatríš medzi 150 top ľudí, si aj ty holota, moj pekny...
Mata # BakiDero40
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-06-13 13:59:35 d551dd2a
Okrem jedného príspevku, že treba vyjsť do ulíc, nikde nečítam, ČO TREBA PROTI TOMU ROBIŤ?!!! Ako ich zastaviť?! alebo čo. Alebo sa necháme požrať?!
PeterMik # VoqiFaxa78
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-06-13 18:54:24 bc7b64ac
myslím že tu ide o 100 000 hektárov lesov prevažne v severnej časti slovenska. presnejšie o lesy v okresoch kežmarok a rožňava. zákon, ktorý zlikvidoval pozemkové spoločenstvá je zákonom pre lobistov z rakúska, ktorí si vytvorením akcioviek prevedú podiely, ako bolo vyššie spomenuté. na hlasovanie o prechode z občianskeho združenia na právnickú osobu podľa zákona bude stačiť oproti doterajšej kvailfikovanej väčšine (2/3), len prostá nadpolovičná.
vkladu schopné lesné parcely budú už od 2000 m2, doteraz 5000 m2.
podiely bude prevádzať bez ohlásenia dozornému orgánu aj štát, ktorý stále hospodári s pozemkami 4,4 miliónov neznámych vlastníkov.
zákonom sa obchádza aj povinnosť predkupného práva, teda obísť sa budú dať i priami rodinný členovia v rade, a to napred(deti) ako i nazad (rodičia), pretože sa vypustil § 141 občianskeho zákonníka.
.
toto je priama likvidácia urbárskych spoločenstiev.
.
"Vládnym zákonom o pozemkových spoločenstvách slovenský parlament spáchal vlastizradnú trestnú činnosť. Vynechaním inštitútov o drobení a priamom dedičstve sa stáva tento zákon priamym nástrojom privatizácie posledného zvyšku národného bohatstva - našich lesov.
Tento zákon sa stáva novým nástrojom zahraničných lobistických skupín a umožní odpredaj podielov pozemkových a urbárskych spoločenstiev do rúk neznámych osôb.
Budeme vedieť našim potomkom vysvetliť, kde sa podeli podieli v urbároch v rozlohe 100.000 ha?"
.
pozdravujem týmto brigádnikov zo súmračnej, sis.
.
pětiletce zdar!
[/col
or]
.

Rastislav Krupka # NypiJary33
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-06-13 19:46:45 4e631e21
Priklad z praxe kam to speje: http://www.inforoznava.sk/vsetky-clanky/lukrativne
-lesy-predmetom-sporu
Ten istý rakúsky podnikateľ podoben postupoval aj v Obci Hanková... a to sú prípady len v mojom bezprostrednom okolí... Najsmutnejšie na tom je, že boli "legálne" zničené nenahraditeľné hodnoty aké predstavuje les...

Peter # VoxeJevi58
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-13 20:29:30 c35b6e41
Ja sa vam cudujem.

Financny system Fiat mien,je postaveny tak,ze kym krachne,tak musi byt 98 percent ludi oyebanych o majetok.Ak sa ich nepodari za natlacene papieriky skupit,tak ich oholi ta banda cez zakony.

Takze,98 percentam plebsu,treba dat do ruk fiat menu,dvom percentam veskere majetky.K tomu vybudovat za peniaze plebsu dobre vyzbrojene armady/casom roboticke/,aby ked tento oyeb padne,tak aby sa chudoba neburila a nedomahala spet svojich majetkov.

Ja som fakt zvedavy,kam to vsetko az dojde.harry # PahoLenu00
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-06-13 20:32:44 5b7f698f
vsetko je to len otom, ze ludia nevedia ze oni su ten zaklad na ktorom je postaveny tento system a stat, neustale ho udrzuju v realite sucasneho zapadneho sveta, aj keby im mal exekutor zobrat strechu nad hlavou, a slovensko keby nebolo na takom strategickom mieste ako je, tak po nas ani pes nestekne, ale sme v strede europy, lepsi by bol piatok, na gogle map to vyzera ako keby sa vtak vysral, takze budme radi, ze sme, ked nebudeme pride aj na zapredancou, co pri sucasnej depopulacii az tak dlho nepotrva, a ziadne mam nato im nepomoze...xixixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-14 02:38:34 560df8c5
Omyl: V clanku aj v diskusii sa niekolko krat naraza na akoze komunizmus pred rokom 89. A to je chyba, lebo ten rezim bol asi taky komunizmus ako teraz demokracia, teda ziaden komunizmus, a ani sa to tak vlastne nevolalo, volalo sa to socializmus, pojem, ktorym politicke svine kryli rozkradanie, podobne ako teraz. Dalsi omyl je spajat stranu smer s "lavicou", kedze je to antisocialna rozkradacska organizacia. Ktora pouziva osvedcene populisticke triky pre balamutenie volicov, ktori nemaju kapacitu a cas a prostriedky na analyzu. Chcelo by to dalsieho narodneho buditela ako bol napr. L. Stur.

petko # ByweLose92
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-06-14 02:39:58 5c343430
najprv ludia nechceli ploty okolo lesa, som zvedavy co povedia ked ten plot uroby ,,zahranicny investor,, pretoze slovak iba kupi a potom preda, on gazdovat na svojom vo velkom nevie, inak by sme nemali to ,,narodne hopodarstvo,, v zahranicnych rukach, a dnes by sme neboli potravinovo sebestacni na urovni somalska, som zvedavi co zacnu rozpravat herci z ,,narodnej parlamentnej radi,, ked ta ,,vyspela europa,, prestane kupovat nove auta..xixiix kde daju potom tie masy nezamestanych, asi im povedia ze tie hranice uz neexistuju(udajne) a mozu ist mukolvat na zapad v ramci volneho pohybu, v pracovnych taboroch je vzdy malo ludi, za minimalnu mzdu domorode obyvatelstvo robit nechce...xixixi ale kto nas predal a kto kupil? je sprosti ten co preda pod cenu, alebo ten co to kupi, hmm? je mi luto tych chamtivych ludi, pretoze zapredavaju okrem seba celu svoju krajnu, narod a svoj svet, ale buducnost im vysvetly co vlastne urobili, bohaty emigranty, kolko vas bude? kapitalizmus ma priodu, kazdych 6 rokou, pride kriza, naposledy zacala 2007, za chyvlu bude na chyvlu dobre, hurraaaa, angela znova vyhra volby...xixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-06-14 03:04:39 560df8c5
Bude o-blockova ... loteria, RudolfVasky # QaxoBefo57, zapasy naopak? Este by im, nech su co chcu, mozole popraskali, tak si radsej pozvlali hosti na rozcvicenie. (Asi daky novy su-druh olympiady.)
A zatial sa ten kol v zadnici len zvatsuje a zvatsuje, az nie je kde hnoj kydat. Zo susenym by sa dalo kurit, aj z emisiami povymyslat ... platinu zamenit za platenku, a nech to spliecha.
Zosmiesnit a ponizit, to s nimi! Aby zistili, co pre mnohych znamena kolena driet a ruky spinat ?!

John11146 # VexuTefo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-15 20:52:44 542a8532
Gioacchino Rossini, L'italiana in Algeri - ouverture.
Na rozcvicenie. Davy saleju. Ha.

John11146 # VexuTefo87
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-06-15 21:02:19 542a8532
Ja len toľko, že zákon neumožňuje valnemu zhromaždeniu predať podiel spoluvlastníka, každý spoluvlastník sa môže sám rozhodnúť, či svoj podiel na oddelenej časti predá alebo nie...takže žiadna krádež. Takze odporucam autorovi precitat si zakon a potom napisat novy, pravdivy clanok

oto # LuteSigu41
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-07-29 16:39:41 55a39b90
...hej ľudia kedy prestanete vyplakávať za PC a konečne naberiete odvahu?
Keby sa správali takto vaši Otcovia, žijete dnes v koncentračných táboroch a ste pestovaní pod hitlerovým potomstvom ako bezcenná otrocká sila, vaši Otcovia sa postavili skutočnému a nebezpečnému zabijakovi a vy sa bojíte nejaké hranatého fica, alebo krpatého dzurindu?
A nezačnite mi tu vyplakávať tie vaše múdre reči o tom kto a ako začal vojnu a kde je PRAVDA, jediná PRAVDA ktorá je a ktorú poznáme všetci, že ste zbabelci za PC, ktorý by chceli byť hrdinmi Slovenského národa, ale bez toho aby boli čo i len trošíčka ohrození.
...spamätajte sa, keby žili naši Otcovia, fico a zbytok vlády, by už dávno bol minulosťou.

lucifer # FaliQuva33
-
 71% ( 11 people voted )
+
2013-08-08 18:19:57 55ede031
gorily


student # QinoQula51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-12 21:39:35 55d8dc2f
uz aby som bol z tej spinavej "republiky" prec. niet uz cesty nikam. slvensko sa zmeni na cigansko-dochodcovsky stat a bude hotovo. DOVI!
mmm # TafaVojy50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-13 10:00:43 5c3e167c
neda sa o nich a o tom co robia skoro uz 25 rokov ani hovorit,ani pisat,vobec nic.Nemalo by sa o tom pisat,ani hovorit,ale treba uz konat.Je to jedno,koho zvolite,ci najmensie zlo.Kazdych par ludi co ide do politiky,su cestni a spravodlivi,a chcu to zmenit,je ich velmi malo,a ked sa dostanu do vlady,tak nic,koniec,vacsina ich lahko ovplyvni peniazmi.Tadialto cesta nevedie Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
student # QinoQula51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-13 11:07:42 55d8dc2f
Treba demonstracie,prostesty,nevolit nikoho.Odmietnut parlamentne aj prezidentske volby.V skratke,pozrite si staty norsko,finsko,svedsko a dansko,mali by sme si brat priklad.Jednou vetou,SR je vo velmi zlom stave financnom,hospodarskom,ekonomickom,do buducna zle vyhliadky,je to tu rozkradnute,nase statne podniky minimalne,zahranicne podniky maximalne,to je velmi zle Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
student # QinoQula51
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-08-13 11:08:24 55d8dc2f
kazdy bezny obcan SR,ktory si vie par veci spocitat a dat do kopy,tak vidi a vie co tu henti "pani politici" niektori so strednou skolou, a vacsina s vysokymi skolami pravnickymi,politologia,filozoficke,dokonca aj sukromne, robia,ako kradnu viditelne pred nasimi ocami bez hanby,bez chrbtovej kosti.Nemaju ziaden sucit,ohlad,ludskost nad nasimi obyvatelmi z nizkej vrstvy alebo zo strednej vrstvy.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
student # QinoQula51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-13 11:10:04 55d8dc2f

riesenie vidim,aby isli do vlady Profesori slovenskej republiky,nie nadarmo sa vravi ze je to mudrost kazdeho statu a su zodpovedni za rozvoj,vyskum,vedu,spolupracu so zahranicim,zodpovedni za absolventov,vyucbu,studium,atd...........najlepsie a idealne by bolo keby to boli profesori len z cisto technickych univerzit, v bratislave,kosiciach,zilina, a z mediciny komenskeho.

tito Profesori a tieto nase slovenske technicke univerzity drzia SR nad vodou,uroven vzdelania,a vychovavaju najlepsich absolventov s najlepsim uplatnenim.Bohuzial nas stat robi take podmienky,ze vsetci absolventi tychto spominanych technickych univerzit a este pridam z mediciny,utekaju do zapadnej europy,to je politika nasej vlady....A nie pustat do vlady absolventov sukromnych skol,pravnickych,filozofia,politologia,pedagogika,
ekonomicke skoly,manazeri,tieto skoly maju na SR zial slabu uroven,absolventi maju slabe uplatnenie..........................

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
student # QinoQula51
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-08-13 11:15:41 55d8dc2f
som student slovenskej technickej univerzity v bratislave,fakulta informacnych technologii,.........nechodte volit .....alebo odovzdajte prazdne obalky / biele papiere,,,ani parlamentne,ani prezidentske.....berte si priklad zo svajciarska..

student # QinoQula51
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-08-13 15:21:41 55d8dc2f
Myslíš, že keď svoje hlúpe revolučné kydy napíšeš kurzívou a podčiarkneš, budeš viac zaujímavejší? Takýchto žiakov akoby nakakali za kýble, ty "informatik"...!

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-08-13 15:56:44 b229fa91
Co sa nad tým pozastavujete ???!! ved ked im to stale prechádza a nikto s tým nedokáze nic urobit, ako inak to potom má vyzerat?? kazdy slovák si len pohundre pred telku/PC/pri pive popod fúzy aké je to nap*ču a to je asi tak všetko....... neviem pokial to bude takto pokracovat, ale pokial nebudeme zapojený do nejakej vojny tak sa z toho nedostaneme.... to su moje slova na ktore si spomeniete.... ten kto by chcel planovat nejaky velky protest proti tomuto systemu tak sa v tichosti stiahne do uzadia,,,, prečo??? :))))) domyslite si (určite nie svojvolne)

Maros # VigeFyli90
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-13 17:05:41 d597eca4
mne keby zobrali pozemok tak ich po jednom o d j e b e m
jozko palko # QaxeReke38
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-14 07:06:30 5f69853a
jozko palko
ak máš čím....
pozemok je "životný priestor. samozrejme nik nie je nesmreľný a na klasický hrob stačia aj 2m2, ale pokiaľ žiješ a tvoja rodina, tak žijete v nejakom priestore. aj srbi v kosove tak žili. a pozri kde to je. ani nikoho neod je bali. u nás napríklad starosta rôzne pozemky, ktoré vôbec neboli spoločnou nehnuteľnosťou, hlavne keď dedičia boli vymretý prepisoval na obec a potom ich za bagateľ, od obce=sám od seba, odkupoval pre seba a nič sa mu nestalo. dokonca aj také pozemky, kde boli dedičia, a mali od nich doklady. a tak museli iniciovať súdne konanie a obhájiť si ich, ale tie nervy a súdne trovy zaplatiť museli. to je slovensko.
takisto tu fungujú spojenectvá bývalých gardistov-komunistov (komulík=katolík krížený s komunistom) a cigáňov a bratislavských zbohatlíkov (liberálov- sulíkovcov???)(hoci je to paradoxné, a človek by povedal, že ich idei sú protichodné, ak ide o to, aby niekoho odrbali o majetok, dokážu sa spolčiť!) a vypisujú petície za výstavbu inžinierskych sietí, ulíc a domov na cudzích pozemkoch na obecný úrad, aby vyvlastnili majiteľov, "nesprávneho vierovyznania" . aj to je slovensko. takéto konanie volajú "pokrok", alebo "rozvoj obce" a berú na to príspevky z eurofondov.
nie je sa na koho ani odvolať, lebo ak si zastaneš svoje, môžeš byť obvinený z rasizmu ( asi na to zobrali do spolku tých cigošov). bohužiaľ nie som žid, aby som sa obrátil na medzinárodné sionistické organizácie, ktoré by tomu možno zabránili. aj židovské banky a investori by si prišli na svoje. takže pocit kosovských srbov poznám dobre.
je to strašné keď prekážaš "verejnému záujmu".
je to nakoniec, armagedon. tak ako je písané, kresťania budú bojovať so silami zla.

armagedon # ComySyfy37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-14 09:59:51 c350a66f
pan demonium.........ach jaj....ake kydy....o com trepes?????...ja som student...momentalne uz pracujem vo svajciarsku...a tu na SR si kludne dostudujem....teoreticky mi to moze byt jedno,ale nie je...som hrdy slovak,vlastenec,od malicka som vyrastol priamo v BA v 5rzalke,atd............ako pisali dalsi ludia po tebe,slusne komenty,mate pravdu,ale ako vidite,politici nejsu az tak blbi,a vedia to celkom slusne oklamat,zakamuflovat a maju celkom dobre plany ako kradnut,,,,,,ale tiez ako vidite da sa na to dojst,da sa to zistit a predvidat do buducna ich plany................takze otazka nestoji,co robili,co robia,co budu robit,lebo na to je odpoved stale rovnaka,kradnut,,,,,ale otazka znie CO PROTI TOMU spravit,ako zabranit tomu,aby sa dalo obyvatelstvo do kopy a drzalo spolu proti tym 150 zlodejom,atd................

student # QinoQula51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-14 13:13:46 55d8dc2f
https://www.facebook.com/GoriliStat

Gorili Stat # VoboPojo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-14 22:05:55 bca7e120
myslím, že to skončí tak, že sa sformuje tajná ľudová milícia a po jednom bude pomaly fyzicky odstraňovať všetkých zodpovedných zlodejov. Odhadujem, že po takej 5. - 10-tej sťatej hlave ostatní ujdú zo Slovenska preč a tie lesy si so sebou nevezmú a budú radi, že si so sebou zoberú tie svoje špinavé prachy. Už nech je to čím skôr.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-18 17:50:55 4e6216e1
Prestante ludia sa zdrziavat menej podstatnymi vecami ktorymi dolezite.sk doslova kypy. Vcera tu boli tieto clanky zajtra o nich uz nikto ani nezakopne a po 3 rokoch uz ani nebudete vediet co to bolo. Su to vsetko okradacky casu ludi vyhladavajucich alternativne informacie. Skutocne veci ktore treba studovat su pravda o tom ze holokaust sa nikdy nestal, hitler bol dobry clovek, sionisticke sprisahane zlo existuje a planuje vyustit konfliktami na strednom vychode 3 svetovu vojnu, s jadrovymi zbranami (maju ich izrael, pakistan, india, cina, rusko, atd..., na toto sa sionisti vyhovoria na vznik obrej globalnej hospodarskej krizy, ktora vyusti k rasovym nepokojom v europe, preto sem tito sionisticky grazli tahaju miliony neeuropskych etnik (francuzsko 6 milionov moslimov, anglicko cernochov, moslimov, skadidavia atd. postkomunisticke romov, atd. co myslite ze to spravy ked cena za chleba stupne 3x? etnika sa budu zoskupovat do svoriek a bude tu boj o prezitie. To su davno plany pripravene a po tomto pekle pridu sionisti z davno pripravenym planom aby sa krajiny zjednotili do jedneho superstatu NWO aby tak udajne uz nikdy nevznikli konflikty. Nestudujte drobne kravinky, beru vam cas. O to ide sionistom : verzia pre alternativnych ako im odradit pozornost od skutocne dolezitych veci.

Ja # WunaDymy43
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-30 14:10:39 b2290cc8

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1605 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles