Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Príde koniec náboženstva ako ho poznáme?


Príde koniec náboženstva ako ho poznáme?

Príde koniec náboženstva ako ho poznáme?

 Videá –

 https://www.youtube.com/watch ?v=kz9mrrHegJ0

https://www.youtube.com/watch ?v=lgYk8N3gF8E

https://www.youtube.com/watch ?v=NBxZXDwV02A

https://www.youtube.com/watch ?v=L1TVcZppR4I

Biblia o tom v Zjavení Jánovi  píše že je to smilnica čo smilní s kráľmi(vládcami) zeme

V 17. a 18. kapitole Zjavenia je nám dané jedno z najneblahejších a najhrozivejších varovaní obsiahnutých v celom Písme. Nachádzame tu veľkú ženu, ktorá je nazvaná "veľká pobehlica, Tajomstvo Babylon a Mater smilníc".

Tiež je označená ako mater ohavností zeme. Stojí nad všetkými a je priamym nepriateľom Ježiša Krista a vplyvu Jeho Cirkvi a jej vlastné zvodné čary zviedli všetkých od kráľov po obyvateľov zeme. Ona je Satanovou kráľovnou (Zjavenie 18:7 - "Sedím kráľovná a nie som vdovou"). Jej kúzla sú tak lákavé a mazané, že jedine tí (ako nám to hovorí Zjavenie 17:8), ktorých mená sú napísané v Knihe Života od založenia sveta, sa nebudú diviť a budú vedieť, čím ona je. Celý svet sa jej nakoniec bude klaňať a stane sa časťou nej a systému jej dcér.

Je to proti nej a jej deťom, že v tomto čase prichádzajúceho súdu Boh obrátil Svoju tvár a podľa knihy Zjavenia s ňou jedná tak, ako je hovorené o hneve Božom, ktorý má byť skoro vyliaty na bezbožný a nekajúci svet.

Kto je táto zradná žena?

Nižšie sú vypísané niektoré verše zo Zjavenia 17, ktoré umožnia čitateľovi identifikovať záchytné body, ktoré Boh dal, aby ukázal, kto je touto ženou. Fakt, že ide o ženu, ktorá podľa Zjavenia 13 má žiadosť byť uctievaná, zjavuje, že to bude náboženský systém.

Zjavenie 17:1-6, 9, 15, 18

Zj. 17:1. "A prišiel jeden zo siedmych anjelov, ktorí to mali tých sedem čiaš a prehovoril so mnou a riekol mi: Poď, ukážem ti odsúdenie tej veľkej smilnice, ktorá sedí na mnohých vodách,..." (a)

(Zj. 17:15 nám hovorí, že vody sú zástupy a národy a jazyky.)

Zj.17:2. "...s ktorou smilnili kráľovia zeme a spili sa vínom jej smilstva obyvatelia zeme."(b)

Zj.17:3. " a zaniesol ma v Duchu na púšť. A videl som ženu, ktorá sedela na šarlátovej šelme, ktorá bola plná rúhavých mien a mala sedem hláv a desať rohov."

Zj.17:4. "A žena bola odiata purpurom a šarlátom a bola pokrytá zlatom a ozdobená drahým kamením a perlami a vo svojej ruke mala zlatý pohár plný ohavností a nečistoty svojho smilstva." (c,d)

Zj.17:5. "A na svojom čele mala napísané meno: Tajomstvo, veľký Babylon, Mater smilníc a ohavností zeme."

Zj.17:6. "A videl som ženu, že bola opilá krvi svätých a krvi svedkov Ježišových. A keď som ju videl, náramne som sa divil." (e)

Zj.17:9. "Tu je zmysel, ktorý má múdrosť: sedem hláv je sedem vrchov, na ktorých sedí žena." (f)

Zj.17:15. "A povedal mi: Vody, ktoré si videl, kde sedí smilnica, sú ľudia, zástupy, národy a jazyky."

Zj.17:18. "A žena, ktorú si videl, je to veľké mesto, ktoré má kráľovstvo nad kráľmi zeme." (g)

 

Sústreďme teraz tieto miesta Písma do bodov a položme si otázku:

 

Ktorý náboženský systém --

ovláda zástupy, národy a jazyky?

zviedol kráľov a obyvateľov zeme?

je odiaty purpurom a šarlátom?

je pokrytý striebrom a zlatom?

je opitý krvou mučeníkov Ježišových?

sedí na siedmych vrchoch?

je to veľké mesto vládnuce nad kráľmi?

 

Ak nie je čitateľ dobrovoľne nevedomý, stáva sa jasným, že tu popísaný náboženský systém musí byť tá veľká cirkev Ríma; to takzvané večné mesto na siedmych vrchoch.Author: Sando # QeluKefe05
Cirkev2014-02-0456
-
 57% ( 11 people voted )
+
Pokud ho rozdrtí komplot korpokratů+státistů, tak je to možné. (V některých zemích - např. "islámských" se nakombinovali naopak církve+státismus) Spíše ale ho jen v některých zemích trochu zatlačí, ale ponechají ke spolupráci (tedy nadále kompletní komplot korpokracie+státismus+církve) a výrobě submisivních dobráckých a trpných makacích oveček.

Lekk # XaqyDefa08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 22:17:09 4e889bd4
Odporúčam pozrieť si videá v článku.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 23:07:53 5c341847
Výborné video vyvracia Darwinizmus.
sando # TivaWydi69
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-02-04 23:11:39 5c341847
Ja nemusim ani pozerat tie videa a viem co je v nich. Urcite je tam RKC. Esteze ludia su tak naivni, ze si to pozre akurat tak 0,001 krestanov. Inak by to malo vyznam rozkoly v biblii a RKC.
Komat # NiduNimu26
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-02-04 23:16:41 c35b0c0f
Este Vam nieco poradim. Skuste si predstavit boha ako jeden velky pocitac na baze kvantovej mechaniky, ktory ovlada zive bytosti nieco ako skynet v terminatorovi. Mylim sa? Toto je moja vlastna konspiracna teoria.
Komat # NiduNimu26
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-04 23:20:55 c35b0c0f
:)
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 23:22:12 c35b0c0f
loading...
ked uz analyzujete zjavenia Janovo , tak to robte spravne , ... je to o CIRKVACH AKO TAKYCH a nie len o RKC,... okrem toho JEZUITI co ovladaju RKC; su uz vsade vo vsetkych NABOZENSTVACH a nie len tam, ... vsetko co je duchovne organizovane , MAJU POD MOCOU...a vedu LUDI do narucia ANTIKRISTA !!!

milan # MatoRica16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 23:26:34 5123ba7a
Nikto sa nemusi bat, ludstvo je tak spomalene, ze este neni cas...
Ludia su dobri stavbari.

Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 23:27:55 c35b0c0f
Mýliš sa.Ľudia majú slobodnú vôľu, aj keď ich často okolnosti nútia konať proti nej.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 23:28:29 5c341847
Picovske video . Ved tam boli pozitívne veci a tá krava čo to dabovala mala tón ako keby to bolo niečo zlé a tá hudba to je choré kresťanstvo
ab # XodoCoxo69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 23:29:32 c3928313
Komat, tie videá o RKC sú pravdivé.
sando # DexePady68
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-04 23:31:47 5c341847
Tuna to mate na videjku jasnom a strucnom , o com to je ...
milan # MatoRica16
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-04 23:48:19 5123ba7a
Tu máš Komat článok o matrixe. Písal som ho pred rokom.
Odpoveď je virtuálna realita.
Celé roky sa fyzici pokúšajú pochopiť zákony fyziky, ktoré vládnu na zemi a vo vesmíre. Prečo sa im to nedarí? Vždy keď sa zdá, že už prišli veci na koreň, objaví sa ďalšia prekážka. Je to náhoda? Alebo je to úmysel.
Kvantoví fyzici, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou, že každá hmota je vo svojej podstate iba vibrácia určitého neznámeho druhu energie, ktorú nazvali Božskou časticou, nemusia byť ďaleko od pravdy.
Čo vieme o tom ako vznikol vesmír? Predpokladá sa, že vznikol z ničoho a že iba tak sa objavilo zrnko hmoty, ktoré explodovalo do obrovskej masy hmoty celého vesmíru.
Možno, ak sa to udialo takto, ako je možné, že tam bol na to voľný priestor? Ak tam ten priestor bol, tak ako vznikol? Či vznik priestoru nie je takou istou záhadou, ako vznik hmoty?
Nik to nedokáže vysvetliť, preto, že explóziu hmoty si vieme predstaviť, ale explóziu ničoho(priestoru) nie.
Je jedna teória, ktorá by to celé vysvetľovala.
Virtuálna realita z neustále sa vyvíjajúcim programom.
Áno. Jediné čo vysvetľuje celý náš stav je, že sme všetci vo virtuálnej realite.
Ak pripustíme vieru v Boha, tak on by bol v podstate celým virtuálnym prostredím, ktoré sám navrhol.
O Bohu vieme, že je duchovná bytosť. Sám v biblii o sebe prehlasuje, že je alfa a omega, čo znamená začiatok a koniec(čiže všetko). Je to stvoriteľ čo vidí všetko aj najmenšie detaily, a procesy prebiehajúce v prírode. Všetko vie a je jediný pravý Boh nad nami.
Aby sme to pochopili ,tak si predstavíme Boha ako neobmedzený počítač s vlastným rozumom a schopnosťou tvoriť. Skôr či neskôr by sa dopracoval k tomu, že si začne vytvárať zložitejšie a zložitejšie programy. Ak by mal dostatočný hardvér a softvér, tak by sa časom dopracoval k najzložitejším možným programom(Príroda a ľudia).
Čo vieme o stvorení sveta podľa Biblie?
Vieme že Boh stvoril svet svojou duchovnou silou. Čiže silou myšlienky.
Ak stvoriteľ vytvoril program, kde sa z jeho duchovnej sily (Božskej častice/Higsov bozón) vibrovaním začali tvoriť častice hmoty, a on s touto hmotou neustále drží vedomý kontakt. Tak môžeme povedať, že je všemohúci a vševidiaci. Ak od svojej energie dostáva neustále spätnú odozvu, tak v reálnom čase vie čo sa deje kdekoľvek vo vesmíre a podľa svojich zákonov, či už gravitácie či iných drží všetko tak ako to je. To by samozrejme všetko malo svoj jasný zmysel. A znamenalo by to že vo vesmíre nie je chaos ako predpokladali vedci.
Ak by to naozaj bolo takto, tak v podstate, by niektoré veci nemusel držať na svojom mieste a to hlavne v prípadoch keď sa na ne nik nedíva alebo s nimi nie je inak v interakcii. Ak by vedel už v čase tvorenia myšlienky človeka, že sa pozrie na istú vec, tak by ju v predstihu vytvoril na mieste kde má byť v okamžitom čase.
Prečo by to robil? Nevieme. Isté je že sa to podľa Kvantových fyzikov deje!
Možno, že udržiava realitu v podobe podľa obrazu našej pamäte. A to iba v našom okolí. Tam kde nik nie je sa s programom neunúval a nič tam nie je. Je možné, že tak šetrí voľnú pamäť, alebo jednoducho využíva šetrne svoj čas.
Ak pripustíme, že dokáže ovládať všetko na mikroúrovni, tak potom to, čo pociťujeme a dýchame je iba virtuálne vnímanie. Ak to pripustíme, musíme pripustiť, že v podstate neexistujeme vo fyzickom tele. To že sa v tele cítime, je tiež iba ním navrhnutý program. Naprogramovaná DNA všetkých rastlín a živočíchov je iba sofistikovanejší program. Nie sme to my. Ako je teda možné, že sa tak cítime?
Boh v Biblii tvrdí, že vzkriesi mŕtvych z hrobov. A to aj tých, ktorí zomreli pred tisícročiami. Ako ich teda môže znovuvytvoriť?
Ak drží ich DNA kód v pamäti tak môže. Ako by ale docielil, že ich myšlienky ,by boli ako pred smrťou a nie ako u novorodenca? Je na to iba jedna odpoveď.
Sme stvorení tak, že môžeme byť nesmrteľní.
Teraz síce umierame, ale miesto v jeho pamäti vyhradené danej osobe sa nevymaže, pokiaľ to on sám nezmení a nepošle Ťa do zabudnutia.
Každý človek má vlastnú časť Božskej energie. Nie tak, že by ju mohol plne kontrolovať, ale má určené hranice nadvlády nad svojou energiou. Môže sa slobodne rozhodovať, ale aj postaviť na odpor. Ostatné veci ,ako pochody tela a bunečnú úroveň ovládať nemôžeme.
Ak by sme mali svoju energiu úplne pod kontrolou, nemuseli by sme nič riešiť. Preprava vecí myšlienkou a okamžité zjavenie sa na inom mieste by nebol pre nás problém. Mohli by sme meniť tvar svojho tela a jeho funkcie podľa potreby. Presne tak ako Boh, keď tvoril.(alebo Ježiš po smrti)
Budem teraz úprimný, nik z nás nie je pripravený niesť plnú moc svojej sily. Preto nám ju zatiaľ neuvoľní. Ba dokonca sa rozhodol, že ju uvoľní iba tým, ktorí budú dostatočne zrelí.
Určil čas, kedy vytriedi svoje výtvory na tie, ktoré pôjdu ďalej a na tie, ktoré vymaže.
Dal nám indície a prikázania ako sa dopracovať k skupine, ktorá pôjde ďalej.
Keď že Boh je sám dobrého a mierumilovného srdca, chce aby ľudia, ktorí pôjdu ďalej boli na jeho obraz. Dovolil preto zlu, aby ovládlo tento svet, na určitú dobu nevyhnutnú pre vyselektovanie jedincov schopných žiť podľa jeho predstáv. Tí, ktorí pri tom zahynú budú znovu vytvorení ,ale ak neprejdú skúškou, tak ich vymaže. Každý človek od prvého Adama, až po posledného novorodenca v deň konca bude mať dosť informácií, aby si vybral či chce, alebo nechce žiť Božím zákonom.
Boh potom umožní tým, ktorí sa rozhodli pre život podľa jeho pravidiel používať svoju silu naplno. Nesmrteľnosť, bezpečie, žiadne choroby, žiadne materiálne potreby, schopnosti dnes pokladané za nadprirodzené. Toto všetko sa rozhodol Boh svojim výtvorom darovať.
Boží pôvodný zámer, keď sa rozhodol stvoriť vesmír bolo, aby sa mohol podeliť o seba s niekým. Chcel dávať lásku človeku, ktorý si to bude vážiť a nikdy by sa neobrátil proti nemu, preto že ho bude milovať, ako svojho jediného Otca. No ako vieme hneď prvý človek Adam ho sklamal. Preto sme čakali tak dlho. Tisíce rokov, aby mohol vybrať iba tých dobrých a zlo poslať do zabudnutia(vymazať ich pamäťovú stopu)
Ďakujeme ti Bože, že si nás po Adamovej zrade nezatratil a dal si nám druhú šancu žiť naveky po tvojom boku.
Sláva tvojmu pravému menu Bože“ JHVH“.

sando # TivaWydi69
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-04 23:54:09 5c341847
ab. čo pozitívne si tam videl? Satana?
sando # TivaWydi69
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-02-04 23:58:08 5c341847
Ja viem. Ked to niekto pisal, niekto mu to musel diktovat. Ten bud to vedel ako to bude, alebo to casom prisposoboval. Sando co myslis preco? Ze by reality show?
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 23:58:32 c35b0c0f
Komat,prečítaj si keď budeš mať náladu ten článok spred roka všetko vysvetľuje.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:04:39 5c341847
Tu je druhe video z článku. Buzny vRKC.
sando # TivaWydi69
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-02-05 00:08:48 5c341847
Posli link. Nechce sa mi to hladat. Co myslis, preco sa ludia stale vyvyjaju? A preco by mali byt stale viac a viac pokornejsi? Nehovorim, ze ten pocitac bude riadit myslenie, ale na kontrolu by to stacilo. Ludia si stale myslia, ze su vrcholom evolucie vesmiru, pritom moze prist niekto komu budu robit iba sluhu...
Komat # NiduNimu26
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-05 00:11:15 c35b0c0f
O šelme
sando # TivaWydi69
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-05 00:11:16 5c341847
Komat, veď som dal do príspevku.Ten dlhý text.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:13:28 5c341847
Nalozil si tam tolko, ze budem mat cely tyzden co pozerat a citat. A co CERN odtial neunikli ziadne info, lebo 7 alebo kolko rocna praca a povedia, ze sa zrazili dva atomy, hm, co ja viem...
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:20:02 c35b0c0f
Mysleli,že keď nájdu bozón, prídu na to ako všetko funguje a drží po kope.Ale to sa nestalo.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:23:59 5c341847
Sando, zober si ludstvo z globalu, od vyvoja, ja neviem, niekolko tisic rokov do zadu az po rok 1945. Po tom prisli pocitace. Co tam vidis? A stare knihy? A ta moderna technika, satelity, drony, internet. Biblia, Toru som necital a rad by som si precital aj tu staru cinsku knihu, neviem ju zohnat, ale furt nic?
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:31:04 c35b0c0f
Teraz môžu skúmať 7 rokov prečo na nič neprišli. To je veda.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:31:51 5c341847
Ja verim v Boha a je uplne jedno v akej je podobe. Mozno clovek je len zivy stroj na zdokonalovanie dusi v medzidimenzionalnom svete. Tym padom by bola biblia presna na 99%, co som si myslel, ze je na 98%. A aj to jedno percento o com som neni presvedceny je Adam a Eva, ale aj to sa da vysvetlit, ze najpr musel niekto spravit jedneho a potom ostatnych.
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:35:54 c35b0c0f
Takze bozon neni konecny? Zaujimave. Jeden chalan sem dal dobry prispevok vo viacerych castiach o vyvrateni evolucie. Ten to tam tak rozobral, ze nazval casti tela, uplne pod mikroskopom, ja neviem napr. z coho sa skladaju pluca, ze su to vsetko len stroje, zive...
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:39:09 c35b0c0f
Všetkým uniká podstata,že my nie sme vyspelejší ako predkovia. Práve naopak. Ak by teraz všetko moderné zmizlo a bol by tu raj, tak my by sme bez zla ani nevedeli žiť.Najskôr by sa vytvorili skupiny a začali by bojovať o nadvládu. Zlatokopky by čakali,kto vyhrá, aby sa pricucli. Sme zaostalý hnoj.Vďaka telke a násiliu a pod..
sando # TivaWydi69
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-05 00:44:06 5c341847
Nemozes davat vsetkych na jednu komu. Ale samozrejme v celku to tak urcite bude.
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:46:13 c35b0c0f
myslel som kopu.
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:46:45 c35b0c0f
Su len dve moznosti. Bud je biblia pravdiva uplne a sme len stroje na duse a vsetko ostatne bude fungovat v interdimenzionalnom systeme, alebo sme len stavbari na dosiahnutie mimozemskych cielov. Lebo tento usek co je ludstvo na zemi je len stotina sekundy na hodinach vesmiru.
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 00:50:27 c35b0c0f
Ale nebojte sa čudáci žiadny koniec Vášho náboženstva nepríde, ešte budete tisíce rokov veriť týmto povedačkám... :-))))))

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 01:03:45 b2284882
Máš pravdu,kde by sa tie buzny bez pracovných návykov uplatnili.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-02-05 01:16:40 5c341847
Ak je niekto B O H , tak si sam stanovuje aj fyzikalne zakony, ako bude vyzerat jeho "dielo", cize svet. Preco je ale potom vesmir taky obrovsky ? ? Zlozeny zo 100 miliard galaxii ? Nie je to Bohapuste plytvanie - hmotou, priestorom i casom ? Ved ak chcel, svet mohol byt len plocha doska na chrbte korytnacky a nad nou 7 (sedem) astralnych klenieb, nesucich hviezdy. Pripadne by stacila len jedna jedina galaxia.
Bacil # BumeGyma58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 04:35:41 c35b08e4
Bol B O H a stvoritel tohto univerza kvantovy fyzik ? ?
Bacil # BumeGyma58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 04:38:47 c35b08e4
Jej meno je Mamona.
Judaizmus a ortodoxné kresťanstvo, oveľa viac ako Islam a takmer vôbec nie Budhizmus.Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 06:47:07 51aa5d18
Z vlastnej skusenosti viem ze rozpravat sa s krestanom o RKC je strata casu, vela krat som si nebol isty ci rozpravaju kvoli tomu aby dokazali ze maju co k teme povedat alebo kvoli tomu aby ochranili svoju naivnu predstavu o tom ze tomu veria. Nech som ukazal na akykolvek dokaz o spinavosti RKC v minulosti alebo sucastnosti, tak to okamzite odmietli bez vypocutia a mlely svoje nezmysli ktorymi boli naprogramovany.. RKC je jedno velke ... ... ... ... fujha

MANN # HapuDeca18
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-02-05 07:35:21 d4254012
Sando: Pozri si na tejto stránke sekciu "Filmy a dokumenty" ..Nájdeš tam viac toho..
htt
p://www.barankova-nevesta.estranky.sk/


Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-02-05 07:55:53 57c5453a
Sando: Inak všimol som si aj video od WLC.. Dosť dobrých vecí majú až na ten lunárny shabbat a Božie meno..
Čo sa týka bludu lunárneho shabbatu spravil som menšiu prácu (DOWNLOAD): www.barankova-nevesta.estr
anky.sk/file/15/falosny-lunarny-sabat.docx
A k tomu menu.. Kristus povedal: Modlite sa takto: OTČE náš, ktorý si na nebesiach.. Mnohí dávajú dôraz na meno YHWH ..Každý si tam doplňuje podľa svojich domienok samohlásky.. Ale Biblia nazýva Boha aj ako Elohim, El Shaddaj, Adonai,.. V Novej Zmluve Kristus hovorí ako o Otcovi.. Jeho meno je nevysloviteľné.. Preto sú to zbytočné špekulácie.. Neviem ako si ty na tom, ale len tak pre info :)


Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 08:35:48 57c5453a
Patrik: to video je... ako to povedať - značne mizerný blud a ten čo ho titulkoval a písal je, musím to povedať, amatér a ignorant.
Krovak # FugePuty85
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-05 09:43:00 c3928a4c
Páči sa mi dišputa Sando - Komat - ostatní. Dovolím si k nej prispieť svojím pohľadom na vec, nie však sa jej ďalej účastniť.


Predstavte si plot z dosiek, kde je jeden vypadnutý suk, ktorým sa možno pozrieť za plot. To oko, čo sa chce pozrieť, sme my, ľudia. Čím viac sa blížime k dierke, tým sa nám otvára väčší obraz priestoru za plotom a keď sme už okom celkom pri dierke, vidíme priestor za plotom celý. Zdá sa nám teda, že vidíme všetko, lebo netušíme, že sa pozeráme dierkou len jedným smerom. Až si to uvedomíme, začneme od dierky ustupovať, čím sa nám obraz za plotom začne zmenšovať, ale ak ustúpime dostatočne ďaleko, odrazu uvidíme aj priestor pred plotom, neskôr možno aj priestor nad a pod oboma priestormi (ktorý dnes dokážeme vnímať), ktorý rozdeľuje ten všivavý plot.
Teraz sme asi v tom štádiu, kedy nevieme, či je lepšie ešte viac pristúpiť k dierke alebo radšej od nej poodstúpiť. Netušíme, čo uvidíme a práve tak netušíme, či z toho budeme nadšení alebo vydesení.
Je to podobné, ako som synovi vysvetľoval termín "rozmer" a "priestor". Ak som bod, žijem na jednom mieste - nakresli som mu bodku. Ak dokážem objaviť ďalší rozmer, urobím úkrok a už sa môžem behať po čiare - priamke. Ak objavím ďalší rozmer, urobím úkrok a behám po celom papieri (premiestňujem sa v rovine). Objavením ďalšieho rozmeru sa už môžem vyskočiť z papiera a trebárs púšťať šarkana (pohybujeme v našom dnešnom priestore). Čo ak existuje ešte ďalší rozmer (možno čas), ktorým by sme mohli urobiť úkrok - zatiaľ nevieme ako, tak ...? (To synka nadchlo.)


Majte sa. Časom sa sem vrátim pozrieť, kam až ste túto dišputu dotiahli. Držím palce. -:)

Luko # LidySesy00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-05 09:59:32 c3a87f42
Ktorý náboženský systém --

ovláda zástupy, národy a jazyky?

zviedol kráľov a obyvateľov zeme?

je odiaty purpurom a šarlátom?

je pokrytý striebrom a zlatom?

je opitý krvou mučeníkov Ježišových?

sedí na siedmych vrchoch?

je to veľké mesto vládnuce nad kráľmi?


Správna odpoveď: AMERIKA
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-02-05 11:05:41 b91d9c22
mne stale viac pripada celi vesmir ako jeden obrovsky organizmus.spodobnim ho s ludskym organizmom.ludsky organizmus sa sklada s buniek.vo vesmire su tymito bunkami planety a hviezdy. a tak ako v ludskom organizme sa tvoria a zanikaju nove bunky,tak isto aj vo vesmire vznikaju a zanikaju.tieto bunky mozu byt zdrave,alebo napadnute chorobou roznymi mikroorganizmami.nasa zem je taka nazvem to rakovinou napadnuta bunka.a tato rakovina sa zacina sirit uz aj na okolite bunky.my ludia sme ta rakovina.sme iba miniaturne primitivne organizmy ktore ziju na jednej bunke velkeho organizmu a su presvedceny o svojej velkoleposti.mozno aj na inych bunkach vo vesmirnom organizme ziju ine mikroorganizmy ktore mozno nazvat chorobou a su tam iste aj take ktore sa s organizmom naucili spolunazivat,tak isto ako v ludskom tele.otazkou ostava,kedy obranny mechanizmus vesmirneho organizmu detekuje chorobu a spusti obrannu reakciu!

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-05 11:12:54 d991c738
TNT1973
Človek dokáže byť jak chorobou, tak lekárom a tvoriteľom nádherných vecí, prečo sme si podľa teba vybrali tú prvú možnosť?

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 11:20:49 b91d9c22
Ujasnime si význam slova Boh, bohovia, každý si pod tým vysvetľuje niečo iné, chaos v hlave je dokonalý, presne taký, ako to pre JHVH vyhovuje. Bohom je pre človeka všetko, na čo mu rozum nestačí. Všetky vylepšenia biblií, nových zákonov, majú pôvod v Tóre. Ste tisíce rokov manipulovaní a zotročení tým, čo povedal JHVH. Vaše vzdelanie sa začne vtedy a tam kde a kedy skončí vaša viera vo všetky náboženstvá. Vaša viera v náboženstvá a iné duchovné produkty vám bráni nadobudnúť vedomosti. Vaša viera vás drží v otroctve ducha, ste otrokom cirkví a súkromných svetových korporácií a preto je ľudstvo ako celok v prdeli.


Všetci vás klamú, že demokracia je to najlepšie, čo človek vymyslel a všetci tomu veríte. Človek nevymyslel, bolo mu to dané, tak ako je vám daná vaša viera. Človeku je prirodzená vlastnosť nemyslieť. Čítajte Zecharia Sitchin. Možno niekto porozumie.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-05 11:52:38 55ede329
"Demokracie" je to, aby mohli mocenské složky jednat v zastoupení (například tajné služby-sloužící sami sobě pochopitelně především a manipulující pak s dalšími "komu předávají zprávy" a podobně) a zároveň nemuseli spoléhat na jednu figuru (nějakého vůdce), co je snadno odstranitelná. Je to tedy takové zřízení, aby nebylo zranitelné a aby vypadalo jako bezvýhradně respektující (a řídící se tím) "vůli" ať už "většiny" nebo kohokoli nakonec na moci se nepodílejícího ("voliče")..
Ne nadarmo je založena na 3 nejspolehlivějších režimech zároveň se porlínajíglobální Systém a to:
V některých zemích - např. "islámských" se nakombinovali církve+státismus.
Jinak například u nás cca 40 let experimentovali s téměř čistým státismem /Nyní korpokracie+státismus čím dál o něco více převažující k "Americkému stylu" ještě více korpokracie - jenom v tom tkvěl onen "převrat", církevní složka ale je odškodněna za slabší účast ve hře/
Nebyl tu "komunismus" (byla a to antikomunistická nekomunistická totalita zvaná autodiskreditačně tehdy i dnes jen mediálně a právně "komunistická" )
Kombinace se skládají vždy z těchto složek (v různě silném zastoupení té které oproti těm zbylým):
• CÍRKEVNÍ (institucionalizované náboženství, chrámové a palácové "hospodářství", "kultura" )
- Též odpovídá tak zvané "Moci soudní".
• STÁTISTICKÉ (institucionalizovaný byrokrat-národ, soc-inženýrství, nuceně kolektivistické, rozhodují o vás bez vás úřady)
- Odpovídá "Jménu zákona".
• KORPOKRATICKÉ (dnes maskovaný mediokraticky a technokraticky)
- Jde o "Výkonnou moc".
Tyto 3 prolínajícími se režimy v 1 (Systému) byly a jsou právě v různých zemích v různých poměrech a časech různě silné a dá se říci, že se přou o to, kdo bude větší svině, ale jde jim o to samé a veskrze tvoří komplot. (Má cenu kopat jakoby za jedny z nich, když za nepřítele považují člověka všechny 3???)
Dále je ještě tak zvaných 7 pilířů totality (- jde o obory a jejich psychopatie).

Souvisí to s fenoménem "dělby práce" (což je něco jiného než jak se to tváří), "specializace", "narušené vazby na zdroje" (podílení se na přístupu) , "narušené zpětné vazby" (jak osobní-všehomírné-mystika, tak společensko-právní-vlivové) a narušeného nebo nevyzrálého vztahu k přírodě (tedy prostředí pro Život všech) - což by šlo považovat za nemoc...a vztahu k druhým a sám sobě ( "Poznej sám sebe a poznáš bohy." )

Povedomi # NuxuMuri05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 12:02:22 4e88b206
Takže to, co často zvete a o co se přete jako "kapitalismus" je ve skutečnosti převažující korpokratismus+nezbytný státismus jako "pořádek" doplňující úřednictvo a vnucující ty věci nepopulární, které si nechtějí vzít na triko korpokráti a k čemu nedokázali zmanipulovat lidi, aby to "sami chtěli" nebo aby jim nic moc jiného nezbývalo. To, co zvete, že tu "byl komunismus" tak to je zase experiment s téměř "čistým" státisMem (který víceméně jakoby převzal úlohu jinak církve i korpokracie), to se ale neukázalo jako tolik perspektivní (ale náramně se jim to hodilo k diskreditaci pojmu "komunismus" se kterým to mělo pramálo co společného snad jen kromě názvu, který si dali).
Patrně režim (složka) státismus vznikl poněkud ze zájmů církví A korpokracií jako JEJICH "dítko" - je tedy zastoupen ve všech kombinacích /zatímco fůze složek církve+korpokracie nikde zjevné nevidíme/ a to jsou:
- státismus samotný ("umocněné na druhou") - např. výše zmíněný "nekomunistický komunismus"
- státismus "obohacený" církví (dnes zavedený např. v některých islámistických zemích, ale i jinde)
- státismus + korpokracie (ukázal se jako relativně zatím nejefektivnější)
- korpokracie + církve - ? Zkuste dohledat nějaký příklad.
- korpokracie samotné - ? Jen pro "vyvolené"
- církve samotné ("umocněné na druhou").

Povedomi # NuxuMuri05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 12:16:36 4e88b206
Lucifer: takže amerika je náboženský systém? Sedí na siedmych vrchoch?
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 12:17:58 c3928a4c
lucifer
pretoze sme mohli a je to ta lahsia cesta pri vybere moznosti

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 12:24:10 d991c738
Zmeny v cirkvi sa dejú už dávno.Aj cirkev musí upustiť od niektorých svojich tvrdení. Dnes sa napríklad už verejne píše,o Márii Magdaléne, že mohla byť manželkou Ježišovou.Niektoré modlitby (aj desatoro)už je pozmenené. Podstata zostáva.Cirkev už konečne občas pripustí aj omyly. Ešte keby sa nemiešala do politiky .Kňazi v kostoloch "radia" veriacim koho majú voliť.Cirkev bola vždy bohatá a ešte zbohatla . To je zmena k horšiemu.Cirkev je tiež len politika!Každá politika,je --slušne povedané---pánske huncútstvo!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 15:26:10 5b7f0a54
"Lebo v ňom žijeme, hýbeme sa a sme...." - Biblia, Skutky apoštolov 17:28.
Laco # TahiSulo73
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 21:26:28 5b7fb4dc
Podstatné je,že zmeny v cirkvi znmenajú ,že neslúžia bohu, ale komusi,kto ten smer chce.A to je satan. Buzny a pedofili v kostole? Kto tam chce posielať svoje deti je chorý.Vypáliť a ukameňovať.
sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 21:44:00 5c341847
RKC nebola nikdy skutočným kresťanstvom.Od prvých sa oddelili a ich smer sa už v počiatku nedržal písma a skutkov Apoštolov.Volali sa Mikulášska skupina a (ZjavenieJánovi)- za ich smer ich Ježiš kritizuje.Ich znakom bola hierarchia, ako biskupstvo a podobne.Hromadili majetok oklamaných vriacich.Z nich neskôr vznikla RKC. Zj 2:14-16 Mám však niečo málo proti tebe, že tam máš ľudí pridŕžajúcich sa učenia Balámovho, ktorý učil Baláka dávať pohoršenie synom izraelským, aby jedli z mäsa obetovaného modlám a smilnili. ABC15[/ur
l] Tak aj ty máš ľudí, ktorí sa podobne pridŕžajú učenia mikulášencov, čo nenávidím. ABC16[/ur
l] Kajaj sa teda! Ak nie, prídem rýchlo na teba a budem bojovať proti nim mečom svojich úst.

sando # TivaWydi69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-05 22:27:00 5c341847
tvoje antikatolícke nasadenie je markantné;
že nesie rysy demagogie a žvástu, je taktiež zrejmé.


seriozny čitateľ vníma veci komplexne a vyvážene.

wrest # TenoXyfa44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 04:10:02 25bce322
Autor článku sa "tendenčne" zameral /nielen v nadpise/na náboženstvo ktoré je viac- menej proklamované rímskymi "dejateľmi". Je to obmedzený pohľad.Koniec náboženstva ako takého je jedná vec ale zmena , "inovácia, reformácia, transformácia.." je vec druhá! Komplex náboženských "vyznaní" je štrukturalizovaný z rôznych pohľadov./napr. mono--, poly--, nete--teistické, alebo z časovo-lokačného Grécke-- Slovanské-- Egyptské../Ďalej príčiny " vzniku" náboženstiev a ich aplikácia, rozšírovanie majú svoju opodstatnenosť historickú.. dejinnú .. Jednou z príčin "výtvoru " náboženstva ako takého bolo /a možna aj je ../chcenie svojou vierou v božstvo /modlu/ vyvolať v ľuďoch strach pred trestom aj za zločiny --spáchané, utajované,...aaa.A tu je skrytá odpoveď na otázku autora: Akou mierou sa budú znižovať dôvody strachu pred trestom za zločiny úmerne sa bude meniť štruktúra! a rozsah náboženských vierovyznaní...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 06:31:54 58d4289b
Osobný všemohúci a vševediaci boh neexistuje.
Náboženstvá by mali zaniknúť, pretože ich produktom je iba zlo na zemi.
Náboženstvo nieje nič iné ako šialenstvo a všeobecne akceptovaný druh schizofrénie. :D
Amen.

Albert Hoffman # LaweSehi99
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-04 12:36:24 2e2423e2
"A.H." ,mýliš sa...

Boží Duch je všadeprítomný, všemohúci a vševediaci. Pred narodením Ježiša bol Boh iba neosobný (ako o tom svedčí aj Starý zákon), po Jeho narodení je možné stretnúť Boha už aj osobne. Bližšie vysvetlenie od Ježiša tu: http://lorber.szm.com/vej/11/vej11_075.htm (preklad je nerevidovaný)

A čo sa týka článku, tak s ním súhlasím. Zaujímavý je napr. citát: Zj.17:3. " a zaniesol ma v Duchu na púšť. A videl som ženu, ktorá sedela na šarlátovej šelme, ktorá bola plná rúhavých mien a mala sedem hláv a desať rohov."

Dnešná cirkev je naozaj púšť plná piesku a škorpiónov a zbojníkov. Dnešné cirkevné učenie je sfalšované, iba málo ľudí dokáže v tejto púšti nájsť cestu do oázy Ježišovho pôvodného pravého učenia. Väčšina ľudí namiesto toho, aby poprosili Ježiša o pomoc a dali sa viesť iba Ním, jediným pravým Pastierom, ale dávajú sa viesť v slepej viere slepými a zatvrdnutými falošnými učiteľmi a zvodcami a nasledujú nimi ukázané fatamorgány, a preto väčšina z nich duchovne hynie v tejto púšti bez vody na falošných cestách.

Preto tak, ako je predpovedané v Apokalypse, nadíde veľký súd a tiež koniec náboženstiev, ako ich dnes poznáme, a namiesto nich bude len jeden pravý Dobrý Pastier Ježiš a len jedna pravá Cirkev v srdciach ľudí, ktorí Ho počúvajú a nasledujú.

http://www.youtube.com/watch?v=supgGuf0xak

Stano # HyxaFyjo84
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-06-05 08:57:43 5057d10a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Rozpory v knize knih


Rozpory v knize knih
Mnozí zastávají názor, že vše v Bibli je pravda. Zajímalo mě, jak se sloučí dohromady tvrzení, že Písmu svatém je vše pravda s vzájemně si odporujícími výroky. Okomentoval je ...
Daně a etika
Začíná Amerika stíhat novináře?
Znalost rakouské ekonomie z vás udělá lepšího investora

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1246 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made