Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Prečo ľudia trpia toľkými chorobami?


Prečo ľudia trpia toľkými chorobami?

Prečo ľudia trpia toľkými chorobami?

Posledných 30 rokov môžeme označiť, ako roky epidémie chorôb. Obezita, cukrovka vysoký tlak krvi a psychické problémy má v rodine už asi každý človek. Pred pár rokmi to ešte také zlé nebolo, tak kde nastal zlom?

Dá sa povedať, že táto chorobnosť ktorá sa dá zhrnúť jedným pojmom- je porucha metabolizmu.

Ako sa ľudstvo dopracovalo za 30 rokov na takúto úroveň devastácie organizmu?

Hlavnou príčinou týchto chorôb je poškodenie črevnej mikroflóry. Črevná mikroflóra, čiže naše baktérie v črevách nám pomáhajú pri trávení potravy. Rozdeľujú zložité bielkoviny , tuky , cukry a iné látky na také, ktoré dokáže organizmus spotrebovať a využiť ich na obnovu poškodených častí , buniek, svalstva a podobne .

Môžeme teda povedať že sú pre nás nesmierne dôležité. Bez niektorých by sme dokonca aj zomreli. Naše baktérie sa môžu obnovovať, ale v niektorých prípadoch sa to už nedá, alebo iba veľmi pomaly.

Prečo tomu tak je?

 1. Užívanie Antibiotík. Antibiotiká sú natoľko silným jedom pre naše baktérie v črevách, že dokážu vyhubiť niektoré druhy úplne, bez možnosti obnovenia. Je to podobné ako z rastlinami,. Keď ich vyhubíte a nenecháte si semienka, tak sú navždy stratené.

Ľudia si však neuvedomujú že Antibiotika by mali brať iba vtedy, ak im hrozí smrteľná infekcia. Lekári často predpisujú antibiotika na chrípku na ktorú vôbec neúčinkujú. Pacienti by si nemali za každú cenu pýtať lieky. Mali by sa snažiť chorobu vyležať a piť veľa tekutín. Organizmus si z virózami poradí aj sám a o to bude silnejšia jeho imunita na budúce.

 1. Živočíšna výroba. Dnes si chovatelia dobytka , prasiat, či kurčiat nevedia predstaviť, že by nepoužívali antibiotiká. Ich používanie v živočíšnej výrobe pomôže udržať jedince zdravé do takej miery, aby dokázali jesť a priberať na váhe a to rýchlejšie než bez antibiotík. Prečo? Preto, že antibiotiká u zvierat zničia mikroflóru a zvieratá potom priberajú. Tento jav si všimli chovatelia a nehodlajú prestať používať antibiotiká, preto že by im klesli zisky. Zvieratá však trpia chorobami, ktoré aj u ľudí spôsobujú obezitu, cukrovku a vysoký tlak krvi a skracujú dĺžku života. Nakoľko u zvierat nie je potrebné , aby dlho žili tak to nikto nerieši.

Keď skonzumujete takéto mäso je to presne to isté, ako by ste brali antibiotiká vy sami. Presne tak isto priberiete a budete tak isto chorý , ako tie zvieratá.

Sú nejaké možnosti, ako si správnu mikroflóru obnoviť?

Keď sa narodí dieťa, jeho tráviaci trakt ešte nie je pripravený na trávenie tuhej potravy. Prečo? Preto, že nemá dostatok baktérií v črevách. Preto je veľmi dôležité, aby sa deti kojili materským mliekom. Materské mlieko pripraví náš tráviaci trakt na trávenie všetkých potrebných živín. Bez toho , aby toto v organizme dieťaťa prebehlo by sme neboli schopný jesť skoro nič. Samozrejme, že existujú aj náhrady za materské mlieko, ale tie už nemajú presne potrebné zloženie.

Dá sa dosiahnuť, aby sme mali mikroflóru v takom stave ako malé deti?

 1. Domnievam sa že ak chceme dosiahnuť to isté čo dosiahli malé deti po narodení, musíme urobiť presne to isté. Samozrejme najlepšie by bolo piť niekoľko týždňov iba materské mlieko, ale to asi nebude u väčšiny možné.

Je však potrebné postup čo najviac prispôsobiť. To znamená prestať jesť tuhú stravu a začať konzumovať mlieko a mliečne výrobky z nepasterilizovaného mlieka. Odporúčam niekoľko aspoň deň nejesť vôbec a na druhý deň začať s mlieko a acidofilným mliekom. Neskôr pridať aj brindzu a syry. Všetko je najlepšie si vyrobiť doma z nepasterilizovaného mlieka. Vydržať čo najviac dní, najlepšie aj mesiac.

 1. Keďže deti nemajú po narodení zanesené črevá ako mi, je potrebné si urobiť najprv očistu čriev. Klystírovanie by malo stačiť. Podľa niektorých vedeckých poznatkov je vhodné zaniesť novú kultúru klystírom od darcu. Darcom by malo byť malé dieťa, ktoré nemá žiadne zdravotné problémy, najlepšie rodinný príslušník. Vzorku stolice rozmiešať v nádobe s vodou bez chlóru(alebo odstatú)a klystírom ju dopraviť do čreva čo najhlbšie. Tento úkon je potrebné urobiť už počas diéty na mlieku. Inak je pravdepodobné že sa baktérie nepríjmu a vyhynú.

Po ukončení celej procedúry by mala byť vaša schopnosť tráviť potraviny na oveľa lepšej úrovni ako pred kúrou. Dôležité bude si túto mikroflóru ale aj udržať. Inak môžete jesť všetko, ale z mierou a striedať, aby mal organizmus dosť času na prispôsobenie sa novej strave.

A ako sa máme stravovať aby sme si udržali zdravú mikroflóru?

 1. Najprv je potrebné, aby sme v žiadnom prípade neprijímali ďalšie antibiotiká. Ak sa vyskytne prípad, kedy by ste išli umrieť ak nevezmete antibiotiká, -tak budiž, ale inak nie! Virózy a podobné choroby sa dajú prežiť aj bez liekov s dobrým čajom či cesnak z medom, alebo iné domáce recepty. Najlepšie sa liekom vyhýbať ako sa len dá. Ide o chemikálie často neprirodzené telu pôsobiace ako jed.
 2. Obmedziť mäso. A ak už neviete bez mäsa existovať, tak si nájsť domáceho chovateľa, ktorý svoje zvieratá kŕmi tradičným spôsobom. Napríklad kúpiť prasa a mäso naporcovať a zmraziť. Alebo kúpiť viac kurčiat a zmraziť. Aj keď sú zmrazené ich hodnota bude pre váš organizmus oveľa väčšia, ako tie v obchode.
 3. Je potrebné jesť veľa mliečnych výrobkov, hlavne také, ktoré obsahujú mliečne kultúry. Najlepšie kupovať nepasterilizované mlieko od malých farmárov a urobiť si doma jogurt (do vlažného mlieka pridáme lyžičku bieleho jogurtu z obchodu a necháme niekoľko hodín v postáť prikryté pri izbovej teplote.)a kyslé mlieko.(mlieko necháme skysnúť pri izbovej teplote) Najzdravšie sú mlieka ovčie a kozie. Preto ak je to možné kupovať bryndzu z nepasterilizovaného ovčieho mlieka a taktiež syry žinčicu a podobné pochúťky.

Mlieko z krabice či jogurty kúpené v obchode nemajú v tomto smere skoro žiadnu hodnotu nakoľko ich tepelná úprava zahubí skoro všetky baktérie.(okrem bieleho jogurtu, ten obsahuje živé baktérie, ale v malom množstve dá sa však použiť na výrobu domáceho)Recepty na domáce mliečne výrobky nájdete na internete.

Záver

Dúfam, že tieto informácie pomôžu niekomu zlepšiť svoj zdravotný stav. Ak by mala komerčná medicína záujem liečiť ľudí robilo by sa to klinicky už dávnAuthor: Sando # QeluKefe05
Zdravie2015-01-1958
-
 60% ( 10 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


Sando # QeluKefe05
-
 36% ( 4 people voted )
+
2015-01-19 21:04:18 5c341824
Uz som si povedal, ze nebudem citat ziadne prispevky na tejto stranke.
Preco vsetci hladate len zlu stranku veci? Citat pozitivny prispevok sa tu stava raritou. Vidno , ako sme vsetci negativni, presiaknuti zlobou, nevieme si vazit nikoho a hlavne ani seba.

bbbbbbbbbbb # KoteDaqy03
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-01-20 18:20:39 55f8e6c7
A co tak Fytochemie ?


Nebo obilné trávy ? Čerstvé, za studena pomalu lisované zeleninové šťávy jsou obrovským zdrojem, pro tělo vysoce příznivých, látek. Těžko sníte denně kilo mrkve, ovšem vypít ji není problém. Pokud šťávu vylisujete, podstatným způsobem zvyšuje využitelnost trávicím organizmem a rychlost působení na lidský organizmus.
Při lisování obilných tráv, které se ještě v padesátých letech prodávaly v lékárnách, je využitelnost obilních džusů pro lidské tělo zásadní. Víte, jaký je nejoblíbenější džus v Japonsku ? Mladý ječmen. Po sklenici čistě přírodní šťávy se budete rychle cítit skvěle. A není to ani drahé. Vždyť například kilo mrkve je v ceně kolem 10 Kč.
V čerstvých za studena pomalu lisovaných šťávách jsou obrovským přínosem enzymy. Nyní se ale podívejme na fytochemikálie.
Fytochemikálie Jsou látky, které si vytvářejí rostliny. Pro člověka mají velký vliv jako látky pro omlazování, detoxikaci, a antioxidační účinky. Pokud jíte ovoce a zeleninu, vstřebatelnost látek je kolem 17 %, navíc trávení trvá 3 – 6 hodin. Pijete – li vylisované šťávy, využitelnost se zvyšuje na 65 % a dobra trávení se snižuje na 10 až 15 minut. Jde tedy o „rychlé nakopnutí organizmu“.
Polyfenolyhtt
p://www.zstyl.cz/co-jime/136-cer

stve-zeleninove-stavy-zdravi-ktere-chutna-fytochem
ikalie

Ada Dom # JolaKofo15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-20 19:48:44 4faafecd

Ada Dom # JolaKofo15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-20 19:50:34 4faafecd
Ada Dom
Podľa mňa šťava z kila mrkvy nie je to isté ako kilo mrkvy, pretože chýba vláknina.
Aj tá je pre zdravú črevnú mikroflóru a trávenie dôležitá.
Šťava z ovocia alebo zeleniny je len šťava !
Lepšie je rozmixovať celý plod. To dá človeku viac ! ?

Garfield # VuqyWeqi18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-21 05:40:00 42f951c9
Samozrejme dalsia uvaga nap...
Stale tu boli choroby ale... nikto ich nediagnostikoval a tak sa ludia citili zdravy a umierali a trpeli nevedno koli comu...
Ano mozno im pomahal "placebo" efekt ked to nevedeli nezuzovali ich zle myslienky a mozno im to jemne prospelo ako ked teraz vies ze nieco mas a trapi ta to a urcite sa toto odrazi na psichyke.
Tot vsio...

Peter Novak # SehiFage77
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-01-21 06:58:05 d90c3664
loading...
Sando aj teraz ti vypadlo v mne r za S...
Hlavne tvoj laicky predvedeny recept na jogurt ma pobavil...
Mimoxhodm aj v masovych vyrobkoch su probiotika, v tych fermentovanych.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 07:25:57 59ad0eb9
A ak niekto bude pit stavicky, s pocitom, ze bude zdravy, doj.be si akurat tak peristaltiku
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 07:27:20 59ad0eb9
Ak by Boh /priroda, evolucia.../ chcel aby clovek vypil liter mrkvovej stavy, urcite by niekde rastol strom odstavovnik, na ktorom by rastli odstavovace :-)
Ano, kto nedokaze do seba dostat vitaminy inou cestou nech si odstavy raz za cas deci-dva, ale netreba to prehant. Ludsky orgazmus nie je na taketo soky stavany.
Jest treba vsetko a s mierou!

capko # KivySoke83
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-01-21 08:33:49 5f666d50
Na tému "epidémie civilizačných chorôb" - Herbar Jenča, Zentrich:

"...K tomu jeden malý příklad z historie. V roce 1800 zemřelo ve Vídni asi 11000 osob, z toho skoro 4 000 na pravé neštovice. V roce 1801 bylo zavedeno očkování proti neštovicím a počet úmrtí na tuto nemoc klesl na pouhých 200 osob. Ale zarážející je, že celkový počet úmrtí za tento rok činil opět zhruba 11 000. Objevily se totiž jiné, nové nemoci jako například TBC, záškrt, skrofulóza apod. Teprve s odstupem času se úmrtnost zmenšila, a sice vlivem zlepšení výživy obyvatel a zlepšením hygienických
podmínek."
- inak povedané ľudia budú zomierať zhruba rovnako, otázka je čo to spôsobí.

A k radám:
...antibiotiká ak sú na mieste sú použiteľné.
...obmedziť mäso je rozhodne dobrý nápad, bez ohľadu na jeho zdroj.
...jesť dlhodobo veľa mliečnych výrobkov nie je dobrý nápad

...a šťavy... Obvykle to ľuďom nejaký čas prospieva. Dlhodobo to však obvykle skončí tým, že si zničí trávenie.

Krovak # FugePuty85
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-21 11:22:30 c35b200d
Krovak presne, poznam ludi, co zacali s terajsim hitom smoothies a maju problem sa vys.at.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 11:25:53 59ad0eb9
Krovak presne opacne ako si pisal. co najviac mliecnych vyrobkov, tepelne spracovane maso, vajcia, zivocisne tuky. ale obmedzit ine veci, chlieb, zemiaky cukry, skroby. postuduj daco o kwasnievskeho optimalnej strave. vyskusane a funguje vynikajuco. kazdy nech sa zariadi po svojom
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 11:35:12 d9777929Ukážky z knihy :

Otázka : Stvoritel velmi dukladne vyprojektoval své dílo – cloveka. Vybavil ho dokonale fungujícími smysly, pohybovými a vnitrními orgány. Nezapomnel na sebemenší detaily, napr. na odolnost. Zapomnel mu dát instrukcní lekci k obsluze vlastního organizmu?
Odpoveď : Ta lekce se uskutecnila, jenže potom se dostavila rada velmi podivných událostí, které vedly k tomu, že lidem se v hlavách všechno popletlo. Buh naprogramoval cloveka a celou prírodu tak, že je rozdelil na dve skupiny: na požírace a požírané. Pro požírané je pastvina, pro požírace vše ostatní. Avšak clovek, kterému se v hlave všechno pomíchalo, pomíchal vše i ve svém hrnecku. Tuky, bílkoviny, sacharidy. Bylo mu jedno, co jí a v jakém pomeru. Rozvoj a úpadek veškerých civilizací to jasne
dosvedcují. Liška, která bude žrát brambory, uhyne nebo degeneruje. Stejne dopadne i clovek, který zhreší proti prirozenému rádu. Hrozí mu vymrení.


Aha uz chapem....

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 11:58:18 59ad0eb9
Ale zabudol, ze pri jedeni nemozeme dychat....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 11:59:02 59ad0eb9
Biela múka je najhoršia potravina. Žiaľ, základná. Jeme to skoro so všetkým. Nuž, semiačka sú pre vtáčiky, dvojitozubce a hlodavce.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 12:19:23 b229e0dd
A este by ma Fero zaujimalo, preco si na tuto stravu neprisiel sam....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 12:26:35 59ad0eb9
Fero: na jednej strane hovoríš o tom, že takto a takto, na druhej strane "nech sa každý zariadi sám".
To čo som písal výchadza z tradičnej čínskej medicíny. Mlieko a mliečne výrobky sú príliš zachladzujúce a zvlhčujúce na to aby si ich konzumoval denne a veľa. Základom stravy, ktorá vyhovuje väčšine sú polysacharidy, teda obilniny (nie pečivo, ale kaše!) a zelenina (napr. koreňová zelenina obsahuje tiež veľa škrobov). Mäso tak do 10% (ideálne 5). Biely cukor ideálne vôbec. A minimum surovej stravy, keď už nič iné aspoň blanšírovať, alebo variť v pare.
Vysoko proteínová strava do istej miery funguje, ale riziko srdcovocievnych problémov je vysoké.

Toto čo píšeš a úlety ako šťavy a vitariánstvo zvládne bez ujmy pár percent ľudí, väčšina si tým z dlhodobého hľadiska uženie iba problémy. Tiež overené, nie len na sebe.

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 12:34:58 c35b200d
Rafael, nemam problem sa nechat poucit, este k tomu ak si to mozem aj sam vyskusat. ale prijat nejaky nazor na zaklade nejakej autority, ked sa mi to zda hlupost, problem mam.

placacka, skus vynechavat chlieb a akekolvek pecivo. uvidis, ze po case sa ti vobec nebude zdat potrebne ho jest

Fero # LifuRoru61
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-21 12:36:51 d9777929
ak si pleties nazor s teoriou, je mi ta ozaj uprimne luto.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 13:44:51 59ad0eb9
no mne sa zda hlupost to, ak niekto napise, ze clovek je dokonale stvorenie priamo od boha a napriek tomu sme sa evolucne vyvinuli tak, ze sa mozme pri jedeni zadusit. Asi toto nebol spravny nazor, navyse ani vedecka teoria a to je velky rozdiel, uplne dokonca irelevantne je to, kto to povedal. lebo na rozdiel od blbych nazorov, ktore ma na svedomi vacsinou blby clovek, vedecka teoria moze pochadzat aj od blbeho a stale to ma dokazovaciu hodnotu.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 14:01:32 59ad0eb9
Krovak, nemozes niekoho nutit ist po nejakej ceste. mozes mu ju ukazat a rozhodnut sa musi sam. a ta strava, o ktorej som pisal je vysokotucna, nie vysoko proteinova.
skus si nieco nastudovat o vplyve pitia chlorovanej vody na srdcovocievne choroby. alebo skus pit vodu z horkseho pramena, ak mas moznost a uvidis aky to ma vplyv.

Rafael. uz som si zvykol, ze nedokazes inak uvazovat, iba v tom co mas nastudovane v ramci nejakych vedeckych teorii. ked si myslis, ze to je dokonaly mechanizmus prosim. ale je hlupe odsudzovat nejaky nazor len preto, lebo nesplna nejake atributy.

Fero # LifuRoru61
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-21 14:37:59 d9777929
ja nemam nic proti nazoru, ale na zaklade nazoru nikdy nebudu lietat lietadla, fungovat satelity, ci cokolvek ine. A to rozlisuje prave to, co ty odmietas, teda tie atributy od subj. pocitu. Ludia mali taky nazor pred 150 rokmi, ze rychlost vyssia ako 30 km je pre cloveka nevhodna, ze dokonca sa pri takej rychlosti nemoze ani nadychnut. To bol nazor, nie teoria, lebo nesplnala prave to, co ty vzdy odmietas, tie atributy. A preto ak niekto vyslovi nazor, ze clovek je dokonale bozie dielo, je hlupak, lebo nema to za prve tie atributy a za druhe je omameny antropocentrizmom, co tiez deformuje jeho uvazovanie.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 14:43:10 59ad0eb9
Fero: Vnímal som to takto: na jednej strane povieš "jedinú správnu cestu" (z Tvojho pohľadu) a potom sa tváriš ako benevolentný kamarát, každý nech sa zariadi sám. Prišlo mi to komické, nič viac.

Dobre, podľa popisu to nebolo jasné, tipol som vedľa. Tak Ti z prvej môžem povedač, že vysokotučná strava zaťažuje Slezinu (v našom ponímaní trávenie) a tým v prvej rade spôsobuje hromadenie vlhkosti a hlienov (v našom ponímaní hlavne tuku, nie je to však iba to). Ak na takej strave fičíš dlhodobejšie (rád by som videl Tvoj jedálniček), zaujímalo by ma ako si na tom so stolicou, čo by bol taký prvý príznak či niečo nie je v poriadku. Chodíš raz denne, stolica je formovaná, tmavohnedá, bez zápachu, tuhá, ani nie pastózna? Ak áno pravdepodobne patríš k minorite tých, ktorí to zvládajú. Ak nie mal by si zvážiť jej vhodnosť pre seba.

"skus si nieco nastudovat o vplyve pitia chlorovanej vody na srdcovocievne choroby. alebo skus pit vodu z horkseho pramena, ak mas moznost a uvidis aky to ma vplyv" - čiže ak budem piť vodu z horského prameňa nebudem mať srdcovocievne choroby, ktoré nemám ani teraz?

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 14:59:52 c35b200d
Je urcite spravne ak takuto formu stravy si da Inuita, ale v nasich koncinach to asi nie je vhodne. Mozno ma autor tejto stravy pribuznych na Aljaske, no ale u nas je to trochu evolucne ine. Ak by si dal Inuitovi strapec rajcin a plechovku oliv, asi skonci velmi skoro. Rovnako ako ani pre teba tato strava urcite dlhodobo nebude vhodnym riesenim. Potom si zasa osvojis nazor nejakeho ineho hlupaka ale s pocitom, ze uvazujes sam a bez nazorov inych.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 15:04:51 59ad0eb9
"Potom si zasa osvojis nazor nejakeho ineho hlupaka ale s pocitom, ze uvazujes sam a bez nazorov inych."sebakritika prisla necakane :)

LenkaB # LyroKomo25
-
 53% ( 5 people voted )
+
2015-01-21 15:41:47 509a8e08

Rafael, ak by sme sa riadili tvojimi skostnatenymi pristupmi, este dnes by si chodil peso. ak niekto vyslovi nazor, vedecky podlozeny, nemusi sa zatazovat nejakymi atributmi a pod.. zbytocne to brzdi. uvazjuci clovek preskuma kazdy nazor a urcite ho nebude selektovat na zaklade nejakych atributov.

Krovak, nevnimam to ako jedinu spravnu cestu. pisal som ti, co mam vyskusane. jest vela tukov je zle, ak s nimi jes aj ine veci. dolezite je co s cim kombinujes. skus si len tak preletiet o com je to stravovanie. existovalo aj zdravotnicke stredisko, kde sa ludia liecili pomocou toho stravovania. volalo sa arkadia.
nie je to ziadna eskimacka strava. u nas ludia takisto ziju vysoko v horach, kde je obtiazne pestovat vela zeleniny. to stravovanie zeleninu nevylucuje, vylucuje skor ovocie s vela cukrami. inak najdlhsie ludia ziju v horskom prostredii. stolicu mam v poriadku, neboj sa nic :)
ak nepijes pramenitu vodu, neznamena to hned, ze budes mat choroby. to, ze je chlorovana, to je to co ludom neprospieva z dlhodobeho hladiska urcite.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 15:44:24 d9777929
Lenka, dobre som sa zasmial :DDD
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 15:45:43 d9777929
fero: "liečebne" existovali tôzne. Panätám sa na príklad dvoch v USA, kde jedna fungovala takmer výlučne na rastlinnej strave, druhá takmer výlučne an tukoch. Zakladateľ tej prvej nechal svoje telo na pitvu a cievy mal ako mladík, čo sa tuším o tom druhom povedať nedalo. Tak či tak ako jedni tak druhí mali celkom pochopiteľný sklon k špecifickým problémom práve v závislosti od stravy.
no a k tej vode - v kontexte druhého príspevku "a uvidis aky to ma vplyv" znamená, že neuvidím.

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 15:57:10 c35b200d
Ak tu niekto tvrdí, že mlieko je nezdrave piť, tak nech mi vysvetlí prečo potom všetci prežijú v zdraví, ked nás po narodení možno aj do troch rokov kojí rodič? Prečo potom nezdochnú zvieratá a to sa týka všetkých cicavcov, keď ich mláďatá pijú mlieko? Ja si pamätám, že pred desiatkami rokov pastieri boli poriadný chlapi práve z pitia mlieka a jedenia syrov. nič iné totiž nemali, možno ak im niekto vymenil za kúsok chleba.Nezomreli na pitie mlieka, ale naopak boli zdravší a vitálnejší, ako dnešný ľudia.
Sando # QeluKefe05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 16:12:28 5c341824
Sando: skúsim takto.
Zjavne sa mýliš, že všetci v zdraví prežijú aj do troch rokov. Prejdi sa po cintoríne. Porozprávaj sa s mamičkami o detských problémoch. Rodič, teda skôr konkrétne matka kojí materinským mliekom, nie kravským. Navyše dieťa v tých rokoch brutálne rýchlo rastie, preto potrebuje náležite výživnú látku akou je materinské mlieko (okrem iných jeho účinkov). A tým sa vlastne dostávame k jadru pudla: mlieko je silne jinové, hutné, vyživujúce, zvlhčujúce. Ak potrebuješ nabrať silu po TBC mlieko je úplne super. Ak fyzicky makáš a spáliš to, tiež to nebude taký problém (to tak na margo tých tvojich zidealizovaných pastierov). Vieš, keď robíš body building a kupuješ si srvátku a podobné doplnk je to OK. Pokiaľ si ale "kancelárska krysa" a tvoj najväčší pohyb je od stola na obed a večer od telky do postele a pcháš do seba povedzme proteíny tak si asi trochu magor.

Zároveň zabúdaš na to, že ľudia dávnejšie jedli aj napríklad kaše (a nie len kvasený chlieb), menej mäsa (lebo nebolo), pohybovali sa, boli viac na čerstvom vzduchu, vyprážané vôbec atd, atd. Môj obľúbený príklad, keď sa oháňaš históriou je tento: v stredoeurópskej kuchyni sa ešte asi sto rokov dozadu !bežne! používalo dvadsať druhov koreňovej zeleniny. Schválne skús si len tak pre seba vymenovať len desať.

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 16:25:42 c35b200d
Ja si myslím, že okrem mlieka neexistuje nič, čo by opravilo vyhubenú črevnú kultúru. Mlieko je totiž pôvodcom tých baktérií, ktoré v črevách máme mať. Keď dieťa po narodení zaqčne piť mlieko, tak sa v jeho tráviacom trakte usídlia baktérie z mlieka. Baktérie sú pre každého človeka jedinečné. Je to preto, že baktérie tráviaceho traktu sa vyvíjajú za pomoci DNA konkrétneho jedinca a preberajú časti jeho DNA, ktoré im neskôr slúžia ako základná matrica na množenie sa. Všetky baktérie sa delia podľa svojho určenia a každý druh má za účel rozkladať iné látky , napríklad bielkoviny, cukry, tuky, ale aj ich rôzne variácie či iné látky, ktoré sa dostanú do tela. Hlavný dôvod prečo je pre človeka potrebná mikroflóra je ten, že ak by ju nemal zomieral by na podvíživu a to aj keby jedol koľkokoľvek. Jeho telo by nedokázalo živiny prijať do krvi vo využiteľnej podobe, práve naopk by sa potraviny stali jedom a veľmi ťažko by sa organizmus zbavoval takých látok z krvi. Toto sa dnes presne deje. Alergie, pocit únavy a otravy po jedle a rôzne pocity netrávenia ,dokonca bolesti hlavy, či hnačky.
Sando # QeluKefe05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 16:32:06 5c341824
Krovak, asi si nepochopil, že článok opisuje hlavne, ako si obnoviť zničenú črevnú mikroflóru. A je určite pravda, že by sašlo mnoho spôsobov, ako sa správne stravovať, ale to môžeš až vtedy, keď budeš mať dobrú mikroflóru a trávenie. Inak ti bude špatne po každej strave. Ja mám taký problém teraz. Bral som dlhodobo antibiotiká a zničil som si mikroflóru tak, že nemôžem nič jesť. Časté záply a zvýšená kyselina močová mi devastujú telo. Bolesti hlavy po jedle a pocit otravy. Ak si neopravím črevnú mikroflóru, tak onedlho dotanem cukrovku a budem na odpis. Jediná nádej je, že mi mlieková diéta zaberie.
Sando # QeluKefe05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 16:42:59 5c341824
Sando, za pokus nič nedáš, možno ti to vyjde. Prišiel si ale s článkom, ktorý som podľa mojich skúseností oponoval. len by som ťa rád uppozornil na to, že ak sa budeš zároveň stravovať rozumne, mikrofloru obnovíš rýchlejšie.
Možno by som Ti vedel dať zopár rád, ak by si chcel - zvlášť z oblasti byliniek. to ale asi radšej mailom
krovak # GobuTyxo79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 17:40:44 42f951cc
Ja len viem, že dospelej mačke nie je vhodné dávať piť mlieko.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-01-21 20:03:21 bc7b649f
Prečo? Čo mačka zdochne? A ako to vedia tí odborníci? Veď komerčná medicína je absolútne nedôveryhodná. Už 20 rokov sa píše že objavili liek na rakovinu a nííííč.............
Sando # QeluKefe05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-21 20:51:01 5c341824
Krovak, rastlinna strava je super v kombinacii s tukmi :) inak materske mlieko je nenahraditelna strava pre dieta. a cim dlhsie je kojene, tym je vyspelejsie, odolnejsie, zdravsie. z coho je to mlieko zlozene ?
voda z horskeho pramena preslo pridodnym cyklom, kdezto voda z kohutika nie. ma to viacero vplyvov, neboj sa

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 07:34:30 d9777929
Fero: tak rozmýšľam nad vetou: "voda z horskeho pramena preslo pridodnym cyklom, kdezto voda z kohutika nie".
Čo si predstavuješ pod pojmom "prirodný cyklus"? A ak tým myslíš to čo ja, potom je otázka kde sa podľa Teba berie voda z kohútika.

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 09:13:54 c35b200d


nazor, vedecky podlozeny,


Fero presne toto si vystihol, preco nazory, ci dogmy cirkvi tak uspesne museli ustupit vedeckym teoriam, lebo obsahovali prave tie atributy, ktore stale odnietas.
Preto by si ty so svojimi nazormi stale chodil peso s predstavitelmi nabozenstva, len kvoli tomu, ze doteraz si nepochopil svoj skostnateny pristup.

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 09:16:05 59ad0eb9
Sando okrem mlieka nic? Si ale neskuseny .....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 09:20:44 59ad0eb9


Čo si predstavuješ pod pojmom "prirodný cyklus"? A ak tým myslíš to čo ja, potom je otázka kde sa podľa Teba berie voda z kohútika.


Asi ho nosia v bandaskach a cisternach do Vodarni....

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 09:23:52 59ad0eb9
Krovak, odporucam knihu od Olofa Andersona: Ziva voda
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 10:49:43 d9777929
Fero: keď to nevieš pár vetami vysvetliť asi tomu veľmi nerozumieš. Keď tomu nerozumieš, tak sa tým neoháňaj.
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 10:55:17 c35b200d
Zaujimava odvodzovacka Krovak. hlavne, ze ty tomu rozumies. strata casu s tebou
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 11:11:09 d9777929
Fero: dal som Ti jednoduchú otázku: V čom voda z vodovodu neprešla niečim čo si nazval "prírodný cyklus". Presnejšie čo to podľa Teba ten "prírodný cyklus" je. Ty ma odkážeš na nejakú knihu. Naozaj prejav vysokej diskusnej úrovne. A keďže som večný optimista, tak iba predpokladám, že to iba nevieš vysvetliť.
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 11:18:08 c35b200d
Asi to bude zasa len jeho nazor....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 11:34:38 59ad0eb9
Krovak, mozes zacat tym, ze v prirode voda nejde nikde ocelovymi trubkami, ani nikde taky pohyb, aky je v potrubiach nevykonava. preto ti to tu nerozpisujem, lebo to je obsirna tema. ked si vynucujes nieco na zaklade nejakej diskusnej urovne, tak ta vyvediem z iluzie o urovni tejto stranky.
ked si optimista, predpokladas, ze to neviem vysvetlit ? naozaj prejav optimizmu :DDD

Diskusny velikan orangutan, nevedel som, ze navstevujes omse. ake to je ? bol som v zivote tak 3x, to nestaci na uceleny nazor, akym disponujes ty. co noveho v australii, kde udajne byvas? musi to byt tazke po nociach travit cas na dolezite.sk

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 11:56:52 d9777929
Ja som pochopil, ze je to obsirna tema, preto to takto vysvetlil, mne to uplne staci, lebo je to predsa jeho nazor a aj ked nie vedecky, je jeho a my, co nevieme nic o vede, lebo lipneme na vedeckych poznatkoch, skratka nechapeme nevedecke vysvetlenie od vedca, pracujuceho, ci pohybujuceho sa v labaku.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 12:40:00 59ad0eb9
A kedze stare kultury boli na daleko vyssej urovni poznania ako sme teraz my, radsej vyhynuli, ako by mali pit vodu z vodovodu.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 12:43:13 59ad0eb9
Fero: no a dostávame sa k tomu, že aj tá voda "prešla prírodným cyklom", len bola následne znehodnotená, hm?
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 13:06:21 c35b200d
Rafael, mozes si precitat. je to kniha lesneho inziniera, autora mnohych pristrojov na zaklade vlastnosti vody. ale chapem, ze ty veris len svojim knazom. inak zaujimave, ty si nesmrtelny ?

Krovak, nie. voda z kohutiku je z vrtu, kdezto voda vyvierajuca na povrch je ina. bol skonstruovany aj tzv. revitalizcany pristroj, ktory kopiroval proces, ktorym voda prejde od spadnutia v podobe zrazok az po nasledne pramenenie na povrch. ma vynikajuce vysledky. autor sa vola Schauberger

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 13:16:01 d9777929
Ferinko, kukni napr. sem: http://vypadni.sk/sk/GeoObject/Detail/1410 na Slovensku veľmi často neplatí, že "voda z kohutiku je z vrtu".
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 13:20:34 c35b200d
Fero o vlastnostiach studnicnej vody sme sa bavili spolu uz pred rokmi, ja viem, ze je kvalitnejsia, aspon co sa tyka vplyvu na zubny kaz. Ostatne veci zacnem pozorovat az potom, co naozaj z tvojho pohladu budem nesmrtelny. Ale kedze si asi nezacitil prichut sarkazmu, ktory rad robis, ale rad na sebe nemas, je jasne, ze sice vies vela veci, len si ch nikdy na verejnost nedal.

A mimochodom, ak voda ma pamat, ako zistis, ktora uz bola vo vodovode?

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 13:21:20 59ad0eb9
neboj Rafael, sarkazmu trochu znesiem. vsak ako by inak vyzerali nase nekonecne, racionalne a vzdy konstruktivne diskusie ? inak tu knihu ti odporucam. naozaj uplne detaily, mikrozmeny teploty v prameni, pohyb vody atd. su velmi vyznamne. dokonca aj ako to dokazu niektore zvierata vyuzivat. napr. zaujimave bolo aky velky malo vyliatie kybla teplej vody do potoka na pohyb pstruha. alebo zlozenie rastlinstva pri prameni a o kus dalej, ake je odlisne. zaujimave.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 13:39:17 d9777929
Fero nebodaj tam pise v naznakoch o evolucii, adaptacii a selekcii?
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 13:52:22 59ad0eb9
olof alexandersson? rad si ju precitam

Tebe odporucam J. Diamonda a Wilsona

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 14:00:41 59ad0eb9
Rafael, o evolucii sa tam nepise. je to vedecka kniha :)
a ake knihy si mam precitat od dotycnych ? prvy krat o nich citam

orangutan, ked budes robit s tym kyanidom bacha. nie ze to zmiesas s nejakou kyselinou a nadychnes sa. to by bol na teba skaredy pohlad :DDD

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 14:04:51 d9777929


Rafael, o evolucii sa tam nepise. je to vedecka kniha :)

zasa sarkazmus?
Kolaps. Osudy lidskych spolecnosti


Rozmanitost zivota

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-22 14:11:07 59ad0eb9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
se   š
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ilegálna žltá


Ilegálna žltá
Pätnásťročnému Tommiemu Roseovi zo Salfordu v Anglicku hrozí vylúčenie zo školy. Dôvodom je nosenie zakázaných predmetov a prevádzkovanie čierneho trhu v škole.
ČELJABINSKÝ METEOR 2.0? OBROVITÝ ZÁBLESK NAD RUSKÝM URALEM OHROMIL MÍSTNÍ I VĚDCE
Jak nám dotace ničí morálku?
Trumponomika: Dobrá pro byznys, špatná pro trh

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1423 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made