Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Policisté týrali taserem otce snažícího se zachránit svého 3letého synka z hořícího domu


											Policisté týrali taserem otce snažícího se zachránit svého 3letého synka z hořícího domu

Otci v Lousianě v Missouri policisté zabránili, aby zachránil svého 3letého synka z hořícího domu tím, že jej třikrát zasáhli taserem za pokus o vstup do hořící budovy. 

Požár začal v přízemním dětském pokoji, když rodiče spali v ložnici. Batole spalo nahoře ve své ložnici.

 

"Tohle je prostě bezcitné. Jak mohli být tak bezcitní?"


Poté, co rodiče probudil zápach kouře, povedlo se jim, když před tím zavolali 911, dostat se ven. Nevlastní otec Ryan Miller pak vykopl přední dveře budovy, když přijížděla policie a hasiči.

 

Dům byl pro hasiče příliš horký, aby to do něj vstupovali, ale když se do něj pokusil jít Miller, aby zachránil svého nevlastního synka, zabránili mu v tom, a pak ho policista třikrát zpražil taserem.

 

"Zkusil se dostat zpátky do domu, aby zachránil dítě," řekla KHQA babička Lori Miller. "Mého syna odtáhli do vězení, protože se pokoušel zachránit svého synka."

3letého Riley Millera později našli mrtvého u dveří jeho ložnice a dům byl zcela zničen.

"Tohle je prostě bezcitné. Jak mohli být tak bezcitní?" řekla švagrová Emily Miller. "A zatímco jen tak postávali kolem a čekali na hasiče, co by to muselo být za policajta, kdyby zkusil zachránit tříletého chlapce?"


Tohle je snad nejhorší příklad toho, jak se současní policisté dopouští takového chování, které se vymyká racionálnímu vysvětlení.

 

Počínaje tím, že lidem úplně zbytečně střílí psy, přes násilné vpády lidem domů bez příčiny, po posílání SWAT zásahových týmů, aby řešily drobné domácí hádky, tak se policajti rychle přetváří na predátorskou sílu, která už jen málo slouží jiným funkcím než terorizování veřejnosti.

 

Samotný rozsah policejní brutality na všech úrovních je teď už tak chronický, že mnozí lidé už doporučují ani v případě zločinu policii nevolat, protože v mnoha případech oni situaci ještě nesmírně zhorší, často s násilnými následky.

 

Když se veřejnost už tolik bojí policie, že jsou raději tichými obětmi zločinu, než aby riskovali, že přijde ta temná strana zákona, tak se společnost přetváří na tyranii.

Je třeba, aby ti odpovědní policisté, kteří ctí ústavu a opravdu ve službě usilují o službu veřejnosti, policejní brutalitu při každé příležitosti odsuzovali, protože oni jsou pak očerněni spolu s tím, a vytváří to klima strachu a nedůvěry – jedovatý koktejl, který se jen zřídka dostane mimo kontrolu, aniž by nezafungoval jako bourací koule svobody a svobodné společnosti.

 

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-11-058
-
 50% ( 2 people voted )
+
Ktovie, ako to presne bolo? Ja to vidím z popisu takto: Došlo k požiaru. Oheň sa šíri v tých amerických paplndeklových búdach, ktorým honosne hovoria domy, veľmi rýchlo. Tak tomu bolo i v tomto prípade, čo dosvedčuje veta, ktorá autorovi - citlivcovi, nedopatrením unikla - "Dům byl pro hasiče příliš horký, aby to do něj vstupovali..." Požiar už bol príliš rozšírený a ťažko zvládnuteľný aj pre profesionálny hasičský zbor s príslušnou technikou. Napriek tomu sa majiteľ domu v afekte domáhal vstupu doň. Nemožno mu to v princípe zazlievať, veď tam mal decko. Ale - a teraz vážne: Polícia konala profesionálne a správne! Skúste uhádnuť prečo? (Pomôcka: odhoďte vtieravo vnucovanú precitlivelosť a použite logiku a zapojte zdravý rozum.)
Pandemonium # DaruJete36
-
 64% ( 15 people voted )
+
2013-11-05 17:14:06 bc7b649f
To ho mali nechať vniknúť do horiaceho domu, aby zomrel aj on? Veď potom by rodina žalovala políciu, že mu to dovolili a nespravili nič proti takémuto pokusu o sebevraždu. Také vystrelovače elektriny by sa hodili aj našim policajtom, lebo čo dneska robia kadejakí drogisti a potetovaní, to je už moc. Počmárané budovy v meste, zvratky po chodníkoch, poprepracané kontajnery. Keby tí sopliaci vedeli, že im hrozí elektrická šleha, hneď by sa správali slušnejšie. To je chyba, že dnešných mladých nesmeli v škole byť, tak sa ničoho neboja, lebo nevedia, čo je bolesť. Aspoň policajti by ich to mohli teraz naučiť, keby mali tie vystrelovače. V Amerike asi mali podobný problém a nechali ho prerásť, tak sa nedivme, že polícia tam musí byť tvrdá voči spratkom a kadejakým rozvracačom.
Roman Lakatos # JofaXabi36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-05 17:19:02 9ec3c791
V podstate je hrozne ked vam v dome zhori dieta...
.
Aky to musi byt pocit, ked k vam prileti raketa, rozmlati domy, zabije vam ze nu a zo tri deti, dalsie dve zmrzaci, vam odtrhne nohu, takze viete, ze aj ked prezijete sa o ne nebudete vedet postarat a americka vlada to nazve "collateral damage"?

one # KeneGydu10
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-05 17:46:01 bcfc97a6
"Tohle je prostě bezcitné. Jak mohli být tak bezcitní?" řekla švagrová Emily Miller. "A zatímco jen tak postávali kolem a čekali na hasiče, co by to muselo být za policajta, kdyby zkusil zachránit tříletého chlapce?"
citajte poriadne, hasici prisli az potom. pandemonium a lakatos, vy nemate deti? keby ste mali, tak by ste si mozno s dostatocnou davkou entuziazmu, vedeli predstavit, co by ste robili v ulohe toho chlapa. nehovoriac o tom, ze to dieta bolo pri dverach..., a potom sa vzite do toho dietata, co si asi mohlo mysliet kratko pred smrtou...ako kricalo na svojho ocka...
chcete mi povedat, ze mate take chadne hlavy, a neriskovali by ste nic, pre svoje dieta? ak by vam popalilo obe ruky, ale zachranili by ste dieta, to je podla vas vela na riskovanie??? co by ste vymenili za zivot dietata?


fatima # VamoHura49
-
 61% ( 8 people voted )
+
2013-11-05 20:50:53 5f669f74
Fatimka, ty si taká jednoduchá sliepočka, až je to milé...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-11-05 21:01:36 bc7b649f
Neviem čím to je ,ale keď vidím,že sa prihlási Pandemonium tak mám nutkanie povedať Ježišu Kriste či to vidíš čo napísal?Chcela by som ťa vidieť čo by si robil,keby tebe horelo dieťa? Ten chudák veril,že by možno pomohol a profesionálny zbor hasičov asi bol málo profesionálny. Ten človek bude do smrti žiť s tým,žeby možno pomohol.
Pandemonium ,---prečo máš taký pocit,že ženy treba urážať? Keď už tak sliepočky sú užitočné.Kohút vie len kikiríkať na tom svojom hnojisku.

Jambo # CapuSuxo47
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-11-05 21:36:55 5f667bdb
loading...
objektívne povedané: je to emotívne ladený článok, bez posúdenia oboch strán, s cieľom jediným - negatívne naladiť proti polícii.
na druhej strane, každý normálny rodič by urobil všetko pre záchranu svojho dieťaťa, a teda položil by aj život. policia mohla sebaobetovaniu zabrániť aj inak, ako použitím donucovania.
nechápem prispievateľa
Pandemonium # DaruJete36,
prečo urážaš fatima # VamoHura49, čo zlé tam napísala?
alebo si už celkom zaslepený svojou nadutosťou?
pozdravujem.klifton # GexiSosy84
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-06 03:42:38 5f66cb0f
Fatima:
"Poté, co rodiče probudil zápach kouře, povedlo se jim, když ABCpřed[/ur
l] tím zavolali 911, dostat se ven. Nevlastní otec Ryan Miller pak vykopl přední dveře budovy, když přijížděla policie a hasiči."
"Dům byl pro hasiče příliš horký, aby to do něj vstupovali, ale když se do něj pokusil jít Miller, aby zachránil ABCsvého[/
url] nevlastního synka, zabránili mu v tom, a pak ho policista třikrát zpražil taserem."


a ty spomenieš vetu: "Tohle je prostě bezcitné. Jak mohli být tak bezcitní?" řekla švagrová Emily Miller. "A zatímco jen tak postávali kolem a čekali na hasiče, co by to muselo být za policajta, kdyby zkusil zachránit tříletého chlapce?"
Povedzme si otvorene, ten chlap jednal ako musel lebo chcel zachrániť syna. Hasiči jednali ako museli, pretože už sa nedalo nič robiť. A policajti tiež jednali ako museli keď zastavili chlapa, ktorý sa (síce hrdinsky) chcel dobrovoľne upáliť.

A potom príde nejaký kvázi žurnalista, ktorý začne riešiť vraj policajnú brutalitu.

Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-06 09:39:12 c3928a4c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
ť   je
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

ZDRAVOTNÍ SESTRA ODHALUJE PĚT BODŮ, ČEHO NEJČASTĚJI LIDÉ LITUJÍ NA SMRTELNÉ POSTELI


ZDRAVOTNÍ SESTRA ODHALUJE PĚT BODŮ, ČEHO NEJČASTĚJI LIDÉ LITUJÍ NA SMRTELNÉ POSTELI
Dlouhá léta jsem pracovala v zařízeních paliativní péče. Moji pacienti byli ti, co odešli z domu a přišli k nám zemřít. Bydlela jsem s nimi během posledních 3 až 12 týdnů jejich ž...
Bitcoin opäť láme rekordy
O hrůzách státního školství
Čím hůře, tím lépe

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0296 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage