Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Polícia je pre verejnosť nebezpečnejšia než zločinci


Polícia je pre verejnosť nebezpečnejšia než zločinci

Bezočivo násilní psychopati už netýrajú iba menšiny – nastala lovecká sezóna na nás všetkých. Najnovšou obeťou je drobná mladá biela matka dvoch malých detí.

Najhoršia hrozba voči Američanom prichádza od ich vlastnej štátnej moci.

Na federálnej úrovni je hrozbou už siedma vojna (Sýria) za posledných dvanásť rokov, ktorá povedie k ôsmej a deviatej (Iránu a Libanonu) a potom k nukleárnej vojne s Ruskom a Čínou.

Zločineckí psychopati vo Washingtone premrhali bilióny dolárov na svoje vojny, vraždenie a vypudenie miliónov moslimov, zatiaľ čo milióny amerických občanov bolo vyhnaných zo svojich domovov a boli zničené ich kariéry. Dnes je celá sieť sociálneho zabezpečenia osekávaná, takže Washington môže financovať viac vojen.

Na štátnej a miestnej úrovni každý Američan čelí brutálnym ozbrojeným psychopatom známym ako polícia. "Zákon a poriadok" konzervatívcov a "súcit" liberálov mlčí, zatiaľ čo policajní psychopati týrajú deti a babičky, vraždia invalidov s amputovanými nohami na vozíčkoch, vylamujú dvere na zlých adresách, zabíjajú domácich miláčikov a desia obyvateľov, mieriac do tvárí detí automatickými zbraňami.

Americká polícia neplní žiadnu pozitívnu funkciu. Predstavuje oveľa väčšiu hrozbu pre občanov ako sú zločinci, ktorí pracujú bez policajného odznaku. Američania by boli vo väčšom bezpečí, ak by bola polícia zrušená.

Polícia bola zmilitarizovaná a rozsiahlo federalizovaná Pentagónom a gestapáckou vnútornou bezpečnosťou. Úlohou federálnej vlády pri vyzbrojení štátnej a miestnej polície armádnymi zbraňami, vrátane tankov a tréningu ich použitia, malo za cieľ v podstate dostať políciu spod štátnej a vládnej kontroly. Bez ohľadu na to, aký brutálny je policajný dôstojník, je zriedkavé, aby bol potrestaný viac ako niekoľkomesačným suspendovaním – zvyčajne s plným platom – pokiaľ sa v hlásení nepríde na to, že vlastne neurobil nič zlého.

V súčasnej Amerike vraždí polícia beztrestne. Všetko, čo musia psychopati povedať, je: "Myslel som si, že jeho peňaženka je zbraň," alebo "Museli sme použiť taser na chlapa ležiaceho v bezvedomí na zemi, pretože nechcel počúvnuť naše príkazy, aby vstal."

Existuje nespočetné množstvo prípadov, keď 110-kilový psychopat v uniforme zmlátil do modra a čierna 50-kilovú ženu. Alebo spútal a odviezol do väzenia 6 – 7-ročných chlapcov za hádku na školskom ihrisku.

Mnoho Američanov sa utešuje chybným presvedčením, že toto sa deje len menšinám, o ktorých sa domnievajú, že si to zaslúžia, ale psychopati používajú bezdôvodne svoju moc proti všetkým. Americká polícia je brutálny kriminálny gang mimo civilnej kontroly.

Nevysvetliteľná sila, ktorú má polícia, vždy lákala psychopatov. Budete mať šťastie, ak narazíte iba na tyranov, ale policajné sily priťahujú hlavne jedincov, ktorých teší zraňovať ľudí a deptať ich. Násilie na verejnosti je dôvodom, prečo psychopati vstupujú do radov polície.

Volanie na políciu je riskantným podnikom. Často je to práve osoba, ktorá požiada o pomoc, alebo nejaký nevinný človek, ktorý skončí brutálne zavraždený políciou. Napríklad 15. septembra uviedla CNN prípad mladého muža, ktorý havaroval s autom a išiel do blízkeho domu po pomoc. Žena, paranoidná vďaka "vojne proti zločinu," si myslela, že je v ohrození a zavolala políciu. Keď prišla polícia, mladík pribehol k nim a polícia ho zastrelila. http://www.cnn.com/2013/09/15/justice/no rth-carolina-police-shooting/

Ľudia, ktorí hovoria, že riešením je lepší policajný výcvik si neuvedomujú, ako trénuje polícia. Polícia je vyškolená vnímať verejnosť ako nepriateľa a využiť maximálnu silu. Sledoval som, ako miestne policajné sily trénujú. Dve alebo tri desiatky dôstojníkov súčasne vyprázdnilo svoje vysokokapacitné zásobníky na rovnaký terč, najmenej 300 striel vystrelených na jeden cieľ. Účelom je úplne zničiť všetko pred hlavňou zbrane.

Americkí žalobcovia sa vyrovnajú polícii z hľadiska psychopatov vo svojich radoch. Spojené štáty, to "svetlo sveta", nielenže má najvyššie percento svojej populácie vo väzení zo všetkých krajín sveta, ale má aj najväčší absolútny počet ľudí vo väzení. Väzenská populácia USA je v absolútnych číslach oveľa väčšia, než väzenská populácia Číny a Indie, krajín so štvornásobkom americkej populácie.

Skúste nájsť prokurátora, ktorému záleží na vine či nevine obvineného, ktorého má vo svojich pazúroch. Všetkých prokurátorov zaujíma iba počet rozsudkov. Čím vyšší počet rozsudkov, tým je väčší jeho úspech – aj keby bol každý odsúdený nevinný. Čím má vyšší počet rozsudkov, tým je väčšia pravdepodobnosť, že môže kandidovať na verejnú funkciu.

Mnoho prokurátorov – ako Rudy Giuliani – sa zameriava na známe osoby, aby mohli získať popularitu vďaka menu svojich obetí.

Americký justičný systém slúži politickým ambíciám prokurátorov a vražednej žiadostivosti policajných psychopatov. Slúži ziskom majiteľov privatizovaných väzníc, ktorí potrebujú vysokú vyťaženosť pre svoje účtovníctvo.

Ale môžete staviť svoj život, že americký justičný systém neslúži spravodlivosti.

Počas písania tohto príspevku som googloval výraz "police brutality" a Google mi vrátil 4,1 milióna výsledkov. Ak sa pokúsi niekto vygooglovať "police brutality videos" zistí, že existuje viac videí, ako môže pozrieť za celý život. A to sú výsledky len tej policajnej brutality, ktorá mala svedkov a bola zachytená na kameru.

Zdá sa, že fakty podporujú verziu, ktorá hovorí, že polícia v USA sa dopúšťa viac zločinov a násilných činov voči verejnosti než kriminálnici, ktorí nenosia odznaky. Podľa kriminálnych štatistík FBI (http://www.fbi.gov/about-us/cjis/ucr/cr ime-in-the-u.s/2010/crime-in-the-u.s.-20 10/summary) za rok 2010 bolo spáchaných 1 246 248 násilných trestných činov osobami bez policajného odznaku. Treba mať na mysli, že definícia násilného trestného činu môže byť veľmi široká. Napríklad aj strčenie do niekoho iného je považované za útok. Ak si dvaja ľudia v rámci argumentácie vyložia svoje názory päsťami, obaja spáchali útok. Avšak, aj s takto širokou definíciou násilného trestného činu, sú policajné útoky početnejšie a nebezpečnejšie, pretože je zvykom, že viacerí suroví násilníci s odznakom a nadváhou útočia a používajú tasery proti jedinej osobe.

Správy o policajnej brutalite sú samozrejmosťou, ale sotva sa niečo niekedy s tým urobilo. Napríklad 10. septembra hlásila AlterNet, že houstonská polícia v Texase neustále mláti a vraždí miestnych obyvateľov.
(http://www.alternet.org/investigation s/cops-are-beating-unarmed-suspect-nearl y-every-day-houston)

Hrozba, ktorú pre verejnosť znamenajú policajní psychopati, rýchlo rastie. Minulého roku 19. júla napísal Wall Street Journal: "Vyzbrojení bojovou rétorikou a armádnou výzbrojou – od bajonetov a automatických pušiek M-16 až po obrnené transportéry – americké policajné zložky prijali myslenie, ktoré bolo predtým určené iba pre bojiská. Vojna proti drogám a najnovšie antiterorizmus po 9/11 vytvorili novú postavu na scéne USA: po zuby ozbrojený policajt–bojovník, pripravený tvrdo zasahovať voči páchateľom a rastúcemu ohrozeniu známych amerických slobôd.

Wall Street Journal, noviny establišmentu, to musia podať tak pekne, ako sa len dá. Holým faktom je, že dnešní policajti v nepriestrelných vestách, s útočnými zbraňami, granátmi a tankami tu nie sú na to, aby zatýkali podozrivých z trestnej činnosti. Stoja tu a očakávajú protesty verejnosti, testujúcej ústavné práva, ktoré by mohli rozbiť.

rise_warrior_cop

Potlačenie verejných protestov je taktiež cieľom ministerstva pre vnútornú bezpečnosť, federálnej polovojenskej policajnej sily, ktorá je novým vylepšením Spojených štátov. Nikto so zdravým rozumom si nemôže myslieť, že obrovská militarizovaná polícia bola vytvorená kvôli "hrozbe terorizmu". Teroristi sú takí vzácni, že FBI medzi nich zahŕňa aj dementných ľudí a zaťahuje ich do sprisahaní, takže "hrozba terorizmu" môže byť udržiavaná pri živote medzi verejnosťou.

Americká verejnosť má príliš vymyté mozgy na to, aby sa mohla brániť sama. Vezmite do úvahy skutočnosť, že policajti len zriedkakedy čelia akýmkoľvek následkom, keď vraždia občanov. Vtedy nikdy nepočujeme políciu kričať, ale ak občan zabije nejakého arogantného policajného tyrana, médiá okamžite vyrážajú do útoku: "Vrah policajtov, vrah policajtov." Krik neprestane, kým nie je vrah policajta popravený.

Tak dlho, ako budú vymývané mozgy verejnosti naďalej akceptovať, že policajné životy sú cennejšie ako ich vlastné, budú občania naďalej brutálne vraždení policajnými psychopatmi.

Spomínam si na dobu, keď polícia bola iná. Ak došlo k bitke, polícia ju rozohnala. Ak to bol prípad ľudí, ktorí dospeli k pästnej výmene po diskusii, nenasledovali žiadne postihy. Ak to bol jasný prípad napadnutia, s výnimkou brutálneho útoku alebo za použitia zbrane, polícia zvyčajne nechala na obeť, aby podala obvinenie.

Keď som žil v Anglicku, polícia chodila riešiť bitky ozbrojená iba svojimi obuškami.

Kedy a prečo sa to všetko pokazilo? Medzi pravdepodobné príčiny patrí rast populácie v mestách, nápor prisťahovalectva do stabilných a predvídateľných štvrtí, vojna proti drogám a riadenie konzultantmi, ktorí boli povolaní na zvýšenie efektivity, a ktorí zamerali políciu na kvantitatívne výsledky – ako je počet zadržaní – namiesto tradičných cieľov, ako je udržiavanie pokoja a vyšetrovanie zistených trestných činov.

Každý krok na ceste zodpovednosti bol odstránený, aby bolo možné ľahšie zatknúť zločincov a drogových dílerov. "Vojna proti teroru" bola ďalším krokom, ktorý viedol k militarizácii polície.

Náhrada súdneho konania za dohodu s obhajobou znamenalo, že policajné vyšetrovanie prestalo byť testované pred súdom, prípadne podporilo obhajobu, zvyčajne nájdením fiktívneho nezávažného zločinu pri vyjednávaní s obhajobou. Polícia zistila, že všetko, čo prokurátor potrebuje, je obvinenie, a že len málo závisí na policajnom vyšetrovaní. Policajná práca sa stala nedbalou. Je jednoduchšie nájsť podozrivého, ktorý má záznam o spáchaní podobného trestného činu.

Ako spravodlivosť ustúpila cieľu, zmenila sa aj kvalita ľudí v polícii. Idealisti zistili, že ich motivácia sa nezlučovala s metódami, zatiaľ čo tyrani a psychopati boli priťahovaní neobmedzenou silou.

Veľa viny je možné pripísať konzervatívcom za ich "zákon a poriadok". Pred rokmi, keď liberáli v New Yorku začali pozorovať rastúcu panovačnosť polície, vyzývali na civilný dohľad nad políciou. Konzervatívci, ako William F. Buckley z National Review, sa rozzúrili a vyhlásili, že akýkoľvek dohľad nad políciou by ju ochromil a zapríčinil explóziu zločinu.

Konzervatívci nevideli žiadnu hrozbu v polícii, len v snahe volať políciu na zodpovednosť. Pokiaľ je mi známe, myslia si to stále.

Čo sme mohli sledovať ako policajnú reakciu na bombový útok počas Bostonského maratónu naznačuje, že situácia je nenapraviteľná. Jedno z najrozľahlejších miest krajiny – 100 štvorcových míľ – bolo pevne uzavreté a nikomu nebolo povolené opustiť svoj domov, zatiaľ čo 10-tisíc ťažko ozbrojených policajtov, v podstate frontových vojakov vyzbrojených tankami, vnikali do domácností a riadili ich spoza hlavní pušiek. Ospravedlnením pre túto bezprecedentnú gestapácku akciu bolo hľadanie jedného zraneného 19-ročného chlapca.

To, že k takejto úplne zbytočnej a protiústavnej udalosti mohlo dôjsť v Bostone bez odvolania zodpovedných úradníkov z ich postov ukazuje, že "krajina slobody" už viac neexistuje. Americká populácia minulosti, podozrievajúca vládu a žiarlivá na svoje slobody, bola nahradená ustrašenými ľuďmi s vymytými mozgami, ktorých obvykle nazývame "ovce".

Autor: Paul Craig Roberts, bývalý námestník ministra financií USA a bývalý zástupca šéfredaktora denníka Wall Street Journal

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: Paul Craig Roberts http://www.protiprudu.org/policia -je-pre-verejnost-nebezpecnejsia-nez-zlo cinci/Author: Paul Craig Roberts # KypeSobi49
Svet2013-09-2611
-
 81% ( 21 people voted )
+
Ale niekto môže mať s polície aj radosť ako tento humorista

montenegro # NycyQywa82
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-09-26 17:44:40 5057d10a
pekný článok
gomez # JoraPiko08
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-26 18:39:11 4e625305
Je "zábavné", že v druhom slobodnom Švajčiarsku chodia po uliciach policajti so samopalmi. No hlavne, že je demokracia a sloboda.
MrProper # JewuQowo48
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-09-26 21:31:44 5be9f92a
Nízko hodnotený príspevok


TNT1973 # HamuQeno04
-
 39% ( 8 people voted )
+
2013-09-26 21:54:29 d991c727
montenegro,,
Pojal som podozrenie,že na tom mandle-lachtajúcom jutup zvratku si ty..

Uhádol som??

:-DDDD

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 22:43:28 5e91e48d
Houston. Mame problem. Figury vidia do nasho bordelu.
xerox # DisyRyle03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 06:22:33 42575070
loading...
Len Chicago ma rocne stovky tisic staznosti na fizlov a zaplati odskodne stovky milionov dolacov
xerox # DisyRyle03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 06:33:11 42575070
Začína Orwell 1984
smolko # MilyNavi35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 09:13:20 c3a84692
smolko # MilyNavi35:

nezačína, ten je už v plnom prúde!!!

klifton # GexiSosy84
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-27 09:25:27 5f672da7
Toto je jedna strana mince. Sruhou je skorumpovane sudnictvo. V skutocnosti sa nejedna o nic nove a je to realita bezneho zivota. To len sa im podarilo namalovat kopu hnoja na ruzovo.
The tragic reality of the world's biggest corrupt legal system -America's rigged courts, bribed judges, fake and phony trials, extortion by lawyers, and over 2 million prisoners in the USA gulag. Why USA "justice" is not like in Hollywood movies, and why YOU could be the next victim on USA territory - innocent and sent to prison, or strapped to a table and put to death; or robbed of your life savings by American lawyers.
http://www.injusticexposed.org/
http://www.scribd.com/doc/18456320/-Presumption-of
-Guilt-CultureDrotarNYC # XateSimi13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 17:56:28 4079836a
Joplins
Asi by som mal toho neposlušného Zelenku trochu skrotiť-potrestať a dať mu čo chce do análiku :)
Potom bude možno krotkejší

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 20:58:49 5057d10a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   d
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Země, která představuje největší hrozbu míru, je...							
				Země, která představuje největší hrozbu míru, je...
V uplynulém roce jsme byli svědky krveprolití v Sýrii a Iráku, bouří v Egyptě, anarchie ve Střední Africe, hrozeb od jaderně vyzbrojené Severní Koreje a čínského vojenského předv...
Keď minimálna mzda dobehne ministra práce
Katolícka cirkev je sekta. Faktograficky dokázané!
Proč po tučném hloupneme?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0325 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne