Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Podivné zvuky: Vedecký výskum alebo znak apokalypsy?


Podivné zvuky: Vedecký výskum alebo znak apokalypsy?

Sú podivné zvuky, ktoré ľudia počujú po celom svete od roku 2011 výsledkom projektu "NASA Blue Beam," alebo znamením blížiacej sa apokalypsy? Niektorí ľudia veria, že môže ísť buď o vedecký výskum, alebo hrozbu totálnej invázie. Projekt "Modrý lúč" je o vytvorení gigantickej vesmírnej svetelnej show za použitia 3D hologramov, laserových obrazov a zvuku. S využitím dvojcestnej telepatickej komunikácie, vlnová technológia podobná princípom, ktoré využíval HAARP môže dosiahnuť hocikoho na zemi.

Počítačom koordinované vytváranie hologramov je relatívne bežným zjavom v Číne, najčastejšie ide o demonštrovanie technológie a o pobavenie obyvateľstva. Technológia ale môže byť použitá aj iným spôsobom. Odvrátenie univerzálnej hrozby zjednotením ľudstva, sa ľahko stáva atraktívnou myšlienkou.

 

Ešte donedávna sa mnohí z nás riadili pravidlom, "čo nevidím – neverím." Veci sa zmenili. Dnes možno vidieť čokoľvek. To čo nemožno, je veriť vlastným očiam.

 

"Blue Beam" projekt je najvedeckejšou, no určite aj najspornejšou NASA teóriou.

 

Niektorí sa domnievajú, že projekt je súčasťou väčšieho sprisahania, ktoré zahŕňa NASA a prípadný vznik nového náboženstva. Na čele novovzniknutého náboženstva by mohol stáť antikrist, ktorý nastolí Nový svetový poriadok. Technologické vymoženosti by mohli zohrať významnú úlohu v tzv. "druhom príchode."

 

Podľa Wikipédie, druhý príchod, tiež Parusia, podľa presvedčenia väčšiny kresťanských cirkví zavŕši dejiny ľudstva i celého vesmíru. Viera je založená na pasážach z kanonického evanjelia a eschatologických motívoch. Príchod Ježiša Krista na konci vekov mal znamenať vzkriesenie mŕtvych a slávnostne vykonaný Posledný súd.

 

Vedci skúmajú podivné zvuky v snahe nájsť vysvetlenie. Posledný záznam pochádzal z južného New Jersey a bol popísaný ako bzučanie, alebo trasľavý hukot. Prichádzal z oblastí Galloway, Franklin a Wild Crest, ktoré sú vzdialené as 100 míľ na pobreží a smerom do vnútrozemia. Fenomén by bol ľahko vysvetliteľný seizmickou aktivitou, USGS ale žiadnu aktivitu nezaznamenalo.

Webová stránka Discovery uvádza:

Podľa správ Borneo Post, "ručanie oblohy" bolo počuť nad Kota Samarahan, od druhej, alebo tretej ráno až do východu slnka, počas dvoch dní. Podľa správ, vystrašení obyvatelia opísali zvuk ako hlasné šušťanie a zvuky pripomínajúce chrápanie. Zvuky boli zaznamenané aj v noci a neskôr sa objavili na YouTube. Minister pre vedu, technológie a inovácie podal veľmi jednoduché vysvetlenie. Hluk mal spôsobiť tlakový test kotla v továrni na výrobu palmového oleja.

 

Vo všeobecnosti výskumníci a vedci neboli schopní určiť, alebo potvrdiť zdroj neobyčajných zvukov. Nazdávajú sa, že brum mohlo vytvoriť narážanie podmorských vĺn na kontinentálne prahy, čo spôsobilo vibrácie. Samozrejme na You Tube sa objavili falošné videá s falošnými zvukmi, ktoré boli vytvorené rôzne po svete. Jeden z najneobyčajnejších zvukov bol zaznamenaný začiatkom roku 1990, obyvateľmi z Taos v Novom Mexiku.

Podľa Globalnews:

Video zverejnené na YouTube s názvom "Strange Sounds in Terrace, BC Canada..." spôsobilo nárast aktivity na stránkach sociálnych sietí. Podľa lokálnej Kimberly Wookey (tridsaťtri ročnej pracujúcej matky štyroch detí) nešlo o prvý prípad výskytu zvukov. Wookey hovorí, že prvýkrát počula zvuky v júni a opisuje ich ako melódiu.

Myslela som, že niekto vyrábal hudbu veľmi zlou hrou na hudobný nástroj.

Keď počula zvuky druhý krát, vzala kameru a asi desať minút nahrala.

 

Ide o veľmi desivý zvuk, ak neviete čo ho spôsobuje. Mesto Terrace prevzalo za zvuky zodpovednosť podaním vysvetlenia na FB stránke. Pripravovali sa zemné práce v okolí kopca a zvuk údajne spôsobila radlica cestného zrovnávača.

Niektorí tvrdia, že všetky podobné zvuky majú veľmi jednoduché vedecké vysvetlenie, a že tí, ktorí veria, že zvuky majú nadprirodzený pôvod ignorujú jasné dôkazy a údaje, ktoré je ľahko získať jednoduchým pozorovaním. Ľudská myseľ má tendenciu veriť v to čo chce.

Skeptici hovoria o duchoch, konšpiráciách, proroctvách a ďalších nadprirodzených javoch. Ide o vrodenú túžbu vytvoriť spojenie medzi vecami, ktoré v skutočnosti spojené nie sú, vytvoriť poriadok z chaosu. Ďalší sú schopní vidieť "tváre" v oblakoch a počuť jasné slová v spleti skomolených zvukov jednoducho preto, že ľudský mozog pracuje určitým spôsobom, reaguje na slová, tváre kategorizuje a rozpoznáva.

 

Zaujímavým príkladom inšpirácie vesmírnym životom, je článok Glenna Greenwalda (The Guardian) z pätnásteho septembra, v ktorom priblížil mentalitu ľudí z NSA. Podľa Greenwalda, armádne stredisko pre intel a bezpečnosť, zahŕňalo informačné "Dominance Center," navrhnuté hollywoodskym dizajnérom v snahe simulovať veliteľský mostík vesmírnej lode Enterprise zo Star Treku. (Čítate dobre). Chrómové panely, počítačové stanice, obrovský monitor na čelnej stene a dvere. Interiérové posúvne dvere, čo vydajú zvuk, neodmysliteľné "vhuš" pri otvorení, alebo keď sa zasunú.

 

UFO posadnutosť elít, ktorá naberá momentum, môžeme pozorovať už niekoľko rokov. Zanovité popieranie sa zmenilo na takmer oslavu "reálnych" možností, čomu sa prispôsobila rétorika.

Znamená podobné konštatovanie, že mimozemské hrozby neexistujú? Planéta Zem, bola predsa pod vplyvom externých síl odpradávna. Vytvorená agenda najskôr škodí práci serióznych ufológov. Ako tvrdia zasvätení, "tieto veci sú okolo nás." Eventuálnu prítomnosť "vesmírnych" lodí nad hlavným mestom to ale nevysvetlí. Tí, ktorí sa problematikou zaoberajú do detailov sa nazdávajú, že existencia vesmírneho života nemá s anti-gravitačnou technológiou (podľa očitých svedkov – občas aj s opadanou farbou) zaparkovanou v hangároch, až tak veľa spoločné.

Podobný názor zastávajú viacerí rádio prezentátori a autori, ktorí problematiku pokrývajú vzhľadom na jej charakter, ako otvorenej eventuality.

Extrakt: Jones, Icke show, 2012

 

Čo si myslíte vy? Sú podivné zvuky, ktoré počuť rôzne po svete súčasťou NASA projektu, alebo znamením apokalypsy? Ak máte chuť a čas, nechajte komentár.

 

Zdroje:

Guardian Express (Vegas)
J. Grace Ortigas;
The Guardian;
Wikipédia;Author: Sound # LipiJopy49
Svet2013-12-1910
-
 50% ( 4 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


333 # RyneRuqu84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2013-12-19 23:32:27 55d88d6a
v bibli Ježiš jasne vravi ten kto uveril srdcom našiel PánaBoha stvoriteľa neba i zeme,a že Ježiš je cesta i brana k nemu,a taky nikda nezabludi,lebo jeho vieramu to nedovolí,


a tak mi je ľuto všetkych čo sa obratili chrbtom k PánuBohu stvoriteľovi neba i zeme ,presvedčený o svojej velkej mudrosti popierajuc jeho stvorenie zeme i neba i človeka,,a tak koli tomu boli uveeni vo svoju sprostoť,presvedčení o svojej mudrosti,


len mudry človek a to skutočne mudry vie, že všetko nevie,lebo je tak mudry, že mu to dojde,

333 # RyneRuqu84
-
 58% ( 9 people voted )
+
2013-12-19 23:39:57 55d88d6a
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11370
-jak-bude-vypadat-prichod-antikrista-a-apokalypsa-
i-mnozi-knezi-budou-slouzit-satanovi.aspx
filip # WyboCeci64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-20 08:36:04 4e62de59
je zaujimave, ze s bliziacim koncom roka sa s vzdy stupnuje aj stupidita clankov.
Rafael # BakiQuno09
-
 53% ( 5 people voted )
+
2013-12-20 08:46:44 59ad5d21
Prvý odstavec a rýchlo preč! Informačne nehodnotný kaleráb, vhodný akurát na vyplnenie dutín v gebuliach konšpirátorov. Tam sa ho teda vojde...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-12-20 08:50:28 d4254112
""Blue Beam" projekt je najvedeckejšou, no určite aj najspornejšou NASA teóriou." úžasná veta
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-20 09:32:38 c3928a4c
loading...


Odvrátenie univerzálnej hrozby zjednotením ľudstva, sa ľahko stáva atraktívnou myšlienkou.

tejto vete asi dost dobre nerozumiem....

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-20 09:44:11 59ad5d21
No ja sa cudujem, ze sa este nikto nevyjadril o naplnani proroctva podla Jana o trubeni anjelov .... podla mna su to ciste fakes.... a inak v tom lese si myslem ze neakeho polovnika nahanal diviak a take prdy daval ze to znelo tak ako na tom videu :-))))
karol # QoduBadi79
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-12-20 18:48:19 c35b0beb
tak tie zvuky su realne, ale hned sa nahromadily fake, aby sa zbagatelizovali.
tak isto ako s ufo, medzi realne dokazy sa primiesali superpicoviny a bolo.
alebo archeologicke dokazy, ktore potvrdzuju vela veci.
ako americania vybrakovali iracke narodne muzeum...
kruhy v obili, detto...

primiesavani sraciek do pravdy, to sa deje asi so vsetkym.

heslo CIA: Ked uz dalej nedokazes veci ututlat, povedz to vsetkym tak, aby tomu nikto neveril.

osobne si myslim, ze vsetci ti posmeskari a vtipalkovia, sa budu v blizkej dobe velmi cudovat od prekvapenia,
co sa tu bude diat a bude to dost na prd, nakolko sme vdaka ich miesanemu hovnu nedrzali spolu.

JEZIS: VYJDITE Z BABYLONU...

asi zbytocne dodavat, co to znamena


Pipina # DaxeJyro73
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-20 20:25:45 4e62001d
no hlavne ty to mas v hlave zrovnane...vsetky 3 mozgove bunky

Yanath # VepeBeke80
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-12-21 12:28:20 559f68d2

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

RSA vydává nepopírající popření dohody s NSA o vadném krypto-kódu							
				RSA vydává nepopírající popření dohody s NSA o vadném krypto-kódu
RSA vydala prohlášení popírající domněnky vyvěrající z páteční bombové zprávy, že tento dodavatel šifrovacího software obdržel 10 milionů dolarů od Agentury národní bezpeč...
Holandský stratég: „Zlato je 6 000 let stará bublina“
Potemkinove emisie
SOUČASNÝ MULTIKULTURNÍ SOCIALISMUS: KOMUNISTIČTÍ POHROBCI OPĚT VEDOU LIKVIDAČNÍ TŘÍDNÍ BOJ. TRUMP JE NADĚJE NA ZMĚNU

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0288 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne