Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Platy a podmienky v kapitalistických gulagoch...


Author: SocialMaster # TymaMoxo37
Korporácie2013-09-3039
-
 50% ( 4 people voted )
+
Samsung na Slovensku údajne šikanuje svojich zamestnancov:
http://androidportal.sk/2013/08/
samsung-sikanuje-zamestnancov/


SocialMaster # TymaMoxo37
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-30 21:34:27 5be9f92c
Šikana v Samsungu: Šokujúce výpovede zamestnancov, údajne ich týrajú Slováci
http://androi
dportal.sk/2013/08/sikana-v-samsungu-sokujuce-vypo
vede-zamestnancov/


SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-30 21:50:36 5be9f92a
ved nikto ich nenuti tam robit. Ja tam nerobim a nechcem, som zivy priklad ;)
zato v komunizme som nemohol ist robit napr do viedne. Preco? Netusim, asi sa bali, zeby som odtial doniesol peniaze ;)
Nuz sloboda volby ;)
ale to socialista nepochopi. A uz vobec nie, ze dnesne korporatne zriadenie podporovane statom nieje dobre,avsak namiesto toho aby sme isli smerom k free marketu a minimalnemu statu, ktory by nas - ludi - neokradal, tak niekto tu chce nastolit znovu socializmus.
Viete co je najlepsie na free markete? Ze si tam mozete spravit vlastny maly socializmus a nikto Vam branit nebude. Prave preto, ze je to cele na baze dobrovolnosti. Ale to zasa socialisticka hlava nepochopi, vy musite mat vsetko nasilne. Rovnako ako stat. Vzdy a vsetko pod hrozbou nasilia.

gif # WaruBydy08
-
 53% ( 5 people voted )
+
2013-09-30 23:02:04 59ad5076
loading...

{zato v komunizme som nemohol ist robit napr do viedne} Dnes môžu chodiť napríklad vysokoškoláčky pucovať rite dôchodcom do Rakúska a zarobia si za to viac ako keby pracovali tu, ale nie je to zrovna výhra.


{ved nikto ich nenuti tam robit} Veru nikto ich nenúti, ale o tom už rozprávala Dominika, preto sa nebudem zbytočne rozpisovať:
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-10-01 06:57:13 5be9f92a
{ved nikto ich nenuti tam robit} Ale mám ešte trochu času, takže aspoň stručne. Ak sa vám nepáčia platy a podmienky na Slovensku, nekritizujte systém a nepožadujte odstúpenie preplatených politikov neschopných zabezpečiť dobré podmienky a platy pre život i keď ich drvivá väčšina z nich pred voľbami sľubuje. Je predsa možné sa naučiť cudzí jazyk, opustiť vlasť, prípadne aj rodinu na dlhšiu dobu a ísť robiť do zahraničia lacnú pracovnú silu, alebo môžete ísť na úrad práce a roky hľadať niečo lepšie. ;-)))
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-01 07:18:01 5be9f92c
Nikto ich NENUTI pucovat rite dochodcom. Ja som dokaz!
gif # WaruBydy08
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-10-01 07:18:32 59ad5076
Politik NEMA zabezpecovat platy ludom. To maju robit sami. Bud hladanim si prace, alebo VYTVORENIM pracovneho miesta. Niesme v skolke, aby politik robil dozor nad detickami. Su to dospely ludia, ktory maju pravo volit a teda aj pravo sa zamestnat KDE CHCU alebo zalozit si zivnost, ci podnik sami. Politik im nema akurat stat v ceste, co bohuzial na SK neplati. A za socialmu uz vobec nie
gif # WaruBydy08
-
 53% ( 5 people voted )
+
2013-10-01 08:07:14 59ad5076

{Politik NEMA zabezpecovat platy ludom.} Politici sa majú postarať o to, aby ľudia v krajine netrpeli biedou...takže samozrejme by mali riešiť aj vykorisťovanie pracujúcich, ktorí majú problém z toho vreckového vyžiť a ak to nevedia riešiť, mali by odstúpiť.


{Bud hladanim si prace, alebo VYTVORENIM pracovneho miesta.} Práce na trhu nie je dosť, pretože napríklad kapitalistické kur-vy radšej zotročia jedného človeka ako by mali zamestnať troch ľudí + stroje nahrádzajú ľudí a každý nemá na podnikanie financie a vhodné podmienky.

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-10-01 19:18:45 5be9f92c
{Nikto ich NENUTI pucovat rite dochodcom. Ja som dokaz!} Mnohí sú nútení, pokiaľ nechcú skončiť na ulici...ty si akurát jeden z mnohých.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-01 19:21:23 5be9f92a
Kapitalizmus na Slovensku skapíňa a buď príde prevrat, alebo sa budú neustále pridávať sociálne záplaty až sa k tomu socializmu dopracujeme. Fico už to robí, lebo nemá inú možnosť ako udržať tento chorý systém čo najdlhšie pri živote. Ja by som bol radšej, keby prišiel ten prevrat, lebo tento pomalý prechod na socializmus len predlžuje trápenie ľudí.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-10-01 19:25:19 5be9f92c
{Nikto ich NENUTI pucovat rite dochodcom. Ja som dokaz!} Ty si dôkaz toho, že nemusia ? ;-))) To, že TY nemusíš neznamená, že ostatní nemusia. Mnohých k tomu totiž extrémne zlé podmienky nútia.{zato v komunizme som nemohol ist robit napr do viedne} Za komunizmu ľudia študovali zadarmo a komunisti samozrejme nechceli, aby ľudia, ktorých vzdelávali a do ktorých investovali financie odchádzali trebárs pucovať rite dôchodcom do zahraničia, ale v tom by som videl možnosť zmeny a kto by chcel odísť, musel by si zaplatiť za vzdelanie, ktoré dostal zadarmo.

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-01 19:52:23 5be9f92a
1, politik nema ako sa postarat aby ludia netrpeli biedou inak ako tym, ze inych okradnu. Taky system, kde nasilu ludom kradnu peniaze neprosim. Ak chcem, pomozem, ale dobrovolne.

2, ludia sa NEMUSIA zamestnat tam, kde im to nevyhovuje. NIKTO ich nenuti a ani nikdy nenutil, na rozdiel od statu, ktory nuti platit vypalne ci robis, alebo nie.

3, stroje VZDY nahradzovali ludi a ludia sa presuvali z mindless jobov na intelektualnejsie prace. A tak je to spravne. Ak clovek nedokaze robit nic ine ako mindless job, je to jeho chyba. Vsetky informacie su volne a zadarmo dostupne. Staci nechodit po veceroch slopat.

4, "Mnohí sú nútení, pokiaľ nechcú skončiť na ulici..." Nuz ked nedokazu vykonavat uzitocnejsiu robotu. Nieje to moja chyba, ale ich. A len, len a len ich. Opakujem, vsetky info su volne dostupne a zadarmo. Vzdelavat sa. Alebo vytvorit si vlastne pracovne miesto. Je to LEN na nich.


5, Kapitalizmus na slovensku nieje. To co je na slovensku je korporativizmus - monopoly podporovane statom, regulaciami, ktore vznikli socialistickymi vladami. A samozrejme ani pravica moc nepomohla aby tu bol opak - volny obchod.


6, komunisticke ako aj toto vzdelanie NIEJE zadarmo. Plati sa z dani. A je VELMI predrazene. A bohuzial, kedze je statne, tak aj velmi nekvalitne. V zahranici nieje teraz a ani v minulosti uznavane.


Ako som uz spominal. Socializmus, ktory tak velmi obdivujes je nasilny systemm ktory okrada ludi, casto rusi slobodu ludi, ktorej je uz aj dnes velmi malo.


jediny sposob, co vedia aj komunisticky cinania je ist smerov volny obchod bez zasahov statu. Momentalne v cine je viacero regulacii, ale zda sa, ze budu zrusene a ludia tam budu stale na tom lepsie a lepsie. A to sa tyka kazdej vrstvy. Uz dnes dokonca v IT sfere maju podobne platy ako v nasej krasnej socialistickej vlasti. Ich deti sa budu mat podstatne lepsie ako tu, pokial nepresadime volny obchod a minimalny stat a pojdeme smerom k socializmu, ktory nikde nikdy nefungoval a ani nemoze.

gif # WaruBydy08
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-01 20:19:43 59ad5076
{1, politik nema ako sa postarat aby ludia netrpeli biedou inak ako tym, ze inych okradnu. Taky system, kde nasilu ludom kradnu peniaze neprosim. Ak chcem, pomozem, ale dobrovolne.} Politik môže poriešiť vykorisťovateľov, ktorí parazitujú na práci zamestnancov a dávajú im minimálnu časť z toho, čo vyprodukujú vytvorením zákona, ktorý im to znemožní, ale najlepšie by bolo, keby Slováci prešli na socializmus, pretože to je najlepší mechanizmus na poriešenie vykorisťovateľov.

{2, ludia sa NEMUSIA zamestnat tam, kde im to nevyhovuje. NIKTO ich nenuti a ani nikdy nenutil, na rozdiel od statu, ktory nuti platit vypalne ci robis, alebo nie.} O tom hovorila už Dominika vo videu. Realita je taká, že ľudia často nemajú na výber a musia robiť aj otrokov v kapitalistických gulagoch.

{3, stroje VZDY nahradzovali ludi a ludia sa presuvali z mindless jobov na intelektualnejsie prace. A tak je to spravne. Ak clovek nedokaze robit nic ine ako mindless job, je to jeho chyba. Vsetky informacie su volne a zadarmo dostupne. Staci nechodit po veceroch slopat.} V kapitalizme končia ľudia, ktorých nahrádzajú stroje na úradoch práce. To je realita a o intelektuálnejšej práci sa im môže akurát tak snívať, lebo tej je tiež nedostatok...

{4, "Mnohí sú nútení, pokiaľ nechcú skončiť na ulici..." Nuz ked nedokazu vykonavat uzitocnejsiu robotu. Nieje to moja chyba, ale ich. A len, len a len ich. Opakujem, vsetky info su volne dostupne a zadarmo. Vzdelavat sa. Alebo vytvorit si vlastne pracovne miesto. Je to LEN na nich.} Ale dokážu...problém je, že stroje vyprodukujú dosť a benefity z automatizácie užíva len hŕstka ľudí. Treba prejsť na socializmus a benefity môžeme užívať všetci.


{5, Kapitalizmus na slovensku nieje. To co je na slovensku je korporativizmus - monopoly podporovane statom, regulaciami, ktore vznikli socialistickymi vladami. A samozrejme ani pravica moc nepomohla aby tu bol opak - volny obchod.} To, čo je na Slovensku je nefungujúci kapitalizmus a preto sa robia sociálne záplaty. A to, že monopoly vládnu je prirodzená súčasť kapitalizmu. Kapitalizmus bez vlády korporácií je ilúzia. Je samozrejmé, že tí, ktorí majú veľkú moc budú ovplyvňovať politikov, aby získali ešte viac.


{6, komunisticke ako aj toto vzdelanie NIEJE zadarmo. Plati sa z dani. A je VELMI predrazene. A bohuzial, kedze je statne, tak aj velmi nekvalitne. V zahranici nieje teraz a ani v minulosti uznavane.} Komunistické vzdelanie bolo vždy na vyššej úrovni ako kapitalistické a ten do koho bolo investované by mal vrátiť to, čo sa mu dalo...to znamená, že ak človek vyštuduje v socialistickej spoločnosti a potom chce odísť, mal by zaplatiť za to, čo dostal a potom nech si odíde preč. Pre socialistické spoločenstvo by nebolo vhodné, aby komunisti vzdelávali ľudí z daní pracujúcich a tí, ktorí dokončia štúdium by potom odchádzali robiť do zahraničia. Inými slovami by to fungovalo takto: Ak si vyštudoval za peniaze z daní pracujúcich a nechceš pracovať v tejto spoločnosti a podielať sa na budovaní+produkcii v tomto štáte, zaplať za to, čo si dostal a vypadni.


Dnes sa platia vysoké dane a ešte si človek musí platiť aj za vzdelanie...

{Ako som uz spominal. Socializmus, ktory tak velmi obdivujes je nasilny systemm ktory okrada ludi, casto rusi slobodu ludi, ktorej je uz aj dnes velmi malo.} Socializmus je systém, ktorý znemožňuje vykorisťovanie pracujúcich a umožňuje im, aby užívali spoločne benefity z automatizácie.


{jediny sposob, co vedia aj komunisticky cinania je ist smerov volny obchod bez zasahov statu.} Voľný obchod je jeden veľký bordel...
{a pojdeme smerom k socializmu, ktory nikde nikdy nefungoval a ani nemoze.} Socializmus fungoval perfektne na rozdieľ od kapitalizmu, ktorý by nefungoval ani 3 mesiace, keby ho neplátali sociálnymi záplatami. Ja som za to, aby sa zrušila minimálna mzda a všetky tie sociálne záplaty, pretože ak sa tak stane, do troch mesiacov systém skolabuje a ľudia pôjdu do ulíc...

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-10-01 21:02:38 5be9f92a
1, opakujem: ludia NEMUSIA sa zamestnat u toho koho povazuju za vykoristovatela. Je to doborovolne. Opakujem: DOBROVOLNE.

2, NEMUSIA. Opakujem NEMUSIA. Jedine co musia je odvadzat vypalne statu, ktory ma pocit, ze vie co spravit s ich peniazmi lepsie ako oni sami, presne ako socialisti.

3, mozu si vytvorit pracovne miesto. A intelektualne zalozenych jobov je velmi vela, len ludi je nedostatok. Viete kolko som prace odmietol, pretoze som trhom ziadany? VELA.

4, benefity myslite, ze socialista mi bude kradnut peniaze a podla jeho uvazenia ich tlacit tam, kde si mysli, ze je najlepsie? Stale kradez. A este ich da neschopnemu, ktory nebude mat uz ziadnu motivaciu so sebou nieco spravit. Dufam, ze rovnako davate teraz cast svojho prijmu romom, ved podobny princip

5, nerozumiete zakladnej terminologii. Dostudovat. Nielen citat nefunkcne teorie, ktore nikdy nikde nefungovali

6, to komunisticke vzdelanie, ktore nikde neuznavaju, na rozdiel od sukromnych skol z ktorych chodia uchadzaci o ktorych sa trhaju? Mate medzeri, priatelu

este ste nepovedali, z coho to chcete financovat. A ani ste nepovedali co spravite s ludmi co odmietnu sa podielat na tom Vasom socializme.
Smiem si 3x typnut? Nasilne uniest a zavriet?

gif # WaruBydy08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-01 21:29:14 59ad5076
prosim pochopte, ze nemate ziadny argument ako obhajit nasilnost Vaseho socializmu. Ak by socializmus nebol nasilny, ale doborovolny stal by sa z neho automaticky voluntaryizmus a free market. A to je jediny moralny system. Ludia si sami zvolia dobrovolne to co chcu. Kazdy jednotlivo, co sa mu paci. Nie nadiktovane statom.
Kludne aj nejaka skupina moze praktikovat socializmus. Nic proti - ich vec a rozhodnutie. ALE DOBROVOLNE a nikoho do toho nesmu nutit!

gif # WaruBydy08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-01 21:36:56 59ad5076
{1, opakujem: ludia NEMUSIA sa zamestnat u toho koho povazuju za vykoristovatela. Je to doborovolne. Opakujem: DOBROVOLNE.} Opakujem, musia, pretože ich k tomu často nútia podmienky !!! Treba pozrieť video, ktoré som odporučil. Tam je systém kapitalistického otroctva vysvetlený.

{2, NEMUSIA. Opakujem NEMUSIA. Jedine co musia je odvadzat vypalne statu, ktory ma pocit, ze vie co spravit s ich peniazmi lepsie ako oni sami, presne ako socialisti.} Opakujem, musia, pretože inak skončia na úrade práce a budú mať problém platiť účty. Sloboda je v tomto smere len ilúzia, pretože odmietnutie znamená skončiť na ulici bez príjmu, ale to už kapitalisti ignorujú a trepú bludy o nejakej slobodnej voľbe.

{3, mozu si vytvorit pracovne miesto. A intelektualne zalozenych jobov je velmi vela, len ludi je nedostatok. Viete kolko som prace odmietol, pretoze som trhom ziadany? VELA.} To nie je také jednoduché, pretože ako som už písal, veľkú časť práce dnes robia stroje a otroci, ktorí robia aj za troch, čo vedie prirodzene k nedostatku práce na trhu. Toto však môže efektívne poriešiť sociálne zriadenie a výsledkom bude spoločné užívanie benefitov automatizácie a spravodlivejšie rozdelenie práce. To znamená, že sa zamestnajú aj cigáni na ktorých dnes musia pracujúci robiť a výsledkom bude dostatok a zároveň nebude treba taká dlhá pracovná doba.

{4, benefity myslite, ze socialista mi bude kradnut peniaze a podla jeho uvazenia ich tlacit tam, kde si mysli, ze je najlepsie? Stale kradez. A este ich da neschopnemu, ktory nebude mat uz ziadnu motivaciu so sebou nieco spravit. Dufam, ze rovnako davate teraz cast svojho prijmu romom, ved podobny princip} Nikto ti nebude nič kradnúť akurát ti zabráni vykorisťovať iných. Ide len o spravodlivejšie delenie zdrojov. Práve vykorisťovatelia okrádajú a využívajú na to tento systém, ktorý im umožňuje parazitovať na práci zamestnancov. A rómovia by museli v socializme pracovať a podielať sa na tvorbe produktov.


Keď kapitalisti úspešne vykorisťujú pracujúcich, nazývajú sa úspešnými podnikateľmi. Keď sa ľudia naserú a zoberú si to, čo naparazitovali ich vykorisťovatelia, nazýva sa to krádežou...lenže aj tak tomu kapitalisti nezabránia, lebo to sa aj stane. Ľudia prirodzene strácajú trpezlivosť, lebo sú neustále viac vykorisťovaní.

{5, nerozumiete zakladnej terminologii. Dostudovat. Nielen citat nefunkcne teorie, ktore nikdy nikde nefungovali} Ty nerozumieš logickému mysleniu...doštudovať !!!

{6, to komunisticke vzdelanie, ktore nikde neuznavaju, na rozdiel od sukromnych skol z ktorych chodia uchadzaci o ktorych sa trhaju? Mate medzeri, priatelu} Komunistické vzdelanie bolo a je uznávané a ľudia, ktorí majú toto vzdelanie dnes prinášajú vykorisťovateľom obrovské zisky i keď o nich ešte z drzosťou hovoria, že sú hlupáci. Hlupáci sú však len preto, že nebojujú proti tým, ktorí parazitujú na ich práci.


Čo sa týka súkromných škôl, treba dodať, že tie stoja nemalé peniaze...aj komunisti by mohli vytvoriť podobné školy, ale tiež by to bolo nákladné a na úkor iného...treba voliť strednú cestu. Napríklad v Amerike je mnoho súkromných škôl, lenže na druhej strane je tam mnoho škôl v ktorých sa veľa nenaučia a výsledkom je, že časť môže byť extrémne vzdelaná a druhá časť – tá väčšia extrémne sprostá. Komunisti sa snažili, aby mal každý dobré vzdelanie a to im aj vyšlo. Podobne je to aj s bytmi. Mohli stavať vily a obrovské byty, lenže nebolo by pre každého a výsledkom by bolo, že jedna časť by si užívala veľkých bytov a druhá časť by nemala kde bývať.

{este ste nepovedali, z coho to chcete financovat. A ani ste nepovedali co spravite s ludmi co odmietnu sa podielat na tom Vasom socializme.} Z toho, čo kapitalisti naparazitovali na práci ľudí. Podstatu už som vysvetlil...ľudia si zoberú späť to, čo im bolo odcudzené počas otrockého kapitalizmu. Kto nebude chcieť socializmus, môže ísť do kapitalistického štátu ešte pred revolúciou. Rovnako to predsa platí dnes. Žiť v kapitalizme na Slovensku dnes musia aj tí, ktorí ho nechcú...jednoducho musia sa prispôsobiť a keď sa systém zmení, budú sa zas musieť prispôsobiť tí, ktorí socializmus nechcú, alebo môžu odísť.

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-01 22:01:10 5be9f92a
{prosim pochopte, ze nemate ziadny argument ako obhajit nasilnost Vaseho socializmu.} Ak nemám, nemusíš sa ničoho obávať, ale ja argumenty mám a kapitalisti majú neustále väčší strach...
{Ak by socializmus nebol nasilny, ale doborovolny stal by sa z neho automaticky voluntaryizmus a free market.} Socializmus je o poriadku a teda pravidlá musia byť...kapitalizmus je z dosť veľkej časti o anarchii. Je to jeden veľký bordel a výsledkom sú napríklad cigánske osady, nevymožiteľnosť práva, diskriminácia, vykorisťovanie...

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-01 22:03:36 5be9f92c
Ako vidíte, obhajoba kapitalistických vykorisťovateľov je nasledovná: Nemusíte pre nich pracovať ;-))) Jednoducho zástancovia kapitalizmu nebudú kritizovať vykorisťovanie. Budú sa odvolávať na vašu údajnú slobodu, ale nespomenú, že odmietnutie takej práce z vás môže urobiť bezdomovcov. Miesto toho, aby kritizovali parazitov na ľudskej práci a žiadali nápravu vám poradia odmietnutie takej práce i keď dnes je človek rád, že si vôbec prácu nájde, pretože veľa robia otroci, ktorí makajú aj za troch a veľa odrobia aj stroje. Výsledkom je teda pochopiteľne nedostatok práce na trhu. Amorálne kapitalistické potkany proste nemajú svedomie a je im úplne jedno, že trpíte.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-10-01 22:13:35 5be9f92a
Slovensko je spoločná zem Slovákov a preto by ju mali spoločne spravovať a spoločne užívať výsledky svojej práce vrátane benefitov, ktoré získajú automatizáciou. Privatizácia Slovákov doviedla k tomu, že dnes sú zadĺženými otrokmi parazitov zo západu vo vlastnej krajine.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-01 22:20:15 5be9f92c
Kapitalistické gulagy, zadĺženosť, vláda finančných skupín, extrémna korupcia,...to všetko je výsledok kapitalizmu a čoskoro Slovákom zoberú aj tú vodu. Už ani tá nebude ich spoločným vlastníctvom, ale súkromným a budú si musieť kupovať to, čo bolo ich len preto, že ich politikov ovládajú finančné skupiny, pretože o tom je ten kapitalizmus. Nie je o vláde ľudu...
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-01 22:22:41 5be9f92c
takze uznavate nasilnost socializmu
dalej je debata zbytocna. Az budete robit prevrat, dajte vediet, aby som ja a dalsi schopny ludia stihli utiect. Vy potom mozete zivit lenivych ludi bez motivacie.

dakujem

PS: ta Vasa iluzia, ze sa to neda, mozete povedat vsetkym rodinam, co sa prestahovali do vedlajsieho mesta, okresu ci aj krajiny (podla ich uvazenia) vratane deti. Ked nechcete, tak sa nic neda. Tak ako vsetci lenivy a neschopny socialisti

gif # WaruBydy08
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-01 22:27:19 59ad5076
{takze uznavate nasilnost socializmu} Uznávam efektívne poriešenie vykorisťovateľov pracujúcich hoci aj násilím, pokiaľ to inak nepôjde a verím tomu, že nemajú morálne právo sťažovať sa, pretože sú to amorálne potkany, ktoré škodia pracujúcim, ktorí im zarábajú veľké peniaze a keby nevykorisťovali a slušne platili svojich zamestnancov, nebolo by treba ich riešiť...Ľudia čoskoro prirodzene stratia trpezlivosť a zoberú si to, čo im berú stále viac...história sa zopakuje, lebo ľudia už nevládzu.

{Vy potom mozete zivit lenivych ludi bez motivacie.} Dnes sa musí živiť armáda nezamestnaných, lebo inak by bol problém a režim by skolaboval+živia sa vykorisťovatelia, ktorí parazitujú na svojich zamestnancoch neustále viac. V socializme to nie je potrebné, lebo pracovať musí každý (aj tí cigáni), vykorisťovatelia sú eliminovaní a motiváciou je spoločné blaho a nie vreckové na výplatu.
Okrem toho robotník, ktorý by nepracoval dobre by samozrejme nedostal rovnaký plat ako poctivý robotník, takže motiváciou by boli aj peniaze.

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-01 22:49:14 5bdbed38
efektivne riesenie je nasilne uniest a zatvorit do basy pokial nebudu skakat ako Vy piskate.
Niekto tomu hovori terorizmus, ja tomu hovorim mafianske praktiky.

Riesit nieco nasilne je amoralne. Vas socializmus riesi veci nasilne a teda je amoralny. Moj voluntaryizmus a free market je dobrovolny. Ludia su slobodny a doborovolne uzatvaraju dohody, ktore si myslia, ze su vyhodne.


Bohuzial vobec ste nepochopili, ze je dolezite DALEKO viac ako len robotnik. Totalne ignorujete 2/3 inych pracovnikov, ktory ten Vas nasilny socializmus "nepotrebuje" a potom su ludia nuteny cakat radu na toaletny papier, co sa stavalo a stava aj dnes (napr vo venezuele)


Nemate ani zakladne ekonomicke a managerske vzdelanie, nerozumiete chodu vacsieho podniku ani za mak, ale aspon viete opakovat, ze vsetci su vykoristovatelia. To su najma ludia totiz, co pracuju 12 hodin denne, aby im podnik neskrachoval, nemaju dovolenky a zatial co robotnik je v hospode a jeho syn chlasta s nim, tak on maka este v kancelarii a zhana pre robotnika kseft, lebo sam by si ho nezohnal.

gif # WaruBydy08
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-01 22:56:20 59ad5076
Gejza, poprosim k veci. Vas prispevok je offtopic.
gif # WaruBydy08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-01 23:53:20 59ad5076
Google translator? Alebo ako sa nimandi snazia zaposobit svojou "broken" anglictinou... neponizuj sa prosim ta tak "obviously"

Sager # LysuRuva58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-02 00:53:05 bc77de71
{efektivne riesenie je nasilne uniest a zatvorit do basy pokial nebudu skakat ako Vy piskate.
Niekto tomu hovori terorizmus, ja tomu hovorim mafianske praktiky.} Efektívne poriešiť, pokiaľ budeš vykorisťovať. Ja tomu hovorím spravodlivosť a morálna povinnosť i keď tí, čo parazitujú na práci kričia TERORIZMUS. ;-)))

{Riesit nieco nasilne je amoralne.} Práveže riešiť vykorisťovateľov násilím nie je amorálne. Je to morálna povinnosť každého normálneho človeka...mimochodom kapitalisti majú možnosť zachovať sa tak, aby k tomu nedošlo, ale tú každým dňom ignorujú a preto čoskoro príde prevrat...
{Totalne ignorujete 2/3 inych pracovnikov, ktory ten Vas nasilny socializmus "nepotrebuje" a potom su ludia nuteny cakat radu na toaletny papier, co sa stavalo a stava aj dnes (napr vo venezuele)} Dnes veľká časť používa radšej noviny ako hajzlák, lebo inak by im nevyšlo na zaplatenie účtov. Kapitalistická chamrať ich zdiera...Okrem toho len minimálna časť robotníkov nechce socializmus a to len pre propagandu kapitalistov...

{Nemate ani zakladne ekonomicke a managerske vzdelanie, nerozumiete chodu vacsieho podniku ani za mak, ale aspon viete opakovat, ze vsetci su vykoristovatelia.} Neodvolávaj sa na údajnú neznalosť...to ti nepomôže. Inak práve komunisti vedeli spravovať podniky a výsledkom bola prosperita a nezadĺženosť. A zvládali to aj bez výkonných počítačov.
{To su najma ludia totiz, co pracuju 12 hodin denne, aby im podnik neskrachoval, nemaju dovolenky} Zas blúzniš ? ;-))) Vykorisťovatelia majú dovolenky častejšie ako robotník víkendy i keď sa nájde pár výnimiek, ktoré majú problém s riadením podniku a tak sedia v kanceláriách aj 12 hodín, ale ani to nie je argument, ktorý by ospravedlňoval zdieranie pracujúcich. ;-)))
Teraz musím do práce, ty zatiaľ uplácaj nejakú trápnu obhajobu parazitov na ľudskej práci a večer ťa doriešim...

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-02 07:07:47 5be9f933
{efektivne riesenie je nasilne uniest a zatvorit do basy pokial nebudu skakat ako Vy piskate.
Niekto tomu hovori terorizmus, ja tomu hovorim mafianske praktiky.} Teroristov máš napríklad v kapitalistických gulagoch. Tí terorizujú zamestnancov za pomoci vykorisťovania a zlých podmienok pre život a tí by sa mali začať tomu konečne brániť. Poriešenie otrokárov, ktorí berú stále viac nie je terorizmus. Vedel to aj národný hrdina Jánošík, ktorý parazitov na ľudskej práci riešil i keď tí ho nazývali zlodejom.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-02 07:17:00 5be9f933
Za socializmu nám však nebolo treba Jánošíkov, lebo vykorisťovatelia boli eliminovaní...bolo treba len doriešiť politickú chamraď, ktorá si užívala extrémneho luxusu na úkor pracujúcich. Jednoducho vysokopostavení úradníci mali byť strestaní a systém mohol fungovať ďalej+zostala by hrozba pre tých, ktorí by prišli po nich.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-02 07:19:34 5be9f933
myslim, ze diskutujeme v kruhu.
Ja tvrdim, ze cokolvek nasilne je amoralne.
vy tvrdite, ze nie.

PS: nezabudnite, ze aj Stalin vyuzival "trochu" toho nasilia - na odstranenie kontrarevolucionarov. Taky ako Vy su priliz aktivny a nakoniec budu stranou odstraneny ako hrozba.
Prosto nasilie plodi nasilie a ked je dovolene v jednom pripade, tak to nieje take tazke "obhajit" aj v inych pripadoch.


gif # WaruBydy08
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-02 08:20:29 59ad5076
Diskusia by mala byť o tom čo je násilnejšie. Schované násilie na vykorisťovaných nielen robotníkoch, ale aj podnikateľoch a všetkých v slobonom a demokratickom kapitalizme. Kapitalizme, ktorý sa už teraz zmenil na boj o holý život? Alebo násilie v neslobonom a nedemokratickom Socializme v ktorom každý musel robiť a mal prácu a bolo postarané o jeho základné potreby a mal istotu do budúcnosti?
Jan Jedlicka # LykeHihy95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-07 06:50:38 57c58580
vo voluntarizme a free markete NIKTO NIKOHO NENUTI a uz vobec nie pod hrozbou nasilia.
Na rozdiel od socializmu a komunizmu, kde sa cely system MUSI nutit nasilne.

gif # WaruBydy08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-07 08:04:34 59ad5076
Násilie za Socializmu sa dá prirovnať k násiliu v dopravných predpisoch. Keď ich dodržuješ tak si sloboný, ak ich porušuješ môžeš aj zomrieť. Dúfam, že každému je jasné, že bez dopravných predpisov by bol chaos a sloboda by bola o tom kto je silnejší ten vyhráva. Nech si každý spraví jasno v tom akú slobodu požaduje! Voluntarizmus je podobný kapitalizmu je to sloboda pre drzých, arogantných a ...
Jan Jedlicka # LykeHihy95
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-10-07 15:43:33 57c58580
Lenze vas skvely nazor si NUTITE NASILNE.
Ak nejaka spolocnost resp vlastnik cesty vyzaduje to a to na cestach je to ine. Nechod na tu cestu, ak s tym nesuhlasis. Nemusis, nikto ta nenuti.Ciest je dost.
Ak vsak niekto na CELOM uzemi nastoli komunisticku / socialisticku diktaturu tak ti jedine ostava zdrhnut. Ak sa ti to este podari a nepostavi komunista velky ostnaty drot a strazne veze s odstrelovacmi.
Uz vidis ten ZASADNY rozdiel?

gif # WaruBydy08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-07 15:54:42 59ad1831
Bol to len nazorny obraz. Bez násialia, ktore predatavuju dopravne predpisy nemoze existovat ziadna spolocnost! Sloboda je v dodrziavani, dohodnuteho, nie vo vlastneni. Kazda diktatura aj demokraticka je o tom. Otazka je, kde je vola riesit a vediet co chces?
Jan Jedlicka # LykeHihy95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-07 19:35:38 57c58580
{vo voluntarizme a free markete NIKTO NIKOHO NENUTI a uz vobec nie pod hrozbou nasilia.} Serem ti ja na taký volentarizmus, pokiaľ odmietnutiue otroctva znamená skončiť na úrade práce, alebo na ulici.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-19 17:32:43 5be9f932
{Násilie za Socializmu sa dá prirovnať k násiliu v dopravných predpisoch.} Socializmus je o pravidlách, ktoré zaručujú spravodlivé delenie práce a jej produktov. Kapitalizmus je porušením týchto pravidiel a výsledkom je mizéria drvivej väčšiny ľudí. Takže radšej socializmus ako primitívny kapitalizmus v ktorom môže väčšina akurát slobodne otročiť, alebo slobodne žobrať na ulici.
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-19 17:35:57 5be9f933

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Platy a podmienky v kapitalistických ... 39 SocialMaster # TymaMoxo37
1 |

Vytvor nové vlákno  

Back
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Jsme si rovni?


Jsme si rovni?
Jsou si ženy a muži rovni? Jsou si Židé a ostatní lidé rovni? Jsou černoši rovni Italům, Irům či Polákům...
Připoutejte se! Řecko jde na přistání
Anarchokapitalismus, díl první: Vzácné zdroje a systém cen
Korupcia. SaS proti korupcií v spoločnosti.

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0575 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles