Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

PROTI KONSPIRAČNÍM TEORIÍM BUDE BOJOVAT NOVÁ KNIHA PRO STŘEDNÍ ŠKOLY


PROTI KONSPIRAČNÍM TEORIÍM BUDE BOJOVAT NOVÁ KNIHA PRO STŘEDNÍ ŠKOLY

Pomôcť v boji proti konšpiračným teóriám a extrémizmu na internete chce nová kniha pre stredné školy. Vydal ju inštitút ľudských práv aj s podporou ministerstva vnútra.

Konšpiračne teórie ako novodobý fenomén, trollovia v internetových diskusiách, či weby, ktoré šíria ruskú propagandu. Školáci môžu poľahky uveriť senzáciám na internete o tom, že o svetovom dianí nerozhodujú nami volení politici ale finančne skupiny v pozadí. Pomôcť zorientovať sa im, chce nová učebnica inštitútu ľudských práv, na ktorú prispelo aj ministerstvo vnútra, napísal dnes denník SME.

Už dlhodobejšie sme sledovali nárast nového druhu extrémizmu, čo je prelínanie zvyškov neonacistickej scény s konšpirátormi, ktorí momentálne zažívajú boom ,vysvetlil pre SME riaditeľ inštitútu Peter Weisenbacher. Podľa neho sú mladí ľudia najrizikovejšou skupinou, pretože v tomto období si vytvárajú názory na politiku, spoločnosť a ľudské práva. Učitelia môžu knihu využívať ako pomôcku počas hodín občianskej náuky, či dejepisu. Peter Weisenbacher sa do povedomia dostal, keď vyhlásil vojnu kresťanom a aj svojim sporom s blogerom Radovanom Bránikom, ktorý ho označil za klamára a udavača. Peter Weisenbacher hodnotovo stojí na podpore LGBTI hnutia a vyhlasuje ankety ako homofób roka.

Stredoškolsky učiteľ Peter Cibulka považuje učebnicu za výborný nápad, ako upozorňovať študentov na fenomény ktoré sú nové, no o to nebezpečnejšie, pretože konšpirácie ohrozujú samotný demokraticky systém. Denník SME na záver uviedol aj názor jeho kolegu učiteľa Juraja Smatanu, ktorý vytvára zoznamy webov, ktoré ohrozujú západnú propagandu a podľa ktorého sa demokracia inak udržať nedá.

Publikácia sa snaží zmiešať dohromady seriózne aj absurdné teórie a následne tie absurdné vyvrátiť aj v mene tých serióznych. Tak sa v jednom vreci ocitnú útok na dvojičky aj tajne plány mimozemšťanov. Pritom v prípade zhodenia dvojičiek, teóriu o ich páde vypracovali na základe dôkazov výlučne inžinieri, architekti, piloti, požiarnici, vojaci, experti na demolíciu a výbušniny, zatiaľ čo oficiálnu teóriu podporujú výlučne novinári, politici a na nich naviazaný tretí sektor.

Konšpiračné teórie sú často úplné nezmysly, niektoré však, ako napríklad svojho času konšpiračné teórie o tom, že v Iraku nie sú žiadne zbrane hromadného ničenia a že všetky dôkazy sfalšovala a vyfabrikovala americká tajná služba, aby americké vedenie malo zámienku pre vojenskú intervenciu, sa neskôr potvrdili.Author: hlavnespravysk # FibyMofa44
Slovensko2015-05-189
-
 35% ( 10 people voted )
+
A ha, uz chapem lebo toto tu nie je propaganda :) No taaak chod sa hrat niekam inam takymto lyzatkom oblbnes uz len male deti. Konspiracia je holy fakt a ty si daj nieco na tie svoje slepe oci. Potierat pravdu sam pred sebou je asi najhosrie so si sam sebe mozes spravit. A ak si myslis ze tie vytalcene petrodolarpapieriky ktore ti Rotschild & Co. pchaju do krku za tento balast znamenaju pre teba nejaku pomoc tak si nadlsom omyle. Ale gratulujem key ti vazne idu. Len Co sa tyka amer. corporacii existuje k nim nulova dovera v nasich zemepisnych sirkach.

Mhhmmm # WeneGano43
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-19 11:17:21 c299d9f8
Peter Weisenbacher, uz to meno hovori samo za seba, kam patri tento negojim, ktory hodnotovo stoji na podpore LGBTI. Takyto odpad spolocnosti sa zasadzuje o kazanie, co je spravne a co nie? Konspirativne tvrdim, ze je dosadeny sionistickofasistickou skupinou, aby zabranil sireniu pravdy.
lima # HodaFuja08
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-19 11:18:11 bca74f99
Nejlepší konspiračka všech dob:
Nadvládnoucí (státní vrchnost - jak ta s korporacemi tak ta bez) nám chce len dobre :D
PS.: Samotný termín a tudíž jimi manipulovatelná škatulka "konspirační teorie" je vynález tajných služeb, který trousí a propagují přes média "alter" i "nealter", obdobně jako celé komplexy státních falešných MÝTŮ (poté bombasticky vyvracených-nahrazovaných zase jen jinými FALEŠNÝMI mýty) též jejich mozkové provenience...té "inteligence národů".


teoriekonspirace # XepiGuqe97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-19 12:05:33 4e88a2d3
Doporučuji zařadit do učebnic příručku jak pracuje tajná "elita":
"jindy rovnou „kvůli riziku dekonspirace“ sledování v daný den předčasně ukončit." :D
http://www.novinky.cz/krimi/369873-nakup
-bot-osobou-darwin-popisovali-rozvedcici-sledovani
-necasove.html


dementy # HifuVyxi78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-19 15:14:09 4e88a2d3
Vítam takúto iniciatívu! Viac takýchto knižiek do škôl!
Však prídu na to akú medvediu službu spravili sami sebe :-)
Mladí rýchlo pochopia, že pravda je niekde inde - ako každá iná hnusná propaganda aj táto sa obráti proti autorom a prispeje k rozšíreniu radov ľudí, ktorí nebudú hltať tie bulvárne a jediné správne drísty z verejnoprávnych médií.
Takže len do toho!

Hockenberry # NogaWyji14
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-05-19 17:33:06 3ec5f340
Pred cca piatimi rokmi tu bola "konšpirácia" ohľadne rušenia a potlačenia platby hotovostou tvrdo potlačená ako nezmysel a úchyláctvo. Dnes o tom jedná "Bundestag" a jeho ekonómovia ako o reálnej a použiteľnej veci...

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-20 09:25:34 5f661aa6
loading...
Bertold,
len tak potichu rozmyslam.Kde je Pandemonium...?Zakopava zlato....?DDDD

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-20 20:18:53 b229a051
Chaos ve Spojenych Statech, ktery jde ruku v ruce s mezinarodnim bankrotem americke frakce FEDu. :)

04-05-2015.
Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.
Chaos , ktery ve Spojenych Statech stale narusta stejnou merou, jako se US chazary kontrolovana frakce Federalni Rezervni Rada intenzivne strani celeho sveta. Na oplatku se zase zoufali chazari snazi aspon vyprovokovat rasove nepokoje a nebo dostat zbrane drzici americany do valky s ozbrojenymi silami nebo policii. Ovsem v ttom samem case se americke ozbrojene sily a tajne agentury spojili v akcich proti Izraeli a jejich americko-chazarskych blizkych obzvlaste Bush/Clinton/Rockefellerovi kriminalni m rodinam.


Duvod, proc tito dva lide prohlasili, ze jsou pronasledovani je ten, ze prave oni jsou dedici legalnich prav na zlato v hodnote 30 bilionu dolaru.
To co se deje v nejvyssich patrech finaniho sveta je, ze papiry a cisla v bankovnich pocitacich jsou uz dnes nekceptovatelnou menou. Vlastnici US pobocky Federalni Rezervni Rady guverneru (Bush/Clinton/Rockefeller..atd) byli pozadani, aby zaplatili sve dluhy, ktere dluzi zbytku sveta ( vsem narodum ), ve zlate. Z tohoto duvodu jsou uplne zoufali a zkouseji si nejakym zpusobem podvodne narokovat zlato mandzuske cisarske rodiny, ktere dlouhe roky kradli ( a dlouho take vyuzivali). Oni ho samozrejme nedostanou, protoze cely svet uz je nemocny a unaveny z jejich kriminalnich saskaren.
Ve skutecnopsti nam vychazi soucasna historie sveta v uplne jinem svetle, paklize se podivame na vsechny udalosti pohledem skrze cocku celkove ulozeneho zlata ve skladech. Prvni z nich je sok Lehman&Brothers v r. 2008, ktery prichazi hned po te, co korporatni vlada Spojenych Statu nezaplatila dluzne castky ve zlate. To vedlo k docasnemu stopnuti obchodu US. Americka korporatni vlada potom zaridila, aby doatla rozsahlou pujcku ve zlate od frakce dynastie Ming v Asii za slib, ze Barack Obama by mohl byt prezidentem a USA by se mohly zreformovat samy.
Po Obamovych akcich, ktere ukazaly, ze neni jiny nez Gerge Bush Jr., pak zlata zila dynastie Ming vyschla. A kabala Spojenych Statu od te doby inscenuje akci za akci, aby nasla nejake zlato na podlozeni svych financi.
Hnuti rudych tricek v Thajsku se opravdu snazilo, aby dostalo do opatrovnictvi toto ulite thajske kralovske zlato.
Dokonce cele tzv. “Arabske Jaro” v Tunisu a jinych arabskych zemich bylo take jen snahou o ziskani zlatych prutu z techto zemi (p.pr.: z Ukrajiny vyvezli neonacisti zlaty poklad hned v druhem tydnu po prevratu!). Invaze do Mali byla zinscenovana jen pro to, ze tam jsou take zlate doly. Tsunami a zemetreseni na Haiti bylo take zorchestrovano take jen snahou o ziskani koncesi na mistni zlate doly (p.pr.: zmatek a stanne pravo je idealni prostredi). Invaze do Lybie byl take jen neuspesny pokus ukrast plukovniku Kaddafimu lybijske zlato. Tsunami a zemetreseni v Japonsku – Fukushina 11.3. 2011 byl take pokus o vydirani a ziskani japonskeho cisarskeho zlata.
Takze co ted kabalisti delaji je hon nacleny kralovskych rodin – majitelu zlatych rezerv. Duvod k tomu, ze Obama tak najednou a velmi energicky vysava Iran je ten, ze Iran ma, podle poskytnutych informaci z kralovske perske rodiny, 46 bilionu ve zlate (p.pr.: pravdepodobne skutecny duvod tzv. “nuklearni dohody”).
Dalsi soucasny indikator svetove site, ktera bojkotuje v US usazenou chazarskou kabalu, je zprava Narodni Asociace Sporitelnich Manageru (National Association of Credit Manager’s), kde pisou, ze uspesne zadosti o americke pujcky spadly od konce brezna padaji rok za rokem o 40%. Asociace rika, ze pad byl jenom kvuli zastaveni obchodnich kreditu-pujcek. Americka vlada je potom tlacila k tomu, aby organizace “revidovala” svuj pohled na vec a dala pryc tuhle nepohodlnou pravdu.

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-02/did-tap-s
houlder-prevent-us-economy-sliding-recession


Ackoliv fakt, ze okolo 6000 US maloobchodu bylo v soucasnosti uzavreno ilustruje dokonale jak americka korporatni vlada a jeji dluhovi otroci uz si nebudou moci pujcovat penize na nakupy cetek od zbytku sveta. Daleko vetsi dukaz tohoto americkeho kolapsu, vetsi nez Lehman&Brothers je tady:
http://www.zerohedge.com/news/2015-05-01/we-just-
broke-2008s-record-fastest-economic-unraveling[/ur
l]
To je duvodem, proc jsou masy lidi ve Fergusnu, Baltimoru, Seattlu a kdekoliv jinde vyplaceny z veselych penez FEDu. FED chce pouzit tyto nepokoje jako spoust rasove obcanske valky, aby se tak odklonila pozornost od jejich problemu s placenim dluhu. To byl take velke usili na intenetu pouzit kabalisty kontrolovane weby (tzv. kontrolovana opozice) k prosazovani operace “Jade Helm”, jako psychologicke valecne operace proti americkemu lidu a armade Spojenych Statu. A slo to jeste dal, kdyz to vypadalo, ze se da nejaka duvera siroce zdiskreditovanym prolhanym opozicnim blogum a radioshow zinscenovanim toho, co vypadalo jako pokusy o zabiti dvou z nich: Stewa Webba a Jeffa Rense.
http://beforeitsnews.com/alternative/2015/04/atte
mpted-murder-of-two-radio-show-hosts-within-24-hou
rs-alternative-media-strikes-back-3146208.html[/ur
l]
Jen chvilku pred tim, nez byl ten utok na Webba kontaktoval nekdo tohoto pisatele a rekl mi Webb (nekdo o kom jsem nikdy neslysel) me pomlouva a rika o me, ze jsem “dezinformacni agent”. Moji odpovedi byla citace stareho arabskeho prislovi: “Psi stekaji, ale karavana jede dal”.Avsak ted v retrospektive se mi zda, ze to byl jen pokus dostat me do situace, kdy reknu neco nepratelskeho na Webbovu adresu , prave tesne pred “utokem” na neho. Jeff Rense je taky velmi siroce zdiskreditovana osoba diky vsem tem nesmyslum, ktere z nej padaly o tsunami a Fukushime. Chtel jsem se s nim kontaktovat, aby mi potvrdil, ze byl napaden, ale uz mi to nedovolilo mu nic odeslat mailem. Ja to chapu tak, ze Rense je frontova linie a zaroven kryti pro Bushovu rodinu a az do te doby, dokud neuslysim od nej neco jineho, budu pokracovat v tomto duchu. Nicmene si muzete byt jisti tim, ze jako novinar, jemuz zavrazdili mnoho mych kolegu a sam jsem mel nespocetna vyhrozovani smrti a pokusy o vrazdu, jsem zasadne proti vrazdeni nejen novinaru, ale take propagandistu.
Mimochodem tyto dva “pokusy” o vrazdu prisly v dobe, kdy bylo se mnou planovano velke americke vysilani v show zvane “Pulnocni Karavana” zruseno na poslednichvili diky “velkym utokum na server”.
Nicmene tyto mnozici se nemotorne pokusy kabalistickych agentu probudit rasove nepokoje, prosazovani utoku na armadu, a sdileni zmatku v alternativnich mediich jsou jen dalsi znamky zoufalstvi.
Zoufalstvi se stava ocividnym kvuli tomu, co se deje v Saudske Arabii, jedne z poslednich pokladnicek a zdroju penez chazarske frakce. Pentagon a Iranci tlacili na saudskeho krale Salmana, aby propustil korunniho prince Muqrina a Saud Al Faisala (ktery byl ministrem zahranici poslednich 40 let). Byl propusten, aby se tak odtsranil Bushuv vliv na saudsky rezim a posililo usili na ukonceni utoku v Jemenu, rekli nam zdroje z Pentagonu. Tyto pentagonske zdroje nam takle rekly, ze vazne uvazuji nad tim, jak se dat do aliance s jemenskymi Houthiji, kteri by se tak postarali o kompletni zmenu rezimu v Saudske Arabii.
Dalsim kabalistickym otrockym rezimem v problemech je vlada japonskeho premiera Shinzo Abeho. Jak uz jsem predpovedel, Abe predcital minuly vikend ponizujici rozmluvu pred US Kongresem a Senatem z cehoz vyslo zcela jasne, ze neni japonec, ale plaveny kabalisticky herec ctouci scenare. Armada Spojenych Statu si musi pospisit a vycistit to v Japonsku nejakou akci, nebo muze tento rezim ztratit uplne a pak by padnul pod cinskou kontrolu. A Pentagon vi, koho kontaktovat, aby se tomu predeslo.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfu
lford.net/


DB # CehuSady45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-21 08:00:47 4e638ee6
Načo vydávať takúto knihu, učebnicu? Zbytočné mrhanie času a prostriedkov na jej vytvorenie. Zamýšľaný obsah je zadarmo na internete, bohato postačí i obsah kabaretu Dôležité ako aj mnohí diskutujúci. Radšej učte mládežníkov správne triediť informácie z jednej i z druhej strany.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-05-24 09:53:43 bc7b649f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Politika levných peněz neničí ekonomiku jenom pomocí inflace


Politika levných peněz neničí ekonomiku jenom pomocí inflace
Americká centrální banka bude pokračovat ve stimulaci ekonomiky, protože inflace nepředstavuje velkou hrozbu. Prezident Minneapoliského FEDu Kocherlakota řekl: „Očekávám míru inflace ...
Plytvanie na mikroúrovni
Virtuálne meny v Davose
Technologicky vyspela Európa? naozaj?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0319 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo