Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

PRÁVO NA ZANEDBANÝ… sex?!


PRÁVO NA ZANEDBANÝ… sex?!

Týmto problémom trpí značné množstvo ľudí. Mladí, v strednom veku i starí. Ľudia sú kvôli tomu mrzutí, nedarí sa im v práci, sú na svojich známych nevrlí. O tomto probléme sa spievajú piesne, robia vedecké štúdie, usporiadavajú konferencie, píšu odborné knihy a články a publikácie. Nie všetci majú to šťastie, že tento problém nemajú.

Žiaľ, nájdu sa jedinci, ktorí majú tejto veci veľa a niektorí, ktorí nemajú skoro vôbec a musia si sami vypomáhať, ako len vedia. Je nemorálne a nedôstojné, že ľudia nemajú zabezpečené základné ľudské potreby. Pritom takto nemusíme žiť. Alternatívny svet je možný. Veď na svete je dostatok sexu, len keby bol správne prerozdelený.

Áno, hovorím presne o tejto základnej ľudskej potrebe. Niektorí si užívajú ako Charlie Harper alebo Barney Stinson a niektorí 40 rokov a nic a je to nanic! Keď rozmýšľame, ako by sme mohli túto jasnú nespravodlivosť odstrániť, napádajú nás riešenia, ako by štát mohol zasiahnuť a zmeniť tento stav spôsobený bezbrehým liberalizmom a neľudským voľným trhom. Stačilo by len pár demokraticky posvätených pravidiel v mene pravdy a lásky.

Napr. zavedieme tzv. poplatok za sexovanie. Tento poplatok sa zavedie vo výške 1 Eur na každú krabičku kondómu. S vybratou sumou bude disponovať Garančný fond pre súloženie. Samozrejme, aby sme nedali prílišný podnet pre korupciu, zavedieme transparentný systém každý poberateľ príspevku na uspokojenie sexuálnych potrieb bude zverejnený na stránke Úradu vlády.

Rozmýšľal som aj nad redistribučným mechanizmom ľudia by postupovali pravidelné stretnutia so psychológmi a lekármi, ktorí by viedli presné štatistiky, kto a či vôbec mal nejaký sex. Jedinci, ktorí by ho mali najmenej by poberali tzv. príspevok na vyrovnanie emočnej a fyzickej ujmy spôsobenej sexuálnou abstinenciou. Tieto peniaze by boli účelovo viazané každý príjemca príspevku by dostal poukážku na to, aby si zabezpečil potrebné služby. Ak by v okolí podobné služby neboli, štát by vytvoril minimálnu sieť poskytovateľov v rámci každého okresu, ktorí by boli k dispozícii neustále.

Samozrejme, ak by toto riešenie nefungovalo, tak máme v zálohe ešte jedno riešenie, ktoré by sme zaviedli od začiatku, ale ľudia najprv musia oceniť to, že vieme skvele regulovať ich život, a hlavne si musia postupom času navyknúť na náš systém, až sa im bude zdať, že je normálny. Na ľudí, ktorí budú tvrdiť, že môžeme tieto otázky spravovať sami, sa bude pozerať ako na bláznov, spiatočníkov a reakcionárov, ktorí nepochopili historickú nevyhnutnosť nášho riešenia. Ako hovoríme, ak by nastala nejaká nespokojnosť s našim systémom, za príčinu problémov budeme vydávať to, že tento náš zásah nebol dôsledný a chamtiví ľudia sa snažili tento systém využívať a zneužívať a neboli ochotní prispievať a preto začali radšej fapovať, využívať čierny trh a pod. Hnusné neosobné trhy, intergalaktický útok kapitálu a friedmanovský neoliberálny systém spôsobil krízu nášho skvelého sociálneho systému.

Ok, ale späť k nášmu plánu. Vlastne, dnes ho už nenazývame plánom, ešte by nás niekto mohol spájať s nejakými boľševikmi. Ide o víziu, nevyhnutnosť, ktorú si vyžaduje doba, vyjadrenie sociálnej kohézie, inklúzie, odstraňovanej sociálnej vylúčenosti a integrovanie spoločnosti. Záložným plánom je vytvorenie Komisie pre otázky sexuálnej vyrovnanosti, kde budú školení odborníci z oblasti medicíny, psychológie a sociólogie vyberať každej osobe, kto je pre neho vhodný partner, určovať intenzitu, spôsob a podmienky, kedy bude môcť byť vykonávaná súlož medzi partnermi.

Zoberte si tie obrovské efekty, ktoré by sme mohli vďaka takejto politike získať! Žiadne neželané tehotenstvá, žiadne sťažovanie sa na nevyhovujúcu pravidelnosť styku (vytvoríme presné časované licencie na vykonávanie styku). Každý bude mať dostatok sexu a tým bude spokojnejší. A to nehovoriac o pozitívnych externalitách lepšia psychická pohoda bude viesť k zlepšeným pracovným výkonom, čo dokladáme mnohými štúdiami renomovaných prisluhovačských think-thankoch, ktorý rovnako nerozumejú reálnemu svetu ako my!Author: Roman Frnco # LecaNusy24
Svet2014-12-239
-
 39% ( 8 people voted )
+
Roma
n Frnco
nebu zufaly. Trochu sa o seba staraj, menej jedz, menej vysedavania pri videach na internete a budes pritazlivejsi a mozno aj ten sex pride. Kazdopadne to musi byt zufala situacia. To by trebalo ponat komplexne a pripojit do toho vsetky zufalstva dnesneho mainstreamu - obezita, menejcennost, skaredost(v zmysle porovnavania sa s krasou telebrit), depresie...

lks # MovaByso50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-25 15:27:19 b070bf67
Naprosto súhlasím, skvele napísané ! !
Veď keď IS-lamisti môžu svojim bojovníkom pridelovať otrokine a súložnice, mali by sme niečo podobné zaviesť aj v EU.
Verejné domy by mali konečne byť verejné. Tak ako sa pridelujú tzv. kultúrne poukazy, mali by sa začať pridelovať poukazy do verejných domov.
Napr. podľa veku:
vek 20 - 30 rokov - 4 poukazy do verejneho domu mesačne
30 - 40 rokov - 3 poukazy mesačne
40 - 50 rokov - 2 ks. "
50 - 60 rokov - 1 ks. "
Nad 61 rokov podľa uváženia a doporučenia obvodného lekára 1 - 5 ks ročne !
Muži a tým pádom aj ženy by boli ďaleko kľudnejší a spokojnejší. Atmosféra v rodinách by bola celkovo lepšia, čo by sa prejavilo na lepšom zdraví, lepších pracovných výkonoch atď.
Komunisti, ale aj iní isti, zaviedli po vojne, keď bol nedostatok potravín prídelové lístky. V rámci spravodlivoti by sa mali zaviesť prídelové lístky na exploatovanie sexuálnych pracovníčok. Amen!

Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-12-25 17:03:00 42f951c9
. . . No a samozrejmä, kto by svoj sexuálny preukaz v danom mesiaci neminul, mohol by si ho preniesť do ďalšieho, prípadne by sa mohol zaviesť čulý obchod a vymieňať sexpoukazy za iný nedostatkový tovar.
Poukazovanie poukazov by mohlo patriť do agendy miest a obcí, veď starostovia a primátori majú najlepší prehľad o svojich občanoch a ich potrebách.

Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-25 17:10:14 42f951cc
:DDDDDD
kocúr ty turul, to má byť paródia na sociálny systém.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-25 19:23:28 b2291c7c
Nuz ono v prirode to tak chodi, kto je slaby jedinec, nepresadi sa, tak netrtka. Netrtka preto aby sa nenakotil dalsi slaby jedinec a aby populacia tak nedegenerovala. Ludia maju este tu vyhodu, ze mozu porozmyslat a nieco skusit na sebe zmenit aby boli napriklad pritazlivejsi pre opacne pohlavie. Vacsina netrtkacov co poznam, su strasne premudreli a na vine su samozrejme zeny, nie ich debilne reci ani to ze sa o seba riadne nestaraju.
sergej klinton # SoxaFyxy93
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-26 04:28:52 b12ac77c
sergejko, a ja zas poznám mnoho rómov z príbuzenského kríženia, ktorí sú pozdvihnutím našej spoločnosti. sú to silní jedinci. reči majú len múdre a starajú sa o seba vzorovo.
len ten nesúlad je, že v sexe presadzujú práva silnejšieho a v sociálnej oblasti sa nechajú vydržovať dávkami.
ale nedá sa tomu ani celkom veriť. rómovia totiž často dodržiavajú zásadu pre rómky "nahoň sa kde chceš, ale okotiť sa príď domov."

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-26 10:02:48 b2290f0f
loading...
Niečo na tom bude Sergej. Veď aj vo vlčej svorke sa rozmnožuje iba Alfa samec (vodca svorky). Tak isto u jeleňov, tuleňov, mrožov a čo ja viem kde ešte.
Len ľudia sa jaksi vymykajú zákonitostiam a štandardu prírody. U ľudí sa najviac rozmnožujú chudobní aj zaostalí. Čím chudobnejší, tím má viac detí.
Zrejmä nás čaká totálna degenerácia.

Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-26 13:42:06 42f951cc
aaa, veru pravdu mas, ale takisto je to forma prezitia primtivnych kmenov, napriklad nejakych kmenov bakterii, iba sa kotit a kotit, vsak nieco z toho kvanta uz musi ostat za akychkolvek drsnych podmienok. Ono tiez z toho co sa tam urodi, toho aj dost skape. Je to tiez prirodzena forma prezitia. Ostatne neverim ze autor alebo skupina ludi o ktorej sa zmienuje by brala v tej svojej nudzi aj zasifilisovanu zltackovu morgosku. Pisal som ako to funguje v prirode, medzi ludmi to je inac, Ked sa zacneme starat o choru zver a zlahcime jej podmienky, tiez sa zacne kotit a nebude to robit dobrotu. Nuz ale keby stat neustale nezivil hentu cvargu, tak by sa to snad aj prirodzene nejak vycistilo, pretoze by mohli naozaj prezit len ti najschopnejsi. Lenze tu je ten problem, ze cim je jedinec neschopnejsi, tym viac starostlivosti sa mu poskytne. Napr. negramotny odron ozraty sprosty dostava peniaze uz len za to ze je cigos, ale kedze mu odhnila noha a je aj invalid, tak mu treba dat este viac. Ale ako vravim, neviem ci by sa autor uspokojil, keby nahodou dostal poukazku na trtkacku, ktora plati iba v osadach.
Pre Kocura v cizmach- ano presne tak je to prirodzeny mechanizmus ktory zabezpecuje prezitie urciteho druhu. Vzniknu podmienky a druh sa zacne kotit hlava nehlava. Tak ako ked v suchych oblastiach zaprsi, tak sa vsetko zazelena a podrastie.

Napr. negri v afrike, mozno by ste to nepovedali, ale je to tak, vo vela krajoch afriky nepoznaju moc hlad. Viem o tom pretoze som tam par razy bol, nie pretoze som sa o tom docital. Oni ani nemaju extra naroky na jedlo, staci im si nieco odtrhnut zo stromu, alebo zozrat raz za cas nieco z manikovej muky. On skonzumuje toho 5x menej ako my. V tom teple ani nema moc chut a ma hovno na praci, takze ani nejaky extra vydaj energie. Nuz a v tychto oblastiach sa aj hojne kotia, maju na to cas, hladom netrpia, cize podmienky su dobre. Kdezto frustrovany otrok na Slovensku, co zije od vyplaty k vyplate, v robote ho terorizuju, dosledkom tohto stresu nie je ani bars pritazlivy pre zensku a stat mu neda podporu ked zrobi dietatko. To nie su moc privetive podmienky pre zivot, tak sa ani netrtka. Cigos nemusi ist do fabriky aby mal na rohlik s tresku, jemu staci narobit cigancata, to je jeho praca a obziva, to hadam netreba viac rozvadzat.

sergej klinton # SoxaFyxy93
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-26 21:04:58 b1634de2
A este k tym nasim romskym priatelom taka poznamocka, je len fajn, ze sa tam paria sestry s bracekmi a ocinkami, lebo ako vieme z toho sa im plodi viac a viac dementov, ktory su casto neplodni, pretoze mamka priroda aj na totok myslela. Cize ked sa budu tieto cnostne geny medzni nimi viac a viac rozsirovat, urcite casom zoznu ovocie( teda povedal by som, ze uz ho znu) A fakt neviem, ci je prijemnejsie mat sex s zenou ktoru si chlap na zaklade prirodzeneho vyberu vybojoval, resp. ona za nim isla lebo bol pre nu pritazlivy. Alebo tam niekde v osratom kute klatit spinavu bezzubu degesku, ktora je este moja sestra alebo dcera, lebo som ako psicek ktory skoci z nudze aj na ineho psicka. Este taka poznamka aj medzi cigankami sa najdu fakt pekne, zeny ktore sa o seba staraju, lenze tych je fakt zalostne malo a asi tazko ich budete hladat v osade. To len aby som nekrivdil volakomu.
sergej klinton # SoxaFyxy93
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-26 21:18:09 b1634de2

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0261 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne