Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

PAPEŽ FRANTIŠEK SCHVALUJE EXORCISMUS


PAPEŽ FRANTIŠEK SCHVALUJE EXORCISMUS

Papež oficiálně schválil exorcismus jako uznávanou katolickou praktiku. Vatikán schválil 250 kněží pod zástavou Mezinárodní asociace exorcistů, kteří tvrdí, že mají moc lidi zachraňovat před démonickými silami.

Vatikánské noviny L’Osservatore Romano referovaly, že vatikánská Kongregace pro duchovní dala své razítko schvalující a oficiálně podle kanonického práva uznávající Exorcisty.

Výnos dává nově schválené kongregaci legální pravomoc provozovat vymýtačství.

Reverend Frances Bamonte, šéf Mezinárodní asociace vymýtačů řekl: "Exorcismus je formou charity, z níž mají prospěch ti, kdo trpí."

Galova encyklopedie neobvyklého a nevysvětleného nám říká, že poté, co je exorcismus hotový, ti lidé, z nichž se vymýtalo, cítí "určitý druh úlevy od viny a cítí se znovuzrození a zbavení hříchů." Tato encyklopedie vysvětluje, že exorcismus by někdy mohl trvat měsíce, než dosáhne úspěchu.

Podle Katolické encyklopedie je exorcismus "činem vyhánění, čili vymýtání démonů nebo zlých duchů z osob, míst nebo věcí, o nichž se věří, že jsou jimi posedlí nebo zamoření, nebo jsou vystaveni nebezpečí, že jim padnou za oběť či se stanou nástroji jejich zlovůle."

Papež František při svých proslovech mluví o Ďáblu často. Jednou řekl: "Každý, kdo se nemodlí k Pánu, se modlí k Ďáblu."

Loni se někteří ptali, když se objevilo video s Papežem intenzivně recitujícím modlitbu se svýma rukama nad hlavou dítěte upoutaného ke kolečkovému křeslu, jestli Papež náhodou neprovádí exorcismus. Televizní stanice vlastněná Italskou biskupskou konferencí o tomto incidentu řekla: "Exorcisté, kteří spatřili tyto obrázky, nemají žádné pochyby: tohle byla modlitba osvobozující od zla, čili skutečný akt exorcismu." Otec Gabriele Amorth považovaný za nejznámějšího vymýtače a vrcholného představitele Mezinárodní asociace vymýtačů řekl: "Papež je zároveň i římským biskupem a stejně jako každý biskup, je rovněž i exorcistou. Žijeme ve věku, v němž byl Bůh zapomenut. A kdekoliv není přítomen Bůh, tam vládne Ďábel."Author: Miroslav Pavlicek # NodeQajo26
Svet2014-07-0441
-
 62% ( 3 people voted )
+
Bodaj by František nehovoril o diablovi často,keď je jeho sluhom:
https://www.youtube.com/watch?v=lgYk8N3gF8E

filip # WyboCeci64
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-07-04 12:34:34 4e62d494
Vitajte v stredoveku, kostolní cvoci, lol...!

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 43% ( 11 people voted )
+
2014-07-04 12:53:31 d4254112
No,pandebil dnes je v mode dávať starosti sove v Bohemian Growe,ale o tom môžete vy služobníci siobandy na najnižších priečkach len snívať:)

filip # WyboCeci64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-04 15:21:08 4e62d494
Spiritual healing
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-04 15:27:54 c35b0c27
A kdekoliv není přítomen Bůh...
imelo # SyxaHosa82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-04 22:31:10 b06ab9ff
Duch Jezábeľ - 5. júna 2014

Dcéra moja,
priniesol som toto video do pozornosti tvojej sestry pre veľmi dôležitý dôvod. Keď sleduješ toto video, si schopná z prvej ruky dosvedčiť, že duch Jezábeľ je vo vnútri tohto malého dievčaťa. Pred niekoľkými dňami tento pápež hovoril, že sa rozhodli, aby toto malé dievča stálo vedľa neho na pódiu. Lucifer priradil jeho vysoko obľúbenú služobnicu, Jezábeľ, aby stála vedľa neho a poškľabovala sa zvyšku sveta s jej jazykom zmijovitého tvaru a krivými výrazmi tváre. Toto sú klasické príznaky, ktoré sa zobrazujú počas démonského posadnutia, dcérka. Ďalší prejav tohto ducha je pach sexuality. Samotná jej prítomnosť na javisku a jej šírenie k masám dokáže vyslať potenciálnu toxickú arómu k mojim deťom bez toho, aby si to uvedomovali. Táto aróma prináša ducha sexuálneho podnietenia a promiskuity. Tiež sa v ľuďoch zdržiava po istú dobu. Kvôli týmto dôvodom, dcérka, je vždy dobré zostávať prikrytá krvou Ježiša. Je dobré kráčať blízko mňa každý jeden deň, pretože nepriateľ vysiela mnohé čary s jeho démonskými elixírmi a rituálnym správaním sa. Duch Jezábeľ je tiež jednou z príčin, prečo sú rozpadnuté mnohé manželstvá na celej planéte. Moje deti sa stávajú viacej poučené o jej švindľoch, než tomu bolo doposiaľ, keďže ona je typicky pomenovaná ako jedna z Luciferových hlavných komplicov. Má prevahu v neskorých nočných televíziach, v pornografii (samozrejme), v televíznych reklamách, na bilbórdoch popri diaľniciach, a teraz má prevahu aj všade na internete. Dcéra, na tejto zemi je skutočne len jedno miesto, na ktorom môžu moje deti uniknúť čaru Jezábeľ - toto miesto je pod prikrytím mojou krvou.

Ďakujem ti za zverejnenie tejto správy, dcérka. Viem, že si sa zdráhala urobiť to kvôli riziku vystavenia viacerých ľudí jej potenciálnej aróme. Vždy je dobré poučiť deti najvyššieho Boha. Opäť ti ďakujem, dcérka.

S láskou, Ježiš.

http://posledna-polnica.blog.cz/1407/duch-jez
abel


Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-05 02:45:24 5057d10a
loading...
A nech mi ešte niekto chvíľu vraví, že kresťania sú duševne zdraví...
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-05 08:49:36 3ec5f361
no a ja schvalujem sedemmilove cizmy a tiez aj supermanov plast :)))
kucma # FyvaFixa25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-05 12:06:57 57f4df4c
Pock ty sa nenadrapuj, keď nemáš ani šajnu o tom, ako nás pokúšajú démoni, ktorí žijú okolo nás a často i v našom tele. To, čo je v Biblii správne pomenované ako posadnutosť, je reálna vec, ktorú nikdy neuvidíš svojimi telesnými očami, ani ju nevyskúmaš pod mikroskopom, ani neurčíš chemickým rozborom.

Moderné alternatívne názvy pre posadnutosť sú: závislosť na alkohole tabaku sexe, utkvelé neodbytné myšlienky, mánie, kleptománie, všemožné vášne k športu hrám hudbe a zábave, nepríčetnosť v hneve a žiarlivosti, schizofrénia, samovražedné sklony a podobne.

Osobne poznám jedného chalana, čo bol asi pred 10 rokmi schizofrenik, čiže bol posadnutý, ako mi vravel, vraj počul hlas, ktorý mu hovoril "nalej si vodičku, choď sa vyšťať, zabi sa a iné", skrátka mu nedal pokoj a aj preto sa niekoľko krát pokúsil o samovraždu. Tiež som kedysi veril vede a myslel som si o ňom, že je to iba nejaká duševná nemoc, ani vo sne by mi nezišlo na um, že je to prejav posadnutosti! Myslel som si, tak ako tomu dnes ľudia veria, že doktorské prášky mu pomáhajú, ale to je veľký omyl.

Požívanie práškov je rovnaké, ako požívanie drog. Sú to neprirodzené a jedovaté látky, nie lieky, ako ich nazýva medecína. Je to démonský podvod, lebo vtedy sa démon (zlý duch) iba dočasne prestane prihovárať posadnutému človeku, aby sa zdalo, že prášky zabrali a vyhnali hlasy. Ale to, čo v týchto práškoch tí neboráci do seba prijímajú, sú len ďalší zlí duchovia a jedovaté látky. Ježiš povedal a platí to všeobecne: "Tento druh zlých duchov vychádza jedine modlitbou a pôstom." Matúš 17,21. Moderná medicína je čarodejníctvo, lož, trik a podvod na ľuďoch.

Posadnutosť sa IBA ZRIEDKAVO prejavuje tak, ako si ju väčšina ľudí (vrátane horeuvedených katolíckych apostatov, ako je povedané v Matúšovi 7:21-23) predstavujú vo svojej fantázii: zúrivý besniaci nepríčetný človek, ktorému nič dobré nehľadí z očí. Lenže väčšina duchov pokúša ľudí v tichosti, jednoducho sa chcú zabávať, smilniť, chvastať, leňošiť, kliať, preto ľudí odvádzajú od Boha, lebo Boh nechce, aby ľudia v sebe pestovali sebecké záujmy, ale naopak sa učili navzájom si pomáhať, nezištne a bratsky. V biblii sa démoni tiež nazývajú "duchovné moci zlosti", ktoré nás pokúšajú. - list Efezanom 6.kapitola.

Preto keby ste sa chceli odvrátiť od týchto svetských vecí a obrátiť sa k Bohu v modlitbe, ale neustále vám prichádzajú na myseľ všemožné telesné myšlienky, ktoré vás zvádzajú vrátiť sa k vaším starým svetským záľubám a hriechom, potom je to znamenie, že ste posadnutí.

Krátko a dobre, ak sa rozhodnete urobiť niečo dobré, čo si vyžaduje obetu a sebazapretie, ale ak vám prichádzajú neodbytné zvádzajúce myšlienky proti vašej vôli vykašľať sa na to, tak ste zvádzaní diablom. V biblii o tom Peter povedal: "Buďte triezvi a bdejte, lebo váš protivník, diabol, obchádza ako revúci lev a hľadá, koho by zožral." Ak mu podľahnete, potom sa stanete posadnutým. Ako povedal Ježiš: "Ale keď vyjde nečistý duch z človeka, chodí po miestach, kde nieto vody, hľadajúc odpočinutie a nenachádza, vtedy hovorí: Navrátim sa do svojho domu, odkiaľ som vyšiel. A keď príde, nájde dom prázdny, vymetený a vyzdobený; vtedy ide a pojme so sebou sedem iných duchov, horších ako je sám, a vojdúc prebývajú tam, a posledné veci toho človeka bývajú horšie ako prvé. Tak sa stane i tomuto zlému pokoleniu."

http://posledna-polnica.bl
og.cz/1406/co-demoni-nechcu-aby-ste-vedeli


Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-05 17:56:31 5057d10a
Ak neveríte v Boha (alebo nechcete veriť) môžete sa stretnúť s jeho protivníkom.
https://www.youtube.com/watch?v=SDD27T61y2c
Ak ste dôslední, skontaktujte niektorého zo slovenských exorcistov nech vás zoberie na "exkurziu"-želám vám aby ste pri tom nezošediveli.
"Spoznajte pravdu a pravda vás oslobodí"

General Guderian # TyroMury04
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-05 18:24:58 55e4d33d
Čakal som, kedy dokáže nejaký pošahaný náboženský šialenec to, čo som napísal, a dlho to netrvalo. :-)))
Pock # SihySuri34
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-05 19:27:09 3ec5f361
Pock: Tieto javy sú objektívne, dokázateľné a pozorovateľné. Kto chce nájsť, nájde. Ale ak ti stačí metať jedovaté sliny niekde z tmavého kúta z ktorého nevyliezaš, neberiem ti to.
General Guderian # TyroMury04
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-05 20:20:35 55e4d33d
Generalissimus, a iné, okrem úbohého bľabotania o tom, že sú to veci ukrýté nevyvoleným, nevieš? Napríklad dokázať svoje tvrdenia, najmä ak tvrdíš, že sú to veci objektívne, dokázateľné a pozorovateľné.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-05 22:18:19 3ec5f361
Satani sa zaoberajú satanmi:


http://cathar.org.uk/data//slova
k/Zanik_RKC.pdf

Je na každom ako rýchle im odzvoní. Páchnu až do neba.Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-06 00:19:01 0267ba55
nechapem...teda, ako bezboznika a uhlavneho nepriatela stvoritela, mna matohy aj tak nenavstevuju...
kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 01:16:51 57f4df4c
Kucma, keďže stvoriteľ je podľa Lžiknihy psychopatický sadista, nesmieš sa diviť, že máta len tých, čo v neho uverili.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 13:26:58 3ec5f361
Na svete existujú len dve emócie - láska a strach, všetky ostatné z nich vychádzajú, sú ich derivácie.
A teraz krátka úvaha. Každý z nás si môže vybrať v živote, na základe čoho sa rozhodne, odkiaľ bude vychádzať popud niečo vykonať, povedať, myslieť .. Ak Boh je láska ako hovorí napr Biblia, láska ako to pozitívne na tejto zemi, prečo sa kresťanstvo snaží vyvolávať stracha a hrôzu - diablom, večným peklom, očistcom a podobne? Nemalo by sa kresťanstvo snažit šíriť lásku, mier, pokoj medzi ľuďmi a schopnosť kriticky myslieť? Prečo ľudia veria radšej interpretácii druhých ľudí, alebo aj 2 tisíc rokov starej knihe a radšej spochybnia svoje JA, svoje vlastné SKÚSENOSTI len aby sa im život nezosypal ako domček z karát ?

fantomas # PubePydy97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 21:14:17 4e627698
Pock máš problém porozumieť písanému textu? Napísal som Ti dosť jasne čo máš urobiť, prečítaj si môj prvý príspevok.
General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 21:26:55 55e4d24f
Neviem , celý" Vatikánsky svet" pod taktovkou pápeža ..terajšieho" Loylovského" zisťuje , že dianie nie je možné vysvetliť "bežnými Biblickými poučkami- dogmatickými" ! Ćo s tým ? A tu je ...fígeľ... Ani Biblia , ani jednotnosť názorov, ba ani dogmatická ABSOLÚTNOSŤ v pravde --pápežská -- nie je jednoznačná ... a vznikajú , zanikajú ale aj sú cirkvy! Aj VŚEOBECNÉ!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 22:10:28 58d4289b
fantomas

Cirkev nešíri strach z pekla, ohlasuje jeho existenciu rovnako ako BOŽIU...prečo? aby ste nemohli v pekle vykrikovať, že ste tu neprávom, pretože Vás nikto o tomto treste nevaroval.

Veď sami pokladáte otázky,.."a čo ak neuverím?" pravda je len jedna, ohrozuješ svoj večný život, nikto z Kňazov ale nesmie nad tebou vyrieknuť súd, že v pekle skončíš...svoju ateistickú vieru si budeš obhajovať pred BOHOM sám, iba on rozhodne dokonale spravodlivo.


lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 22:20:45 b91d9c22
Generál, nemám. Mám problém pochopiť, ako môže, predpokladám že, svojprávny človek, napísať takú sprostosť a veriť tomu, že tým obhájil svoj postoj.
A na šarlatánskych truľov hrajúcich sa na chytanie duchov ti zvysoka...

Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 23:31:11 3ec5f361
A ty máš problém porozumieť písanému textu? V mojom treťom príspevku som ťa vyzval dokázať tvoje tvrdenia. O tom sa môžeme baviť. Nie o nejakých pokútnych trikoch choromyseľných pakov.
Pock # SihySuri34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-06 23:33:21 3ec5f361
Takže opakujem ešte vraz a polopate:
1. Skontaktuj niektorého exorcistu na Slovensku, sú traja či štyria. Dohodni sa s ním či by ťa nezobra keď pôjde na "akciu". Myslím že by sa dohodnúť dalo.
2. Skoč do Vatikánu, archív je dnes už verejný, nájdi si materiály o posadnutosti zhromaždené napr. v 20. storočí. Nádi si napr. prípad ktorý sa stal v Illfurte (Nemecko) nejak v r. 1911 alebo okolo.
3. Zisti aké prísne procedúry predchádzajú exorcizmu (V prvom rade konzorcium lekárov a psychiatrov musí vylúčiť fyziologickú a osychickú poruchu). Posadnutosť totiž veľmi často sprevádzajú mimoprirodzené javy a tie musia byť DOKÁZANÉ!
Stačí?

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 08:36:28 55e4d24f
1. Už som ti napísal, že na šarlatánov zvysoka kašlem.
2. Neskočím. Škoda času a peňazí.
3. Prísnosť procedúr mám v paži, pretože ma nepresvedčia "veľmi starostlivo" vybraní doktori a svedkovia. To môžem zrovna dať kľúče od bytu patologickému kleptomanovi, aby mi ho postrážil.
Prečo takéto odpovede? Pretože vám všetkým hrabe! V mene viery ste ochotní manipulovať a klamať až za hrob. Viď napríklad zdokumentovaný podvod najvyšších RKC kruhov pri beatifikácii albánskej sadistky.
Takže - výzva platí - daj VEDECKÝ dôkaz svojich tvrdení.

Pock # SihySuri34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-07 15:20:44 3ec5f361
daj VEDECKÝ dôkaz svojich tvrdení.
Choď sa POZRIEŤ , dal som ti pomerne presné indície kam a ku komu. Čo chceš viac ako FYZICKY dôkaz? Fakt neviem koľký krát ti to mám zopakovať.


"Kto nikomu neverí tomu ani ja nič neverím!"
(Publius Ovidius Maro)
Tým s tebou končím, za každú cenu chceš ostať v blude. Kto chce kam, pomôžme mu tam.General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 16:47:22 55e4d24f
Nič neprírodzené, nič zázračné ...neexistuje ! Existujú len veci a diania nevysvetlené, nepreskúmané , nezdôvodnené ....Čaká sa na posun v technických , spoločenských a iných--exaktných disciplínach ktoré to vysvetlia! Dnes dogmatický "uzavrieť" isté diania ..zatiaľ nevysvetliteľné je "nebezpečné" --určite sa vysvetlia --- a "producenti" dogiem zostanú v polohe "súcitnej"..prinajmenšom!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 17:22:37 58d4289b
Aha! Tak ja som v blude! Ty si fakt na hlavu padnutý!
To ty prichádzaš s neuveriteľnými tvrdeniami, dôkazné bremeno je na tebe! V tých vašich kostoloch po celom svete je toľko "fyzických dôkazov", že vám až vystávajú. Triesok z Kristovho kríža, že by sa z nich dala postaviť Noemova archa, 75 záprstných kostičiek sv. Tamtoho, 8 holenných kostí sv. Hentoho atď., atď. Vy ste v tej urputnej snahe čímkoľvek dokázať pravdivosť vášho zvráteného náboženstva smiešni a zároveň úbohí. Držíte sa každej kraviny aj za cenu, že ste pre normálneho človeka k smiechu. Jediný rozdiel medzi vami a pacientom psychiatrickej liečebne je váš pohľad na inú stranu ústavného plota. Obe skupiny vidíte bubákov, ibaže veriacim nedajú papier na hlavu len preto, že ste si vylobovali nedotknuteľnosť niečoho tak úbohého ako je náboženská viera. Ak by to ostalo len v rovine vašich bludov, bolo by to v poriadku a prdel by som na vás. Lenže vy musíte s tými vašimi nezmyslami otravovať aj ostatných, a to už v poriadku nie je.
Videl som "fyzický dôkaz" zmiznutia Eiffelovej veže, rozpílenia človeka, miznutia a znovuobjavenia sa vecí. A bolo to efektné. Lenže takýto fyzický (vizuálny) dôkaz nie je dôkazom, že k týmto javom skutočne prišlo. Ak by títo kúzelníci a eskamotéri mali podať skutočný dôkaz, že sa tieto javy stali, pohoreli by a nepomohla by im ani ich šikovnosť.
Takže voči cirkevnému eskamotérstvu som imúnny. Že ty naletíš takýmto trikom je, bohužiaľ prirodzené, pretože ty tie pobožné klamstvá potrebuješ. Kdesi v podvedomí máš pochybnosť o reálnosti svojej viery a chytáš sa každej idiotskej príležitosti nechať sa oklamať, aby si presvedčil sám seba, že ten zvrátený nebeský netvor z najnechutnejšej knihy ľudstva naozaj existuje.
Je mi ťa ľúto.

Pock # SihySuri34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-07 17:29:53 3ec5f361
A ešte niečo, ak tých exorcistov poznáš, odkáž im, že majú obrovskú príležitosť dostať sa k pekným peniazom. Českí skeptici ponúkajú milión korún tomu, čo dokáže, že má paranormálne schopnosti. Ešte väčšiu sumu ponúka za to isté nadácia Jamesa Randiho - rovný milión dolárov.
A myslím, že by mali na tieto výzvy reagovať nielen pre tie peniaze, ale najmä preto, aby raz a navždy dokázali svoje schopnosti v kontrolovaných podmienkach a ty si sa nemusel strápňovať tak, ako sa strápňuješ teraz.

Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 17:37:24 3ec5f361
pocky, no nechaj tak...zmier sa s tym, ze zijes v blude :))) napr. ja osobne si to inac vysvetlit neviem...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 19:31:18 b2fdaf39
Tu nejde o to Pápežovi aby súhlasil či nesúhlasil s "nejakým " exorcizmom! Tu ide o BEATIFIKÁCIU pozemských človiečikov ktorí sa stali "SVATÍMI" /ešte aj Židia sa z toho smejú-- niekoľko storočííí ..oni majú "VYVOLENÝCH"/ za "zázračné skutky" --ktoré v mnohých prípadoch napr. v ozdravovaní.. sú už dnes úsmevné... ! /Ján Pavol II pohladkal istú duchovne založenú dámu ..a stal sa..nedávno.../
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-07 19:38:00 58d4289b
@pock
ale ved vies, ze krestania to nerobia pre peniaze, ale oni chcu pomoct ludom, ako napr. Anneliese Michel, ktora bola diagnostikovana na epilepsiu, ale fararkovia z nej chceli vypudit zleho demona, az tak, ze ju nechali zomriet, lebo podla nich nevyzerala ako epilepticka
no ale aspon toho demona uz nemala :)

memory # XifiTasa15
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-07 20:26:22 5f699539
memory

Kto ti narozprával že Kňazi sú neomylný? Lekár tiež omylom určí nesprávnu liečbu ale to neznamená že umrel každý pacient.

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 20:38:03 b91d9c22
@lucifer
zase ta tvoja "logika" :)
general tvrdi, ze exorcisti prichachadzaju na scenu az vtedy, ked si doktori nevedia, rady
no lenze v tomto pripade si lekari vedeli rady, ale rodicia ich odmietli a radsej zavolali exorcistov, ktori tvrdili, ze epilepsiu nema (ved samozrejme, kazdy exorcista je okrem ineho aj skvely medicinsky diagnostik) a ze je posadnuta demonom
no ale fararkovia boli taki "schopni", ze exorcisticke seansy trvali 10 mesiacov, 2x tyzdenne, pocas ktorych si "akosi nevsimli", ze im "pacientka" nic nekonzumuje a nechali ju zomriet na podvizivu
ale ano, aj knaz ma pravo byt omylny :)

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 21:01:24 5f699539
memory

...sme len ľudia, omylný a slabý.

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 21:11:42 b91d9c22
memory?

...si tu? mám na teba otázku...

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 21:21:46 b91d9c22
"...sme len ľudia, omylný a slabý."
Len tak mimochodom, správne je - "sme len ľudia, omylní a slabí".


A za druhé - pápež nie je človek?


Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-07 22:34:45 3ec5f361
@lucifer
ludia su omlylni a slabi...
no a preco ti slabi fararkovia robia nieco co nevedia?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-08 09:18:59 0fcba96c
Zdravim Vas kamarati... chcem sa s vami podelit o jeden nevsedny zazitok.
Nebol som veriaci, bol som ortodoxny ateista az do posledneho dychu.
Ale stala sa mi taka prihodicka, ze mi PADLA SANKA...
Mal som jednu psychicku chorobu, Obsedantno kompulzivnu chorobu.
Taktiez som bol velky kavickar, mam cez 37 a bielka na ociach uz take do cervena... proste matnejsie.
U starsich ludi sa to pripisuje veku, peceni atd.
Psychiatricka mi predpisovala kadejake sracky na vychytavani eserotoninu atd, najdite si o tej chorobe na nete ak chcete, aby so mto skratil.
Povedala, ze to je NA CELY ZIVOT, beh na dlhu trat, na liekoch cely zivot atd.
Zlepsenia vdaka tym chemickym fekaliam, tak max + / - 10%
co sa kavy tyka, snazil som sa niekolko krat prestat, ale marne...vzdy osm dostal migreny, akoze koli abstaku, receptory navyknute na kofein a podobne ich drizdy vedecke
Nahodou som sa dostal k jednemu typkovi, co robi OCISTY, vraj si robi exorcizmus na vlastnu past.
myslim, ze tu nemaju vyhradne pravo len cirkevny hodnostari, ale asi sa to da aj inak.
A tento typek mi spravil ocistu a uplne som bol v uzase... ako nevedel som co pride, v tom je vtip.
Nikto mi nic nevsugerovaval, proste popisem co sa stalo, robil to na dialku, na zaklade aktualnej fotky a datumu narodenia.
Prva vec, vyhodilo prud celej nasej ulici /necisty duch/, robil mi ocistu viack krat a vzdy pri nej vyhodilo prud.
Dalsia vec, doslova sa VYPLA obsedantno kompulzivna porucha, zo sekundy na sekundu,
prestala mi chutit kava, prestal som pit zo sekundy na sekundu... proste uz mi to nic nehovorilo naraz.
A ziadna migrena, ani sprievodne abstinencne priznaky, ked clovek pumpoval do seba kofein vo forme 7 kav denne... proste celkom nic...
A uplne najvacsia supa... ze mi proste zbeleli bielka, kks jak sneh.
A nedokazal som sa pozerat na ziadne zlo, v telke atd. proste som zrejme bol detoxikovany od zla, ako strasne akymi ocami som videl svet, videl som to zlo v ludoch, demonske xichty doslova, vsade satanove znacky kde sa len pozriete, bud vysmech krestanom, /nie katolickym sviniam/ ale skutocnemu krestanstvu, alebo ich symboli... pentagramy, capov, lebky atd. kompletne zasrane vsetko je, strasne som bol po ociste na toto citlivy, zacalo ma to tahat samovolne do kostola, neviem preco... ked v biblii nie je ze sa ma clovek v chramoch modlit atd. no
toto som zazil na vlastnej kozi... a aj moja kamaratka presne tento isty stav.
Ocistit sa dalo viacero ludi a popisali mi presne toto iste.
Bohuzial, nejako som zase zapadol do starych kolaji, porno, PC hry atd. :o)))) a veci sa o dost zhorsili
presne ako povedal Jezis, vyleti jeden curak z cloveka a potom ak do vas nevojde duch svaty, vrati sa ich viacero.
Ja som to proste neustal... ten stav dokonalej cistoty, bol som doslova ako tela na porazku, absolutne odsudenei zla.
ja neviem co sa stalo, ale pytam sa tu vsetkych tychto sasov pandemonia a podobnych....
CO SA TEDA STALO?
tu je link na toho pana, berie 25€ co asi tiez nie je uplne ok, ale nech si to daju spravit...
a uvidime, :o))) ti hladaci dokazov, co zaziju... priamy kontakt z prvej ruky s demonmi alebo ako tie sily nazvat.
http://www.magia-liecenie.czweb.org/diagnostika.ph
p
akoze bol som neveriaci, ale po tejto skusenosti zivotnej mam dost kks...
co su to za sily, co zmenia povahy, zviazu vas do zavislosti atd.


SVEDOK # VaxiRefy64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-17 23:38:39 5f66c327
a este par veci sa divnych stalo...
uz zas takyto asi hriechom zasraty som si hladel v kupelni v zrkadle do oci a povedal som...
tomu niecomu co je vo mne, lebo uz viem ze je a citim vplyv...
ze: NO CO TY K...T
a v tom, padol jezis kristus zo steny v predsieni.
Skuste jeden tah, zacnite sa obracat na vieru v jezisa krista, nie katolicku :o))))
a skuste to hlasat ostatnym... a vsimajte si, co sa bude diat, jake retazove naschvaly a divne udalosti pridu.
oni su strasne prespekulovany, ale daju sa vylakat na svetlo a prave cez tieto veci.
inak je to divne, ak by to pravda nebola, preco by sa to dialo????
proste to skuste

SVEDOK # VaxiRefy64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-17 23:49:42 5f66c327
Zdravím Vás i seba-súdruhovia-nevadí tak či tak-no povedzte že nie! Ta jeden iba tak-no ta!Pýta sa žid boha- miloval som Ťa mojím veľkým srdcom- kde si bol-keď kráčal som do plynu-a nehovor že ma tak miluješ-kde si vtedy bol!Vidíš synu-vidím-že nerozumieš ani teraz!mojej veľkej láske-keď sedíš vedľa mňa! SVEDOK!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 12:35:32 58d4285f
Nedá sa nič robiť..SVEDOK64..škoda Vás /ak ste na Slovensku/ sa len táák "pľantať" vo voľnom čase. Vaše miesto je na najstaršej Univerzite v BOLOGNI..na fakulte: " VYHÁŇANIE DIABLA Z TELA"...Tu je to prepotrebné zvýrazniť: ak by sa vyhnali všetci čerti -diabli/rohatí, s chvostami atd../ z každého tela ,zovšadiaľ.....hajajááj ... zostalo by len dobro, láska a anieliky ...a ani kostoly /mešity, "bužne"../ by už neboli potrebné v takom rozsahu....lebo samo dobro všade...Dúfam že mi rozumiete... a vaša sláva sa bude "dotýkať nebies".Prajem ...//P.S. "náš prispivateľ. ..Luci-fér" vie o týchto veciach viacej..."zadefinoval RAJ-EDEN ako taký ..pomerne slušne .. , len Peklo..a tamtých "menežerov" zatiaľ asi nestihá ..toľko ich je.// Teda vaše prednáškové turné by určite bolo aj ocenené.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 13:29:00 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

8 nových bizarních pilulek							
				8 nových bizarních pilulek
Protialkoholní pilulka, která redukuje pití o 61 % Máte problémy s pitím? Možná se našlo rychlejší řešení. Od letošního května je v Británii k mání nový lék zvaný Selincro, ...
Podle nové studie jsou GMO příčinou glutenových onemocnění postihujících 18 milionů Američanů
10 fotografií – Rozpoznáte Mars od Nového Mexika?
Dlhová kríza Spojených Štátov Amerických a jej vplyv na Bitcoin

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1424 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles