Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ovládnu Európu extrémisti?


Ovládnu Európu extrémisti?
Súčasný politický vývoj v Európe už nenecháva nikoho na pochybách, že názory európskych voličov sa radikalizujú. Svedčí o tom aj nedávny úspech maďarského nacionalistu Lászla Toroczkaia, ktorý sa koncom roka 2013 stal starostom juhomaďarskej obce Ásotthalom. Radikalizáciu Európy tiež potvrdzujú politické úspechy nacionalistických strán (napr. Zlatý úsvit, Praví Fíni, Jobbik atď.), vrátane vzostupu protiimigračných nálad v Británii, Taliansku a Francúzku.

 

 

 Podobný scenár sme zažili aj na Slovensku, keď Marian Kotleba počas volieb do VÚC 2013 zvíťazil nad kandidátom Vladimírom Maňkom, ktorému nepomohla ani štedro financovaná volebná kampaň, ani úžasná koalícia politických strán (Smer-SD, SDKÚ, KDH, SMK, SMS, HZDS, HZD, Strana zelených, Most-Híd a SNS).

V nadpise bol zámerne použitý výraz extrémisti, pretože naše Slovensko dnes potrebuje extrémnu zmenu, ktorá sa nápadne líši od doterajšej politiky.

Starý rok je teda definitívne za mami a dúfajme, že ten nový bude pre európskych nacionalistov opäť v znamení naberania síl.

 

História nám opakovane ukázala, že práve v časoch morálneho a ekonomického úpadku sa ľudia v túžbe po spravodlivosti ochotne prikláňajú k novým a radikálnym opatreniam. Pre naše konečné víťazstvo pravdy a spravodlivosti v snahe získať politickú moc preto nesmieme poľaviť. Klasické demonštrácie a protesty sú bezvýznamné pokiaľ neposkytujú ďalší krok, reálnu možnosť zmeny k lepšiemu(získať moc). Bez priameho podielu na moci môžu občania nanajvýš vykrikovať na ulici, alebo nadávať v krčme pri pive.

Z hľadiska ľudskej existencie je najväčším úspechom získanie schopnosti slobodné rozhodovať o vlastnej budúcnosti.

Chceš tvoriť lepší svet?

Nájdi v sebe vodcu, vzdelávaj a zdokonaľuj sa, uznávaj zákony prírody a staň sa potenciálnou elitou pokúšajúcou o moc. Ten, kto má slobodnú myseľ a víziu lepšej budúcnosti, nemal by vyčkávať, že jeho vlastný zápas proti ľudskej hlúposti a nespravodlivosti za neho vybojujú druhí.

Vytvor si vlastný strategický plán:

1.Stanov si konkrétne ciele, pretože bez cieľa nie je víťazstvo.

2. Prehodnoť svoje možnosti – hľadajte a využívajte každú príležitosť získať podiel na moci, poznávajte svoje silné a slabé stránky (čo všetko dokážete).

V prípadoch, keď konkurencia v snahe získať alebo udržať si moc používa nemorálne spôsoby, v záujme víťazstva spravodlivosti je potrebné dočasne siahnuť po rovnakých opatreniach ako protivník. Zbytočné je žiadať nemorálneho súpera, aby dodržiaval pravidlá, ak ťa medzitým porazí útokom od chrbta. Najdôležitejší je konečný výsledok, pretože víťaz je ten, kto určuje svoje podmienky. Keď vedieme boj proti nespravodlivosti, na metódach použitých pre naše konečné víťazstvo nezáleží.


 

V rámci možnosti vôbec nedodržiavaj pravidlá určené oligarchiou, presne tak ako prenasledovaná korisť pri vlastnej záchrane nedodržiava pravidlá určené lovcom.


Obzvlášť v predvolebnej kampani je nelogické, snažiť sa dodržiavať nespravodlivé zákony. Vládnuca oligarchia nielenže ovláda mocenské páky a masmédia, ale disponuje veľkým množstvom nakradnutého bohatstva, za ktoré si dokáže kúpiť pompéznu volebnú kampaň (bilboardy, reklamný a vysielací čas, vyjadrenia odborníkov, novinárov atď.).
Napriek obojstrannému dodržiavaniu platných zákonov bude politická súťaž aj tak nespravodlivá. Keby sa aj poctivo žijúci ľudia (s priemernou mzdou) rozhodli ísť do politického súboja s vládnucou oligarchiou, nikdy jej nedokážu reálne konkurovať. Veď oligarchia ma svoje vysoké platy, honosné majetky a štátom platených prisluhovačov.

V politickom boji s nespravodlivosťou je zbytočné odvolávať sa na pravidlá a toleranciu. Pokiaľ je možné, musíme siahnuť po tých najradikálnejších opatreniach v súlade s článkom 32 Ústavy SR a to aj nad rámec platných no nespravodlivých zákonov.

Podla Ústavy SR sa v článku 32 píše: "občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené."

 

Každá vhodne prevedená metóda, ktorá prispieva k víťazstvu spravodlivosti, môže byť opodstatnená (či už sa jedná o porušovanie volebného moratória, zásad apolitickosti školstva, zastrašovanie konkurencie, sprejovanie, ničenie reklamných bilboardov, prelepovanie plagátov alebo protizákonné šírenie nálepiek a letákov atď.).

 

Moralizovať nestačí, keď budúcu existenciu tvojho národa ohrozuje nemorálny nepriateľ.

 

Pre konečné víťazstvo sa musia použiť všetky dostupné prostriedky záchrany, vrátane zbraní nepriateľa. Bez zaistenia budúceho prežitia vlastného národa bolo všetko ostatné zbytočné.


Slepým moralistom nakoniec ostane iba spomínať na svoju neférovú prehru.
Ten z nás čo sa v boji s nespravodlivosťou pošpinil nemorálnosťou, by si mal dať veľký pozor, nech sa sám špinou nestane. Na pozore treba byť tiež pred prehnanou odvahou hraničiacou s hlúposťou. Nie nadarmo sa hovorí, že iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ.

 

Ten kto má skutočný záujem chrániť svoj národ pred zánikom, nemal by zároveň idealisticky dúfať v inteligenciu ľudskej masy.


Väčšinovému ľudskému stádu stačí bohužiaľ k spokojnosti poskytnúť chlieb, hry a sexuálne príležitosti. V rámci svojich možnosti musíme využívať všetky dostupné prostriedky šíriace alternatívne informácie, spoločne s vhodnými manipulačnými metódami. Kto dokáže, nech sa učí aj od vlastných nepriateľov.
V záujme víťazstva spravodlivosti nad oligarchiou treba súčasne uplatňovať dve metódy politického boja: oficiálny (verejný) aj neoficiálny (utajovaný) – akoby vedenie dvojitého života. Pri vhodnej príležitosti sa môžu vyžívať aj škandalózne gestá s násilnými prvkami (napr. s využím ohňa, pyrotechniky a rozumne smerovaného vandalizmu proti nespravodlivosti).
Pokiaľ sa oligarchia pokúsi niektorých z nás prenasledovať, okamžite musí byť rozpútaná vlastná obranná kampaň s odvolaním sa na porušovanie platných zákonov a ľudských práv zo strany štátu. Všetkými dostupnými prostriedkami, aj na hrane zákona musíme získavať sympatie verejnosti (napr. stavaním sa do pozície mučeníkov a upozorňovaním zahraničia). Náznaky štátneho šikanovania treba vždy vykreslovať ako hrubé porušovanie princípov slobody a demokracie.
Efektivita každej politickej činnosti závisí od konkrétnych podmienok v danom čase a mieste, pričom najdôležitejšie sú odvaha, inteligencia a životná úroveň ovládaných. Kto nechce zažiť politickú porážku, nech neverí v inteligenciu más. Víťazi politického boja musia dopredu počítať aj s hlúposťou väčšinového ľudského stáda.
Zároveň je dôležité, aby sme sa svojou činnosťou pokúšali získavať sympatie medzi radovými príslušníkmi silových zložiek, podobne ako to dokázali grécki nacionalisti zo Zlatého úsvitu ktorých masovo volili policajti.

 

Rok 2014 sa práve začal a záleží len od nás, či spoločne postavíme kandidátov do eurovolieb a komunálnych volieb s cieľom zmeniť Slovensko k lepšiemu.


 Článok obsahoval pasáže z mojej knihy NÁŠBOJ PROTI KLAMSTVU, HLÚPOSTIA ZBABELOSTI - SŤAHUJ

 

S pozdravom
Author: Marian Misun # HoguHefu16
Svet2014-01-0213
-
 59% ( 7 people voted )
+
Tentoraz sa Hitlerov sen stane skutočnosťou - národný socializmus zvíťazí v celej Európe!
A netreba ani vyvinúť extra snahu. Nepriatelia národného socializmu sa porazia sami. Tak to chce matka príroda.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-01-03 09:37:01 4e621b37
no do pece
333 # WyxiCyja21
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-03 10:32:59 55d88d6a
akle vas ten žid zo sionu dobre spravuje ofečky,
a ešte aj budete jasať v presvedčení že volba je len vaša ,nacka,a pritom vas ma žid zo sionu presne tam kde chce,teda chce maž naskov zas tam kde mal hitlera,


ale dojde vám?

333 # HideDyco25
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-01-03 10:35:05 55d88d6a
Keby všetci extrémisti mali taký program ako víťaz za Vyšší územný celok B. Bystrica.

Teraz už viete, prečo všetci politici sú proti Ľudovej strane Naše Slovensko.

Strana Mariána .......... pomenovala svoj volebný program Desatoro Ľudovej strany Naše Slovensko:

1) Donútime politikov niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia tak, aby vysoká politika viac nebola najorganizovanejšou a najzločineckejšou profesiou. Zavedieme trestný postih politikov a vysokých štátnych úradníkov za zneužitie právomoci, a to aj z nedbanlivosti. Prijmeme súhrn účinných zákonov na preukazovanie pôvodu majetku a prešetríme privatizáciu. Rozkradnutý majetok navrátime do vlastníctva štátu.
2) Cestu k prosperite vidíme v rozumnom hospodárení a nie v neustálom zvyšovaní daní. Prehodnotíme štátne výdavky s cieľom prijať vyrovnaný štátny rozpočet. Sociálnu politiku postavíme na princípe zásluhovosti a odstránime zvýhodňovanie nielen cigánskych príživníkov pred slušnými ľuďmi. Parazitom, ktorí odmietnu pracovať, nedáme vôbec nič - žiadne domy, dávky, ani príspevky.
3) Platy politikov a vysokých štátnych úradníkov stanovíme v závislosti od minimálnej mzdy. Počet poslancov NR SR znížime zo súčasných 150 na 100 a poslaneckú imunitu obmedzíme len na politickú činnosť. Zrušíme funkcie splnomocnencov vlády a financovanie politických strán zo štátneho rozpočtu.
4) Všetkým umožníme pracovať. Nezamestnaných zapojíme aj do prác, ktoré doteraz predražene vykonávali súkromné firmy (výstavba a oprava bytov, škôl, nemocníc, ciest a inej infraštruktúry). Minimálnu mzdu a najnižší dôchodok určíme v závislosti od odpracovaných rokov a náročnosti práce. Dôchodkový vek ústavným zákonom stanovíme na 60 rokov.
5) Založíme Domobranu a dobrovoľníkom z radov slušných ľudí dáme možnosť aktívne sa podieľať na ochrane životov a majetku seba a svojich blízkych. Rozšírime právo pri ochrane života alebo majetku použiť zbraň. Hranicu trestnej zodpovednosti znížime na 12 rokov a trestný a väzenský systém upravíme tak, aby si každý politik aj parazit dobre rozmyslel, či bude radšej poctivo pracovať alebo kradnúť, či lúpiť.
6) Výchovu a vzdelávanie mládeže postavíme na tradičných národných a kresťanských princípoch a hodnotách. Ochranou učiteľov ako verejných činiteľov im navrátime autoritu a dôstojnosť, a to najmä vo vzťahu k deťom zo zbohatlíckych a asociálnych rodín. Zavedieme pravidelné protidrogové testy na základných a stredných školách a zrušíme normatívne financovanie škôl.
7) Obnovíme potravinovú, hospodársku a energetickú sebestačnosť Slovenskej republiky. Zabránime cudzincom skupovať slovenskú pôdu a zvýšime dotácie pre slovenských poľnohospodárov a farmárov. Odstránime zvýhodňovanie zahraničných podnikateľov pred slovenskými a zavedieme zníženú sadzbu DPH na úrovni 10% na produkty slovenských výrobcov. Zvýhodníme používanie alternatívnych palív v individuálnej a hromadnej osobnej doprave.
8) Slovenské záujmy staviame nad diktát Bruselu a preto odmietame obmedzovanie suverenity členských štátov Európskej únie, ako aj projekt Spojených štátov Európskych. Nikdy nepodporíme euroval ani akúkoľvek inú formu štátnej pomoci súkromným bankám a nezodpovedným cudzím vládam. Znovu zavedieme slovenskú korunu. Sprísnime kontrolu nelegálneho zamestnávania cudzincov a imigračnú a vízovú politiku.
9) Nedopustíme narušenie územnej celistvosti Slovenskej republiky a posilníme obranyschopnosť vlasti. Presadíme vystúpenie Slovenska z teroristického paktu NATO a slovenských vojakov stiahneme z okupačných zahraničných misií. Záujemcom umožníme získať dobrovoľný vojenský výcvik.
10) Za manželstvo budeme vždy pokladať len zväzok muža a ženy. Slušné rodiny podporíme bezúročnými mladomanželskými pôžičkami a možnosťou získať nájomný byt. Odmietame registrované partnerstvá, adopciu detí homosexuálmi aj propagáciu sexuálnych úchyliek.
Treba šíriť na všetky svetové strany – nie je tu nič čo by nebolo v záujme každého slušného človeka – je jedno či Slováka, černocha, alebo dôchodcu ....
Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 82% ( 23 people voted )
+
2014-01-03 11:32:12 4e63a697
nuz a nevidite v tom extremizmus? Ved predsa chce ,aby EU z nas neprofitovala, to by sa nas predsa radsej zbavila, ako keby mala toto dovolit.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-03 11:43:12 59ad5d21
Cigáň...,ktorý dostáva od štátu väčšie dávky a rôzne podpory za svoje celoživotné ničnerobenie,ako pracujúci človek v závode,to je podľa mňa EXTRÉMIZMUS!!!

cobra # WykeXala95
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-03 12:24:00 55f814c2
loading...
IZRAEL A PALESTÍNA
Naše média sú kúpené zväčša židovsko-americkými vlastníkmi a preto z propagandisticko-politických dôvodov, zámerne neinformujú o problematike Izraelu a Palestíny buď vôbec alebo dezinformačne.
Bežný človek vie o tom, že akísi Arabi a Židia medzi sebou bojujú, ale kvôli médiám sa človek vôbec nedozvie, o čo tam vlastne ide.
Mnohí ľudia si pletú pojmy Izrael a Palestína a nevedia čo je čo. Celú problematiku Izraela a
Palestíny teraz vysvetlím, veľmi stručne a prehľadne:
*****
SÚ ŽIDIA SEMITI?
Židia v skutočnosti nie sú Semiti
a aj pojem antisemitizmus je používaný z účelovo propagandistických dôvodov.
Človeku musí byť divná a podozrivá už hneď pravá vec: pre Semitov je totiž typická tmavá pokožka, avšak ak sa prejdeme po Izraeli vidíme tam len ľudí Európskeho typu bez žiadneho typického semitského zafarbenia tmavšej pokožky. (Ak aj niekoho vidíme s tmavšou pokožkou, je to Palestínčan).
*********
LIKVIDÁCIA JUDAISTICKÉHO FAŠIZMU: NÁVRH
Samotná tolerancia existencie judaizmu – to znamená tolerancia nacizmu, fašizmu, rasizmu.
A kto toleruje zlo, ten v podstate aj zlo podporuje.
Je treba urobiť všetko pre to, aby spoločnosť netolerovala judaizmus, pretože je to fašizmus.
Židovské náboženstvo nielenže nesmie byť tolerované, ale musí byť zlikvidované. Je nevyhnutné, aby bol zlikvidovaný nielen judaizmus, ale aj celý ilegálny štát Izrael, ktorý sa dopustil a dopúšťa sa teroristických, nacistických zločinov voči Palestíne. Obyvatelia Palestíny majú rovnako ťažké podmienky pre život, ako v koncentračný tábor. Palestína v podstate je koncentračným táborom.
.
Pre viac kliknite na tento odkaz
IZRAEL A PALESTÍNA
Naše média sú kúpené zväčša židovsko-americkými vlastníkmi a preto z propagandisticko-politických dôvodov, zámerne neinformujú o problematike Izraelu a Palestíny buď vôbec alebo dezinformačne.
Bežný človek vie o tom, že akísi Arabi a Židia medzi sebou bojujú, ale kvôli médiám sa človek vôbec nedozvie, o čo tam vlastne ide.
Mnohí ľudia si pletú pojmy Izrael a Palestína a nevedia čo je čo. Celú problematiku Izraela a
Palestíny teraz vysvetlím, veľmi stručne a prehľadne:
*****
SÚ ŽIDIA SEMITI?
Židia v skutočnosti nie sú Semiti
a aj pojem antisemitizmus je používaný z účelovo propagandistických dôvodov.
Človeku musí byť divná a podozrivá už hneď pravá vec: pre Semitov je totiž typická tmavá pokožka, avšak ak sa prejdeme po Izraeli vidíme tam len ľudí Európskeho typu bez žiadneho typického semitského zafarbenia tmavšej pokožky. (Ak aj niekoho vidíme s tmavšou pokožkou, je to Palestínčan).
*********
LIKVIDÁCIA JUDAISTICKÉHO FAŠIZMU: NÁVRH
Samotná tolerancia existencie judaizmu – to znamená tolerancia nacizmu, fašizmu, rasizmu.
A kto toleruje zlo, ten v podstate aj zlo podporuje.
Je treba urobiť všetko pre to, aby spoločnosť netolerovala judaizmus, pretože je to fašizmus.
Židovské náboženstvo nielenže nesmie byť tolerované, ale musí byť zlikvidované. Je nevyhnutné, aby bol zlikvidovaný nielen judaizmus, ale aj celý ilegálny štát Izrael, ktorý sa dopustil a dopúšťa sa teroristických, nacistických zločinov voči Palestíne. Obyvatelia Palestíny majú rovnako ťažké podmienky pre život, ako v koncentračný tábor. Palestína v podstate je koncentračným táborom.
.
Pre viac kliknite na tento odkaz
h
ttp://1meditacia.wz.sk/Cesta_poznania.html

http://1meditacia.wz.sk/Cesta_poznania.html#mozToc
Id960527
lukas # JyveRore11
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-01-03 12:55:23 5057d10a
Potláčanie škodlivých činiteľov je nevyhnutné, a to tak na politickej úrovni ako aj na úrovni asociálov. Spoliehať sa na to že masy ľudí pôjdu protestovať za lepší život je nepravdepodobné. Priemerný človek podľahne svojmu okoliu a prostrediu v ktorom žije tak, ako podľahol už toľko krát v dejinách. Preto je nevyhnutné predovšetkým zoskupiť tých, ktorý majú potenciál niečo zmeniť.
Pokiaľ sa politická elita bude cítiť byť nedotknuteľná a v relatívnom bezpečí nič im nebude brániť v tom aby systém aj naďalej zneužívali. Riešením je postupné odstraňovanie kontroverzných politikov.
PS: Ten kto nedokáže postaviť sa za svoj názor a za svoje presvedčenie a svoj postoj ubrániť, ten nemá ani etické ani morálne právo kritizovať činnosť tých, ktorý to dokážu bez ohľadu na vieru, etnicitu či politické presvedčenie.

A-team # HewaQuti93
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-03 13:26:57 b03ddf71
Inak jediná presná definícia slova extrémista je:
Extremista je človek, ktory v minulosti mával často trému, ale už ju nemáva.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-03 15:38:54 4e621b37
333 - žid zo sionu to prepiskol. Prepinany luk praskne.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-03 15:43:26 4e621b37
nechceme tu žádnych špinavých náckov ANTIFA: a je.be.em vaše vítazstvo. Vitazstvo je byt slobodny a to aj bez penez a spolecnosti. V sulade s prirodu a nebyt otrokem spolecnosti pracovnik na armady na vyskumy ktere ludom nic nedaju atd. ANTIFA
antifa # SabaBabo59
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-03 16:20:08 b06abf10
Ak "národný socializmus" má byť ...maršal Zukov.14 nejakým spôsobom v Európe zakotvený... tak si treba uvedomiť že sa to skladá aj z takých ..národov... Romov, --nikdy neviedli vojnu..., Gréci--- základy --demo--krácie a aaa furt ----sa majú dobre,Nemci nikdy nepochopia ..nejakých lenivcoch ..z Južných ostrovoch--banánových, Slováci ---bez "ovečiek" sú ---stratení! Ale socál -aspekt- je dôležitý, rozhodujúci hlavne pred voľbami.Ak je to nepochopené --stačí otázka s dvojbotkou:
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-04 13:19:04 58d4289b
Pssst ...dvojbodkou..-
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-04 13:45:00 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
s   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

NEČEKANÝ OBJEV OTEPLOVACÍ VĚDY: GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ ZPŮSOBÍ CHLADNĚJŠÍ ZIMY


NEČEKANÝ OBJEV OTEPLOVACÍ VĚDY: GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ ZPŮSOBÍ CHLADNĚJŠÍ ZIMY
Nová mezinárodní studie o klimatické změně předpovídá, že Evropa a Severní Amerika bude zažívat vlny velice chladného počasí, přičemž trvají na tom, že ty mrazivé teploty ...
RUSKÝ LÉKAŘ ZPŮSOBIL SMRT PACIENTA PŘÍMO V ORDINACI
The Arrived - časť 29 - Džihád sú dvere do Raja
MY TRUMP(F)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0412 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage