Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Opäť vyhodené peniaze


Opäť vyhodené peniaze

Zastupiteľská demokracia sa opäť raz predviedla. 20% účasť vo voľbách. To tuším volili len známi a rodinní príslušníci kandidátov. Kopec peňazí na kampaň a na zorganizovanie hlasovania v ťahu, aby tam potom zase nastúpilo plno ľudí so zdvojenými, strojenými funkciami. 

 

Ale však čo, hlavné že národ prosperuje. A tie župy k tomu nemalou mierou prispievajú. Veď ako by sme sa v tom svojom kraji cítili, ak by sme nemali svojho župana? Veď to by sa ani nedalo vydržať.

 

A takisto potom aj tie voľby do národnej rady. Však pozrite, ako nám tento volebný systém za 24 rokov prináša už ovocie. Sa tu vyprofilovala strana, silná strana. A tá už na kampaň a stranícky život ani nepotrebuje sponzorov. Jej úplne stačí len príspevok od štátu za výsledok vo voľbách a členské. A z toho sa dá krásne žiť celé 4 roky. Takže tak treba. Treba sa nám spájať. Oni vlastne asi chcú ukázať smer, aby tu boli dve, tri silné strany, ktoré vo voľbách získajú toľko hlasov, že z príspevku za volebný výsledok budú žiť 4 roky s transparentným financovaním. Už žiadne nátlaky z finančných skupín, už len žitie z príspevkov od štátu za voľby.

Už žiadne rozdrobovanie sa a nízke volebné výsledky, následne nízky príspevok od štátu a potom problém pred voľbami, ako a kde zohnať peniaze na plagáty, brožúry, televízne spoty atď. 

 

Také voľby vždy niečo stoja. Zaplatiť tých lepičov, kontrolórov, prelepovačov plagátov. Plagáty nesmú zmoknúť, zvráskavieť, po vandalskom čine musia by okamžite "očistené". A tieto servisné služby sú pomaly drahšie ako prenájom bilboardov.  

Všade sa musia na nás usmievať tie známe tváre desiatich až dvadsiatich strán. Čím dlhšie, tým lepšie. Naši hrdinovia, ktorí za nás kopú, bojujú na domácej i medzinárodnej scéne. Už dlhodobo. A darí sa im. Aby sme sa mali dobre, aby tu bola potlačená korupcia, kriminalita, aby sme mali nové pracovné miesta – hlavne s vyššou pridanou hodnotou, aby zdravotníctvo fungovalo. Aj súdnictvo.

 

A ono to všetko zatiaľ funguje. Nerozpadlo sa to tu. Iste k tomu utešenému výsledku prispel aj takmer totálny výpredaj národného majetku. Všetko so zľavou. Samé zľavy a akcie. U nás celoročne.

Ďalej aj tých požičaných približne 39 miliárd eur. To je slušný balík. Za to sa už niečo dá spraviť. A niečo udržiavať pri živote.

 

Keď to takto pôjde ďalej, tak Slovensko bude žiť ešte dosť dlho. Asi.Author: Marek Brna # CohyJina24
Slovensko2013-11-1112
-
 76% ( 15 people voted )
+
Slováci ako sebaurčený národ a slovenský štát mohli vzniknúť pomerne neskoro v dejinách vďaka iným národom a susediacim štátom - a Slováci sami seba odčinili.

To je jediný výdobytok, v ktorom Slováci vynikajú nad ostatnými národnostnými skupinami sveta. Treba však priznať, že je to výdobytok jedinečný, až neuveriteľný. Logicky by to viedlo k otázke, načo bol Slovákom vôbec vlastný štát a či je to správne, aby mocnosti napomáhali tvorbe akýchkoľvek národnostných foriem, ktoré sa nasledovne samé nedokážu, a v prípade Slovenska zrejme ani nechcú, udržať.

Všade inde v dejinách národy napádali a podrývali jeden druhého, a napádaný národ sa bránil.

Pokiaľ ide o Slovensko, iné národy mu umožnili existovať, a samotní Slováci ho ekonomicky, ekologicky a kultúrne znulovali. “Mafie” z cudziny by to neboli dokázali bez výdatnej spolupráce zo strany domácich.


Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 67% ( 11 people voted )
+
2013-11-11 12:07:31 0267bbf3
Konecne daco pravdiveho :) Veru je to tak. Zabudnite na volby, zabudnite na zupany a vasich zastupcov. Po 4 rokoch sa vam zas pripomenu ake nesmierne mnozstvo zasluh spravili a ovce ich zvolia znova. Napr. kosela ci zupan ZA kraja. Vyrokoval po 4 rokoch s kampanou - cyklisticky kraj - hmmmmmmmmm ?? !! WAU
Ano sem tam ukrojili schodnika a spravili ho pre cyklistov. Sice 99% by radsej bralo dobru cestu ale predsa len je to velka zasluha a 1% to ocenilo. A dochodcovia ktorych denno denne vidiet ako sa bicykluju :) pana zvolili hned na prvy krat.

Tak zas za tie 4 roky, a ovce do radu - ide sa dojit
MM # SidaSafa91
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-11 12:40:48 d94b4912
Bla, bla, bla... Teraz je už neskoro ľutovať svoju neúčasť a oplakávať malé precento účasti. Autor to môže napraviť (aj s celou svojou rodinou) v najbližších možných voľbách...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 42% ( 16 people voted )
+
2013-11-11 13:39:58 d4254112
Keby niektorí "dejatelia" na Sk aspoň ten vtip poznali /cca30rokov starý../ o tom zvyšovaní daní kraľom --ako narod nadával pri prvom , druhom zvýšení , ale po treťom---- začal sa smiať! Teda ono na takýchto voľbách nikdy sa účasť "nešplhala" do výšin --furt len o ničom-- reprezentatívnom nerozhoduje, nerieši župa, aj keby, tak vykrýva to štát a aj tak ..sú okresné cesty rozbité, školy--len" gympľové" a nemocnice- po uši zadlžené...
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-11 14:40:39 58d4289b
pande, to je praveze skvela sprava :D
znamena to, ze tych par percent ludi co doviezli v autach a zaplatili im aby volili gulasom alebo cim nereprezentuje tento narod. znamena to takisto, ze ludia uz nie su ochotni svojou ucastou verifikovat pozicie zlodejov v krajskych volbach. juchuuu!

one # KeneGydu10
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-11 16:58:22 5efdd065
Aké nezmysly boľševicko–benešistické vypisuješ ty klamárohovorca?
Aké iné národy čo umožnili? Myslíš pepíckych šovinistov? Ktorí z dôvodov ateistickej zamindrákovanosti a bezcieľnosti svojho života pokladajú slovenské mená, slovenské slová, slovenskú Moravu za českú, dokonca by požadovali nejakú vďačnosť, hoci sami nič neponúkli? To nie je národ, ale zhluk egoistov, ale oni nemajú nič spoločné s tým, žijú totiž dnes, ak narážaš na rok 1918, pretože kto chce komu pomôcť, tak pomôže nezištne, to znamená, v roku 1918 pomohli nečesi na Morave svojim bratom, žiaden český nacista nemá čo sa priživovať na skutkoch iných ľudí.
Čo sa dotýka sebaurčení, tak to je novoveký vynález, a súvisí s tým, že zakomplexovanci chcú tvrdiť, že napríklad všetci rôznymi germánskymi jazykmi rozprávajúci sú Nemci a tí Nemci trpia rozdrobenosťou, musia sa spojiť pod jedinú ústrednú vládu, jediného diktátora a spoločne rozširovať nemectvo, lebo ak nie v ich súčasnosti, tak v minulosti bolo všetko nemecké. Tí čo sa bránili, tak sa chceli sebaurčiť, pretože nechceli byť Nemcami.
Takže bludy o pomerne neskorom vyplývajú jedine z tvojej nevedomosti, pretože Uhorsko nielen podľa názvu nikdy nebolo maďarské, len 100 rokov pred jeho koncom sa istí zatratenci rozhodli také stvoriť lžami, násilím, hrozbami. Niekto sa bránil, chcel sa sebaurčiť.
Tvoj mozog nedokáže porozumieť, že ak dnes sú ľudia nenávistní, tak nimi nemuseli byť a ani neboli v minulosti. Ty zrejme veríš tomu, že Osmansko bolo turecké, všakže? Sýria sa z neho sebaurčila neskoro? Jazykové rôzne skupiny nebol nikdy žiaden problém, dovtedy kým psychopati nechceli všetky jazyky zničiť, ako napríklad vo Francúzsku, takže ak by sa niekto etatistickému násiliu bránil, odmietal len jeden jazyk, tak by sa chcel sebaurčiť. Čo je na tom zložité porozumieť?
Neviem akým myšlienkovým pochodom si dospel k tvojim bezduchostiam, ale chceš zrejme tvrdiť, že pokiaľ by bola volebná účasť takých 40%, tak by nič neanulovali, čo im niekto druhý poskytol, takže by sa správali dôstojne. A čo Usa, tam je volebná účasť pravidelne mizerná, najviac pri prezidentských voľbách, aj vtedy nejde o veľké numero. Američania si nevážia boj otcov zakladateľov v zásterách, to si mal na mysli?
Čo si robil ty šašo, ak podľa teba niečo je v neporiadku? Urážaj seba, ty lenivec, nič nerobíš, vymyslíš si problém, ktorý jestvuje len v tvojich halucináciách a urážaš druhých, ak ti nejdú po vôli. Súdruh, tvoje predstavy sú v rozpore s realitou, všetko sa vyvíja prirodzene, ak nie podľa tvojich očakávaní, chyba je v tebe, si príliš neschopný povaľač, takže ak ty sedíš bez pohybu, tak napíš, že práve ty si ten čo všetko rúca, ničí, ničomu neporozumel, svetu okolo seba a preto sa zmôže iba na obviňovanie druhých.

Gambitious # JoriHade51
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-11-11 17:15:12 b228c794
loading...
Ak mi niekto vysvetlí rozdiel medzi TVORIVÍM procesom na VÚC a procesom ROZDEĽOVACÍM....tak potom pochopím aj zmysel existencie VÚC--- Pre poriadok tvoriť by malo znamenať -vytvárať konkrétne hodnoty, samozrejme prospešné minimálne v okruhu pôsobnosti...Aj keď odpoveď bude nejaká---zaujímavá---vždy to je finančne náročnejšia ako to bolo za Márie Terézie i komunistoch.../Ále čo chceš od ních Spiš je rozzdelený a oni tam dolu maju menej mašiny na snih jak my tu hore.. bo oni KE my PO--/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-11 17:23:43 58d4289b
klopi oni na V(U)C kreuju sposoby ako co najvac slohnut z rozdelenych prostriedkov bez toho aby to prasklo.
one # KeneGydu10
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-11 17:28:47 5efdd065
A hej hej..Gambri.... S 51 pomaly chlapci rastú -- a prídu k rozumu..lebo--násilie plodí násilie ..A španovať sa neprislúcha ---rozumnému---TA NE?PST..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-11 17:41:01 58d4289b
Aby som dovysvetlil, čo som myslel pod pepíckymi šovinistami, klamárov, ktorí nijako nikomu nepomohli, ale oni by si žiadali vďačnosť a úklony, pretože si prisudzujú k vlastnej osobe skutky iných ľudí, vlastne kradnú činy druhých ľudí, aby seba vychválili cudzím perím. A títo šovinisti nepredstavujú národ. Len klamú a nenávidia pravdu a ľudí, nešťastné indivíduá, ktoré ale najviac kričia.

Gambitious # JoriHade51
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-11 18:06:21 b228c794
Takže... Ga ..s51....jasné a pravdivé ! Len pozor , niekto to vie už najmenej---no -- štvrť storočia , a o klamároch a ..TÝCH INÝCH ...a konkrétne...menovite ..už tu bola reč .napr.. Čarnogurský..takže... z Vašej strany --"prd do korýtka s múkou" ..ale písať sa oplatíí..ale ...rozumne.aj s návrhom na riešenie...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-11 18:39:29 58d4289b
Blíži sa čas, keď na príkaz kandidátov politických strán, ktorí sa sami nanominovali na kandidátku, sa volieb zúčastnia len rodinní príslušníci a politici budú voliť sami seba, samoinštalujú sa k moci a potom, neskôr, vyhlásia politickú funkciu za dedičnú a až potom sa skutočne zaradíme tradíciami do anglosasko židovskej spoločnosti kráľov a kniežat a Vatikánu na večné časy a nikdy inak. A nikdy inak, to socialistické heslo, ktoré oslavovalo socializmus započatý židoboľševickou VOSR, genocídou Slovanov, financovaný anglosasko židovským kapitálom, VOSR, socializmus, obe vojny a po vojne všetky konflikty vo svete made in USA. Nepoznám konflikt made in Slovanské národy.

Politické strany sami seba nezrušia. Asi ich treba zrušiť zvonku a vyhlásiť občiansku spoločnosť, priame voľby, čo okres to poslanec. Prvou úlohou poslancov bude vysporiadať sa s ekonomickou kolonozáciou Slovanov v EÚ, tou parazitickou lúzou, ktorá každoročne zostruje diktatúru EÚ a šikanovanie tvorivých ľudí. Sociálny parazitizmus je veľmi sofistikovanýb spôsob obživy, sociálny parazit zabíja najlepších, vid. likvidácia inteligencie po VOSR v Rusku, vid. budúci občiansky teror zavedený pred voľbami do EÚ v budúcom roku. To cvakanie čo v noci počuť, to sú zadky europoslancov, čo cvakajú od strachu pred voľbami.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-11-12 06:40:52 57f4ca0a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

10 důvodů, proč se připojit ke Globálnímu pochodu proti modifikaci počasí


											10 důvodů, proč se připojit ke Globálnímu pochodu proti modifikaci počasí
Debata o „konspiraci“ známé jako chemtrails, tj. o hlavní části rostoucího programu geoinženýring, se posunula od samotné existence tohoto programu k tomu, jak a proč se to nasazuje. ...
Americká pseudoveda opäť prináša nové diagnózy
Slovensko na Ptolemaiovej mape IV.
Zdaňme zisky, zdaňme straty

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0326 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage