Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Obnovená SLOVENSKÁ KORUNA


Obnovená SLOVENSKÁ KORUNA

KTO SME  ??? 


Sme apolitickí a nezávislí aktívni občania Slovenskej republiky, ktorí sú súčasťou celosvetovej myšlienky za zlepšenie budúcnosti a podmienok pre život na Zemi.
Táto myšlienka zahŕňa rôzne oblasti života, ako sú ekonomika, hospodárstvo, veda, výskum, zdravie a životný štýl.

Našou snahou je predstaviť a ukázať aj iné vyvíjajúce sa možnosti v rôznych oblastiach života spoločnosti.

Za najdôležitejšie považujeme spájanie sa a dosiahnutie KONSENZU  ,  aj napriek rôznorodosti charakterov, myšlienok a predstáv jednotlivca.

Chceme zjedn otiť občanov a vytvoriť tak komunitu, ktorá bude spoluparticipov at v rámci harmónie, rešpektu, porozumenia a spolupatričnosti. 


PRECO ..

1. prvý dôvod ..

názorne ukázať systém fungovania participácie 
/participačný rozpočet = spoločné rozhodovanie všetkých zainteresovaných občanov vo  finančnom rozpočte ( mesta,štátu, alebo komunity ) / 

2.druhý dôvod ..

názorne ukázať nové myslenie finančného systému 

/aké chyby a nedostatky má dnes používaný finančný systém oproti novému /

3. tretí dôvod ..

zlepšiť ekonomický rozvoj 

/podporiť malé a stredné podnikanie, zlepšiť ekonomickú stabilitu regiónov / 

4. ďalšie dôvody ..

- pomôcť pri zvyšovaní pracovných miest 
- podporiť nové projekty
- zlepšiť kvalitu vzdelávania 
- podporiť mládežnícke a seniorske projekty a aktivity 

  /podporiť kluby, krúžky a centrá voľného času /
- zabrániť odčerpávaniu finančných prostriedkov z našej vlasti 
  /tým, že je akceptovaná len na území Slovenskej republiky /

slovensky koruna principAKO TO BUDE FUNGOVAT ???

1. K
aždý občan si po výmene eura za SKK (  1:1 )  ;môže nakúpiť tovar a služby
    u predajcov a poskytovateľov, ktorý SKK AKCEPTUJÚ


2. Všetky vymenené fondy (EUR) budú zhromažďované na spoločnom účte
    / Účet bude transparentný a na požiadanie bude poskytnutý  výpis z účtu /

3. Fondy / EUR/ 
 budú použité v rámci participačn ho rozpočtu na projekty o ktorých     sa bude rozhodovať spoločne na snemoch 

    /každý participant má právo hlasovať a predložiť projekt / 

 

Výhody a zmysel SKK-  jej hlavným zmyslom je zamedziť tzv. hmotnú chudobu obyvateľstva 

-  taktiež zabezpečiť vzostupujúci rozvoj celého hospodárstva 

-  je určená ako prostriedok k pochopeniu komunity ako sociálne
   participačnej spoločnosti 

-  k uvedomeniu si pravej formy peňazí, ktoré sa netvoria falošnými
   metódami len preto, aby určité skupiny ľudí mali nadpotrebné množstvo
   financií

-  má znížiť závislosť na súčasnom nefunkčnom finančnom systéme 

-  má zabrániť morálnemu úpadku vďaka prosperite a fungujúcej
   komunite 

-  v neposlednom rade zabezpečiť spravodlivé prerozdeľovanie
   verejných finančných prostriedkov 


 

Čo potrebujeme ???? 

 

Všetko potrebné na spustenie projektu je k dispozícii, ale chýbajú financie na tlač peňazí v profesionálnej kvalite.

SKK budú vytlačené na papier používaný v baknovníctve a obsahovať aj tzv. ochranné prvky, tak aby nedochádzalo k falšovaniu a k zneužitiu. 

Cena prvotnej tlače je spolu s výrobou matríc a nákladov na dodanie 5000 Euro

Práve preto hľadáme ľudí, ktorí radi finančne prispejú  na tento projekt a radi sa ho zúčastnia aj ako participanti / spolupoužívatelia /SKK


Iné spôsoby, ako môžete pomôcť

Niektorí ľudia jednoducho nemôžu prispieť, ale to neznamená, že nemôže pomôcť:

ale môžete ...

- Zdieľanie projekt na webe, na sociálnych sietiach ako FB... atc ...

VĎAKA ....

... za lepšiu budúcnosť nás všetkých
ZDIELAJTE :  Podporte PROSÍM projekt OBNOVENÁ SLOVENSKÁ KORUNA  Author: Marek Lukacovic # NutyDega45
Slovensko2013-09-2718
-
 68% ( 21 people voted )
+
mm, tlac vlastnych penazi? :D
zabudnite na to, ze za 5000 dokazete tlacit papierove peniaze.
skuste 150000, to je realnejsia volba.
apropo, vymenny kurz SKK bude plavajuci ci pevny voci nejakej inej mene?

peter novak # NikiCosu69
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 18:14:24 5f699054
skuste radsej totok:
ABChttps://www.progressbar.
sk/blog/posts/bitcoin-a-lokalne-komunitne-meny[/ur
l]

peter novak # NikiCosu69
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 18:19:08 5f699054
Prosíme autora príspevku že sme ďaLEj A&J V NAšéíJ ...krčmičke...--- Aj drizdy majú mieru......
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 20:06:44 58d4289b
Ja by som mal iny navrh, ktory je rozhodne lepsi. Kedze uz sme niekolko krat financovali tlacenie penazi, vsetko je hotove a zadarmo. Jedine co je treba, aby z kazdej obce, mesta na SK, prislo do parlamentu 30 ludi a vyhadzali tu cvargu zlodejov von oknami z parlamentu a zkopali ich z hradneho kopca. A potom je vsetko vyriesene. Mozeme zacat od zaciatku, kedze tato krajina uz ma vsetko pripravene, jedne tomu brania ZODEJI vo vlade a Parlamente. Toto je nasa krajina, nie tej hrstky podvodnikov a zlodejov, podme si to napravit a pobrat im nazad to, o co nas okradli.
Hansen # PyleXowi88
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-09-28 04:48:31 bca2a61a
len sa skladajte, aj na alvég sme sa skladali a už premáva. už nebudú tlačiť peniaze ilumináti, ale niekto koho tiež nepoznáte a vytlačí ich toľko , koľko chce on. :))) a ten žebráčik na obrázku nemá byť viac do kakaova?
aaa # RuxaQija4
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 06:27:36 b2296f4e
Tento spôsob nemá šancu uspieť. Ja navrhujem postupnejšie kroky. Najprv treba vystúpiť z NATO, potom z EU. Vyprevadiť za hranice všetky cudzie banky a zriadiť okrem SNB (Slovenská národná banka) ešte jednu štátnu Komerčnú banku SKB cez ktorú pôjdu pod kontrolou štátu všetky financie vrátane cezhraničných. Potom vytlačiť Slovenskú korunu v pomere 1:10. (1euro = 10Sk). Takto za ten čas euro padlo. Takýto kurz by bol výhodnejší aj z hľadiska toho, že by bolo ihneď vidieť snahu zdražovať. Všetky energetické podniky zoštátniť. Štát, ktorý neovláda energie nie je štát. Zoštátniť aj potravinárske podniky. Nepotrebujeme tu žiadne Nestlé fúdy čo nás kŕmia hnojom. Ostatné podniky a služby by som nechal v súkromných rukách ale pod dozorom štátu aby sa nestalo, že nejaký výkuk zo zahraničia tu dva roky nevyplatí mzdu a odvezie všetko zariadenie preč a nám tu zostane len plechová búda. Zrušil by som všetky mimovládne darmožráčske a pritom protištátne a protinárodné organizácie. So zahraničným obchodom by som sa orientoval na Rusko, ktoré v ťažkých začiatkoch by nás mohlo podporiť. To by sme ale museli prestať s jeho okydávaním a šírením neprávd ako sa to deje teraz. Myslím, že pre začiatok by to stačilo. Som zvedavý na reakcie.
adam # GebaXata89
-
 74% ( 17 people voted )
+
2013-09-28 09:54:56 c3a0b62a
loading...
Problematika vlastnej meny spočíva v tom, aby sme sa odpojili od totálne zlého a podvodného spôsobu peňažného systému a vytvorili si niečo na iných princípoch. Keďže celý systém sa globalizuje a jeho náprava v takto globálnej podobe možná určite nebude. A je jasné, že na chyby sa dnešní správcovia týchto tlačiarní peňazí, poukazovať nechcú.
Vznik rôznych alternatívnych mien podľa mňa viac súvisí so snahou niečo proti tomu robiť. Sú známe rôzne lokálne meny, či internetov é a podobné pokusy. Celkovú situáciu však asi nezvrátia, aj keď poukazovanie na obrovský problém môže mať pozitívne vplyvy. Teda mne sa zdá, že aj tento pokus by bol jedným z nich.
Myslím si, že veľkosť našej krajiny umožňuje robiť zásadné zmeny. Urobiť generálny štrajk spojený s možno povedať aj štátnym prevratom a ako prvý krok dať totálnu kontrolu nad bankovým systémom. Samozrejme spojiť to s tým, že sa cez média dostanú informácie o skutočnej podstate dnešného bankovníctva a o tom, prečo je to v podstate zdroj viacmenej všetkých ekonomických problémov. Ide o to, že takéto razantné kroky môžu spočiatku vyvolávať veľké turbulencie v celkovom hospodárstve a systéme, avšak pomocou informovanosti verejnosti by sa to dalo spoločne zvládať.
Prvé kroky by mohli byť dať všetky banky a celý dnešný vytvorený systém pod kontrolu a pokúsiť sa spočiatku na nejaký čas vytvoriť paralelnú menu SKK a spôsob jeho vzniku taký, aby boli peniaze úplne pod kontrolou štátu a ich vznik by mala na svedomí len centrálna banka. Jednotlivé banky by fungovali len ako sprostredkovatelia peňazí a to od subjektov, ktorí majú prebytok k subjektom s nedostatkom.
Samozrejme uznať celý verejný dlh voči bankám za podvod na ľuďoch, zrušiť ho a všetok majetok týchto zaujímavo veľmi ziskových tlačiarní previesť na štát. To, že to nie je v súlade s nejakými medzinárodnými pravidlami alebo zákonmi mi je jasné. Tie si ale dlhodobo vytvárajú práve tí prevádzkovatelia a nastavujú tak, aby z nás urobili totálnych otrokov, ktorí sa po čase vybijú medzi sebou.
Ako náhradu za ten majetok, ktorý by sa týmto tlačiarňam možno zdal nespravodlivo zobraný, dáme ich predstaviteľom možnosť zapojiť sa v budúcnosti do spoločnosti, kde sa ľudia navzájom takto neokrádajú a nechcú si urobiť s iných otrokov. A aj napriek tomu, že ide o základný zdroj faktov ako je nemožnosť mladých získať si bývanie, zamestnanie, rozbíjanie existujúcich rodín, vznikajúce vnútrospoločenské napätie, oberanie rodín o ich nehnuteľnosti, narastajúci počet žobrákov a ľudí na pokraji biedy a živorenia, dôchodcovia na pokraji biedy či zvýšený počet samovrážd, nebudeme sa snažiť o nejakú pomstu alebo niečo také. Teda tí ľudia nebudú u nás súdení a budú môcť v pokoji odísť a zapojiť sa do spoločnosti ako všetci iní, ktorí chcú len slušne žiť a jeden druhému pomáhať a spolu sa rozvíjať.
A keď si vytvoríme takýto základ alebo dobre fungujúci operačný systém celého prostredia, potom môžeme uvažovať aj o tom, že u nás bude nejaká demokracia fungujúca pre všetkých, rozvoj hospodárstva a celej spoločnosti. A že odvrátime neodvratiteľný zánik našej krajiny. Potom sa urobí poriadok aj so strategickými podnikmi a inými korporáciami a nastavia sa pravidlá na to, aby sme sa k tomu mohli približovať.
Myslím si, že by sme sa skutočne mali zamýšľať nad takýmto, pre nás určite reálnym aj keď nevravím že nekomplikovaným riešením. Situácia je ale veľmi komplikovaná a veľmi vážna.

Stanislav Jurcisin # LimoGage46
-
 74% ( 9 people voted )
+
2013-09-28 10:10:12 4e6342b6
Podla mna je potrebne podporovat lokalne meny.Dolezitejsie je ale zvysovat ekonomicku a organizacnu gramotnost a moralku ludi.Musime si uvedomit,akymi nastrojmi sme zotrocovani a ako sa oslobodit.
Zmysel lokalnych mien je podla mna v podpore miestnej produkcie a preto by som ju podporil.Najdolezitejsia je ale osveta-pokial bude vascine ludi jedno,u koho a co nakupuju,nezachrani nas ani lokalna mena.A naopak,ak ludia pochopia,ze svojim nakupom mozu ovplyvnit chod veci,mozu bojkotovat obchodne retazce aj bez lokalnych mien.Nie je mi jasne,ako by sa takato mena dokazala ubranit pred silnymi hracmi.Hlavne,ak bude naviazana na euro..snad mi to niekto objasni.
Adam+Stanislav Jurcisin-zostatnenie nie je riesenie problemu,dokial nebudeme mat na cele statu ludi,ktori pracuju v prospech spolocnosti.Lepsie by bolo znarodnenie,aj ked sa moze zdat,ze je to to iste.
Snaha vyriesit sucasnu situaciu "silnym manevrom",revoluciou je elitami predvidana,ba dokonca zivena.Nasou snahou by malo byt uplne zmenit strukturu spolocnosti z pyramidy (elita-stado),na samoriadiaci supersystem (vzajomna vlozenost spolupracujucich subjekov),znamy aj ako obcinove zriadenie.
Vidim v nasich nahladoch viacero stycnych bodov a tesim sa na diskusiu:-)

julo # GopoMipy89
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 11:08:15 6dec7d9e
Julo,
no zoštátnenie je cesta ako odpojíš tento vplyv ľudí napojených na mafiánsko zlodejskú hierarchiu ktorá má hlavu vo FEDe od vplyvu na dianie v našej krajine a ovplyvňovanie celého prostredia, teda aj politikov. Takisto sa bojím, že práve úplná kontrola nad celým bankovníctvom je jedinou cestou k zabezpečeniu dlhodobej nemožnosti vzniku toho, čo máme dnes pred očami. Ja si nemyslím, že tento nápad s takýmto vytvorením meny ako je uvádzaný v článku je zlá vec. Ale na jednej strane neviem či je to vôbec legálne a na druhej si myslím že to k ničomu nepovedie. Preto si myslím že iba takáto razantná cesta vedie skutočne k riešeniu.
Nemyslím si že elita podporuje nejakú takú revolúciu. Možno podporuje vznik napätia medzi ľuďmi v krajinách navzájom a takisto by pri takomto riešení vedela argumentovať možné turbulencie a nebezpečenstvá. Aj tak mám pocit, že to je jediná cesta k náprave. Typ revolúcie, keď si ľudia v krajine spoločne uvedomia čo to tu máme a začnú to v rámci krajiny riešiť, je jediná vec čo môže nabúrať jej plány. Samozrejme že typ vzbúry, keď sa tu navzájom vybijeme by bol pre ňu výhodný.
Ja mám trochu pocit, že to tvoje riešenie je skôr také iluzionistické a vynechávajúce riešenia podstaty. Nevravím že by také kroky neboli následne prospešné. V čase keď vieme v čom spočíva problém, ako sa rozvíjal a do čoho prerástol, mali by sme riešiť zdroj tohto problému a nastaviť nápravu jeho dôsledkov. To sa mi príde jediné rozumné na základ niečoho ďalšieho.

Stanislav Jurcisin # LimoGage46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-28 11:32:22 4e6342b6
Nízko hodnotený príspevok


Winnetou # JyqoFida02
-
 38% ( 6 people voted )
+
2013-09-28 12:03:52 557126e3
Stanislav Jurcisin-"no zoštátnenie je cesta ako odpojíš tento vplyv ľudí napojených na mafiánsko zlodejskú hierarchiu ktorá má hlavu vo FEDe od vplyvu na dianie v našej krajine a ovplyvňovanie celého prostredia, teda aj politikov." Kto by teda rozhodoval o zostatnenom?Ti politici,o ktorych pises,ze su ovplyvnovani cudzimi subjektmi?Ved rovnaky model mame dnes.Chceme ich teda kontrolovat.Ale ako obycajni ludia ocenia ich kroky,ked su nevzdelani v oblasti riadenia,ekonomiky...a su teda lahko manipulovatelni.To je podla mna zdroj a podstata problemu,ktoru je potrebne riesit.Alebo vymenime elitu a sami zostaneme stadom,alebo sa staneme narodom,ktory sam o sebe samostatne rozhoduje.V terminoch teorie riadenia sme objektom riadenia a mali by sme sa stat aj subjektom riadenia.Prebrat tuto funkciu od korporacii a zoskupeni,ktore vedu svoju agendu cez politikov a "elity",ktore si vyberaju a obcas ich zvrhnu pomocou vyprovokovanych "revolucii".
Mali by sme si objasnit dlhodobe ciele-strategiu a zvolit taktiku.Ja vidim ciel nasho snazenia v spravodlivej spolocnosti ludi,kde je zabezpeceny vsestranny rozvoj cloveka.
julo # GopoMipy89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 12:36:46 6dec7d9e
julo
no predsa rozhodovať majú ľudia a poprípade sa učiť na svojich chybách. Spoločnosť môže rásť len vtedy ak nejakí blázni nebudú mať absolútnu moc bez možností ich výmeny. O tom je predsa zoštátnenie niečoho, čo musí byť v rukách spoločnosti aby sme sa vyhli niečomu takému ako máme dnes. Jedno zlé rozhodnutie stálo vedie spoločnosť do totálneho otroctva bez možností nápravy. A tam je celá podstata o čom píšem.
Dnes nemáme demokratický model. To je hádam vidieť.

Stanislav Jurcisin # LimoGage46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 14:51:14 4e6342b6
Stanislav Jurcisin-demokracia nie je podla mna mozna,ked su ludia neschopni ocenit riadiace schopnosti riadiacich cinitelov a ak neovladaju riadenie procesov,nemozu ani sami vladnut.Z toho podla mna vyplyva,ze nastolenie demokracie(a aj tento pojem treba podrobne definovat),je mozne len cestou osvety,samovzdelavania a nasledneho spajania sa podobne zmyslajucich.Je v tom nieco,s cim nesuhlasis?


julo # GopoMipy89
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 15:24:43 6dec7d9e
Julo,

vieš, to ono každý človek môže mať pocit že práve to jeho vnímanie na riadiace procesy je správne. Tu ide o možnosť ľudí skutočne si vyberať a ak to nefunguje, alebo sa im zdá že to nie je dobré, možnosť výmeny. Tá dnes nie je. Tá možnosť bola ľuďom v podstate odoprená práve prostredníctvom bankového podvodu a celého mechanizmu, ktorí táto skupinka využila na získavanie absolútnej moci. Čiže sme stále vo feudalizme. Práve preto musíme tento bankový problém a problém vydávania peňazí eliminovať, aby nemal také účinky. A tento krok nedokážeš urobiť ináč ako generálnym štrajkom, alebo spojením sa a razantným vyriešením tohto podvodu v smere spravodlivosti. Bez tohto kroku nedojdeme ďaleko. Teda nevyriešime nič. A dnes je potrebné riešiť už aj jeho dôsledky. A je dobré, že vznikajú aj také aktivity ako robí autor tohto článku, ktoré minimálne poukazujú na cestu, alebo zdroj.

Stanislav Jurcisin # LimoGage46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-28 15:47:47 4e6342b6
Poraziť nepriateľa vlastnými zbraňami znamená narábať s nimi efektívnejšie ako on sám. Ako zaviesť späť vlastnú menu bez toho, aby som za to musel vynaložiť čo len jeden eurocent? Ako z toho získať zobudenie slovenského démo-sa? Už pri prevalení potreby prvého euroval-ovu som navrhoval nasledovné:

Slovenská republika by mala podať trestné oznámenie na medzinárodný súdny dvor v Haagu na neznámeho páchateľa vo veci falšovania finančných výkazov o zdraví ekonomík jednotlivých členských štátov na základe ktorých bol stanovený výmenný kurz 1EUR:30,1260SKK a na základe čoho sa pristúpilo k úplnej fyzickej likvidácii slovenského obeživa. Morálnou ujmou by mohlo byť, že Slovensko ako historicky nekorunný štát nikdy okrem SKK nemal žiadnu inú korunu, teda jej cena pre národné povedomie zohráva TISÍC násobne väčšiu rolu ako napríklad cena koruny v krajine s historickým povedomím "vlastného" kráľa.

Čím viac sa o tom bude debatovať tým bude jasnejšie, že sa jedná o trestný čin. Ak bude jasné, že sa udial trestný čin bude sa naznačovať aj skupinový alebo menej skupinový vinník. Predtým ako bude tento vinník viac menej odhalený pristúpi SR na mimosúdnu dohodu z ktorej sa uhradí zavedenie staro-novej SKK ako aj ďalšie hmotné a nehmotné ujmy, ktoré SR s likvidáciou svojej SKK od roku 2008 mala. Je možné, že ak sa táto kauza v tichosti zametie pod koberec, páchateľ sa zachráni od spustenia imitácia tohto precedensu inými členmi EMU.
Potrebné je však neustále prehlasovať (aj si uvedomovať správnosť), že SR nevystupuje s EÚ, akurát bola podvedená ohľadne finančných výkazov o zdravosti jednotlivých národných ekonomík a teda, že sa nechce ďalej podieľať na sanácii následkov obžerstva/finančného otroctva (vyberte si podľa svojho gusta) predošlej generácie tej ktorej nezodpovednej európskej krajiny. Je potrebné stále poukazovať na spoločné strategické výhody spoločného európskeho domu akurát so zúženými právomocami, ktoré by sa koncentrovali v spoločnej obchodnej a vojensko-strategickej oblasti. Nič viac ani nič menej spojené štáty európske ani nebudú v budúcnosti potrebovať. Niečo nad a niečo pod je len prejavom slabosti imunitného systému organizmu nazvaného Európska únia.


janvalachian # NowaTypa24
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 15:51:28 b2282ea6
Stanislav Jurcisin-Suhlasim,hodnotenie riadiacich procesov je individualne.Prave preto je v ludoch budovany individualizmus a uzkoprsy egoizmus.O tom pisem.Je potrebne sa vzdelavat,aby sme procesom rozumeli.Je potrebne poznat historicky proces a priciny,preco sme stale vo feudalizme,ako pises a s tym tiez suhlasim.a nakoniec je potrebne si urcit spolocny ciel,aby sme na zaklade urcujucich vplyvov dokazali zmenit spolocnost na taku,aku chceme.
Pri poznavani historie ti nemoze uniknut,ze "silne manevre" typu strajkov a revolucii nikdy neviedli k zelanemu vysledku.V informacnej vojne sa bojuje informaciami a rozhodujuci je algoritmus ich spracovania a realizacie.Vynikajuci prakticky priklad je cinnost Putina.

julo # GopoMipy89
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 17:10:16 6dec7d9e
napadlo uz niekoho s vas ci este existuje slovensky narodny poklad?ten poklad na ktory sme sa pri vzniku republiky skladali,o ktory sme sa s čechmi delili a od ktoreho bola odvodena sila slovenskej koruny?
podla mna ten bol rozkradnuty ako prvy.konverzny kurz bol navzdy urceny a preto nam uz netreba ziadny poklad.
iba tak ma to napadlo pri konstatovani ze statna kasa je prazdna

TNT1973 # HamuQeno04
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 17:20:01 d991c727
...chlapci...chlapci...keby ste vy vedeli...bohužial jediným spravodlivým systémom pre všetkých je systém bezpeňažný tak to je aj keď ludská povaha k tomu moc nesedí...a znovu podotýkam bohužiaľ...
Julo 1970 # LefuWoby46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-10-04 07:03:40 91ff996b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
  štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Švýcarská armáda nacvičovala odrážení útoku z Francie							
				Švýcarská armáda nacvičovala odrážení útoku z Francie
Švýcarská armáda uspořádala cvičení, v jejichž průběhu se procvičovala obrana před možným útokem vojsk z území Francie. Podle scénáře se Francie kvůli krizi eurozóny rozpadla ...
Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Jak se mění zemské magnetické pole?
Aj chceli platiť dane, no nemôžu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0455 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage