Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Obnaženie imperializmu v paranoidno-pokryteckej reči Obamu v OSN


Obnaženie imperializmu v paranoidno-pokryteckej reči Obamu v OSN

Obamova reč v OSN bola výlučne orientovaná na Blízky východ a Severnú Afriku. Všetko čo chcel Obama povedať uviedol v tejto pasáži:

 

"Spojené štáty sú pripravené použiť všetky prvky našej sily, vrátane vojenskej sily, na zabezpečenie jadra nášho záujmu v regióne. Budeme konfrontovať vonkajšie konflikty našich spojencov a partnerov, ako sme to spravili počas Vojny v zálive. Zabezpečíme voľný tok energie z regiónu do sveta."

 

Originál:

"The United States of America is prepared to use all elements of our power, including military force, to secure our core interests in the region. We will confront external aggression our allies and partners, as we did in the Gulf War. We will ensure the free flow of energy from the region to the world."

 

Jeremy Scahill, autor knihy a čerstvého dokumentárného filmu: "Dirty Wars-World is a batlefield", na democracynow.org to okomentoval:

 

"Myslel som, že počas tejto pasáže Obamovej reči mi spadne sánka tak, že udrie o zem. Obama v podstate vyšiel s tým, že USA sú imperialistickou krajinou a urobia všetko potrebné na dobytie území na celom svet kvôli zabraniu nerastných a energetických zdrojov. Myslím, že toto je úplné odhalenie deklarovania imperializmu. Ja nepoužívam toto slovo len tak, pretože toto to naozaj je."

 

Obama nepovedal nič nové. Povedal, že záujmy západného kapitalizmu stoja nad medzinárodným právom a povedal to, čo Smedley Buttler v knihe War is a Racket:

 

"Strávil som 33 rokov a štyri mesiace v aktívnej vojenskej službe a počas tejto doby som strávil väčšinu svojho času ako vysokopostavený svalovec pre veľké korporácie, pre Wall Street a bankárov. Stručne povedané, bol som vydieračom/výpalníkom- gangstrom kapitalizmu. Pomáhal som urobiť Mexiko, najmä Tampico, bezpečné pre americké ropné záujmy v roku 1914. Pomohol som urobiť z Haiti a Kuby decentné miesto pre chlapcov z National City Bank vyberať príjmy. Pomáhal som pri znásilnovaní pol tucta republík v Strednej Amerike v prospech Wall Streetu. Pomáhal som očistiť Nikaraguu pre medzinárodný bankový dom Brown Brothers v rokoch 1902-1912. Priniesol som svetlo do Dominikánskej republiky pre americké cukrovarnícke záujmy v roku 1916. Pomohol som napraviť Honduras práve pre americké ovocné spoločnosti v roku 1903. V Číne, v roku 1927, som pomáhal dohliadať na to, že Standard Oil pokračoval na svojej ceste nerušene ďalej. Ohliadnúc sa spät, možno by som dal Al Caponemu niekolko tipov. Najlepšie čo on mohol on urobit bolo prevádzkovať kšefty v troch okresoch. Ja som ich prevádzkoval na troch kontinentoch. "

 

Veľmi jednoducho povedané. Voľný tok energie z regiónu na svetové trhy môže byť zabezpečený aj bez účasti USA. Ibaže tam sú BP, Shell, Chevron, Rio Tinto- to sú tí partneri v Obamovom jazyku- a tí by asi zostali mimo hry. Naviac. Možno by sa niečo aj ušlo ľudu týchto krajín ako to bolo v prípade Libye a v prípade Ruska. Model o ktorý sa USA budú snažiť je ten, aký je v Saudskej Arábii, a bol v Rusku v časoch Jeľcinových oligarchov. Nerastné zdroje sa vyparia a ľudia zostanú tam kde boli- v chudobe. Čo sa týka spojencov z Obamovho prejavu, tak preložené do jazyka nášho kmeňa sú to ďaľšie krajiny ktorých vlády sú ochotné podieľať sa na lúpežných výpravách v očakávaní zisku.

 

Smedley Butler pokračuje: < /span>

 

"Zisky pre pár vybraných zaplatia ostatní. Existuje však spôsob, ako to zastaviť. Nie je možné to ukončiť odzbrojovacími konferenciami. Nemôžete to odstrániť mierovými parádami v Ženeve. Dobre mienené, ale nepraktické skupiny to nemôžu vymazať rezolúciami. Môže to byť rozbité efektívne iba tým, že vezmete zisk z vojny. "

 

"Nešiel by som bojovat opät, aby som robil ochranu investícii mizerných bankárov. Existujú len dve veci pre ktoré by sme mali bojovať. Jednou z nich je obrana našich domovov a druhou je obrana ľudských práv. Vojna z akéhokoľvek iného dôvodu, je jednoducho kšeft."

 

"Je tu trik vo vydieračskej spoločnosti pred ktorým je armádny gang slepý. Sú tu muži, ktorí ukazujú nepriateľov, sú tu svalnáči na zničenie nepriatelov. A je tu "mozog pre týchto mužov" plánujúci vojnové výpravy. A nad tým celým dohliada "Big Boss"- nadnárodný kapitalizmus."

 

Celý proces má niekoľko krokov. Najprv sa nadnárodné korporácie snažia primäť vládu krajiny na spoluprácu- čo znamená, že zisky budú prúdiť na západ, niečo sa újde politikom v krajine v ktorej sa umelo vytvorí "kapitalo-tvorná vŕstva"-ako to nazvali pán Mečiar, a 99% občanom zostane drina, krvavý pot a oči pre plač. Vlády týchto krajín dostanú vojenskú podporu od tých istých korporácií- lebo na vojenský tovar je pridaná vysoká marža. Egyptská junta používa slzotvorný dodaný USA.< /span>

 

Pani prezidentka Brazílie- piata najväčšia ekonomika sveta, bývalá perzekuovaná disidentka- DILMA ROUSSEFFOVA v jej reči v OSN, v ktorej reagovala na škandál ohľadom hlbokého odpočuvania v Brazílií- politici, biznis, univerzity- vládou USA, kvôli čomu zrušila slávnostný banket s Obamom.:

 

"My sme demokratickou krajinou, obkolesenou demokratickými a mierumilovnými krajinami, ktoré rešpektujú medzinárodné právo. My žijeme v mieri s našimi susedmi viac ako 140 rokov. Ako mnoho krajín Latinskej Ameriky, aj ja sama som bojovala proti predpísanému správaniu sa a cenzúre a preto nemôžem sklamať a nekompromisne nebrániť práva jednotlivcov na súkromie a suverenitu krajiny."

 

Je nepochybné, že to vláda USA robí pre korporátne záujmy na štátne náklady, podľa vzoru Východo-Indickej spoločnosti.

 

Je zaujímavé ako sa dokázali obrátiť disidenti vo východnej Európe. Jeden dokonca zaviedol termín "humanitárne bombardovanie."

 

David Swanson o Obamovej reči v OSN spísal "Najväčších 45 klamstiev v Obamovej reči v OSN" z ktorých niektoré vyberiem:

 

1, Prezident Obama v OSN pozeral tvárou v tvár auditóriu ktoré bolo vytvorené na to, aby riešilo spory a predchádzalo vojnám. Obama v jeho bombardovacom ťažení na Sýriu bol zastavený OSN, americkým kongresom a svetovou verejnosťou na ktoré sa on pozerá ako na poslednú zastávku na jeho ceste.

 

2, "Skúsenosti z dvoch svetových vojen zmenili naše myslenie." V skutočnosti jedna. Druhá bola krokom späť. Kellogg-Briand Pact zakazoval vojny. OSN neskôr povolila vojny s vymedzeným účelom, čo bolo flagrantne zneužité od Sŕbska po Líbyu. Falošné vlajky v pohode poslúžia ako alibi korporátnej agendy.

 

3, "Vyťahujeme ľudí z chudoby." Obama sa snaží pripísať si body za riešenie krachu pred piatimi rokmi. Korporácie ktoré Obama zastupuje sú jadrom chudoby na svete, lebo lacná pracovná sila je jadrom ich ziskov

 

4, "Spolupracujeme na skončení desaťročia vojen." Hovorí o vojne v Iraku a Afganistane, čo protirečí krokom jeho vlády, ktorá poslala viac vojakov do Iraku a Afganistanu a stojí za vytváraním ďaľších vojen.

 

5, "V budúcom roku medzinárodná koalícia ukonči vojny v Iraku a Afganistane kde spĺnila účely svojej misie- zničiť jadro Al-Kajdy, ktorá stála za 9/11." V oboch misiách šlo o iné ako o Al-Kajdu a medzinárodná koalícia po zuby ozbrojených kazisvetov dostala kvalitne na búdku od lokálnych patriotov vyzbrojených Kalašnikovom. Až odídu všetko bude tak, ako by tam neboli. Dnes rokujú s Talibanom...

 

6, "Obmedzili sme používanie trúdov..." V skutočnosti budujú nové základne pre bezpilotné lietače pre Afriku.

 

7, "...na ciele ktoré znamenajú nebezpečenstvo pre USA a ich zajatie je nemožné." Nikdy na nikoho nevydali zatykač a ani sa o to nesnažia. Taliban povedal, že ak by USA vyžiadali Bin-Ladina s podloženým obvinením, tak ho vydajú. Podobne tvrdí Jemen ohľadom Anwara Al Awlakiho. V skutočnosti je používanie trúdov zastrašovacou taktikou na bezbranných civilistov.< /span>

 

8, "...a nevykazujeme skoro žiadne obete na civilistoch." Presný opak. Individuá nebezpečné západnému imperiu sú trafené výnimočne. Väčšinou bezbranní civilisti- ženy a deti.

 

9, "Potenciálne šírenie zbraní hromadného ničienia vnáša tiene do snaženia sa o dosiahnutie mieru." Sýria vybudovala chemický arzenál ako odvetu na atómový Izrael-mimo kontroly medzinárodného spoločenstva.

 

10, "Mierové protesty proti autoritatívnemu režimu v Sýrii sa stretli s represiou a jatkami...Amerika a iní podporujú umiernenú opozíciu." Tak ako v Afganistane proti Rusku amerika a iní naďalej používajú "freedom fighters" žoldnierov na rozvracanie krajín.

 

11, "Režim použil chemické zbrane na zavraždenie viac ako 1000 ľudí." Možno. Kde sú dôkazy? Colin Powell predkladal OSN falošné dôkazy.

 

12, "Medzinárodné spoločenstvo musí tlačiť na dodržiavanie zákazu chemických zbraní." S výnimkou USA a Izraela. USA dodali chemické zbrane Iraku, ktoré boli použité vo vojne proti Iránu a Kurdom.

 

21, "Amerika nemá žiadne iné záujmy v Sýrií s výnimkou dobrého života Sýrského ľudu a stabilitu susedov." Niekde inde povedal, že pokoriť Sýriu a Assada oslabí Irán...a Rusko.

 

24, "Ak bude nutné zakročiť proti terorizmu ohrozujúci USA tak zakročíme." USA a NATO vytvárajú terorizmus. Je to nástroj ich politiky od Francúzkej revolúcie, cez Mazziniho po Sýriu.

 

27, "Je v našom záujme aby Blízky Východ a Severná Afrika žili v mieri a prosperite." Len to musí ladiť zo záujmami západných korporácií. Ktokoľvek iný dostane nálepku TERORISTA.

 

28, "V Iraku sa ukázalo, že demokracia nemôže byť dosadená silou." Lebo tam nikdy nebola ani snaha o nastolenie demokracie. Ľudia v demokracii by neprístupili na rabovanie ich nerastného bohatsva, zatiaľ čo by sa pĺnili kontá v daňových rajoch.

 

30, "Arabsko-Izraelský konflikt..." Čože? Etnická čistka a kradnutie územia nie je konfliktom ale zločinom.

 

39, "Neprestaneme pretláčať princípy ktoré sú v súlade s našimi ideami, ak je použitá sila na potlačenie disentu." "Naše ideí" svet videl pri potláčaní Occupy Wall Street. Nedávno sme ich videli v Prievidzi.

 

42, "Niektorí nemusia súhlasiť, ale ja verím, že Amerika je výnimočnou- čiastočne preto, že sme ukázali vôľu cez obetovanie krvi a bohatstva postaviť sa nielen za naše úzke záujmy, ale za záujmy všetkých." Toto je čo za výkrik do tmy? To odporuje tomu, čo povedal predtým ako obhajoval imperializmus. Ľudia z Južnej Ameriky a Nikaragui majú skúsenosti. Viď reč Brazílskej prezidentky v OSN.< /span>

 

45, "Nezávslosť nemôže byť štítom pre tyranov na vykonávanie cieleného vraždenia." To hovorí muž s dlhým zoznamom zavraždených, a ktorému zlegalizovali vraždenie bez súdného procesu.

 

 

http://www.democracynow.org/2013 /9/25/the_empire_president_jeremy_scahil l_on

 

http://canadafreepress.com/index .php/article/58118

 

http://www .thenation.com/blog/176321/obama-gives-w ide-ranging-endorsement-us-interventioni sm-un-speech#

davidswa nson.org

Google: Top 45 Lies In Obama's U.N. Speech

 

Iba 1% teroristov podľa FBI boli reálni. Zvyšok boli agenti.

 http://www.alternet.org/civil-l iberties/fbis-terror-scam< /span>

 

Sto rokov vytvárania vŕstvy bohatých

 http://www.alternet.org/media/p ropaganda-system-has-helped-create-perma nent-overclass-over-century-making

 

12 znakov o tom že Amerika je duševne chorá

 http://www.alternet.org/12-sign s-america-insane

 

http://srsen.wordpress.com/2010 /07/19/kdo-financoval-druhou-svetovou-va lku/

 

http://www.chelemendik.sk/VOJNA _JE_KSEFT_644067223.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Author: Juraj Smrek # HipeTajy64
Vojny2013-09-288
-
 64% ( 4 people voted )
+
Knaan je raper zo Somálska. V jeho politicky nekorektných textoch bez servítky pred ústami odkrýva pokryteckú tvár ameriky. Všimnite si ako na koncerte všteci meravo sedia a nakoniec sa mu újde standing ovation.
Text
http://www.azlyrics.com/lyrics/knaan/bulletproofpr
ide.html

DrotarNYC # XateSimi13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-28 16:18:49 4079836a
Označi Rusko Obamovu administratívu ako kriminálny režim?
Russia Prepares To Label Obama Government “Criminal Regime”

To the full amount of the Obama regimes crimes against its own people, this FC proposal continues, was fully detailed this past October by the Spire Law Group, who in their lawsuit on behalf of the American people stated that these “Banksters” control their $4
3 trillion racketeering scheme
- known as th
e largest money laundering and racketeering lawsuit in United States history
, and identified $43 trillion ($43,000,000,000,000.00) of laundered money by these “Banksters” and their US racketeering partners and joint venturers and pinpointed the identities of the key racketeering partners of these “Banksters” located in the highest offices of government and acting for their own self-interests.
http://www.whatdoesitmean.com/index1647.htm
[
img]http://www.whatdoesitmean.com/aoq4.png[/img]
DrotarNYC # XateSimi13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 15:15:58 4079836a
No comments

DrotarNYC # XateSimi13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 15:18:27 4079836a
...juj, bolože to radosti vo Svete keď po dementnej bábke zvanej Bush junior prišiel na scénu mierumilovný černoško. To bolo krásne divadielko: " yes, we can ha-ha-ha". Kto však vidí len trolilinku do zákulisia politiky, asi nezdieľal až také nadšenie ako zvyšok v ovčom stáde....
A zrazu kuk, z laureáta Nobelovej ceny mieru je špinavý vojenský štváč, do bodky plniaci zadania svojich bossov, ktorí ho vytiahli na výslnie, aby za nich robil špinavú robotu... Fuj Obama, tvoja duša je čiernejšia ako tvoja ritná diera, odrbal si celý Svet, ale božie zákony neodrbeš - patríš do pekla aj so svojimi chlebodarcami.... a tam aj skončíš !!!

Johny # JynaVaso24
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-29 17:38:41 d597d729
USA sa nazývajú demokraciou. Tá vyrástla vďaka genocíde miliónov indiánov a otrokárstve miliónov černochov. Nikto z dnešných sionistov, ktorí vykrikujú o holkauste židov, nehovorí o holokauste a genocíde indiánov a nikto indiánov neodškodňuje nemeckými ponorkami. Demokratická ústava zdobená mŕtvolami je dnes demontovaná a na vyváženie sa montujú tábory FEMA. Žiadny kandidát, ktorý pred voľbami povinne navštívi Izrael, nemôže byť slobodným prezidentom.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-29 18:46:57 55ede327
Juraj diky.Dobra snaha.

Len ma mrzi ze stale operujes USA sem,USA tam.

USA je len nalepka,ide o zaujmy mocnych.Treba si nastudovat,ako ten zabity rusky car vyhnal rockefellera z baku.A co je to baku.Potom bude jasne,preco car s celou rodinou bol zlikvidovany v tej pivnici.

Ropa je obrovsky biznis,toto pochopil rockefeller uz davno,a preto sa veci odvijaju smerom,akym idu.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 19:37:12 4e63f767
loading...
Harry, tak ci onak hlavnou uderkou euro-americkeho imperia su americki mercenaries=zoldaci, to sa neda popriet.Scitanejsi si daju dokopy kto za koho kope

DrotarNYC # XateSimi13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 20:42:00 4079836a
Kedže Obama je len bezvyznamná babika na troóe US prezidenta, tak veľvyslanec USA v SR je ešte horšia babika, pucflek finančných elit ameriky a tak ma uráža, že pucflekovi na ambásade USA v SR sa spovedať naše pluralitné mafie, rwespektive ich vodcovia z NR SR.

Mňa najviac štve a uráža, že týto ľudia reprezentujú aj mňa aj ked som z nich nikoho nevolil do pi.če


Rambo # KyhaRydu44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 12:07:30 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Žobrák a politik


Žobrák a politik
Chlap bez cti je ako hovno, ktoré sa tvári že je čokoláda. Je všetkým na smiech. Myslite na to, keď pôjdete nabudúce voliť. Čokoláda, ktorá smrdí, nie je čokoláda, ale h....
EVROPSKÁ KOMISE NEZMĚNÍ SVŮJ POSTOJ K PŘEROZDĚLOVÁNÍ AZYLANTŮ
RING VOĽNÝ – BITKA O VODU ZAČALA
Obeť na Golgote alebo ako sa stali kresťanské dejiny kriminálnymi.

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.026 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made