Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Občianska kritika verzus TRóllovia straníckych zločineckých mafií na weboch internetu.


Občianska kritika verzus TRóllovia straníckych zločineckých mafií na weboch internetu.

Vysmievať sa straníckym súdruhom na weboch internetu, ekonomickým expertom politických mafii, ktorí nie sú schopný zostaviť vyrovnane štátne rozpočty je pre mňa cťou, keď ich   TRólovia   sa snažia na weboch internetu zlikvidovať občiansku  kritiku, keďže do  médií  hlavného  prúdu  názory občanov  nepustia a  keď v prípade mňa sa im to na internete nedarí ani urážkami na ktoré som si už zvykol a ktoré mi dávajú silu ich ponižovať  verejne ešte viac:

 

Je mi jasné, že každý sa díva na postavenie Slovenska a Slovákov cez svoje skúsenosti a cez to, ako ovplyvňujú jeho vlastný život.    To je nielen prirodzené, ale aj správne.  

 

Prezident Obama a celý anglosaský svet v prvom rade vidia v Slovákoch stádo nekultúrnych a skorumpovaných hlupákov, ktorí sa vyskytujú na strategicky atraktívnom mieste v Európe voči Rusku a voči Arabom.  Možnosť priamo obsadiť Slovensko ako základňu proti východu ich zaujíma oveľa viac, ako to, či tam prebieha čechoslovakizácia, alebo maďarizácia... 

 

To, za akých blbcov má prezident Obama Slovákov dokazujú aj snahy istého trápneho panáka dotovaného CIA, ktorý sa zatiaľ neúspešne snaží vyvolať "krvavú revolúciu" na Slovensku, aby sa  tanky a transkontinentálne rakety mohli plne nasadiť na Slovensku, pričom by sa príležitosť dala vhodne využiť na zníženie počtu nepotrebného etnického obyvateľstva, v rámci "obhajoby demokracie".  Cez web "Dôležité" sa periodicky vyzývajú "tí pripravení k akcii" ku kontaktovaniu istej anonymnej osoby pod ".com", aby sa zmapovali a vytypovali prípadní jedinci, ktorí by boli dostatočne hlúpi na to, aby sa dali takto zneužiť. 

 

 

-----Original Message-----

From: newsle tter@sulik.sk [mailto :newsletter@sulik.sk]

Sent: Tuesday, July 02, 2013 5:17 PM

To: wargas@ext el.sk

Subject: Sulik.sk - Fico a Kazimír, dvaja daňoví diletanti na pohľadanie

 

Deje sa presne to, pred čím sme na jeseň varovali - výnosy dani prudko klesajú. Dôvodom však nie je akási kríza, ale skutočnosť, že do dani mudrujú diletanti. Zla sprava je, že bude Eske horšie, dobra sprava je, že dá sa s tým niečo robiť. Čítajte viac tu: http://slovenskapolitika.sul ik.sk/slovenska-ekonomika-fico-kazimir-d anovi-diletanti/

 

Okrem toho vás chcem veľmi pekne poprosiť o podpis pod kandidatúru nášho poslanca Petra Osuského (http:/ /www.peterosusky.sk). Podpisový hárok nájdete tu http://www .strana-sas.sk/file/3628/Peticny_harok_p rezident.pdf

Sme presvedčení, že Peter Osuský je ten správny kandidát na prezidenta a vás podpis oceníme.

 

 

  S pozdravom 

 

  Richard Sulik

 

-----Original Message-----

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]

Sent: Wednesday, July 03, 2013 9:25 AM

To: 'newsletter@sulik.sk'

 

Subject: RE: Sulik.sk - Fico a Kazimir, dvaja danovi diletanti na pohladanie

 

 

Ďakujem za email pán Sulik.

 

Vážim si vaše ekonomické znalosti a taktiež Váš osobný postoj trvalému eur ovalu na rozdiel od iných strán, ktoré mu dali zelenú.

 

Mojim občianskym kandidátom na pôst prezidenta SR však je jediný čestný človek na tento pôst a to Vladimír Pavlík.

Nebude to pán Osuský zo strany Sas.

 

 Môj osobný dôvod je tento?:

 

Žiadna politická zmena v žiadnom štáte SA NEROBÍ NA NÁHODU. Vždy ju robí len malá vládnuca vrstva, ktorá sa vygeneruje z väčšinovej vládnucej vrstvy, samozrejme, s pomocou zahraničia. A nikdy ju nerobí pre blaho občanov, ale len svoje blaho. Oni totiž idú na zmeny vo svoj prospech pripravení, pričom občania, s ktorými sa manipuluje, sú len komparzom, ktorým je podhodené, že budú mať moc.

 

Keď je napr. zhromaždených milión občanov a z tribúny im vybraní rečníci tvrdia, že budú mať moc, nie je to pravda, lebo v skutočnosti rozhodujú tí, čo sú za tribúnou.

 

Potom je tu aj ďalšia závažná otázka: boli občania po Novembri 1989 pripravení zobrať moc do svojich rúk?

 

Odpovedám, nie, neboli na to pripravení, ani na to nemali.

 

Dnes už ale existuje iná doba a to, že občania už majú skúsenosti zobrať moc do svojich rúk. Ale je tu niekoľko problémov, napr. ako sa vysporiadajú s rozkradnutou a zdevastovanou krajinou nielen po stránke ekonomickej, sociálnej, ale aj morálnej? Veď musia rátať napr. aj s tým, že práve tí, ktorí tu všetko rozkradli a zničili, Havlovci, Mečiarovci, Slotovci, Dzurindovci, kadeháci, Bugarovci, Smeráci budú medzi prvými, ktorí im budú verejne vyčítať, že neplnia svoje volebné sľuby.

 

Preto môj názor a presvedčenie v tomto prípade je jednoznačný - vinníci musia niesť zodpovednosť, vrátane odobratia im nimi rozkradnutých majetkov fondu národného majetku a podľa policajného šetrenia postavený pred najvyšší sud po tom čo si občania prímu občiansku novelu volebného zákona,

 

podľa ktorej budú mať voliči aj pravo si voliť a v prípade nedôvery aj odvolať policajného riaditeľa SR, GP SR, predsedu najvyššieho sudu SR.

 

Bohužiaľ takto je to v celom svete a je to veľmi smutné, keď tie najodpornejšie krysy, zmije a potkany v službách veľmoci robili v 20 storočí a robia zmeny aj v 21 storočí v každej krajine sveta,  aj našej krajine.

 

Je preto na nás občanoch ich čím skôr dostať od moci a do väzenia. Samozrejme nech potom preukazujú, ako prišli k majetkom a účtom v bankách-§!!

 

Odpočúvanie premiérov SR Dzurindu a Fica.

 

http://www.youtube.com/watch?v =4NmzyUKfC4s

 

S úctou a pozdravom Jozef Varga

 

 

Emailová korešpondencia s ODS

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Friday, July 05, 2013 10:40 AM
To: 'hk@ods.cz'
Cc: Subject: RE: Noviny ODS č. 1

 

Dobrý deň v ODS, dobrý deň dámy a pani.

 

Dnes nebudem extrémista a budem slušný aj z dôvodu, že ste politická strana z inej krajiny, ste bratia Slovákov a na území Čiech som prežil sedem rokov svojho života v dospelosti.. Vaše riešenia, stranícky program ODS  si zo záujmom prejdem a prečítam. Vedomosti sa zídu pre každého, kto chce posudzovať iných či hľadať spoločné riešenia.

 

Chcem sa Vám poďakovať za email a informácie v ňom. Globalizácia pre ľudstvo našej planéty prináša pozitíva aj negatíva a každý rozumný človek si musí uvedomiť, že po predstavených počiatočných pozitívach sa rapídne už v začiatkoch architektúry globalizácie sveta do popredia dostáva jeden problém. Verejný dlh ktorej koľ vek krajiny sveta s ktorým si nevedia dať rady politické reprezentácie tak, aby sa zachovali všetky deklarácie a prijate charty o ľudských, občianskych právach a dôstojnom živote obyvateľstva v jednotlivých krajinách sveta.  V globalizačnom integračnom  procese odmietli normy a pravidla prijať do svojej legislatívy v Európe, aproximáciu  už v počiatku pred pádom a po páde železnej opony občania Švajčiarska a ponechali si svoje normy a pravidla vytvorené občanmi v referendách pri trhovej ekonomike.

Akokoľvek sa budú snažiť politické reprezentácie krajín Európy v zastúpení politických strán liberálov, pravice, ľavice  hľadať riešenia ako netvoriť deficity v rozpočtoch vo svojich krajinách, tak nikdy sa im to nepodarí a ich krajiny sa budú stále viac  zadlžovať u súkromných bank, ktoré globalizačný integračný proces riadia za pomoci odporúčaní MMF a tak sa budú porušovať ľudské a občianske pravá obyvateľstva v jednotlivých krajinách sveta násilným spôsobom.

Desí ma čo sa bude diať v Európe o 10 či 15 rokov, keď sa obyvateľstvu krajín Európy  nepodarí zobrať moc do svojich rúk tak, ako vo Švajčiarsku.

Zatiaľ podľa môjho presvedčenia to vyzerá tak, že  história sa zopakuje z čias 20 storočia, ale už v inom prevedení z dôvodu, že až 70 % obyvateľstva krajín Európy nevenuje veciam verejným pozornosť svojou ľahkovážnosťou a nezáujmom o veci verejne na čom nesú svoj nemali podiel vinný aj mienkotvorné média, ktoré neumožňujú klásť otázky občanov v diskusných spoločenských reláciách pozvaným hosťom, česť výnimkám v jednotlivých krajinách Európy.

 

      ;      &nb sp;      & nbsp;       ;      &nb sp;      & nbsp;       ;      &nb sp;      & nbsp;       ;      &nb sp;      & nbsp;       ;      &nb sp;      & nbsp;        &nbs p;      &n bsp;             &nbs p;S pozdravom    Jozef Varga

 

PS

Ako to, že Grécko sa stalo krajinou EU, keď je v Grécku ústavné zakotvená povinná účasť na voľbách pod vyhrážkou sankcii?

 

From: Aktuální informace ODS [mailto:akt ualne@ods.cz]
Sent: Wednesday, May 22, 2013 11:18 AM
To: wargas@ext el.sk
Subject: Noviny ODS č. 1Author: Jozef Varga # SimaBijy70
Slovensko2013-07-0528
-
 53% ( 7 people voted )
+
Varga, ty TRólovytý dezorientovaný zašikanec, aby si sa mohol niekomu vysmievať, najprv musíš dosahovať minimálne jeho úroveň, ty TRólo pripečený!!!

sused # KadiSahi95
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-07-06 15:58:26 4d7aab72
Výstižný a podľa mňa pravdivý článok a slová v ňom.
Je to smutné, ale tak to nejako bude, ako ste to opísal v článku či emailoch pán Varga

Kajo # PupoHoni07
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-06 19:15:23 3ec5e27c
Ako je to možné, že spolu-koalíčnik so SNS Ján Slota obviňuje pána Mečiara s politického zločinu, keď ma taktiež maslo na hlave. Veď keď sa to stalo, tak Ján Slota tvoril nerozlučnú koalíciu s muzikantom klamstiev a podvodov z HZDS

Brano # GupiLoca30
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-06 19:51:48 3ec5e27c
Varga, vy musíte byť na tak zlé, že horšie je slabé slovo, nehovoriac, že čo tu dookola predkladáte o niekom, komu nikdy nebudete siahať ani po spodok jeho päty. A s kým to teraz, už aj so Sulíkom? No mám dosť....

Sloven # RijiDese27
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-07-06 20:32:26 c1c89689
Varga :
U teba je problém, že ani na tomto webe nerozlíšiš, kto je skutočný stranícky troll a kto ti píše tvrdú realitu, ktorú nezvládaš, ako to, že ťažko žerieš fakt, že tvoje individuálne snahy na zmenu nestačia a veľa vody nenamútili. Ja som ťa kedysi varoval, že zmena režimu v SR nie je sranda a nejaká ľahká práca založená na pár výkrikoch nejakých ľudí...Tvoj sebaklam a ilúzie sa rozbili, tak hľadáš vinníka všade, kde možeš, ale problém je v tom, že dostatočne nechápeš, čomu v skutočnosti čelíš a miesto toho aj tých pár sympatizantov, čo si tu mal si odpudil vulgarizmami na ich adresu...A to pre také blbosti, akože sa nepodpisujú menom a priezviskom. A načo by tu robili ? Tí, čo tu kritizujú súčasný režim ho sice kritizujú, ale nie sú pripravení viesť s ním profesionálny boj, lebo taký boj obnáša toho rozhodne viac ako písanie mailov, písanie kritických príspevkov na nete a je krajne nebezpečný pre nich a ich rodiny. Mnohí majú veľa, čo stratiť na rozdiel od teba a je to ich súkromná vec, ako sa postavia k súčasnému režimu, ktorý sa im nepáči.Dovody ich konania nekritizuj, keď nepoznáš dosah ich zodpovednosti za rodiny...
No, čo povedať na záver...
Človek, ktorý nevie ovládať sám seba, nikdy nemože byť dostatočne silný, aby niečo zmenil skutočne k lepšiemu...
Fak som to myslel s tebou dobre..Mimochodom, nebol som a nie som v žiadnej strane, nikto ma neplatí, za to, čo tu píšem, som len idividuálny pisateľ na týchto stránkach.Veriť to nemusíš, ale je to fakt, až by si mal chcel niekde škatulkovať.Možno urobíš lepšie, keď sa dáš vyšetriť, lebo tvoj mentálny stav sa zhoršuje.

michal # RabyFaso02
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-07-06 23:00:12 b2296951
Sloven :
Až je pre teba Mečiar, Slota ,alebo neviem aký politik idol, ktorému nikto nesiaha po paty, tak si tiež zrelý na liečbu.Každý súčasný politik si hľadí len svoje záujmy, prípadne záujmy svojej rodiny a po mne potopa, preto Slovensko vyzerá takto...

michal # RabyFaso02
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-06 23:12:12 b2296951
loading...
Čau chlapci, vidím že máte horúcu diskusiu, keď sa to tak vezme, stojíte obaja na rovnakej strane barikády, len každý z vás sa snaží SPRAVODLIVOSŤ presadiť svojou cestou. Nieje náhodou práve to čo rozdeluje tento národ aby sa zjednotil a raz a navždy ukončil tento cirkus?lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-06 23:32:06 55ede03a
Varga :
Až nestojíš o podporu ľudí, čo sa boja verejne povedať, čo si myslia je tvoja vec...Ale uvedom si, že je to drvivá vačšina Slovákov, a to je fakt...
To, že nepokladáš zločinné mafie, čo tu vládnu za autority, to plne chápem a mám rovnaký názor ...
Tiež sa mi hodne hnusí tento marazmus v SR...

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-06 23:32:18 b2296951
"len každý z vás sa snaží SPRAVODLIVOSŤ presadiť svojou cestou."
Zle to chápeš, ani jeden z nás nerobí nič také a na takej úrovni, aby sa dalo povedať, že sa snaží presadiť nejakú spravodlivosť.Písanie príspevkov na web, mailov bezcharakterným politikom a iným funkcionárom nie je o presadení spravodlivosti. Je to ako keď sa mravec snaží poštípať slona a ani sa nedostane cez jeho kožu...

Je to neprofesionálny prístup a bez neho nie je žiadna zmena možná.A národ bez skutočných vodcov nezjednotíš k ničomu..


michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-06 23:37:48 b2296951
Ak chcete skutočne oslabiť moc týmto politickým stranám, musíte proti nim postaviť ich vlastné zbrane, políciu, armádu. Pokiaľ sa im otočí chrbtom polícia a armáda, z noci do rána na Slovensku zmiznú všetci politici, poutekajú ako potkany z potápajúcej sa lode.lucifer # FaliQuva33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-06 23:38:55 55ede03a
Ach, napadlo ťa niekedy, že polícia a armáda slúži súčasnej moci preto, že je za to platená ? Prečo by sa mala otočiť chrbtom tomuto režimu, keď má super výhody, predčasné dochodky a podobne ?
Proste na národ každý kašle, aj politici aj polícia a aj armáda, každý si na svoje úrovni hľadí len svoje subjektívne záujmy..michal # RabyFaso02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-06 23:42:14 b2296951
Pokiaľ to vidíš takto, nikdy sa tu nič nezmení, môžeme zostať pri diskusiách a mať otvorené oči, ale nič to nezmení na faktore, že vládnuce politické strany sú nedotknuteľné ak im neustále bude kryť chrbát polícia a armáda.
Tam je ich slabina, preto ak skutočne žiadate spravodlivosť a zmenu, musíte sa obrátiť na tých ktorý ju dokážu nastoliť. Sami to nikdy nedokážete.

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-06 23:48:28 55ede03a
Je to omnoho zložitejšie ako polícia a armáda a prečo je to tak by bolo na dlhú diskusiu a asi aj zbytočnú...
Aj Miloševič mal armádu a políciu, aj Káddáfií to samé a ako vidíš, režim si neudržali...)

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-06 23:53:20 b2296951
Generáli, prokurátori, najvyšší policajný predstavitelia majú v rukách absolútnu moc nad týmito politikmi, sami politici im ju odovzdali v čase keď spáchali prvú vlastizradu a to že tejto trestnej činnosti sa vyše za 20 rokov nahromadilo viac ako dosť, zostali sami politici vystavený týmto ľudom v rukách na milosť a nemilosť, preto si ich neustále kupujú sladkými slovami a peniazmi a stále aj budú, pokiaľ nedostanú to čo potrebujú.
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-06 23:53:38 55ede03a
Ilúzie zomrú spoločne s pravdou...Raz to pochopíš..
michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 00:02:27 b2296951
Zašťatý dedo, už je najvyšší čas, aby si sa konečne pobral do hrobu a neotravoval už slušných ľudí...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 01:43:14 bc7b649f
zaštatý senilný smradlavý Varga...sprostý ako kýbel gitu...

Policajtov a vojakov si možeš vážit až vtedy ked sa zachovajú ako tí v Egypte...ale kedže zatial sa zdá že sú tupí rovnako ako ty tak treba počkat kým im dorastie mozog, čo tebe vôbec nehrozí...ved si len zober že ty máš IQ húpacieho koníka t.j. 21 a ostatní sú ešte tupší ako ty...s takým národom sa naozaj nič nedá robit...a zaslúži si to čo má...je to nezmenitelný fakt

Pavol Starak # NocaHelo88
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 02:20:33 4df7e017
Varga, ty zasikany debil, uz si zmenil nazor na podpisovanie sa vlastnym menom? Myslis, ze ked sa budes podpisovat roznymi menami, nikto to nedokaze odhalit? Nehanbis sa pospisovat menami inych diskuterov, ty bezcharakterna mentalna zumpa? Jasne, ze sa nehanbis, bezcharakternym zumpam, ako si ty, je to uplne jedno! Taki zasikanci ani nepoznaju vyznam slov etika a moralka!

Jozef Varga # SimaBijy70 3ec5e27c
Kajo # PupoHoni07 3ec5e27c
Brano # GupiLoca30 3ec5e27c
Sydney # CymaCily92 3ec5e27c
Pandemonium # KeneNiwu70 3ec5e27c

Myslis, ze tu diskutuju len debili, ako ty, ktori si nevsimnu, ze okrem inych mien, drzo pouzivas aj mena inych diskuterov? Ty pako zastaty, ved ty ani nevies, ze mas staticku IP adresu a akokolvek sa podpises, ta adresa ostane rovnaka!!!

SWAN uz monitoruje tvoje internetove aktivity. V lepsom pripade skoncis len na psychiatrii a v tom horsom, v cele s s piatimi prihriatymi smradlavymi cigosmi, ktori ti denne budu prepchavat analny otvor!


sused # KadiSahi95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 11:31:38 4d7aab72
Vychádzajme z tvojho zúfalého výkriku, že čas je spravodlivý sudca. Teba už zhodnotil, a to doslova. Mladosť je preč a pred tebou je už len jedna veľká čierna jama. Čaká to raz na každého, ale pri obzretí sa späť si každý položí otázku: Stál ten život za to, bol aspoň plnohodnotný? V tvojom prípade bude bilancia veľmi krátka a smutná. Celý život si bol nepríjemný a neobľúbený. Nič ti nikdy nebolo po vôli. Plazivo si rozkladal kolektív v práci či mimo nej a každý bol rád, keď sa ti mohol vyhnúť. Človek bez emócií, všade spoločensky či pracovne iba trpený. Po čase to napokon vzdala aj pani Vargová... A prišiel rok 1989! Hektická nová doba naplno zhodnotila tvoje morálne a osobné kvality. Už nebol problém konečne sa zbaviť večne ufrflaného kverulanta a všetci si vydýchli. Závistlivo si sledoval kariérny rast bývalých známych, ktorí mali to nešťastie prísť s tebou do styku. Závidel si úspech schopným ľuďom okolo seba a čoraz viac si upadal do zúrivých záchvatov zlosti na všetkých a na celý svet, akoby si nemal doma ani zrkadlo. Roky pribúdali a tebe zostal len holý zadok, netesniaci mechúr a sud žlče. Starý neurotický uzlíček nervov, bez priateľov, najbližších a vnúčat. Smutná bilancia na konci cesty. Toto diskusné fórum a mailový adresár je tvoj posledný kontakt s ľuďmi, ktorý ti ešte zostal. Tu môžeš neosobne pokračovať vo svojom celoživotnom úsilí. Až sa jedného dňa odmlčíš, bude to jasná správa: jama starého nevrlého šaša konečne vyslobodila...

Pandemonium # DaruJete36
-
 61% ( 8 people voted )
+
2013-07-07 11:34:15 bc7b649f
Som rád, že si osobne, čestne a verejne potvrdil svoj kádrový a charakterový profil...

:-DDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 14:10:30 bc7b649f
Zdravim Pandenomium,
pokiaľ ty si dnešnú dobu a spôsob fungovania v nej pochopil ako kariérny rast ruka v ruke so schopnosťami tak si dnešnú dobu nepochopil absolútne. Keď sa pozerám na úprimnú snahu pána Vargu aj s chybami, ktorými to robí, ale ktoré vyplývajú z prílišmého chcenia, tak skutočne si môžeš z neho brať príklad. Budeš asi do istej miery inteligentný človek vzhľadom na tvoje niektoré vyjadrenia, ale s tým ponižovaním staršieho pána, ktorý evidentne vie o podstate a fungovaní veci okolo nás niekoľkonásobne viac, ťa skutočne degraduje. Obľúbenosť a neobľúbenosť v dnešnej dobe ide do veľkej miery v súlade s tým, či si dávaš pred ústa servítku a snažíš sa hovoriť a robiť v súlade s vlastnými momentálnymi záujmami, ale tým podkopávaš a ničíš budúcnosť ďalších generácií, alebo sa začneš správať v súlade s potrebami spoločnosti a budúcnosti a v tvojom prípade s tvojími skúsenosťami reagovať na veci čo najmenej. V tomto ty zatiaľ pánovi Vargovi nesiahaš ani po päty, tam ťa môžu posunúť zrejme len jeho skúsenosti a aj to životom, keď sa budeš správať podľa svojho svedomia, ktoré nebude ohraničené na kariéru a vlastné záujmy a potom hlúpo poukazovať na "neschopných ľudí tejto spoločnosti". Osobne rozumiem že sa mnohí ľudia vzhľadom na dobu v akej žijeme boja verejne hovoriť pravdu kvôli možno aj svojej bezpečnosti, ale neskáč takým po členkoch a radšej nepíš nič. Lebo ak takí tu nebudú, nebude ani šanca na zmenu.

Stanislav Jurcisin # BamuRedi47
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-07-07 15:05:07 972e5d7a
Obmedzeny zastanec Varga, ty si taky sprosty, ze pravdepodobne ani nie si schopny spracovat myslienku, ze okrem Pandemonia, moze este aj niekto iny mat nejake vyhrady, voci prejavom tvojej obmedzenosti na dolezite.sk? Si len otravnym hovnom a patris presne tam, kam aj vsetky ostatne hovna. Do hajzla a splachnut!!! 3x, pre istotu! Mozno vies plavat?

sused # KadiSahi95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 15:48:18 4d7aab72
Dobrý deň pán Varga,
osobne si nemyslím že základným problémom dnešnej doby je volebný zákon. Moc sa jednoducho dala do rúk ľuďom, ktorí nečestným spôsobom obrali spoločnosť o zdroje a vytvorili dnešný systém založený na kapitálovej závislosti. Tam je gro problému a iba tam sa dá hľadať riešenie. Nasledujúce dni to skúsim viac opísať v článkoch, ktoré pripravujem. Zmena volebných zákonov v dnešnej dobe veci k lepšiemu veľmi nepohne.

Stanislav Jurcisin # LimoGage46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 16:24:05 9713694d
Stanislav Jurcisin

Zbytocne sa tu vysilujes. Maximalne sa mozes dockat, ze ta zastanec Varga zaradi k StB-akom, agentom CIA, alebo mozno k islamistom, rozvracajucim jeho domovinu?

Ak je niekto obmedzenec, ako zastaty Varga, tak tu moze pobehovat aj 200 rokov a jeho zivotne skusenosti, sa budu aj tak rovnat len skusenostiam hociktoreho ineho obmedzenca, v akomkolvek veku!!! To je podstata obmedzencov! Od narodenia az do smrti ostanu obmedzeni!!!

Ak niekoho mentalna kapacita mu za cely jeho zivot neumoznila zvladnut ani gramatiku vlastneho jazyka, tak o com sa tu bavime? Ved ten debil uz ani nevie, ci je modry, cerveny, zeleny, alebo ruzovy? Taki revolucionari, sa tu uz prejavili v roku 1989, teraz je cas ich uz konecne vystrielat! Aktivny imbecil je totiz neprekonatelnym skodcom!!! Uprimne sa divim adminovi dolezite.sk, ze ho doteraz nielenze este nezablokoval, ale mu tu aj dovoluje uverejnovat tie jeho dristy?

Ak by tu bola vyhlasena sutaz o najvacsieho chuja, tak by ju ten zastanac bezkonkurencne vyhral!!!


sused # KadiSahi95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 16:52:28 4d7aab72
Bohužiaľ, systém je nastavený v takom smere, že ľudia, ktorí sa snažia myslieť aj na druhých a ich správanie neovplyvňujú veci ako kariérny postup, páčiť sa šéfovi a pod., a to v záujme nejakej krátkodobej či už materiálnej alebo inej výhody, sú odsúvaní a nepochopení. Mnohí z takých ľudí nezvládajúcich tento mafiánsky spôsob fungovania celej spoločnosti končia napríklad na ulici. Mnohí sa časom pozerajú na svet tupým nechápavým pohľadom. Ich snaha a aktivity môžu mať časom rôznu podobu. Ak sa od aktivity odstavia takí ľudia, nič sa okolo nás nezmení. Viem, že na spoločnosť pôsobia trochu čudne a tí, ktorí nás tu okrádajú sa vedia prívetivo usmievať a príjemne rozprávať, ale dokedy si neuvedomíme pôvod do určitej miery rozčarovania alebo zlosti, v inom prípade pôvod radosti, budeme sa nechávať balamutiť naďalej. Tu nejde o vysilovanie, tu ide možno o pokusy robiť pre veci, ktoré považuješ za správne, svoje maximum. Tam je aj podstata rastu a posunu v živote každého z nás. Nikto sám predsa nič nedokáže, ale ak prestanú byť pokusy od jednotlivcov, nie je žiadna šanca na nejaký pokrok.
Stanislav Jurcisin # LimoGage46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 17:13:35 9713694d
Stanislav Jurcisin

Tu nejde o to, ze ludia typu Varga su nepochopeni a odsuvani a ze pokial sa odstavia, nic sa tu nezmeni. Tu ide o to, ze ludia ako Varga, musia byt odstaveni a nemozu byt pochopeni, lebo su blbci.

Ak by sa zmien v spolocnosti ujali ludia typu Varga, tak by 50-te roky v CSR, v porovnani s tym, co by tu napachali, vyzerali ako prechadzka ruzovou zahradou. Iniciatormi zmien nemozu byt hlupaci, aj ak by subjektivne mali tie najlepsie umysly, lebo kvalita ich umyslov, by bola nutne limitovana ich vlastnou hlupostou a pre ostatnych, by sa v konecnom dosledku, mohli ich umysly ukazat vysoko skodlivymi.

Nehovoriac uz o tom, ze obmedzenec Varga, neunavnym zasmecovanim dolezite.sk svojimi sprostostami, odradza od akejkolvek diskusie aj tych, ktori by k teme mohli povedat aj nieco rozumne.

Chces tu uverejnit svoje clanky, prosim, precitame, uvidime... Musim ta vsak upozornit, ze pokial nebudu dostatocne dementne, tak maju malu sancu na zverejnenie. Admin, ako hlavny a jediny cenzor tohto portalu, totiz z nejakeho dovodu, uprednostnuje prave tie "kvalitne" clanky, s nulovou vypovednou hodnotou. Varga je tu najcastejsie uverejnovanym autorom! Mozno uz od admina, za svoje usilie, obdrzal aj cenu zlateho dementa?


sused # KadiSahi95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 17:59:54 4d7aab72
aj toto je k teme

Skareda Slovenka Banasova, chudsia uz nemoze byt, je fakt, robi co moze, ale vela toho nemôze – nebylo ji dano... ale jej otec ma paky, vieme ake, a ona odvahu, ved ma toho kto ju kryje...

Dnesna relacia na dvojke o rozdeleni - Cesko-Slovenska a ako to bolo v zahranici – tu je nezavisle svedectvo.
Ceskoslovenske spolky sa stali ceske a Slovaci si museli vytvarat nove, od nuly -
Dnes Cesi tvrdia, ze boli Cechoslovaci a nebojovali za samostatnu statnost, na rozdiel od Slovakov -
- nie, oni mali vzdy tie svoje spolky, Slovaci neboli viditelni, mohli sme sa aj roztrhat.
Aj budovy velvyslanectva – Cesi zobrali dve naj-budovy – ex ceskosl ambasadu a konzulat a Slovaci dostali tretiu – najmensiu, najhorsiu – ex byvale obch zastupenie.
Napr na ceskoslovenskom velvyslanectve pracoval jeden Slovak – ked som ho navstivila.
Je fakt, ze velvyslanec – rozumej cesky – ma v tom case pekne prijal vzhladom na odporucanie...a pohostil uplne super .. ale to je uz ina tema ..


Kuka # GypuBavy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 20:40:32 55a39679
Michal, aký idol, čo tu tárate, len tu ide o to, či viem rozlišovať alebo, či je jednoduchšie hádzať všetko na jedno kopu, viď Varga bez-vinný. preto sa vždy pýtam, že čo každý urobil preto, aby to tak nebolo, nie len búchal krčme po stole stále....

Sloven # RijiDese27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-08 10:37:48 c1c89689

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   dv
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Migranti a stabilita západní společnosti


Migranti a stabilita západní společnosti
Věřme, že nápadný počet mladých mužů mezi uprchlíky nechce nic jiného než vydělávat peníze a posílat je domů. Avšak migranti mohou, představovat problém i tehdy, když nechtěj...
V Mestskej polícií chcú najmä mladých a zdatných ľudí, nie dôchodcov
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Ak vláda robí X, nazýva to Y

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0821 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made