Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"


Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"

Masové vraždy kresťanov po celom svete.

Táto hrôza, že máme antikristovského moslimského prezidenta je desivá. Prezidenta, ktorý CELOSVETOVO aktívne podporuje moslimský terorizmus proti kresťanom! Vyhlasuje, že títo islamskí mäsiari majú tiež "ľudské práva" a nemali by čeliť žiadnej vojenskej moci.

"Americká politika pod Obamovou administratívou ovplyvnenou Moslimským bratstvom podstúpila drastický posun v smere bezvýhradnej podpory týchto džihádistických hnutí - od milícií al-Kájdy v Líbii, ku Moslimskému bratstvu v Egypte, a obe skupiny rebelov napojené na Al-Kájdu a Moslimské bratstvo v Sýrii - sú už viac takmer nerozpoznateľné ako pôvodom Americké. ... Stredný východ prichádza oddelene s touto vládnou politikou. Pozrite sa na Líbiu. Nikdy sme nemuseli vstúpiť do Líbie, keby nemáme Moslimské bratstvo vo vláde USA."

- Pozrite viac na: http://www.teaparty.org/general-musl im-brotherhood-inside-white-house-33024/

Amerika bola postavená ku vojenskej obrane Obamom, našim posledným prezidentom. On nás vsádza do vojny, ktorú prehráme, zdecimovaním našej kedysi mocnej armády, a vnášaním demoralizácie do nej, skrze jej sodomizáciu a ničením každej silnej výzbroje.

Tu je ďalšia politika, o ktorej sa veľmi nehovorí: Kritizovanie akejkoľvek vlády, ktorá nechce, aby títo islamskí teroristi pokračovali vo vraždení nevinných ľudí v ich krajinách.......Nigérijská vláda je kritizovaná Spojenými štátmi za prenasledovanie masovo vraždiacich teroristov.

Je dobre známe, že kedykoľvek džihádisti zaútočia a zmasakrujú nevinných ľudí - špeciálne kresťanov - Obamova vláda sa to pokúša ignorovať alebo vyžehliť. Avšak ešte menej známe je to, že kedykoľvek sa cudzie vlády pokúšajú podrobiť si džihádistov, Obamova vláda protestuje a volá po "ľudských právach" teroristov.

Podľa Reuteru: Nigérijské vojnové lietadlá napadli militantné tábory na severovýchode v piatok 17. mája veľkým úderom proti islamistickej vzbure, vyslúžiac si pritom ostré varovanie od Spojených štátov, aby rešpektovali ľudské práva a neubližovali civilistom. Vojaci použili stíhačky a helikoptéry na bombardovanie cieľov v ich najväčšej ofenzíve, odkedy skupina Boko Haram zahájila odboj takmer pred 4 rokmi, aby založila odštiepenecký islamský štát a jeden vojenský zdroj oznámil, že bolo zabitých najmenej 30 militantov. Ale 3 dni po tom, čo prezident Goodluck Jonathan deklaroval stav núdze na severovýchode, vydal americký štátny sekretár John Kerry silné slovné vyhlásenie hovoriac: "Sme hlboko znepokojení hodnovernými tvrdeniami, že Nigérijské bezpečnostné sily sa dopúšťajú veľkých porušení ľudských práv, ktoré naopak, iba eskalujú násilie a poháňajú extémizmus."

Takže toto je Kerryho zásadný postoj k "ľudským právam" ku džihádistickej skupine Boko Haram, ktorej názov znamená "Západné vzdelávanie je hriech" - čiže skupine, ktorej skutočný názov vyjadruje nepriateľstvo voči západnej civilizácii. (Pravdaže, nie je to prekvapujúce, že Obamova administratíva prehliada tendencie Boko Haramu voči západu, keď uvážime, že práve bolo odhalené, že "Obamova vládna politika špecificky považuje za legitímnu islamskú kritiku amerického vládneho systému.") !!

Ale kdeže sú "ľudské práva" obetí džihádskeho teroru? V roku 2011, keď Egyptskí kresťania protestovali proti neprestajným útokom na svoje kostoly a egyptská armáda odpovedala ich zmasakrovaním pri Maspere, vrátane prechádzania po nich obrnenými vozidlami, Biely dom vtedy nepovedal nič o "ľudských právach", ale namiesto nich deklaroval, že "teraz je čas umierniť sa na oboch stranách" - ako keby sa egyptská sužovaná a neozbrojená kresťanská menšina potrebovala "umierniť" voči národnej armáde.

Keď sa jedná o nigérijskú Boko Haram, táto skupina bola zodpovedná za niektoré z najhrôzostrašnejších porušení ľudských práv. Veru, zo všetkých porušení ľudských práv, ktoré som zaradil do mojej novej knihy "Znovu ukrižovaní: Odhalenie novej islamskej vojny proti kresťanom", nemilosrdný masaker Boko Haramu na kresťanov je ten najsurovejší, s výsledkom povraždenia viacej kresťanov, než na celom zvyšku sveta dokopy.

Skupina zbombardovala a spálila stovky kresťanských kostolov, väčšinu keď boli naplnené k bohoslužbe. Útoky na kostoly v deň vianoc v r. 2010, 2011 a 2012, ktoré zanechali stovky kresťanov mŕtvych alebo osirelých, sú len špičkou ľadovca nenávisti Boko Haramu voči kresťanstvu.

Vo výzve tejto skupiny na vyčistenie severnej Nigérie od prítomnosti všetkých kresťanov, zahrozila otrávením potravy jedenej kresťanmi a "zasiatím strachu pred Islamom do kresťanov unášaním ich žien."

Táto skupina často prepadáva oblasti, kde žijú zmiešaní kresťania a moslimovia - od dedín až po univerzity - a odčleňuje kresťanov predtým, ako im podrežú hdlá s výkrikmi Allah Akbar. Tehotné a staršie kresťanské ženy a deti sú znásilňované, uväzňované a vraždené jednoducho preto, že sú "neveriacimi."

Ani skutočnosť, že pohnútky Boko Haramu sú zrejmé a poháňané džihádskou doktrínou - vytvorenia islamského štátu, ktorý si vynucuje zákon šaria a je bez kresťanov, - nezastavila Obamovu administratívu od toho, že poukazuje na čokoľvek a všetko iné, aby vysvetlila ich krvilačnosť.

Hneď na druhý deň po tom, ako Boko Haram zbombardoval kresťanské kostoly oslavujúce veľkú noc v apríli 2012, zavraždiac 39 kresťanských vyznávačov, americký štátny tajomník USA pre africké záležitosti Johnnie Carson povedal: "Chcem využiť túto príležitosť podčiarknuť jednu kľúčovú vec a tou je, že náboženstvo nepoháňa násilie extémistov" v oblastiach Nigérie s moslimskou majoritou, kde boli a pretrvávajú útoky na tamojšie cirkvi.

Pokiaľ sa týka výrokov Billa Clintona, "nerovnosť" a "chudoba" sú "to, čo poháňa túto záležitosť" - toto sa vzťahuje na protikresťanský džihád Boko Haramu. Ako predzvesť Kerryho obáv o blahobyt islamských masových vrahov, Clinton tiež povedal, že "je to takmer nemožné vyliečiť násilím problém založený na násilí" - návrh, aby Nigérijská vláda neodplatila Boko Haramu ako odpoveď s tvrdosťou.

Rozprávanie o "chudobe", "nerovnosti", "krivde", a o ďalších novinárskych kačiciach používaných západnými lídrami, aby prehliadali islamské násilie, donebavolajúco ignoruje všetky fakty. Boko Haram začal svoj dzihád s vážnosťou, pretože kresťania zvíťazili v tom, čo bolo označené ako najslobodnejšie a najférovejšie voľby v Nigérii. A islamský zákon zakazuje, aby nemoslimovia vládli nad moslimami - nie preto, že by boli zlom pre ekonomiku, ale pretože sú neveriacimi.

Celé meno Boko Haram znamená "Vyznávači pre (islamské) šírenie a džihád" - čo neodzrkadľuje žiadne ekonomické ponosy. Ich opakovane určeným cieľom je založenie čistého štátu šaria v Nigérii. Inými slovami, sú motivovaní rovnakou islamskou nadradenosťou, ktorá vyzýva džihádistov celého islamského sveta útočiť, zabíjať a vytláčať neveriacich, vedúcou spolu s inými paradoxami, ku masovému vyháňaniu kresťanov.

Čiže realita je opäť raz jednoducho určená vo svojej podstate, teroristická kampaň Boko Haramu je celá motivovaná islamskými učeniami - hoci aj keď Obamova administratíva odmieta označiť túto skupinu za teroristickú organizáciu, utráca z daní milióny amerických dolárov na nepotrebné iniciatívy (alebo sprenevery) a tlačí na nigérijského prezidenta, aby priznával výsady džihádistom - vrátane budovania viacerých mešít, hlavných výchovných základov pre islamskú "radikalizáciu."

A teraz, keď vláda Nigérie začína ofenzívu, aby zneškodnila teroristov zodpovedných za nespočetné neľudské zverstvá, Obamova administratíva ponúka "silné slovné vyjadrenie" aby obraňovala ich "ľudské práva." (Obamova pravá satanská vražedná viera bola odhalená.)

Zatiaľ, čo títo džihádisti každodenne prenasledujú a vraždia nemoslimov na celom svete - a to kresťanov na prvom mieste zoznamu - je jediný zvuk vychádzajúci z Bieleho domu cvrlikanie cvrčkov.

Dodatok: Nasledujúc Kerryho volanie po ochrane "ľudských práv" nigérijských džihádskych teroristov, samotný Obama práve naliehal na Myanmar, aby "zastavil násilie proti Moslimom" a "pokročil s ekonomickými a politickými reformami" - toto všetko pri zamlčaní skutočnosti, že vládny odboj je odpoveďou na násilných, separatistických Moslimov, ktorých džihád nemá nič spoločné s "ekonomickými a politickými reformami," ale len s podmanením si neveriacich.

Začalo sa to. Satan a Allah sa spojili a Obama posilňuje svoj Kalifát, aby ovládol svet a Amerika musí byť zničená. DŽIHÁDISTICKÝ PREZIDENT, NAJVÄČŠÍ ZRADCA V HISTÓRII SVETA.

Článok z: http://w ww.raymondibrahim.com/islam/obama-admini stration-calls-for-the-human-rights-of-j ihadi-murderers/ (25. mája 2013)

http://www.brideint hewilderness.com/uncategorized/obama-the -human-rights-of-islamic-terrorists-mass -murders-of-christians-world-wide/Author: Stano # HyxaFyjo84
Spojené štáty2014-06-1233
-
 67% ( 5 people voted )
+
Fašistickej administratíve uSSa je úplne jedno, či sa jedná o moslimov, sunitov, kresťanov, bielych alebo iných, fašistické uSSa musí vo výsledkoch svojich krokov vidieť príliv peňazí, zlata, nerastných surovín, teritoriálnej prevahy v určitom regióne, aby mohlo na týchto územiach zriaďovať koncentračné tábory, žoldnierske výcvikové strediská, bábkové vlády. Je evidentné, že uSSa je priamym nástupcom fašizmu, nakoľko aj fašizmus svoju agresivitu voči SSSR zahaľoval do ideologického boja proti boľševizmu, tak ako uSSa zahaľuje svoju agresivitu voči Rusku a "iným nepriateľom" za boj za ľudské práva a terorizmu - najnovšie separatizmu. Žiaľ, tak ako aj Hitler, tak aj uSSa zaťahuje do svojich agresívnych plánov iné štáty, resp. ich dosadené bábkové vlády (vrátane slovenskej vlády), aby prezentoval svoju fašistickú agresivitu ako boj spravodlivej väčšiny proti diktátorskej autorite, ktorá nedovolí uSSa drancovať svoje územie...
Regency # KyjiHibo22
-
 68% ( 9 people voted )
+
2014-06-13 12:12:00 c35b6fe4
Nízko hodnotený príspevok


Stano # HyxaFyjo84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-06-14 15:13:51 5057d10a
Ále ,ale? Ani Váš.. Stano84.. príspevok, ani Vaše .."znepokojivé videnie" NEDYNAMIZUJE ! Je citové brnkanie na "scenériu" pre ľudí znalých úsilia Vatikánskeho! Iní --aj veriaci--- sú presvedčený že okrem "lementácie" nad "príkoriami" existujú formy , metódy , systémy na zvrátenie stavu! / môžem to napísať aj hantírkou používanou v našej krčmičke---/ Už len výpravy ...sršia ako riešenie? Navrhnite ... iné ...
Klopi # KafuKygu89
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 19:31:19 58d4289b
Už len .. posúdiť snaženie bývalého pápeža --Poľského--- pobehujúceho po svete, či existujúceho --Nemeckého ..učiacého predovšetkým dogmatizmuz..alebo další -- Loylov následník istého rádu.. neporiešili , neriešia aktívne stavy aj sekulárne! Nie sú riešenia --len vlastná nedokonalosť ..ktorá je vraj dokonalé riešená v ..nimi prezentovanom Božom slove---! Ale no?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-14 20:57:37 58d4289b
Klopi, škoda že si posmievač. Nemal by si brať Boha a Božie varovania na ľahkú váhu. Posadnutí ľudia sa vysmievajú a nenávidia Božie varovania. V najbližších rokoch príde na Zem veľký súd. A bezbožní ľudia budú zničení, vrátane oných islamských satanistov. Terajšie riešenie pre tamojších kresťanov, ohrozovaných na živote, je hľadať, počúvať a poslúchať vôľu Božiu. Buď brániť životy a svojich rodín pred diablami so zbraňou v ruke, alebo utiecť. Človek má vždy hľadať a poslúchať vôľu Božiu. Iba Vatikán a jeho prisluhovači a pyšní ateisti ako si ty, neveria, že je možné Boha, Ježiša Krista, nájsť a reálne sa s Ním rozprávať. Neveria, že je živý, preto paktujú so svetom a Satanom.

http://posledna-polnica.blog.cz

Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 23:12:50 5057d10a
Véééľmi sa ..Stano84.. mýlite! Ak si myslíte že som ..."posmievač"... či..."pyšní ateista".. tak kde , kedy ,a na základe akých .."vnuknutí".. ste to zistil! Ale argumentačne...dokážte! Ináč stanete sa plytkým ohováračom---drizdajúcim!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 07:58:58 58d4289b
loading...
Sú to Božie slová, nie moje. To čo vravíš, je opovržlivý výsmech Božiemu zjaveniu.

Ále ,ale? Ani Váš.. Stano84.. príspevok, ani Vaše .."znepokojivé videnie" NEDYNAMIZUJE ! Je citové brnkanie na "scenériu" pre ľudí znalých úsilia Vatikánskeho! Iní --aj veriaci--- sú presvedčený že okrem "lementácie" nad "príkoriami" existujú formy , metódy , systémy na zvrátenie stavu! / môžem to napísať aj hantírkou používanou v našej krčmičke---/ Už len výpravy ...sršia ako riešenie? Navrhnite ... iné ...

Takže som ti napísal pravdu. A ak by si mohol, Klopi, prestaň mi vykať, nie som snob. Ešte doplním ku môjmu predošlému príspevku: Malo by nám záležať na Božej vôli, kráčať cestou, ktorú nám Boh určí. Čiže Afričania majú zhruba 4 možnosti: 1. pokiaľ je to vôbec možné a podľa Božej vôle, tak môžu buď privítať islamských privandrovalcov, tak ako sa na Slovensku vraví "s chlebom a soľou" tj. mierovo, alebo 2. môžu pred nimi utiecť, alebo 3. nechať sa nimi zabiť ako mierne ovce, alebo 4. môžu s nimi bojovať, aby tak zabránili zbytočnému vraždeniu, ak sú tí islamisti útoční diabli.

Ježiš učí vo svojej náuke: "Počuli ste, že bolo povedané: Milovať budeš svojho blížneho a nenávidieť budeš svojho nepriateľa. Ale ja vám hovorím: Milujte svojich nepriateľov; dobrorečte tým, ktorí vás preklínajú; čiňte dobre tým, ktorí vás nenávidia, a modlite sa za tých, ktorí vás potupujú a prenasledujú, aby ste boli synmi svojho Otca, ktorý je v nebesiach, lebo svojmu slncu velí vychádzať na zlých aj na dobrých a dáva dážď na spravodlivých aj na nespravodlivých." (Matú
š 5, 43-45
)

Pán Ježiš odpovedal aj na námietku proti tejto jeho oznámenej náuke: "... Rozumie sa samo sebou, že zlodeji, lupiči a vrahovia sa musia pochytať a pozatvárať, lebo sú ako divoké dravé šelmy, ktoré ako obrazy pekla bývajú v brlohoch zeme a dňom aj nocou číhajú na lup. Urobiť na nich poriadnu naháňačku je dokonca povinnosťou anjelov v nebi; lež nikto ich nemá ničiť, ale dať do väzenia a tam ich krotiť a mierniť! Len pri násilnej obrane majú byť zmrzačení a pri tvrdošijnom odpore tiež telesne usmrtení! Lebo mŕtve peklo je tu lepšie ako peklo opatrené životom. ... " (V
EJ 1/75. 75.kapitola. ... O zaobchádzaní so zločincami. ...
)


Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 08:57:44 5057d10a
Stano-Jezis povedal,ze Pravda nas oslobodi.Ale najst ju musime v sebe a nie v knihach,ktore su nachylne na falzifikaciu.Rovnako to plati pre krestanov,moslimov,ci "ateistov"..
Riadenie pomocou ideologie nie je vec nova,to si treba uvedomit a aby bol clovek schopny zlozit si obraz objektivnej reality,musi byt schopny objektivne posudzovat vsetky ideologie,aj nabozenstvo,ktore vyznava,inak sa moze stat len nastrojom,ci subjektom riadenia,ktore ma urcite ciele,nie vzdy zhodne s jeho cielmi.
Teologia je subor nabozenskych poznatkov z hladiska predurcenosti vlastneho nabozenstva(subjektivny pohlad).Je aj pohlad ateistov,ktori sa snazia "vedecky" rozobrat nabozensku organizaciu i religiozitu ako duchovny prejav cloveka.Kedze vychadza z viery v neexistenciu Boha,tez je to pohlad subjektivny.
Podla mna najobjektivnajsi pohlad na dany problem dava porovnavacie bohoslovie,ktore sa rozvija v ruskej civilizacii a snazi sa objektivne hladiet na vsetky nabozenstva ako na procesy riadenia pomocou ideologie.Vrelo doporucujem,aj ked som len na zaciatku
prva lekcia v pripade zaujmu:
http://www.youtube.com/watch?v=QKFkPdvr9qk

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 09:26:12 6dec7950
vzdy sa mi paci ,ak cuta, rozhovor, ktori polemizuju o vyrokoch hypotetixkej osoby.
Ved na zaklade takychto rozhovorov preto aj vzniklo tolko odnozi z jedneho nabozenstva.
A najkrajsie na tom celom vsetkom je, ze kazda odnoz si mysli, ze ona jedina ma pravdu.
Len tak dalej chlapci...

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 09:34:58 59ad5d21


Kedze vychadza z viery v neexistenciu Boha,tez je to pohlad subjektivny.

zato ak vychadzas z viery v boha tak je to objektivne? O svata prostoto....

Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-15 09:44:56 59ad5d21
Súhlasím s tebou Julo, Ježiš učí: "Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach." - čiže nie ten, kto verí a žije nejakým napísaným predpisom, alebo kto žije podľa svojej vlastnej vôle, ale ten, kto vo svojom duchu naslúcha a poslúcha vôľu Otca, skrze vôľu Ducha Svätého. Preto žiadna kniha, ani Biblia, ani Lorberove spisy, ani iné knihy, ani žiadne náboženské traktáty, nie sú určené ako návod na život, ktorých sa musíme v živote striktne a urputne držať, ak chceme byť spasení. Tak ako je aj všade inde v Biblii napísané: "Vtedy povedal Ježiš Židom, ktorí mu uverili: Keď zostanete v mojom slove, vpravde ste mojimi učeníkmi a poznáte pravdu, a pravda vás vyslobodí." a "Ale hľadajte najprv Božie kráľovstvo (Božiu vôľu) a jeho spravodlivosť (ktorá je láska), a to všetko vám bude pridané." (Matúš 6,33, Ján 8,31)

Ale tieto sväté knihy sú dobré len ako vonkajšie usmernenie a vonkajšia potrava pre našu myseľ, väčšinou sú písané v obrazných podobenstvách. Všetky stvorené bytosti majú slobodnú vôľu a úplnú spôsobilosť slobodne konať dobro a zlo, aj anjeli v nebi, aj diabli v pekle, aj každý jeden človek z nás. Slobodná vôľa človeka je základný nedotknuteľný zákon, ktorý Boh u nás všetkých rešpektuje. Knihy môžu byť pre nás dobrou potravou, ale môžu byť aj jedom, ak ich sami čítame v zlom duchu a so zlým úmyslom.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 10:16:35 5057d10a
Rafael-tvoja snaha pochopit je tradicne blizka nule.Ale keby si nasiel v sebe volu pozriet sa na svet z ineho uhlu pohladu,tak davam odkaz,ako chapem otazku bozej existencie ja.Je to sice rusky,ale tak inteligentnemu cloveku ako si ty,kratke videjko v blizkom jazyku nemoze robit problem.
Doteraz si vystupoval len proti existenci dogmaticky urceneho videnia Boha roznymi religioznymi strukturami,v com suhlasim.Pokial sa dokazes povzniest nad dogmaticky ateizmus,mozes uvidiet,ze ako ideologia je rovnako pouzitelny k manipulacii spolocnosti,ako lubovolna ideologia.
Minimalne stoji za to,aby sme sa zamysleli,ako urcity nabozensky smer formuje ludi a spolocnost,cie ciele realizuje a ako mozme v dobe informacnej vojny riadit svoju spolocnost.Zatial pracujes na tych,ktorych nastrojom je uz po tisicrocia "rozdel a panuj" a ide ti to skvele.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 10:42:51 6dec7950
julo alfa a omega vsetkeho je nabubrely pocit antopologickeho principu, od toho sa odvija kazda hlupa debata o bozom stvoreni, az podporis dokazmi len takuto jednoduchu vec, potom aj ty mozno pochopis, ze tvoj subj. pocit, je naozaj len subj. a do objektivity ma urcite dalej, nez subj. pocit neveriaceho.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 10:56:53 59ad5d21
Rafael-nuz,s prvou castou tvojho vyroku suhlasim,pretoze tvojim neustalym ziadanim nejakeho "dokazu" sam potvrdzujes nezmyselnost antropomorfneho pristupu k danej otazke.Aky dokaz by si chcel?Neantropomorfny Boh ta nemoze kopnut do zadku,aby si ho uznal a ako taky to ani nevyzaduje.
Ja uznavam,ze moj pohlad je subjektivny a ako taky je obmedzeny naborom informacii a schopnostou ich pretriedit.Pochybujem,ze si toho tiez schopny,ako to dokazujes "diskusiou" na tejto stranke.Ale nie si vynimka,aby si to nebral osobne.Si len produktom dnesnej doby a spolocnosti.Ja tiez..o to nejde.
Mas ale volu spolocnost (teda aj seba) zmenit,alebo ti je takto fajn?Bavia ta neustale hlupe diskusie o bozom stvoreni,evolucii a drzania sa svojho primitivneho chapania danych tem a dokazovania vacsej primitivity chapania oponenta?
O dogmach je clanok.Schopnost hladat dalej je schopnost dogmy,ci postulaty,teorie prediskutovat.Nie kazdy ma taku schopnost,vyzaduje to zliezt z piedestalu a povedat:"Viem,ze nic neviem."

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 11:37:26 6dec7950
"Zatial pracujes na tych,ktorych nastrojom je uz po tisicrocia "rozdel a panuj" a ide ti to skvele."

a ty si asi myslis, ze tvoje predstavy, resp. predstavy inych panbickarov su rovnake, ze julko...
zatial som nenasiel lepsi prostriedok filozofie "rozdeluj a panuj" nez hadat sa o tom, co panbozko je :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 11:39:01 b2fdada6
"zatial som nenasiel lepsi prostriedok filozofie "rozdeluj a panuj" nez hadat sa o tom, co panbozko je :)))"
To dost dobre charakterizuje tvoju psychiku,kucmik.A slabost tvojho intelektu,ci schopnosti pochopit pisany text.Nemienim sa hadat ani "co" je,ani "ci "je ten tvoj "panbozko",ale ako dokaze formovat chapanie urciteho pojmu spolocnost.Ma to dost spolocneho aj so schopnostou diskutovat a nachadzat objektivnejsie videnie reality spajanim subjektivnych pohladov.Mozes sa to snazit pochopit,alebo sa mozes zabavat dalej po svojom..

julo # GopoMipy89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-15 12:07:01 6dec7950
julo som rad, ze sme obaja produktom spolocnosti, coho dokazom je aj to, ze naozaj nemas ani ponatia, o com pisem, nakolko klucova rola v ponati toho, co ty neustale hlasas, je zahmlena tym, ze mas zle vstupne informacie, ktorych sa drzis, zatial co ja vyzadujem len prachobycajny dokaz, ktory podla teba mna radi do zastupu otrokov, zato ty svojim otrockym podriadenim neexistujucej entity sa tu tvaris ako slobodny clovek so slobodnou volou.
Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-15 12:17:36 59ad5d21
v ramci toho co pises julko, som rad, ze utocis na moju psychiku a moj intelekt.
potvrdzuje to aspon nezmyselnost tvojich prispevkov o chapani pojmu spolocnost :)
nie, ne vsetci sa s stotoznia s tvojou predstavou chapania sveta a tak budes pravy Ty propagatorom filozofie divide et impera v spolocnosti.

ale ako pises, hladas pravdu, tak ti len pravdu poviem...
otvor si ovciu knihu a precitaj genesis. ak si zodpovies otazku, kto to pisal, teda kto bol svedok diela panbozkovho, mozno ti dojde, kde je pravda :)

kucma # FyvaFixa25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-15 12:22:37 b2fdada6
"Neantropomorfny Boh ta nemoze kopnut do zadku,aby si ho uznal a ako taky to ani nevyzaduje."
pravil neantropomorfny boh :))) ach jaj...kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 12:29:43 b2fdada6
Rafael-ale ver mi,ze rad by som mal nielen ponatie,o com pises,ale aby to bolo vzajomne.Miesto toho sa diskusie k danej teme zvrhavaju povacsinou v hadku a vzajomne obvinovanie z neschopnosti pochopit druheho.Nechces vidiet,ze mne nejde o dokazy bozej existencie,ci neexistencie..ziadne nie su a v tom sme obaja slobodni ludia.Otrocka viera je mi cudzia a prave o tom pisem.Rad by som zil v spolocnosti,ktora sa rozvija a to je mozne len ked sa budu rozvijat sami ludia.Nezmyselne urazky o klinconosoch,ci panbickaroch,ci artistoch su podla mna primitivne.Rovnako ako ked niekto spochybnuje evoluciu poukazovanim na opicich predkov oponenta.Ty ma vsak,rovnako ako kamos kucma,neustale skatulkujes k skupine ludi tradicne veriacich a patriacich k nejakej cirkvi a potom oponujes ich dogmatizmu.To je chybny predpoklad.Mozes si precitat moje prispevky.
Mne ide o to,ze je velka skupina ludi,ktora veri v tu podla teba neexistujucu entitu a podla toho,ako je formovane ich myslenie,taka je spolocnost.Aby to nebolo tak citlive,vezmime si islam-v urcitom obdobi bol bojovny,potom bol uchovavatelom kultury a teraz je snaha zas aktivizovat jeho bojovnost a vypestovat netoleranciu.A napriklad v Rusku(monarchii i ZSSR) ziju pravoslavni a muslimovia bok po boku v mieri dlhe storocia az na male epizody ako cecenske vojny,ktore boli rezirovane zo zahranicia a nemali dlhe trvanie.Podla mna riadenie spolocnosti je druh informacnej vojny a nie je to novinka.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 12:43:10 6dec7950
kucma-mozes si otvorit aj ine ovcie knihy a verit,ze za vsetko moze Nahoda.A ta nekopne ani mna,ani teba..

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 12:46:59 6dec7950
vidis julko vidis...takto symbiozu v spolocnosti nedosiahneme...
nemyslim si, ze za vsetko moze nahoda, ale tiez si nemyslim, ze s tym ma nieco gymnasta, klicost, tato chlapca od jordanskeho brehu...
teraz co?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 12:50:18 b2fdada6
ja som to este jednoducho nepochopil, preco ma niekto tendenciu pchat rozpravkove postavicky do kazdej debaty, tak ako ty, ci stanley napriklad...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 12:53:20 b2fdada6
julo mas pravdu, nezmyselne reci o gymnastoch, artistoch, ci inych sporotvcoch su naozaj primitivne, ved su to len ludia. Ale ak dana tema nesuvisi so sprotovcami, ci sportom, ci dokonca so zdravym rozumom, je zosmiesnovanie aj hypotetickych osob pre mna dovolene bez toho, aby som niekoho urazil.
Na psychiatrii tiez nehovoria pacientom so zdvorilym usmevom o ich predstavach ,ale nazvu to pravym menom. Preto ak neexistuje dokaz o antropomorfnom stvoritelovi, ci o tom, ze sme konecny produkt tohto vesmiru, je zbytocne ma obvinovat z nejakeho osocovania.

Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-15 12:54:08 59ad5d21
A paci sa mi, ze si podoprl nazor, ze ak niecomu nerealnemu veri jeden clovek, vacsinou je hospitalizovany, ak tomu veri ludi viac, stava sa z toho nabozenstvo....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 12:55:35 59ad5d21
Rafael-zosmiesnovanie nabozenskeho citenia je proste primitivne a spolocensky nebezpecne.Dovoluje ti to len internetova anonymita v pripade nabozenstva prevladajuceho v spolocnosti.A v pripade napriklad islamu ho zosmiesnuju a demonizuju tiez s urcitym cielom.Mne ide o to,pozriet sa na dany problem z celospolocenskeho hladiska.Mysli globalne,konaj lokalne..poznas,vsak.
A uprimne si odpovedz,co ti dava,ked vyuzivas svoje hypoteticke pravo niekoho zosmiesnovat?A vazne si nemyslis,ze je chore sa vysmievat z akehokolvek nedostatku druheho?Aky ciel tym sledujes?Zlepsujes tym seba,alebo spolocnost?Nebolo by lepsie odhalit podstatu struktury cirkvi,ktora vytvorila dogmaticku ideologiu a manipuluje nou ludi po starocia?Na to ale musis byt schopny empatie a netlacit na pilu,aby tvoja snaha nebola kontraproduktivna.
Takze zalezi na cieli,ktory si postavis.Alebo chces zlepsovat seba a tym prispiet k zlepseni spolocnosti,v ktorej budes zit ty a tvoje deti,alebo sa chvilkovo pobavis a nafuknes si ego tym,ze niekoho (a aj seba) zosmiesnis.Si slobodny vo vybere,tak vyberaj.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 13:12:59 6dec7950
Regency, USA sú fašisti, nijako sa tým nechvália, ale zase na druhú stranu to ani netaja ;)

fasces v Kongrese USA.mkultra # JyteWodo51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 13:14:48 4e6231a3
julo nezosmiesnujes realne postavy, realnych ludi, zosmiesnujes len to, ze urcita indoktrinovana skupina prijala za skutocnost nazor jedneho cloveka, ktory zalozil nejaku spolocnost za urcitym ucelom.
Neplet do toho nic, co tam nepatri, je to len urcity druh satiry, ktoru si zasluzi kazda takakto spolocnost dostat do vienka za to, ze vierou v nieco nerealne sa snazi tymto nielen manipulovat ostatnych, ale sa aj spravat, ze oni jedini maju patent na rozum a pravdu.
Preto ma nechava uplne lahostajnym, ak hocijaka zaujmova skupina sa tej satiry obava, ci ju rozculuje, ale ak by sa veci od urciteho casu nanazyvali pravym menom, urcite by sme mi teraz takto slobodne nemohli diskutovat.


Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-15 13:17:45 59ad5d21
Ľudia majú strašne krátku pamäť.
mkultra # JyteWodo51
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-15 13:19:49 4e6231a3
Rafael-je to komlexny problem,tak dufam,ze sa dokazem pochopitelne vyjadrit.Zaprve,vo vsetkom je miera.Je rozdiel medzi jemnou satirou,ktora niekomu moze pomoct uvedomit si omyl a krutym vysmechom.Ten svedci o krutosti a psychickej nestabilite a vylucuje dalsiu zmysluplnu diskusiu.Takze aky je ciel?Nebud si taky isty slobodou v dnesnej dobe.Mozno keby si zacal brat nabozenstvo ako ideologicky prostriedok manipulacie cloveka a spolocnosti,objavil by si,ze sucasne ekonomicke porobenie ludstva bolo naplanovane uz davno a postupne pretlacane pod ruskom nabozenstva.
A historicka skusenost hovori,ze ideologiu neporazis vysmechom,ani "jemnou satirou",ale len lepsou ideologiou.To,co casto ukazujes,mi skor pripada ako logicky vysledok vstiepenia psychopatickeho ucenia jahveho a potom Savla z Tarsu do nasej kultury.Dnesna sloboda je rovnaka iluzia,ako nezavislost Ukrajiny,vybojovana na Majdane.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 13:52:57 6dec7950
vierou v nieco nerealne.... dobre Rafael. to sa tyka aj viery v miliony rokov?
Fero # LifuRoru61
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-16 08:05:16 d9777929
Ferto odkedy si sa evolucne znemoznil a odmlcal a neodpovedal na moje otazky, je stale prekvapujucejsie, ze sa zasa pokusas presvedcit minimalne este jedneho cloveka na tejto planete, ktory uveri v tvoju skladacku a hlavne vek Zeme....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-16 11:35:20 59ad5d21
Ale jedno ti musim uznat, mas zvastnu schopnost dat do suvisu dve uplne rozdielne veci.
Lebo porovnat to, ze niekoho smarim na kriz, necham zomriet a potom vstane z mrtvych(ze vraj?.....) a to, ci Zem ma miliardy rokov, alebo len tisic, co nic zazracne nie je, tak to uz hej.
Ale viem, mas to tazke, ked vsade pocujes len tie nenavidene miliardy a miliony, ked tebe staci par tisic rokov.
Zvlastma uchylka na roky, nemyslis?

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-06-16 12:01:46 59ad5d21

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

TEPCO zaznamenalo rekordně vysokou radiaci v druhém reaktoru Fukušimy


											TEPCO zaznamenalo rekordně vysokou radiaci v druhém reaktoru Fukušimy
TEPCO naměřilo rekordní stupeň radioaktivního záření, celých 1.9 miliónů Bq na 1 litr vody. Jedná se o záření beta, vycházející z radioaktivních substancí v druhém reaktoru. ...
Kapitalizmus- pásomnica ktorá umiera zároveň so svojim hostiteľom?
Michelle Obama: Běloši jsou tím, co je špatného s Amerikou
Ve starověku obývali celou Evropu Rusové (Slované)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0867 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made