Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

O podobnostech: Islám a levice


O podobnostech: Islám a levice

Milý čtenáři, dost jsem přemýšlel o tom, proč vlastně multikulturní levice tak uctívá a respektuje islám. Důvodů je dost, ale myslím si, že nejde jen o povrchní přitažlivost. Ve skutečnosti má levicový utopismus s náboženským fanatismem vlastně dosti společného hluboko, přímo strukturně. Tři fáze vidím docela jasně...

Fáze 1: Víra v utopii

Islám: Náboženství seslané Alláhem Mohamedovi je jediný a pravý systém pro celé lidstvo. Je dokonalý jako sám Bůh. Až se rozšíří po celé zemi, nastane ráj.

Multikulturní utopismus: Promísení národů, kultur a ras je nejlepší cestou k odstranění problémů a konfliktů, které lidstvo sužují. Až budeme mít na kůži všichni stejný odstín světle hnědé, zaniknou etnické a náboženské spory. Nádherná různorodost má hodnotu sama o sobě a je nevyhnutelnou budoucností lidstva.

Takový člověk odchází z kázání a je zcela zfamfrnělý vizemi o rajském světě, v němž konečně zavládne Dobro. A je jedno, jestli odchází z mešity, nebo z vymývárny mozků provozované nějakou parazitní neziskovkou z dotace daňového poplatníka.

isllevice

Fáze 2: Náraz na realitu

Islám: Čím islámštější země, tím více chudoby, násilí, bordelu a korupce. Krvavé sektářské násilí kvůli drobným teologickým rozdílům, usekané hlavy. Země nevěřících si žijí lépe a očividně na vyšší úrovni.

Multikulturní utopismus: Neprůchodná ghetta, fragmentovaná společnost, import středověku, pouliční násilnosti a hořící auta. Napětí ve společnosti roste. Ozbrojenci na ulicích se snaží (někdy marně) ohlídat synagogy nebo redakce časopisů. Protiimigrantské strany bodují ve volbách. Sousední společnosti nezavalené islámem a hordami uprchlíků si zjevně žijí klidněji a mírumilovněji.

Fáze 3: Hledání a likvidace viníků

Islám: Za všechno můžou Židi, šíiti, křesťani, odpadlíci a zrádci. Jediná cesta, jak zachránit svět, je naplnit jejich těly hromadné hroby. A hned tu máme ISIS a jeho ekvivalenty.

Multikulturní utopismus: Za všechno můžou odporní náckové, oškliví, hloupí a zlí bílí domorodci, kteří odmítají přijmout Zjevenou pravdu o dobru multikulturalismu a lpí na takových "překonaných" věcech, jako je vlastní země, jazyk a kulturní identita. Jediná cesta, jak zachránit svět, je přijmout proti nim přísné zákony, zřídit speciální komise, preventivně sledovat každého a provinilce odstrašujícím způsobem profesně a společensky likvidovat. Vyhodit z práce, vyhodit ze školy, vést nenávistnou kampaň v médiích.

Fáze 4: Totální rozklad

Bohužel, tato fáze zatím ani u islámu, ani u multikulturní levice ještě nenastala. Ale můžeme v ni doufat a trochu její příchod podpořit, že?Author: Ibn Warraq # LuquVyco01
Cirkev2015-04-149
-
 56% ( 8 people voted )
+
Tak toto neviem nazvať inak, než mentálny výgrcok. Takže takýmito počinmi chce dolezite.sk ukazovať svojim čitateľom čo je "dôležité"??? LOL!!!
meldo # FajuSuba76
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-04-15 11:08:14 d5b58294
No nie, to už tu hrozí katolicizmus-boľševizmus.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 47% ( 5 people voted )
+
2015-04-15 11:25:45 4e62c63a
Islám a či katolicizmus ako všeobecne náboženstvo je hnus, pretože náboženstvo ako také šíri stále len tú svoju pravdu a to i za cenu zabíjania /viď minulosť, koniec-koncov i súčasnosť/ a každé náboženstvo si cez mŕtvoly háji len toho svojho boha /katolícke dokonca "trojjediného"/, tak ako to vlastne s tými bohmi je? Ktorý je ten "správny", ktorý stvoril Zem a ľudí, či všetko vo vesmíre /údajne/? Ak už niekto toho svojho boha k životu potrebuje /zo strachu pred smrťou - veď pre čo iné/, tak nech si ho uctieva a modlí sa k nemu koľko len chce, len nech ten svoj svetonázor nenadradzuje nad iné a nepresadzuje ho násilím a zákonmi. Dokonca i u nás sa veselo viera a náboženstvo presadzujú napriek tomu, že Ústava SR vraví niečo iné a ja zas vravím - boh nás ochraňuj pred vládou KDH a pod., ktorí by ju radi zmenili a vpratali do nej nadpozemské dogmy!!!
defender # LixuWija97
-
 47% ( 5 people voted )
+
2015-04-15 13:25:54 d5b582fe
Náboženské a vôbec ideologické rozpory, trenice majú rozhodujúcu podstatu --základný ,/ fudamentálny/ zdroj .Sme svedkami , aj na tomto fóre, ako sa rozpory stupňujú , narážajú na zatiaľ nevysvetlené, nepreskúmané dianie, robia sa závery konečnosti riešenia a stavajú sa závislosti na fundamentoch-základoch véééľmi nejasných, plytkých, dokonca aj logicky či racionálne obmedzených. Tieto rozpory, trenice sú charakteru nízkeho /malého, slabého../ stavu poznania , aktivácia myšlienkových pochodov, prúdov žiadúcim smerom a neschopnosťou riešenia ekonomických problémov.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-15 14:38:13 58d4289b
Ak sa indiferentnosť dostane do polohy hodnotenia , /napr. +, 0, -/ tak okamžite nastáva minimálne vo verbálnej rovine rozpor. Ak sa začne presadzovať jedno riešenie, smer, prúd , či cieľovosť je to ešte stále v poriadku , ale akonáhle sa neguje oponenské, či iné riešenie ..už to presahuje verbálnu úroveň. Ďalej len kritika oponenského riešenia vyvoláva okamžitú reakciu ..silovú...Samozrejme "čisté "mínus neexistuje , ani čisté "plus" nie je a nulu t.j. istú "lahostajnosť" v presadzovaní záujmov na to sú potrebné odborné," objektívnostné" i osobnostné, predpoklady.A vedomie je priamo ovplyvňované ekonomickým dianím , existujúcim nerovnovážnym stavom a akútnosťou riešenia nerovnovážneho stavu./ ako mile Saudi ..dosiahli ..stav, že dolár stratil .."zlatú podstatu" a nahradila ju "nafta" ..ich systém spoločenského poriadku ..nesie všetky dejinné systémy doteraz existujúce...od rodového ..cez utopisticko.....rukysekajúcé...až po .. ani to neviem.. nazvať..nebesko-rajského..šantiacého../A tak ako Arabi "priniesli" do Európy nulu, začali presadzovať bezhraničnosť ,nekonečnosť , večnosť..tak aj vývoj myslenia , ideológií, náboženských dianí sa bude posúvať ...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-15 15:22:35 58d4289b
Aj IS dokazuje, že medze ľudskej obmedzenosti ležia v nekonečne !


Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-16 01:45:14 42f95dc3
loading...
Gejza

Neviem či je to tým, že ma nazývaš svojím sekretárom, alebo niečím iným, no adminko mi už nechce uverejňovať články. Naposledy to bol pokus o vloženie rozhovoru s poslankyňou Máriou Ritomskou na tému Ukrajina, NATO a Slovensko. Dal som si záležať na editácii, citáciách a uverejnení zdrojov. A nič... Ani sa nenamáhal odpovedať mi, že prečo...

meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-17 10:48:39 d5b58294
meldo----rozdeľ Gejza na Gej za a vieš že je Gej za, je všetko-proti.Je tak výborní,akurát do žumpy z toľkými menami.
Bukvicka # MiguJoca36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-17 11:45:22 58d4285f
Bukvicka

Nič v zlom, no Tvoj nick mi viac pripomína nejakú tú buzničku :D
Ja sem chodím komentovať články a nie urážať ostatných diskutujúcich. (Myslím diskutujúcich a nie provokatérov...)

meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-17 11:57:07 d5b58294

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šty   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ofenzíva trhu


Ofenzíva trhu
Internet druhej generácie (teda smartfóny, mobilný internet, personalizovaný obsah, GPS...) behom pár rokov pripravil revolúciu v prúdení informačného toku spoločnosťou.
WikiLeaks: Asi 80 společností kolaboruje s NSA včetně Intelu, IBM a Microsoftu
Sebaklam ateizmu
Kdo moc ví, je nepohodlný

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0289 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made