Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nová vláda je okrem zlepenca ešte aj mačkopes


Nová vláda je okrem zlepenca ešte aj mačkopes

Hoci sa po parlamentných voľbách 2016 zdalo, že nová vláda tak skoro nevznikne, situácia sa nečakane zmenila. Veci sa dali veľmi rýchlo do pohybu a dnes je nová vláda realitou. Nevznikla však pravicová reformná vláda, ako si mnohí želali, ale tretia Ficova vláda, ku ktorej sa okrem SNS pridali tiež Most-Híd a Sieť. Najmä posledné dve uvedené strany zožali za tento krok veľkú kritiku.

Richard Sulík nazýva túto vládu mačkopes a akú bude mať nová vláda v takomto zložení trvácnosť, ukáže len čas. Nová vláda bola témou aj nedeľnej diskusnej relácie RTVS "O 5 minút 12", kde sa stretli Richard Sulík (SaS), Igor Matovič (OĽaNO), Andrej Danko (SNS) a Marek Maďarič (Smer-SD).

Nová vláda so Smerom to nepovažujeme za fér

Martin Strižinec: Chystali ste sa zostaviť novú vládu. Mali ste sériu neformálnych rokovaní. Stačili by vám 3 dni na zostavenie novej vlády?

Richard Sulík: Zrejme nie.

Martin Strižinec: A kebyže rokujete so Smerom, koľko dní by ste na zostavenie novej vlády potrebovali?

Richard Sulík: My by sme so Smerom o novej vláde nerokovali. Ale tá rýchlosť nie je podstatná. Podstatná je kvalita dohody, ale to ukáže čas, ako bude táto nová vláda, ktorú som nazval mačkopsom, spolupracovať. Chcel by som ale reagovať na pána Maďariča. Ja som sa viackrát vyjadril, že plne rešpektujem, že Robert Fico dostane ako prvý poverenie na zostavenie novej vlády. Ak on novú vládu zostaví, jedno akú, budeme to plne rešpektovať. Budeme opozíciou. SaS v plnom rozsahu rešpektuje demokratické pravidlá. Ale to, čo ste potom hovorili o burcovaní ľudí do ulíc, tiež som sa zúčastnil toho stretnutia proti novej vláde v piatok na námestí. Čo ja teda považujem za síce nie protizákonné, ale za veľkú zradu a podraz na voličoch je, povedať im najskôr my so Smerom nepôjdeme, v prípade Mostu navodiť takú situáciu, že urobíme všetko pre to, aby sme do novej vlády so Smerom nešli a v prípade pána Procházu došlo po plese Spišiakov k absolútnemu: Nie, my so Smerom do novej vlády nepôjdeme." A takto otočiť, to výrazne mení mandát. Strany Most-Híd a Sieť nedostali mandát na to, aby išli so Smerom do novej vlády. Preto si myslím bolo veľmi dôležité aj na ulici, aj na sociálnych sieťach povedať, táto nová vláda to nepovažujeme za fér. Nie z vašej strany, ani zo strany SNS. Nič nebránilo Bélovi Bugárovi dávať tie isté odpovede ako pán Danko. Povedať: "Je to všetko otvorené, uvidíme." Lenže Béla Bugár v snahe získať čo najviac voličov, povedal, že my si vieme predstaviť novú vládu bez Smeru. My spravíme všetko pre to, aby to bolo, a nakoniec ani nejde poriadne jednať.

Rozkrádanie bolo veľmi veľké

Igor Matovič volí možno menej diplomatický slovník, ale v tej samotnej veci s ním súhlasím. My sme za 4 roky vlády Smeru zažili okrem všemocného palca pani Laššákovej najmä vyše 150 korupčných káuz. To je holý fakt. Toto ničilo našu spoločnosť a pán Maďarič, len mi prosím vás nezačnite rozprávať, že žiadne rozkrádanie nebolo. Rozkrádanie bolo veľmi veľké. Keď vznikla naša vláda, bola oveľa viac koherentná. Veď tam boli 4 pravicové strany SDKÚ, KDH, SaS a Most-Híd, ktoré už predtým spolupracovali v druhej Dzurindovej vláde, len my sme nahradili ANO. Toto bol oveľa logickejší spolok. Ja som vtedy stále počúval od Robera Fica, že zlepenec, zlepenec. No keď Radičovej vláda bol zlepenec, tak nová vláda je rovnaký zlepenec. Opäť sú tu len štyri strany, navyše strany, ktoré k sebe nemajú prirodzene blízko. Čiže nová vláda je okrem zlepenca ešte aj mačkopes.

Pán Danko má určite vyššie ambície, ako robiť juniora Robertovi Ficovi

A to, že som sa vyjadril, že prvý môže pán Danko opustiť koalíciu, tak pán Danko má určite vyššie ambície, ako robiť juniora Robertovi Ficovi. Nemyslím, že to kradnutie zo dňa na deň prestane. Korupčné kauzy budú pokračovať aj v novej vláde a od tohto momentu sa budú týkať všetkých štyroch strán, aj Mostu a Siete. Ok, to je na ich rozhodnutí, čo s tým budú robiť. Oni už asi nebudú mať veľké plány do budúcna, ale pán Danko so svojou SNS ich mať bude. A uvidíme, ako dlho sa bude prizerať na to, že nová vláda kradne ďalej. A nemám dojem, že by nová vláda išlo niečo meniť. Vidieť to napríklad na nominácii Roberta Kaliňáka na ministra vnútra. Veď ten lieta v prúseroch dom, kde býva Robert Fico, DPH-čkové podvody. Béla Bugár povie, že ho to nezaujíma a všetci ostatní sa tvárime, že tak to má byť.

Naša opozícia bude tvrdá a zároveň konštruktívna

Martin Strižinec: Pán Sulík, čo to znamená razantná tvrdá politika? A je medzi SaS a OĽaNO nejaký rozdiel?

Richard Sulík: My sme pravicová a liberálna strana.

Martin Strižinec: Bude sa to líšiť od toho, čo ste robili doteraz v opozícii?

Richard Sulík: Bude sa to líšiť minimálne tým, že je nás trikrát viac. Doteraz sme mali len 8 poslancov, predtým len 6. Ešte aj klub sa nám rozpadol. Smer narýchlo schválil také zákony, aby sme ten klub nemohli spätne zložiť. Čo ja teda považujem za primitívnu pomstu. Ale nevadí, skrátka nejako sme sa prebíjali parlamentom. Dnes máme 21 poslancov a máme tam všetkých našich tímlídrov. Čiže naša opozícia bude tvrdá. Tiež budeme upozorňovať na každú jednu rozkrádačku, na každý jeden zlý schválený zákon. Ale zároveň budeme konštruktívna opozícia.

Dávame vysokú váhu odbornosti

Martin Strižinec: A pôjdete spolu s OĽaNO alebo budete vystupovať každý za svoju stranu?

Richard Sulík: My nie sme spojení pupočnou šnúrou. Budeme spolupracovať. Tam, kde sa zhodneme, budeme postupovať spoločne. To je určite pri korupčných kauzách. Môžu byť potom niektoré veci, kde budeme mať iné názory. Pýtali ste sa na najväčšie rozdiely. Strana Sloboda a Solidarita je pravicová a liberálna strana. Toto nemôže Igor Matovič o sebe povedať, lebo má v strane poslancov, ktorí nie všetci zdieľajú tie isté hodnoty. A tým, že v parlamente sú naši tímlídri, dávame veľmi vysokú váhu odbornosti. Ako som už viackrát povedal, každý jeden dobrý návrh, ktorý príde od vlády, my v parlamente určite podporíme a zároveň ale očakávame, že keď od nás prídu dobré návrhy, tak ak nie celá nová vláda, ale aspoň niektoré strany to podporia. Napríklad pán Danko viackrát deklaroval, že SNS považuje za pravicovú stranu. Čiže aj my máme množstvo návrhov a my budeme v tomto duchu spolupracovať.Author: richard sulik # QuguValo50
Slovensko2016-03-2412
-
 47% ( 7 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


shild # LeraHety07
-
 33% ( 5 people voted )
+
2016-03-24 15:02:05 5057d10a
simona petrík, to je nejaký preoperovaný gender?
Urbi et Orbi # JabeKajy85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-24 17:17:16 b229457d
petrík by sa mal radšej rozhodnúť či chce byť simonka, alebo petrík.
Urbi et Orbi # JabeKajy85
-
 62% ( 3 people voted )
+
2016-03-24 17:18:42 b229457d
Ach to krásne Slovenské "SPOZA BUKA".... Maestro polititikuš EU.....viete prečo ten výrazový prostriedok ? Teda..
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-24 17:46:42 58d4289b
Teda : človiečik je tam relatívne v bezpečí..buk ho ochráni..., môže "strieľať " zo zálohy--úkrytu, je málo identifikovateľný a môže i "kikiríkať". i " mrmlať" i "trúbiť" i " frajerku" tam oné izé...iiii. Ďalej..
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-24 17:56:27 58d4289b
Ďalej je to v prvom rade MATEMATIKA a "nejaké Slovensko?" To musí pochopiť...Lebo ono v tom EU parlamente versus NR SK ta to "DAST IST" 3 ku 1/ a v eurách / a odtiaľ je aj k mamičke v D bližšie, i Deutche TV platí ...hajajáááj "nur anzi minute" i "súkmeňoví liberáli majú viacej "kila mozgov" ..a treba sa "procedúrovať " aj po SLOVENSKU... s novinkami.. A riadiť "managenegegegerovať " treba ... preklad doslovný istého Nemeckého ...ja teším seba si...Ich feue mich.
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-24 18:08:40 58d4289b
loading...
Ak ..autor .. Maestro EU.. vidí , že vedľa SNS..Daňka sedi v NR .."Bélukam ..fiačkam" ta to musííí ../ a klitoris / byť v "pohotovosti"...Jednoznačne treba dačo ...podráždiť....aby sa chcelo...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-24 20:06:10 58d4289b
Ale tie vyššie .."bulvarizmy" ..je treba mať tak nejako ..Ale samotné ..liber... myšlienky boli aktuálne cca pred 250rokmi.. Ich princíp bol a je mimoriadne lákavý ..je skôr menej racionálny a viac citovo-- duševne/nie duchovne!.. inklinujúci. / A pokiaľ je tam čosi a rovnosti, bratstve slobode tak sú to pojmy ktoré vymysleli /aj pre Francúzov ..tí ktorý sa dnes z toho smejú , lebo dosiahli svoje---KAPITÁLOVÉ ZHODNOCOVANIE... Ešte šťastie že " neukradli " kresťanom lásku ...ktorú nikto nedefinoval poriadne zatiaľ ..ale aj máloktorá pesnička ..sa... Ešte šťastie že ten Romeo a Júlia čosi ...alebo tie zvieratka po rozmnožovaciom akte tá samička ..ham ham zo samej lásky....A furt len láskavý ..prístup.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-24 20:48:50 58d4289b
Pre sulik " monarchia 1900 krestania iduci pri zidovskej krcme vidiac zida jak metlou vyhana zidovskeho psa a macku a vresti od jedu ze ked nemam hosti tak ani vas nebudem zivit...."
cigan # DewuRute84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-25 21:52:10 c3a0b62c
"Pre sulik liberalny korteš mačkopes eu." Ozaj bol aj " nacista neonacista fašista" lada pri psaní a kreslení kocoura Mykeše ked cigáni ukradli Mykeše a hodili ho do pytle...bol aj "nacista neonacista fašista... hála ked za protektorátu ilustroval knihu J.Š.Baara Jan Cimbura: "Je osadou,na které není žida...." je aj pes který pokouše žida nacista neonacista fašista... " nazi bruselská babylonska veža: vojny,teror ,vraždenie, v primom prenose... morbidita... jew "masovokomunikačné prostriedky eu."
cigan # JipuKudo03
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-25 23:02:04 c3a0b62c
....R. Sulik so zidovskou hviezdou nie je mackopes ale prasopes ?

co teda je Sulik ? Eurohujer a luzer na Entu ?

roro # JehaKuna09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-03-26 12:01:21 5f11df63
Naše země pláče tak proč ji nikdo neslyší,
stádo ovcí nevidí pravdu přehlíží,
Kdo jim řekne pravdu tak na prach ho spálí,
známe cenu všeho, ale hodnotu ničeho.

Jsme otroci finančního systému peněz a lidí,
otevři svou mysl tohle je otázka cti,
zodpovědnosti za budoucnost našich synů a dcer,
povstaň s láskou, teď máš na výběr.

Chceme pryč z evropske unie? - každopádně.
Nechceme nic co směřuje k světovládě,
globalizaci chceme být zase nezávislí,
přestat dovážet a začít produkovat zboží.

Chceme aby odstoupili politici moc do rukou mladých lidí,
co nemají rodiny, finanční vidiny,motivy,
nejsou zkažení zaběhnutýmy systémy.
Pryč s mafiány,byznys záměry.

Nesmysly společnosti se staly normální,
že si stát půjčuje od banky za úrok je legální,
který platí obyčejní lidi ze svých daní.
přiznejte ten podvod,i bez přiznání.

Jsem mladý smrad, ale nikdo mi nebude popírat,
můžete mě mít za blázna, ale umím počítat.
Velitel plus šéf rovná se banka,
která je víc než ústava,vláda a vlajka.

Chceme aby šéfem každé banky byl stát,
bez obušků u hlav chceme demonstrovat.
Celé československo dejme si slib,
že právo na svobodu si nenecháme vzít.

Že když bude třeba budeme stát bok po boku,
silní odhodlaní zleva z prava cítit oporu.
Bez rozdílu vyznání, barvy pleti, národu,
zbavení všech předsudků se postavíme k odporu.

Naše země pláče tak proč ji nikdo neslyší,
stádo ovcí nevidí pravdu přehlíží,
Kdo jim řekne pravdu tak na prach ho spálí,
známe cenu všeho, ale hodnotu ničeho.

Jsme otroci finančního systému, peněz a lidí,
otevři svou mysl tohle je otázka cti,
zodpovědnosti za budoucnost našich synů a dcer,
povstaň s láskou, teď máš na výběr.

Chceme aby nadřízení respektovali podřízené,
konec vaši šikany, práva máme rovnocené.
Neustále vyvíjeni tlaku, udržování ve strachu,
ze ztráty zaměstnání povstaň můj brachu.

Chceme naše prachy za práci a zakázku,
nečekat 2 měsíce na výplatní pásku.
všechno platit předem a dostáváme pozdě,
z ruky do huby, vítej ve spodní vrstvě.

Konec privilegií splatností velkých firem,
malí živnostníci musí živit zaměstnance platit nájem.
Všechno je to promyšlené,
aby si lidi brali úvěry,půjčky zvýhodněné.

Už se na to nemůžu dívat srdce mi to rve,
jak se naše matka otec celý život dře.
Zasloužili by víc než starosti a stres,
tohle není život, tohle je neustála křeč .

Povstaň s láskou, chceme zdravé potraviny,
zbourat shopping centra, zpátky naše farmy.
Nebo aspoň z farmy na pult jako v zahraničí,
ne ty plné éček, naši duši nám to ničí.

Chceme dýchat čistý vzduch, začínám být nepříčetný,
někde limit znečistění 8 krát překročený.
chceme aby lidské zdraví bylo víc než průmysl,
víc nez byznys a podnikatelský úmysl.

Naše Země pláče tak proč ji nikdo neslyší,
stádo ovcí nevidí pravdu přehlíží,
Kdo jim řekne pravdu tak na prach ho spálí,
známe cenu všeho, ale hodnotu ničeho.

Jsme otroci finančního systému peněz a lidí,
otevři svou mysl tohle je otázka cti,
zodpovednosti za budoucnost našich synů a dcer,
povstaň s láskou teď máš na výběr.

Chceme aby školství v dětech rozvíjelo tvořivost,
vlastní názor,duševní zdraví, žádná složitost.
Nepotřebné informace zrušit oboje,
nedělejte z dětí memorující stroje.

Přestaňte nám ze západu tlačit propagandu,
všechny média, ostuda, začněte být pravdivá,
nezávislá jako naši hrdinové legendy,
novináři nebuďte jen překladači agendy.

A dřív než začnem vyžadovat změnu tam venku,
začněme sami u sebe, tam uvnitř.
Jenom tam zakoupíš tu nejcenější vstupenku,
na cestu pravdy egu řekni tak uhni.

Už není místo pro sobectví a hloupost,
už není čas, potřebujem odvahu a moudrost.
Povstaň s láskou uvnitř svého svědomí,
největším činem se stane evoluce vědomí!!!
Rise up with love # PuniLotu03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-01 21:33:16 a7727604

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Rusko pomalu škrtí Evropě kohoutek se zemním plynem


											Rusko pomalu škrtí Evropě kohoutek se zemním plynem
Zatímco ukrajinský operátor plynovodu Naftogaz prohlašuje, že veškerá přeprava plynu z Ruska do Evropy běží normálně, Bloomberg hlásí, že ruský export zemního plynu do Evropy slá...
Vývoj verejného dlhu SR
Estonský pozemní bojový dron THeMIS ADDER má za sebou ostré střelby
Čo majú spoločné karibskí piráti a kalifornskí väzni?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0406 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo