Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nová politika 1


Nová politika 1

Nová politika  1.        Vláda štátu

Obávam sa, že všetky krajiny Európy sa dostali do bodu, kedy už nedokážu priniesť svojim obyvateľom Slobodu a ani demokraciu. Vykorisťovanie monopolmi a uplatení  Vládny činitelia sú stále častejšou realitou. Ani sa niet čo diviť. Ľudia sú tvor vynaliezavý a ak sa naskytne príležitosť , tak ju dokážu často využiť. Hovorím o volebnom systéme. Každému je jasné, že aj keď zvolíme kohokoľvek, tak sa aj tak nič v prospech väčšiny nezmení. Prečo? Odpoveď je jednoduchá. Spolok nadnárodných korporácií si vytvoril politické strany a cez svoje finančné prostriedky ich udržiava pri moci. Aké dôvtipné.

Uvediem príklad:

 Ak by ste boli finančná skupina a chceli by ste prevziať moc nejakého štátu, tak vám stačí mať dosť peňazí a nič vám v tom nemôže zabrániť. Najmete si za peniaze ľudí , ktorí sú ochotní spolupracovať. Vytvoríte im stranu a dáte im finančné prostriedky k dosiahnutiu výťazstva v nasledujúcich voľbách. Vytvoriť populistický image, aby sa ľudia ľahšie namotali. Ak ste najali šikovných hercov, tak ten kabaret zahrajú tak, že vo voľbách zvíťazia. Potom už iba kontrolujete ich činnosť a dávate príkazy na zmeny v zákonoch podľa vašej potreby. A to aj keď sú výrazne proti  záujmom väčšiny obyvateľov krajiny.

Ak vám to niečo pripomína, tak sa nemýlite.

Áno. Tak to funguje aj u nás.

Ako sa to stalo?

Kto nás okradol o kontrolu bez toho, aby sme o tom čo i len tušili?

Prečo sme si to nechali?

Odpoveď je jednoduchá. Po nežnej revolúcii sa ľudia ocitli v novom Svete bez akýchkoľvek skúseností. Veď my sme ani nevedeli čo sú to voľby! Nevedeli sme čo vlastne znamená demokracia a ako má vypadať  politika v krajine. Nepoznali sme kto je priateľ a kto nepriateľ. Doteraz to väčšina nevie.

Jednoducho nás všetkých podviedli!

Oklamali a zneužili našu najivitu a dobrosrdečnosť. Určite sa teraz smejú, aká ľahká korisť sme boli.

Je potrebné sa prebudiť a začať presadzovať v živote to čo nám prospieva. Áno žiadam Vás, aby ste sa naučili byť sebecký. Lebo ak nebudeme sebecký, tak nikdy nebudeme nič mať. Ak doprajeme Nemcom, aby nám vyrábali potraviny a Španielom, aby nám pestovali zeleninu a Poliakom, aby nám vyrábali plnené kuracie mäso vodou, tak sa nemôžeme diviť.

Musíme začať zmenou Ústavy!

Treba zmeniť volebný systém. Nie iba trochu, ale celkom.

Predstavujem Vám nový model demokracie, ktorý nefunguje nikde na svete, ale jeho systém je výnimočný práve v jeho novej forme.

Najprv treba vykonať tieto kroky:

Zrušiť všetky politické strany

Trestať akékoľvek spolky, za účelom prevzatia moci v krajine

Zrušiť terajší systém volieb

Dať výpoveď všetkým poslancom v parlamente

Dať výpoveď všetkým vládnym predstaviteľom

 

Nová Vláda

 • Nová vláda sa bude skladať výlučne z občanov, ktorý majú vedomostné predpoklady na dané funkcie.
 • Všetky posty vo vláde po novom sa budú obsadzovať výlučne odborníkmi.
 • Predseda vlády nebude potrebný a jeho prácu prevezme Prezident. Bude mať však malé kompetencie na to, aby mohol ovplyvňovať rozhodnutia  ministrov inak ako logickými argumentmi.
 • Všetky ich rokovania vlády bude mať k dispozícii parlament a bude sa podľa závažnosti konať rozhodovanie za prítomnosti parlamentu.(čiže v parlamente)
 • Nová vláda bude vytvárať zákony, ktoré bude odsúhlasovať hlasovaním nový parlament.
 • Po pripomienkovaní v parlamente sa bude musieť zákon upraviť či prerobiť do požadovanej podoby a znovu zaradený na schvaľovanie.
 • Parlament, alebo petícia podpísaná občanmi bude záväzná na to aby sa vláda musela daným problémom zaoberať a pripraviť zákon, ktorý bude vec riešiť.
 • Vláda môže pripravovať aj celé balíky zákonov naväzujúcich na seba a prezentovať ich spolu.

 

Nový parlament

 • Parlament sa bude skladať zo 150 poslancov, ktorý budú vybraní štátnou lotériou.
 • Do tejto lotérie sa  môžu prihlásiť  všetci občania od veku 25 do 65 rokov, ak majú skončené aspoň stredné vzdelanie.
 • Lotéria sa bude uskutočňovať každé dva roky.
 • V lotérii sa môže občan zúčastniť najviac 5x za život.
 • Zákonom bude mať poslanec garantované svoje predošlé pracovné miesto po skončení funkcie poslanca.(tak ako materská dovolenka)
 • Parlament bude schvaľovať zákony
 • Parlament bude výberovým konaním vyberať predstaviteľov vládnych postov
 • Parlament bude odvolávať  ľudí zo všetkých vládnych funkcií ak s ich prácou nebude spokojných aspoň 10 poslancov
 • Parlament bude rozhodovať o otázkach smerovania krajiny a také rozhodnutie bude pre vládu záväzné a bude sa ním musieť riadiť
 • Parlament bude rozhodovať o zahraničnej a domácej politike
 • Parlament bude rozhodovať o vstúpení, ako aj vystúpení z organizácií ako je EU či NATO
 • Parlament ak si nie je istý vo svojom rozhodnutí , vyhlási Referendum
 • Parlament vydá vyhlásenie, kde bude stanovisko občanov Slovenska: Necítime sa byť viazaní dohodami predošlého vedenia štátu, nakoľko viedli  štát v rozpore s vôľou ľudu a budú za to trestne stíhaní!

 

Nový Prezident

 • Prezident Slovenskej Republiky bude jediná občanmi volená osobnosť
 • funkciu prezidenta sa môže uchádzať každý občan ktorý získa aspoň 1000 podpisov(môže to byť umelec, hokejista,  či traktorista, je to jedno)
 • Samotné voľby bude organizovať štátna reklamná agentúra a nebude umožnené mať v predvolebnej kampani vlastné prostriedky
 • STV  vytvorí dočasne priestor pre reklamné spoty pre všetkých kandidátov a tie bude vysielať dva týždne pred voľbami každý deň
 • Prezident po zvolení zloží sľub a svoju politiku bude musieť skoordinovať  s vládou
 • Prezidentské voľby budú raz za 3 roky
 • Ten istý kandidát bude môcť kandidovať maximálne 3x

 

Nech žije Sloboda!Author: Peter Sloboda # DineHahy65
Vláda2013-06-0313
-
 62% ( 11 people voted )
+
Dúfajme, že toto bude raz aj v praxi...
Lister # VitoJidi43
-
 50% ( 8 people voted )
+
2013-06-03 22:21:43 c2e414f2
Prišiel som až po túto vetu, citujem: "Predstavujem Vám nový model demokracie, ktorý nefunguje nikde na svete, ale jeho systém je výnimočný..." Bodaj by aj niekde fungoval, keď je to totálna fantasmagória hodná akurát deda z Košíc! Sám som sa čudoval, že som túto sračku dočítal až tak ďaleko. Mal som aj podozrenie, či to nie je ten starý otravný geriater, lenže on by nikdy nedokázal nevypotiť tak dlhý traktát. Tohto chorého modelu sa, našťastie, nedožijeme. Súčasný systém určite nie je dokonalý, ale nechceme predsa tisíckrát väčší chaos, no nie?Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 16 people voted )
+
2013-06-03 23:24:21 bc7b649f
Peter Sloboda

Pravdepodobne ta k napisaniu tohto clanku viedla snaha navrhnut lepsiu alternativu, ale...

"Predseda vlády nebude potrebný a jeho prácu prevezme Prezident. Bude mať však malé kompetencie na to, aby mohol ovplyvňovať rozhodnutia ministrov inak ako logickými argumentmi."

"Parlament sa bude skladať zo 150 poslancov, ktorý budú vybraní štátnou lotériou."

"Parlament bude výberovým konaním vyberať predstaviteľov vládnych postov."

"Všetky posty vo vláde po novom sa budú obsadzovať výlučne odborníkmi."


"Prezident Slovenskej Republiky bude jediná občanmi volená osobnosť."

"O funkciu prezidenta sa môže uchádzať každý občan ktorý získa aspoň 1000 podpisov(môže to byť umelec, hokejista, či traktorista, je to jedno)"

"Prezident po zvolení zloží sľub a svoju politiku bude musieť skoordinovať s vládou"


Peter, pravdepodobne ti nie je celkom jasna uloha predsedu vlady...? On nie je len predsedom vladnej strany, ale aj najvyssim vykonnym vladnym uradnikom, vo vztahu k zahraniciu... To je ta osoba, ktorej stanovisko je zahranicim povazovane za smerodajne, nie stanocisko nejakeho ministra, alebo prezidenta s ohranicenymi kompetenciami, ktory prakticky nebude mat moznost konkretneho vyjadrenia sa k nicomu... Prislub prezidenta, ze sa logickymi argumentami pokusi nieco presadit vo vlade, moze publikum akurat tak rozosmiat...

Ako si predstavujes jednania na najvyssej urovni za zavretymi dverami...? Napriklad medzi prezidentom USA a z nasej strany kym...? Vsetkymi ministrami, alebo celym 150 clennym parlamentom, ktory, ak si nebude isty svojim stanoviskom, tak pocas rokovani emailom na Slovensku vyhlasi aj referendum...?

Takze parlament bude povedzme zlozeny zo 70-tich upratovaciek, 45-tich pokladnicok z Tesco, 20-tich pomocnych robotnikov a 15-tich traktoristov... Moze sa to kludne tak stat, vyhrali loteriu (este zaujimavejsie by to bolo v pripade 150-tich ciganov)... Tito ludia maju vyberat a posudzovat kvality odbornikov do vlady...? Vazne...? Som zvedavy, ako by sa dohadovali, ci na post ministra zdravotnictva je vhodnejsi lekar, ekonom, alebo pravnik a na zaklade coho...?

Ako ma prezident skoordinovat svoju politiku s vladou? Aku politiku bude mat vlada? Aku politiku bude mat parlament? Nebudu predsa existovat politicke strany a ani hnutia...? Politika bude prakticky len sposob presadzovania myslienok jednotlivcov, alebo skupin...Je toto vobec mozne "skoordinovat"... Vytvorit nejaky jednotny sposob myslenia...? Kde som ja uz o tomto pocul...?

Pre vsetkych mentalne menej zdatnych jedincov, toto nie je obhajoba sucasneho systemu, ale vysvetlenie, ze nemozeme nahradzat existujuci system cimkolvek, len aby to bolo nieco ine... To ine, musi v prvom rade byt prakticky funkcne a samozrejme, bolo by tiez vhodne, ak by sucasne bolo aj lepsim, ako to predchadzajuce...


P.S.: Gramatiku som zamerne nekomentoval, ale evidentne, jedna z najoblubenejsich chyb [prvy pad mnozneho cisla (muzsky rod)], nestraca na svojej popularite...
ORANGUTAN # PejiRiwe62
-
 62% ( 11 people voted )
+
2013-06-04 02:09:04 3ab364c9
Mea culpa, mea maxima culpa...

Peter, teraz som si uvedomil, ze od poslancov pozadujes aspon ukoncene stredoskolske vzdelanie... Tym padom by cigani asi do toho noveho parlamentu nemali pristup... Skoda... :(((

Ibaze by ti cigani, na natlak zahranicia, dostali vynimku zo vzdelania... Aby neboli diskiminovani...

Dobre, dobre, tak tam pre istotu dajme 150 25-rocnych, dlhodobo nezamestnanych, absolventov gymnazii... Ti by mali, po skonceni ich posobenia v parlamente, garantovanu moznost navratu na podporu v nezamestnanosti...

Dobre, nie...?
ORANGUTAN # PejiRiwe62
-
 63% ( 9 people voted )
+
2013-06-04 02:34:16 3ab364c9
Normalne sa nedokazem odputat od tohto clanku...

A co v pripade, ze by loteriu na miesta poslancov v parlamente vyhralo 150 pupusov...?

Nasa vlada by prijimala zahranicne navstevy v ruzovuckych oblekoch a zahranicnym navstevam by vzdy hned na letisku zatancovala 20-clenna skupina stihlych mladikov v ruzovuckych tangacikoch s pekne vymalovanymi ockami...? Vsetcia obyvatelia Slovenska by povinne museli chodit s duhovymi celenkami...? No a co, aspon by si nas prestali mylit so Slovinskom...

Vies co Peter, som za tvoju viziu, ale mam podmienky...

Poslanci musia byt voleni vzdy z konkretnej skupiny ludi a len na jeden rok...

Tak, aby sme v parlamente mohli mat jeden rok len ciganov, potom rok pupusov, potom len deti v predskolskom veku, potom len knazov, potom len osemnastrocne gymnazistky atd.

A este nieco, prezident musi cely cas chodit obleceny ako gasparko, nie ako Gasparovic, ale ako povodny gasparko...

Taky, ako na obrazku...
Musel by tiez cely cas podskakovat, aby pekne zvonil, spievat a rozpravat vtipy...

Tak co, menime ten system...?


ORANGUTAN # PejiRiwe62
-
 71% ( 11 people voted )
+
2013-06-04 04:34:06 3ab364c9
Nízko hodnotený príspevok


xxx # WefiPipy88
-
 39% ( 8 people voted )
+
2013-06-04 05:07:26 d597d7c3
loading...
netreba nič vymýšľať - stačí odkukať systém v Bielorusku. Tam je 80% obyvateľov spokojných. To je tuším celkom dobrý úspech, dovolím si tvrdiť, že nikde v "civilizovanom" svete sa k tomu ani nepribližujú.
jozef # CuceXuso04
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-06-04 08:24:04 b2284d2f
len neviem, skade vyhrabať slovenského Lukašenka a aby sa o ňom ľudia dozvedeli, a to v hojnom počte, aby bol zvolený. Už viem - treba hľadať vo Zvolene.
jozef # CuceXuso04
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-06-04 08:25:20 b2284d2f
Test...včera - "neznáma chyba"

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-04 08:45:01 4e63390e
Taký tu už bol. Najlepšíeho trojnásobného premiéra sme mali v 90-tych rokoch, len médiá mu nasadili psiu a Lukašenkovu hlavu...
Pandemonium # DaruJete36
-
 40% ( 10 people voted )
+
2013-06-04 08:45:22 d4254112
Co zase vymýšlate nad tým čo je už dávno vymyslené....prečítajte si kaddáfiho Zelenu knihu...to bola uplne 100% priama demokracia v Lýbii...preto bola zlikvidovaná Globálnymi parazitmi...
predpisujete vzdelanie poslancom...nedemokratické je to...nech lud rozhodne aké vzdelanie bude mat jeho zástupca....tak že najmensia bunka v demokracii bude cca 100 osob a tí budú mat svojho konkretneho zástupcu ktorého všetci poznajú a ktorého zvolia...takto napr.z tisíc ludí t.j. menšia dedina by mala 10 poslancov...zasadalo by sa kazdý mesiac...títo by si zvolili svojho zástupcu do mestského parlamentu...tak by100 000 mesto by malo 100 poslancov resp.50000 by malo 50 poslancov ....títo by zvolili by si zástupcu do kraja a atd atd a tak by pre 5 milionový štát bolo 100 poslancov v parlamente ktorý by ani nesmeli používat vlastný rozum iba hlasovat za to čo by im tých svojich 100 voličov prikázalo každý mesiac ...alebo kazdú sobotu v krčme....to by bola skutočná demokracia...nie ten paškvil čo tu máme dnes že volič nevie kto ho zastupuje.

brano # PelaSedo59
-
 65% ( 7 people voted )
+
2013-06-04 11:08:42 c305bafe
nechcem nikoho urazit, ale toto pisal clovek co absolutne nema predstavu o tom ako je stat zlozity mechanizmus ...

Juraj # FafuJupe85
-
 41% ( 7 people voted )
+
2013-06-04 14:50:04 4e6334b3
Nechápem čo sa tu rozplývate nad tým, kto bude spravovať toto, alebo hento. Však Vláda. Vláda bude robiť to čo dnes. Iba že nebude pod kontrolou strany, ale 150 člennej skupiny obyčajných ľudí. Prezident by bol zástupca štátu, ako teraz. Akurát, že predseda vlády by už nebol. Jeho povynnosti by prevzal prezident. Ten by svoju agendu musel prispôsobiť tomu čo potrebuje Vláda. Nebol by to diktátor. Nemal by právomoc vytvoriť zákony. Nemohol by rozkazovať. Jeho pravý zmysel je reprezentovať postoje vlády a nie ich diktovať.
Peter Sloboda # DineHahy65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-06-13 20:47:12 5f664c33

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0333 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles